O kresníB ěžeckáL iga  2024
Nejkrásnější trať v OBL

Nejkrásnější trať v OBL

Skalní mlýn, Macocha.  Již na úterý 21. května je...

Lesempolem za tvarůžkem

Lesempolem za tvarůžkem

Vytrvalostními běžci oblíbený ultra podnik Borák konaný...

Western, Black Hill a Hraběnka

Western, Black Hill a Hraběnka

22. 4. 2024 Boskovice, Černá Hora a Petrovice – Trojice názvů...

POSUNUTÍ STARTU BLANENSKÉHO OTVÍRÁKU

POSUNUTÍ STARTU BLANENSKÉHO OTVÍRÁKU

Blansko. Důležitá informace pro všechy případné...

Jarní nabídka závodů … a slovo k rodičům

Jarní nabídka závodů … a slovo k rodičům

18. března 2024 Blansko, Hořice, Skalice. Po Rájecké desítce...

  • Nejkrásnější trať v OBL

  • Lesempolem za tvarůžkem

  • Western, Black Hill a Hraběnka

  • POSUNUTÍ STARTU BLANENSKÉHO OTVÍRÁKU

  • Jarní nabídka závodů … a slovo k rodičům

Výsledky závodu:


 Zpět 



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:16.09.2023
Slunečno   Běh Moravským krasemTrať:12200 m
24°C   Katerogie: hlavní trať59. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1225Šmída MichalTJ Znojmo2001M100:46:29,00x
2224Vašíček MichalVavřinec / Kunštát/1991M200:46:43,000:00:14,0080
3204Jágr OndřejAKBK Brno / Brno1983MV1100:46:53,000:00:24,00x
442Potůček JiříFast and light Blansko / AK Ludvíka ...1988M300:46:57,000:00:28,0076
53Bebej RadekOlešná1983MV1200:47:25,000:00:56,0073
6216Konečný AlešRudice1988M400:48:41,000:02:12,0071
746Skoták PavelBlansko / Blansko1972MV2100:48:47,000:02:18,0070
838Ondruška VladimírDrásov / Obl0041976MV1300:49:08,000:02:39,0069
9226Šmída JanTJ Znojmo1999M500:49:18,000:02:49,00x
1037Ondruška JanDrásov / Obl0052004M600:49:23,000:02:54,00-
11191Štoudková PavlaAtletický klub Ludvíka Danka / Blan...2003Ž100:49:28,000:02:59,0040
1231Nečas VítězslavElite Sport Boskovice / Velenov1978MV1400:49:40,000:03:11,0068
1336Ondráček PetrVPO Protivanov / SK Petrovice / Petro...1988M700:50:12,000:03:43,0067
14233Široký StanislavBlansko/AK Blansko Dvorská1977MV1500:50:37,000:04:08,0066
1523Klapuš  MartinSudice1996M800:51:22,000:04:53,0065
1647Šperka MartinMinerva Boskovice / Boskovice1970MV2200:51:29,000:05:00,0064
178Buš OndřejRáječko1985M900:51:38,000:05:09,0063
187Buš JiříRájec-Jestřebí1994M1000:51:44,000:05:15,0062
19198Jančík TomášElite sport Boskovice / Boskovice1972MV2300:55:46,000:09:17,0061
20221Vlachová Hutová Eliška2BWinner / Brno1988Ž200:56:03,000:09:34,00x
2144Rybář PavelSuchdol1980MV1600:56:35,000:10:06,0060
2213Hegr JiříŠošůvka1977MV1700:56:56,000:10:27,0059
23217Kuchař JanSDH Vojnice / ---1976MV1800:57:04,000:10:35,00x
2421Kalaš RudolfInvalidovna Boskovice1971MV2400:58:00,000:11:31,0058
25215Prosr JanTJ Sloup1980MV1900:58:10,000:11:41,0057
26230Špičák PetrRajhrad/1981MV11000:58:27,000:11:58,00x
27237Jon Tomáš1984M1100:58:34,000:12:05,00x
28140Kral JosefBystre/Sdh Bystre1958MV3100:59:00,000:12:31,00x
29220Pribyl MartinFast and light1987M1200:59:02,000:12:33,0056
3043Potůčková DagmarAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko1991Ž300:59:25,000:12:56,0036
31164Lazar LukášBrno1982MV11100:59:44,000:13:15,00x
321Alexa Jiřínečlen / Brno-Královo Pole1984M1301:00:19,000:13:50,00x
3311Dvořáková AdélaBystré / OBL 0021976ŽV1101:00:28,000:13:59,0033
34227Jílek JaroslavBystřice Nad Parnštejnem1966MV2501:00:40,000:14:11,00x
3535Novák PavelSuchdol1985M1401:01:11,000:14:42,0055
36124Kalová JitkaSk Skol Brno1973ŽV2101:01:19,000:14:50,00x
37223Komárková ZdeňkaKOMETKY Olešnice1974ŽV1201:01:25,000:14:56,0031
38211Sláma PavelBoskovice1976MV11201:01:56,000:15:27,0054
39167Kolář VítBlansko/1980MV11301:02:00,000:15:31,0053
40219Mikšovská TerezaFastand light Blansko1983ŽV1301:02:01,000:15:32,0030
41231Marek JakubBlansko1988M1501:02:10,000:15:41,0052
42232Koupý LeošRájec - Jestřebí1995M1601:02:10,000:15:41,0051
43222Sychra JanTJ Sloup1982MV11401:03:04,000:16:35,0050
44236Manoušek IvoBlansko1974MV11501:03:10,000:16:41,0049
4516Huťka JiříOBL003 / Bučovice/brno1991M1701:03:21,000:16:52,0048
46169Kolářová KateřinaBlansko/1985Ž401:03:50,000:17:21,0029
4724Kuběnová PetraFast and light / Doubravice Nad Svitavou1987Ž501:04:39,000:18:10,0028
4840Paděra PetrBlansko1989M1801:05:22,000:18:53,0047
49196Smatryčenka AdamTechnika Brno2013101:05:42,000:19:13,00x
50197Smatryčenka SjarhejBrno1977MV11601:05:43,000:19:14,00x
51218Šamonil PetrRájec - Jestřebí/1962MV3201:06:07,000:19:38,0046
52190Feifer LadislavLomnice/1963MV3301:07:40,000:21:11,00x
53139Zavadilová VeronikaSloup v Moravském Krasu1990Ž601:07:47,000:21:18,0027
542Arrufí EnricCNLH / Brno1972MV2601:08:31,000:22:02,00x
5541Pekárková LucieAdamov1987Ž701:09:18,000:22:49,0026
56212Mokrý JanKOBalfa Brno1966MV2701:09:43,000:23:14,00x
57235Hasoň JIříSloup1993M1901:16:15,000:29:46,0045
5849Střítežská JolanaLipůvka1972ŽV2201:16:38,000:30:09,0025
59214Juráňová LenkaPozořice1994Ž801:20:04,000:33:35,00x
60213Gruber MilošFAIN Interier sro Blansko1984M2001:20:04,000:33:35,0044
61234Žákovská AlenaBlansko/Horizont Blansko1962ŽV2301:20:27,000:33:58,0024
6262Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko/1962MV3401:23:07,000:36:38,0043
63229Sikorová MartinaRájec1984Ž901:24:08,000:37:39,0023
64228Růžička BohuslavSC Ráječko1946MV3502:01:06,001:14:37,0042


