O kresníB ěžeckáL iga  2024
Nejkrásnější trať v OBL

Nejkrásnější trať v OBL

Skalní mlýn, Macocha.  Již na úterý 21. května je...

Lesempolem za tvarůžkem

Lesempolem za tvarůžkem

Vytrvalostními běžci oblíbený ultra podnik Borák konaný...

Western, Black Hill a Hraběnka

Western, Black Hill a Hraběnka

22. 4. 2024 Boskovice, Černá Hora a Petrovice – Trojice názvů...

POSUNUTÍ STARTU BLANENSKÉHO OTVÍRÁKU

POSUNUTÍ STARTU BLANENSKÉHO OTVÍRÁKU

Blansko. Důležitá informace pro všechy případné...

Jarní nabídka závodů … a slovo k rodičům

Jarní nabídka závodů … a slovo k rodičům

18. března 2024 Blansko, Hořice, Skalice. Po Rájecké desítce...

  • Nejkrásnější trať v OBL

  • Lesempolem za tvarůžkem

  • Western, Black Hill a Hraběnka

  • POSUNUTÍ STARTU BLANENSKÉHO OTVÍRÁKU

  • Jarní nabídka závodů … a slovo k rodičům

Výsledky závodu:


 Zpět 



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2023
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:9200 m
16°C   Katerogie: hlavní trať63. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
12Horáček MichalAK Iscarex / Česká Třebová1975MV1100:33:52,00x
219Lysák VlastimilFklidu19 / Mikulov1986M100:35:26,000:01:34,00x
33Bebej RadekOlešná1983MV1200:35:58,000:02:06,0080
471Skoták PavelBlansko1972MV2100:36:48,000:02:56,0076
529Vít MartinSDH Valchov1991M200:37:06,000:03:14,0073
661Ryba LukášLipůvka1979MV1300:37:26,000:03:34,0071
722Jančík TomášElite sport Boskovice / Boskovice1972MV2200:37:30,000:03:38,0070
854Ondruška VladimírDrásov / OBL004 / Drásov1976MV1400:37:47,000:03:55,0069
973Šperka MartinMinerva Boskovice / Boskovice1970MV2300:38:04,000:04:12,0068
1010Dvořák MiroslavSokol Bystré / OBL001 / Bystré1975MV1500:38:06,000:04:14,0067
11259Vencbauer PavelPředklášteří1978MV1600:38:12,000:04:20,00x
12263Široký StanislavBlansko/AK Blansko Dvorská1977MV1700:38:53,000:05:01,0066
13116Karásek AntonínČerná Hora Merisimo1982MV1800:38:58,000:05:06,0065
1463Rys JanBlansko1985M300:39:18,000:05:26,0064
15261Krátký PavelReady to run / Olomučany1974MV1900:39:54,000:06:02,0063
16251Skřivánek PetrBrno1987M400:39:58,000:06:06,00x
17272Novák ZdeněkHorizont Kola Novák Blansko/1961MV3100:40:37,000:06:45,0062
1898Žila MilošElite Sport Boskovice1962MV3200:40:46,000:06:54,0061
19262Macura JanHorizont Kola Novák Blansko1972MV2400:41:28,000:07:36,0060
2091Dušil JaroslavBrno/BK Brno1970MV2500:41:35,000:07:43,00x
218Čermák  Lukáš Brno / Obl0101986M500:42:03,000:08:11,0059
2217Hegr JiříŠošůvka1977MV11000:42:08,000:08:16,0058
23269Tihoň KarelBořitov1984M600:42:27,000:08:35,0057
247Buš JiříRájec-Jestřebí1994M700:42:34,000:08:42,0056
2528Kalaš RudolfInvalidovna Boskovice1971MV2600:43:12,000:09:20,0055
2684Zemánek MiroslavČAU z.s. / Bořitov1979MV11100:43:24,000:09:32,0054
27275Lazar LukášBrno1982MV11200:43:34,000:09:42,00x
2885Fuksa Robin1995M800:43:38,000:09:46,00x
2934Kropáček Jaroslav1970MV2700:43:40,000:09:48,00x
30266Oberreiter LukášBrno-Střed1995M900:43:42,000:09:50,00x
3162Rybář PavelSuchdol1980MV11300:43:44,000:09:52,0053
32257Mazal PetrBlansko1983MV11400:43:45,000:09:53,0052
33270Šmerda MartinRájec-Jestřebí1976MV11500:44:41,000:10:49,0051
3460Růžička MiroslavBrno1982MV11600:44:41,000:10:49,00x
3543Lecián DaliborSKP Kometa Brno RS Badminton / Brno1981MV11700:45:00,000:11:08,00x
3621Huťka JiříOBL003 / Bučovice/brno1991M1000:45:08,000:11:16,0050
379Dvořák JiříCLEAN LINE shop / Boskovice1988M1100:45:33,000:11:41,0049
3874Svoboda JiříBlansko1983MV11800:45:35,000:11:43,0048
3997Hudec PetrBlansko1984M1200:45:57,000:12:05,0047
4027Kadrmas IvoBlansko1974MV11900:45:58,000:12:06,0046
4140Landa JaroslavMinerva Boskovice / Boskovice1957MV3300:46:45,000:12:53,0045
42268Mareček MilanBořitov1986M1300:46:48,000:12:56,0044
43260Franková Petra1985100:46:51,000:12:59,00x
