O kresníB ěžeckáL iga  2024
Western, Black Hill a Hraběnka

Western, Black Hill a Hraběnka

22. 4. 2024 Boskovice, Černá Hora a Petrovice – Trojice názvů...

POSUNUTÍ STARTU BLANENSKÉHO OTVÍRÁKU

POSUNUTÍ STARTU BLANENSKÉHO OTVÍRÁKU

Blansko. Důležitá informace pro všechy případné...

Jarní nabídka závodů … a slovo k rodičům

Jarní nabídka závodů … a slovo k rodičům

18. března 2024 Blansko, Hořice, Skalice. Po Rájecké desítce...

Jarní běh Doubravy ZRUŠEN

Jarní běh Doubravy ZRUŠEN

2. 3. 2024 Boskovice – Pomalu jsem se chystal napsat článek...

Lesempolem již na začátku března

Lesempolem již na začátku března

29. 1. 2024 Veselice –  Již tradiční běžecký závod...

  • Western, Black Hill a Hraběnka

  • POSUNUTÍ STARTU BLANENSKÉHO OTVÍRÁKU

  • Jarní nabídka závodů … a slovo k rodičům

  • Jarní běh Doubravy ZRUŠEN

  • Lesempolem již na začátku března

Výsledky závodu:


 Zpět 



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:04.02.2023
Zataženo   Rájecká desítkaTrať:9600 m
-1°C   Katerogie: muži7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
156Petr JiříSalomon/Suunto1979MV1100:35:48,65x
232Grün VojtěchSALOMON/SUUNTO/AC Okrouhlá1992M100:36:33,230:00:44,5880
346Adámek FilipKalina multisport racing team2001M200:36:37,110:00:48,46x
438Coufal JáchymSK Žabovřesky Brno2002M300:37:42,070:01:53,42x
517Dvořák PavelAtletika Alojzov1982MV1200:38:45,820:02:57,17x
639Hajdamach JiříSK Sever Brno1994M400:40:29,070:04:40,42x
759Potůček JiříAKLD Blansko1988M500:41:27,230:05:38,5876
82Ondruška VladimírDrásov/OBL0041976MV1300:41:35,880:05:47,2373
934Mokrý StanislavSK Žabovřesky Brno1992M600:41:52,960:06:04,31x
1019Konečný AlešfKlidu Sportteam/Rudice1988M700:41:58,580:06:09,9371
1154Nečas VítězslavElite Sport Boskovice1978MV1400:42:03,280:06:14,6370
1218Dvořák MiroslavSokol Bystré/OBL0011975MV1500:42:09,000:06:20,3569
1365Široký StanislavAK Blansko Dvorská1977MV1600:42:22,840:06:34,1968
1430Vencbauer Pavel1978MV1700:42:23,610:06:34,96x
1513Jančík TomášELITE sport Boskovice1972MV2100:42:25,430:06:36,7867
1689Ondráček PetrSK Petrovice1988M800:42:28,620:06:39,9766
1772Kazda AdamASK Blansko1991M900:42:45,490:06:56,8465
1887Buš OndřejRáječko1985M1000:42:49,440:07:00,7964
1926Kolář JiříHammer OCR team1976MV1800:44:04,860:08:16,21x
2020Chalk SteveSK Radiosport Bílovice nad Svitavou1965MV2200:44:07,830:08:19,18x
21101Šerák MartinOrel Obřany1978MV1900:44:14,690:08:26,04x
2251Dušil JaroslavBK Brno1970MV2300:44:33,770:08:45,12x
2324Kuchař JanSDH Vojnice1976MV11000:44:33,960:08:45,31x
2442Ryba LukášLipůvka1979MV11100:44:36,110:08:47,4663
2563Pernička Jan1987M1100:44:55,200:09:06,55x
2660Stupal FrantišekHavlíčkův Brod1986M1200:45:09,410:09:20,76x
2714Kratochvíl PavelAtletic Třebíč1960MV3100:45:33,380:09:44,73x
284Neudert JanDivadelní spolek RJ1984M1300:45:52,490:10:03,8462
2999Marek MilanAK Drnovice/Klepačov1960MV3200:45:54,510:10:05,8661
3031Zemánek MiroslavČAU z. s./Bořitov1979MV11200:46:05,910:10:17,2660
3181Mazal ZdeněkBlansko1981MV11300:46:26,360:10:37,7159
3284Novák ZdeněkHorizont Kola Novák Blansko1961MV3300:46:34,130:10:45,4858
3396Hloušek MirekTSAI1979MV11400:46:39,160:10:50,51x
3483Kunovský MichalBrno1978MV11500:46:43,880:10:55,23x
3568Kořan PavelVSK Mendelu Brno1974MV11600:46:46,860:10:58,21x
3690Koča JaroslavSK Žabovřesky Brno1982MV11700:47:31,190:11:42,54x
