O kresníB ěžeckáL iga  2024
Western, Black Hill a Hraběnka

Western, Black Hill a Hraběnka

22. 4. 2024 Boskovice, Černá Hora a Petrovice – Trojice názvů...

POSUNUTÍ STARTU BLANENSKÉHO OTVÍRÁKU

POSUNUTÍ STARTU BLANENSKÉHO OTVÍRÁKU

Blansko. Důležitá informace pro všechy případné...

Jarní nabídka závodů … a slovo k rodičům

Jarní nabídka závodů … a slovo k rodičům

18. března 2024 Blansko, Hořice, Skalice. Po Rájecké desítce...

Jarní běh Doubravy ZRUŠEN

Jarní běh Doubravy ZRUŠEN

2. 3. 2024 Boskovice – Pomalu jsem se chystal napsat článek...

Lesempolem již na začátku března

Lesempolem již na začátku března

29. 1. 2024 Veselice –  Již tradiční běžecký závod...

  • Western, Black Hill a Hraběnka

  • POSUNUTÍ STARTU BLANENSKÉHO OTVÍRÁKU

  • Jarní nabídka závodů … a slovo k rodičům

  • Jarní běh Doubravy ZRUŠEN

  • Lesempolem již na začátku března

Výsledky závodu:


 Zpět 



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:03.12.2022
Zataženo   Mikulášský běh OkrouhláTrať:8600 m
3°C   Katerogie: muži12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
169Kotyza DanielVSK Univerzita Brno2000M100:30:29,00x
224Grün VojtěchSALOMON/SUUNTO1992M200:31:03,000:00:34,00x
360Vašíček MichalKunštát1991M300:31:16,000:00:47,0080
417Adámek FilipKalina multisport racing team2001M400:31:34,000:01:05,00x
526Žigo DávidPROefekt team1998M500:31:45,000:01:16,00x
615Soural LukášVSK Univerzita Brno1982MV1100:31:56,000:01:27,00x
740Dvořák PavelAtletika Alojzov1982MV1200:32:02,000:01:33,00x
82Pazourek PetrVSK Univerzita Brno2000M600:32:28,000:01:59,00x
959Martinec JindřichAC Moravská Slavia Brno1985M700:32:49,000:02:20,00x
101Dvořák TomášVSK Univerzita Brno2000M800:34:23,000:03:54,00x
11114Bořil Petr1986M900:34:41,000:04:12,00x
1220Mokrý StanislavSK Žabovřesky Brno1992M1000:34:49,000:04:20,00x
13104Chlup RomanHMK Blansko1985M1100:35:01,000:04:32,0076
1455Bejček PatrikTrailpoint.cz1994M1200:35:09,000:04:40,00x
1596Zháňal JanSK Žabovřesky1987M1300:35:16,000:04:47,00x
16113Matoušek Denis1988M1400:35:17,000:04:48,00x
17105Kazda Petr1970MV2100:35:33,000:05:04,00x
1854Hrdina TomášAC Moravská Slavia Brno1979MV1300:35:51,000:05:22,00x
1991Buš OndřejRáječko1985M1500:36:17,000:05:48,0073
2019Jančík TomášELITE sport Boskovice1972MV2200:36:20,000:05:51,0071
2147Chalk SteveSK Radiosport Bílovice nad Svitavou1965MV2300:36:30,000:06:01,00x
2211Coufal SvatošSK Žabovřesky Brno1967MV2400:36:45,000:06:16,00x
2361Široký StanislavAK Blansko Dvorská1977MV1400:37:00,000:06:31,0070
2433Šerák MartinOrel Obřany1978MV1500:37:11,000:06:42,00x
2541Dvořák MiroslavSokol Bystré1975MV1600:37:18,000:06:49,00x
2634Pouč OndřejVyškov1972MV2500:37:51,000:07:22,00x
2718Kratochvíl PavelAtletic Třebíč1960MV3100:37:53,000:07:24,00x
28100Kolář JiříHammer OCR team1976MV1700:38:00,000:07:31,00x
2999Kuchař JanSDH Vojnice1976MV1800:38:12,000:07:43,00x
305Juřica PavelMK SEITL Ostrava1979MV1900:38:24,000:07:55,00x
3182Horský RadekVavřinec1978MV11000:38:40,000:08:11,0069
3246Kuchařík JiříSK Skol Brno1971MV2600:38:42,000:08:13,00x
3345Dušil JaroslavBK Brno1970MV2700:38:47,000:08:18,00x
