O kresníB ěžeckáL iga  2024
Další tři závody do pololetí

Další tři závody do pololetí

Blansko, Sloup, Lomnice u Tišnova. Pololetní program Okresní...

Šest závodů za 26 dnů

Šest závodů za 26 dnů

V květnu a začátkem června si seriál OBL připravil pro...

Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

23. května 2024 Doubravice, Ostrov. Na první červnový víkend...

Nejkrásnější trať v OBL

Nejkrásnější trať v OBL

Skalní mlýn, Macocha.  Již na úterý 21. května je...

Lesempolem za tvarůžkem

Lesempolem za tvarůžkem

Vytrvalostními běžci oblíbený ultra podnik Borák konaný...

  • Další tři závody do pololetí

  • Šest závodů za 26 dnů

  • Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

  • Nejkrásnější trať v OBL

  • Lesempolem za tvarůžkem

Výsledky závodu:


 Zpět 



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2023
Polojasno   Boskovické běhyTrať:12000 m
15°C   Katerogie: muži, ženy13. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1222Dvořák PavelAtletika Alojzov1982M B100:43:44,00x
2497Vašíček MichalRozběháme Boskovicko1991M A100:44:46,000:01:02,0080
375Kovář MartinSebranice2001M A200:45:00,000:01:16,0076
4534Otevřel VítColumbia Montrail/ Čeladn1988M A300:45:55,000:02:11,00x
5169Jágr OndřejAKBK1983M B200:46:37,000:02:53,00x
6283Bebej RadekOlešná1983M B300:46:43,000:02:59,0073
7216Vintrlík MartinFavorit Brno1977M B400:47:10,000:03:26,00x
8514Lubrich MarekSKI-OB ŠTERNBERK1974M B500:47:49,000:04:05,00x
9212Ondráček PetrSK Petrovice1988M A400:48:11,000:04:27,0071
10280Skoták PavelBlansko1972M C100:48:12,000:04:28,0070
116Jančaříková Lenka2BWINNER TEAM1970Z C100:48:21,000:04:37,00x
12146Karlík PetrTriSki klub Blansko1982M B600:48:36,000:04:52,0069
13597Vizner Jan2BWINNER TEAM1993M A500:48:40,000:04:56,00x
14298Vodák MartinLomnice1991M A600:48:46,000:05:02,00x
15575Ryba LukášLipůvka1979M B700:48:49,000:05:05,0068
16150Vít MartinSDH Valchov1991M A700:49:09,000:05:25,0067
17275Hašpl MarcelPohořelice1977M B800:49:10,000:05:26,00x
18265Jančík TomášElite sport Boskovice1972M C200:49:22,000:05:38,0066
1974Zahrádka DavidOlomouc1995M A800:49:24,000:05:40,00x
20168Ondruška VladimírDrásov / OBL0041976M B900:49:29,000:05:45,0065
21525Dubjel RobertRunning zone Brno1982M B1000:49:36,000:05:52,00x
22589Kolář JiříHammer OCR team1976M B1100:50:03,000:06:19,00x
238Šperka MartinMinerva Boskovice1970M C300:50:12,000:06:28,0064
24504Chrást LukášRunning Zone1987M A900:50:20,000:06:36,00x
25202Buš OndřejRáječko1985M A1000:50:23,000:06:39,0063
267Fiala OndřejRozběháme Boskovicko1982M B1200:50:41,000:06:57,0062
27571Závodná PavlaNiva2000Z A100:50:42,000:06:58,00x
282Hrdina TomášAC Moravská Slavia Brno1979M B1300:50:47,000:07:03,00x
29519Dvořák MiroslavSokol Bystre OBL 0011975M B1400:50:51,000:07:07,0061
30261Frydrych MartinAtletika Alojzov1983M B1500:51:13,000:07:29,00x
31133Pavlačka LukášBrno1985M A1100:51:19,000:07:35,00x
32511Strbáček JiříAtletika Alojzov1980M B1600:51:25,000:07:41,00x
33140Truksová DankaPodolí1982Z B100:51:35,000:07:51,00x
34282Hýbl JiříHrušovany u Brna1967M C400:51:36,000:07:52,00x
35499Šafář RadekBoskovice1985M A1200:51:46,000:08:02,0060
36485Horna FrantišekAtletika Alojzov1976M B1700:51:51,000:08:07,00x
3710Krátký PavelFénix Sport Olomučany1974M B1800:52:01,000:08:17,0059
38778778 ---1980M B1900:52:05,000:08:21,00x
394Streit PavelBrno2000M A1300:52:11,000:08:27,00x
40494Liška AlešUniversal USU Team1977M B2000:52:15,000:08:31,00x
413Velocha ZdeněkRozběháme Boskovicko1989M A1400:52:18,000:08:34,0058
42195Pospíšil VlastimilBrno2000M A1500:52:23,000:08:39,00x
431310Večeřa RomanBiatlon Prostějov1980M B2100:52:23,000:08:39,00x
44208Cichra VojtěchFC Boskovice1999M A1600:52:26,000:08:42,0057
45946Kyda JaromírKořenec1977M B2200:52:31,000:08:47,0056
4680Giebl RadekHostěrádky-Rešov1975M B2300:52:36,000:08:52,00x
4743Kuchař JanSDH Vojnice1976M B2400:52:38,000:08:54,00x
48947Strnadová EvaVranov1986Z A200:52:48,000:09:04,00x
49574Kašpárek TomášPIVI team1973M C500:52:51,000:09:07,00x
50522Škvařil JanBlansko1973M C600:52:51,000:09:07,0055
51596Petrů RadimTrial Boskovice1971M C700:52:56,000:09:12,0054
52235Buchta JanSki team Jimramov1992M A1700:52:57,000:09:13,00x
539Šerák MartinSokol Bílovice nd Svitavo1978M B2500:53:01,000:09:17,00x
54159Sedlák MartinŽďárná1976M B2600:53:03,000:09:19,0053
55607Toulová KláraBoskovice1989Z A300:53:06,000:09:22,0040
56228Šimunek MartinVinaři a pivaři1966M C800:53:11,000:09:27,00x
57540Vlachová Hutová Eliška2BWINNER1988Z A400:53:13,000:09:29,00x
58786Zukal AdamGalaxy Team2004M100:53:17,000:09:33,00x
59491Kassai MartinTJ Rytmus2008M200:53:31,000:09:47,00-
60598Novák ZdeněkHorizont Kola Novák Blans1961M D100:53:34,000:09:50,0052
6148Šafář DavidRozběháme Boskovicko1979M B2700:53:39,000:09:55,0051
62177Vybíhal AdamProtivanov1997M A1800:53:40,000:09:56,00x
63948Dušil JaroslavBrno1970M C900:53:50,000:10:06,00x
64545Michálek MartinSK Alpaka Vyškov1978M B2800:53:50,000:10:06,00x
65247Vaculová LucieRUN&MUM1982Z B200:53:51,000:10:07,00x
66521Kořenovský JakubNa pohodu Konice1992M A1900:53:57,000:10:13,00x
67776Ryšávková Kateřina---1977Z B300:54:04,000:10:20,00x
68512Kříž JanBoskovice1973M C1000:54:06,000:10:22,0050
6969Kráčalík MartinBoskovice1983M B2900:54:19,000:10:35,0049
70160Menšík OndřejBoskovice1989M A2000:54:22,000:10:38,0048
71578Klíma Miroslavo106.run1975M B3000:54:23,000:10:39,00x
72110Rašner TomášTriSK Olomouc1979M B3100:54:30,000:10:46,00x
73530Kubuš Marek2BWINNER TEAM1978M B3200:54:32,000:10:48,00x
74294Buš JiříRájec-Jestřebí1994M A2100:54:34,000:10:50,0047
75949Dufek JiříVranov1968M C1100:54:40,000:10:56,00x