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:16.09.2023
Slunečno   Běh Moravským krasemTrať:1000 m
24°C   Katerogie: Starší žáci59. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1117Chaloupka KryštofSK SKOL Brno2009ŽciS100:03:12,00x
212Ellinger ŠimonAK Ludvíka Daňka Blansko2009ŽciS200:03:15,000:00:03,0040


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:16.09.2023
Slunečno   Běh Moravským krasemTrať:1000 m
24°C   Katerogie: Starší žákyně59. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
139Ondrušková EllenAK Tišnov / Obl0062009ŽkyS100:03:37,0040
2115Peňázová CharlotteSkol Brno2008ŽkyS200:03:55,000:00:18,00x
354Zamazalová EliškaAK LD Blansko / Blansko2009ŽkyS300:04:09,000:00:32,0036
4123Pořízková LauraAKLD Blansko2008ŽkyS400:04:26,000:00:49,0033


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:16.09.2023
Slunečno   Běh Moravským krasemTrať:800 m
24°C   Katerogie: Mladší žáci59. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1114Eliášek JakubOchoz u Brna2011ŽciM100:02:54,00x
219Kacetl RichardAK Blansko Dvorská2011ŽciM200:02:54,000:00:00,0040
3143Neugebauer HubertACT leraK2011ŽciM300:02:57,000:00:03,0036
4128Kolář RadovanBiatlon Blansko2011ŽciM400:03:09,000:00:15,0033
54Bebej RobinOlešná2010ŽciM500:04:03,000:01:09,0031


