Vyčkejte prosím na načtení / přepočítání kompletních výsledků...


               O kresníB ěžeckáL iga  2022
Pololetní finiš OBL v maratonském tempu

Pololetní finiš OBL v maratonském tempu

29. 6. 2022 Blansko, Lomnice. Ke své poločasové přestávce dospěje...

Jedna běžecká novinka a jedna klasika ve druhé polovině června

Jedna běžecká novinka a jedna klasika ve druhé polovině června

12. 6. 2022 Blansko, Sloup. Ve druhé polovině června se nabízí...

Dva červnové krosy jsou za dveřmi

Dva červnové krosy jsou za dveřmi

29. 5. 2022 Doubravice, Veselice. Na začátku června nabízí...

Vyhlášení vítězů ročníku 2021 na Jahodovém poli

Vyhlášení vítězů ročníku 2021 na Jahodovém poli

24. 5. 2022 Blansko – Již podruhé se s nejlepšími běžci...

V květnu už pojede OBL na plný plyn.

V květnu už pojede OBL na plný plyn.

19. 4. 2022 Boskovice, Černá Hora, Petrovice, Ostrov u Macochy Po dvou...

  • Pololetní finiš OBL v maratonském tempu

  • Jedna běžecká novinka a jedna klasika ve druhé polovině června

  • Dva červnové krosy jsou za dveřmi

  • Vyhlášení vítězů ročníku 2021 na Jahodovém poli

  • V květnu už pojede OBL na plný plyn.

Bodování pro rok:

prubezne_hodnoceni_2022
Počet bodovaných závodníků v tomto roce je 392.

Kategorie: Muži

Pořadí
Muži
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 13
Body suma
Závodů
001Buš Ondřej1985M001Ráječko706670616569686970667370707389996014
002Horský Radek1978MV1001Vavřinec616466505560626362606763687082187114
003Jančík Tomáš1972MV2001Elite sport Boskovice / Boskovice736980717071767171737179679611
004Krakovič Vojtěch1988M002Fast and light / Blansko8076767680808080808078878810
005Beneš Petr1987M003Blansko6873717373707680738073773710
006Zemánek Miroslav1979MV1002Fénix sport Blansko / Bořitov626253595464616059606966366311
007Daněk Milan1962MV3001Horizont Kola Novák Blansko49555233947504547465647526264765014
008Krátký Pavel1974MV1003Fenix Sport Olomučany / Olomučany6767636667707167736116119
009Skoták Pavel1972MV2002Blansko5666656364696467765905909
010Buš Jiří1994M004Rájec-Jestřebí50565317465154504956535358858812
011Matěna Vladimír1959MV3002VZS Blansko / Blansko5860655357555466566158558510
012Ryba Lukáš1979MV1004Lipůvka69687071737676765795798
013Široký Stanislav1977MV1005AK Blansko Dvorská71697367717076805775778
014Paděra Petr1989M005Blansko5757141505647505161495557557512
015Fiala Ondřej1982MV1006Boskovice/71666968686969715515518
016Macura Jan1972MV2003Horizont Kola Novák Blansko6758616058566158665455459
017Pícha Slávek1982MV1007Blansko / Blansko68656669656866695365368
018Šamonil Petr1962MV3003Rájec - Jestřebí5358604449515162505453253210
019Novák Pavel1985M006Suchdol5961645258565365555235239
020Buš Roman1965MV2004Rájec/48545113848494646454647247211
021Novák Zdeněk1961MV3004Horizont Kola Novák Blansko545861596262644204207
022Huťka Jiří1991M007Bořitov/brno635657656061574194197
023Hájek Ivoš1961MV3005Sokol Doubravice6367646361653833836
024Svoboda Pavel1955MV3006TJ Sloup565959535354483823827
025Bachratý Pavel1965MV2005Blansko5563645760623613616
026Nečas Vítězslav1978MV1008Velenov76707667673563565
027Odehnal Tomáš1968MV2006Boskovice6352515159653413416
028Škvařil Jan1973MV1009Blansko/66626566653243245
029Kalaš Rudolf1971MV2007Invalidovna Boskovice65686455633153155
030Žila Miloš1962MV3007Elite sport Boskovice65586362583063065
031Šperka Martin1970MV2008Boskovice716468682712714
032Rybář Pavel1980MV1010Suchdol49476054582682685
033Kinc Pavel1974MV1011VF Sport Team Černá Hora645756682452454
034Potůček Jiří1988M008fastandlight.cz Blansko7673682172173
035Landa Jaroslav1957MV3008Minerva Boskovice / Boskovice5455452482132135
036Slouka Lukáš1995M009Blansko/ASK Blansko485059522092094
037Kazda Adam1991M010ASK Blansko6770692062063
038Kolář Petr1973MV1012Klub biatlonu Blansko6359581801803
039Haresta Petr1986M011Rájec Jestřebí6250541661663
040Bedan Petr1973MV1013Spešov5556511621623
041Velocha Zdeněk1989M012Rozběháme Boskovicko68711391392
042Mazal Zdeněk1981MV1014Blansko64651291292
043Ondráček Petr1988M013SK PETROVICE59671261262
044Kovařík Jan1974MV1015Velké Opatovice51671181182
045Prosr Jan1980MV1016Sloup52571091092
046Tichý Alois1964MV2009Blansko51571081082
047Karásek Antonín1982MV1017Černá Hora42611031032
048Kacetl Jan1981MV1018Těchov52491011012
049Hájek Tomáš1987M014Doubravice52481001002
050Medek Jiří1978MV1019Černá Hora356196962
051Juras Michael1992M015Kořenec582684842
052Grün Vojtěch1992M016Salomon-Suunto / Okrouhlá8080801
053Strouhal Jakub2001M017Velké Opatovice8080801
054Effenberger Marek2001M018VSK Univerzita Brno/ Blansko8080801
055Bejček Patrik1994M019Trailpoint.cz / Ostrov U Macochy7676761
056Ondráček Roman1998M020Boskovice225375752
057Hajdamach Jiří1994M021Blansko7373731
058Chlup Roman1985M022Boskovice7373731
059Bělohlávek Jiří1984M023Fénix Sport Blansko, z.s.7070701
060Krška Michal1984M024Turistický Klub Blansko / Blansko6969691
