Vyčkejte prosím na načtení / přepočítání kompletních výsledků...


               O kresníB ěžeckáL iga  2021
Veselský pouťový běh Lesempolem – mistrovství ČR v ultramaratonu.

Veselský pouťový běh Lesempolem – mistrovství ČR v ultramaratonu.

28. 5. 2021 Veselice. Přirozeného pohybu v přírodě není nikdy...

Svitavakros téměř se vším všudy.

Svitavakros téměř se vším všudy.

23. 5. 2021 Doubravice nad Svitavou. Dobrých zpráv není nikdy dost a...

Jarní Hraběnka cup také v individuálním pojetí

Jarní Hraběnka cup také v individuálním pojetí

11. 5. 2021 Petrovice. Světélko na konci tunelu je stále...

V Černé Hoře také každý sám na svoje triko

V Černé Hoře také každý sám na svoje triko

3. 5. 2021 Černá Hora. Nějak se nám tady na okrese rozmáhá...

Blanenská pětka na Jahodovém poli

Blanenská pětka na Jahodovém poli

15. 4. 2021 Blansko. Milí běžci a věřím, že co nevidět i milí...

  • Veselský pouťový běh Lesempolem – mistrovství ČR v ultramaratonu.

  • Svitavakros téměř se vším všudy.

  • Jarní Hraběnka cup také v individuálním pojetí

  • V Černé Hoře také každý sám na svoje triko

  • Blanenská pětka na Jahodovém poli

Bodování pro rok:

prubezne_hodnoceni_2021
Počet bodovaných závodníků v tomto roce je 51.

Kategorie: Muži

Pořadí
Muži
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 9
Body suma
Závodů
001Kohut Jan1985M001Fénix sport Blansko8080801
002Dvořáček Jiří1968MV2001Fénix sport Boskovice7676761
003Šperka Martin1970MV2002Minerva Boskovice7373731
004Nečas Vítězslav1978MV1001Fénix sport Velenov7171711
005Beneš Petr1987M002Blansko7070701
006Jančík Tomáš1972MV1002Elite sport Boskovice6969691
007Ryba Lukáš1979MV1003Lipůvka6868681
008Krátký Pavel1974MV1004Fénix Olomučany6767671
009Fiala Ondřej1982M003Boskovice6666661
010Buš Ondřej1985M004Ráječko6565651
011Novák Zdeněk1961MV3001Horizont kola Novák6464641
012Hájek Ivoš1961MV3002Doubravice6363631
013Novák Pavel1985M005Suchdol6262621
014Kalaš Rudolf1971MV2003Boskovice6161611
015Macura Jan1972MV1005Horizont kola Novák6060601
016Matěna Vladimír1959MV3003VZS Blansko5959591
017Bedan Petr1973MV1006Spešov5858581
018Dvořák Milan1993M006Rájec5757571
019Daněk Milan1962MV2004Horizont Blansko5656561
020Paděra Petr1989M007Blansko5555551
021Landa Jaroslav1957MV3004Minerva Boskovice5454541
022Svoboda Pavel1955MV3005TJ Sloup5353531
023Šamonil Petr1962MV2005Rájec-Jestřebí5252521
024Buš Jiří1994M008Rájec5151511
025Vomela Radim1993M009SK Doubravice5050501
026Buš Roman1965MV2006Rájec4949491
027Růžička Bohuslav1946MV3006Ráječko4848481
028Hrubý Milan1938MV3007Blansko4747471

Kategorie: Ženy

Pořadí
Ženy
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 9
Body suma
Závodů
001Kuchařová Táňa1975ŽV1001Perun Team4040401
002Hrbková Hana1996Ž001Karolín3636361
003Librová Iva1974ŽV1002Perun Team3333331
004Krejčiříková Kateřina1972ŽV1003Svatá Kateřina3131311

Kategorie: Junioři

Pořadí
Junioři
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 6
Body suma
Závodů
001Mašek Lukáš2003Jři001SDH Rudice4040401

Kategorie: Starší žáci

Pořadí
Starší žáci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 5
Body suma
Závodů
001Ellinger Denis2007ŽciS001AK Ludvíka Daňka4040401
002Loub Marek2006ŽciS002Doubravice3636361
003Kuběna Lukáš2006ŽciS003AK Ludvíka Daňka3333331

Kategorie: Mladší žáci

Pořadí
Mladší žáci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 5
Body suma
Závodů
001Veselý David2008ŽciM001Elite sport Boskovice4040401
002Ellinger Šimon2009ŽciM002AK Ludvíka Daňka3636361
003Dostál Dominik2009ŽciM003Elite sport Boskovice3333331

Kategorie: Mladší žákyně

Pořadí
Mladší žákyně
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 5
Body suma
Závodů
001Králová Ema2008ŽkyM001AK Blansko Dvorská4040401
002Zamazalová Eliška2009ŽkyM002AK Ludvíka Daňka3636361
003Krejčí Barbora2009ŽkyM003Elite Boskovice3333331
004Meluzínová Nela2009ŽkyM004Elite Boskovice3131311

Kategorie: Přípravka chlapci

Pořadí
Přípravka chlapci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 5
Body suma
Závodů
001Ryba Filip2011PříCh001AK Ludvíka Daňka4040401
002Kacetl Richard2011PříCh002AK Blansko Dvorská3636361
003Polák Štěpán2011PříCh003Elite sport Boskovice3333331

