Vyčkejte prosím na načtení / přepočítání kompletních výsledků...


               O kresníB ěžeckáL iga  2020
Jdeme do finále. Jaké bude?

Jdeme do finále. Jaké bude?

29. 11. 2020 Blansko – Letošní běžecká sezóna je jak...

Ani v listopadu se na běžeckých závodech nepotkáme

Ani v listopadu se na běžeckých závodech nepotkáme

4. 11. 2020 Blansko a Jedovnice – Bohužel ani intenzivní držení...

Optimismus z běžeckého září je pryč. V říjnu se závodit nebude.

Optimismus z běžeckého září je pryč. V říjnu se závodit nebude.

5. 10. 2020 Kunštát, Rudice, Hořice – Když jsem psal článek...

Jak naporcovat letošního běžeckého medvěda?

Jak naporcovat letošního běžeckého medvěda?

27. 9. 2020 Záludné onemocnění covid-19 bez předchozího...

Boskovické běhy - výzva 01

Boskovické běhy - výzva 01

Nemáme pro vás závod – máme pro vás VÝZVU!...

  • Jdeme do finále. Jaké bude?

  • Ani v listopadu se na běžeckých závodech nepotkáme

  • Optimismus z běžeckého září je pryč. V říjnu se závodit nebude.

  • Jak naporcovat letošního běžeckého medvěda?

  • Boskovické běhy - výzva 01

Medailové hodnocení pro rok:

prubezne_medailove_hodnoceni_2020

Žákovská liga Tajovský reality

Počet hodnocených závodníků v tomto roce je 57.


Kategorie: Starší žákyně

Pořadí
Medaile
Starší žákyně
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Závodů
Dobrovská Lucie2006ŽkySASK Blanskoxx2
Jakusidisová Veronika2005ŽkySASK Blanskox1
3Křížová Viktorie2006ŽkySElite sport Boskovicexxx3
Oujeská Simona2005ŽkySOOB Adamovx1
Ryšávková Emma2005ŽkySFENIX Sport Blanskox1

Kategorie: Starší žáci

Pořadí
Medaile
Starší žáci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Závodů
3Charvát Matyáš2005ŽciSELITE sport Boskovicexxx3
Koudelka Matyáš2006ŽciSElite sport Boskovicex1
Kroupa Kryštof2005ŽciSAK Blansko Dvorskáx1
Oujeský Lukáš2005ŽciSOOB Adamovx1
Přikryl Vojtěch2006ŽciSFénix sport Blanskox1
Sedlačík Matěj2006ŽciSACT leraK Blanskox1
Zouhar Tadeáš2005ŽciSACT leraK Blanskox1

Kategorie: Mladší žákyně

Pořadí
Medaile
Mladší žákyně
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Závodů
Bradáčová Nikola2007ŽkyMACT leraK Blanskox1
Heřmanová Lucie2007ŽkyMOLYMP Boskovicex1
Kniesová Lucie2007ŽkyMASK Blanskoxx2
Koudelková Lucie2008ŽkyMElite sport Boskovicex1
Růžičková Karolína2007ŽkyMASK Blanskox1
Šamšulová Martina2007ŽkyMELITE sport Boskovicexx2
Skotáková Veronika2008ŽkyMSloupx1
Zavřelová Adéla2007ŽkyMElitesport Boskovice x1

Kategorie: Mladší žáci

Pořadí
Medaile
Mladší žáci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Závodů
Alexa Štěpán2007ŽciMDoubravicex1
Alexa Jakub2007ŽciMDoubravicex1
Ellinger Denis2007ŽciMASK Blanskox1
Horák Luboš2007ŽciMOkrouhláx1
Kočvara Jakub2007ŽciMDrahanský sport teamx1
Komárek Jakub2007ŽciMACT leraK Blanskox1
3Langr Jonathan2007ŽciMFénix Sport Blanskoxxx3
Oujeský Dan2007ŽciMOOB Adamovx1
Pokorný Patrik2008ŽciMMoravec Teamx1
Růžička Matěj2008ŽciMASK Blanskox1
Šafránek Jáchym2007ŽciMElite sport Boskovicexx2
Tureček Tomáš2008ŽciMELITE SPORT Boskovicex1