061Szabó Martin1999M025AK Blansko Dvorská6666661
062Králik Jan1991M026Krasová6666661
063Henek Michal1986M027RBK Blansko6464641
064Šebela Václav1966MV2010OFS Blansko6464641
065Šperka Oldřich1956MV3009Jedovnice6363631
066Matuška Robin1982MV1020Horní Lhota6363631
067Martínek Jan1972MV2011SC Ráječko6262621
068Toman Petr1980MV1021Boskovice6262621
069Šmatera Petr1961MV3010Kunštát6161611
070Menšík Ondřej1989M028Boskovice6060601
071Beneš Michal1989M029Blansko6060601
072Koupý Daniel1993M030Černá Hora6060601
073Kubíček Dušan1962MV3011Ostrov u Macochy5959591
074Marek Milan1960MV3012AK Dvorská5959591
075Neudert Jan1984M031RDR Akademie / Ráječko5959591
076Hanousek Kamil1974MV1022RBK Blansko5858581
077Hromek Jiří1960MV3013Adamov5757571
078Kráčalík Martin1983M032Boskovice5757571
079Švéda Martin1986M033Bořitov5757571
080Vondál David1979MV1023Letovice5757571
081Sedlák Martin1976MV1024Žďárná5656561
082Kolář Vít1980MV1025Blansko5555551
083Opustil Jiří1981MV1026Veselice5555551
084Kavka Pavel1979MV1027Blansko5555551
085Los Miroslav1984M034Doubravice5555551
086Petrů Radim1971MV2012Boskovice5454541
087Pernica Martin1989M035VZS Blansko5454541
088Gruber Miloš1984M036FAIN Interier sro Blansko5353531
089Grün Gustav1968MV2013AC Okrouhlá5252521
090Sotolář Stanislav1970MV2014Veselice/ČAU5252521
091Petržela Lukáš1983M037Skalice nad Svitavou50151512
092Grénar David1990M038BHK IQ Boskovice64349492
093Ševčík Tadeáš1987M039Blansko4949491
094Sláma Pavel1976MV1028TJ Rytmus Boskovice4949491
095Hegr Jiří1977MV1029Šošůvka4848481
096Vrbka Jaroslav1966MV2015Lysice4848481
097Bubeník Radek1974MV1030Černá Hora4747471
098Horký Lubomír2000M040Letovice4747471
099Kříž Jan1973MV1031Boskovice4646461
100Král Tomáš1981MV1032Boskovice4545451
101Odehnal Jiří1975MV1033Černá Hora4545451
102Jablunka Dušan1977MV1034Valchov4444441
103Novotný Petr1982MV1035Jedovnice - individual4444441
104Fiala Mirek1979MV1036Boskovice4343431
105Mareček Milan1986M041Bořitov4242421
106Grulich Radek1987M042Žďárná 2164141411
107Nytra Jiří1989M043Bořitov4040401
108Fiala Lukáš1999M044Minerva A4040401
109Hrebík Slavomír1975MV1037Boskovice3939391
110Štěpán Martin1971MV2016Rozběháme Boskovicko3838381
111Frýdek Pavel1973MV1038Sokol Černá Hora3737371
112Dvořáček Roman1988M045GATEMA3737371
113Souček Jan1983M046Bokovice3636361
114Výtisk Jiří1989M047Černá Hora3636361
115Žejšek Martin1984M048TJ Rytmus3535351
116Maresch Michal1994M049Boskovice3434341
117Přichystal Štěpán1989M050Vanovice3333331
118Maršoun Martin1976MV1039VELENOV3232321
119Palán Petr1983M051SDH Světlá3131311
120Cichra Rostislav1969MV2017Minerva A3030301
121Strouhal Tomáš1974MV1040Velké Opatovice2929291
122Staníček Jan1990M052Obora2828281
123Bejček Vladimír1981MV1041Boskovice2727271
124Kaláb Viktor1972MV2018Rozběháme Boskovicko2525251
125Cháb Jaromír1979MV1042Rozběháme Boskovicko2424241
126Nádvornik Jan1986M053Boskovice2323231
127Opluštil Ladislav1971MV2019Lysice2121211
128Hošek Petr1986M054ZFP Boskovice2020201
129Balada Matěj1986M055Boskovice1919191
130Kleveta Karel1976MV1043Újezd u Boskovic1818181
131Holcner Petr1977MV1044Blansko1616161
132Kotouček Petr1972MV2020Rozseč nad Kunštátem1515151
133Kovář Pavel1978MV1045Velké Opatovice1414141
134Pohl Václav2000M056Boskovice1313131
135Smutný Vladimír1976MV1046Lysice1212121
136Kouřil Radim1970MV2021Boskovice1111111
137Žůrek Jan1990M057Rozběháme Boskovicko1010101
138Hejč Tomáš1984M058Boskovice9991
139Ševčík Pavel1985M059Boskovice8881
140Fajks Petr1987M060Boskovice7771
141Horák Ondřej1995M061Lysice5551
142Svoboda Dominik1995M062Minerva B2221
143Bařinka Jan1984M063Boskovice1111
144Dufek Lubomír1972MV2022Boskovice1111
145Dvořáček Jiří1974MV1047Boskovice1111
146Dvořák Tomáš1972MV2023Magistr TOM1111
147Dvořák Zdeněk1970MV2024AUTECO BS1111
148Jordánek Radim1990M064Blansko 11111
149Klíč Antonín1988M065Boskovice1111
150Těžký Pavel1970MV2025STK Zbraslavec1111
151Cikanek Pavel1986M066TJ Rytmus1111
152Svoboda Jan1962MV3014Minerva B1111
153Kuběna Vít1977MV1048Ráječko1111
154Herman Michal1980MV1049Černá Hora1111
155Křepela Zdeněk1982MV1050STK Zbraslavec1111
156Němec Michal1973MV1051Doubravice1111
157Hlaváček Tomáš1993M067FC Spešov1111
158Dokoupil Radek1972MV2026Valchov1111
159Burián Tomáš1981MV1052Boskovice1111
160Malounek Petr1982MV1053Boskovice1111
161Zrůstek Jiří1972MV2027Valchov1111
162Sedláček Ivo1968MV2028Jazykovka Letovice1111
163Alexa Lukáš1991M068Letovice1111
164Prudil Lubomír1986M069Boskovice1111
165Šacher Tomáš1975MV1054Svitávka1111
166Novotný Matěj2002M070Sebranice1111
167Giertl Juraj1994M071Svitávka1111
168Lou Chani.1984M072Rozběháme Boskovicko1111
169Štaffa Petr1992M073Boskovice1111
170Pačínek Jakub1986M074TJ Rytmus Boskovice1111
171Šmíd Marek1985M075Boskovice1111
172Hubený Jakub1996M076Boskovice1111
173Krátký Jakub2002M077Boskovice1111
174Hlaváč Pavel1975MV1055Boskovice1111
175Zachrla Tomáš1991M078Blansko1111