44209Jonášek JaroslavČerná Hora1979MV12000:47:04,000:13:12,0043
4575Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3400:47:19,000:13:27,0042
4648Kunc JakubBlansko1989M1400:47:21,000:13:29,0041
47264Výtisk JiříČerná Hora1989M1500:47:25,000:13:33,0040
48265Přibylová KláraKrkonoše1998200:47:35,000:13:43,00x
49216Bubeník RadekČerná Hora1974MV12100:48:09,000:14:17,0039
50155Odehnal JiříČerná Hora1975MV12200:48:19,000:14:27,0038
5147Franzová EmmaBrno2000300:48:21,000:14:29,00x
52274Gruber MilošBlansko1984M1600:48:50,000:14:58,0037
5344Maška Lukáš1992M1700:49:11,000:15:19,00x
54256Feifer LadislavLomnice/1963MV3500:50:02,000:16:10,00x
55258Drábek MarekBýkovice1973MV2800:52:46,000:18:54,0036
564Boháč Jiří- / Brno1954MV3600:52:59,000:19:07,00x
57271Buš RomanRájec//1965MV2900:55:23,000:21:31,0035
5859Freitinger PavelVanovice1964MV21000:56:46,000:22:54,0034
59255Suchý MarekBrdčice1976MV12300:59:08,000:25:16,00x
60267Vašátko TomášVítkov1995M1801:01:11,000:27:19,00x
6192Medek JiříČerná Hora1978MV12401:01:54,000:28:02,0033
62273Herman MichalČerná Hora1980MV12501:05:02,000:31:10,0032
6338Kunc JosefOrel Vyškov / Vyškov1960MV3701:13:40,000:39:48,00x
6449Dražan LiborUniverzita obrany Brno1960MV3801:15:03,000:41:11,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2023
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:4600 m
16°C   Katerogie: 4600 m63. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1253Zouhar TadeášBlansko/ACT leraK Blansko2005J100:17:06,0040
253Ondruška JanDrásov / OBL005 / Drásov2004J200:18:06,000:01:00,0036
388Kassai MartinCyklo Kassai Boskovice2008100:19:11,000:02:05,00-
486Ožanová ZuzanaFklidu / Brno1991Ž100:19:20,000:02:14,00x
564Šafránek JáchymElite Sport Boskovice / Doubravice Na...2007J300:19:36,000:02:30,0033
6254Holík StanislavOrel Bořitov2006J400:19:36,000:02:30,0031
783Kassai MichalCyklo Kassai Boskovice2008200:20:01,000:02:55,00-
812Ellinger DenisAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2007J500:20:07,000:03:01,0030
957Potůčková DagmarAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko1991Ž200:20:39,000:03:33,0040
1058Prchal LukášKanice/obl0092007J600:20:51,000:03:45,0029
1135Kuběna LukášAKLD / Blansko2006J700:20:54,000:03:48,0028
1211Dvořáková AdélaBystré OBL 002 / Bystré1976ŽV1100:21:21,000:04:15,0036
1378Tresa IvanaBlansko1992Ž300:21:28,000:04:22,0033
14252Krajíčková GabrielaBoskovice/Fénix sport Blansko1983ŽV1200:21:31,000:04:25,0031
15139Žáčková EvaSokol Černá Hora / Sokol Černá Hora1994Ž400:22:01,000:04:55,0030
1677Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno / Brno1976ŽV1300:22:13,000:05:07,00x
17185Kolářová KateřinaBlansko/1985Ž500:22:43,000:05:37,0029
18204Tesařová MarkétaSK Žabovřesky1994Ž600:22:45,000:05:39,00x
1939Lai RenataASK Blansko rychlobruslení / Blansko1982ŽV1400:22:45,000:05:39,0028
2036Kuběnová PetraDoubravice Nad Svitavou1987Ž700:23:08,000:06:02,0027
2189Zavřelová AdélaElite Sport Boskovice / Boskovice2007Jky100:23:22,000:06:16,0040
22160Tobolová BarboraMalá Lhota1979ŽV1500:23:53,000:06:47,0026
2332Koutná LenkaBlansko1988Ž800:24:13,000:07:07,0025
2456Pekárková LucieAdamov1987Ž900:24:46,000:07:40,0024
2531Kniesová LucieAK Ludvíka Daňka / Blansko2007Jky200:24:54,000:07:48,0036
2693Skřivánková MarkétaBrno1986Ž1000:24:55,000:07:49,00x
27218Bílý MartinČerná Hora2010300:25:14,000:08:08,00-
2895Lančová TerezaPozořice1995Ž1100:25:38,000:08:32,00x
29210Žáčková JitkaSokol Černá Hora / Černá Hora1997Ž1200:25:40,000:08:34,0023
3016Galetková Zuzana1991Ž1300:25:42,000:08:36,00x
3196Juráňová LenkaPozořice1994Ž1400:28:13,000:11:07,00x
32219Bílá PetraČerná Hora1987Ž1500:28:27,000:11:21,0022
33154Tesařová JitkaRBK Blansko1964ŽV2100:29:21,000:12:15,0021
34191Nedvědová AndreaBlansko/2007Jky300:30:21,000:13:15,0033
3594Neubauerová MonikaBlansko1990Ž1600:33:05,000:15:59,0020