3733Šejnoha PetrVSK Univerzita Brno1991M1400:47:50,530:12:01,88x
3845Švec Michalgici behaj1986M1500:48:17,720:12:29,07x
3978Juřica PavelMK SEITL Ostrava1979MV11800:48:27,660:12:39,01x
408Horecký ČeněkNovis team1988M1600:48:46,350:12:57,70x
4166Staníček JosefVísky1983MV11900:49:07,050:13:18,4057
4261Sláma Jiří1960MV3400:49:58,130:14:09,48x
4344Vácha Petrgici behaj1987M1700:50:53,610:15:04,96x
4436Korpasová TerezaLokomotiva Ingstav Brno1998XZ100:51:19,070:15:30,42x
4523Měsíček JakubSobůlky1990M1800:52:41,240:16:52,59x
46102Nedvěd MartinBlansko1983MV12000:52:42,270:16:53,6256
4741Huťka JiříBučovice/Brno/OBL0031991M1900:53:23,060:17:34,4155
4849Buš JiříRájec-Jestřebí1994M2000:54:27,810:18:39,1654
4957Kabrhél JakubBiatlon Blansko2005M2100:54:46,420:18:57,77-
5011Mokrý JanKOB Alfa Brno1966MV2400:54:54,280:19:05,63x
5115Kobliha MilanAtletika Alojzov1957MV3500:55:09,870:19:21,22x
5298Polakovič MilanACS1978MV12100:55:24,460:19:35,81x
5335Korpas JaroslavLokomotiva Ingstav Brno1961MV3600:55:38,860:19:50,21x
5458Lenhart DavidBrno1979MV12200:55:46,030:19:57,38x
5591Dumek AlešŠachy Zastávka1973MV2500:55:49,420:20:00,77x
5694Havlíček Štěpán1983MV12300:56:13,210:20:24,56x
5788Sobotka Martin1976MV12400:56:23,580:20:34,93x
5867Schwarz Daniel2B Winner1977MV12500:57:01,150:21:12,50x
5986Paděra PetrBlansko1989M2200:57:48,380:21:59,7353
605Durna VojtěchLS Brno1977MV12600:58:32,490:22:43,84x
6155Macháček Martin1955MV3700:58:45,030:22:56,38x
6269Růžičková ZuzanaVSK Mendelu Brno1993XZ200:59:09,740:23:21,09x
6321Boháč JiříBrno1954MV3800:59:15,070:23:26,42x
6485Kohoutek JaromírWSSC1955MV3901:00:15,140:24:26,49x
659Palaš ZdeněkValtice1961MV31001:01:13,850:25:25,20x
66100Borkovcová Lucie1981XZ301:01:20,150:25:31,50x
671Sikorová MartinaRájec1984XZ401:01:21,700:25:33,05-
6882Střítežská Jolana1972XZ501:02:05,580:26:16,93x
6947Buš RomanRájec-Jestřebí1965MV2601:03:55,040:28:06,3952
7080Šmíd PetrTatran Hrušky1980MV12701:05:55,390:30:06,74x
DNF3Stejskal OndřejMoutnice1988M-DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:04.02.2023
Zataženo   Rájecká desítkaTrať:5000 m
-1°C   Katerogie: Ženy, juniorky, junioři7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
180Zouhar TadeášACT Lerak Blansko2005Jři100:20:42,7940
264Šimonovský Filip2B Winner Team2006Dci100:21:54,440:01:11,65x
31Ondruška JanDrásov/OBL0052004Jři200:22:29,660:01:46,8736
463Mitisková MichaelaTřebíč2005Jky100:22:34,810:01:52,02x
528Jančaříková Lenka2B Winner Team1970ŽV2100:22:38,940:01:56,15x
625Puklová PatríciaAC Moravská Slavia1986Ž100:22:51,390:02:08,60x
75Šafránek JáchymElite Sport Boskovice2007Dci200:23:13,960:02:31,1733
830Skřička JanOrel Starý Lískovec Brno2010Dci300:23:21,380:02:38,59x
977Ožanová ZuzanaFklidu1991Ž200:23:29,320:02:46,53x
1058Truksová Danka1982ŽV1100:23:40,460:02:57,67x
1140Vaculová LucieRUN&MUM1982ŽV1200:24:33,840:03:51,05x
1226Janková MagdaRUN & MUM1980ŽV1300:24:44,860:04:02,07x
1331Skřička MatějOrel Starý Lískovec Brno2012Dci400:25:49,510:05:06,72x
1421Nguyen Filip HaiVSK Univerzita Brno2007Dci500:25:58,040:05:15,25x
1535Kočí AdélaLF UPOL/ Brno1997Ž300:26:53,600:06:10,81x
1612Rusínová Monika1977ŽV1400:27:01,450:06:18,66x
1720Obr JakubVSK Univerzita Brno2008Dci600:27:06,340:06:23,55x
1872Franková Petra1985Ž400:27:20,100:06:37,31x
1954Dvořáková AdélaBystré/OBL0021976ŽV1500:27:32,780:06:49,9940
2084Barnatová Klára2003Ž500:27:52,880:07:10,09x
