O kresníB ěžeckáL iga  2024
Nejkrásnější trať v OBL

Nejkrásnější trať v OBL

Skalní mlýn, Macocha.  Již na úterý 21. května je...

Lesempolem za tvarůžkem

Lesempolem za tvarůžkem

Vytrvalostními běžci oblíbený ultra podnik Borák konaný...

Western, Black Hill a Hraběnka

Western, Black Hill a Hraběnka

22. 4. 2024 Boskovice, Černá Hora a Petrovice – Trojice názvů...

POSUNUTÍ STARTU BLANENSKÉHO OTVÍRÁKU

POSUNUTÍ STARTU BLANENSKÉHO OTVÍRÁKU

Blansko. Důležitá informace pro všechy případné...

Jarní nabídka závodů … a slovo k rodičům

Jarní nabídka závodů … a slovo k rodičům

18. března 2024 Blansko, Hořice, Skalice. Po Rájecké desítce...

  • Nejkrásnější trať v OBL

  • Lesempolem za tvarůžkem

  • Western, Black Hill a Hraběnka

  • POSUNUTÍ STARTU BLANENSKÉHO OTVÍRÁKU

  • Jarní nabídka závodů … a slovo k rodičům

Výsledky závodu:


 Zpět 



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.10.2023
Přeháňky   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:12000 m
10°C   Katerogie: 12000 m15. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
126Konečný AlešfKlidu sport team / Rudice / Rudice1988M100:44:27,0080
229Krakovič VojtěchFast and light / Blansko1988M200:45:26,000:00:59,0076
347Ondruška VladimírDrásov / OBL0041976MV1100:45:41,000:01:14,0073
464Široký StanislavAK Blansko Dvorská / Blansko1977MV1200:46:36,000:02:09,0071
5136Nečas VítězslavVelenov/Elite Sport Boskovice/1978MV1300:46:44,000:02:17,0070
610Dvořák MiroslavSokol Bystré / OBL001 / Bystré1975MV1400:47:15,000:02:48,0069
725Klapuš  MartinSudice1996M300:47:44,000:03:17,0068
865Šperka MartinMinerva Boskovice / Boskovice1970MV2100:47:54,000:03:27,0067
960Ryba LukášLipůvka1979MV1500:48:40,000:04:13,0066
106Buš OndřejRáječko1985M400:48:45,000:04:18,0065
11137Krátký PavelFenix Sport Olomučany1974MV1600:48:45,000:04:18,0064
1245Ondráček PetrVPO Protivanov / SK Petrovice / Petro...1988M500:50:19,000:05:52,0063
13143Novák ZdeněkHorizont Kola Novák Blansko/1961MV3100:51:52,000:07:25,0062
1461Rybář PavelSuchdol1980MV1700:52:17,000:07:50,0061
1558Pribyl MartinFast & light / Blansko1987M600:53:28,000:09:01,0060
1659Růžička Miroslav1982MV1800:56:45,000:12:18,00x
175Buš JiříRájec-Jestřebí1994M700:56:55,000:12:28,0059
18134Černý RadekOrel Vyškov1978MV1900:57:51,000:13:24,00x
1949Paděra PetrBlansko1989M801:00:44,000:16:17,0058
2067Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3201:01:18,000:16:51,0057
2138Münster LiborKooperativa Blansko / Blansko1966MV2201:05:47,000:21:20,0056
22141Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko/1962MV3301:12:49,000:28:22,0055
2336Mejzlík PetrTJ Spartak Třebíč / Třebíč1959MV3401:13:26,000:28:59,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.10.2023
Přeháňky   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:6000 m
10°C   Katerogie: 6000 m15. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
146Ondruška JanDrásov / OBL0052004J100:21:38,0040
2133Šafránek JáchymElite Sport Boskovice2007J200:22:35,000:00:57,0036
3139Daněk ŠtěpánBlansko/Horizont Blansko2004J300:25:19,000:03:41,0033
457Prchal LukášKanice/obl0092007J400:25:56,000:04:18,0031
556Potůčková DagmarAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko1991Ž100:25:59,000:04:21,0040
611Dvořáková AdélaOBL002 / Bystré1976ŽV1100:26:05,000:04:27,0036
712Ellinger DenisAK Ludvíka Daňka Blansko2007J500:26:18,000:04:40,0030
88Dobrovská LucieBlansko2006Jky100:26:28,000:04:50,0040
937Mikšovská TerezaFast & light / Blansko1983ŽV1200:26:46,000:05:08,0033
10129Krušinová AndreaHorizont Blansko / Letovice1982ŽV1300:27:34,000:05:56,0031
11142Ondroušková IvanaBlansko/Blansko1970ŽV2100:28:10,000:06:32,0030
1230Kuběnová PetraFast and light / Doubravice Nad Svitavou1987Ž200:28:17,000:06:39,0029
1352Pekárková LucieAdamov1987Ž300:28:21,000:06:43,0028
147Danihelková BarboraAK Ludvíka Daňka Blansko1999Ž400:28:53,000:07:15,0027
15113Košťálová JanaRudice1978ŽV1400:29:26,000:07:48,0026
16135Drncová KláraRun Kanice1977ŽV1500:30:11,000:08:33,00x
17132Králová KateřinaRudice1985Ž500:31:16,000:09:38,0025
18128Motlová KláraBlansko1982ŽV1600:34:09,000:12:31,0024
193Bílá PetraČerná Hora1987Ž600:35:05,000:13:27,0023
20140Žákovská AlenaBlansko/Horizont Blansko1962ŽV2200:35:28,000:13:50,0022
21138Sikorová MartinaRájec1984Ž700:35:57,000:14:19,0021
DNF130Kalábová LucieRudice1977ŽV1-DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.10.2023
Přeháňky   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:6000 m
10°C   Katerogie: Příchozí15. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1107Bílý MartinČerná Hora2010100:29:54,00x
227Košťál AlešRudice1959200:37:01,000:07:07,00x
DNF131Treschl MikulášRudice2013-DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.10.2023
Přeháňky   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:1500 m
10°C   Katerogie: Starší žákyně15. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
148Ondrušková EllenAK Tišnov / OBL0062009ŽkyS100:05:09,0040
289Kakáčová HanaAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2008ŽkyS200:05:14,000:00:05,0036
3117Matěnová AnnaRudice2008ŽkyS300:05:28,000:00:19,0033
473Zamazalová EliškaAK Ludvíka Daňka Blansko2009ŽkyS400:06:15,000:01:06,0031
590Pořízková LauraAK Ludvíka Daňka Blansko2008ŽkyS500:06:49,000:01:40,0030