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2023
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:1700 m
16°C   Katerogie: Starší žákyně63. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
187Ondrušková EllenAK Tišnov / OBL006 / Drásov2009ŽkyS100:06:11,0040
290Zamazalová EliškaAK LD Blansko2009ŽkyS200:07:39,000:01:28,0036
3233Husáková JolanaRudice/ACT leraK Blansko/2008ŽkyS300:07:39,000:01:28,0033


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2023
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:2300 m
16°C   Katerogie: Starší žáci63. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1213Chaloupka KryštofSK SKOL Brno2009ŽciS100:09:07,00x
2190Poláček DominikBlansko/ACT Lerak2008ŽciS200:09:28,000:00:21,0040
313Ellinger ŠimonAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2009ŽciS300:09:36,000:00:29,0036
482Zavřel JiříElite Sport Boskovice / Boskovice2009ŽciS400:09:44,000:00:37,0033
DNF68Sáňka DavidBiatlon Blansko2009ŽciS-DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2023
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:1000 m
16°C   Katerogie: Mladší žákyně63. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1212Chaloupková RenataSK SKOL Brno2011ŽkyM100:03:44,00x
25Bradáčová AnetaACT Lerak Blansko / Šebrov-Kateřina2010ŽkyM200:03:54,000:00:10,0040
320Horská NikolFénix Sport Blansko / Vavřinec2010ŽkyM300:03:58,000:00:14,0036
437Kubíčková MarkétaOstrov U Macochy2010ŽkyM400:04:03,000:00:19,0033
5108Vrbasová SabinaAK Blansko Dvorská / Blansko2011ŽkyM500:04:24,000:00:40,0031
6163Sochatzi NatálieČerná Hora2011ŽkyM600:04:41,000:00:57,0030
7192Pelíšková AlenaBiatlon Blansko2010ŽkyM700:04:46,000:01:02,0029