76699Šír MartinBYAC Brno2008M300:54:40,000:10:56,00x
77248Janková MagdaRUN&MUM1980Z B400:54:48,000:11:04,00x
78614Grün GustavAC Okrouhlá1968M C1200:55:01,000:11:17,0046
79178Hegr JiříŠošůvka1977M B3300:55:18,000:11:34,0045
80237Pospíšil BoleslavBrno2000M A2200:55:25,000:11:41,00x
8171Kratochvila PetrKřepice1980M B3400:55:30,000:11:46,00x
82250Indra MarekProstějov1972M C1300:55:34,000:11:50,00x
8315Zukal ŠtěpánWinners Znojmo1974M B3500:55:36,000:11:52,00x
84190Maresch MichalBoskovice1994M A2300:55:48,000:12:04,0044
85544Škarabela MichalLadermon1974M B3600:55:53,000:12:09,00x
86240Komárková ZdeňkaRozběháme boskovicko1974Z B500:55:56,000:12:12,0036
87220Ondrušek PetrŽižkovský Tygři1978M B3700:56:20,000:12:36,00x
8898Bartoň MichalŠternberk1982M B3800:56:24,000:12:40,00x
89752Sedlák MichalLhota Rapotina1968M C1400:56:29,000:12:45,0043
90785Zemánek DavidGalaxy team2005M400:56:38,000:12:54,00x
91591Novotný PetrVPO Protivanov -Jedovnice1982M B3900:56:48,000:13:04,0042
9259Le Mouroux FlavienAS Caluire1989M A2400:56:54,000:13:10,00x
931314Jakeš JiříEleven Hand CST Cyclolive1977M B4000:56:58,000:13:14,00x
94213Vávrů JiříDoubravice nad Svitavou1974M B4100:57:03,000:13:19,0041
9549Havlíček IvanBystročice1979M B4200:57:16,000:13:32,00x
9696Štěpán MartinRozběháme Boskovicko1971M C1500:57:20,000:13:36,0040
97952Makovec JanČelechovice1979M B4300:57:24,000:13:40,00x
98613Mundl OndřejVranov1983M B4400:57:32,000:13:48,00x
991315Novotný JiříBoskovice1975M B4500:57:36,000:13:52,0039
100490Kassai MichalTJ Rytmus2008M500:57:43,000:13:59,00-
1011325Korhoňová TerezaKalda Triatlon Team2002Z A500:57:48,000:14:04,00x
10247Dubský RomanSK Přibyslav1978M B4600:57:51,000:14:07,00x
103567Stříbrný MartinBrno1987M A2500:57:58,000:14:14,00x
10454Dostál PavelKonice1974M B4700:58:13,000:14:29,00x
10578Krušinová AndreaLetovice1982Z B600:58:20,000:14:36,0033
10619Cháb JaromírRozběháme Boskovicko1979M B4800:58:27,000:14:43,0038
107950Galík PavelVranov1961M D200:58:30,000:14:46,00x
108299Odehnal TomášElite sport Boskovice1968M C1600:58:33,000:14:49,0037
109955Černý RadekOrel Vyškov1978M B4900:58:37,000:14:53,00x
110189Strouhalová AnnaVelké Opatovice2001Z A600:58:39,000:14:55,0031
111604Balada MatějBoskovice1986M A2600:58:44,000:15:00,0036
112539Weis JosefOlešnice1974M B5000:58:44,000:15:00,0035
113475Sláma PavelBoskovice1976M B5100:58:45,000:15:01,0034
114572Kraus OndřejSokol Chornice1985M A2700:58:52,000:15:08,00x
115480Prchal LukášKanice/OBL0092007M600:58:59,000:15:15,00-
11673Dvořák JiříCLEAN LINE shop point1988M A2800:59:03,000:15:19,00x
117533Otevřelová KristýnaColumbia Montrail/ Čeladn1987Z A700:59:04,000:15:20,00x
118225Deutsch AlešProstějov1985M A2900:59:15,000:15:31,00x
119588Krajci TimotejSKMB Boskovice2009M700:59:23,000:15:39,00-
120257Hruška PetrBoskovice1996M A3000:59:29,000:15:45,0033
121145Fanfrdla Dalimilwimáčhaša1973M C1700:59:32,000:15:48,00x
122482Krajíčková GabrielaEmanuel1983Z B700:59:32,000:15:48,00x
123563Šamalík BohumilBlansko1975M B5200:59:35,000:15:51,0032
124259Klíč FrantišekBoskovice2002M A3100:59:38,000:15:54,0031
125290Selinger JosefBoskovice1995M A3200:59:43,000:15:59,0030
126500Karban JanVranovice1982M B5300:59:46,000:16:02,00x
127149Ambros JiříSlatinice1975M B5400:59:51,000:16:07,00x
128291Kotouček PetrMinerva A1972M C1800:59:57,000:16:13,0029
129125Marek JakubJedem stopem1988M A3301:00:01,000:16:17,00x
130583Gruber MilošYOLO TEAM1984M A3401:00:04,000:16:20,00x
131204Procházka PavelDrnovice u Lysic1971M C1901:00:05,000:16:21,0028
1321321Korčák JaroslavTJ Sokol Rudice1993M A3501:00:05,000:16:21,0027
133595Pýcha OndřejOlomouc1989M A3601:00:05,000:16:21,00x
134155Řehulka MilanPřemyslovice1987M A3701:00:10,000:16:26,00x
135183Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno1976Z B801:00:14,000:16:30,00x
136599Juchelka JiříOlomouc1976M B5501:00:26,000:16:42,00x
137570Urbánová DanaLetovice1980Z B901:00:39,000:16:55,0030
13895Doubková KateřinaRSFK Triatlon Brno1979Z B1001:00:43,000:16:59,00x
139170Stehlík PavelVP Agro1974M B5601:00:54,000:17:10,00x
14051Havlíčková TerezaOlomouc2007W101:00:59,000:17:15,00x
141556Fajks PetrŽidlochovice1987M A3801:01:01,000:17:17,00x
142176Vaníček MartinBrno1979M B5701:01:08,000:17:24,00x
143717Dečková JanaPetrovice1990Z A801:01:09,000:17:25,0029
14481Zaoral MartinProstějov1981M B5801:01:12,000:17:28,00x
145113Jílek JaroslavBystřice nad Parnštejnem1966M C2001:01:15,000:17:31,00x
146587Randulová KarolínaChornice1992Z A901:01:17,000:17:33,00x
147576Vašková HelenaCOURY Z KRÁPNÍKOVA1985Z A1001:01:17,000:17:33,00x
148108Maršoun MartinVelenov1976M B5901:01:18,000:17:34,0026
14985Kleveta KarelÚjezd u Boskovic1976M B6001:01:20,000:17:36,0025
150188Strouhal TomášVelké Opatovice1974M B6101:01:25,000:17:41,0024
15183Protivánek JindřichSDH Vojnice1980M B6201:01:28,000:17:44,00x
152610Kunc JakubFC Barcelona1989M A3901:01:29,000:17:45,00x
153200Toman PetrBoskovice1980M B6301:01:34,000:17:50,0023
154256Bejček VladimírBoskovice1981M B6401:01:41,000:17:57,0022
155549Janků DavidCetkovice2003M A4001:01:41,000:17:57,0021
156263Nádvornik JanBoskovice1986M A4101:01:47,000:18:03,0020
1571324Krátká GábinaBrno2006W201:01:47,000:18:03,00x
158134Chochola VáclavBrno1993M A4201:01:50,000:18:06,00x
159505Slouka LukášASK Blansko1995M A4301:02:04,000:18:20,0019
160243Zelinka PetrTišnov1998M A4401:02:16,000:18:32,00x
161141Strmiska TomášBrno1993M A4501:02:19,000:18:35,00x
162166Landa JaroslavMinerva Boskovice1957M D301:02:28,000:18:44,0018
163471Husák ZbyněkBoskovice1976M B6501:02:28,000:18:44,0017
164206Fousek MartinBrno1981M B6601:02:30,000:18:46,00x
