O kresníB ěžeckáL iga  2024
Další tři závody do pololetí

Další tři závody do pololetí

Blansko, Sloup, Lomnice u Tišnova. Pololetní program Okresní...

Šest závodů za 26 dnů

Šest závodů za 26 dnů

V květnu a začátkem června si seriál OBL připravil pro...

Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

23. května 2024 Doubravice, Ostrov. Na první červnový víkend...

Nejkrásnější trať v OBL

Nejkrásnější trať v OBL

Skalní mlýn, Macocha.  Již na úterý 21. května je...

Lesempolem za tvarůžkem

Lesempolem za tvarůžkem

Vytrvalostními běžci oblíbený ultra podnik Borák konaný...

  • Další tři závody do pololetí

  • Šest závodů za 26 dnů

  • Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

  • Nejkrásnější trať v OBL

  • Lesempolem za tvarůžkem

Výsledky závodu:


 Zpět 



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.04.2024
Slunečno   Skalická desítkaTrať:9800 m
22°C   Katerogie: hlavní trať25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
133Vašíček MichalKunštát1991M100:38:44,0080
252Ondruška JanDrásov / Obl0052004M200:39:46,000:01:02,0076
317Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK / OBL017 / Sádek ...1976MV1100:40:15,000:01:31,0073
411Dvořák MiroslavSokol Bystré / OBL001 / Bystré1975MV1200:40:59,000:02:15,0071
532Klapuš  MartinSudice1996M300:41:05,000:02:21,0070
649Nečas VítězslavElite Sport Boskovice / Velenov1978MV1300:41:46,000:03:02,0069
7173Skoták PavelBlansko1972MV2100:42:02,000:03:18,0068
820Hančl RomanFénix sport Blansko / Tišnov1988M400:42:11,000:03:27,0067
970Ryba LukášLipůvka1979MV1400:42:47,000:04:03,0066
10158Kyncl TomášHolice1974MV2200:43:18,000:04:34,00x
116Buš OndřejRáječko1985M500:44:08,000:05:24,0065
12162Široký StanislavBlansko/AK Blansko Dvorská1977MV1500:45:03,000:06:19,0064
1326Jančík TomášElite sport Boskovice / Boskovice1972MV2300:45:07,000:06:23,0063
14177Macura JanHorizont Kola Novák Blansko1972MV2400:45:12,000:06:28,0062
15174Krátký PavelFenix Sport Olomučany / Olomučany1974MV2500:45:22,000:06:38,0061
1661Pícha SlávekBlansko / Blansko1982MV1600:46:02,000:07:18,0060
17127Švec MichalBlansko/gici behaj / OBL0161986M600:47:24,000:08:40,0059
1883Weis JosefOlešnice / Olešnice1974MV2600:51:05,000:12:21,0058
1925Huťka JiříOBL003 / Brno Řečkovice1991M700:51:18,000:12:34,0057
2085Paděra PetrBlansko1989M800:51:31,000:12:47,0056
21163Šutera JiříSebranice1983MV1700:53:34,000:14:50,0055
22176Matěna VladimírBlansko/VZS Blansko/1959MV3100:53:47,000:15:03,0054
23180Horňa LubomírLhota Rapotina1968MV2700:57:04,000:18:20,0053
24181Moravec JiříHorizont Kola Novák Blansko1977MV1800:57:12,000:18:28,0052
2542Landa JaroslavMinerva Boskovice1957MV3200:58:37,000:19:53,0051
2682Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3300:59:36,000:20:52,0050
27170Mokrý JanKOB Alfa Brno1966MV2800:59:58,000:21:14,00x
28157Boháč JiříBrno/1954MV4101:02:34,000:23:50,00x
2956Pavlas AntonínStříbrné Hory1956MV3401:03:38,000:24:54,00x
309Cimprich PetrNordic walking Olomouc / Olomouc1986M901:09:03,000:30:19,00x
31172Petržela LukášSkalice nad Svitavou1983MV1901:10:42,000:31:58,0049
32178Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko/1962MV3501:11:37,000:32:53,0048