2116Kudlička SvatoplukOrel Vyškov1950MV4100:27:57,850:07:15,06x
2229Kostruh JanVSK Univerzita Brno2004Jři300:28:03,830:07:21,04x
2359Ondroušková IvanaBlansko1970ŽV2200:28:09,690:07:26,9036
2470Potůčková DagmarAK Ludvíka Daňka Blansko1991Ž600:28:35,020:07:52,2333
253Rajnoha MichalVSK Univerzita Brno2010Dci700:29:07,550:08:24,76x
2661Koutná LenkaBlansko1988Ž700:29:10,810:08:28,0231
2750Hálková DagmarTišnov1982ŽV1600:29:25,140:08:42,35x
2867Měsíčková PetraSobůlky1988Ž800:29:36,380:08:53,59x
2992Pekárková Lucie1987Ž900:29:36,750:08:53,96x
3060Chalk Zuzana1959ŽV3100:29:43,550:09:00,76x
3142Kučerová JanaRohatec1971ŽV2300:29:45,680:09:02,89x
3218Strachoň MilanSlavkov u Brna1950MV4200:29:54,210:09:11,42x
3357Polášková MartinaBlansko1973ŽV2400:29:57,660:09:14,8730
3441Kubíček PavelOrel Židenice- Relax Dobré pole1953MV4300:30:03,500:09:20,71x
3534Kočí HeidiBrno1997Ž1000:30:06,650:09:23,86x
3644Daněk ŠtěpánHorizont Blansko2004Jři400:30:15,590:09:32,8031
3781Kniesová LucieAtletický klub Ludvíka Daňka Blans...2007Dky100:30:19,620:09:36,8340
384Byrtus ZuzanaOstrava1981ŽV1700:30:35,880:09:53,09x
3946Dvořáková EvaAtletika Alojzov1955ŽV3200:30:59,500:10:16,71x
4048Piňosová MarkétaAtletika Alojzov1977ŽV1800:30:59,570:10:16,78x
4143Žákovská AlenaHorizont Blansko1962ŽV3300:31:04,590:10:21,8029
427Zimová Monika1991Ž1100:31:24,530:10:41,74x
4339Vojtíšek TomášAC Moravská Slavia Brno1973XM100:31:57,390:11:14,60x
446Neudertová PavlínaCentrum Motýlek1985Ž1200:32:20,700:11:37,9128
459Palaš ZdeněkValtice1961XM200:32:23,250:11:40,46x
4674Šmerdová Jarmila1958ŽV3400:32:26,010:11:43,22x
4752Begunova OxanaXena1989Ž1300:33:13,030:12:30,24x
4849Hrbková HanaKarolín1996Ž1400:33:42,560:12:59,7727
4923Mokrá ReginaBrno1968ŽV2500:34:08,270:13:25,48x
5062Hrstková IvaAC Moravská Slavia Brno1976ŽV1900:34:34,040:13:51,25x
5115Doňar BohuslavSOKOL Brno - Královo Pole1950MV4400:35:43,260:15:00,47x
5251Musilová PavlaTišnov1976ŽV11000:35:50,130:15:07,34x
5311Horecká Eliška1988Ž1500:36:49,940:16:07,15x
5422Nedvědová AndreaBlansko2007Dky200:37:25,310:16:42,5236
5513Sponar JanKOS Tesla Brno1950MV4500:38:14,940:17:32,15x
5656Stříbrný RostislavAC Moravská Slavia Brno1952MV4600:39:12,760:18:29,97x
5778Sedláček PavelAC Moravská Slavia Brno / Orel Žide...1953MV4700:39:23,780:18:40,99x
5845Kociánová Marie1946ŽV3500:39:33,990:18:51,20x
5983Dražan LiborUniverzita Obrany1960XM300:43:23,720:22:40,93x
6014Holý JosefOrel Židenice1941MV4800:48:33,100:27:50,31x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:04.02.2023
Zataženo   Rájecká desítkaTrať:1500 m
-1°C   Katerogie: starší žákyně/ žáci7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
16Dobčák MartinBYAC Brno2008Žci_St100:05:13,57x
210Pohanka TomášAtletický klub Kuřim z.s.2009Žci_St200:05:26,140:00:12,57x
315Hamerský DavidAtletika TJ Žďár nad Sázavou2009Žci_St300:05:39,120:00:25,55x
44Pokorný PatrikBike 81442008Žci_St400:05:39,830:00:26,26x
53Ondrušková EllenAK Tišnov/OBL0062009Žky_St100:06:04,750:00:51,1840
69Vávra RobinAC Track & Field Brno2009Žci_St500:06:10,000:00:56,43x
78Jančaříková KarolínaOrel Židenice-2BWinner team2008Žky_St200:06:21,610:01:08,04x
81Jursová LindaAK Olymp Brno2008Žky_St300:06:26,720:01:13,15x
97Byrtus ValentinaAtletika Poruba2008Žky_St400:07:04,890:01:51,32x
102Zamazalová EliškaAtletický klub Ludvíka Daňka Blans...2009Žky_St500:07:46,270:02:32,7036