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:16.09.2023
Slunečno   Běh Moravským krasemTrať:800 m
24°C   Katerogie: Mladší žákyně59. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1151Roudná MichaelaElite Sport Boskovice / Boskovice2010ŽkyM100:02:49,0040
2118Chaloupková RenataSK SKOL Brno2011ŽkyM200:02:51,000:00:02,00x
315Horská NikolFénix Sport Blansko / Vavřinec2010ŽkyM300:02:56,000:00:07,0036
4170Jedličková NelaSloup2011ŽkyM400:02:59,000:00:10,0033
59Dvořáčková ZuzanaFénix Sport Blansko / Rajec2011ŽkyM500:03:07,000:00:18,0031
6130Kuběnová KarolínaAK Ludvíka Daňka2011ŽkyM600:03:12,000:00:23,0030
7126Nečasová AlenaSloup2010ŽkyM700:03:14,000:00:25,0029


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:16.09.2023
Slunečno   Běh Moravským krasemTrať:600 m
24°C   Katerogie: Přípravka starší žáci59. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1179Buš PatrikAK Blansko Dvorská/2013PřStŽci100:02:06,0040
2147Bernard ŠimonElite Sport Boskovice / Boskovice2012PřStŽci200:02:08,000:00:02,0036
332Nečas VojtěchElite Sport Boskovice / Velenov2012PřStŽci300:02:11,000:00:05,0033
448Štébl JakubAha Vyškov/OBL008 / Vyškov2013PřStŽci400:02:13,000:00:07,0031
5142Neugebauer OliverACT leraK2013PřStŽci500:02:15,000:00:09,0030
6141Alexa JosefAKLD Blansko2012PřStŽci600:02:16,000:00:10,0029
7194Smatryčenka AdamTechnika Brno2013PřStŽci700:02:20,000:00:14,00x
8103Fejfar AlexVSK Univerzita Brno2013PřStŽci800:02:24,000:00:18,00x
910Dvořák JakubBystré2012PřStŽci900:02:34,000:00:28,00x
10187Rak ŠtěpánSloup2012PřStŽci1000:02:37,000:00:31,0028