Kategorie: Ženy

Pořadí
Ženy
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 13
Body suma
Závodů
001Kuchařová Táňa1975ŽV1001PERUN TEAM BLANSKO40313325363129363033333339039012
002Komárková Zdeňka1974ŽV1002Olešnice40403336363640403013018
003Krakovičová Tereza1988Ž001Fast and light36304040404036362982988
004Koutná Lenka1988Ž002Blansko36293133313128332522528
005Librová Iva1974ŽV1003PERUN TEAM BLANSKO / Blansko33287292726291791797
006Krejsová Petra1979ŽV1004Boskovice33362833311611615
007Toulová Klára1989Ž003Boskovice404040401601604
008Horká Ivka1989Ž004Rozběháme Boskovice30203328331441445
009Polášková Martina1973ŽV1005Blansko33303194943
010Střítežská Jolana1972ŽV2001Lipůvka27283691913
011Kakáčová Jana1971ŽV2002Karpatský Kynologický Klub, Viszla Team Blansko363672722
012Jablunková Andrea1977ŽV1006Valchov303060602
013Lai Renata1982ŽV1007Rájec-Jestřebí312960602
014Hrbková Hana1996Ž005Karolín273158582
015Sedláková Tereza1989Ž006Lhota Rapotina301747472
016Žáčková Eva1994Ž007Sokol Černá Hora / Černá Hora4040401
017Ryšávková Kateřina1977ŽV1008Fénix Sport Blansko3636361
018Kubíčková Lenka1976ŽV1009Ostrov u Macochy3131311
019Ondroušková Ivana1970ŽV2003Blansko3131311
020Krajíčková Gabriela1983Ž008Fénix sport Boskovice3131311
021Tichá Renata1966ŽV2004Blansko3131311
022Tobolová Barbora1979ŽV1010Malá Lhota3030301
023Horká Ivana1989Ž009Rozběháme Boskovicko3030301
024Petrová Lenka1986Ž010Blansko3030301
025Kuběnová Petra1987Ž011Doubravice2929291
026Urbánová Dana1980ŽV1011Letovice2929291
027Krenželoková Klára1979ŽV1012Elite Sport Boskovice2929291
028Nečasová Petra1987Ž012Zboněk2828281
029Holcnerová Jana1976ŽV1013ZŠ Černá Hora / Černá Hora2828281
030Hebelková Hana1984Ž013Veselice2828281
031Učňová Jana1990Ž014Petrovice2727271
032Žáčková Jitka1997Ž015Sokol Černá Hora2727271
033Krejčiříková Kateřina1972ŽV2005Svatá Kateřina2626261
034Strouhalová Anna2001Ž016Velké Opatovice2626261
035Karásková Jana1983Ž017Černá Hora / Černá Hora12526262
036Neudertová Pavlína1985Ž018RDR Akademie / Ráječko2525251
037Stőhrová Anna1983Ž019Vranová2424241
038Danielová Monika1997Ž020Boskovice2323231
039Zemánková Naděžda1973ŽV1014Letovice2222221
040Gruberová Pavlína1982ŽV1015Boskovice2121211
041Pavlů Andrea1979ŽV1016Rozběháme Boskovicko1919191
042Žejšková Michaela1982ŽV1017TJ Rytmus Boskovice1818181
043Dufková Miroslava1970ŽV2006Rozběháme Boskovicko1616161
044Vávrů Sylvie1977ŽV1018Doubravice nad Svitavou1515151
045Krčilová Aneta1979ŽV1019Rozbehame Boskovicko1414141
046Šumberová Dana1987Ž021Velké Opatovice1313131
047Zdražilová Jana1987Ž022Velké Opatovice1212121
048Farská Michaela1986Ž023Boskovice1111111
049Pešová Kamila1999Ž024Boskovice1010101
050Medalová Lucie1977ŽV1020AUTECO BS9991
051Pačínková Libuše1993Ž025TJ Rytmus Boskovice8881
052Hrubešová Dita1970ŽV2007Synthon6661
053Karlíková Monika1985Ž026Tri Ski Marovky5551
054Novotná Lucie1997Ž027Olešnice4441
055Philippe Fanny1988Ž028Boskovice3331
056Korcová Jana1990Ž029Boskovice2221
057Přikrylová Kateřina1985Ž030Lysice1111
058Kotlánová Jana1986Ž031Střední škola André Citro1111
059Riznerová Markéta1991Ž032Boskovice1111
060Pokorná Marta1976ŽV1021Boskovice1111
061Strouhalová Jana1974ŽV1022Velké Opatovice1111
062Koudelková Jana1984Ž033Boskovice1111
063Šlégrová Marcela1966ŽV2008Letovice1111
064Podrabská Ludmila1982ŽV1023Blansko1111
065Ondráčková Lucie1990Ž034SK PETROVICE1111
066Pešová Veronika1996Ž035Boskovice1111
067Slouková Šárka1975ŽV1024Rozběháme Boskovicko1111
068Bártová Kateřina1982ŽV1025Boskovice1111
069Fialová Veronika1987Ž036Boskovice1111
070Barreto Angelica1991Ž037Svitávka1111
071Slámová Darina1977ŽV1026TJ Rytmus Boskovice1111
072Čejková Daniela1975ŽV1027Letovice1111
073Šrámková Iveta1993Ž038Kozárov1111
074Jordánová Věra1979ŽV1028Rozběháme Boskovicko1111
075Veselá Jana1978ŽV1029Rozběháme Boskovicko1111

Kategorie: Junioři

Pořadí
Junioři
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 9
Body suma
Závodů
001Zourek David2003Jři001Blansko33363336401781785
002Pelíšek Jaromír2006Jři002Biatlon Blansko40363133361761765
003Daněk Štěpán2004Jři003Horizont kola Novák36313031401681685
004Dobrovský Michal2004Jři004Biathlon Blansko404080802
005Charvát Matyáš2005Jři005Elite Sport Boskovice4040401
006Zouhar Tadeáš2005Jři006ACT leraK Blansko4040401
007Kolář Martin2003Jři007biatlon Blansko3636361
008Holík Stanislav2006Jři008Orel Bořitov3333331

Kategorie: Juniorky

Kategorie: Starší žáci

Pořadí
Starší žáci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 6
Body suma
Závodů
001Ellinger Denis2007ŽciS001AK Ludvíka Daňka404080802
002Šafránek Jáchym2007ŽciS002Elite Sport Boskovice4040401
003Kassai Michal2008ŽciS003Cyklo Kassai Boskovice / Boskovice4040401
004Kassai Martin2008ŽciS004Cyklo Kassai Boskovice / Boskovice3636361
005Sychra Michal2008ŽciS005Boskovice3636361
006Sedlák David2007ŽciS006Lipovec3636361
007Horák Luboš2007ŽciS007Elite Sport Boskovice3333331
008Šulc Jan2008ŽciS008ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy3333331
009Korčák Tomáš2008ŽciS009Boskovice3131311
010Jelínek Kryštof2008ŽciS010Sokol Lipovec / Lipovec3131311
011Fiala Daniel2007ŽciS011Boskovice3030301

Kategorie: Starší žákyně

Pořadí
Starší žákyně
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 6
Body suma
Závodů
001Kniesová Lucie2007ŽkyS001AK Ludvíka Daňka / Blansko364040401561564
002Nedvědová Andrea2007ŽkyS002Blansko313667672
003Zavřelová Adéla2007ŽkyS003Elite Sport Boskovice4040401
004Kakáčová Hana2008ŽkyS004AK Ludvíka Daňka / Blansko4040401
005Marečková Šárka2008ŽkyS005Boskovice3636361
006Jurová Anna2008ŽkyS006Elite sport Boskovice3333331
007Koudelková Lucie2008ŽkyS007Elite Sport Boskovice3333331
008Širučková Nikol2008ŽkyS008Elite sport Boskovice3131311
009Fialová Aneta2007ŽkyS009Boskovice3030301
010Roudná Kateřina2007ŽkyS010Elite sport Boskovice2929291
011Zatloukalová Veronika2008ŽkyS011Elite Sport Boskovice2828281

Kategorie: Mladší žáci

Pořadí
Mladší žáci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 6
Body suma
Závodů
001Ellinger Šimon2009ŽciM001AK Ludvíka Daňka404080802
002Hruda Tomáš2009ŽciM002Drahanský sport team / Boskovice333669692
003Korgo Vojtěch2009ŽciM003FENIX SPORT BLANSKO4040401
004Burkoň Šimon2009ŽciM004Svitávka4040401
005Lai Alex2010ŽciM005Biatlon Blansko / Blansko4040401
006Kráčalík Tobiáš2010ŽciM006SKMB Boskovice3636361
007Dostál Dominik2009ŽciM007Elite Sport Boskovice3636361
008Přichystal Daniel2010ŽciM008Elite Sport Boskovice3636361
009Dvořáček Petr2010ŽciM009FK Černá HOra3333331
010Volf Vojtěch2009ŽciM010ZŠ a MŠ Ostrov3333331
011Kuběna Dominik2010ŽciM011Fénix Sport Blansko/Vavřinec3333331
012Včelík Petr2009ŽciM012Svitávka3131311
013Slávik Viliam2010ŽciM013ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy3131311
014Sáňka David2009ŽciM014Biatlon Blansko / Blansko3131311
015Bílý Martin2010ŽciM015Černá Hora3030301
016Hrazdíra Martin2009ŽciM016ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy3030301
017Jež Štěpán2010ŽciM017Boskovice3030301
018Samek Adam2010ŽciM018Boskovice2929291
019Stejskal Tomáš2009ŽciM019Žernovník2929291
020Mikula Tomáš2010ŽciM020ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2929291
021Válek Jan2009ŽciM021ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2828281
022Zouhar Marek2010ŽciM022ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2727271