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2023
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:1000 m
16°C   Katerogie: Mladší žáci63. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1126Drábek VáclavBýkovice2010ŽciM100:03:18,0040
269Sáňka JakubAK Ludvíka Daňka / Blansko2011ŽciM200:03:51,000:00:33,0036
325Kacetl RichardAK Blansko Dvorská2011ŽciM300:03:55,000:00:37,0033
4217Bílý MartinČerná Hora2010ŽciM400:04:01,000:00:43,0031
5180Neugebauer HubertACT leraK / ACT leraK2011ŽciM500:04:04,000:00:46,0030
6133Černý DominikOrel Vyškov2011ŽciM600:04:11,000:00:53,00x
7165Bubeník MatyášČerná Hora2011ŽciM700:04:12,000:00:54,0029
8184Kolář RadovanBiatlon Blansko2011ŽciM800:04:19,000:01:01,0028
9230Čillík SamuelČerná Hora2010ŽciM900:04:28,000:01:10,0027
10117Brabec MarekBrno2011ŽciM1000:04:52,000:01:34,00x
11137Kašpar TomášČerná Hora2011ŽciM1100:05:15,000:01:57,0026


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2023
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:850 m
16°C   Katerogie: Nejmladší žákyně63. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1211Chaloupková MartinaSK SKOL Brno2012NejŽky100:03:10,00x
246Mazalová ElenElite sport Boskovice2013NejŽky200:03:18,000:00:08,0040
345Matějková AmálieAK Blansko Dvorská / Lysice2012NejŽky300:03:18,000:00:08,0036
4189Poláčková PavlínaBlansko/ACT Lerak2013NejŽky400:03:20,000:00:10,0033
5188Poláčková KarolínaBlansko/ACT Lerak2013NejŽky500:03:29,000:00:19,0031
6208Sedláčková BeataAK Dvorska Blansko2012NejŽky600:03:30,000:00:20,0030
7138Řehůřková AnnaBrťov2012NejŽky700:03:30,000:00:20,0029
870Sedláčková MartinaAK Blansko Dvorská / Blansko2012NejŽky800:03:37,000:00:27,0028
9244Hanáková IvaAK Ludvíka Daňka Blansko2013NejŽky900:03:47,000:00:37,0027
10144Redlichová KateřinaACT LeraK Blansko2013NejŽky1000:03:51,000:00:41,0026
1150Němcová ZuzanaAtletický klub Ludvíka Daňka Blans...2013NejŽky1100:03:51,000:00:41,0025
12198Kamená ElenaKřetín2013NejŽky1200:03:51,000:00:41,0024
1365Šamonilová BělaBiatlon Blansko2013NejŽky1300:03:52,000:00:42,0023
14114Burýšková SáraČerná Hora2013NejŽky1400:03:53,000:00:43,0022
15215Zieglerová ElenSK Skol Brno2012NejŽky1500:03:57,000:00:47,00x
1679Vrtělová EmmaAKLD Blansko / Blansko2013NejŽky1600:04:01,000:00:51,0021
17186Horáčková AnnaČerná Hora2012NejŽky1700:04:03,000:00:53,0020
18225Kolaříková LeontýnaČerná Hora2013NejŽky1800:04:57,000:01:47,0019


