O kresníB ěžeckáL iga  2022
Průběžné pořadí v OBL aneb jak jsme na tom

Průběžné pořadí v OBL aneb jak jsme na tom

30. září 2022 Blansko -  Letošní seriál...

Pozor změna. Kunštátská desítka až na konci října.

Pozor změna. Kunštátská desítka až na konci října.

20. 9. 2022 Kunštát na Moravě – Letos již třináctý...

Nabitý běžecký podzim je tady!

Nabitý běžecký podzim je tady!

2. 9. 2022 Ráječko, Blansko, Skalní mlýn, Sloup, Horní Lhota....

Jsou běžci jedna rodina ?

Jsou běžci jedna rodina ?

11. 8. 2022 Blansko. Pro běžce, kteří si alespoň občas zaběhnou nějaký ten...

Pololetní finiš OBL v maratonském tempu

Pololetní finiš OBL v maratonském tempu

29. 6. 2022 Blansko, Lomnice. Ke své poločasové přestávce dospěje...

  • Průběžné pořadí v OBL aneb jak jsme na tom

  • Pozor změna. Kunštátská desítka až na konci října.

  • Nabitý běžecký podzim je tady!

  • Jsou běžci jedna rodina ?

  • Pololetní finiš OBL v maratonském tempu

Výsledky závodu:


 Zpět 



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:17.09.2022
Přeháňky   Běh Moravským krasemTrať:12200 m
12°C   Katerogie: hlavní trať58. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1141Vašíček MichalKunštát1991M100:46:24,0080
218Koudelka LukášAK Drnovice/AC Okrouhlá / Olšany1983M200:47:54,000:01:30,0076
3130Stupal František1986M300:48:16,000:01:52,00x
416Karlík PetrTriSki klub Márovky / Blansko1982MV1100:48:59,000:02:35,0073
5128Žáčik PavolSMTA Nitra1999M400:49:09,000:02:45,00x
626Nečas VítězslavVelenov / Velenov1978MV1200:49:17,000:02:53,0071
7109Chlup RomanBoskovice1985M500:49:20,000:02:56,0070
811Jančík TomášElite sport Boskovice / Boskovice1972MV2100:50:41,000:04:17,0069
988Skřivánek MartinAK Drnovice1976MV1300:50:45,000:04:21,00x
101Buš OndřejRáječko1985M600:51:16,000:04:52,0068
1135Šperka MartinBoskovice1970MV2200:51:22,000:04:58,0067
123Dvořák MiroslavSokol Bystré / Bystré1975MV1400:51:36,000:05:12,00x
13126Toman IgorOrel Vyškov1972MV2300:51:46,000:05:22,00x
14124Poláčková PavlínaAK Drnovice1996Ž100:52:27,000:06:03,00x
15118Ondráček PetrPetrovice1988M700:52:56,000:06:32,0066
16144Macura JanHorizont Kola Novák Blansko1972MV2400:53:27,000:07:03,0065
1724Mazal ZdeněkBlansko1981MV1500:53:32,000:07:08,0064
1828Novák PavelSuchdol1985M800:53:40,000:07:16,0063
199Huťka JiříBořitov/brno1991M900:53:50,000:07:26,0062
20148Cibulka OndřejSloup/1980MV1600:54:00,000:07:36,0061
21145Kuchař JanSDH Vojnice / ---1976MV1700:54:06,000:07:42,00x
22103Novotný PetrTriatlon Šenk Okna / ---1982MV1800:54:56,000:08:32,00x
2331Pšenica JuliusSK Zafar Frenštát pod Radhoštěm ...1967MV2500:55:04,000:08:40,00x
24123Petrová LenkaBlansko1986Ž200:55:10,000:08:46,0040
2598Vlachová Hutová Eliška2BWinner / Brno1988Ž300:55:29,000:09:05,00x
267Horský RadekVavřinec1978MV1900:55:29,000:09:05,0060
27150Zourek DavidBlansko2003M1000:55:39,000:09:15,00-
288Hrabovská LenkaAK Drnovice1983Ž400:55:54,000:09:30,00x
2919Kráčalík MartinBoskovice1983M1100:56:36,000:10:12,0059
3030Prosr JanTJ Sloup / Sloup1980MV11000:57:01,000:10:37,0058
3164Kalová JitkaSk Skol Brno1973ŽV1100:57:54,000:11:30,00x
32143Pernica KarelLipovec1984M1200:58:35,000:12:11,0057
3312Šplíchal Martin1982MV11100:58:40,000:12:16,00x
34100Komárková ZdeňkaKOMETKY Olešnice1974ŽV1200:58:49,000:12:25,0036
35125Jakubčík LukášDrnovice1992M1300:59:04,000:12:40,00x
3620Kral JosefSdh Bystre / Bystre1958MV3100:59:10,000:12:46,00x
3717Matěna VladimírBlansko/VZS Blansko1959MV3200:59:50,000:13:26,0056
3815Kalina TomášČertův gang / Blansko-Těchov1985M1401:00:46,000:14:22,0055
39132Odehnal TomášRozběháme Boskovice / Boskovice1968MV2601:00:47,000:14:23,0054
40122Vránek DavidBrno1978MV11201:01:10,000:14:46,00x
4137Zemánek MiroslavFénix sport Blansko / Bořitov1979MV11301:01:25,000:15:01,0053
42140Rybář PavelSuchdol1980MV11401:02:02,000:15:38,0052
4332Reištetterová CarlaBrno1999Ž501:02:05,000:15:41,00x
4434Smutný ZdeněkAK Drnovice1957MV3301:02:14,000:15:50,00x
4591Sychra JanSloup1982MV11501:02:59,000:16:35,0051
46142Grün GustavOkrouhlá 181/AC Okrouhlá1968MV2701:04:08,000:17:44,0050
47131Šmatera PetrKunštát1961MV3401:04:24,000:18:00,0049
4825Polášková MartinaBlansko1973ŽV1301:04:34,000:18:10,0033
4910Hynštová MarieAK Drnovice1957ŽV2101:04:37,000:18:13,00x
5029Paděra PetrBlansko1989M1501:04:47,000:18:23,0048
51129Masár FilipNitra / Nitra1999M1601:05:06,000:18:42,00x
52146Dečková JanaPetrovice1990Ž601:05:18,000:18:54,0031
53121Mokrý JanKOB Alfa Brno1966MV2801:05:40,000:19:16,00x
54136Landa JaroslavBoskovice/Minerva Boskovice1957MV3501:05:47,000:19:23,0047
5590Feifer LadislavLomnice1963MV2901:07:06,000:20:42,00x
56153Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3601:08:22,000:21:58,0046
57134Loník MiroslavBlansko1987M1701:08:33,000:22:09,0045
58127Tomanová LenkaOrel Vyškov1976ŽV1401:11:56,000:25:32,00x
59147Buš RomanRájec//1965MV21001:12:29,000:26:05,0044
60151Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko/1962MV3701:13:00,000:26:36,0043
61120Mokrá ReginaBrno1968ŽV2201:18:04,000:31:40,00x
62149Žákovská AlenaBlansko/Horizont Blansko1962ŽV2301:27:43,000:41:19,0030
63116Kuchařová PetraSloup1978ŽV1501:34:06,000:47:42,0029
64117Kuchař PetrSloup1979MV11601:34:07,000:47:43,0042
65115Kunc JosefOrel Vyškov1960MV3801:37:56,000:51:32,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:17.09.2022
Přeháňky   Běh Moravským krasemTrať:1000 m
12°C   Katerogie: Starší žáci58. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
14Ellinger DenisAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2007ŽciS100:03:18,0040
242Grabmyler SamuelUnhošť u Kladna2007ŽciS200:03:32,000:00:14,00x
353Kučera KryštofSkol Brno2007ŽciS300:03:38,000:00:20,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:17.09.2022
Přeháňky   Běh Moravským krasemTrať:1000 m
12°C   Katerogie: Starší žákyně58. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
114Kakáčová HanaAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2008ŽkyS100:03:35,0040
251Weidenhöfer HelenaSkol Brno2008ŽkyS200:03:47,000:00:12,00x
352Peňázová CharlotteSkol Brno2008ŽkyS300:03:59,000:00:24,00x
438Roudná KateřinaElite sport Boskovice / Boskovice2007ŽkyS400:04:35,000:01:00,0036
570Nedvědová AndreaBlansko2007ŽkyS500:04:40,000:01:05,0033