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:04.02.2023
Zataženo   Rájecká desítkaTrať:1000 m
-1°C   Katerogie: mladší žákyně/ žáci7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
116Skřička JanOrel Starý Lískovec Brno2010Žci_Ml100:03:55,43x
211Hladká LeontýnaSK Speed Brno spolek2010Žky_Ml100:04:01,160:00:05,73x
318Hübel MarekVSK Univerzita Brno2010Žci_Ml200:04:07,560:00:12,13x
41Rajnoha MichalVSK Univerzita Brno2010Žci_Ml300:04:16,570:00:21,14x
53Pokorný ŠimonBike 81442010Žci_Ml400:04:18,270:00:22,84x
64Cibere JulieTJ Znojmo2011Žky_Ml200:04:19,270:00:23,84x
713Jakubec VojtaAKLD Blansko2011Žci_Ml500:04:26,740:00:31,3140
810Šafránková AnnaElite Sport Boskovice2010Žky_Ml300:04:30,760:00:35,3340
95Dokoupilová Nikola2010Žky_Ml400:04:42,740:00:47,31x
1015Horská NikolFenix Sport Blansko2010Žky_Ml500:04:48,530:00:53,1036
119Sáňka JakubAK Ludvíka Daňka Blansko2011Žci_Ml600:05:06,040:01:10,6136
1217Štěpánek MichalFénix Sport Blansko2011Žci_Ml700:05:06,730:01:11,3033
1314Dvořáčková ZuzanaFenix Sport Blansko2011Žky_Ml600:05:07,840:01:12,4133
1412Neudert MatějRDR akademie2011Žci_Ml800:05:19,720:01:24,2931
156Lepárníková Kateřina2010Žky_Ml700:07:26,710:03:31,28x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:04.02.2023
Zataženo   Rájecká desítkaTrať:600 m
-1°C   Katerogie: přípravka dívky/kluci7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
123Durna FilipAC Moravská Slavia Brno2012Př_St_H100:02:19,02x
213Skřička MatějOrel Starý Lískovec Brno2012Př_St_H200:02:20,420:00:01,40x
31Zouhar MatyášBlansko2013Př_St_H300:02:23,930:00:04,9140
49Fruhwirt FrantišekATK Šlapanice2012Př_St_H400:02:29,850:00:10,83x
511Honel JakubAHA Vyškov2012Př_St_H500:02:31,620:00:12,60x
620Bernard ŠimonElite Sport Boskovice z. s.2012Př_St_H600:02:51,500:00:32,4836
722Nečas VojtěchElite Sport Boskovice2012Př_St_H700:02:53,810:00:34,7933
824Kula GregorASK Blansko2013Př_St_H800:02:56,050:00:37,0331
98Štébl JakubAHA Vyškov2013Př_St_H900:02:58,640:00:39,62x
103Pučálka TobiášTJ Sokol Přísnotice / ZŠ Pohořelice2012Př_St_H1000:02:59,660:00:40,64x
117Hanáková MarkétaOrel Vyškov2012Př_St_D100:03:24,900:01:05,88x
1214Vodáková ŠtěpánkaAC Moravská Slavia Brno2012Př_St_D200:03:41,930:01:22,91x
136Mašová ŠtěpánkaAtletický Klub Ludvíka Daňka2013Př_St_D300:03:48,540:01:29,5240