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:16.09.2023
Slunečno   Běh Moravským krasemTrať:600 m
24°C   Katerogie: Přípravka starší žákyně59. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1119Chaloupková MartinaSK SKOL Brno2012PřStŽky100:02:02,00x
2106Mašová ŠtěpánkaAKLD Blansko2013PřStŽky200:02:05,000:00:03,0040
330Mazalová ElenElite Sport Boskovice / Boskovice2013PřStŽky300:02:10,000:00:08,0036
4101Nečasová TerezieAKLD Blansko2013PřStŽky400:02:12,000:00:10,0033
5112Machaňová AlžbětaAKLD Blansko / Doubravice2012PřStŽky500:02:13,000:00:11,0031
629Matějková AmálieAK Blansko Dvorská2012PřStŽky600:02:14,000:00:12,0030
745Sedláčková BeataAK Blansko Dvorská2012PřStŽky700:02:16,000:00:14,0029
833Němcová ZuzanaAK Ludvika Daňka Blansko / Blansko2013PřStŽky800:02:20,000:00:18,0028
9131Hrozková AnetaBučovice2013PřStŽky900:02:21,000:00:19,00x
10173Kamenná ElenaKřetín2013PřStŽky1000:02:24,000:00:22,0027
11102Šrámková ZuzanaAtletika Blansko2012PřStŽky1100:02:25,000:00:23,0026
12108Hanáková IvaAKLD Blansko2013PřStŽky1200:02:26,000:00:24,0025
13183Šamonilová BělaAdamov2013PřStŽky1300:02:27,000:00:25,0024
14157Alexová Julie2012PřStŽky1400:02:28,000:00:26,00x
DNF158Kopecká Anna Marie2012PřStŽky-DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:16.09.2023
Slunečno   Běh Moravským krasemTrať:300 m
24°C   Katerogie: Přípravka mladší žáci59. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
134Němec TobiášFénix sport Blansko / Blansko2014PřMlŽci100:00:56,00x
2132Hrozek MikulášBučovice2015PřMlŽci200:00:57,000:00:01,00x
3134Dvořák MarekBlansko/AK Ludvíka Daňka2014PřMlŽci300:00:58,000:00:02,00x
4146Bernard DenisElite Sport Boskovice / Boskovice2015PřMlŽci400:00:58,000:00:02,00x
5144Šimeček FilipBlansko/2014PřMlŽci500:00:58,000:00:02,00x
6107Hanák JíříAKLD Blansko2014PřMlŽci600:00:59,000:00:03,00x
784Nedvěd MartinBlansko/AK Ludvíka Daňka2015PřMlŽci700:01:00,000:00:04,00x
8159Továrek JiříSloup2014PřMlŽci800:01:01,000:00:05,00x
9109Chovanec TomášČerná Hora2015PřMlŽci900:01:01,000:00:05,00x
10175Pernica JanSloup/2014PřMlŽci1000:01:02,000:00:06,00x
11184Rak MikulášSloup2014PřMlŽci1100:01:05,000:00:09,00x
12161Novák MaxSuchdol2014PřMlŽci1200:01:07,000:00:11,00x
13148Fosláni MaximAKLD Blansko / Jedovnice2014PřMlŽci1300:01:07,000:00:11,00x
14133Kuběna VáclavAKLD Blansko2014PřMlŽci1400:01:08,000:00:12,00x
15121Korbička PatrikSK Skol2014PřMlŽci1500:01:11,000:00:15,00x
16113Machaň HugoAKLD Blansko / Doubravice2014PřMlŽci1600:01:14,000:00:18,00x
17150Čulák JiříAK Ludvíka Daňka2015PřMlŽci1700:01:15,000:00:19,00x
DNF202Klimeš DanielRáječko2015PřMlŽci-DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:16.09.2023
Slunečno   Běh Moravským krasemTrať:300 m
24°C   Katerogie: Přípravka mladší žákyně59. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1207Slouková LilianaAKLD Blansko / Vysočany2014PřMlŽky100:00:55,00x
252Vavříčková SofieAK DVORSKÁ BLANSKO / Blansko2014PřMlŽky200:00:57,000:00:02,00x
3168Kratochvílová DanielaAK Dvorská Blansko2014PřMlŽky300:01:00,000:00:05,00x
420Kacetlová SimonaAK Blansko Dvorská2014PřMlŽky400:01:02,000:00:07,00x
55Bednářová EllenAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2014PřMlŽky500:01:04,000:00:09,00x
6135Motlová NelaAKLD Blansko2015PřMlŽky600:01:05,000:00:10,00x
7186Šamonilová RiaBiatlon Blansko2015PřMlŽky700:01:06,000:00:11,00x
8111Bílá GabrielaAKLD Blansko2014PřMlŽky800:01:06,000:00:11,00x
926Kuželová AnnaAKLD Blansko2014PřMlŽky900:01:10,000:00:15,00x
10163Lazarová LucieBrno/2014PřMlŽky1000:01:14,000:00:19,00x
11105Smrčanská AnetaAtletika Blansko2014PřMlŽky1100:01:17,000:00:22,00x
12176Štvrtňová KarolínaKřetín2014PřMlŽky1200:01:20,000:00:25,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:16.09.2023
Slunečno   Běh Moravským krasemTrať:100 m
24°C   Katerogie: Nejmladší žáci59. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1180Buš FilipBlansko/AK Blansko Dvorská2016ŽciNej100:00:19,00x
