O kresníB ěžeckáL iga  2022
Průběžné pořadí v OBL aneb jak jsme na tom

Průběžné pořadí v OBL aneb jak jsme na tom

30. září 2022 Blansko -  Letošní seriál...

Pozor změna. Kunštátská desítka až na konci října.

Pozor změna. Kunštátská desítka až na konci října.

20. 9. 2022 Kunštát na Moravě – Letos již třináctý...

Nabitý běžecký podzim je tady!

Nabitý běžecký podzim je tady!

2. 9. 2022 Ráječko, Blansko, Skalní mlýn, Sloup, Horní Lhota....

Jsou běžci jedna rodina ?

Jsou běžci jedna rodina ?

11. 8. 2022 Blansko. Pro běžce, kteří si alespoň občas zaběhnou nějaký ten...

Pololetní finiš OBL v maratonském tempu

Pololetní finiš OBL v maratonském tempu

29. 6. 2022 Blansko, Lomnice. Ke své poločasové přestávce dospěje...

  • Průběžné pořadí v OBL aneb jak jsme na tom

  • Pozor změna. Kunštátská desítka až na konci října.

  • Nabitý běžecký podzim je tady!

  • Jsou běžci jedna rodina ?

  • Pololetní finiš OBL v maratonském tempu

Výsledky závodu:


 Zpět 

Dostupné kategorie:
2022_05_01-Boskovicke_behy-vysledky
12500 mm
1600 m
800 m
800 m
Zámecký běh
Propozice:Propozice
Profil tratě:Profil