Kategorie: Přípravka dívky

Pořadí
Medaile
Přípravka dívky
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Závodů
3Bezdíčková Daniela2010PříDASK Blanskoxxx3
Bradáčová Aneta2010PříDACT leraK Blanskox1
Dobiášková Anna2010PříDSloup / Sloupx1
Fritzová Tereza2010PříDDrahanský sport teamx1
Horská Nikola2010PříDOB Veselicexx2
3Krejčí Barbora2009PříDELITE sport Boskovicexxx3
3Meluzínová Nela2009PříDELITE sport Boskovicexxx3
Přikrylová Adéla2010PříDFénix Sport Blanskox1
Rybová Kateřina2009PříDASK Blanskoxx2
Šafránková Anna2010PříDElite sport Boskovicex1
Sotolářová Barbora2009PříDVeselicex1
Žáková Rebecca2010PříDAK Blansko Dvorskáx1
3Zamazalová Eliška2009PříDASK Blanskoxxx3
Zukalová Markéta2009PříDASK Blanskox1

Kategorie: Přípravka chlapci

Pořadí
Medaile
Přípravka chlapci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Závodů
3Dostál Dominik2009PříChElite sport Boskovicexxx3
Ellinger Šimon2009PříChASK Blanskox1
Feik Matyáš2009PříChDoubravicex1
Jedlička Adam2010PříChRáječkox1
3Korgo Vojtěch2009PříChFénix Sport Blanskoxxx3
Kovařík Daniel2010PříChASK Blanskoxx2
Pokorný Šimon2010PříChMoravec Teamx1
Přikryl Lukáš2010PříChFénix Sport Blanskox1
Štec Marek2010PříChSloupx1
Tichý Filip2009PříChSuchdolx1
Zavřel Jiří2009PříChElitesport Boskovice x1

Rok

Počet hodnocených závodníků: 57




Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2020







Kategorie: Starší žákyně

Rájecká desítka
Skalická desítka
Blanenská pětka na dráze (Tartan Cup)
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Lesempolem
Blanenská desítka na dráze (Tartan Cup)
Běh kolem sněhuláka
Svitava kros
Vísecká desítka
Boskovické běhy
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Blanenská hodinovka na dráze (Tartan Cup)
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Dobrovská Lucie2006ŽkySASK Blanskoxx2
Jakusidisová Veronika2005ŽkySASK Blanskox1
3Křížová Viktorie2006ŽkySElite sport Boskovicexxx3
Oujeská Simona2005ŽkySOOB Adamovx1
Ryšávková Emma2005ŽkySFENIX Sport Blanskox1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:05.12.2020



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2020







Kategorie: Starší žáci

Rájecká desítka
Skalická desítka
Blanenská pětka na dráze (Tartan Cup)
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Lesempolem
Blanenská desítka na dráze (Tartan Cup)
Běh kolem sněhuláka
Svitava kros
Vísecká desítka
Boskovické běhy
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Blanenská hodinovka na dráze (Tartan Cup)
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
3Charvát Matyáš2005ŽciSELITE sport Boskovicexxx3
Koudelka Matyáš2006ŽciSElite sport Boskovicex1
Kroupa Kryštof2005ŽciSAK Blansko Dvorskáx1
Oujeský Lukáš2005ŽciSOOB Adamovx1
Přikryl Vojtěch2006ŽciSFénix sport Blanskox1
Sedlačík Matěj2006ŽciSACT leraK Blanskox1
Zouhar Tadeáš2005ŽciSACT leraK Blanskox1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:05.12.2020