Kategorie: Mladší žákyně

Pořadí
Mladší žákyně
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 6
Body suma
Závodů
001Horská Nikol2010ŽkyM001Fénix Sport Blansko27283329331501505
002Přikrylová Adéla2010ŽkyM002Fénix sport Blansko3340401131133
003Meluzínová Nela2009ŽkyM003ELITE SPORT BOSKOVICE27273084843
004Krejčí Barbora2009ŽkyM004Elite sport Boskovice / Boskovice404080802
005Sedláčková Tereza2010ŽkyM005AK Dvorská Blansko313667672
006Bartíková Amélie2010ŽkyM006Fénix Sport Blansko/Vavřinec313364642
007Ondráčková Lucie2010ŽkyM007Boskovice/Elitespotr292958582
008Pelíšková Alena2010ŽkyM008Biatlon Blansko263157572
009Komárková Adéla2009ŽkyM009Černá Hora4040401
010Šafránková Anna2010ŽkyM010Elite Sport Boskovice3636361
011Bradáčová Aneta2010ŽkyM011ACT Lerak Blansko / Šebrov-Kateřina3636361
012Rybová Kateřina2009ŽkyM012AKLD Blansko / Lipůvka3636361
013Sotolářová Alena2010ŽkyM013Atletika Ludvíka Daňka / Němčice3636361
014Zamazalová Eliška2009ŽkyM014AK LD Blansko/Blansko3333331
015Vávrů Nela2010ŽkyM015Elite boskovice3131311
016Šimáková Nikola2010ŽkyM016Doubravice3131311
017Kubíčková Markéta2010ŽkyM017ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy3030301
018Roudná Michaela2010ŽkyM018Elite sport Boskovice3030301
019Novotná Gabriela Anna2009ŽkyM019Elite Sport Boskovice3030301
020Šebková Adéla2010ŽkyM020Kuničky2929291
021Czókoly Justýna2010ŽkyM021ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2828281
022Horáková Katka2010ŽkyM022Fénix klub Blansko2828281
023Fousková Jarmila2009ŽkyM023ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2626261
024Hegedüšová Simona2009ŽkyM024Elite Sport Boskovice2626261
025Tanenbergerová Kateřina2009ŽkyM025ZŠ Ostrov u Macochy2525251
026Kupsová Dominika2010ŽkyM026Svitávka2525251
027Dubská Julie2009ŽkyM027Ostrov u M.2424241

Kategorie: Přípravka chlapci

Pořadí
Přípravka chlapci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 6
Body suma
Závodů
001Kacetl Richard2011PříCh001AK Blansko Borská / Blansko3640361121123
002Sáňka Jakub2011PříCh002AKLD Blansko / Blansko4036331091093
003Jakubec Vojta2011PříCh003AK Blansko4031331041043
004Nejezchleb Dan2012PříCh004Elite Sport Boskovice311927241011014
005Bernard Šimon2012PříCh005Boskovice33312791913
006Láník Radek2011PříCh006Boskovice36252788883
007Hruda Petr2011PříCh007Drahanský sport / Boskovice403373732
008Alexa Josef2012PříCh008AK Ludvíka Daňka Blansko, z.s. / Blansko292655552
009Ryba Filip2011PříCh009AKLD Blansko4040401
010Schich Vojtěch2012PříCh010Elite Boskovice3636361
011Hrazdil Filip2012PříCh011Elite Sport Boskovice3333331
012Czókoly Dalimil2011PříCh012ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy3131311
013Šimák Matěj2012PříCh013Doubravice3131311
014Neudert Matěj2011PříCh014RDR Akademie3030301
015Volf Tomáš2011PříCh015ZŠ a MŠ Ostrov / AK Krasová3030301
016Borek Štěpán2012PříCh016Svitávka3030301
017Křepela David2012PříCh017STK Zbraslavec3030301
018Kolář Radovan2011PříCh018Biatlon Blansko2929291
019Kupsa Matyáš2012PříCh019Svítávka2929291
020Měšťan Vít2011PříCh020RDR Akademie2929291
021Groš Daniel2011PříCh021ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2828281
022Mlateček Matyáš2012PříCh022Boskovice2828281
023Korgo Matouš2011PříCh023Fénix Blansko2828281
024Tobola Jan2012PříCh024Malá Lhota2828281
025Svoboda Eliáš2012PříCh025SDH Bořitov2626261
026Pernica Vít2012PříCh026ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2626261
027Hájek Matěj2011PříCh027Doubravice2525251
028Vondra Adrian2012PříCh028Krasová2525251
029Dvořáček Patrik2011PříCh029Bořitov2424241
030Matonoha Marcel2012PříCh030ZŠ Ostrov u Macochy2424241
031Traxl Dominik2012PříCh031ZŠ Černá Hora / Černá Hora2323231
032Flek Tomáš2011PříCh032Rájec-Jestřebí2222221
033Reich Robin2011PříCh033Biatlon Blansko2121211
034Novotný Jan2012PříCh034Černá Hora2020201

Kategorie: Přípravka dívky

Pořadí
Přípravka dívky
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 6
Body suma
Závodů
001Dvořáčková Zuzana2011PříD001Vavřinec / Fénix Sport Blansko403040401501504
002Sedláčková Martina2012PříD002AK Blansko Dvorská / Blansko33333399993
003Ryšávková Nela2012PříD003Elite Sport Boskovice4040401
004Hrazdilová Tereza2011PříD004Elite Sport Boskovice4040401
005Kuběnová Anna2011PříD005Doubravice3636361
006Špidlová Kateřina2011PříD006Černá Hora3636361
007Krenželoková Eva2012PříD007Elite Sport Boskovice3636361
008Sedláčková Beata2012PříD008AK Dvorska Blansko3636361
009Langerová Natálie2012PříD009Zboněk3636361
010Pudíková Sofie2012PříD010Elite Sport Boskovice3333331
011Stőhrová Eva2012PříD011Vranová3333331
012Skořepová Sofie2011PříD012Elite sport Boskovice3131311
013Kubíčková Eliška2011PříD013ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy3131311
014Novotná Simona2012PříD014Černá Hora3131311
015Sedláčková Emilly2012PříD015AK Dvorská Blansko3131311
016Dostálová Nela2012PříD016Elite Boskovice3030301
017Hudcová Terezie2012PříD017ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy3030301
018Trávníčková Veronika2011PříD018Rájec-Jestřebí3030301
019Moris Jasmína2011PříD019Černá Hora2929291
020Vařejková Lada2011PříD020ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2929291
021Ježová Justýna Věra2012PříD021Elite Sport Boskovice2929291
022Kučerová Magdaléna2012PříD022Doubravice2929291
023Slámová Amálie2012PříD023Černá Hora / Černá Hora2828281
024Adámková Nicole2012PříD024Mladkov u Boskovic2828281
025Fialová Nicol2011PříD025Boskovice2727271