1410Mollová IsabelaSK Speed Brno2012Př_St_D400:03:53,020:01:34,00x
1515Hájková EmmaASPIRE2013Př_St_D500:04:00,430:01:41,41x
1618Sedláčková MartinaAK Dvorska Blansko2012Př_St_D600:04:03,000:01:43,9836
174Cibere IsabellaTJ Znojmo2013Př_St_D700:04:17,950:01:58,93x
185Vrtělová EmmaAK Ludvíka Daňka Blansko2013Př_St_D800:04:31,380:02:12,3633
1917Štěpánková AdélaFénix Sport Blansko2012Př_St_D900:04:32,310:02:13,2931
202Pučálková ViktorieTJ Sokol Přísnotice / ZŠ Pohořelice2012Př_St_D1000:04:37,030:02:18,01x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:04.02.2023
Zataženo   Rájecká desítkaTrať:600 m
-1°C   Katerogie: Mladší přípravka dívky/kluci7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
11Zouhar Adam2015Př_Ml_H100:02:37,17x
216Němec TobiášFénix Sport Blansko2014Př_Ml_H200:02:37,290:00:00,12x
324Jakubec MatoušKuřim2014Př_Ml_H300:02:48,410:00:11,24x
418Nedvěd MartinBlansko2015Př_Ml_H400:02:51,720:00:14,55x
512Bernard DenisElite Sport Boskovice z. s.2015Př_Ml_H500:02:53,400:00:16,23x
611Hájek MatějASPIRE2015Př_Ml_H600:02:54,160:00:16,99x
713Hegar MartinACT Lerak Blansko2015Př_Ml_H700:02:55,530:00:18,36x
814Valášková AdélaAspire SCM2015Př_Ml_D100:02:57,750:00:20,58x
99Čížek DanAHA Vyškov2015Př_Ml_H800:02:57,750:00:20,58x
105Fruhwirtová ElaATK Šlapanice2014Př_Ml_D200:02:58,000:00:20,83x
117Malá NellyVSK Univerzita Brno2014Př_Ml_D300:03:00,310:00:23,14x
1222Hejl Adam2014Př_Ml_H900:03:02,920:00:25,75x
138Honel MatějAHA Vyškov2015Př_Ml_H1000:03:04,380:00:27,21x
1410Vodáková Viktorkaatletika Kotlářská2015Př_Ml_D400:03:05,560:00:28,39x
1517Hájková NikolaAC Moravská Slavia Brno2014Př_Ml_D500:03:19,340:00:42,17x
DNS4Neudert Jáchym2014Př_Ml_H-DNSx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:04.02.2023
Zataženo   Rájecká desítkaTrať:200 m
-1°C   Katerogie: nejml. přípravka dívky/kluci7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
123Ficalová VeronikaSK TROPS2016Př_Nejml_D100:00:50,48x
22Cibere Sebastián2017Př_Nejml_H100:00:52,440:00:01,96x
36Malý PatrikVSK Univerzita Brno2016Př_Nejml_H200:00:55,320:00:04,84x
415Horecká AnastázieNovis team2018Př_Nejml_D200:01:01,020:00:10,54x
519Nedvěd OndřejBlansko2017Př_Nejml_H300:01:04,320:00:13,84x
620Hejlová Ažběta2017Př_Nejml_D300:01:06,910:00:16,43x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:25.04.2024
© Malin 2015-24