O kresníB ěžeckáL iga  2024
Další tři závody do pololetí

Další tři závody do pololetí

Blansko, Sloup, Lomnice u Tišnova. Pololetní program Okresní...

Šest závodů za 26 dnů

Šest závodů za 26 dnů

V květnu a začátkem června si seriál OBL připravil pro...

Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

23. května 2024 Doubravice, Ostrov. Na první červnový víkend...

Nejkrásnější trať v OBL

Nejkrásnější trať v OBL

Skalní mlýn, Macocha.  Již na úterý 21. května je...

Lesempolem za tvarůžkem

Lesempolem za tvarůžkem

Vytrvalostními běžci oblíbený ultra podnik Borák konaný...

  • Další tři závody do pololetí

  • Šest závodů za 26 dnů

  • Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

  • Nejkrásnější trať v OBL

  • Lesempolem za tvarůžkem

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.06.2024
Polojasno   Svitava krosTrať:8500 m
18°C   Katerogie: muži/ ženy/ junioři16. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
128Ondráček PetrSK Petrovice1988M100:29:56,0080
237Bebej RadekOlešná1983MV1100:30:37,000:00:41,0076
311Ondruška JanOBL0052004M200:31:14,000:01:18,0073
412Ondruška VladimírOBL0041976MV1200:31:27,000:01:31,0071
521Klapuš  MartinSudice1996M300:31:42,000:01:46,0070
636Skoták PavelBlansko1972MV2100:31:51,000:01:55,0069
725Hančl RomanFénix sport Blansko/Tišnov1988M400:32:41,000:02:45,0068
85Nečas VítězslavELITE sport Boskovice1978MV1300:33:07,000:03:11,0067
98Petr DavidLetovice2004M500:33:25,000:03:29,0066
106Jančík TomášELITE sport Boskovice1972MV2200:33:27,000:03:31,0065
1115Šperka MartinMinerva Boskovice1970MV2300:33:34,000:03:38,0064
1235Macura JanBlansko horizont1972MV2400:33:56,000:04:00,0063
133Marek KarelRUN SPORT TEAM Blansko1987M600:34:04,000:04:08,0062
1443Krátký PavelFénix Olomučany1974MV2500:34:26,000:04:30,0061
1546Kuchař JanSDH Vojnice1976MV2600:34:56,000:05:00,00x
167Kučírek PetrTJ TŽ Třinec1958MV3100:35:11,000:05:15,00x
1722Novák ZdeněkHorizont kola Novák1961MV3200:35:49,000:05:53,0060
1820Svoboda MojmírPardubice AB SPED1966MV2700:36:07,000:06:11,00x
1947Buš JiříRájec-Jestřebí1994M700:36:25,000:06:29,0059
2040Kalaš RudolfBoskovice1971MV2800:36:38,000:06:42,0058
2117Pribyl MartinFast and light1987M800:36:53,000:06:57,0057
2229Urbánová DanaLetovice1980ŽV1100:37:25,000:07:29,0040
2313Hudec PetrBlansko1984MV1400:37:29,000:07:33,0056
2424Huťka JiříBrno Řeckovice OBL0031991M900:37:38,000:07:42,0055
2544Hájek IvošDoubravice1961MV3300:37:51,000:07:55,0054
2623Kovář RomanBoskovice1987M1000:38:01,000:08:05,0053
272Dvořák MilanRDR1993M1100:38:19,000:08:23,0052
2831Řezníček RomanŽďár nad Sázavou1977MV1500:38:24,000:08:28,00x
2926Krušinová AndreaHorizont Blansko1982ŽV1200:38:27,000:08:31,0036
3032Bojanovská AlenaŽďár nad Sázavou1975ŽV1300:38:35,000:08:39,00x
3142Paděra PetrBlansko1989M1200:38:58,000:09:02,0051
3216Mikšovská TerezaFast and light1983ŽV1400:39:26,000:09:30,0033
3310Kuběnová PetraFast and light1987Ž100:40:24,000:10:28,0031
341Lai RenataASK Rychlobrusl/ Rájec-Jestřebí1982ŽV1500:41:59,000:12:03,0030
3541Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3400:42:24,000:12:28,0050
3614Šamonil PetrRájec-Jestřebí1962MV3500:42:37,000:12:41,0049
3730Vomela RadimSK Daglas1993M1300:43:33,000:13:37,0048
3827Hrbková HanaŠetři za tři1996Ž200:49:26,000:19:30,00x
3933Münster LiborBlansko1966MV2900:49:30,000:19:34,0047
4045Krejčiříková KateřinaSvatá Kateřina1972ŽV2100:50:31,000:20:35,0029
419Neudertová PavlínaPro lidi Rájec !1985Ž300:51:03,000:21:07,0028
4234Součková ZuzanaBlansko1985Ž400:51:33,000:21:37,0027
4319Němcová DoubravkaRozběháme Boskovicko1980ŽV1600:52:23,000:22:27,0026
4438Boháček PetraÚjezd u Boskovic1975ŽV1701:03:09,000:33:13,0025
4539Kozlová HanaLetovice1973ŽV2201:03:09,000:33:13,0024


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.06.2024
Polojasno   Svitava krosTrať:2000 m
18°C   Katerogie: starší žáci16. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
116Lai AlexandreBiatlon Blansko2010100:08:29,0040