Rok

Počet bodovaných závodníků: 392





Bodové hodnocení pro rok: 2022







Kategorie: Muži

Blanenský otvírák
Hořická osmička
Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Šamalíkova míle
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Svitava kros
Lesempolem
Blanenský středník
Sloupský lesní běh
MUM,3. Blanenská etapa
Desítka Moravským krasem
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Blanenská desítka
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Běh Moravským krasem
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Půlmaraton Moravským krasem
Kunštátská desítka
Běh kolem Klostermannovy studánky
Kros kolem Palav
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Mikulášský běh Okrouhlá
Blanenský zavírák
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 13
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Buš Ondřej1985M1Ráječko706670616569686970667370707389996014
2Horský Radek1978MV11Vavřinec616466505560626362606763687082187114
3Jančík Tomáš1972MV21Elite sport Boskovice / Boskovice736980717071767171737179679611
4Krakovič Vojtěch1988M2Fast and light / Blansko8076767680808080808078878810
5Beneš Petr1987M3Blansko6873717373707680738073773710
6Zemánek Miroslav1979MV12Fénix sport Blansko / Bořitov626253595464616059606966366311
7Daněk Milan1962MV31Horizont Kola Novák Blansko49555233947504547465647526264765014
8Krátký Pavel1974MV13Fenix Sport Olomučany / Olomučany6767636667707167736116119
9Skoták Pavel1972MV22Blansko5666656364696467765905909
10Buš Jiří1994M4Rájec-Jestřebí50565317465154504956535358858812
11Matěna Vladimír1959MV32VZS Blansko / Blansko5860655357555466566158558510
12Ryba Lukáš1979MV14Lipůvka69687071737676765795798
13Široký Stanislav1977MV15AK Blansko Dvorská71697367717076805775778
14Paděra Petr1989M5Blansko5757141505647505161495557557512
15Fiala Ondřej1982MV16Boskovice/71666968686969715515518
16Macura Jan1972MV23Horizont Kola Novák Blansko6758616058566158665455459
17Pícha Slávek1982MV17Blansko / Blansko68656669656866695365368
18Šamonil Petr1962MV33Rájec - Jestřebí5358604449515162505453253210
19Novák Pavel1985M6Suchdol5961645258565365555235239
20Buš Roman1965MV24Rájec/48545113848494646454647247211
21Novák Zdeněk1961MV34Horizont Kola Novák Blansko545861596262644204207
22Huťka Jiří1991M7Bořitov/brno635657656061574194197
23Hájek Ivoš1961MV35Sokol Doubravice6367646361653833836
24Svoboda Pavel1955MV36TJ Sloup565959535354483823827
25Bachratý Pavel1965MV25Blansko5563645760623613616
26Nečas Vítězslav1978MV18Velenov76707667673563565
27Odehnal Tomáš1968MV26Boskovice6352515159653413416
28Škvařil Jan1973MV19Blansko/66626566653243245
29Kalaš Rudolf1971MV27Invalidovna Boskovice65686455633153155
30Žila Miloš1962MV37Elite sport Boskovice65586362583063065
31Šperka Martin1970MV28Boskovice716468682712714
32Rybář Pavel1980MV110Suchdol49476054582682685
33Kinc Pavel1974MV111VF Sport Team Černá Hora645756682452454
34Potůček Jiří1988M8fastandlight.cz Blansko7673682172173
35Landa Jaroslav1957MV38Minerva Boskovice / Boskovice5455452482132135
36Slouka Lukáš1995M9Blansko/ASK Blansko485059522092094
37Kazda Adam1991M10ASK Blansko6770692062063
38Kolář Petr1973MV112Klub biatlonu Blansko6359581801803
39Haresta Petr1986M11Rájec Jestřebí6250541661663
40Bedan Petr1973MV113Spešov5556511621623
41Velocha Zdeněk1989M12Rozběháme Boskovicko68711391392
42Mazal Zdeněk1981MV114Blansko64651291292
43Ondráček Petr1988M13SK PETROVICE59671261262
44Kovařík Jan1974MV115Velké Opatovice51671181182
45Prosr Jan1980MV116Sloup52571091092
46Tichý Alois1964MV29Blansko51571081082
47Karásek Antonín1982MV117Černá Hora42611031032
48Kacetl Jan1981MV118Těchov52491011012
49Hájek Tomáš1987M14Doubravice52481001002
50Medek Jiří1978MV119Černá Hora356196962
51Juras Michael1992M15Kořenec582684842
52Grün Vojtěch1992M16Salomon-Suunto / Okrouhlá8080801
53Strouhal Jakub2001M17Velké Opatovice8080801
54Effenberger Marek2001M18VSK Univerzita Brno/ Blansko8080801
55Bejček Patrik1994M19Trailpoint.cz / Ostrov U Macochy7676761
56Ondráček Roman1998M20Boskovice225375752
57Hajdamach Jiří1994M21Blansko7373731
58Chlup Roman1985M22Boskovice7373731
59Bělohlávek Jiří1984M23Fénix Sport Blansko, z.s.7070701
60Krška Michal1984M24Turistický Klub Blansko / Blansko6969691
61Szabó Martin1999M25AK Blansko Dvorská6666661
62Králik Jan1991M26Krasová6666661
63Henek Michal1986M27RBK Blansko6464641
64Šebela Václav1966MV210OFS Blansko6464641
65Šperka Oldřich1956MV39Jedovnice6363631
66Matuška Robin1982MV120Horní Lhota6363631
67Martínek Jan1972MV211SC Ráječko6262621
68Toman Petr1980MV121Boskovice6262621
69Šmatera Petr1961MV310Kunštát6161611
70Menšík Ondřej1989M28Boskovice6060601
71Beneš Michal1989M29Blansko6060601
72Koupý Daniel1993M30Černá Hora6060601
73Kubíček Dušan1962MV311Ostrov u Macochy5959591
74Marek Milan1960MV312AK Dvorská5959591
75Neudert Jan1984M31RDR Akademie / Ráječko5959591
76Hanousek Kamil1974MV122RBK Blansko5858581
77Hromek Jiří1960MV313Adamov5757571
78Kráčalík Martin1983M32Boskovice5757571
79Švéda Martin1986M33Bořitov5757571
80Vondál David1979MV123Letovice5757571
81Sedlák Martin1976MV124Žďárná5656561
82Kolář Vít1980MV125Blansko5555551
83Opustil Jiří1981MV126Veselice5555551
84Kavka Pavel1979MV127Blansko5555551
85Los Miroslav1984M34Doubravice5555551
86Petrů Radim1971MV212Boskovice5454541
87Pernica Martin1989M35VZS Blansko5454541
88Gruber Miloš1984M36FAIN Interier sro Blansko5353531
89Grün Gustav1968MV213AC Okrouhlá5252521
90Sotolář Stanislav1970MV214Veselice/ČAU5252521
91Petržela Lukáš1983M37Skalice nad Svitavou50151512
92Grénar David1990M38BHK IQ Boskovice64349492
93Ševčík Tadeáš1987M39Blansko4949491
94Sláma Pavel1976MV128TJ Rytmus Boskovice4949491
95Hegr Jiří1977MV129Šošůvka4848481
96Vrbka Jaroslav1966MV215Lysice4848481
97Bubeník Radek1974MV130Černá Hora4747471
98Horký Lubomír2000M40Letovice4747471
99Kříž Jan1973MV131Boskovice4646461
100Král Tomáš1981MV132Boskovice4545451
101Odehnal Jiří1975MV133Černá Hora4545451
102Jablunka Dušan1977MV134Valchov4444441
103Novotný Petr1982MV135Jedovnice - individual4444441
104Fiala Mirek1979MV136Boskovice4343431
105Mareček Milan1986M41Bořitov4242421
106Grulich Radek1987M42Žďárná 2164141411
107Nytra Jiří1989M43Bořitov4040401
108Fiala Lukáš1999M44Minerva A4040401
109Hrebík Slavomír1975MV137Boskovice3939391
110Štěpán Martin1971MV216Rozběháme Boskovicko3838381
111Frýdek Pavel1973MV138Sokol Černá Hora3737371
112Dvořáček Roman1988M45GATEMA3737371
113Souček Jan1983M46Bokovice3636361
114Výtisk Jiří1989M47Černá Hora3636361
115Žejšek Martin1984M48TJ Rytmus3535351
116Maresch Michal1994M49Boskovice3434341
117Přichystal Štěpán1989M50Vanovice3333331
118Maršoun Martin1976MV139VELENOV3232321
119Palán Petr1983M51SDH Světlá3131311
120Cichra Rostislav1969MV217Minerva A3030301
121Strouhal Tomáš1974MV140Velké Opatovice2929291
122Staníček Jan1990M52Obora2828281
123Bejček Vladimír1981MV141Boskovice2727271
124Kaláb Viktor1972MV218Rozběháme Boskovicko2525251
125Cháb Jaromír1979MV142Rozběháme Boskovicko2424241
126Nádvornik Jan1986M53Boskovice2323231
127Opluštil Ladislav1971MV219Lysice2121211
128Hošek Petr1986M54ZFP Boskovice2020201
129Balada Matěj1986M55Boskovice1919191
130Kleveta Karel1976MV143Újezd u Boskovic1818181
131Holcner Petr1977MV144Blansko1616161
132Kotouček Petr1972MV220Rozseč nad Kunštátem1515151
133Kovář Pavel1978MV145Velké Opatovice1414141
134Pohl Václav2000M56Boskovice1313131
135Smutný Vladimír1976MV146Lysice1212121
136Kouřil Radim1970MV221Boskovice1111111
137Žůrek Jan1990M57Rozběháme Boskovicko1010101
138Hejč Tomáš1984M58Boskovice9991
139Ševčík Pavel1985M59Boskovice8881
140Fajks Petr1987M60Boskovice7771
141Horák Ondřej1995M61Lysice5551
142Svoboda Dominik1995M62Minerva B2221
143Bařinka Jan1984M63Boskovice1111
144Dufek Lubomír1972MV222Boskovice1111
145Dvořáček Jiří1974MV147Boskovice1111
146Dvořák Tomáš1972MV223Magistr TOM1111
147Dvořák Zdeněk1970MV224AUTECO BS1111
148Jordánek Radim1990M64Blansko 11111
149Klíč Antonín1988M65Boskovice1111
150Těžký Pavel1970MV225STK Zbraslavec1111
151Cikanek Pavel1986M66TJ Rytmus1111
152Svoboda Jan1962MV314Minerva B1111
153Kuběna Vít1977MV148Ráječko1111
154Herman Michal1980MV149Černá Hora1111
155Křepela Zdeněk1982MV150STK Zbraslavec1111
156Němec Michal1973MV151Doubravice1111
157Hlaváček Tomáš1993M67FC Spešov1111
158Dokoupil Radek1972MV226Valchov1111
159Burián Tomáš1981MV152Boskovice1111
160Malounek Petr1982MV153Boskovice1111
161Zrůstek Jiří1972MV227Valchov1111
162Sedláček Ivo1968MV228Jazykovka Letovice1111
163Alexa Lukáš1991M68Letovice1111
164Prudil Lubomír1986M69Boskovice1111
165Šacher Tomáš1975MV154Svitávka1111
166Novotný Matěj2002M70Sebranice1111
167Giertl Juraj1994M71Svitávka1111
168Lou Chani.1984M72Rozběháme Boskovicko1111
169Štaffa Petr1992M73Boskovice1111
170Pačínek Jakub1986M74TJ Rytmus Boskovice1111
171Šmíd Marek1985M75Boskovice1111
172Hubený Jakub1996M76Boskovice1111
173Krátký Jakub2002M77Boskovice1111
174Hlaváč Pavel1975MV155Boskovice1111
175Zachrla Tomáš1991M78Blansko1111