1651328Ondroušková IvanaBlansko1970Z C201:02:30,000:18:46,0028
16621Winterová VlaďkaHodějice1984Z A1101:02:34,000:18:50,00x
167551Rechová MartinaBlansko1986Z A1201:02:35,000:18:51,0027
168552Stejskalová BarboraBlansko1988Z A1301:02:36,000:18:52,0026
16961Krejčí AndreaBoskovice1979Z B1101:02:37,000:18:53,0025
170158Martincová IvanaAC Moravská Slávia Brno1963Z D101:02:38,000:18:54,00x
171606Slaný PetrProtivanov1990M A4601:02:42,000:18:58,00x
1721326Rusínová MonikaBrno1977Z B1201:02:42,000:18:58,00x
17388Kovář RomanBoskovice1987M A4701:02:50,000:19:06,0016
174118Cichra RostislavMinerva B1969M C2101:02:54,000:19:10,0015
175537Feifer LadislavLomnice1963M D401:02:58,000:19:14,00x
176953Vitouchová IvetaRunningzone Brno1991Z A1401:03:19,000:19:35,00x
1771330Svoboda PavelTJ Sloup1955M D501:03:25,000:19:41,0014
178517Polášková MartinaBlansko1973Z C301:03:28,000:19:44,0024
179557Jalová KateřinaOstrov u Macochy1988Z A1501:03:30,000:19:46,0023
180226Holcner PetrBlansko1977M B6701:03:32,000:19:48,0013
181546Sedláček JiříBrno1985M A4801:03:41,000:19:57,00x
182193Nesrsta LiborBlansko1969M C2201:03:45,000:20:01,0012
183768768 ---1980M B6801:03:51,000:20:07,00x
184559Gottvaldová MartinaRuprechtov1999Z A1601:03:54,000:20:10,00x
185171Nešpor MartinTK Open1973M C2301:03:54,000:20:10,00x
186238Kvasnička KarelBrno2001M A4901:03:54,000:20:10,00x
187111Grénar PetrBoskovice1975M B6901:03:55,000:20:11,0011
188209Tesařová MarkétaSK Žabovřesky Brno1994Z A1701:04:00,000:20:16,00x
189945Polák ZbyněkOlomouc1971M C2401:04:04,000:20:20,00x
19040Černý DanielBoskovice1993M A5001:04:05,000:20:21,0010
191508Loník MiroslavBoskovice1987M A5101:04:07,000:20:23,009
192474Kučerová JanaStřelice1977Z B1301:04:11,000:20:27,00x
193254Ondráček RomanBoskovice1998M A5201:04:14,000:20:30,008
194956Kozák ZdeněkTišnov1982M B7001:04:14,000:20:30,00x
195198Fiala DavidBoskovice2004M801:04:26,000:20:42,00-
196199Fiala MirekBoskovice1979M B7101:04:26,000:20:42,007
197764Ziman ZbyněkVanovice1993M A5301:04:34,000:20:50,006
198221Hradil JiříKomořany1983M B7201:04:35,000:20:51,00x
199469Polák MarekOlomučany 2451989M A5401:04:37,000:20:53,005
20076Šmerda RomanBrno 351975M B7301:04:41,000:20:57,00x
20153Kovář PavelVelké Opatovice1978M B7401:04:41,000:20:57,004
20279Staníček JanObora1990M A5501:04:46,000:21:02,003
203503Stříž ViktorBenešov u Boskovic1972M C2501:05:09,000:21:25,002
204509Švancara PetrČukotka1974M B7501:05:15,000:21:31,00x
205486Svoboda DominikBoskovice, Mladkov1995M A5601:05:17,000:21:33,001
206234Svoboda JanBoskovice, Mladkov1962M D601:05:19,000:21:35,001
207104Zabloudilová EvaAHA Vyškov2001Z A1801:05:25,000:21:41,00x
208561Vondál FilipVanovice2008M901:05:28,000:21:44,00-
209285Červenka FilipHlína1994M A5701:05:36,000:21:52,00x
210488Svoboda VítMladkov1988M A5801:05:37,000:21:53,001
211611Hošek PetrZFP Boskovice1986M A5901:05:38,000:21:54,001
212592Kopřiva TomášBoskovice1990M A6001:05:39,000:21:55,001
213296Patloka IvoAutocont Boskovice1979M B7601:05:41,000:21:57,001
214163Krčmářová GabrielaNa pohodu Konice1977Z B1401:05:44,000:22:00,00x
215769769 ---1980M B7701:05:52,000:22:08,00x
216210Bařina JiříVF Sport Team Černá Hora1981M B7801:05:55,000:22:11,001
217493Mazal LiborBoskovice1982M B7901:05:56,000:22:12,001
21856Dvořáková JitkaProstějov1990Z A1901:05:59,000:22:15,00x
219217Žejšková MichaelaBoskovice1982Z B1501:06:02,000:22:18,0022
220301Kuběnová PetraDoubravice nad Svitavou1987Z A2001:06:05,000:22:21,0021
221102Pavlů AndreaRozběháme Boskovicko1979Z B1601:06:12,000:22:28,0020
2221322Syrovátko OndřejBoskovice1980M B8001:06:13,000:22:29,001
223174Němec DavidBoskovice1989M A6101:06:16,000:22:32,001
224520Kučera MartinBoskovice1982M B8101:06:17,000:22:33,001
225501Chládková TamaraLetovice1986Z A2101:06:23,000:22:39,0019
226502Kotoučková MichaelaLetovice1987Z A2201:06:23,000:22:39,0018
22760Krejčí MatoušBoskovice2009M1001:06:26,000:22:42,00-
22894Šmerdová OxanaRozběháme Boskovice1979Z B1701:06:26,000:22:42,0017
22992Dufek LubomírBoskovice1972M C2601:06:28,000:22:44,001
230957Tvarůžka TomášLadermon1972M C2701:06:37,000:22:53,00x
231579Kočí HeidiBrno1997Z A2301:06:42,000:22:58,00x
232535Bulínová JitkaBoskovice1993Z A2401:07:01,000:23:17,0016
233608Havelka PavelVelenov1986M A6201:07:03,000:23:19,001
23487Halámek TomášBrno1972M C2801:07:06,000:23:22,00x
2351329Rokyta RomanDaskabát1995M A6301:07:11,000:23:27,00x
236184Bednářová DanielaSebranice1988Z A2501:07:14,000:23:30,0015
237191Nedoma OndřejKamenná Horka1983M B8201:07:17,000:23:33,00x
238531Buráň FilipTJ Sokol Kořenec2001M A6401:07:22,000:23:38,001
239529Juras MichaelTJ Sokol Kořenec1992M A6501:07:22,000:23:38,001
240602Zavadilová VeronikaSloup v Moravském Krasu1990Z A2601:07:28,000:23:44,0014
241569Barák PetrValchov1987M A6601:07:32,000:23:48,001
24220Dokoupil RadekValchov2010M1101:07:39,000:23:55,00-
243164Dufková MiroslavaRozběháme Boskovicko1970Z C401:07:41,000:23:57,0013
24429Růžičková ZuzanaČeská1993Z A2701:07:44,000:24:00,00x
245192Trunda AloisProtivanov1980M B8301:07:44,000:24:00,00x
246481Fianta VítězslavBrno, Židenice1989M A6701:07:44,000:24:00,00x
2471327Berendt TomaszMokra-Horakov1980M B8401:07:46,000:24:02,00x
248465Vykydalová MarkétaChornice1988Z A2801:07:46,000:24:02,00x
24918Dokoupil RadekValchov1972M C2901:07:47,000:24:03,001
250287Šumberová DanaVelké Opatovice1987Z A2901:07:48,000:24:04,0012
251281Zdražilová JanaVelké Opatovice1987Z A3001:07:52,000:24:08,0011
25232Střížová JitkaBoskovice1984Z A3101:07:56,000:24:12,0010
25357Melicharová JanaJavůrek1989Z A3201:07:59,000:24:15,00x
254612Koukal MiroslavZFP Boskovice1976M B8501:08:02,000:24:18,001