2206Stuchlík AlešSloup2016ŽciNej200:00:20,000:00:01,00x
3181Zouhar DanPetrovice2016ŽciNej300:00:20,000:00:01,00x
4193Trefil DominikSloup2017ŽciNej400:00:21,000:00:02,00x
5138Zavadil AntonínSloup2016ŽciNej500:00:21,000:00:02,00x
6177Poděbradský JiříAK Ludvíka Daňka2017ŽciNej600:00:22,000:00:03,00x
7188Hebelka Tomáš2016ŽciNej700:00:22,000:00:03,00x
8160Nečas TomášVeselice2017ŽciNej800:00:23,000:00:04,00x
9129Kolář VáclavBlansko2016ŽciNej900:00:24,000:00:05,00x
10178Burget FilipRájec-Jestřebí2017ŽciNej1000:00:25,000:00:06,00x
11209Sikora JaroslavRájec2017ŽciNej1100:00:25,000:00:06,00x
12110Bílý AlexAKLD Blansko2016ŽciNej1200:00:26,000:00:07,00x
13122Korbička FilipSK Skol Brno2017ŽciNej1300:00:27,000:00:08,00x
DNS14Hegr JiríŠošůvka2016ŽciNej-DNSx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:16.09.2023
Slunečno   Běh Moravským krasemTrať:100 m
24°C   Katerogie: Nejmladší žákyně59. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
128Langová NatálieLetovice / Letovice2016ŽkyNej100:00:19,00x
2125Janáková AdélaAKLD Blansko2016ŽkyNej200:00:20,000:00:01,00x
3166Kratochvílová ApolenaAK Blansko Dvorská / Blansko2016ŽkyNej300:00:21,000:00:02,00x
425Kuželová AliceAKLD Blansko2016ŽkyNej400:00:21,000:00:02,00x
5174Floková JulieKřetín2016ŽkyNej500:00:21,000:00:02,00x
6104Fejfarová SáraVSK Univerzita Brno2016ŽkyNej600:00:22,000:00:03,00x
751Svánovská NatálieAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2017ŽkyNej700:00:22,000:00:03,00x
8145Šimečková AliceBlansko/2017ŽkyNej800:00:23,000:00:04,00x
9116Rašovská AnetaAKLD Blansko2016ŽkyNej900:00:23,000:00:04,00x
10185Šamonilová BroňaBiatlon Blanko2017ŽkyNej1000:00:23,000:00:04,00x
11120Rašovská ŽanetaAKLD Blansko2017ŽkyNej1100:00:24,000:00:05,00x
12195Cupalová AnetaBlansko2017ŽkyNej1200:00:26,000:00:07,00x
13205Jágrová TerezaBrno2017ŽkyNej1300:00:30,000:00:11,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:16.09.2023
Slunečno   Běh Moravským krasemTrať:60 m
24°C   Katerogie: Atletičtí špunti chlapci59. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1162Lazar DavidBrno/2018AtŠpChl100:00:12,00x
2182Zouhar MaxPetrovice2018AtŠpChl200:00:12,000:00:00,00x
3136Motl JindřichAKLD Blansko2018AtŠpChl300:00:12,000:00:00,00x
4199Svěrák DanielKuničky2018AtŠpChl400:00:13,000:00:01,00x
527Lang DavidLetovice / Letovice2018AtŠpChl500:00:14,000:00:02,00x
6152Fosláni AlexAKLD Blansko / Jedovnice2018AtŠpChl600:00:14,000:00:02,00x
7155Kalina FabiánČertův gang / Blansko2020AtŠpChl700:00:17,000:00:05,00x
8203Klimeš FilipRáječko2019AtŠpChl800:00:18,000:00:06,00x
9137Zavadil KryštofSloup2019AtŠpChl900:00:18,000:00:06,00x
10171Nečas LukášVeselice2019AtŠpChl1000:00:18,000:00:06,00x
11210Hanák JakubČerná Hora2020AtŠpChl1100:00:19,000:00:07,00x
12201Nikulenkov LadislavŠlapanice2020AtŠpChl1200:00:20,000:00:08,00x
DNS127Janák AlexAKLD Blansko2018AtŠpChl-DNSx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:16.09.2023
Slunečno   Běh Moravským krasemTrať:60 m
24°C   Katerogie: Atletičtí špunti dívky59. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1154Nováková NinaTJ Sloup / Sloup2018AtŠpD100:00:12,00x
2156Kalinová JasmínaČertův gang2018AtŠpD200:00:12,000:00:00,00x
36Bednářová JulieBlansko2018AtŠpD300:00:12,000:00:00,00x
453Vrtílková OlaAK Blansko Dvorská2019AtŠpD400:00:13,000:00:01,00x
5208Sehnalová MarianaSloup2018AtŠpD500:00:14,000:00:02,00x
6192Smatryčenka AntonínaTechnika Brno2018AtŠpD600:00:15,000:00:03,00x
7153Svánovská MartinaAK Ludvíka Daňka / Blansko2019AtŠpD700:00:15,000:00:03,00x
8165Jančíková KarolínaBoskovice2018AtŠpD800:00:16,000:00:04,00x
9200Skutková YlvaLelekovice2018AtŠpD900:00:16,000:00:04,00x
10189Hebelková LucieVeselice/2019AtŠpD1000:00:16,000:00:04,00x
11172Alexová KlaudieBrno2019AtŠpD1100:00:18,000:00:06,00x
12149Serafinová DenisaAK Ludvíka Daňka2021AtŠpD1200:00:28,000:00:16,00x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:22.05.2024
© Malin 2015-24