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2023
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:850 m
16°C   Katerogie: Nejmladší žáci63. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1202Bernard ŠimonElite Sport Boskovice / Boskovice2012NejŽci100:03:12,0040
26Burian ŠtěpánSKOL Brno2012NejŽci200:03:15,000:00:03,00x
3205Borek ŠtěpánSvitávka2012NejŽci300:03:20,000:00:08,0036
4159Tobola JanMalá Lhota2012NejŽci400:03:21,000:00:09,0033
5118Novotný JanČerná Hora2012NejŽci500:03:35,000:00:23,0031
6226Hlinka VítSKOL Brno2012NejŽci600:03:41,000:00:29,00x
7166Bubeník MikulášČerná Hora2013NejŽci700:03:43,000:00:31,0030
8187Štébl JakubVyškov/AHA Vyškov / OBL0082013NejŽci800:03:44,000:00:32,0029
9207Husnaj VítŽďár2013NejŽci900:03:45,000:00:33,0028
10224Pupecký JanekČerná Hora2013NejŽci1000:03:45,000:00:33,0027
11181Neugebauer OliverACT Lerak / ACT Lerak2013NejŽci1100:03:49,000:00:37,0026
12113Burýšek ŠimonČerná Hora2013NejŽci1200:03:49,000:00:37,0025
13229Čillík SebastianČerná Hora2012NejŽci1300:03:58,000:00:46,0024