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2022
Polojasno   Boskovické běhyTrať:12500 m
16°C   Katerogie: 12500 mm12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
11Dvořák PavelAtletika Alojzov1982M B100:43:20,00x
266Strouhal JakubVelké Opatovice2001M A100:45:56,000:02:36,0080
31301Strnad VáclavVranov1983M A200:46:44,000:03:24,00x
4565Krakovič VojtěchFast and light / Blansko1988M A300:47:06,000:03:46,0076
5335Lubrich MarekSKI-OB ŠTERNBERK1974M B200:47:38,000:04:18,00x
6547Chlup RomanBoskovice1985M A400:47:46,000:04:26,0073
7331Hrdina TomášAC Moravská Slavia Brno1979M B300:47:52,000:04:32,00x
8228Jančík TomášElite Sport Boskovice1972M C100:48:06,000:04:46,0071
9544Ambrož RadekLiga 100 Olomouc1993M A500:48:29,000:05:09,00x
10185Bělohlávek JiříFénix Sport Blansko, z.s.1984M A600:48:35,000:05:15,0070
11626Ryba LukášLipůvka1979M B400:48:35,000:05:15,0069
12111Velocha ZdeněkRozběháme Boskovicko1989M A700:49:02,000:05:42,0068
1361Toman IgorVyškov1972M C200:49:07,000:05:47,00x
14582Kohnová LenkaSalming running team1988Z A100:49:09,000:05:49,00x
15147Streit PavelBrno2000M A800:49:12,000:05:52,00x
163Nečas VítězslavFénix sport Velenov1978M B500:49:12,000:05:52,0067
17663Chvastek DavidJOBS Contact1979M B600:49:35,000:06:15,00x
18616Beneš Ondřejgici behaj1986M A900:49:39,000:06:19,00x
19139Fiala OndřejRozběháme Boskovicko1982M B700:50:00,000:06:40,0066
20584Puklová PatríciaRUNNINGZONE Brno1986Z A200:50:03,000:06:43,00x
21598Pícha SlávekBlansko1982M B800:50:10,000:06:50,0065
22343Čapek JanValeč1986M A1000:50:11,000:06:51,00x
23288Šperka MartinMinerva Boskovice1970M C300:50:16,000:06:56,0064
24721Závodná Pavla---2000Z A300:50:24,000:07:04,00x
25154Šerák MartinOrel Obřany, Minerals701978M B900:50:35,000:07:15,00x
26268Krátký PavelFénix sport Blansko1974M B1000:50:38,000:07:18,0063
2790Toman PetrBoskovice1980M B1100:50:38,000:07:18,0062
28212Buš OndřejRáječko1985M A1100:50:43,000:07:23,0061
29303Beneš JaroslavShiJi Do1978M B1200:51:14,000:07:54,00x
301287Lazar LukášBrno1982M B1300:51:18,000:07:58,00x
31201Chalk SteveSK Radiosport Bílovice na1965M C400:51:45,000:08:25,00x
32163Menšík OndřejBoskovice1989M A1200:51:51,000:08:31,0060
3370Fanfrdla CtiradOrel Siluvky1974M B1400:51:55,000:08:35,00x
341294Dubjel RobertRunning Zone Brno1982M B1500:51:57,000:08:37,00x
354Kuchař JanTěšetice1976M B1600:52:06,000:08:46,00x
36226Rašner TomášTriSK Olomouc1979M B1700:52:10,000:08:50,00x
37207Giebl RadekHostěrádky-Rešov1975M B1800:52:17,000:08:57,00x
38328Šimunek MartinKadla Kadla1966M C500:52:18,000:08:58,00x
39597Toulová KláraBoskovice1989Z A400:52:21,000:09:01,0040
40324Zaoral JiříVSSV - Čunín - Kouty1969M C600:52:24,000:09:04,00x
41187Pospíšil VlastimilBrno2000M A1300:52:31,000:09:11,00x
425Jančaříková Lenka2BWinner1970Z C100:52:35,000:09:15,00x
43276Pavlačka LukášBrno1985M A1400:52:37,000:09:17,00x
44557Kašpárek TomášKubelíkov1973M B1900:52:37,000:09:17,00x
45270Ondráček PetrSK PETROVICE1988M A1500:52:38,000:09:18,0059
461300Žila MilošElite Sport Boskovice1962M D100:52:39,000:09:19,0058
4710Fiala JiříPozořice1984M A1600:52:52,000:09:32,00x
4878Michálek MartinSK Alpaka Vyškov1978M B2000:53:05,000:09:45,00x
4964Vondál DavidLetovice1979M B2100:53:10,000:09:50,0057
50322Martinec JindřichMoravská Slavie Brno1961M D200:53:11,000:09:51,00x
5133Škrobák MichalBrno1974M B2200:53:18,000:09:58,00x
52215Sedlák MartinŽďárná1976M B2300:53:31,000:10:11,0056
531296Švancarová KateřinaSK Skol Brno2002Z A500:53:36,000:10:16,00x
54183Švec Michalgici behaj1986M A1700:53:39,000:10:19,00x
55129Kavka PavelBlansko1979M B2400:53:39,000:10:19,0055
5649Brumovský JiříBrno1987M A1800:53:42,000:10:22,00x
571302Petrů RadimBoskovice1971M C700:53:43,000:10:23,0054
58556Derka RadimPřerov1991M A1900:53:50,000:10:30,00x
59278Zemánek MiroslavFénix sport Blansko1979M B2500:53:54,000:10:34,0053
60235Sotolář StanislavVeselice/ČAU1970M C800:54:05,000:10:45,0052
6127Fanfrdla DalimilMatyteam1973M B2600:54:10,000:10:50,00x
621295Ožana VáclavNové Město na Moravě1964M C900:54:17,000:10:57,00x
631282Ryšávková KateřinaFénix Sport Blansko1977Z B100:54:27,000:11:07,0036
6468Kovařík JanVelké Opatovice1974M B2700:54:33,000:11:13,0051
651298Václavík LukášSK Vyhlída Šternberk1994M A2000:54:49,000:11:29,00x