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.10.2023
Přeháňky   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:1500 m
10°C   Katerogie: Starší žáci15. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
113Ellinger ŠimonAK Ludvíka Daňka Blansko2009ŽciS100:04:57,0040
283Volejník VojtěchAK Ludvíka Daňka Blansko2009ŽciS200:05:13,000:00:16,0036
384Kuběna MilošAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2009ŽciS300:05:41,000:00:44,0033


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.10.2023
Přeháňky   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:1100 m
10°C   Katerogie: Mladší žákyně15. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
191Sotolářová AlenaNěmčice/Atletika Blansko2010ŽkyM100:03:50,0040
282Volejníková MagdaAK Ludvíka Daňka Blansko2011ŽkyM200:03:56,000:00:06,0036
320Horská NikolFénix Sport Blansko / Vavřinec2010ŽkyM300:03:59,000:00:09,0033
414Hlavičková AnetaAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2011ŽkyM400:04:06,000:00:16,0031
59Dvořáčková ZuzanaFénix Sport Blansko / Rajec2011ŽkyM500:04:22,000:00:32,0030
670Hofírková Veronika2011ŽkyM600:04:29,000:00:39,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.10.2023
Přeháňky   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:1100 m
10°C   Katerogie: Mladší žáci15. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
187Koupý MatějAK Ludvíka Daňka Blansko2010ŽciM100:03:44,0040
292Kovařík Daniel2010ŽciM200:03:45,000:00:01,00x
323Jakubec VojtaAK Ludvíka Danka Blansko / Blansko2011ŽciM300:03:47,000:00:03,0036
44Bílý MartinČerná Hora2010ŽciM400:03:52,000:00:08,0033
562Sáňka JakubAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2011ŽciM500:03:54,000:00:10,0031
643Neugebauer HubertACT Lerak / Blansko2011ŽciM600:03:57,000:00:13,0030
7110Kubínek EliášFénix Blansko2010ŽciM700:04:03,000:00:19,0029
8102Slávik ViliamZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010ŽciM800:04:03,000:00:19,0028
997Černý DominikBiatlon Prostějov2011ŽciM900:04:17,000:00:33,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.10.2023
Přeháňky   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:500 m
10°C   Katerogie: Přípravka dívky15. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
133Mašová ŠtěpánkaAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2013PřD100:01:36,0040
2116Růžičková TerezaRudice/2012PřD200:01:38,000:00:02,0036
339Nečasová TerezieAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2013PřD300:01:39,000:00:03,0033
463Sedláčková MartinaAK Blansko Dvorská / Blansko2012PřD400:01:42,000:00:06,0031
535Mazalová ElenElite Sport Boskovice / Boskovice2013PřD500:01:44,000:00:08,0030
694Machaňová AlžbětaDoubravice2012PřD600:01:45,000:00:09,0029
785Jelínková AnetaAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2013PřD700:01:46,000:00:10,0028
842Němcová ZuzanaAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2013PřD800:01:51,000:00:15,0027
969Vrtělová EmmaAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2013PřD900:01:54,000:00:18,0026
1086Kamená ElenaDoubravice2013PřD1000:01:54,000:00:18,0025
11103Sláviková JulieZŠ Ostrov u Macochy2013PřD1100:01:56,000:00:20,0024
12125Šamonilová BělaBiatlon Blansko2013PřD1200:01:58,000:00:22,0023
13104Hanáková IvaAK Ludvíka Daňka Blansko2013PřD1300:01:59,000:00:23,0022
14111Košťálová SylvieRudice2013PřD1400:02:00,000:00:24,0021


