O kresníB ěžeckáL iga  2023
Rájecká desítka po třech letech zpět

Rájecká desítka po třech letech zpět

15. 1. 2023 Rájec – Jestřebí – Je to až k nevíře,...

Vyhlášení vítězů OBL po třech letech opět ve Spešově

Vyhlášení vítězů OBL po třech letech opět ve Spešově

11. 1. 2023 Spešov – Po tříleté přestávce se...

Petrovice ovládli Štoudková a Soural. OBL Komárková a Vašíček.

Petrovice ovládli Štoudková a Soural. OBL Komárková a Vašíček.

28. 12. 2022 Petrovice – Po třech letech se do Petrovic vrátili...

Vyletí raketa Michala Vašíčka až na vrchol?

Vyletí raketa Michala Vašíčka až na vrchol?

29. listopadu 2022 – Okrouhlá, Blansko, Petrovice. Po odběhnutí 19....

Do Jedovnic za kapříky i bodíky

Do Jedovnic za kapříky i bodíky

8. listopadu 2022 – Jedovnice. V termínovce okresní...

  • Rájecká desítka po třech letech zpět

  • Vyhlášení vítězů OBL po třech letech opět ve Spešově

  • Petrovice ovládli Štoudková a Soural. OBL Komárková a Vašíček.

  • Vyletí raketa Michala Vašíčka až na vrchol?