3467Priessnitz JanSK Radio Sport Bílovice nad Svitavou1998M1600:39:02,000:08:33,00x
3584Kunovský MichalBrno1978MV11100:39:11,000:08:42,00x
3665Svoboda VítMládkov1988M1700:39:32,000:09:03,00x
3744Krátký PavelFénix Sport Blansko1974MV11200:39:54,000:09:25,0068
384Horecký Čeněk1988M1800:40:05,000:09:36,00x
3998Hájek IvošSokol Doubravice1961MV3200:40:25,000:09:56,0067
4030Grün GustavAC Okrouhlá1968MV2800:41:02,000:10:33,0066
4178Novák ZdeněkHorizont Kola Novák Blansko1961MV3300:41:11,000:10:42,0065
4236Odehnal TomášHorizont Blansko1968MV2900:41:29,000:11:00,0064
4389Pokorný JiříPraha - Lhotka1978MV11300:41:34,000:11:05,00x
44112Bár LukášKongsberg PCS Brno1974MV11400:41:40,000:11:11,00x
4532Kropáček Jaroslav1970MV21000:41:42,000:11:13,00x
4687Marada Tomáš1976MV11500:41:43,000:11:14,00x
4786Janoušek TomášŘečkovice1971MV21100:41:47,000:11:18,00x
4823Měsíček JakubSobůlky1990M1900:41:59,000:11:30,00x
4963Kovačič SebastianBrněnští drtiči1978MV11600:42:05,000:11:36,00x
508Horáček Jan1985M2000:42:09,000:11:40,00x
5194Staníček JosefVísky1983MV11700:42:26,000:11:57,0063
5251Tešnar PavelAC Moravská Slavia Brno1973MV21200:43:09,000:12:40,00x
53106Zourek PavelPBV MTB Brno 1960MV3400:43:18,000:12:49,00x
5472Sláma Jiří1960MV3500:43:32,000:13:03,00x
5568Priessnitz Vít1972MV21300:43:44,000:13:15,00x
5639Kral JosefSDH Bystré1958MV3600:43:56,000:13:27,00x
5790Rybář PavelSuchdol1980MV11800:44:44,000:14:15,0062
583Arrufí-Franch Enric1972MV21400:44:51,000:14:22,00x
5958Šanca Pavel1979MV11900:44:58,000:14:29,00x
6021Mokrý JanKOB Alfa Brno1966MV21500:44:58,000:14:29,00x
6166Priessnitz MartinSokol Bílovice nad Svitavou2001M2100:45:02,000:14:33,00x
62101Sláma RichardPBV MTB Team Brno1962MV3700:45:11,000:14:42,00x
6381Korpasová TerezaLokomotiva Ingstav Brno1998XZ100:45:26,000:14:57,00x
6456Orgoň VítMoravské Bránice1964MV21600:45:52,000:15:23,00x
6580Korpas JaroslavLokomotiva Ingstav Brno1961MV3800:46:12,000:15:43,00x
6631Sobotka Martin1976MV12000:46:26,000:15:57,00x
6785Hlubinková TerezaMoravec Team1993XZ200:46:37,000:16:08,00-
6835Kobliha MilanAtletika Alojzov1957MV3900:46:51,000:16:22,00x
699Durna VojtěchLS Brno1977MV12100:47:02,000:16:33,00x
7057Lenhart DavidBrno1979MV12200:47:52,000:17:23,00x
7188Havlíček Štěpán1983MV12300:48:35,000:18:06,00x
72109Bařina JiříVF Sport Team Černá Hora1981MV12400:48:56,000:18:27,0061
7383Vytásek Petr1974MV12500:49:08,000:18:39,00x
7442Boháč JiříBrno1954MV31000:49:23,000:18:54,00x
7538Cibulka Pavel1964MV21700:50:08,000:19:39,00x
7613Stejskal OndřejMoutnice1988M2200:51:28,000:20:59,00x
77107Šmíd PetrHrušky1980MV12600:51:34,000:21:05,00x
78111Vyroubal MichalKalda team1968MV21800:52:55,000:22:26,00x
79119Horák LubošVOKO Okrouhlá1978MV12700:54:16,000:23:47,0060
8049Střítežská Jolana1972XZ300:56:40,000:26:11,00x
81110Němcová DoubravkaTři veteráni1980XZ400:57:05,000:26:36,00x
8214Juránek StanislavOrel Starý Lískovec1956MV31101:02:07,000:31:38,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:03.12.2022
Zataženo   Mikulášský běh OkrouhláTrať:4600 m
3°C   Katerogie: ženy/ junioři12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