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.04.2024
Slunečno   Skalická desítkaTrať:4800 m
22°C   Katerogie: 4800 m25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
157Pelíšek JaromírBiatlon Blansko / Kunštát2006J100:21:22,0040
2167Šafránek JáchymElite Sport Boskovice / Doubravice2007J200:21:42,000:00:20,0036
34Ellinger DenisAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2007J300:21:50,000:00:28,0033
484Fojt MarekRájec-Jestřebí2006J400:22:13,000:00:51,0031
5166Horňová AdrianaBrno Triatlon Team2000Ž100:22:29,000:01:07,00x
612Dvořáková AdélaOBL002 / Bystré1976ŽV1100:23:03,000:01:41,0040
7171Komárková ZdeňkaKOMETKY Olešnice1974ŽV2100:23:24,000:02:02,0036
848Mikšovská TerezaFast & light / Blansko1983ŽV1200:24:19,000:02:57,0033
937Kuběnová PetraFast and light / Doubravice Nad Svitavou1987Ž200:24:27,000:03:05,0031
10161Ondrušková EllenAC Moravská Slavia Brno / OBL0062009100:24:32,000:03:10,00-
11179Kolářová KateřinaBlansko/1985Ž300:24:36,000:03:14,0030
1236Krušinová AndreaLetovice/Horizont Blansko1982ŽV1300:24:45,000:03:23,0029
1375Šebelová SáraAtletický klub Ludvíka Daňka / Bla...2008Jky100:26:18,000:04:56,0040
14164Šuterová EditaSebranice1988Ž400:26:25,000:05:03,0028
15165Lai RenataASK Blansko rychlobruslaři / Rájec-...1982ŽV1400:27:18,000:05:56,0027
16159Žákovská AlenaBlansko/Horizont Blansko1962ŽV2200:30:16,000:08:54,0026
17160Kniesová LucieAK Ludvíka Daňka / Blansko2007Jky200:30:22,000:09:00,0036
1835Krejčiříková KateřinaSvatá Kateřina1972ŽV2300:32:25,000:11:03,0025
1977Sikorová MartinaRájec1984ŽV1500:32:35,000:11:13,0024
20139Motlová KláraBlansko1982ŽV1600:33:16,000:11:54,0023
218Cimprich NikolasAtletika Olomouc / Olomouc2011200:33:51,000:12:29,00x
2266Roudná KateřinaAtletický klub Ludvíka Daňka Blans...2007Jky300:33:52,000:12:30,0033
23175Nedvědová AndreaBlansko/2007Jky400:36:37,000:15:15,0031
24168Růžička BohuslavSC Ráječko1946300:51:45,000:30:23,00-


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.04.2024
Slunečno   Skalická desítkaTrať:1500 m
22°C   Katerogie: Starší žáci25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1150Pohanka TomášAK Kuřim / OBL0142009ŽciS100:05:11,0040
214Ellinger ŠimonAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2009ŽciS200:05:29,000:00:18,0036
3132Kuběna MilošBlansko/AKLD Blansko2009ŽciS300:05:51,000:00:40,0033


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.04.2024
Slunečno   Skalická desítkaTrať:1200 m
22°C   Katerogie: Starší žákyně25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1104Ondrušková EllenAC Moravská Slavia Brno / OBL0062009ŽkyS100:04:25,0040
267Roudná MichaelaAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2010ŽkyS200:04:42,000:00:17,0036
324Horská NikolFénix Sport Blansko / Vavřinec2010ŽkyS300:05:17,000:00:52,0033
4121Zamazalová EliškaAK Ludvíka Daňka Blansko2009ŽkyS400:05:52,000:01:27,0031