  • Do Jedovnic za kapříky i bodíky

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2022
Slunečno   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:5200 m
5°C   Katerogie: hlavní trať27. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
181Soural LukášAk Drnovice / Brno1982MV1100:17:55,00x
212Dvořák PavelAtletika Alojzov / Prostějov1982MV1200:18:04,000:00:09,00x
385Vašíček MichalVavřinec1991M100:18:08,000:00:13,0080
479Šmída MichalTJ Znojmo / Protivanov2001M200:18:17,000:00:22,00x
582Štoudková PavlaAK Ludvíka Daňka Blansko / Doubravi...2003Jky100:18:53,000:00:58,0040
6116Jágr OndřejAKBK / Brno1983M300:19:09,000:01:14,00x
736Koudelka LukášAK Drnovice/AC Okrouhlá / Olšany1983M400:19:16,000:01:21,0076
83Bebej RadekOlešná1983M500:19:23,000:01:28,0073
978Šmída JanTJ Znojmo / Protivanov1999M600:19:25,000:01:30,00x
1076Skřivánek MartinAK Drnovice1976MV1300:19:33,000:01:38,00x
1174Široký StanislavAK Blansko Dvorská / Blansko1977MV1400:19:39,000:01:44,0071
1225Jančík TomášElite sport Boskovice / Boskovice1972MV2100:19:40,000:01:45,0070
1311Dvořák MiroslavSokol Bystré / Bystré1975MV1500:19:45,000:01:50,00x
141Adamec MilanOrel Vyškov / Vyškov1977MV1600:20:11,000:02:16,00x
15118Ondráček PetrPetrovice/1988M700:20:12,000:02:17,0069
1675Skoták PavelBlansko / Blansko1972MV2200:20:30,000:02:35,0068
175Buš OndřejRáječko1985M800:20:34,000:02:39,0067
1843Krátký PavelFénix sport Olomučany / Olomučany1974MV1700:21:13,000:03:18,0066
1961Novák ZdeněkHorizont Kola Novák / Blansko1961MV3100:21:31,000:03:36,0065
2020Horský RadekVavřinec1978MV1800:21:45,000:03:50,0064
21125Zouhar TadeášBlansko/act Lerak Blansko2005J100:22:03,000:04:08,0040
22111Prošek LukášVyškov1974MV1900:22:10,000:04:15,00x
2390Horák PavelVyškov / Vyškov1961MV3200:22:14,000:04:19,00x
2454Marek KarelRunsport Team / Brno1987M900:22:21,000:04:26,00x
2544Kříž JanBoskovice1973MV11000:22:29,000:04:34,0063
26117Sotolář StanislavVeselice/čau Z.s.1970MV2300:22:33,000:04:38,0062
2796Šafránek JáchymElite Sport Boskovice / Doubravice2007100:22:35,000:04:40,00-
2830Kalaš RudolfInvalidovna Boskovice1971MV2400:22:38,000:04:43,0061
2989Zemánek MiroslavFénix sport Blansko / Bořitov1979MV11100:22:43,000:04:48,0060
30110Vít JiříPrušánky1979MV11200:22:47,000:04:52,00x
3117Grün GustavAC Okrouhlá / Okrouhlá1968MV2500:22:53,000:04:58,0059
32119Novotný PetrTriatlon Šenkokna / Jedovnice1982MV11300:22:59,000:05:04,0058
3329Kakáčová JanaBlansko / Blansko1971ŽV2100:23:06,000:05:11,0040
3495Halas PetrAK Drnovice1973MV11400:23:10,000:05:15,00x
3535Komárková ZdeňkaOlešnice1974ŽV1100:23:38,000:05:43,0036
36124Rybář PavelSuchdol/1980MV11500:23:44,000:05:49,0057
37115Sláma JiříBrno1960MV3300:23:46,000:05:51,00x
3813Dvořáková AdélaBystré1976ŽV1200:23:55,000:06:00,00x
39121Ondroušková IvanaBlansko/blansko1970ŽV2200:24:06,000:06:11,0033
4048Kuchařová TáňaPERUN TEAM BLANSKO1975ŽV1300:24:07,000:06:12,0031
417Černý RadekBiatlon Prostějov / Vyškov1978MV11600:24:15,000:06:20,00x
4247Krušinová AndreaLetovice/Horizont Blansko1982ŽV1400:24:16,000:06:21,0030
43122Slouka LukášBlansko/ask Blansko/1995M1000:24:40,000:06:45,0056
449Dečková JanaPetrovice1990Ž100:24:41,000:06:46,0029
4539Koutná LenkaBlansko1988Ž200:24:48,000:06:53,0028
46120Polášková MartinaBlansko/1973ŽV1500:24:57,000:07:02,0027
4794Halasová AnnaAK Drnovice2003Jky200:25:04,000:07:09,00x
4869Řehůřek JanMRX Bořitov / Blansko1979MV11700:25:14,000:07:19,0055
4980Smutný ZdeněkAK Drnovice1957MV3400:25:21,000:07:26,00x
5070Řehůřková ŽanetaMRX Bořitov / Bořitov1998Ž300:25:26,000:07:31,0026
5183Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3500:26:00,000:08:05,0054
5264Pekárková LucieAdamov1987Ž400:26:03,000:08:08,0025
53126Slouka PetrObůrka1982MV11800:26:03,000:08:08,0053
5423Hynštová MarieAK Drnovice1957ŽV2300:26:34,000:08:39,00x
5584Valentová JanaHomeopatie Prostějov / Prostějov1977ŽV1600:26:45,000:08:50,00x
5667Potůčková DagmarAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko1991Ž500:27:14,000:09:19,0024
5763Ondráčková LucieRozběháme Vyškovsko / Petrovice1999Ž600:27:15,000:09:20,0023
5865Piňosová MarkétaAtletika Alojzov1977ŽV1700:27:40,000:09:45,00x
594Buš JiříRájec-Jestřebí1994M1100:27:49,000:09:54,0052
6062Novotný PetrDUKLA Blansko / Blansko1973MV11900:28:59,000:11:04,0051
6153Librová IvaAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko1974ŽV1800:29:32,000:11:37,0022
6221Hrbková HanaKarolín1996Ž700:29:39,000:11:44,0021
632Andrlová MonikaNěmčany1978ŽV1900:29:51,000:11:56,00x
6450Kusala DavidVyškov1976MV12000:30:06,000:12:11,00x
6514Dvořáková EvaAtletika Alojzov / Prostějov1955ŽV2400:30:51,000:12:56,00x
6634Kobliha MilanAtletika Alojzov / Prostějov1957MV3600:30:53,000:12:58,00x
67109Pernicová BáraBlansko1995Ž800:33:32,000:15:37,0020
6849Kunc JosefOrel Vyškov / Vyškov1960MV3700:37:11,000:19:16,00x
69123Dražan LiborKuničky/1960MV3800:38:12,000:20:17,0050


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2022
Slunečno   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:1500 m
5°C   Katerogie: Starší žáci27. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
115Ellinger DenisAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2007ŽciS100:05:51,0040


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2022
Slunečno   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:1500 m
5°C   Katerogie: Starší žákyně27. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
128Kakáčová HanaAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2008ŽkyS100:05:50,0040
233Kniesová LucieAK Ludvíka Daňka / Blansko2007ŽkyS200:06:20,000:00:30,0036
3137Husáková JolanaRudice/ACT lerak Blansko/2008ŽkyS300:06:50,000:01:00,0033


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2022
Slunečno   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:900 m
5°C   Katerogie: Mladší žáci27. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
116Ellinger ŠimonAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2009ŽciM100:03:06,0040
271Sáňka DavidBiatlon Blansko2009ŽciM200:03:27,000:00:21,0036


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2022
Slunečno   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:900 m
5°C   Katerogie: Mladší žákyně27. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1105Přikrylová AdélaBlansko/fenix Sport2010ŽkyM100:03:18,0040
297Šafránková AnnaElite sport Boskovice / Boskovice2010ŽkyM200:03:25,000:00:07,0036
319Horská NikolFénix Sport Blansko / Vavřinec2010ŽkyM300:03:29,000:00:11,0033