118Odehnal JanVSK Univerzita Brno2004Jři100:17:58,00x
261Urbánek TomášSK Žabovřesky Brno2006Dci100:18:32,000:00:34,00x
370Šimonovský Filip2B Winner Team2006Dci200:19:40,000:01:42,00x
426Kielarová HanaAC Moravská Slavia Brno spolek2003Ž100:19:43,000:01:45,00x
520Kratochvíl KarelVSK Univerzita Brno2005Jři200:19:57,000:01:59,00x
614Furchová NatálieAK Olymp Brno2003Ž200:19:59,000:02:01,00x
759Zouhar TadeášACT Lerak Blansko2005Jři300:20:10,000:02:12,00-
86Šafránek JáchymElite Sport Boskovice2007Dci300:20:43,000:02:45,00-
97Jančaříková LenkaOrel Židenice-2BWinner team1970ŽV2100:21:00,000:03:02,00x
1023Janková MagdaRUN & MUM1980ŽV1100:21:44,000:03:46,00x
1140Truksová Danka1982ŽV1200:22:00,000:04:02,00x
1210Bradáčová NikolaACT leraK Blansko2007Dky100:22:18,000:04:20,00-
134Macharáčková AnnaVSK Univerzita Brno2005Jky100:22:26,000:04:28,00x
1449Skřička JanOrel Starý Lískovec Brno2010Dci400:22:42,000:04:44,00x
1557Vávrová VeronikaPro Efekt team1998Ž300:22:57,000:04:59,00x
1648Obr JakubVSK Univerzita Brno2008Dci500:23:38,000:05:40,00x
1752Nguyen Filip HaiVSK Univerzita Brno2007Dci600:23:41,000:05:43,00x
1835Rusínová Monika1977ŽV1300:23:47,000:05:49,00x
1956Horák LubošElite Sport Boskovice2007Dci700:23:56,000:05:58,00-
2016Kostruh JanVSK Univerzita Brno2004Jři400:24:03,000:06:05,00x
2184Dvořáková AdélaBystré1976ŽV1400:24:17,000:06:19,00x
2212Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno1976ŽV1500:24:19,000:06:21,00x
2346Ondroušková IvanaBlansko1970ŽV2200:24:33,000:06:35,0040
2489Kuchaříková KláraSK Skol Brno1999Ž400:25:00,000:07:02,00x
2543Polášková MartinaBlansko1973ŽV2300:25:15,000:07:17,0036
2683Knol PetrAC Track & Field Brno2002XM100:25:22,000:07:24,00x
2794Kočí AdélaLF UPOL/ Brno1997Ž500:25:24,000:07:26,00x
2815Janovská BarboraČeská spořitelna2008Dky200:25:34,000:07:36,00x
291Rajnoha MichalVSK Univerzita Brno2010Dci800:25:51,000:07:53,00x
3013Potůčková DagmarAKLD Blansko1991Ž600:25:55,000:07:57,0033
3178Dvořáková JitkaProstějov1990Ž700:26:06,000:08:08,00x
3274Nešpurková Veronika1990Ž800:26:09,000:08:11,00x
33100Hálková DagmarTišnov1982ŽV1600:26:13,000:08:15,00x
3411Dobešová PavlínaAC Moravská Slavia Brno2007Dky300:26:15,000:08:17,00x
3544Měsíčková PetraSobůlky1988Ž900:26:21,000:08:23,00x
3629Kučerová JanaRohatec1971ŽV2400:26:52,000:08:54,00x
3786Sladká Magdaléna1984Ž1000:26:56,000:08:58,00x
3834Benda VítVinohrady running team2002XM200:26:59,000:09:01,00x
3921Tichá KarolínaOkrouhlá1998Ž1100:27:07,000:09:09,0031
4025Kubíček PavelOrel Židenice- Relax Dobré pole1953MV4100:27:15,000:09:17,00x
4160Malcánková KateřinaSalamon Suunto1999Ž1200:27:17,000:09:19,00x
4280Dvořáková EvaAtletika Alojzov1955ŽV3100:27:30,000:09:32,00x
4372Kniesová LucieAtletický klub Ludvíka Daňka Blans...2007Dky400:27:32,000:09:34,00-
4463Pellová GabrielaRSFK1979ŽV1700:27:41,000:09:43,00x
4564Chalk Zuzana1959ŽV3200:27:42,000:09:44,00x
4696Kočí HeidiBrno1997Ž1300:27:46,000:09:48,00x
4788Horká IvanaRozběháme Boskovicko1989Ž1400:27:48,000:09:50,0030
4867Ubrová VeronikaFitness centrum Body Care1978ŽV1800:28:44,000:10:46,00x