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.04.2024
Slunečno   Skalická desítkaTrať:1200 m
22°C   Katerogie: Mladší žáci25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1135Láník RadekBoskovice/Elite Sport2011ŽciM100:04:33,0040
229Kacetl RichardAK Blansko Dvorská2011ŽciM200:04:39,000:00:06,0036
369Ryba FilipAKLD Blansko2011ŽciM300:04:43,000:00:10,0033
474Sáňka JakubAK Ludvíka Daňka / Blansko2011ŽciM400:04:53,000:00:20,0031
5136Nečas VojtěchElite Sport Boskovice / Velenov2012ŽciM500:05:11,000:00:38,0030
610Dvořák JakubSokol Bystré,OBL011 / Bystré2012ŽciM600:05:47,000:01:14,0029
794Kotlan MaxmiliánSkalice nad Svitavou2012ŽciM700:06:40,000:02:07,0028


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.04.2024
Slunečno   Skalická desítkaTrať:700 m
22°C   Katerogie: Mladší žákyně25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
131Kašparová VendulaAK Dvorská Blansko / Blansko2012ŽkyM100:02:40,0040
268Růžičková TerezaAtletický klub Ludvíka Daňka Blans...2012ŽkyM200:02:41,000:00:01,0036
347Matějková AmálieAK Blansko Dvorská2012ŽkyM300:02:45,000:00:05,0033
4134Krenželoková EvaElite sport Boskovice2012ŽkyM400:02:45,000:00:05,0031
5126Kuběnová KarolínaAK Ludvíka Daňka2011ŽkyM500:02:51,000:00:11,0030
676Sedláčková MartinaAK Dvorská Blansko / Blansko2012ŽkyM600:02:52,000:00:12,0029
758Pernicová JohanaAK Blansko Dvorská / Blansko2012ŽkyM700:03:00,000:00:20,0028
8125Hlaváčková MarkétaAK Ludvíka Daňka Blansko / Kotvrdovice2012ŽkyM800:03:05,000:00:25,0027
991Sekaninová NatálieSkalice2012ŽkyM900:04:06,000:01:26,0026


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.04.2024
Slunečno   Skalická desítkaTrať:700 m
22°C   Katerogie: Přípr. starší chlapci25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
17Buš PatrikAtletický klub Blansko Dvorská / Bl...2013PřStCh100:02:43,0040
265Poledna MatyášAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2013PřStCh200:02:47,000:00:04,0036
338Kula GregorRájec-Jestřebí2013PřStCh300:02:50,000:00:07,0033
443Lipták JergušAK Blansko Dvorská / Blansko2013PřStCh400:03:03,000:00:20,0031
578Štébl JakubAha Vyškov/OBL0082013PřStCh500:03:04,000:00:21,0030
6111Hanák JíříAK Ludvíka Daňka Blansko / Černá ...2014PřStCh600:03:05,000:00:22,0029
745Málek Lukáš2014PřStCh700:03:12,000:00:29,00x
8115Šutera VojtěchSebranice2013PřStCh800:03:20,000:00:37,0028
995Kotlan NikolasSkalice nad Svitavou2014PřStCh900:03:26,000:00:43,0027