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.06.2024
Polojasno   Svitava krosTrať:1400 m
18°C   Katerogie: starší žákyně16. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
197Horská NikolFénix sport Blansko2010100:07:04,0040
286Bradáčová AnetaAC Lerak Blansko2010200:07:08,000:00:04,0036
32Pelíšková LibuškaRDR2010300:08:04,000:01:00,0033


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.06.2024
Polojasno   Svitava krosTrať:1000 m
18°C   Katerogie: mladší žáci16. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
163Kacetl RichardAK BD2011100:04:06,0040
243Láník RadekElite sport Boskovice2011200:04:07,000:00:01,0036
396Žáček TobiasOCA2011300:04:24,000:00:18,00x
495Sáňka JakubAK LD2011400:04:29,000:00:23,0033
584Nečas VojtěchElite sport Boskovice2012500:04:51,000:00:45,0031
650Hájek MatějRDR2011600:05:13,000:01:07,0030


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.06.2024
Polojasno   Svitava krosTrať:800 m
18°C   Katerogie: mladší žákyně16. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
170Matějková AmálieAK BD2012100:03:27,0040
282Pánková PavlaStřelka Brno2011200:03:28,000:00:01,00x
391Pernicová JohanaAK BD2012300:03:33,000:00:06,0036
460Sedláčková BeataAK BD2012400:03:33,000:00:06,0033
537Dvořáčková ZuzanaFénix BK2011500:03:34,000:00:07,0031
662Sedláčková MartinaAK BD2012600:03:36,000:00:09,0030


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.06.2024
Polojasno   Svitava krosTrať:400 m
18°C   Katerogie: přípravka starší chlapci16. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
166Buš PatrikAK BD2013100:01:32,0040
285Štébl Jakub2013 AHA Vyškov/OBL0082013200:01:35,000:00:03,0036
33Hanák JíříAK LD2014300:01:36,000:00:04,0033
488Vykoukal MatějRDR2013400:01:41,000:00:09,0031
548Šimeček FilipBlansko2014500:01:43,000:00:11,0030
693Labaj DalimilRDR2014600:01:44,000:00:12,0029
731Dvořák MatyášRDR2013700:01:48,000:00:16,0028
811Karásek ViktorAK LD2014800:01:49,000:00:17,0027
954Fosláni MaximAK LD2014900:01:52,000:00:20,0026
1087Vykoukal JanRDR20141000:01:53,000:00:21,0025
1192Hudec KvidoHodní Lhota20141100:01:54,000:00:22,0024
1289Gábr OndřejRDR20131200:01:55,000:00:23,0023
1394Neudert JáchymRDR20141300:01:57,000:00:25,0022


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.06.2024
Polojasno   Svitava krosTrať:400 m
18°C   Katerogie: přípravka staší dívky16. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
147Kotlánová EmaAK DB2013100:01:25,0040
219Mašová ŠtěpánkaAK LD2013200:01:25,000:00:00,0036
312Němcová ZuzanaAK LD2013300:01:30,000:00:05,0033
435Brumarová EmmaAK LD2013400:01:36,000:00:11,0031
558Mazalová ElenElite sport Boskovice2013500:01:38,000:00:13,0030
678Brantalíková Klára-2014600:01:40,000:00:15,00x
753Vomelová GabrielaŽďár nad Sázavou2014700:01:42,000:00:17,00x
84Hanáková IvaAK LD2013800:01:43,000:00:18,0029
961Kacetlová SimonaAK DB2014900:01:45,000:00:20,0028
1028Navrátilová AdélaAK DB20141000:01:47,000:00:22,0027
1130Kuželová AnnaAK LD20141100:01:48,000:00:23,0026
1252Hájková MichaelaRDR20141200:02:01,000:00:36,0025
1383Juračková Zuzana-20141300:02:03,000:00:38,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.06.2024
Polojasno   Svitava krosTrať:200 m
18°C   Katerogie: přípravka mladší chlapci16. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
139Sáňka JosefRDR2015100:00:42,00x
246Mareš MaxAK LD2016200:00:43,000:00:01,00x
367Zouhar DanFénix sport Blansko2016300:00:44,000:00:02,00x
465Buš FilipAK BD2016400:00:45,000:00:03,00x
57Čada AdamRDR2016500:00:46,000:00:04,00x
649Hnilička JanAK LD2015600:00:47,000:00:05,00x
78Čada DavidRDR2016700:00:49,000:00:07,00x
880Bezděk VojtěchRDR2016800:00:52,000:00:10,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.06.2024
Polojasno   Svitava krosTrať:200 m
18°C   Katerogie: přípravka mladší dívky16. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
133Bílková Štěpánka-2015100:00:42,00x
223Motlová NelaAK LD2015200:00:44,000:00:02,00x
31Pelíšková ŠtěpánkaRDR2015300:00:45,000:00:03,00x
429Kuželová AliceAK LD2016400:00:46,000:00:04,00x
521Machová BáraAK LD2015500:00:47,000:00:05,00x
644Janáková AdélaAK LD2016600:00:49,000:00:07,00x
713Palowska Hedvika-2015700:00:50,000:00:08,00x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:16.06.2024
© Malin 2015-24