25555Borkovec LuděkVemola training1985M A6801:08:02,000:24:18,00x
256264Pavlů SimonaJevíčko1995Z A3301:08:02,000:24:18,00x
257543Novotný MartinBěháme pro radost1972M C3001:08:05,000:24:21,00x
258506Hartlová ZuzanaSvitavy1983Z B1801:08:06,000:24:22,00x
259175Kubálek MartinKladky1976M B8601:08:07,000:24:23,00x
260772772 ---1980M B8701:08:07,000:24:23,00x
261181Boháč JiříBrno1954M D701:08:07,000:24:23,00x
26224Bábek MartinŠneci v běhu1971M C3101:08:12,000:24:28,00x
26322Tropp KarelBoskovice1993M A6901:08:12,000:24:28,001
264116Kopeček IvanAC Moravská Slavia Brno1949M D801:08:18,000:24:34,00x
265555Jelínková JanaBlansko1988Z A3401:08:21,000:24:37,009
266470Valášková MarcelaBlansko1979Z B1901:08:25,000:24:41,008
267162Němec MichalDoubravice n. Svitavou1973M C3201:08:25,000:24:41,001
26899Hniličková ZuzanaŽernovník1989Z A3501:08:31,000:24:47,007
269954Ježek MichalBlansko1995M A7001:08:37,000:24:53,001
270586Krausová LindaChornice1986Z A3601:08:38,000:24:54,00x
271300Bučík JaromírBiatlon Halenkovice1957M D901:08:40,000:24:56,00x
272224Kobliha MilanAtletika Alojzov1957M D1001:08:40,000:24:56,00x
273156Vyroubalová KateřinaKonice1976Z B2001:08:42,000:24:58,00x
274153Klíč AntonínBoskovice1988M A7101:08:43,000:24:59,001
275590Kejíková IvonaPtení1992Z A3701:08:48,000:25:04,00x
276269Ubrová VeronikaFitness centrum Body Care1978Z B2101:08:48,000:25:04,00x
277223Dvořáková EvaAtletika Alojzov1955Z D201:08:49,000:25:05,00x
278510Gruberová PavlínaBoskovice1982Z B2201:09:21,000:25:37,006
279507Svanovský MarekOkrouhlá1980M B8801:09:21,000:25:37,001
280472Levíček AdamBrno1986M A7201:09:28,000:25:44,00x
28150Havlíčková AnetaBystročice1980Z B2301:09:33,000:25:49,00x
282124Kindermann LukasBoskovice1997M A7301:09:33,000:25:49,001
283523Schumacher CedrikBoskovice2001M A7401:09:36,000:25:52,001
28442Cikanek PavelChrudichromy1986M A7501:09:38,000:25:54,001
285194Krčilová AnetaRozbehame Boskovicko1979Z B2401:09:39,000:25:55,005
286179Rozehnal RomanKonice1975M B8901:09:41,000:25:57,00x
28765Kozlovská VeronikaBuková1991Z A3801:09:47,000:26:03,00x
288196Hegrová IvonaValím Valím Hostěrádky1969Z C501:09:48,000:26:04,00x
28963Štaffa PetrBoskovice1992M A7601:09:55,000:26:11,001
290103Zabloudil IvoRousínov1968M C3301:10:01,000:26:17,00x
291258Kouřil RadimBoskovice1970M C3401:10:02,000:26:18,001
292136Němeček MiroslavProstějov1996M A7701:10:02,000:26:18,00x
293467Vech RadimBoskovice1988M A7801:10:02,000:26:18,001
294203Ledvina LuděkBílovice nad Svitavou1976M B9001:10:11,000:26:27,00x
295558Ondráčková LuciePetrovice1990Z A3901:10:39,000:26:55,004
296593Sedláčková AlenaBystřice nad Pernštejnem1979Z B2501:10:57,000:27:13,00x
297215Ležatka MichalBrno1985M A7901:10:59,000:27:15,00x
298255Štarhová IvetaBrno1989Z A4001:10:59,000:27:15,00x
29946Ševčíková ŠárkaSuchý1990Z A4101:11:05,000:27:21,003
300227Krausová MartinaBoskovice1985Z A4201:11:07,000:27:23,002
301554Krylová PetraBlansko1987Z A4301:11:08,000:27:24,001
302524Barešová Miladagymbos1975Z B2601:11:11,000:27:27,001
303231Nerud MartinBoskovice1967M C3501:11:11,000:27:27,001
304787Ševčík PetrBoskovice1989M A8001:11:22,000:27:38,001
305297Patloková SimonaAutocont Boskovice1979Z B2701:11:26,000:27:42,001
306536Buchta LukášJimramov 261978M B9101:11:31,000:27:47,00x
307553Šrámek PavlínaBouzov1986Z A4401:11:32,000:27:48,00x
308229Hladík DanielJazykovka Letovice Team1993M A8101:11:42,000:27:58,001
309139Paděra PetrBlansko1989M A8201:11:52,000:28:08,001
31025Strouhalová PavlaKřepice1980Z B2801:11:53,000:28:09,00x
311479Horák JakubMinerva Boskovice1991M A8301:12:05,000:28:21,001
312242Fatrdla JanBrno1982M B9201:12:10,000:28:26,00x
313542Slouková ŠárkaRozběháme Vyškovsko1975Z B2901:12:13,000:28:29,00x
314232Hrstková IvaRosice1976Z B3001:12:16,000:28:32,00x
315107Ivan JaroslavKarlín1960M D1101:12:27,000:28:43,00x
316582Kozáková Lucie4Max fitness1979Z B3101:12:32,000:28:48,00x
317288Hanušová MartaOstopovice1982Z B3201:12:50,000:29:06,00x
31834Růžička TomášČeská1984M A8401:12:58,000:29:14,00x
319295Buš RomanRájec-Jestřebí1965M C3601:12:58,000:29:14,001
320266Žákovská AlenaHorizont Blansko1962Z D301:13:00,000:29:16,001
321214Hlaváč PavelBoskovice1975M B9301:13:00,000:29:16,001
322541Novotná TerezaPtení1987Z A4501:13:00,000:29:16,00x
323492Necas  LubomirOstrov u Macochy1974M B9401:13:03,000:29:19,001
324516Pernica MichalBoskovice1983M B9501:13:08,000:29:24,001
325123Nováček JosefSDH Čučice1958M D1201:13:25,000:29:41,00x
326249Lefflerová MonikaChotěboř1989Z A4601:13:40,000:29:56,00x
327609Havelková RadkaBoskovice1986Z A4701:13:41,000:29:57,001
328105Zabloudil JanRousínov1997M A8501:13:43,000:29:59,00x
329165Rehurek MartinRadimer1980M B9601:13:46,000:30:02,00x
330262Pospíšilová KateřinaBrno1974Z B3301:13:46,000:30:02,00x
331251Rozlívka LiborJavornik1968M C3701:13:47,000:30:03,00x
33236Kárl JiříBoskovice1989M A8601:13:51,000:30:07,001
33333Kárlová EvaBoskovice1988Z A4801:13:51,000:30:07,001
334483Oujeský LiborBoskovice1973M C3801:14:10,000:30:26,001
33545Bouška JaroslavRosice1991M A8701:14:11,000:30:27,00x
336518Kirschnerová TerezaKnínice2006W301:14:13,000:30:29,00-
337550Hejčová SilvieBlansko1984Z A4901:14:13,000:30:29,001
33864Jon Ander ArregiBrno1987M A8801:14:24,000:30:40,00x
339605Málek JanZFP Boskovice1999M A8901:14:36,000:30:52,001
340548Šimková NelaVyškov1985Z A5001:14:40,000:30:56,00x
34172Hlaváček TomášFC Spešov1993M A9001:14:53,000:31:09,001
342185Lipenský Tomᚊlapanice1980M B9701:14:57,000:31:13,00x
343601Kubenová JitkaUherský Ostroh1984Z A5101:15:03,000:31:19,00x
344489Majorová KateřinaRozběháme Pardubice1987Z A5201:15:08,000:31:24,00x