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-22  /  Tisk:11.08.2022





Bodové hodnocení pro rok: 2022







Kategorie: Ženy

Blanenský otvírák
Hořická osmička
Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Šamalíkova míle
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Svitava kros
Lesempolem
Blanenský středník
Sloupský lesní běh
MUM,3. Blanenská etapa
Desítka Moravským krasem
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Blanenská desítka
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Běh Moravským krasem
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Půlmaraton Moravským krasem
Kunštátská desítka
Běh kolem Klostermannovy studánky
Kros kolem Palav
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Mikulášský běh Okrouhlá
Blanenský zavírák
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 13
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Kuchařová Táňa1975ŽV11PERUN TEAM BLANSKO40313325363129363033333339039012
2Komárková Zdeňka1974ŽV12Olešnice40403336363640403013018
3Krakovičová Tereza1988Ž1Fast and light36304040404036362982988
4Koutná Lenka1988Ž2Blansko36293133313128332522528
5Librová Iva1974ŽV13PERUN TEAM BLANSKO / Blansko33287292726291791797
6Krejsová Petra1979ŽV14Boskovice33362833311611615
7Toulová Klára1989Ž3Boskovice404040401601604
8Horká Ivka1989Ž4Rozběháme Boskovice30203328331441445
9Polášková Martina1973ŽV15Blansko33303194943
10Střítežská Jolana1972ŽV21Lipůvka27283691913
11Kakáčová Jana1971ŽV22Karpatský Kynologický Klub, Viszla Team Blansko363672722
12Jablunková Andrea1977ŽV16Valchov303060602
13Lai Renata1982ŽV17Rájec-Jestřebí312960602
14Hrbková Hana1996Ž5Karolín273158582
15Sedláková Tereza1989Ž6Lhota Rapotina301747472
16Žáčková Eva1994Ž7Sokol Černá Hora / Černá Hora4040401
17Ryšávková Kateřina1977ŽV18Fénix Sport Blansko3636361
18Kubíčková Lenka1976ŽV19Ostrov u Macochy3131311
19Ondroušková Ivana1970ŽV23Blansko3131311
20Krajíčková Gabriela1983Ž8Fénix sport Boskovice3131311
21Tichá Renata1966ŽV24Blansko3131311
22Tobolová Barbora1979ŽV110Malá Lhota3030301
23Horká Ivana1989Ž9Rozběháme Boskovicko3030301
24Petrová Lenka1986Ž10Blansko3030301
25Kuběnová Petra1987Ž11Doubravice2929291
26Urbánová Dana1980ŽV111Letovice2929291
27Krenželoková Klára1979ŽV112Elite Sport Boskovice2929291
28Nečasová Petra1987Ž12Zboněk2828281
29Holcnerová Jana1976ŽV113ZŠ Černá Hora / Černá Hora2828281
30Hebelková Hana1984Ž13Veselice2828281
31Učňová Jana1990Ž14Petrovice2727271
32Žáčková Jitka1997Ž15Sokol Černá Hora2727271
33Krejčiříková Kateřina1972ŽV25Svatá Kateřina2626261
34Strouhalová Anna2001Ž16Velké Opatovice2626261
35Karásková Jana1983Ž17Černá Hora / Černá Hora12526262
36Neudertová Pavlína1985Ž18RDR Akademie / Ráječko2525251
37Stőhrová Anna1983Ž19Vranová2424241
38Danielová Monika1997Ž20Boskovice2323231
39Zemánková Naděžda1973ŽV114Letovice2222221
40Gruberová Pavlína1982ŽV115Boskovice2121211
41Pavlů Andrea1979ŽV116Rozběháme Boskovicko1919191
42Žejšková Michaela1982ŽV117TJ Rytmus Boskovice1818181
43Dufková Miroslava1970ŽV26Rozběháme Boskovicko1616161
44Vávrů Sylvie1977ŽV118Doubravice nad Svitavou1515151
45Krčilová Aneta1979ŽV119Rozbehame Boskovicko1414141
46Šumberová Dana1987Ž21Velké Opatovice1313131
47Zdražilová Jana1987Ž22Velké Opatovice1212121
48Farská Michaela1986Ž23Boskovice1111111
49Pešová Kamila1999Ž24Boskovice1010101
50Medalová Lucie1977ŽV120AUTECO BS9991
51Pačínková Libuše1993Ž25TJ Rytmus Boskovice8881
52Hrubešová Dita1970ŽV27Synthon6661
53Karlíková Monika1985Ž26Tri Ski Marovky5551
54Novotná Lucie1997Ž27Olešnice4441
55Philippe Fanny1988Ž28Boskovice3331
56Korcová Jana1990Ž29Boskovice2221
57Přikrylová Kateřina1985Ž30Lysice1111
58Kotlánová Jana1986Ž31Střední škola André Citro1111
59Riznerová Markéta1991Ž32Boskovice1111
60Pokorná Marta1976ŽV121Boskovice1111
61Strouhalová Jana1974ŽV122Velké Opatovice1111
62Koudelková Jana1984Ž33Boskovice1111
63Šlégrová Marcela1966ŽV28Letovice1111
64Podrabská Ludmila1982ŽV123Blansko1111
65Ondráčková Lucie1990Ž34SK PETROVICE1111
66Pešová Veronika1996Ž35Boskovice1111
67Slouková Šárka1975ŽV124Rozběháme Boskovicko1111
68Bártová Kateřina1982ŽV125Boskovice1111
69Fialová Veronika1987Ž36Boskovice1111
70Barreto Angelica1991Ž37Svitávka1111
71Slámová Darina1977ŽV126TJ Rytmus Boskovice1111
72Čejková Daniela1975ŽV127Letovice1111
73Šrámková Iveta1993Ž38Kozárov1111
74Jordánová Věra1979ŽV128Rozběháme Boskovicko1111
75Veselá Jana1978ŽV129Rozběháme Boskovicko1111