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2023
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:600 m
16°C   Katerogie: Žákyně I63. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
126Kacetlová SimonaAK Blansko Dvorská2014ŽkyI100:02:13,00x
2109Machalová EliškaSK Skol Brno2014ŽkyI200:02:14,000:00:01,00x
376Tabasová Harriet EmilyČerná Hora2014ŽkyI300:02:30,000:00:17,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2023
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:600 m
16°C   Katerogie: Žáci I63. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
151Němec TobiášFénix sport Blansko / Blansko2014ŽciI100:01:58,00x
2115Karásek ViktorMerisimo / Černá Hora2014ŽciI200:02:10,000:00:12,00x
3243Hanák JíříAK Ludvíka Daňka Blansko / AK Ludv...2014ŽciI300:02:12,000:00:14,00x
4141Korbička PatrikSK Skol2014ŽciI400:02:13,000:00:15,00x
5214Kolář LubomírACT LeraK Blansko2014ŽciI500:02:15,000:00:17,00x
6158Tobola MatoušMalá Lhota2014ŽciI600:02:20,000:00:22,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2023
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:300 m
16°C   Katerogie: Žákyně II63. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1182Valášková AdélaBrno/Aspire SCM Brno2015ŽkyII100:00:52,00x
2176Motlová NelaAK Blansko2015ŽkyII200:00:56,000:00:04,00x
367Šamonilová RiaBiatlon Blansko2015ŽkyII300:01:00,000:00:08,00x
4223Leštáchová AmálieČerná Hora2015ŽkyII400:01:05,000:00:13,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2023
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:300 m
16°C   Katerogie: Žáci II63. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1111Chovanec TomášČerná Hora2015ŽciII100:00:53,00x
21Alexa JanAK Ludvíka Daňka / Blansko2015ŽciII200:00:54,000:00:01,00x
3203Bernard DenisElite Sport Boskovice / Boskovice2015ŽciII300:00:56,000:00:03,00x
4100Nedvěd MartinAK Ludvíka Daňka / Blansko2015ŽciII400:00:57,000:00:04,00x
5119Novotný JakubČerná Hora2015ŽciII500:00:58,000:00:05,00x
614Foral OndřejSkalice Nad Svitavou2015ŽciII600:00:59,000:00:06,00x
7168Souček FilipBlansko / Blansko2015ŽciII700:00:59,000:00:06,00x
8206Borek MikulášSvitávka2015ŽciII800:01:00,000:00:07,00x
9228Čillík Matyáš JanČerná Hora2015ŽciII900:01:01,000:00:08,00x
10127Kozák RobinAK Tišnov2015ŽciII1000:01:01,000:00:08,00x
11101Vašek ŠtěpánleraK Blansko / leraK Blansko2015ŽciII1100:01:01,000:00:08,00x
12148Němec VojtěchACT LeraK / Blansko2015ŽciII1200:01:03,000:00:10,00x
13146Žáček Jakub2015ŽciII1300:01:04,000:00:11,00x
14236Kouřil OskarŠumperk2015ŽciII1400:01:10,000:00:17,00x
15239Mánek DanielČeškovice2015ŽciII1500:01:14,000:00:21,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2023
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:100 m
16°C   Katerogie: Dívky 201663. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1104Hejčová StelaAK Ludvíka Daňka Blansko / AK Ludv...2016D2016100:00:20,00x
2174Popelková RosalieAtletika Slavkov Brno2016D2016200:00:20,000:00:00,00x
342Langová NatálieLetovice / Letovice2016D2016300:00:21,000:00:01,00x
4200Kršková NikolaBlansko/2016D2016400:00:21,000:00:01,00x
5107Vrbasová SimonaBlansko2016D2016500:00:21,000:00:01,00x
6106Partyšová SimonaBorotín / Borotín2016D2016600:00:22,000:00:02,00x
7130Žatecká AnnaLubě2016D2016700:00:23,000:00:03,00x
8197Floková JulieKřetín2016D2016800:00:25,000:00:05,00x
9128Jurková SáraSokol Černá Hora / Černá Hora2016D2016900:00:25,000:00:05,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2023
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:100 m
16°C   Katerogie: Hoši 201663. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1105Hejč HugoAK Ludvíka Daňka Blansko / AK Ludv...2016H2016100:00:20,00x
223Jokl Štěpán2016H2016200:00:21,000:00:01,00x
3145Redlich JanACT LeraK Blansko2016H2016300:00:21,000:00:01,00x
4157Tobola LukášMalá Lhota2016H2016400:00:22,000:00:02,00x
5162Sochatzi RafaelČerná Hora2016H2016500:00:22,000:00:02,00x
6110Machal SamuelSKOL Brno2016H2016600:00:23,000:00:03,00x
7196Botoněk AdamČerná Hora2016H2016700:00:23,000:00:03,00x
8152Hasoň RobinČerná Hora2016H2016800:00:24,000:00:04,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2023
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:100 m
16°C   Katerogie: Dívky 201763. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1169Skřivánková EliškaVSK Univerzita Brno2017D2017100:00:20,00x
2227Pražanová VanesaČerná Hora2017D2017200:00:21,000:00:01,00x
3134Horecká EliškaČerná Hora2017D2017300:00:22,000:00:02,00x
4131Fišerová RozálieBeruška / Černá Hora2017D2017400:00:23,000:00:03,00x