345580Dvořáková KristýnaBoskovice2003Z A5301:15:25,000:31:41,001
346167Tichá PetraKonice1985Z A5401:15:27,000:31:43,00x
34797Librová IvaAtletický klub Ludvíka Da1974Z B3401:15:36,000:31:52,001
348560Gáj MilošKVS Olomouc1976M B9801:15:37,000:31:53,00x
349473Bařinka JanBoskovice1984M A9101:15:40,000:31:56,001
350236Matušková EvaBrno1987Z A5501:15:48,000:32:04,00x
35123Šmíd MarekBoskovice1985M A9201:15:50,000:32:06,001
352144Burgetová NatálieČerná Hora2005W401:15:57,000:32:13,00-
353115Burget AlešČerná Hora1977M B9901:16:06,000:32:22,001
354538Sedláčková PavlínaJimramov1986Z A5601:16:12,000:32:28,00x
35531Koudelková JanaBoskovice1984Z A5701:16:12,000:32:28,001
35677Walter JaroslavBrno1983M B10001:16:15,000:32:31,00x
357515Lubrichová VeronikaTJ SOKOL PLUMLOV2004W501:16:16,000:32:32,00x
358138Pitner PetrBoskovice1983M B10101:16:20,000:32:36,001
359128Zahálka TomášKILT Zahálka1978M B10201:16:29,000:32:45,00x
360130Dvořáček JiříBoskovice1974M B10301:16:33,000:32:49,001
361157Kvapilová EvaKonice1983Z B3501:16:54,000:33:10,00x
362289Koňariková TerezaJaroslavice1984Z A5801:16:54,000:33:10,00x
363260Burián TomášBoskovice1981M B10401:17:01,000:33:17,001
364205Štefulík MilanBrno1975M B10501:17:06,000:33:22,00x
365122Budinská HanaAC Moravska Slavia Brno1960Z D401:17:48,000:34:04,00x
366951Maršálek JiříMamutí stromy1958M D1301:18:16,000:34:32,00x
367127Voráč PavelBlansko1977M B10601:18:18,000:34:34,001
368101Vaňková DenisaBrno1994Z A5901:18:19,000:34:35,00x
369278Zaplatil PavelVF Sport Team Černá Hora1978M B10701:18:23,000:34:39,001
370293Vašík MilošRunning zone Brno1971M C3901:18:42,000:34:58,00x
371594Jun RadekVíska1975M B10801:18:58,000:35:14,00x
37212Dvořáčková DagmarAC Moravská Slavia Brno1950Z D501:19:02,000:35:18,00x
373218Tomanová Veronika AnnaRousínov1988Z A6001:19:04,000:35:20,00x
374182Cáb JanOkrouhlá1989M A9301:19:59,000:36:15,001
375197Ježová MartinaBrno1975Z B3601:20:09,000:36:25,00x
376106Páleníková BarboraBlažovice1998Z A6101:20:33,000:36:49,00x
377119Ženožička MartinBoskovice1985M A9401:20:49,000:37:05,001
378187Geršlová ZitaProtivanov1973Z C601:20:59,000:37:15,00x
379600Smatryčenka SjarhejBrno1977M B10901:21:16,000:37:32,00x
380495Smatryčenka AdamBrno2013M1201:21:16,000:37:32,00x
381135Kachlíková IvanaBoskovice1990Z A6201:21:23,000:37:39,001
3821309Geršl PavelProtivanov1994M A9501:21:24,000:37:40,00x
38330Němcová DoubravkaRozběháme Boskovicko1980Z B3701:21:24,000:37:40,001
384793Foltýnová AnnaDlouhomilov1997Z A6301:21:25,000:37:41,00x
385584Kalová JanaJaK.*o Brno1966Z C701:21:41,000:37:57,00x
386180Matonoha AlešBrno1980M B11001:21:50,000:38:06,00x
387143Kohut MiroslavBrno1987M A9601:22:40,000:38:56,00x
38839Petržela LukášSkalice nad Svitavou1983M B11101:22:46,000:39:02,001
389581Nedomová MarieStřední škola André Citro2004W601:22:48,000:39:04,00-
390241Prokop AlešBrno1972M C4001:23:34,000:39:50,00x
391245Makovská DitaBrno1980Z B3801:23:35,000:39:51,00x
392513Lubrichová EvaSKI-OB ŠTERNBERK1975Z B3901:23:50,000:40:06,00x
393219Knecht MilanGiselda Brno1961M D1401:24:07,000:40:23,00x
394585Kusala DavidVyškov1976M B11201:24:21,000:40:37,00x
395276Vostal TomášROZBĚHÁME BŘECLAV1985M A9701:24:57,000:41:13,00x
396230Herman MichalČerná Hora1980M B11301:25:02,000:41:18,001
397710Korčák JiříBlansko1968M C4101:25:06,000:41:22,001
398564Müller VojtěchLitomyšl1990M A9801:26:20,000:42:36,00x
39984Pešová VeronikaBoskovice1996Z A6401:26:46,000:43:02,001
40089Horká IvanaRozběháme Boskovicko1989Z A6501:26:50,000:43:06,001
401464Čejková DanielaJazykovka Letovice1975Z B4001:26:57,000:43:13,001
40252Šacher TomášSvitávka1975M B11401:27:27,000:43:43,001
40317Rokošová PavlínaŠBV1981Z B4101:27:55,000:44:11,00x
404527Tichý Petrponikev432000M A9901:28:04,000:44:20,00x
405284Landa MiroslavMoravská Třebová1954M D1501:28:11,000:44:27,00x
406152Růžičková IvetaKonice1976Z B4201:28:20,000:44:36,00x
407151Motlová LibušeNa pohodu Konice1967Z C801:28:21,000:44:37,00x
408565Kotlánová JanaSŠ André Citroëna Boskovi1986Z A6601:28:44,000:45:00,001
409279Duda MartinBoskovice1995M A10001:28:59,000:45:15,001
410468Šišoláková EvaKunštát1984Z A6701:30:47,000:47:03,001
411272Šlégrová MarcelaJazykovka Letovice Team1966Z C901:31:08,000:47:24,001
412147Špidlík OndřejGatema Boskovice1992M A10101:32:23,000:48:39,001
413173Klíč AntonínBoskovice1956M D1601:32:32,000:48:48,001
414100Roudná KateřinaProstě běž!1983Z B4301:33:00,000:49:16,00x
415252Leffler PavelChotěboř - Víska1955M D1701:34:11,000:50:27,00x
416292Lujková LenkaBoskovice1982Z B4401:34:27,000:50:43,001
417568Mlynárová AmálieSŠ André Citroëna Boskovi2004W701:34:33,000:50:49,00-
41868Pikal KarelKVS Olomouc1949M D1801:36:21,000:52:37,00x
419172Stříbrný RostislavBrno1952M D1901:36:35,000:52:51,00x
420201Dražan LiborUniverzita obrany1960M D2001:43:34,000:59:50,00x
421132Rokosová LucieKajetín 241987Z A6801:45:32,001:01:48,00x
422131Gregušová Hell.Báječné ženy v běhu1965Z C1001:45:34,001:01:50,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2023
Polojasno   Boskovické běhyTrať:1600 m
15°C   Katerogie: starší žáci13. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1684Veselý DavidElite sport Boskovice2008M100:05:14,0040
2699Šír MartinBYAC Brno2008M200:05:20,000:00:06,00x
3318Korčák TomášBoskovice2008M300:05:47,000:00:33,0036
4372Sychra MichalBoskovice2008M400:05:53,000:00:39,0033
5588Krajci TimotejSKMB Boskovice2009M500:05:53,000:00:39,0031
6453Hruda TomášDrahanský sport team2009M600:06:10,000:00:56,0030
7362Včelík PetrSvitávka2009M700:06:23,000:01:09,0029
8360Krušina AdamLetovice2009M800:06:54,000:01:40,0028
9777Sáňka DavidBiatlon Blansko2009M900:07:00,000:01:46,0027