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.04.2024
Slunečno   Skalická desítkaTrať:500 m
22°C   Katerogie: Přípr. starší dívky25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
190Mašová ŠtěpánkaAKLD Blansko2013PřStD100:01:53,0040
215Kotlánová EmaAK Blansko Dvorská / Blansko2013PřStD200:01:54,000:00:01,0036
3113Filková KláraAK Ludvíka Daňka Blansko2013PřStD300:01:55,000:00:02,0033
499Nováková IsabelaSvitávka2013PřStD400:02:04,000:00:11,0031
5142Slouková LilianaAK Ludvíka Daňka Blansko / Vysočany2014PřStD500:02:07,000:00:14,0030
651Němcová ZuzanaAKLD Blansko2013PřStD600:02:08,000:00:15,0029
7153Fialová VeronikaBoskovice2014PřStD700:02:14,000:00:21,0028
871Šamonilová BělaBiatlon Blansko / Adamov2013PřStD800:02:17,000:00:24,0027
92Bednářová EllenAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2014PřStD900:02:18,000:00:25,0026
10110Hanáková IvaAK Ludvíka Daňka Blansko / Černá ...2013PřStD1000:02:18,000:00:25,0025
1192Andrlíková ViktorieSkalice2013PřStD1100:02:18,000:00:25,0024
12152Staňková JulieStopa Skalice2013PřStD1200:02:19,000:00:26,0023
1341Kuželová AnnaAtletický klub Ludvíka Daňka / Bla...2014PřStD1300:02:19,000:00:26,0022
1430Kacetlová SimonaAK Blansko Dvorská2014PřStD1400:02:20,000:00:27,0021
15117Vrtělová EmmaBlansko/AKLD Blansko2013PřStD1500:02:23,000:00:30,0020
16122Navrátilová AdélaAK Blansko Dvorská / Blansko2014PřStD1600:02:26,000:00:33,0019
1728Jašková NatálieBoskovice2013PřStD1700:02:32,000:00:39,0018
1889Baráthová AgátaAKLD Blansko / Blansko2014PřStD1800:02:34,000:00:41,0017
DNS93Andrlíková LilianaSkalice2013PřStD-DNSx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.04.2024
Slunečno   Skalická desítkaTrať:400 m
22°C   Katerogie: Mladší chaplci25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
187Nedvěd MartinBlansko/AK Ludvíka Daňka2015MlCh100:01:35,00x
219Foral OndřejSkalice Nad Svitavou2015MlCh200:01:37,000:00:02,00x
364Poledna LukašAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2016MlCh300:01:47,000:00:12,00x
45Buš FilipAtletický klub Blansko Dvorská / Bl...2016MlCh400:01:47,000:00:12,00x
539Kula MatúšRájec-Jestřebí2015MlCh500:01:50,000:00:15,00x
6114Velíšek ViktorAK Ludvíka Daňka Blansko2016MlCh600:01:51,000:00:16,00x
7118Svánovský MatyášKuřim2015MlCh700:01:51,000:00:16,00x
8130Štrajt PetrBiatlon Blansko2015MlCh800:01:56,000:00:21,00x
944Lipták Maxmilián- / Blansko2016MlCh900:02:01,000:00:26,00x
10123Chytka Štěpán2016MlCh1000:02:20,000:00:45,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.04.2024
Slunečno   Skalická desítkaTrať:300 m
22°C   Katerogie: Mladší dívky25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
173Šamonilová RiaBiatlon Blansko / Adamov2015MlD100:01:10,00x
262Poděbradská AlžbětaAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2015MlD200:01:11,000:00:01,00x
3105Langová NatálieLetovice2016MlD300:01:11,000:00:01,00x
434Kraváčková TaťánaAK Blansko Dvorská2016MlD400:01:11,000:00:01,00x
5107Janáková AdélaAK Ludvíka Daňka Blansko2016MlD500:01:15,000:00:05,00x
6108Machová BáraAK Ludvíka Daňka Blansko2015MlD600:01:16,000:00:06,00x
740Kuželová AliceAtletický klub Ludvíka Daňka / Bla...2016MlD700:01:21,000:00:11,00x
823Hofírková ZuzanaAK Ludvíka Daňka / Blansko2016MlD800:01:21,000:00:11,00x
9137Motlová NelaAK Ludvíka Daňka Blansko2015MlD900:01:23,000:00:13,00x
1059Petrová AdélaÚjezd U Boskovic2016MlD1000:01:29,000:00:19,00x
11100Šuterová MiaSebranice2015MlD1100:01:29,000:00:19,00x
12120Rašovská AnetaAKLD Blansko2016MlD1200:01:32,000:00:22,00x
1396Mikulášková EmaSkalice2015MlD1300:02:04,000:00:54,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.04.2024