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.10.2023
Přeháňky   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:500 m
10°C   Katerogie: Přípravka chlapci15. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1126Buš PatrikAK Blansko Dvorská/2013PřCh100:01:37,0040
2114Šebela ŠimonRudice2013PřCh200:01:41,000:00:04,0036
331Kula GregorASK Blansko2013PřCh300:01:42,000:00:05,0033
471Poledna MatyášAK Ludvíka Daňka Blansko2013PřCh400:01:44,000:00:07,0031
574Alexa JosefASK Blansko/2012PřCh500:01:45,000:00:08,0030
666Štébl JakubAha Vyškov/OBL0082013PřCh600:01:47,000:00:10,0029
744Neugebauer OliverACT Lerak / Blansko2013PřCh700:01:48,000:00:11,0028
8115Dvořák JakubBystré2012PřCh800:01:50,000:00:13,00x
998Šustáček MartinAK Ludvíka Daňka Blansko2012PřCh900:01:52,000:00:15,0027
10122Brus JosefACT Lerak2012PřCh1000:01:58,000:00:21,0026


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.10.2023
Přeháňky   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:350 m
10°C   Katerogie: Žákyně15. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
178Slouková LilianaVysočany2014Žky100:01:24,00x
21Bednářová EllenAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2014Žky200:01:29,000:00:05,00x
3123Šamonilová MáriaBiatlon Blansko2015Žky300:01:32,000:00:08,00x
4100Motlová NelaAK Ludvíka Daňka Blansko2015Žky400:01:35,000:00:11,00x
575Kuběnová NikolAK Ludvíka Daňka Blansko2015Žky500:01:36,000:00:12,00x
676Smrčanská AnetaAK Ludvíka Daňka Blansko2014Žky600:01:42,000:00:18,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.10.2023
Přeháňky   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:350 m
10°C   Katerogie: Žáci15. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1106Dvořák MarekAK Ludvíka Daňka Blansko2014Žci100:01:23,00x
2105Hanák JíříAK Ludvíka Daňka Blansko2014Žci200:01:24,000:00:01,00x
340Nedvěd MartinAK Ludvíka Daňka Blansko2015Žci300:01:27,000:00:04,00x
4120Karásek ViktorAK Ludvíka Daňka Blansko2014Žci400:01:28,000:00:05,00x
599Velikovský NedAK Ludvíka Daňka Blansko2015Žci500:01:30,000:00:07,00x
616Hnilička JanAK Ludvíka Daňka Blansko / Žernovník2015Žci600:01:35,000:00:12,00x
793Machaň HugoDoubravice2014Žci700:01:43,000:00:20,00x
832Kula MatúšRájec-Jestřebí2015Žci800:01:45,000:00:22,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.10.2023
Přeháňky   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:90 m
10°C   Katerogie: Dívky15. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1112Košťálová AnetaRudice/2016D100:00:16,00x
277Janáková AdélaAK Ludvíka Daňka Blansko2016D200:00:17,000:00:01,00x
319Hofírková ZuzanaAK Ludvíka Daňka Blansko2016D300:00:18,000:00:02,00x
495Svánovská NatálieAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2017D400:00:19,000:00:03,00x
580Jakubcová ViktorieAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2017D500:00:19,000:00:03,00x
62Bednářová JulieAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2018D600:00:19,000:00:03,00x
7108Sedláková NelaAK Ludvíka Daňka Blansko2017D700:00:20,000:00:04,00x
815Hlavičková LucieAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2016D800:00:20,000:00:04,00x
9124Šamonilová BroňaBiatlon Blansko2017D900:00:21,000:00:05,00x
10119Pernicová VeronikaBlansko/2018D1000:00:23,000:00:07,00x
11121Karásková DanielaAK Ludvíka Daňka Blansko2018D1100:00:24,000:00:08,00x
1296Svánovská MartinaAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2019D1200:00:24,000:00:08,00x
1379Danada EmaBrno2016D1300:00:24,000:00:08,00x
1488Floková JulieKřetín2016D1400:00:27,000:00:11,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.10.2023
Přeháňky   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:90 m
10°C   Katerogie: Chlapci15. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1127Buš FilipBlansko/AK Blansko Dvorská2016Chl100:00:17,00x
254Poledna LukašAK Ludvíka Daňka Blansko2016Chl200:00:18,000:00:01,00x
3109Zimula TobiášRájec-Jestřebí2016Chl300:00:19,000:00:02,00x
4101Motl JindřichAK Ludvíka Daňka Blansko2018Chl400:00:19,000:00:02,00x
5118Hofmann AlbertBrno2019Chl500:00:21,000:00:04,00x
681Tadeáš JakubecBlansko2017Chl600:00:21,000:00:04,00x
741Nedvěd OndřejAK Ludvíka Daňka Blansko2017Chl700:00:23,000:00:06,00x
817Hnilička MiroslavAK Ludvíka Daňka Blansko / Žernovník2018Chl800:00:24,000:00:07,00x
951Palowski RadimAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2017Chl900:00:24,000:00:07,00x
1072Palowski LuděkOlomučany2019Chl1000:00:25,000:00:08,00x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:22.05.2024
© Malin 2015-24