O kresníB ěžeckáL iga  2024
Jarní běh Doubravy ZRUŠEN

Jarní běh Doubravy ZRUŠEN

2. 3. 2024 Boskovice – Pomalu jsem se chystal napsat článek...

Lesempolem již na začátku března

Lesempolem již na začátku března

29. 1. 2024 Veselice –  Již tradiční běžecký závod...

Opět na stupních vítězů. Komárková a Vašíček obhájili titul.

Opět na stupních vítězů. Komárková a Vašíček obhájili titul.

23. 1. 2024 Spešov – Sál Obecního domu ve Spešově opět...

Rájecká desítka startuje do kopce

Rájecká desítka startuje do kopce

14. ledna 2024 Rájec – Jestřebí. Jen jsme úspěšně...

Vítězové OBL zamíří do Spešova

Vítězové OBL zamíří do Spešova

12. 1. 2024 Spešov – Výsledky loňského ročníku OBL jsou...

  • Jarní běh Doubravy ZRUŠEN

  • Lesempolem již na začátku března

  • Opět na stupních vítězů. Komárková a Vašíček obhájili titul.

  • Rájecká desítka startuje do kopce

  • Vítězové OBL zamíří do Spešova

Výsledky závodu:


 Zpět 



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.04.2023
Polojasno   Skalická desítkaTrať:9800 m
7°C   Katerogie: 9800 m24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
199Vašíček MichalKunštát/1991M100:38:13,0080
2107Krakovič VojtěchFast and light / Blansko1988M200:40:38,000:02:25,0076
352Bebej RadekOlešná1983MV1100:41:45,000:03:32,0073
432Ondruška VladimírDrásov / OBL004 / Drásov1976MV1200:41:50,000:03:37,0071
544Šperka MartinMinerva Boskovice / Boskovice1970MV2100:41:51,000:03:38,0070
63Dvořák MiroslavSokol Bystré / OBL001 / Bystré1975MV1300:42:09,000:03:56,0069
7101Vít MartinSDH Valchov1991M300:42:24,000:04:11,0068
8103Skoták PavelBlansko1972MV2200:42:38,000:04:25,0067
9106Buš OndřejRáječko/1985M400:42:59,000:04:46,0066
10114Široký StanislavBlansko/AK Blansko Dvorská1977MV1400:43:37,000:05:24,0065
11108Kuchař JanSDH Vojnice1976MV1500:44:18,000:06:05,00x
12105Novák ZdeněkHorizont Kola Novák Blansko/1961MV3100:44:27,000:06:14,0064
13100Marek MilanAK Drnovice / Klepačov1960MV3200:44:51,000:06:38,0063
1414Klapuš  MartinSudice1996M500:45:25,000:07:12,0062
15102Škvařil JanBlansko//1973MV2300:45:44,000:07:31,0061
1616Krška MichalTuristický Klub Blansko / Blansko1984M600:46:37,000:08:24,0060
17109Buš JiříRájec-Jestřebí/1994M700:47:27,000:09:14,0059
18118Macura JanHorizont Kola Novák Blansko1972MV2400:48:20,000:10:07,0058
19112Novotný PetrVPO Protivanov / Jedovnice1982MV1600:48:42,000:10:29,0057
2095Zemánek MiroslavBořitov/ČAU z.s.1979MV1700:49:13,000:11:00,0056
2139Rybář PavelSuchdol1980MV1800:50:51,000:12:38,0055
2294Odehnal TomášHorizont Blansko1968MV2500:51:05,000:12:52,0054
23116Gruber MilošFAIN Interier sro Blansko1984M800:52:51,000:14:38,0053
2446Svoboda JiříBlansko1983MV1900:53:43,000:15:30,0052
2547Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3300:56:09,000:17:56,0051
2624Landa JaroslavMinerva Boskovice / Boskovice1957MV3400:56:39,000:18:26,0050
2796Slouka LukášBlansko/ASK Blansko/1995M900:57:29,000:19:16,0049
28110Buš RomanRájec//1965MV2601:03:35,000:25:22,0048
2997Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko/1962MV3501:09:40,000:31:27,0047
3091Petržela LukášSkalice nad Svitavou1983MV11001:13:55,000:35:42,0046