4962Zháňalová BarboraSK Žabovřesky1993Ž1500:28:49,000:10:51,00x
5031Kopeček IvanAC Moravská Slavia Brno1949MV4200:28:50,000:10:52,00x
515Macharáček RomanOrel Židenice1973XM300:29:21,000:11:23,00x
5293Hrstková IvaAC Moravská Slavia Brno1976ŽV1900:29:52,000:11:54,00x
5339Žákovská AlenaHorizont Blansko1962ŽV3300:29:54,000:11:56,0029
5422Hrbková HanaKarolín1996Ž1600:30:15,000:12:17,0028
5542Mokrá ReginaBrno1968ŽV2500:30:55,000:12:57,00x
5654Doňar BohuslavSOKOL Brno - Královo Pole1950MV4300:31:38,000:13:40,00x
5741Tesařová JitkaRBK Blansko1964ŽV2600:32:23,000:14:25,0027
5830Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno1960ŽV3400:32:29,000:14:31,00x
5928Sedláček PavelAC Moravská Slavia Brno / Orel Žide...1953MV4400:35:36,000:17:38,00x
6092Stříbrný RostislavAC Moravská Slavia Brno1952MV4500:36:08,000:18:10,00x
6177Dražan LiborUniverzita Obrany1960XM400:37:28,000:19:30,00x
6281Kelblová AdélaAC Track & Field Brno2001Ž1700:37:52,000:19:54,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:03.12.2022
Zataženo   Mikulášský běh OkrouhláTrať:1800 m
3°C   Katerogie: starší žáci12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
120Dobčák MartinBYAC Brno2008Žci_St100:06:51,00x
219Pohanka TomášAtletický klub Kuřim z.s.2009Žci_St200:07:03,000:00:12,00x
34Staněk TomášSK Ante Žďár nad Sázavou2008Žci_St300:07:09,000:00:18,00x
418Mezera TomášOrel Židenice2008Žci_St400:07:35,000:00:44,00x
57Korgo VojtěchFenix Sport Blansko2009Žci_St500:07:38,000:00:47,00x
614Hamerský DavidKKL Hlinsko2009Žci_St600:07:45,000:00:54,00x
713Pokorný PatrikBike 81442008Žci_St700:07:51,000:01:00,00x
89Ellinger ŠimonAtletický klub Ludvíka Daňka Blans...2009Žci_St800:07:53,000:01:02,00x
917Poláček DominikACT Lerak Blansko2008Žci_St900:08:05,000:01:14,00x
1011Hruda TomášDrahanský sport team2009Žci_St1000:09:01,000:02:10,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:03.12.2022
Zataženo   Mikulášský běh OkrouhláTrať:1800 m
3°C   Katerogie: starší žákyně12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
11Radvanová KristýnaVSK Univerzita Brno2008Žky_St100:07:45,00x
28Ondrušková EllenAK Tišnov2009Žky_St200:07:50,000:00:05,00x
32Radvanová MarkétaVSK Univerzita Brno2009Žky_St300:08:00,000:00:15,00x
415Jančaříková KarolínaOrel Židenice-2BWinner team2008Žky_St400:08:19,000:00:34,00x
56Navrátilová StelaAC Moravská Slavia Brno spolek2009Žky_St500:08:23,000:00:38,00x
610Kakáčová HanaAtletický klub Ludvíka Daňka Blans...2008Žky_St600:08:27,000:00:42,00x
722Curran SophieJAC Brno2008Žky_St700:08:31,000:00:46,00x
83Jursová LindaAK Olymp Brno2008Žky_St800:08:32,000:00:47,00x
916Husáková JolanaACT Lerak Blansko2008Žky_St900:09:25,000:01:40,00x
1023Havlíčková JulieOkrouhlá2008Žky_St1000:12:07,000:04:22,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:03.12.2022
Zataženo   Mikulášský běh OkrouhláTrať:900 m
3°C   Katerogie: mladší žáci12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
119Skřička JanOrel Brno Starý Lískovec2010Žci_Ml100:03:32,00x
21Staněk DanielSK Ante Žďár nad Sázavou2010Žci_Ml200:03:33,000:00:01,00x