Slunečno   Skalická desítkaTrať:100 m
22°C   Katerogie: Přípravka chlapci25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1128Švec MichalAK Ludvíka Daňka Blansko2017PřCh100:00:18,00x
2138Motl JindřichAK Ludvíka Daňka Blansko2018PřCh200:00:19,000:00:01,00x
3109Macho ŠtěpánAK Ludvíka Daňka Blansko2017PřCh300:00:19,000:00:01,00x
4144Svěrák VlastíkSkalice2017PřCh400:00:20,000:00:02,00x
5119Svánovský KryštofKuřim2018PřCh500:00:21,000:00:03,00x
6155Burget FilipRájec-Jestřebí/2017PřCh600:00:21,000:00:03,00x
71Adámek PavelMladkov U Boskovic2017PřCh700:00:21,000:00:03,00x
881Svěrák DanielFenix sport Blansko / Kuničky2018PřCh800:00:21,000:00:03,00x
9133Tenora TeodorSkalice/Stopa Skalice2017PřCh900:00:22,000:00:04,00x
1086Nedvěd OndřejBlansko/AK Ludvíka Daňka2017PřCh1000:00:22,000:00:04,00x
11131Štrajt MichalBiatlon Blansko2017PřCh1100:00:23,000:00:05,00x
12146Kožnar ČeněkSkalice nad Svitavou2018PřCh1200:00:23,000:00:05,00x
13101Boháček MatyášMladkov2020PřCh1300:00:24,000:00:06,00x
14154Sikora JaroslavRájec2017PřCh1400:00:25,000:00:07,00x
15106Lang DavidLetovice2018PřCh1500:00:25,000:00:07,00x
16129Švec AdamAK Ludvíka Daňka Blansko2019PřCh1600:00:26,000:00:08,00x
1727Janovský Samuel2020PřCh1700:00:27,000:00:09,00x
18145Schůrek LukášSkalice2020PřCh1800:00:27,000:00:09,00x
19151Krejsa JanBoskovice2019PřCh1900:00:29,000:00:11,00x
20116Janák AlexAK Ludvíka Daňka Blansko2018PřCh2000:00:30,000:00:12,00x
21102Boháček JáchymMladkov2020PřCh2100:00:33,000:00:15,00x
22112Hanák JakubČerná Hora2020PřCh2200:00:35,000:00:17,00x
23143Svěrák VašekSkalice2020PřCh2300:00:37,000:00:19,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.04.2024
Slunečno   Skalická desítkaTrať:100 m
22°C   Katerogie: Přípravka dívky25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
180Svánovská NatálieAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2017PřD100:00:18,00x
288Cupalová AnetaAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2017PřD200:00:19,000:00:01,00x
33Bednářová JulieAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2018PřD300:00:20,000:00:02,00x
497Mikulášková ElenaSkalice2017PřD400:00:22,000:00:04,00x
579Svánovská MartinaAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2019PřD500:00:23,000:00:05,00x
6103Janíčková NinaAK Ludvíka Daňka Blansko2017PřD600:00:24,000:00:06,00x
7141Staňková BáraSkalice2018PřD700:00:30,000:00:12,00x
860Petrová ZoeÚjezd U Boskovic2019PřD800:00:36,000:00:18,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.04.2024
Slunečno   Skalická desítkaTrať:100 m
22°C   Katerogie: Přípr. nejmladší chlapci25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1140Staněk MatějSkalice2021PřNejMlCh100:00:52,00x
246Matějka TheodorLysice2021PřNejMlCh200:00:57,000:00:05,00x
316Falta PetrTk Stopa Skalice / Skalice Nad Svitavou2022PřNejMlCh300:01:29,000:00:37,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.04.2024
Slunečno   Skalická desítkaTrať:100 m
22°C   Katerogie: Přípr. nejmladší dívky25. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
198Nováková JulieSvitávka2021PřNejMlD100:00:46,00x
263Poláková Stella2021PřNejMlD200:00:46,000:00:00,00x
3124Burgrová JustýnaStopa Skalice2022PřNejMlD300:01:05,000:00:19,00x
4148Burgrová Julie2021PřNejMlD400:01:07,000:00:21,00x
5149Vystrčilová Alicechbb AKLD Blansko / Letovice2022PřNejMlD500:01:14,000:00:28,00x
6156Vašíčková RozálieKunštát2022PřNejMlD600:01:46,000:01:00,00x
DNS147Kožnarová VeronikaSkalice2022PřNejMlD-DNSx
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:18.07.2024
© Malin 2015-24