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-22  /  Tisk:11.08.2022





Bodové hodnocení pro rok: 2022







Kategorie: Junioři

Blanenský otvírák
Hořická osmička
Skalická desítka
Běh Černou Horou
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Svitava kros
Blanenský středník
Desítka Moravským krasem
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Blanenská desítka
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Běh kolem Klostermannovy studánky
Kros kolem Palav
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Blanenský zavírák
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 9
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Zourek David2003Jři1Blansko33363336401781785
2Pelíšek Jaromír2006Jři2Biatlon Blansko40363133361761765
3Daněk Štěpán2004Jři3Horizont kola Novák36313031401681685
4Dobrovský Michal2004Jři4Biathlon Blansko404080802
5Charvát Matyáš2005Jři5Elite Sport Boskovice4040401
6Zouhar Tadeáš2005Jři6ACT leraK Blansko4040401
7Kolář Martin2003Jři7biatlon Blansko3636361
8Holík Stanislav2006Jři8Orel Bořitov3333331

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-22  /  Tisk:11.08.2022





Bodové hodnocení pro rok: 2022







Kategorie: Juniorky

Blanenský otvírák
Hořická osmička
Skalická desítka
Běh Černou Horou
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Svitava kros
Blanenský středník
Desítka Moravským krasem
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Blanenská desítka
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Běh kolem Klostermannovy studánky
Kros kolem Palav
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Blanenský zavírák
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 9
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Musilová Klára2006Jky1Biatlon Blansko / Černá Hora404040401601604
2Kubinová Adéla2004Jky2Elite Sport Boskovice4040401
3Kmečová Tereza2006Jky3Stopa Skalice3636361
4Burgetová Natálie2005Jky4Černá Hora3636361

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-22  /  Tisk:11.08.2022





Bodové hodnocení pro rok: 2022







Kategorie: Starší žáci

Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 6
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Ellinger Denis2007ŽciS1AK Ludvíka Daňka404080802
2Šafránek Jáchym2007ŽciS2Elite Sport Boskovice4040401
3Kassai Michal2008ŽciS3Cyklo Kassai Boskovice / Boskovice4040401
4Kassai Martin2008ŽciS4Cyklo Kassai Boskovice / Boskovice3636361
5Sychra Michal2008ŽciS5Boskovice3636361
6Sedlák David2007ŽciS6Lipovec3636361
7Horák Luboš2007ŽciS7Elite Sport Boskovice3333331
8Šulc Jan2008ŽciS8ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy3333331
9Korčák Tomáš2008ŽciS9Boskovice3131311
10Jelínek Kryštof2008ŽciS10Sokol Lipovec / Lipovec3131311
11Fiala Daniel2007ŽciS11Boskovice3030301

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-22  /  Tisk:11.08.2022





Bodové hodnocení pro rok: 2022







Kategorie: Starší žákyně

Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 6
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Kniesová Lucie2007ŽkyS1AK Ludvíka Daňka / Blansko364040401561564
2Nedvědová Andrea2007ŽkyS2Blansko313667672
3Zavřelová Adéla2007ŽkyS3Elite Sport Boskovice4040401
4Kakáčová Hana2008ŽkyS4AK Ludvíka Daňka / Blansko4040401
5Marečková Šárka2008ŽkyS5Boskovice3636361
6Jurová Anna2008ŽkyS6Elite sport Boskovice3333331
7Koudelková Lucie2008ŽkyS7Elite Sport Boskovice3333331
8Širučková Nikol2008ŽkyS8Elite sport Boskovice3131311
9Fialová Aneta2007ŽkyS9Boskovice3030301
10Roudná Kateřina2007ŽkyS10Elite sport Boskovice2929291
11Zatloukalová Veronika2008ŽkyS11Elite Sport Boskovice2828281

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-22  /  Tisk:11.08.2022





Bodové hodnocení pro rok: 2022







Kategorie: Mladší žáci

Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 6
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Ellinger Šimon2009ŽciM1AK Ludvíka Daňka404080802
2Hruda Tomáš2009ŽciM2Drahanský sport team / Boskovice333669692
3Korgo Vojtěch2009ŽciM3FENIX SPORT BLANSKO4040401
4Burkoň Šimon2009ŽciM4Svitávka4040401
5Lai Alex2010ŽciM5Biatlon Blansko / Blansko4040401
6Kráčalík Tobiáš2010ŽciM6SKMB Boskovice3636361
7Dostál Dominik2009ŽciM7Elite Sport Boskovice3636361
8Přichystal Daniel2010ŽciM8Elite Sport Boskovice3636361
9Dvořáček Petr2010ŽciM9FK Černá HOra3333331
10Volf Vojtěch2009ŽciM10ZŠ a MŠ Ostrov3333331
11Kuběna Dominik2010ŽciM11Fénix Sport Blansko/Vavřinec3333331
12Včelík Petr2009ŽciM12Svitávka3131311
13Slávik Viliam2010ŽciM13ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy3131311
14Sáňka David2009ŽciM14Biatlon Blansko / Blansko3131311
15Bílý Martin2010ŽciM15Černá Hora3030301
16Hrazdíra Martin2009ŽciM16ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy3030301
17Jež Štěpán2010ŽciM17Boskovice3030301
18Samek Adam2010ŽciM18Boskovice2929291
19Stejskal Tomáš2009ŽciM19Žernovník2929291
20Mikula Tomáš2010ŽciM20ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2929291
21Válek Jan2009ŽciM21ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2828281
22Zouhar Marek2010ŽciM22ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2727271