Kategorie: Přípravka dívky

Pořadí
Přípravka dívky
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 5
Body suma
Závodů
001Roudná Michaela2010PříD001Elite sport Boskovice4040401
002Hrazdilová Tereza2011PříD002Elite sport Boskovice3636361
003Krejčiříková Anežka2010PříD003AK Ludvíka Daňka3333331
004Konrádová Kateřina2010PříD004Doubravice3131311
005Kuběnová Anežka2010PříD005Doubravice3030301

Rok

Počet bodovaných závodníků: 51





Bodové hodnocení pro rok: 2021







Kategorie: Muži

Svitava kros
Lesempolem
Sloupský lesní běh
Boskovické běhy
MUM,3. Blanenská etapa
best 9
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Kohut Jan1985M1Fénix sport Blansko8080801
2Dvořáček Jiří1968MV21Fénix sport Boskovice7676761
3Šperka Martin1970MV22Minerva Boskovice7373731
4Nečas Vítězslav1978MV11Fénix sport Velenov7171711
5Beneš Petr1987M2Blansko7070701
6Jančík Tomáš1972MV12Elite sport Boskovice6969691
7Ryba Lukáš1979MV13Lipůvka6868681
8Krátký Pavel1974MV14Fénix Olomučany6767671
9Fiala Ondřej1982M3Boskovice6666661
10Buš Ondřej1985M4Ráječko6565651
11Novák Zdeněk1961MV31Horizont kola Novák6464641
12Hájek Ivoš1961MV32Doubravice6363631
13Novák Pavel1985M5Suchdol6262621
14Kalaš Rudolf1971MV23Boskovice6161611
15Macura Jan1972MV15Horizont kola Novák6060601
16Matěna Vladimír1959MV33VZS Blansko5959591
17Bedan Petr1973MV16Spešov5858581
18Dvořák Milan1993M6Rájec5757571
19Daněk Milan1962MV24Horizont Blansko5656561
20Paděra Petr1989M7Blansko5555551
21Landa Jaroslav1957MV34Minerva Boskovice5454541
22Svoboda Pavel1955MV35TJ Sloup5353531
23Šamonil Petr1962MV25Rájec-Jestřebí5252521
24Buš Jiří1994M8Rájec5151511
25Vomela Radim1993M9SK Doubravice5050501
26Buš Roman1965MV26Rájec4949491
27Růžička Bohuslav1946MV36Ráječko4848481
28Hrubý Milan1938MV37Blansko4747471

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-21  /  Tisk:13.06.2021





Bodové hodnocení pro rok: 2021







Kategorie: Ženy

Svitava kros
Lesempolem
Sloupský lesní běh
Boskovické běhy
MUM,3. Blanenská etapa
best 9
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Kuchařová Táňa1975ŽV11Perun Team4040401
2Hrbková Hana1996Ž1Karolín3636361
3Librová Iva1974ŽV12Perun Team3333331
4Krejčiříková Kateřina1972ŽV13Svatá Kateřina3131311

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-21  /  Tisk:13.06.2021





Bodové hodnocení pro rok: 2021







Kategorie: Junioři

Svitava kros
best 6
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Mašek Lukáš2003Jři1SDH Rudice4040401

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-21  /  Tisk:13.06.2021





Bodové hodnocení pro rok: 2021







Kategorie: Starší žáci

Svitava kros
Boskovické běhy
best 5
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Ellinger Denis2007ŽciS1AK Ludvíka Daňka4040401
2Loub Marek2006ŽciS2Doubravice3636361
3Kuběna Lukáš2006ŽciS3AK Ludvíka Daňka3333331

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-21  /  Tisk:13.06.2021





Bodové hodnocení pro rok: 2021







Kategorie: Mladší žáci

Svitava kros
Boskovické běhy
best 5
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Veselý David2008ŽciM1Elite sport Boskovice4040401
2Ellinger Šimon2009ŽciM2AK Ludvíka Daňka3636361
3Dostál Dominik2009ŽciM3Elite sport Boskovice3333331

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-21  /  Tisk:13.06.2021





Bodové hodnocení pro rok: 2021







Kategorie: Mladší žákyně

Svitava kros
Boskovické běhy
best 5
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Králová Ema2008ŽkyM1AK Blansko Dvorská4040401
2Zamazalová Eliška2009ŽkyM2AK Ludvíka Daňka3636361
3Krejčí Barbora2009ŽkyM3Elite Boskovice3333331
4Meluzínová Nela2009ŽkyM4Elite Boskovice3131311

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-21  /  Tisk:13.06.2021





Bodové hodnocení pro rok: 2021







Kategorie: Přípravka chlapci

Svitava kros
Boskovické běhy
best 5
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Ryba Filip2011PříCh1AK Ludvíka Daňka4040401
2Kacetl Richard2011PříCh2AK Blansko Dvorská3636361
3Polák Štěpán2011PříCh3Elite sport Boskovice3333331

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-21  /  Tisk:13.06.2021





Bodové hodnocení pro rok: 2021







Kategorie: Přípravka dívky

Svitava kros
Boskovické běhy
best 5
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Roudná Michaela2010PříD1Elite sport Boskovice4040401
2Hrazdilová Tereza2011PříD2Elite sport Boskovice3636361
3Krejčiříková Anežka2010PříD3AK Ludvíka Daňka3333331
4Konrádová Kateřina2010PříD4Doubravice3131311
5Kuběnová Anežka2010PříD5Doubravice3030301

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-21  /  Tisk:13.06.2021
© Malin 2015-21