Vyčkejte prosím na načtení / přepočítání kompletních výsledků...


               O kresníB ěžeckáL iga  2024
Western, Black Hill a Hraběnka

Western, Black Hill a Hraběnka

22. 4. 2024 Boskovice, Černá Hora a Petrovice – Trojice názvů...

POSUNUTÍ STARTU BLANENSKÉHO OTVÍRÁKU

POSUNUTÍ STARTU BLANENSKÉHO OTVÍRÁKU

Blansko. Důležitá informace pro všechy případné...

Jarní nabídka závodů … a slovo k rodičům

Jarní nabídka závodů … a slovo k rodičům

18. března 2024 Blansko, Hořice, Skalice. Po Rájecké desítce...

Jarní běh Doubravy ZRUŠEN

Jarní běh Doubravy ZRUŠEN

2. 3. 2024 Boskovice – Pomalu jsem se chystal napsat článek...

Lesempolem již na začátku března

Lesempolem již na začátku března

29. 1. 2024 Veselice –  Již tradiční běžecký závod...

  • Western, Black Hill a Hraběnka

  • POSUNUTÍ STARTU BLANENSKÉHO OTVÍRÁKU

  • Jarní nabídka závodů … a slovo k rodičům

  • Jarní běh Doubravy ZRUŠEN

  • Lesempolem již na začátku března

Medailové hodnocení pro rok:

prubezne_medailove_hodnoceni_2024

Žákovská liga Tajovský reality

Pro tento ročník není medailové hodnocení vyhlášeno.

Rok

Počet hodnocených závodníků: 58




Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2024







Kategorie: Starší žákyně

Rájecká desítka
Jarní běh Doubravy
Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Svitava kros
Šamalíkova míle
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Bradáčová Aneta2010ŽkySACT leraK Blanskox1
Horská Nikol2010ŽkySFenix Sport Blanskoxx2
Ondrušková Ellen2009ŽkySAC Moravská Slavia Brno / OBL006x1
Roudná Michaela2010ŽkySAtletický klub Ludvíka Daňka Blanskox1
Zamazalová Eliška2009ŽkySAK LD Blanskoxx2

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:25.04.2024



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2024







Kategorie: Starší žáci

Rájecká desítka
Jarní běh Doubravy
Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Svitava kros
Šamalíkova míle
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Ellinger Šimon2009ŽciSAK Ludvíka Daňka Blansko/Blanskox1
Kuběna Miloš2009ŽciSAtletický klub Ludvíka Daňka Blanskoxx2
Lai Alexandre2010ŽciSBiatlon Blanskox1
Pohanka Tomáš2009ŽciSAK Kuřim / OBL014x1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:25.04.2024



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2024







Kategorie: Mladší žákyně

Rájecká desítka
Jarní běh Doubravy
Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Svitava kros
Šamalíkova míle
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Hlaváčková Markéta2012ŽkyMAK Ludvíka Daňka Blansko / Kotvrdovicex1
Kašparová Vendula2012ŽkyMAK Dvorská Blansko / Blanskox1
Krenželoková Eva2012ŽkyMElite sport Boskovicex1
Kuběnová Karolína2011ŽkyMAK Ludvíka Daňkax1
Matějková Amálie2012ŽkyMAK Blansko Dvorskáxx2
Pernicová Johana2012ŽkyMAK Blansko Dvorská / Blanskox1
Růžičková Tereza2012ŽkyMAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko / Rudicex1
Sedláčková Martina2012ŽkyMAK Dvorska Blanskoxx2
Sekaninová Natálie2012ŽkyMSkalicex1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:25.04.2024



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2024







Kategorie: Mladší žáci

Rájecká desítka
Jarní běh Doubravy
Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Svitava kros
Šamalíkova míle
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Dvořák Jakub2012ŽciMSokol Bystré,OBL011 / Bystréx1
Gebauer Jiří2012ŽciMACT leraK Blanskox1
Jakubec Vojta2011ŽciMAtletický klub Ludvíka Daňka Blanskox1
Kacetl Richard2011ŽciMAtletický klub Blansko Dvorskáxx2
Kotlan Maxmilián2012ŽciMSkalice nad Svitavoux1
Láník Radek2011ŽciMBoskovice/Elite Sportx1
Nečas Vojtěch2012ŽciMElite Sport Boskovice / Velenovx1
Pohanka Dan2012ŽciMAtletický klub Kuřim / OBL015x1
Ryba Filip2011ŽciMAKLD Blanskox1
Sáňka Jakub2011ŽciMAK Ludvíka Daňka / Blanskox1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:25.04.2024



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2024







Kategorie: Přípravka dívky

Rájecká desítka
Jarní běh Doubravy
Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Svitava kros
Šamalíkova míle
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Andrlíková Viktorie2013PříDSkalicex1
Baráthová Agáta2014PříDAKLD Blansko / Blanskox1
Bednářová Ellen2014PříDAK Ludvíka Daňka Blansko / Blanskox1
Brumarová Emma2013PříDAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.x1
Fialová Veronika2014PříDBoskovicex1
Filková Klára2013PříDAK Ludvíka Daňka Blanskox1
Hanáková Iva2013PříDAK Ludvíka Daňka Blansko / Černá Horax1
Jašková Natálie2013PříDBoskovicex1
Kacetlová Simona2014PříDAK Blansko Dvorskáx1
Kotlánová Ema2013PříDAtletický klub Blansko Dvorskáxx2
Kůltová Adéla2014PříDAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.x1
Kuželová Anna2014PříDAtletický klub Ludvíka Daňka / Blanskox1
Mašová Štěpánka2013PříDAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.xx2
Mazalová Elen2013PříDELITE Boskovicex1
Navrátilová Adéla2014PříDAK Dvorska Blanskoxx2
Němcová Zuzana2013PříDAKLD Blanskox1
Nováková Isabela2013PříDSvitávkax1
Šamonilová Běla2013PříDBiatlon Blansko / Adamovx1
Slouková Liliana2014PříDAK Ludvíka Daňka Blansko / Vysočanyx1
Staňková Julie2013PříDStopa Skalicex1
Vrtělová Emma2013PříDBlansko/AKLD Blanskox1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:25.04.2024



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2024







Kategorie: Přípravka chlapci

Rájecká desítka
Jarní běh Doubravy
Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Svitava kros
Šamalíkova míle
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Buš Patrik2013PříChAtletický klub Blansko Dvorskáxx2
Hanák Jíří2014PříChAK Ludvíka Daňka Blansko / Černá Horax1
Kotlan Nikolas2014PříChSkalice nad Svitavoux1
Kula Gregor2013PříChRájec-Jestřebíx1
Lipták Jerguš2013PříChAK Blansko Dvorská / Blanskox1
Němec Tobiáš2014PříChFénix Sport Blanskox1
Poledna Matyáš2013PříChAtletický klub Ludvíka Daňka Blanskox1
Štébl Jakub2013PříChAHA Vyškov/OBL008xx2
Šutera Vojtěch2013PříChSebranicex1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:25.04.2024
© Malin 2015-24