318Vrbka JanAC Moravská Slavia Brno spolek2011Žci_Ml300:03:49,000:00:17,00x
44Rajnoha MichalVSK Univerzita Brno2010Žci_Ml400:03:55,000:00:23,00x
59Pokorný ŠimonBike 81442010Žci_Ml500:03:58,000:00:26,00x
616Curran AdamJAC Brno2011Žci_Ml600:04:05,000:00:33,00x
76Hruda PetrDrahanský sport team2011Žci_Ml700:04:06,000:00:34,00x
815Sáňka JakubAK Ludvíka Daňka Blansko2011Žci_Ml800:04:42,000:01:10,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:03.12.2022
Zataženo   Mikulášský běh OkrouhláTrať:900 m
3°C   Katerogie: mladší žákyně12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
123Hladká LeontýnaSK Speed Brno spolek2010Žky_Ml100:03:43,00x
222Coufalová TheaSK Žabovřesky2010Žky_Ml200:03:46,000:00:03,00x
310Cibere JulieTJ Znojmo2011Žky_Ml300:03:48,000:00:05,00x
417Marešová NellaAC Moravská Slavia Brno spolek2011Žky_Ml400:03:57,000:00:14,00x
511Šafránková AnnaElite Sport Boskovice2010Žky_Ml500:03:58,000:00:15,00x
65Přikrylová AdélaFénix Sport Blansko2010Žky_Ml600:04:03,000:00:20,00x
713Bradáčová AnetaACT leraK Blansko2010Žky_Ml700:04:04,000:00:21,00x
821Horská NikolFenix Sport Blansko2010Žky_Ml800:04:08,000:00:25,00x
920Dobešová VeronikaAC Moravská Slavia Brno spolek2011Žky_Ml900:04:21,000:00:38,00x
103Dvořáčková ZuzanaFenix Sport Blansko2011Žky_Ml1000:04:22,000:00:39,00x
1112Arrufi EmmaVSK Univerzita Brno2011Žky_Ml1100:04:29,000:00:46,00x
1214Batelková AnežkaSK TROPS Brno z.s.2010Žky_Ml1200:04:36,000:00:53,00x
1328Juřicová EmaBrno2011Žky_Ml1300:04:48,000:01:05,00x
1425Vorbová LucieSK TROPS Brno z.s.2010Žky_Ml1400:05:24,000:01:41,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:03.12.2022
Zataženo   Mikulášský běh OkrouhláTrať:400 m
3°C   Katerogie: Přípravka starší hoši12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
18Pohanka DanAK Kuřim2012Př_St_H100:01:33,00x
225Durna FilipAC Moravská Slavia Brno2012Př_St_H200:01:39,000:00:06,00x
311Fruhwirt FrantišekATK Šlapanice2012Př_St_H300:01:43,000:00:10,00x
410Skřička MatějOrel Starý Lískovec Brno2012Př_St_H400:01:45,000:00:12,00x
520Pozorský MartinDrahanský sport team2012Př_St_H500:01:48,000:00:15,00x
615Bernard ŠimonElite Sport Boskovice2012Př_St_H600:01:50,000:00:17,00x
726Nečas VojtěchElite Sport Boskovice2012Př_St_H700:01:50,000:00:17,00x
813Hladík RadekATK Šlapanice2013Př_St_H800:02:03,000:00:30,00x
923Štébl JakubAHA Vyškov2013Př_St_H900:02:03,000:00:30,00x
103Pučálka TobiášTJ Sokol Přísnotice / ZŠ Pohořelice2012Př_St_H1000:02:11,000:00:38,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:03.12.2022
Zataženo   Mikulášský běh OkrouhláTrať:400 m
3°C   Katerogie: Přípravka starší dívky12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
11Staňková LucieAtletika Jihlava2012Př_St_D100:01:45,00x
214Mollová IsabelaSK Speed Brno2012Př_St_D200:01:46,000:00:01,00x
324Samková SimonaOrel Vyškov2013Př_St_D300:01:48,000:00:03,00x
47Poláčková PavlínaACT leraK Blansko2013Př_St_D400:01:52,000:00:07,00x
517Mazalová ElenELITE Boskovice2013Př_St_D500:01:55,000:00:10,00x
69Vrtělová EmmaAK Ludvíka Daňka Blansko2013Př_St_D600:01:56,000:00:11,00x