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.04.2023
Polojasno   Skalická desítkaTrať:4800 m
7°C   Katerogie: 4800 m24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
134Pelíšek JaromírBiatlon Blansko / Kunštát2006J100:21:48,0040
240Šafránek JáchymElite Sport Boskovice2007J200:22:14,000:00:26,0036
338Prchal LukášKanice/obl0092007J300:23:49,000:02:01,0033
498Daněk ŠtěpánBlansko/Horizont Blansko2004J400:23:57,000:02:09,0031
537Potůčková DagmarAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko1991Ž100:23:58,000:02:10,0040
64Dvořáková AdélaOBL002 / Bystré1976ŽV1100:24:24,000:02:36,0036
7111Kolářová KateřinaBlansko/1985Ž200:25:14,000:03:26,0033
8119Barešová MiladaStopa Skalice1975ŽV1200:25:17,000:03:29,0031
9115Krejčí AndreaBoskovice1979ŽV1300:25:28,000:03:40,0030
1017Krušinová AndreaLetovice /Horizont Blansko1982ŽV1400:25:33,000:03:45,0029
1151Kuběnová Petra1987Ž300:26:01,000:04:13,00x
1223Lai RenataASK Blansko rychlobruslení / Blansko1982ŽV1500:26:35,000:04:47,0028
1333Pekárková LucieAdamov1987Ž400:27:03,000:05:15,0027
1493Kuchařová TáňaPERUN TEAM BLANSKO1975ŽV1600:27:23,000:05:35,0026
1592Haasová RadkaHorizont Blansko1974ŽV1700:27:36,000:05:48,0025
1676Librová IvaBlansko/AK Ludvíka Daňka1974ŽV1800:30:22,000:08:34,0024
1782Sikorová MartinaRájec1984Ž500:30:35,000:08:47,0023
18113Krejčiříková KateřinaSvatá Kateřina1972ŽV2100:32:25,000:10:37,0022
1977Nedvědová AndreaBlansko2007Jky100:33:43,000:11:55,0040
20117Kmečová TerezaStopa Skalice2006Jky200:39:54,000:18:06,0036
21104Růžička BohuslavSC Ráječko1946MV4100:53:14,000:31:26,00-


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.04.2023
Polojasno   Skalická desítkaTrať:1500 m
7°C   Katerogie: Starší žáci24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
171Krejčí MatoušStopa Skalice2009ŽciS100:07:35,0040
242Sáňka DavidBiatlon Blansko2009ŽciS200:07:48,000:00:13,0036


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.04.2023
Polojasno   Skalická desítkaTrať:1200 m
7°C   Katerogie: Starší žákyně24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
131Novotná GabrielaElite Sport Boskovice / Boskovice2009ŽkyS100:05:35,0040
259Zamazalová EliškaAK LD Blansko2009ŽkyS200:05:49,000:00:14,0036


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.04.2023
Polojasno   Skalická desítkaTrať:1200 m
7°C   Katerogie: Mladší žáci24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
121Lai AlexandreBiatlon Blansko / Blansko2010ŽciM100:05:12,0040
289Neugebauer HubertACT leraK2011ŽciM200:05:38,000:00:26,0036
311Kacetl RichardAK Blansko Dvorská2011ŽciM300:05:42,000:00:30,0033


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.04.2023
Polojasno   Skalická desítkaTrať:700 m
7°C   Katerogie: Mladší žákyně24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
141Šafránková AnnaElite Sport Boskovice2010ŽkyM100:03:06,0040
290Kubíčková MarkétaOstrov U Macochy2010ŽkyM200:03:12,000:00:06,0036
36Horská NikolFénix Sport Blansko / Vavřinec2010ŽkyM300:03:19,000:00:13,0033
42Dvořáčková ZuzanaFénix Sport Blansko / Rajec2011ŽkyM400:03:33,000:00:27,0031


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.04.2023
Polojasno   Skalická desítkaTrať:700 m
7°C   Katerogie: Chlapci 700 m24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
166Bernard ŠimonElite Sport Boskovice / Boskovice2012PřStCh100:03:05,0040
236Poledna MatyášAtletický klub Ludvíka Daňka Blans...2013PřStCh200:03:09,000:00:04,0036
372Krejčí MikulášStopa Skalice2013PřStCh300:03:15,000:00:10,0033
453Alexa JosefAK Ludvíka Daňka2012PřStCh400:03:18,000:00:13,0031
529Nečas VojtěchElite Sport Boskovice / Velenov2012PřStCh500:03:19,000:00:14,0030
688Neugebauer OliverACT leraK2013PřStCh600:03:26,000:00:21,0029


