Vyčkejte prosím na načtení / přepočítání kompletních výsledků...


               O kresníB ěžeckáL iga  2022
Průběžné pořadí v OBL aneb jak jsme na tom

Průběžné pořadí v OBL aneb jak jsme na tom

30. září 2022 Blansko -  Letošní seriál...

Pozor změna. Kunštátská desítka až na konci října.

Pozor změna. Kunštátská desítka až na konci října.

20. 9. 2022 Kunštát na Moravě – Letos již třináctý...

Nabitý běžecký podzim je tady!

Nabitý běžecký podzim je tady!

2. 9. 2022 Ráječko, Blansko, Skalní mlýn, Sloup, Horní Lhota....

Jsou běžci jedna rodina ?

Jsou běžci jedna rodina ?

11. 8. 2022 Blansko. Pro běžce, kteří si alespoň občas zaběhnou nějaký ten...

Pololetní finiš OBL v maratonském tempu

Pololetní finiš OBL v maratonském tempu

29. 6. 2022 Blansko, Lomnice. Ke své poločasové přestávce dospěje...

  • Průběžné pořadí v OBL aneb jak jsme na tom

  • Pozor změna. Kunštátská desítka až na konci října.

  • Nabitý běžecký podzim je tady!

  • Jsou běžci jedna rodina ?

  • Pololetní finiš OBL v maratonském tempu

Medailové hodnocení pro rok:

prubezne_medailove_hodnoceni_2022

Žákovská liga Tajovský reality

Pro tento ročník není medailové hodnocení vyhlášeno.

Rok

Počet hodnocených závodníků: 134




Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2022







Kategorie: Starší žákyně

Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Fialová Aneta2007ŽkySBoskovicex1
Jurová Anna2008ŽkySElite sport Boskovicex1
Kakáčová Hana2008ŽkySAK Ludvíka Daňka / Blanskoxx2
1Kniesová Lucie2007ŽkySAK Ludvíka Daňka / Blanskoxxxxx5
Koudelková Lucie2008ŽkySElite Sport Boskovicex1
Marečková Šárka2008ŽkySBoskovicex1
3Nedvědová Andrea2007ŽkySBlanskoxxx3
Roudná Kateřina2007ŽkySElite sport Boskovicexx2
Širučková Nikol2008ŽkySElite sport Boskovicex1
Zatloukalová Veronika2008ŽkySElite Sport Boskovicex1
Zavřelová Adéla2007ŽkySElite Sport Boskovicex1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-22  /  Tisk:04.10.2022



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2022







Kategorie: Starší žáci

Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
2Ellinger Denis2007ŽciSAK Ludvíka Daňkaxxxx4
Fiala Daniel2007ŽciSBoskovicex1
Horák Luboš2007ŽciSElite Sport Boskovicex1
Jelínek Kryštof2008ŽciSSokol Lipovec / Lipovecx1
Kassai Martin2008ŽciSCyklo Kassai Boskovice / Boskovicex1
Kassai Michal2008ŽciSCyklo Kassai Boskovice / Boskovicex1
Korčák Tomáš2008ŽciSBoskovicex1
Šafránek Jáchym2007ŽciSElite Sport Boskovicex1
Sedlák David2007ŽciSLipovecx1
Šulc Jan2008ŽciSZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Sychra Michal2008ŽciSBoskovicex1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-22  /  Tisk:04.10.2022



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2022







Kategorie: Mladší žákyně

Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Bartíková Amélie2010ŽkyMFénix Sport Blansko/Vavřinecxx2
Bradáčová Aneta2010ŽkyMACT Lerak Blansko / Šebrov-Kateřinax1
Czókoly Justýna2010ŽkyMZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Dubská Julie2009ŽkyMOstrov u M.x1
Fousková Jarmila2009ŽkyMZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Hegedüšová Simona2009ŽkyMElite Sport Boskovicex1
Horáková Katka2010ŽkyMFénix klub Blanskox1
1Horská Nikol2010ŽkyMFénix Sport Blanskoxxxxxxx7
Komárková Adéla2009ŽkyMČerná Horax1
3Krejčí Barbora2009ŽkyMElite sport Boskovice / Boskovicexxx3
Kubíčková Markéta2010ŽkyMZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Kupsová Dominika2010ŽkyMSvitávkax1
2Meluzínová Nela2009ŽkyMELITE SPORT BOSKOVICExxxx4
Novotná Gabriela Anna2009ŽkyMElite Sport Boskovicex1
Ondráčková Lucie2010ŽkyMBoskovice/Elitespotrxx2
Pelíšková Alena2010ŽkyMBiatlon Blanskoxx2
2Přikrylová Adéla2010ŽkyMFénix sport Blanskoxxxx4
Roudná Michaela2010ŽkyMElite sport Boskovicexx2
Rybová Kateřina2009ŽkyMAKLD Blansko / Lipůvkax1
Šafránková Anna2010ŽkyMElite Sport Boskovicex1
Šebková Adéla2010ŽkyMKuničkyx1
Sedláčková Tereza2010ŽkyMAK Dvorská Blanskoxx2
Šimáková Nikola2010ŽkyMDoubravicex1
Sotolářová Alena2010ŽkyMAtletika Ludvíka Daňka / Němčicex1
Tanenbergerová Kateřina2009ŽkyMZŠ Ostrov u Macochyx1
Tušlová Tereza2010ŽkyMBlanskox1
Vávrů Nela2010ŽkyMElite boskovicex1
3Zamazalová Eliška2009ŽkyMAK LD Blansko/Blanskoxxx3