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:17.09.2022
Přeháňky   Běh Moravským krasemTrať:800 m
12°C   Katerogie: Mladší žáci58. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
15Ellinger ŠimonAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2009ŽciM100:02:40,0040
260Telecký VojtěchSK Skol Brno2009ŽciM200:02:45,000:00:05,00x
333Sáňka DavidBiatlon Blansko / Blansko2009ŽciM300:03:21,000:00:41,0036


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:17.09.2022
Přeháňky   Běh Moravským krasemTrať:800 m
12°C   Katerogie: Mladší žákyně58. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
141Krejčí BarboraElite Sport Boskovice2009ŽkyM100:02:48,0040
272Přikrylová AdélaFénix Sport Blansko2010ŽkyM200:02:49,000:00:01,0036
340Roudná MichaelaElite sport Boskovice / Suchý2010ŽkyM300:02:59,000:00:11,0033
46Horská NikolFénix Sport Blansko / Vavřinec2010ŽkyM400:03:02,000:00:14,0031
573Zamazalová EliškaBlansko/AK LD Blansko2009ŽkyM500:03:03,000:00:15,0030
643Meluzínová NelaElite Sport Boskovice2009ŽkyM600:03:04,000:00:16,0029
749Grabmylerová AnnaUnhošť u Kladna2010ŽkyM700:03:10,000:00:22,00x
856Filipová VítězslavaSK Skol Brno2009ŽkyM800:03:14,000:00:26,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:17.09.2022
Přeháňky   Běh Moravským krasemTrať:600 m
12°C   Katerogie: Přípr. starší žáci58. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
179Kacetl RichardBlansko Dvorská / Těchov2011PřStŽci100:02:14,0040
278Eliášek JakubKSG Moravská Slavia Brno2011PřStŽci200:02:16,000:00:02,00x
350Chalabala EliášBrno/SK Skol Brno2012PřStŽci300:02:17,000:00:03,00x
458Prudil AdamPetrovice2012PřStŽci400:02:20,000:00:06,0036
568Korgo MatoušFénix Sport Blansko2011PřStŽci500:02:23,000:00:09,0033
662Telecký RadovanSK Skol Brno2012PřStŽci600:02:24,000:00:10,00x
786Cihlář TomášRáječko2012PřStŽci700:02:35,000:00:21,0031