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2020







Kategorie: Mladší žákyně

Rájecká desítka
Skalická desítka
Blanenská pětka na dráze (Tartan Cup)
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Lesempolem
Blanenská desítka na dráze (Tartan Cup)
Běh kolem sněhuláka
Svitava kros
Vísecká desítka
Boskovické běhy
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Blanenská hodinovka na dráze (Tartan Cup)
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Bradáčová Nikola2007ŽkyMACT leraK Blanskox1
Heřmanová Lucie2007ŽkyMOLYMP Boskovicex1
Kniesová Lucie2007ŽkyMASK Blanskoxx2
Koudelková Lucie2008ŽkyMElite sport Boskovicex1
Růžičková Karolína2007ŽkyMASK Blanskox1
Šamšulová Martina2007ŽkyMELITE sport Boskovicexx2
Skotáková Veronika2008ŽkyMSloupx1
Zavřelová Adéla2007ŽkyMElitesport Boskovice x1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:05.12.2020



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2020







Kategorie: Mladší žáci

Rájecká desítka
Skalická desítka
Blanenská pětka na dráze (Tartan Cup)
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Lesempolem
Blanenská desítka na dráze (Tartan Cup)
Běh kolem sněhuláka
Svitava kros
Vísecká desítka
Boskovické běhy
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Blanenská hodinovka na dráze (Tartan Cup)
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Alexa Štěpán2007ŽciMDoubravicex1
Alexa Jakub2007ŽciMDoubravicex1
Ellinger Denis2007ŽciMASK Blanskox1
Horák Luboš2007ŽciMOkrouhláx1
Kočvara Jakub2007ŽciMDrahanský sport teamx1
Komárek Jakub2007ŽciMACT leraK Blanskox1
3Langr Jonathan2007ŽciMFénix Sport Blanskoxxx3
Oujeský Dan2007ŽciMOOB Adamovx1
Pokorný Patrik2008ŽciMMoravec Teamx1
Růžička Matěj2008ŽciMASK Blanskox1
Šafránek Jáchym2007ŽciMElite sport Boskovicexx2
Tureček Tomáš2008ŽciMELITE SPORT Boskovicex1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:05.12.2020



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2020







Kategorie: Přípravka dívky

Rájecká desítka
Skalická desítka
Blanenská pětka na dráze (Tartan Cup)
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Lesempolem
Blanenská desítka na dráze (Tartan Cup)
Běh kolem sněhuláka
Svitava kros
Vísecká desítka
Boskovické běhy
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Blanenská hodinovka na dráze (Tartan Cup)
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
3Bezdíčková Daniela2010PříDASK Blanskoxxx3
Bradáčová Aneta2010PříDACT leraK Blanskox1
Dobiášková Anna2010PříDSloup / Sloupx1
Fritzová Tereza2010PříDDrahanský sport teamx1
Horská Nikola2010PříDOB Veselicexx2
3Krejčí Barbora2009PříDELITE sport Boskovicexxx3
3Meluzínová Nela2009PříDELITE sport Boskovicexxx3
Přikrylová Adéla2010PříDFénix Sport Blanskox1
Rybová Kateřina2009PříDASK Blanskoxx2
Šafránková Anna2010PříDElite sport Boskovicex1
Sotolářová Barbora2009PříDVeselicex1
Žáková Rebecca2010PříDAK Blansko Dvorskáx1
3Zamazalová Eliška2009PříDASK Blanskoxxx3
Zukalová Markéta2009PříDASK Blanskox1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:05.12.2020



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2020







Kategorie: Přípravka chlapci

Rájecká desítka
Skalická desítka
Blanenská pětka na dráze (Tartan Cup)
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Lesempolem
Blanenská desítka na dráze (Tartan Cup)
Běh kolem sněhuláka
Svitava kros
Vísecká desítka
Boskovické běhy
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Blanenská hodinovka na dráze (Tartan Cup)
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
3Dostál Dominik2009PříChElite sport Boskovicexxx3
Ellinger Šimon2009PříChASK Blanskox1
Feik Matyáš2009PříChDoubravicex1
Jedlička Adam2010PříChRáječkox1
3Korgo Vojtěch2009PříChFénix Sport Blanskoxxx3
Kovařík Daniel2010PříChASK Blanskoxx2
Pokorný Šimon2010PříChMoravec Teamx1
Přikryl Lukáš2010PříChFénix Sport Blanskox1
Štec Marek2010PříChSloupx1
Tichý Filip2009PříChSuchdolx1
Zavřel Jiří2009PříChElitesport Boskovice x1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:05.12.2020
© Malin 2015-20