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2023
Polojasno   Boskovické běhyTrať:1600 m
15°C   Katerogie: starší žákyně13. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1788Anderlová Marie2BWinner2009W100:06:20,00x
2734Janovská BarboraLerak Blansko2008W200:06:24,000:00:04,0040
3688Zatloukalová VeronikaElite Sport Boskovice2008W300:06:58,000:00:38,0036
4394Novotná GabrielaElite Sport Boskovice2009W400:07:02,000:00:42,0033
5682Zamazalová EliškaBlansko2009W500:07:31,000:01:11,0031


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2023
Polojasno   Boskovické běhyTrať:800 m
15°C   Katerogie: mladší žáci13. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1673Lipenský Jan FrantišekSkřípov2011M100:02:49,00x
2781Kacetl RichardAK Blansko Dvorská2011M200:03:01,000:00:12,0040
3755Žáček TobiasOCA Brno2011M300:03:03,000:00:14,00x
4455Hruda PetrDrahanský sport team2011M400:03:07,000:00:18,0036
5714Kubínek EliášBlansko2010M500:03:12,000:00:23,0033
6760Reich RobinBiatlon Blansko2011M600:03:20,000:00:31,0031
7709Kopecký PetrBoskvice2010M700:03:26,000:00:37,0030
8664Dokonal LukášBoskovice2010M800:03:34,000:00:45,0029
9445Samek AdamBoskovice2010M900:03:47,000:00:58,0028
10663Surý PetrRozběháme Vyškovsko2011M1000:04:19,000:01:30,00x
11391Pavlačka MatyášBrno2011M1100:04:26,000:01:37,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2023
Polojasno   Boskovické běhyTrať:800 m
15°C   Katerogie: mladší žákyně13. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1783Sedláčková TerezaAK Blansko Dvorská2010W100:02:52,0040
2378Roudná MichaelaElite Sport Boskovice2010W200:02:58,000:00:06,0036
3779Kubíčková Markéta---2010W300:03:00,000:00:08,00x
4672Novotná TerezaAC Moravský Krumlov2010W400:03:02,000:00:10,00x
5665Horská NikolFénix Sport Blansko2010W500:03:06,000:00:14,0033
6405Řeháková VeronikaAC Moravský Krumlov2010W600:03:07,000:00:15,00x
7566Kudová VeronikaKořenec2010W700:03:07,000:00:15,0031
8457Oujezská NelaBoskovice2011W800:03:12,000:00:20,0030
9635Skořepová SofieElite sport Boskovice2011W900:03:15,000:00:23,0029
10767Odehnalova NatalieVoděrady2010W1000:03:29,000:00:37,0028
11757Juračková MarieDoubravice nad Svitavou2011W1100:03:32,000:00:40,0027
12780Pelíšková AlenaBiatlon Blansko2010W1200:03:34,000:00:42,0026
13658Krajíčková JulieBoskovice2010W1300:03:41,000:00:49,0025
14460Rehurkova MartinaRadiměř2011W1400:03:42,000:00:50,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2023
Polojasno   Boskovické běhyTrať:800 m
15°C   Katerogie: přípravka chlapci13. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1728Dumek OndřejTJ DUKLA Liberec2012M100:02:45,00x
2706Mosler MarekBoskovice2012M200:02:51,000:00:06,0040
3653Chvátal ŠimonAC Moravský Krumlov2012M300:02:53,000:00:08,00x
4659Bernard ŠimonElite sport Boskovice2012M400:02:53,000:00:08,0036
5422Šeránek ViktorSokolnice2012M500:02:54,000:00:09,00x
6397Schich VojtěchElite Boskovice2012M600:03:08,000:00:23,0033
7495Smatryčenka AdamBrno2013M700:03:09,000:00:24,00x
8642Krajči JonášSKMB Boskovice2012M800:03:13,000:00:28,0031
9412Vašíček JiříElite sport Boskovice2013M900:03:15,000:00:30,0030
10411Nečas VojtěchElite Sport Boskovice2012M1000:03:16,000:00:31,0029
11693Bareš JosefBAMBAS Elektroodpady s.r.2012M1100:03:17,000:00:32,0028
12739Dítě JakubŠtěchov2013M1200:03:17,000:00:32,0027
13359Krejčí MikulášBoskovice2013M1300:03:18,000:00:33,0026
14461Štébl JakubAha Vyškov/OBL0082013M1400:03:28,000:00:43,0025
15646Pala OndřejBoskovice2013M1500:03:32,000:00:47,0024
16792Stloukal JanKřepice2012M1600:03:40,000:00:55,00x
17333Tomešek ViktorElite Sport Boskovice2013M1700:03:44,000:00:59,0023
18720Vítek SamuelBoskovice2013M1800:03:45,000:01:00,0022
19414Mlateček MatyášBoskovice2012M1900:03:49,000:01:04,0021
20773Sedláček Šimon---2012M2000:03:51,000:01:06,00x
21765Kotlan MaxmiliánBoskovice2012M2100:03:54,000:01:09,0020
22732Syrovátko TomášBoskovice2013M2200:04:02,000:01:17,0019
23735Bardas MarekBoskovice2013M2300:04:20,000:01:35,0018
24652Sedláček JakubBoskovice2013M2400:04:29,000:01:44,0017
25443Bulíř LukášBoskovice2013M2500:04:48,000:02:03,0016