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2022
Slunečno   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:600 m
5°C   Katerogie: Přípravka chlapci27. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
124Jakubec VojtaAK Ludvíka Danka Blansko / Blansko2011PřCh100:02:07,0040
226Kacetl RichardAK Blansko Dvorská2011PřCh200:02:08,000:00:01,0036
372Sáňka JakubAKLD Blansko2011PřCh300:02:13,000:00:06,0033
457Nečas VojtěchElite sport Boskovice / Velenov2012PřCh400:02:15,000:00:08,0031
56Černý DominikBiatlon Prostějov / Vyškov2011PřCh500:02:16,000:00:09,00x
698Bernard ŠimonElite Sport Boskovice / Boskovice2012PřCh600:02:17,000:00:10,0030
7102Grec JosefOrel Vyškov2011PřCh700:02:18,000:00:11,00x
8100Alexa JosefAsk Blansko/2012PřCh800:02:25,000:00:18,0029


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2022
Slunečno   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:600 m
5°C   Katerogie: Přípravka dívky27. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
193Halasová AnežkaOrel Vyškov2011PřD100:02:16,00x
291Matějková AmálieAK Blansko Dvorská / Lysice2012PřD200:02:17,000:00:01,0040
373Sedláčková MartinaAK Blansko Dvorská / Blansko2012PřD300:02:18,000:00:02,0036


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2022
Slunečno   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:300 m
5°C   Katerogie: Přípr. mladší chlapci27. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
192Halas MatějOrel Vyškov2013PřMlCh100:01:01,00x
258Němec TobiášFenix sport Blansko / Blansko2014PřMlCh200:01:03,000:00:02,00x
368Řehůřek JakubMRX Bořitov / Blansko2013PřMlCh300:01:05,000:00:04,00x
4104Štébl JakubVyškov/aha Vyškov2013PřMlCh400:01:07,000:00:06,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2022
Slunečno   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:300 m
5°C   Katerogie: Přípr. mladší dívky27. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
156Mazalová ElenElite Sport Boskovice2013PřMlD100:01:05,00x
286Vrtělová EmmaAKLD Blansko / Blansko2013PřMlD200:01:07,000:00:02,00x
327Kacetlová SimonaAK Blansko Dvorská2014PřMlD300:01:10,000:00:05,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2022
Slunečno   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:100 m
5°C   Katerogie: Přípravka nejmladší chlapci27. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1101Alexa JanAsk Blansko/2015PřNejMlCh100:00:15,00x
299Bernard DenisElite Sport Boskovice / Boskovice2015PřNejMlCh200:00:15,000:00:00,00x
337Kouřil OskarČertův gang / Šumperk2015PřNejMlCh300:00:18,000:00:03,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2022
Slunečno   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:100 m
5°C   Katerogie: Přípravka nejmladší dívky27. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1103Grec JohanaOrel Vyškov2016PřNejMlD100:00:16,00x
252Langová NatálieLetovice / Letovice2016PřNejMlD200:00:16,000:00:00,00x
3112Šmídová EmaRáječko2015PřNejMlD300:00:17,000:00:01,00x
440Králová BarboraAK Blansko Dvorská / Blansko2015PřNejMlD400:00:17,000:00:01,00x
5107Pernicová EvaBlansko2016PřNejMlD500:00:21,000:00:05,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2022
Slunečno   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:100 m
5°C   Katerogie: Chlapci27. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
151Lang DavidLetovice / Letovice2018NejCh100:00:24,00x
232Klimeš FilipRáječko2019NejCh200:00:33,000:00:09,00x
359Nikulenkov LadislavŠlapanice2020NejCh300:00:34,000:00:10,00x
4106Kalina FabiánČertův gang / Blansko2020NejCh400:00:37,000:00:13,00x
587Vrtílka JindřichAK Blansko Dvorská2021NejCh500:01:56,000:01:32,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2022
Slunečno   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:100 m
5°C   Katerogie: Dívky27. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
131Kalinová JasmínaČertův gang / Blansko2018NejD100:00:19,00x
288Vrtílková OlaAK Blansko Dvorská2019NejD200:00:23,000:00:04,00x
3108Pernicová VeronikaBlansko/2018NejD300:00:25,000:00:06,00x
477Skutková Ylva2018NejD400:00:27,000:00:08,00x
5113Šmídová JohanaRáječko2019NejD500:00:32,000:00:13,00x
6114Kuběnová AnetaRáječka2020NejD600:00:34,000:00:15,00x
DNS38Kouřilová TerezaČertův gang / Šumperk2018NejD-DNSx
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-23  /  Tisk:30.01.2023
© Malin 2015-23