O kresníB ěžeckáL iga  2022
Do Jedovnic za kapříky i bodíky

Do Jedovnic za kapříky i bodíky

8. listopadu 2022 – Jedovnice. V termínovce okresní...

V nejlepší formě do říjnových závodů. Hořická rokle ale bez dětských kategorií.

V nejlepší formě do říjnových závodů. Hořická rokle ale bez dětských kategorií.

5. října 2022 – Rudice, Blansko, Hořice, Kunštát. Říjen...

Průběžné pořadí v OBL aneb jak jsme na tom

Průběžné pořadí v OBL aneb jak jsme na tom

30. září 2022 Blansko -  Letošní seriál...

Pozor změna. Kunštátská desítka až na konci října.

Pozor změna. Kunštátská desítka až na konci října.

20. 9. 2022 Kunštát na Moravě – Letos již třináctý...

Nabitý běžecký podzim je tady!

Nabitý běžecký podzim je tady!

2. 9. 2022 Ráječko, Blansko, Skalní mlýn, Sloup, Horní Lhota....

  • Do Jedovnic za kapříky i bodíky

  • V nejlepší formě do říjnových závodů. Hořická rokle ale bez dětských kategorií.

  • Průběžné pořadí v OBL aneb jak jsme na tom

  • Pozor změna. Kunštátská desítka až na konci října.

  • Nabitý běžecký podzim je tady!

Výsledky závodu:


 Zpět 

Dostupné kategorie:
2022_10_09-Beh_kolem_Klostermannovy_studanky-vysledky
hlavní trať
6000 m
Starší žákyně
Mladší žáci
Mladší žákyně
Přípravka chlapci
Přípravka dívky
Žáci
Žákyně
Chlapci
Dívky
Propozice:Propozice
Profil tratě:Profil


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.10.2022
Slunečno   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:12000 m
14°C   Katerogie: hlavní trať14. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
182Vašíček MichalKunštát1991M100:44:48,0080
215Koudelka LukášAK Drnovice/AC Okrouhlá / Olšany1983M200:46:13,000:01:25,0076
377Potůček Jiřífastandlight.cz Blansko1988M300:46:23,000:01:35,0073
485Adamec MilanOrel Vyškov1977MV1100:47:03,000:02:15,00x
514Konečný AlešfKlidu sport team/Rudice / Rudice1988M400:47:07,000:02:19,0071
623Nečas VítězslavElite Sport Boskovice / Velenov1978MV1200:47:12,000:02:24,0070
780Dvořák MiroslavSokol Bystré1975MV1300:47:33,000:02:45,00x
876Široký StanislavBlansko/AK Blansko Dvorská1977MV1400:48:21,000:03:33,0069
95Fiala OndřejBoskovice/1982MV1500:48:31,000:03:43,0068
102Buš OndřejRáječko1985M500:48:37,000:03:49,0067
1175Krátký PavelFenix Sport Olomučany / Olomučany1974MV1600:50:15,000:05:27,0066
1288Lazar Lukáš1982MV1700:51:22,000:06:34,00x
1389Macura JanHorizont Kola Novák Blansko1972MV2100:53:18,000:08:30,0065
147Horský RadekVavřinec1978MV1800:54:14,000:09:26,0064
1537Zemánek MiroslavFénix sport Blansko / Bořitov1979MV1900:57:39,000:12:51,0063
1673Vránek DavidBrno1978MV11000:59:17,000:14:29,00x
1727Paděra PetrBlansko1989M600:59:54,000:15:06,0062
1899Králová KateřinaRudice1985101:03:49,000:19:01,00-
1990Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko/1962MV3101:09:59,000:25:11,0061
2056Charvát JanExtreme Life Adamov1980MV11101:24:30,000:39:42,0060
DNF22Münster LiborBlansko1966MV2-DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.10.2022
Slunečno   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:6000 m
14°C   Katerogie: 6000 m14. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
183Zourek DavidBlansko2003J100:25:31,0040
213Kalová JitkaSK Skol Brno / Brno1973ŽV1100:26:18,000:00:47,00x
311Kakáčová JanaAKLD / Blansko1971ŽV2100:27:09,000:01:38,0040
481Dvořáková AdélaBystré1976ŽV1200:27:49,000:02:18,00x
579Daněk ŠtěpánBlansko/Horizont Blansko2004J200:27:51,000:02:20,0036
687Ondroušková IvanaBlansko1970ŽV2200:27:51,000:02:20,0036
719Kuchařová TáňaPERUN TEAM BLANSKO1975ŽV1300:28:09,000:02:38,0033
886Polášková MartinaBlansko1973ŽV1400:29:22,000:03:51,0031
963Košťálová JanaRudice1978ŽV1500:29:47,000:04:16,0030
1074Drncová KláraRun Kanice1977ŽV1600:30:01,000:04:30,00x
1116Koutná LenkaBlansko1988Ž100:30:13,000:04:42,0029
1228Pekárková LucieAdamov1987Ž200:30:20,000:04:49,0028
1318Králová KateřinaRudice1985Ž300:30:22,000:04:51,0027
1484Zourková LucieBlansko2007100:30:42,000:05:11,00-
1520Librová IvaPERUN TEAM BLANSKO / Blansko1974ŽV1700:32:30,000:06:59,0026
1672Hrbková HanaKarolín1996Ž400:33:26,000:07:55,0025
1733Součková ZuzanaBlansko / Blansko1985Ž500:35:47,000:10:16,0024
1878Žákovská AlenaBlansko/Horizont Blansko1962ŽV2300:44:23,000:18:52,0023