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2023
Polojasno   Boskovické běhyTrať:800 m
15°C   Katerogie: přípravka dívky13. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1404Ryšávková NelaElite Sport Boskovice2012W100:03:03,0040
2438Volkmannová ElenaHamry nad Sázavou2012W200:03:03,000:00:00,00x
3670Kopecká BáraBoskovice2013W300:03:05,000:00:02,0036
4625Kalousová AgneseSvitavy2012W400:03:06,000:00:03,00x
5790Poláčková PavlínaACT Lerak2013W500:03:08,000:00:05,0033
6791Poláčková KarolínaACT Lerak2013W600:03:09,000:00:06,0031
7675Mazalová ElenElite Sport Boskovice2013W700:03:09,000:00:06,0030
8696Sedláčková BeataAK Blansko Dvorská2012W800:03:12,000:00:09,0029
9689Ježová Justýna VěraElite Sport Boskovice2012W900:03:21,000:00:18,0028
10458Procházková DianaAKKyjov2012W1000:03:22,000:00:19,00x
11450Dostálová NelaElite Sport Boskovice2012W1100:03:25,000:00:22,0027
12406Vyroubalová AdélaKonice2012W1200:03:28,000:00:25,00x
13676Pudíková SofieElite Sport Boskovice2012W1300:03:29,000:00:26,0026
14444Šulcová KateřinaElite Sport Boskovice, z.2012W1400:03:36,000:00:33,0025
15782Redlichová KateřinaACT Lerak2013W1500:03:40,000:00:37,0024
16774Kabátová Daniela---2013W1600:03:53,000:00:50,00x
17432Kousalová KláraBoskovice2013W1700:03:53,000:00:50,0023
18661Hartlová NelaSvitavy2013W1800:03:59,000:00:56,00x
19448Jašková NatálieBoskovice2013W1900:04:01,000:00:58,0022
20409Greus Silviaboskovice2013W2000:04:06,000:01:03,0021
21771Kozáková Agáta---2013W2100:04:07,000:01:04,00x
22425Laštůvková KláraBoskovice2013W2200:04:11,000:01:08,0020
23430Vykoukalová KristýnkaLetovice2013W2300:04:39,000:01:36,0019