5249Kopřivová NelaČerná Hora2017D2017500:00:23,000:00:03,00x
6121Repková NatálieČerná Hora2017D2017600:00:23,000:00:03,00x
7102Vašková AnnaSportik Blansko / Sportik Blansko2017D2017700:00:24,000:00:04,00x
8135Svánovská NatálieBlansko/AK Ludvíka Daňka2017D2017800:00:25,000:00:05,00x
9232Pelikánová SofieČerná Hora2017D2017900:00:25,000:00:05,00x
1066Šamonilová BroňaBiatlon Blansko2017D20171000:00:26,000:00:06,00x
11122Antonínová JulieČerná Hora2017D20171100:00:27,000:00:07,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2023
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:100 m
16°C   Katerogie: Hoši 201763. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1124Černý FrantišekBrno2017H2017100:00:21,00x
2123Černý VáclavBrno2017H2017200:00:22,000:00:01,00x
3237Krejčí VáclavSK Černá Hora2017H2017300:00:22,000:00:01,00x
4248Horáček JakubČerná Hora2017H2017400:00:23,000:00:02,00x
5178Bajer JosefČerná Hora2017H2017500:00:24,000:00:03,00x
6245Kloupar MikulášČerná Hora2017H2017600:00:24,000:00:03,00x
799Nedvěd OndřejAK Ludvíka Daňka / Blansko2017H2017700:00:26,000:00:05,00x
8194Havránek VáclavČerná Hora2017H2017800:00:28,000:00:07,00x
9142Korbička FilipSK Skol2017H2017900:00:29,000:00:08,00x
10183Novotný TomášČerná Hora2017H20171000:00:30,000:00:09,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2023
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:50 m
16°C   Katerogie: Dívky63. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
181Vrtílková OlaAK Blansko Dvorská2019D100:00:13,00x
2147Žáčková NelaČerná Hora2019D200:00:13,000:00:00,00x
3120Mckibbin EllieKunštát2019D300:00:14,000:00:01,00x
4193Mánková ViktorieSportík Blansko2019D400:00:15,000:00:02,00x
5177Svánovská MartinaBlansko/AK Ludvíka Daňka2019D500:00:15,000:00:02,00x
6103Vaňková AgátaSportik Blansko / Sportik Blansko2019D600:00:17,000:00:04,00x
7246Klouparová JasmínaČerná Hora2019D700:00:18,000:00:05,00x
8173Kaiser TimeaBrno2019D800:00:19,000:00:06,00x
9179Bajerová JulieČerná Hora2020D900:00:24,000:00:11,00x
10171Raichlová EliškaČerná Hora2020D1000:00:28,000:00:15,00x
11199Kršková EliškaBlansko/2019D1100:00:30,000:00:17,00x
12153Křížová ErikaRájec-Jestřebí2020D1200:00:30,000:00:17,00x
13195Botoňková AnetaČerná Hora2020D1300:00:30,000:00:17,00x
14242Proksová IsabelaČerná Hora2020D1400:00:30,000:00:17,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2023
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:50 m
16°C   Katerogie: Hoši63. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1241Proks HugoRybáři / Černá Hora2019H100:00:15,00x
224Jokl Tobiáš2019H200:00:16,000:00:01,00x
3151Tolkner MatějSportík Blansko2019H300:00:17,000:00:02,00x
4235Kalina FabiánBrno2020H400:00:18,000:00:03,00x
5175Popelka SamuelSlavkov u Brna2020H500:00:19,000:00:04,00x
6240Hanák JakubČerná Hora2020H600:00:23,000:00:08,00x
7125Poděbradský DanielHasiči Černá Hora2019H700:00:23,000:00:08,00x
8231Blažek JanČerná Hora2020H800:00:23,000:00:08,00x
9250Kopřiva JakubČerná Hora2020H900:00:23,000:00:08,00x
1080Vrtílka JindřichAK Blansko Dvorská2021H1000:00:25,000:00:10,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2023
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:50 m
16°C   Katerogie: Dívky 201863. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1234Kalinová JasmínaVSK Univerzita Brno2018D2018100:00:11,00x
2149Němcová VandaACT LeraK / Blansko2018D2018200:00:13,000:00:02,00x
3143Tetorová NelaSportík Blansko2018D2018300:00:13,000:00:02,00x
4150Virdzeková EvelínaČerná Hora2018D2018400:00:13,000:00:02,00x
5247Bednářová EllaBlansko2018D2018500:00:14,000:00:03,00x
6112Karásková DanielaMerisimo / Černá Hora2018D2018600:00:14,000:00:03,00x
7132Regecová SofieBlansko / Blansko2018D2018700:00:15,000:00:04,00x
8238Šimanová KristýnaBrno2018D2018800:00:15,000:00:04,00x
9201Machalová KláraBrno2018D2018900:00:17,000:00:06,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2023
Slunečno   Běh Černou HorouTrať:50 m
16°C   Katerogie: Hoši 201863. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1140Boháč TobiasČerná Hora2018H2018100:00:11,00x
2167Souček JakubBlansko / Blansko2018H2018200:00:11,000:00:00,00x
3136Zvěřina Erikčerná hora / Černá Hora2018H2018300:00:12,000:00:01,00x
4170Rech MatějSportík Blansko / Blansko2018H2018400:00:12,000:00:01,00x
5156Tobola MarekMalá Lhota2018H2018500:00:14,000:00:03,00x
641Lang DavidLetovice / Letovice2018H2018600:00:15,000:00:04,00x
7172Raichl JanČerná Hora2018H2018700:00:15,000:00:04,00x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:21.05.2024
© Malin 2015-24