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.04.2023
Polojasno   Skalická desítkaTrať:500 m
7°C   Katerogie: Dívky 500 m24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
113Kašparová VendulaAK Dvorská Blansko / Blansko2012PřStD100:02:05,0040
235Pernicová JohanaAK BLANSKO DVORSKÁ / Blansko2012PřStD200:02:14,000:00:09,0036
328Mazalová ElenElite Sport Boskovice2013PřStD300:02:18,000:00:13,0033
484Krenželková EvaElite sport Boskovice2012PřStD400:02:20,000:00:15,0031
543Sedláčková BeataAK Blansko Dvorská / Blansko2012PřStD500:02:23,000:00:18,0030
654Mašová ŠtěpánkaAKLD Blansko2013PřStD600:02:25,000:00:20,0029
722Lai EmilyASK Blansko rychlobruslení / Blansko2012PřStD700:02:30,000:00:25,0028
848Vrtělová EmmaAKLD Blansko / Blansko2013PřStD800:02:34,000:00:29,0027
980Rippelová TerezaKuničky2013PřStD900:02:46,000:00:41,0026
1061Hanáková IvaČerná Hora2013PřStD1000:02:50,000:00:45,0025
1179Sikorová OlgaRájec2013PřStD1100:02:51,000:00:46,0024
121Němcová ZuzanaAK Ludvíka Daňka2013PřStD1200:03:06,000:01:01,0023


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.04.2023
Polojasno   Skalická desítkaTrať:400 m
7°C   Katerogie: Chlapci 400 m24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
160Dvořák MarekAK Ludvíka Daňka / Blansko2014MlCh100:02:11,00x
283Foral OndřejSkalice nad Svitavou2015MlCh200:02:13,000:00:02,00x
378Nedvěd MartinBlansko/AK Ludvíka Daňka2015MlCh300:02:13,000:00:02,00x
464Kozák RobinAK Tišnov2015MlCh400:02:14,000:00:03,00x
567Bernard DenisElite Sport Boskovice / Boskovice2015MlCh500:02:18,000:00:07,00x
662Hanák JíříČerná Hora2014MlCh600:02:28,000:00:17,00x
75Hnilička JanAK Ludvika Daňka / Blansko2015MlCh700:02:30,000:00:19,00x
868Čulák JiříAK Ludvíka Daňka2015MlCh800:02:43,000:00:32,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.04.2023
Polojasno   Skalická desítkaTrať:300 m
7°C   Katerogie: Dívky 300 m24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
112Kacetlová SimonaAK Blansko Dvorská2014MlD100:01:14,00x
245Střížová SofieElite Sport Boskovice / Boskovice2014MlD200:01:20,000:00:06,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.04.2023
Polojasno   Skalická desítkaTrať:100 m
7°C   Katerogie: Chlapci st. 100 m24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
19Jokl Štěpán2016PřCh100:00:16,00x
273Mazal Martin2016PřCh200:00:19,000:00:03,00x
385Petržela PatrikSkalice2016PřCh300:00:19,000:00:03,00x
481Sikora JaroslavRájec2017PřCh400:00:22,000:00:06,00x
565Kožnar ČeněkSkalice nad Svitavou2018PřCh500:00:24,000:00:08,00x
625Lang DavidLetovice / Letovice2018PřCh600:00:25,000:00:09,00x
710Jokl Tobiáš2019PřCh700:00:30,000:00:14,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.04.2023
Polojasno   Skalická desítkaTrať:100 m
7°C   Katerogie: Dívky st. 100 m24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
175Horáčková RozálieAK Kuřim2016PřD100:00:17,00x
226Langová NatálieLetovice / Letovice2016PřD200:00:17,000:00:00,00x
386Kršková NikolaBlansko2016PřD300:00:18,000:00:01,00x
456Jelínková ViktorieAK Ludvíka Daňka Blansko2017PřD400:00:19,000:00:02,00x
563Kopřivová AnabelAK Ludvíka Daňka2017PřD500:00:20,000:00:03,00x
657Svánovská NatálieAK Ludvíka Daňka / Blansko2017PřD600:00:20,000:00:03,00x
750Vrtílková OlaAK Blansko Dvorská2019PřD700:00:23,000:00:06,00x
874Mazalová Gabriela2018PřD800:00:24,000:00:07,00x
958Svánovská MartinaAK Ludvíka Daňka / Blansko2019PřD900:00:30,000:00:13,00x
1087Kršková EliškaBlansko2019PřD1000:00:35,000:00:18,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.04.2023
Polojasno   Skalická desítkaTrať:100 m
7°C   Katerogie: Chlapci 100 m24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
120Stejkskal KrištofStopa Skalice2020PřNejMlCh100:00:57,00x
270Falta PetrStopa Skalice2022PřNejMlCh200:01:45,000:00:48,00x
349Vrtílka JindřichAK Blansko Dvorská2021PřNejMlCh300:02:25,000:01:28,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:15.04.2023
Polojasno   Skalická desítkaTrať:100 m
7°C   Katerogie: Dívky 100 m24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
169Serafinová DenisaAK Ludvíka Daňka2021PřNejMlD100:01:38,00x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:05.03.2024
© Malin 2015-24