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2023
Polojasno   Boskovické běhyTrať:200 m
15°C   Katerogie: přípravka ml.chlapci13. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1454Hruda MartinDrahanský sport team2014M100:00:36,00x
2462Hříbal MatyášAUTECO BS Boskovice2014M200:00:36,000:00:00,00x
3763Němec TobiášFénix Sport Blansko2014M300:00:37,000:00:01,00x
4660Bernard DenisElite sport Boskovice2015M400:00:38,000:00:02,00x
5727Dumek VáclavTJ DUKLA Liberec2014M500:00:40,000:00:04,00x
6668Konečný ŠtěpánElite Sport Boskovice2015M600:00:40,000:00:04,00x
7730Sedlák ŠťěpánBoskovice2015M700:00:41,000:00:05,00x
8745Dostál TeodorBoskovice2015M800:00:41,000:00:05,00x
9363Včelík DominikSvitávka2014M900:00:41,000:00:05,00x
10724Foral OndřejÚjezd u Boskovic2015M1000:00:42,000:00:06,00x
11396Dokoupil TobiášBoskovice2014M1100:00:42,000:00:06,00x
12704Farský MichaelBoskovice2015M1200:00:42,000:00:06,00x
13741Kozák RobinAK Tišnov2015M1300:00:42,000:00:06,00x
14393Novák AdamBoskovice2014M1400:00:42,000:00:06,00x
15713Fiala VojtěchDrahanský sport team2015M1500:00:43,000:00:07,00x
16743Vašek ŠtěpánLerak Blansko2015M1600:00:43,000:00:07,00x
17702Dřevojan VáclavLetovice2014M1700:00:43,000:00:07,00x
18402Klíč JakubBoskovice2015M1800:00:44,000:00:08,00x
19368Partyš FrantišekBorotín2015M1900:00:44,000:00:08,00x
20407Přibyl DominikBoskovice2014M2000:00:44,000:00:08,00x
21353Valášek SamuelBoskovice2015M2100:00:45,000:00:09,00x
22700Šír LuděkASC Rozsochy2014M2200:00:45,000:00:09,00x
23775Kunc MatyášBoskovice2014M2300:00:46,000:00:10,00x
24459Procházka EliášKyjov2015M2400:00:46,000:00:10,00x
25389Urbánek JanBlansko2015M2500:00:47,000:00:11,00x
26695Sýkora AdamBOSKOVICE2014M2600:00:51,000:00:15,00x
27428Palán JanSDH Světlá2015M2700:00:53,000:00:17,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2023
Polojasno   Boskovické běhyTrať:200 m
15°C   Katerogie: přípravka ml. dívky13. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1626Kalousová BeataSvitavy2014W100:00:33,00x
2756Žáčková TheaOCA Brno2014W200:00:35,000:00:02,00x
3648Slaná StelaBoskovice2014W300:00:37,000:00:04,00x
4770Žilková TerezieElite Team Boskovice2014W400:00:37,000:00:04,00x
5747Bocková KristýnaSportík Blansko2014W500:00:39,000:00:06,00x
6388Dvořáčková RozálieBoskovice2015W600:00:39,000:00:06,00x
7377Bartoňová AdélaŠternberk2015W700:00:40,000:00:07,00x
8413Mlatečková LauraBoskovice2015W800:00:41,000:00:08,00x
9712Šafářová VanesaBoskovice2014W900:00:41,000:00:08,00x
10395Střížová SofieElite Sport Boskovice2014W1000:00:41,000:00:08,00x
11701Beránková LucieBoskovice2014W1100:00:41,000:00:08,00x
12685Novotná EllaBoskovice2014W1200:00:42,000:00:09,00x
13694Barešová JasnaBAMBAS Elektroodpady s.r.2014W1300:00:42,000:00:09,00x
14654Krejsová AnetaKometky Boskovice2015W1400:00:43,000:00:10,00x
15691Ambrožová AnetaBoskovice2015W1500:00:43,000:00:10,00x
16384Přibylová AnežkaLhota Rapotina 1352014W1600:00:44,000:00:11,00x
17759Ventrčová SáraBoskovice2014W1700:00:44,000:00:11,00x
18733Syrovátková KláraBoskovice2015W1800:00:45,000:00:12,00x
19680Svobodová AmálieSkalice nad Svitavou2015W1900:00:46,000:00:13,00x
20749Kylarová MarkétaBoskovice2014W2000:00:47,000:00:14,00x
21758Juračková ZuzanaDoubravice nad Svitavou2014W2100:00:47,000:00:14,00x
22364Pečínková MarianaBoskovice2015W2200:00:49,000:00:16,00x
23761Hradská LadaBoskovice2014W2300:00:50,000:00:17,00x
24400Stříbrná Emma MarieBoskovice2014W2400:00:51,000:00:18,00x
25418Vechová DominikaBoskovice2015W2500:00:52,000:00:19,00x
26370Zemánková JulieSvitávka2015W2600:00:52,000:00:19,00x
27716Koudelková AdélaBoskovice2015W2700:00:52,000:00:19,00x
28390Pitnerová EmaBoskovice2015W2800:00:52,000:00:19,00x
29449Husáková ValerieBoskovice2015W2900:00:53,000:00:20,00x
30436Bušová ViktorieBoskovice2015W3000:00:54,000:00:21,00x
31442Bulířová HelenaBoskovice2015W3100:00:54,000:00:21,00x
32417Pospíšilová ElenkaBoskovice2014W3200:00:55,000:00:22,00x
33358Kozlová VeronikaValchov2015W3300:00:57,000:00:24,00x
34674Nováková AdélaŽďárná2015W3400:00:57,000:00:24,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2023
Polojasno   Boskovické běhyTrať:150 m
15°C   Katerogie: přípravka nejml.chlapci13. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1647Pala MartinBoskovice2016M100:00:27,00x
2736Hejč HugoASK Ludvíka Daňka Blansko2016M200:00:27,000:00:00,00x
3746Jelínek JakubSportík Blansko2017M300:00:28,000:00:01,00x
4726Tichý FilipBoskovice2016M400:00:30,000:00:03,00x
5725Kindermann OndřejBoskovice2016M500:00:30,000:00:03,00x
6456Pilgr JanBoskovice2016M600:00:30,000:00:03,00x
7679Dítě Lukᚊtěchov2016M700:00:30,000:00:03,00x
8435Ambroz MarekBoskovice2016M800:00:31,000:00:04,00x
9452Hegedüš TomášBoskovice2017M900:00:32,000:00:05,00x
10415Jokl ŠtěpánŽďár nad Sázavou2016M1000:00:32,000:00:05,00x
11416Hegr JiríŠošůvka2016M1100:00:33,000:00:06,00x
12740Chlup SebíkBrno2016M1200:00:34,000:00:07,00x
13433Kousal JakubBoskovice2017M1300:00:34,000:00:07,00x
14382Hrazdil RobinBoskovice2016M1400:00:35,000:00:08,00x
15440Kubů DominikBoskovice2016M1500:00:36,000:00:09,00x
16392Pavlačka TadeášBrno2017M1600:00:36,000:00:09,00x
17662Gerlich MatějBoskovice2016M1700:00:37,000:00:10,00x
18731Mach PatrikDrahanský Sport2016M1800:00:37,000:00:10,00x
19385Přibyl MikulášBoskovice2016M1900:00:37,000:00:10,00x
20410Slezák JakubBoskovice2016M2000:00:38,000:00:11,00x
21719Hasoň JanBoskovice2017M2100:00:38,000:00:11,00x
22446Samek RadimBoskovice2017M2200:00:38,000:00:11,00x
23357Fadrný DavidVřesice 512017M2300:00:38,000:00:11,00x
24408Přibyl JakubBoskovice2017M2400:00:39,000:00:12,00x
25429Palán VítSDH Světlá2017M2500:00:39,000:00:12,00x
26683Adámek PavelMladkov u Boskovic2017M2600:00:39,000:00:12,00x
27707Šebeček SebastiánBoskovice2016M2700:00:40,000:00:13,00x
28421Tichý ŠtěpánKonice2016M2800:00:41,000:00:14,00x
29354Zouhar HynekBoskovice2017M2900:00:41,000:00:14,00x
30398Černý MetodějBrno2017M3000:00:41,000:00:14,00x
31355Cikánek MatějChrudichromy2016M3100:00:42,000:00:15,00x
32373Valenta LucasBoskovice2017M3200:00:42,000:00:15,00x
33399Stříbrný TomášBoskovice2017M3300:00:42,000:00:15,00x
34677Klíc JanBoskovice2017M3400:00:43,000:00:16,00x
35766Žluva JanOlomoučany2017M3500:00:44,000:00:17,00x
36671Otevřel MartinČeladná2018M3600:00:46,000:00:19,00x
37651Brabec ŠimonBorotín2017M3700:00:47,000:00:20,00x
38723Staníček AntonínBoskovice SKMB2017M3800:00:49,000:00:22,00x
39762Alex BohuslavBoskovice2016M3900:00:58,000:00:31,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2023
Polojasno   Boskovické běhyTrať:150 m
15°C   Katerogie: přípravka nejml. dívky13. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1439Volkmannová KvětaHamry nad Sázavou2016W100:00:29,00x
2737Hejčová StelaASK Ludvíka Daňka Blansko2016W200:00:31,000:00:02,00x
3451Langová NatálieLetovice2016W300:00:32,000:00:03,00x
4369Partyšová SimonaBorotín2016W400:00:33,000:00:04,00x
5748Bocková BarboraSportík Blansko2016W500:00:34,000:00:05,00x
6441Konopacova BeataBoskovice2017W600:00:34,000:00:05,00x
7715Vašíčková BarboraElite Sport Boskovice2016W700:00:34,000:00:05,00x
8711Patloková SáraBoskovice2016W800:00:34,000:00:05,00x
9750Kylarová LucieBoskovice2016W900:00:34,000:00:05,00x
10692Ambrožová ŠarlotaBoskovice2017W1000:00:35,000:00:06,00x
11751Markusová ViktorieBoskovice2016W1100:00:35,000:00:06,00x
12447Přikrylová EsterLysice2016W1200:00:35,000:00:06,00x
13690Tajovská EmaBoskovice2017W1300:00:36,000:00:07,00x
14419Kalinová JasmínaVSK Univerzita Brno2018W1400:00:36,000:00:07,00x
15365Fuxa ŽofieBoskovice2016W1500:00:37,000:00:08,00x
16367Ježova VeronikaBoskovice2017W1600:00:37,000:00:08,00x
17703Šmídová AnnaBoskovice2016W1700:00:38,000:00:09,00x
18381Štrofová StelaBoskovice2016W1800:00:39,000:00:10,00x
19718Michálková DorotaBoskovice2017W1900:00:39,000:00:10,00x
20754Šindlerová EliškaBoskovice2016W2000:00:40,000:00:11,00x
21744Dostálová BerenikaBoskovice2016W2100:00:41,000:00:12,00x
22753Ergin ArinBoskovice2016W2200:00:41,000:00:12,00x
23742Vašková AnnaSportík Blansko2017W2300:00:41,000:00:12,00x
24356Petrová NelaBoskovice2017W2400:00:44,000:00:15,00x
25434Krausová MarieBoskovice2017W2500:00:46,000:00:17,00x
26371Bohatcová HermínaBoskovice2017W2600:00:46,000:00:17,00x
27738Bolechová BojaBrno Duck Team2017W2700:00:49,000:00:20,00x
28431Vykoukalová TerezkaLetovice2017W2800:00:51,000:00:22,00x
29721Jágrová TerezaBrno2017W2900:00:54,000:00:25,00x
30722Dvořáková MartinaDvořáci2017W3000:00:57,000:00:28,00x
31375Horáková MonikaBoskovice2016W3100:01:28,000:00:59,00x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:16.06.2024
© Malin 2015-24