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.10.2022
Slunečno   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:1500 m
14°C   Katerogie: Starší žákyně14. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
151Husáková JolanaACT lerak Blansko2008ŽkyS100:05:56,0040
248Mezerová RomanaBlansko2008ŽkyS200:06:00,000:00:04,0036
359Peňázová CharlotteSK Skol Brno2008ŽkyS300:06:07,000:00:11,00x
443Nedvědová AndreaBlansko2007ŽkyS400:07:02,000:01:06,0033


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.10.2022
Slunečno   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:1100 m
14°C   Katerogie: Mladší žáci14. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
129Sáňka DavidBiatlon Blansko2009ŽciM100:04:18,0040


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.10.2022
Slunečno   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:1100 m
14°C   Katerogie: Mladší žákyně14. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
16Horská NikolFénix Sport Blansko / Vavřinec2010ŽkyM100:04:15,0040


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.10.2022
Slunečno   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:500 m
14°C   Katerogie: Přípravka chlapci14. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
18Jakubec VojtaAK Ludvíka Danka Blansko / Blansko2011PřCh100:01:35,0040
29Kacetl RichardAK Blansko Dvorská2011PřCh200:01:35,000:00:00,0036
339Slovák JanAtletika Lanškroun / Lanškroun2011PřCh300:01:36,000:00:01,00x
430Sáňka JakubAK Ludvíka Daňka2011PřCh400:01:38,000:00:03,0033
568Kolář RadovanBiatlon Blansko2011PřCh500:01:46,000:00:11,0031
645Alexa JosefASK Blansko2012PřCh600:01:46,000:00:11,0030
724Nejezchleb DanElite sport Boskovice2012PřCh700:02:01,000:00:26,0029


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.10.2022
Slunečno   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:500 m
14°C   Katerogie: Přípravka dívky14. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
14Dvořáčková ZuzanaFénix Sport Blansko / Rajec2011PřD100:01:39,0040
264Šebelová StelaRudice2011PřD200:01:40,000:00:01,0036
358Kalovská DenisaSK Skol Brno2011PřD300:01:41,000:00:02,00x
453Charvátová JolanaAK Ludvíka Daňka / Blansko2011PřD400:01:44,000:00:05,0033
531Sedláčková MartinaAK Blansko Dvorská / Blansko2012PřD500:01:47,000:00:08,0031
638Růžičková TerezaRudice2012PřD600:01:52,000:00:13,0030
754Charvátová ŽanetaAK Ludvíka Daňka / Blansko2012PřD700:01:53,000:00:14,0029


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.10.2022
Slunečno   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:370 m
14°C   Katerogie: Žáci14. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
13Buš PatrikAK Blansko Dvorská / Blansko2013Žci100:01:14,00x
265Šebela ŠimonRudice2013Žci200:01:21,000:00:07,00x
352Štébl JakubVyškov / AHA Vyškov2013Žci300:01:22,000:00:08,00x
467Kolář LubomírACT Lerak2014Žci400:01:37,000:00:23,00x
525Nejezchleb HynekElite sport Boskovice2014Žci500:01:40,000:00:26,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.10.2022
Slunečno   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:370 m
14°C   Katerogie: Žákyně14. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
121Mazalová ElenElite Sport Boskovice / Boskovice2013Žky100:01:18,00x
210Kacetlová SimonaAK Blansko Dvorská2014Žky200:01:23,000:00:05,00x
335Vrtělová EmmaAK Ludvíka Dáňka2013Žky300:01:28,000:00:10,00x
440Slováková AnnaAtletika Lanškroun / Lanškroun2013Žky400:01:31,000:00:13,00x
561Košťálová SylvieRudice2013Žky500:01:33,000:00:15,00x
634Vavříčková SofieAK DVORSKÁ BLANSKO / Blansko2014Žky600:01:43,000:00:25,00x
746Zouharová AnnaRudice2013Žky700:01:47,000:00:29,00x
862Tenora NinaRudice2013Žky800:01:55,000:00:37,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.10.2022
Slunečno   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:90 m
14°C   Katerogie: Chlapci14. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
141Alexa JanASK Blansko2015Chl100:00:16,00x
244Nedvěd MartinBlansko2015Chl200:00:16,000:00:00,00x
31Buš FilipAK Blansko Dvorská / Blansko2016Chl300:00:17,000:00:01,00x
466Kolář VáclavBlansko2016Chl400:00:20,000:00:04,00x
570Stehlík SebastianBrno2017Chl500:00:22,000:00:06,00x
642Nedvěd OndřejBlansko/2017Chl600:00:23,000:00:07,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.10.2022
Slunečno   Běh kolem Klostermannovy studánkyTrať:90 m
14°C   Katerogie: Dívky14. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
169Horáčková RozáliePerun Team Blansko2016D100:00:16,00x
217Králová BarboraAK Blansko Dvorská / Blansko2015D200:00:17,000:00:01,00x
360Košťálová AnetaRudice2016D300:00:18,000:00:02,00x
447Zouharová LudmilaRudice2015D400:00:19,000:00:03,00x
571Pernicová VeronikaBlansko2018D500:00:25,000:00:09,00x
636Vrtílková OlaAK Blansko Dvorská2019D600:00:26,000:00:10,00x
732Skutková Ylva2018D700:00:26,000:00:10,00x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-22  /  Tisk:29.11.2022
© Malin 2015-22