72Vančatová AnetaTJ Sokol Přísnotice / ZŠ Pohořelice2013Př_St_D700:01:56,000:00:11,00x
86Poláčková KarolínaACT leraK Blansko2013Př_St_D800:01:57,000:00:12,00x
94Pučálková ViktorieTJ Sokol Přísnotice / ZŠ Pohořelice2012Př_St_D900:02:04,000:00:19,00x
105Cibere IsabellaTJ Znojmo2013Př_St_D1000:02:06,000:00:21,00x
1118Dokoupilová Eliška2012Př_St_D1100:02:18,000:00:33,00x
1222Kuželová KarolínaOkrouhlá2013Př_St_D1200:02:22,000:00:37,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:03.12.2022
Zataženo   Mikulášský běh OkrouhláTrať:200 m
3°C   Katerogie: Přípravka mladší hoši12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
12Hruda MartinDrahanský sport team2014Př_Ml_H100:00:40,00x
25Dobčák MarekATK Šlapanice2014Př_Ml_H200:00:41,000:00:01,00x
34Batelka HynekSK TROPS2014Př_Ml_H300:00:44,000:00:04,00x
41Vlk TobiášOkrouhlá2014Př_Ml_H400:00:45,000:00:05,00x
510Jakubec MatoušKuřim2014Př_Ml_H500:00:46,000:00:06,00x
612Janovský JonášACT leraK Blansko2014Př_Ml_H600:00:46,000:00:06,00x
711Kužel PetrOkrouhlá2015Př_Ml_H700:00:47,000:00:07,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:03.12.2022
Zataženo   Mikulášský běh OkrouhláTrať:200 m
3°C   Katerogie: Přípravka mladší hoši12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
19Fruhwirtová ElaATK Šlapanice2014Př_Ml_D100:00:43,00x
28Odehnalová AnežkaVSK Univerzita Brno2015Př_Ml_D200:00:46,000:00:03,00x
36Juřicová MagdalenaBrno2014Př_Ml_D300:00:47,000:00:04,00x
47Topinková KateřinaAC Moravská Slavia Brno2015Př_Ml_D400:00:48,000:00:05,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:03.12.2022
Zataženo   Mikulášský běh OkrouhláTrať:100 m
3°C   Katerogie: Přípravka nejmladší hoši12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1107Redlich JanACT Lerak Blansko2016Př_Nejml_H100:00:21,00x
2101Antl JáchymOkrouhlá2016Př_Nejml_H200:00:22,000:00:01,00x
3108Pozorský RichardDrahanský sport team2017Př_Nejml_H300:00:23,000:00:02,00x
4114Malena František2016Př_Nejml_H400:00:23,000:00:02,00x
5113Malena Ferdinand2018Př_Nejml_H500:00:27,000:00:06,00x
6118Lang DavidLetovice2018Př_Nejml_H600:00:31,000:00:10,00x
7112Trunda Vojtěch2019Př_Nejml_H700:00:38,000:00:17,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:03.12.2022
Zataženo   Mikulášský běh OkrouhláTrať:100 m
3°C   Katerogie: Přípravka nejmladší dívky12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1116Langová NatálieLetovice2016Př_Nejml_D100:00:21,00x
2104Horecká RozárieSK Speed Brno2016Př_Nejml_D200:00:21,000:00:00,00x
3103Skřičková VeronikaOrel Starý Lískovec2016Př_Nejml_D300:00:23,000:00:02,00x
4301Hubená MarieSK TROPS Brno2017Př_Nejml_D400:00:25,000:00:04,00x
5264Vlková KarolínaOkrouhlá2016Př_Nejml_D500:00:26,000:00:05,00x
6109Odehnalová ŠtěpánkaVSK Univerzita Brno2018Př_Nejml_D600:00:30,000:00:09,00x
7105Horecká AnastázieRC Dragon Brno2018Př_Nejml_D700:00:30,000:00:09,00x
8111Horáčková Barbora2018Př_Nejml_D800:00:33,000:00:12,00x
9335Vlková Bohdana2019Př_Nejml_D900:00:44,000:00:23,00x
10106Horecká Kornélie2021Př_Nejml_D1000:01:28,000:01:07,00x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:25.04.2024
© Malin 2015-24