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-22  /  Tisk:11.08.2022





Bodové hodnocení pro rok: 2022







Kategorie: Mladší žákyně

Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 6
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Horská Nikol2010ŽkyM1Fénix Sport Blansko27283329331501505
2Přikrylová Adéla2010ŽkyM2Fénix sport Blansko3340401131133
3Meluzínová Nela2009ŽkyM3ELITE SPORT BOSKOVICE27273084843
4Krejčí Barbora2009ŽkyM4Elite sport Boskovice / Boskovice404080802
5Sedláčková Tereza2010ŽkyM5AK Dvorská Blansko313667672
6Bartíková Amélie2010ŽkyM6Fénix Sport Blansko/Vavřinec313364642
7Ondráčková Lucie2010ŽkyM7Boskovice/Elitespotr292958582
8Pelíšková Alena2010ŽkyM8Biatlon Blansko263157572
9Komárková Adéla2009ŽkyM9Černá Hora4040401
10Šafránková Anna2010ŽkyM10Elite Sport Boskovice3636361
11Bradáčová Aneta2010ŽkyM11ACT Lerak Blansko / Šebrov-Kateřina3636361
12Rybová Kateřina2009ŽkyM12AKLD Blansko / Lipůvka3636361
13Sotolářová Alena2010ŽkyM13Atletika Ludvíka Daňka / Němčice3636361
14Zamazalová Eliška2009ŽkyM14AK LD Blansko/Blansko3333331
15Vávrů Nela2010ŽkyM15Elite boskovice3131311
16Šimáková Nikola2010ŽkyM16Doubravice3131311
17Kubíčková Markéta2010ŽkyM17ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy3030301
18Roudná Michaela2010ŽkyM18Elite sport Boskovice3030301
19Novotná Gabriela Anna2009ŽkyM19Elite Sport Boskovice3030301
20Šebková Adéla2010ŽkyM20Kuničky2929291
21Czókoly Justýna2010ŽkyM21ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2828281
22Horáková Katka2010ŽkyM22Fénix klub Blansko2828281
23Fousková Jarmila2009ŽkyM23ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2626261
24Hegedüšová Simona2009ŽkyM24Elite Sport Boskovice2626261
25Tanenbergerová Kateřina2009ŽkyM25ZŠ Ostrov u Macochy2525251
26Kupsová Dominika2010ŽkyM26Svitávka2525251
27Dubská Julie2009ŽkyM27Ostrov u M.2424241

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-22  /  Tisk:11.08.2022





Bodové hodnocení pro rok: 2022







Kategorie: Přípravka chlapci

Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 6
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Kacetl Richard2011PříCh1AK Blansko Borská / Blansko3640361121123
2Sáňka Jakub2011PříCh2AKLD Blansko / Blansko4036331091093
3Jakubec Vojta2011PříCh3AK Blansko4031331041043
4Nejezchleb Dan2012PříCh4Elite Sport Boskovice311927241011014
5Bernard Šimon2012PříCh5Boskovice33312791913
6Láník Radek2011PříCh6Boskovice36252788883
7Hruda Petr2011PříCh7Drahanský sport / Boskovice403373732
8Alexa Josef2012PříCh8AK Ludvíka Daňka Blansko, z.s. / Blansko292655552
9Ryba Filip2011PříCh9AKLD Blansko4040401
10Schich Vojtěch2012PříCh10Elite Boskovice3636361
11Hrazdil Filip2012PříCh11Elite Sport Boskovice3333331
12Czókoly Dalimil2011PříCh12ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy3131311
13Šimák Matěj2012PříCh13Doubravice3131311
14Neudert Matěj2011PříCh14RDR Akademie3030301
15Volf Tomáš2011PříCh15ZŠ a MŠ Ostrov / AK Krasová3030301
16Borek Štěpán2012PříCh16Svitávka3030301
17Křepela David2012PříCh17STK Zbraslavec3030301
18Kolář Radovan2011PříCh18Biatlon Blansko2929291
19Kupsa Matyáš2012PříCh19Svítávka2929291
20Měšťan Vít2011PříCh20RDR Akademie2929291
21Groš Daniel2011PříCh21ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2828281
22Mlateček Matyáš2012PříCh22Boskovice2828281
23Korgo Matouš2011PříCh23Fénix Blansko2828281
24Tobola Jan2012PříCh24Malá Lhota2828281
25Svoboda Eliáš2012PříCh25SDH Bořitov2626261
26Pernica Vít2012PříCh26ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2626261
27Hájek Matěj2011PříCh27Doubravice2525251
28Vondra Adrian2012PříCh28Krasová2525251
29Dvořáček Patrik2011PříCh29Bořitov2424241
30Matonoha Marcel2012PříCh30ZŠ Ostrov u Macochy2424241
31Traxl Dominik2012PříCh31ZŠ Černá Hora / Černá Hora2323231
32Flek Tomáš2011PříCh32Rájec-Jestřebí2222221
33Reich Robin2011PříCh33Biatlon Blansko2121211
34Novotný Jan2012PříCh34Černá Hora2020201

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-22  /  Tisk:11.08.2022





Bodové hodnocení pro rok: 2022







Kategorie: Přípravka dívky

Skalická desítka
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 6
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Dvořáčková Zuzana2011PříD1Vavřinec / Fénix Sport Blansko403040401501504
2Sedláčková Martina2012PříD2AK Blansko Dvorská / Blansko33333399993
3Ryšávková Nela2012PříD3Elite Sport Boskovice4040401
4Hrazdilová Tereza2011PříD4Elite Sport Boskovice4040401
5Kuběnová Anna2011PříD5Doubravice3636361
6Špidlová Kateřina2011PříD6Černá Hora3636361
7Krenželoková Eva2012PříD7Elite Sport Boskovice3636361
8Sedláčková Beata2012PříD8AK Dvorska Blansko3636361
9Langerová Natálie2012PříD9Zboněk3636361
10Pudíková Sofie2012PříD10Elite Sport Boskovice3333331
11Stőhrová Eva2012PříD11Vranová3333331
12Skořepová Sofie2011PříD12Elite sport Boskovice3131311
13Kubíčková Eliška2011PříD13ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy3131311
14Novotná Simona2012PříD14Černá Hora3131311
15Sedláčková Emilly2012PříD15AK Dvorská Blansko3131311
16Dostálová Nela2012PříD16Elite Boskovice3030301
17Hudcová Terezie2012PříD17ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy3030301
18Trávníčková Veronika2011PříD18Rájec-Jestřebí3030301
19Moris Jasmína2011PříD19Černá Hora2929291
20Vařejková Lada2011PříD20ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2929291
21Ježová Justýna Věra2012PříD21Elite Sport Boskovice2929291
22Kučerová Magdaléna2012PříD22Doubravice2929291
23Slámová Amálie2012PříD23Černá Hora / Černá Hora2828281
24Adámková Nicole2012PříD24Mladkov u Boskovic2828281
25Fialová Nicol2011PříD25Boskovice2727271

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-22  /  Tisk:11.08.2022
© Malin 2015-22