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:17.09.2022
Přeháňky   Běh Moravským krasemTrať:600 m
12°C   Katerogie: Přípr. starší žákyně58. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
12Dvořáčková ZuzanaFénix Sport Blansko / Rajec2011PřStŽky100:02:15,0040
259Kalovská DenisaSkol Brno2011PřStŽky200:02:18,000:00:03,00x
347Grabmylerová EsterUnhošť u Kladna2012PřStŽky300:02:20,000:00:05,00x
497Sedláčková MartinaAK Dvorska Blansko2012PřStŽky400:02:30,000:00:15,0036
587Skřivánková NikolOrel Vyškov2012PřStŽky500:02:47,000:00:32,00x
DNF101Janíčková TerezaBlansko2012PřStŽky-DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:17.09.2022
Přeháňky   Běh Moravským krasemTrať:300 m
12°C   Katerogie: Přípr. mladší žáci58. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
175Němec TobiášFénix Sport Blansko / Blansko2014PřMlŽci100:01:01,00x
271Přikryl JanFénix Sport Blansko2013PřMlŽci200:01:02,000:00:01,00x
376Pernica JanSloup/2014PřMlŽci300:01:05,000:00:04,00x
461Prudil VítPetrovice2014PřMlŽci400:01:11,000:00:10,00x
527Nejezchleb HynekElite sport Boskovice2014PřMlŽci500:01:13,000:00:12,00x
6110Novák MaxSuchdol2014PřMlŽci600:01:15,000:00:14,00x
769Štolpa DominikSloup2014PřMlŽci700:01:18,000:00:17,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:17.09.2022
Přeháňky   Běh Moravským krasemTrať:300 m
12°C   Katerogie: Přípr. mladší žákyně58. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
145Gocová SáraSK Skol Brno / Brno2013PřMlŽky100:01:00,00x
254Kakáčová BělaJedovnice/2013PřMlŽky200:01:01,000:00:01,00x
3102Dostálová ZuzanaPetrovice2013PřMlŽky300:01:04,000:00:04,00x
480Kacetlová SimonaAK Blansko Dvorská / Blansko2014PřMlŽky400:01:07,000:00:07,00x
589Nečasová EvelínaZŠ Sloup2013PřMlŽky500:01:15,000:00:15,00x
677Hebelková EditaPetrovice2014PřMlŽky600:01:17,000:00:17,00x
785Skrivankova AnetaOrel Vyškov2014PřMlŽky700:01:24,000:00:24,00x
865Zaplatilová Elisabet MarieSvitávka2014PřMlŽky800:01:36,000:00:36,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:17.09.2022
Přeháňky   Běh Moravským krasemTrať:100 m
12°C   Katerogie: Nejmladší žáci58. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
194Vlach AlbertOCA / Brno2015NejŽci1x
299Bernard DenisBoskovice2015NejŽci2x
395Nedvěd MartinOBL Blansko2015NejŽci3x
4105Novotný JanJedovnice /2015NejŽci4x
544Grabmyler ŠimonUnhošť u Kladna2017NejŽci5x
6119Trefil DominikSloup2017NejŽci6x
7137Fiala VojtěchBoskovice2015NejŽci7x
863Prudil LukášPetrovice2017NejŽci8x
9112Slováček OndřejSloup2015NejŽci9x
1082Zavadil AntonínSloup2016NejŽci10x
11113Hebelka TomášVeselice2016NejŽci11x
12139Motl JindřichKyršperk Ski Team2018NejŽci12x
13135Lazar DavidBrno/2018NejŽci13x
14104Novotný MichalJedovnice2016NejŽci14x
1522Lang DavidLetovice / Letovice2018NejŽci15x
1667Čípek MatyášSloup2018NejŽci16x
1796Nedvěd OndřejBlansko/2017NejŽci17x
1892Vlach MartinOCA / Brno2018NejŽci18x
1946Grabmyler JakubUnhošť u Kladna2019NejŽci19x
2074Štolpa MatějSloup2019NejŽci20x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:17.09.2022
Přeháňky   Běh Moravským krasemTrať:100 m
12°C   Katerogie: Nejmladší žákyně58. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1106Sehnalová RozálieSloup/Sloup2015NejŽky1x
2108Valášková AdélaBrno2015NejŽky2x
3133Motlová NelaKyšperk Ski Team2015NejŽky3x
423Langová NatálieLetovice / Letovice2016NejŽky4x
557Filipová BarboraSK Skol Brno / Brno2016NejŽky5x
648Gocová NikolSK Skol Brno / Brno2016NejŽky6x
793Nováková NinaTJ Sloup / Sloup2018NejŽky7x
8111Ondroušková EvaSloup2017NejŽky8x
983Kalinová JasmínaČertův gang2018NejŽky9x
1084Cihlářová TerezaRáječko2017NejŽky10x
1181Skutková YlvaLelekovice2018NejŽky11x
1236Vrtílková OlaAK Blansko Dvorská2019NejŽky12x
13107Sehnalová MarianaSloup2018NejŽky13x
14138Fialová NikolaBoskovice2018NejŽky14x
15114Hebelková LucieVeselice2019NejŽky15x
1666Zaplatilová Terezie AnnaSvitávka2016NejŽky16x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-22  /  Tisk:04.10.2022
© Malin 2015-22