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-22  /  Tisk:04.10.2022



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2022







Kategorie: Mladší žáci

Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Bílý Martin2010ŽciMČerná Horax1
Burkoň Šimon2009ŽciMSvitávkax1
Dostál Dominik2009ŽciMElite Sport Boskovicex1
Dvořáček Petr2010ŽciMFK Černá HOrax1
2Ellinger Šimon2009ŽciMAK Ludvíka Daňkaxxxx4
Hrazdíra Martin2009ŽciMZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Hruda Tomáš2009ŽciMDrahanský sport team / Boskovicexx2
Jež Štěpán2010ŽciMBoskovicex1
Korgo Vojtěch2009ŽciMFENIX SPORT BLANSKOx1
Kráčalík Tobiáš2010ŽciMSKMB Boskovicex1
Kuběna Dominik2010ŽciMFénix Sport Blansko/Vavřinecx1
Lai Alex2010ŽciMBiatlon Blansko / Blanskox1
Mikula Tomáš2010ŽciMZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Přichystal Daniel2010ŽciMElite Sport Boskovicex1
Samek Adam2010ŽciMBoskovicex1
3Sáňka David2009ŽciMBiatlon Blansko / Blanskoxxx3
Slávik Viliam2010ŽciMZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Stejskal Tomáš2009ŽciMŽernovníkx1
Válek Jan2009ŽciMZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Včelík Petr2009ŽciMSvitávkax1
Volf Vojtěch2009ŽciMZŠ a MŠ Ostrovx1
Zouhar Marek2010ŽciMZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-22  /  Tisk:04.10.2022



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2022







Kategorie: Přípravka dívky

Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Adámková Nicole2012PříDMladkov u Boskovicx1
Dostálová Nela2012PříDElite Boskovicex1
1Dvořáčková Zuzana2011PříDVavřinec / Fénix Sport Blanskoxxxxxx6
Fialová Nicol2011PříDBoskovicex1
Hrazdilová Tereza2011PříDElite Sport Boskovicex1
Hudcová Terezie2012PříDZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Ježová Justýna Věra2012PříDElite Sport Boskovicex1
Krenželoková Eva2012PříDElite Sport Boskovicex1
Kuběnová Anna2011PříDDoubravicex1
Kubíčková Eliška2011PříDZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Kučerová Magdaléna2012PříDDoubravicex1
Langerová Natálie2012PříDZboněkx1
Moris Jasmína2011PříDČerná Horax1
Novotná Simona2012PříDČerná Horax1
Pudíková Sofie2012PříDElite Sport Boskovicex1
Ryšávková Nela2012PříDElite Sport Boskovicex1
1Sedláčková Martina2012PříDAK Blansko Dvorská / Blanskoxxxxx5
Sedláčková Beata2012PříDAK Dvorska Blanskox1
Sedláčková Emilly2012PříDAK Dvorská Blanskox1
Ševčíková Mariana2011PříDVysočanyx1
Skořepová Sofie2011PříDElite sport Boskovicex1
Slámová Amálie2012PříDČerná Hora / Černá Horax1
Špidlová Kateřina2011PříDČerná Horax1
Stőhrová Eva2012PříDVranováx1
Trávníčková Veronika2011PříDRájec-Jestřebíx1
Vařejková Lada2011PříDZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-22  /  Tisk:04.10.2022



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2022







Kategorie: Přípravka chlapci

Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Alexa Josef2012PříChAK Ludvíka Daňka Blansko, z.s. / Blanskoxx2
2Bernard Šimon2012PříChBoskovicexxxx4
Borek Štěpán2012PříChSvitávkax1
Cihlář Tomáš2012PříChRáječkox1
Czókoly Dalimil2011PříChZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Dvořáček Patrik2011PříChBořitovx1
Flek Tomáš2011PříChRájec-Jestřebíx1
Groš Daniel2011PříChZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Hájek Matěj2011PříChDoubravicex1
Hrazdil Filip2012PříChElite Sport Boskovicex1
Hruda Petr2011PříChDrahanský sport / Boskovicexx2
2Jakubec Vojta2011PříChAK Blanskoxxxx4
1Kacetl Richard2011PříChAK Blansko Borská / Blanskoxxxxx5
Kolář Radovan2011PříChBiatlon Blanskox1
Korgo Matouš2011PříChFénix Blanskoxx2
Křepela David2012PříChSTK Zbraslavecx1
Kupsa Matyáš2012PříChSvítávkax1
2Láník Radek2011PříChBoskovicexxxx4
Matonoha Marcel2012PříChZŠ Ostrov u Macochyx1
Měšťan Vít2011PříChRDR Akademiex1
Mlateček Matyáš2012PříChBoskovicex1
1Nejezchleb Dan2012PříChElite Sport Boskovicexxxxx5
Neudert Matěj2011PříChRDR Akademiex1
Novotný Jan2012PříChČerná Horax1
Pernica Vít2012PříChZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Prudil Adam2012PříChPetrovicex1
Reich Robin2011PříChBiatlon Blanskox1
Ryba Filip2011PříChAKLD Blanskox1
2Sáňka Jakub2011PříChAKLD Blansko / Blanskoxxxx4
Schich Vojtěch2012PříChElite Boskovicex1
Šimák Matěj2012PříChDoubravicex1
Svoboda Eliáš2012PříChSDH Bořitovx1
Tobola Jan2012PříChMalá Lhotax1
Traxl Dominik2012PříChZŠ Černá Hora / Černá Horax1
Volf Tomáš2011PříChZŠ a MŠ Ostrov / AK Krasováx1
Vondra Adrian2012PříChKrasováx1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-22  /  Tisk:04.10.2022
© Malin 2015-22