66338Nevrlý JosefBrno-Lesná1982M B2800:55:03,000:11:43,00x
67314Horský RadekVavřinec1978M B2900:55:05,000:11:45,0050
68580Sláma PavelTJ Rytmus Boskovice1976M B3000:55:17,000:11:57,0049
69169Hegr JiříŠošůvka1977M B3100:55:25,000:12:05,0048
7097Havlíček IvanBytročice1979M B3200:55:27,000:12:07,00x
71323Foral RomanBRNO1967M C1000:55:29,000:12:09,00x
7247Horký LubomírLetovice2000M A2100:55:29,000:12:09,0047
7395Kříž JanBoskovice1973M B3300:55:30,000:12:10,0046
74214Hovad JanJablonné nad Orlicí1988M A2200:55:31,000:12:11,00x
756Otevřelová KristýnaColumbia Montrail/ TJ Lig1987Z A600:55:37,000:12:17,00x
76351Král TomášBoskovice1981M B3400:55:38,000:12:18,0045
77186Ketman MichalProstějov1993M A2300:55:42,000:12:22,00x
78227Stárek MichalPraha1987M A2400:55:44,000:12:24,00x
7939Komárková ZdeňkaOlešnice na Moravě1974Z B200:55:44,000:12:24,0033
801280Riegerová MichaelaNižbor1977Z B300:55:47,000:12:27,00x
81604Kassai MichalTJ Rytmus2008M100:56:04,000:12:44,00-
82605Kassai MartinTJ Rytmus2008M200:56:05,000:12:45,00-
83567Janková MagdaBrno1980Z B400:56:12,000:12:52,00x
84593Novotný PetrJedovnice - individual1982M B3500:56:18,000:12:58,0044
85193Fiala MirekBoskovice1979M B3600:56:19,000:12:59,0043
86551Karásek AntonínČerná Hora1982M B3700:56:50,000:13:30,0042
87101Dubský RomanSK Přibyslav1978M B3800:56:53,000:13:33,00x
88554Ondrušek PetrBojkovice1978M B3900:56:55,000:13:35,00x
89620Grulich RadekŽďárná 2161987M A2500:56:55,000:13:35,0041
9073Zukal ŠtěpánRadiměř1974M B4000:57:06,000:13:46,00x
91300Fiala LukášMinerva A1999M A2600:57:20,000:14:00,0040
92281Liška AlešLelekovice1978M B4100:57:20,000:14:00,00x
9314Jílek JaroslavBystřice1966M C1100:57:32,000:14:12,00x
9411Mořický LukášNesovice1983M A2700:57:41,000:14:21,00x
9572Toman JiříČBK1977M B4200:57:54,000:14:34,00x
96718Tomanová AdélaOpava1998Z A700:57:54,000:14:34,00x
97311Krajíčková GabrielaFénix sport Boskovice1983Z A800:58:00,000:14:40,0031
98339Sládeček MichalRokytnice1993M A2800:58:01,000:14:41,00x
9922Hrebík SlavomírBoskovice1975M B4300:58:05,000:14:45,0039
100131Štěpán MartinRozběháme Boskovicko1971M C1200:58:06,000:14:46,0038
101142Smička VojtěchLutín2005M300:58:06,000:14:46,00x
102157Bartoň MichalŠternberk1982M B4400:58:09,000:14:49,00x
103266Mikula JaromírBrno1976Z B500:58:12,000:14:52,00x
104232Chochola VáclavBrno1993M A2900:58:15,000:14:55,00x
105265Pospíšil JakubSK Po zemi1989M A3000:58:16,000:14:56,00x
106239Dvořáček RomanGATEMA1988M A3100:58:18,000:14:58,0037
1071299Vostálová IvaÚjezd u Brna1984Z A900:58:35,000:15:15,00x
108585Souček JanBokovice1983M A3200:58:38,000:15:18,0036
109610Lefler ZbyněkBystré1982M B4500:58:39,000:15:19,00x
110623Balihar JiříBalini1973M B4600:58:58,000:15:38,00x
1111303Zemanová MirkaBrno1983Z A1000:58:58,000:15:38,00x
112138Protivánek JindřichTěšetice1980M B4700:59:05,000:15:45,00x
113572Žejšek MartinTJ Rytmus1984M A3300:59:12,000:15:52,0035
114208Maresch MichalBoskovice1994M A3400:59:16,000:15:56,0034
115161Dostál PavelKonice1974M B4800:59:22,000:16:02,00x
116340Krakovičová TerezaFast and light/Blansko1988Z A1100:59:27,000:16:07,0030
117241Přichystal ŠtěpánVanovice1989M A3500:59:30,000:16:10,0033
118236Petřík AlešRUNGO.CZ1979M B4900:59:39,000:16:19,00x
119223Maršoun MartinVELENOV1976M B5000:59:51,000:16:31,0032
120162Palán PetrSDH Světlá1983M A3600:59:51,000:16:31,0031
121609Michalčáková AnnaRunning zone Brno1992Z A1200:59:59,000:16:39,00x
122137Sadlek TomášICIK team1992M A3701:00:00,000:16:40,00x
123353Petr BudovičHodonín1992M A3801:00:04,000:16:44,00x
124606Gregorová JanaRunning zone Brno1980Z B601:00:08,000:16:48,00x
125262Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno1976Z B701:00:09,000:16:49,00x
126106Urbánová DanaLetovice1980Z B801:00:11,000:16:51,0029
127358Melicharová JanaVelká Bíteš1989Z A1301:00:17,000:16:57,00x
12820Borkovec LuděkDolní Loučky1985M A3901:00:19,000:16:59,00x
129294Cichra RostislavMinerva A1969M C1301:00:23,000:17:03,0030
130251Strouhal TomášVelké Opatovice1974M B5101:00:25,000:17:05,0029
131159Zaoral MartinSTS Chvojkovice - Brod1981M B5201:00:28,000:17:08,00x
132341Ruml RichardObůrka 42, Blansko2004M401:00:31,000:17:11,00-
133301Stehlík PavelVP Agro1974M B5301:00:31,000:17:11,00x
134591Kamenická KateřinaOrel Židenice1973Z B901:00:33,000:17:13,00x
135182Crha TondaBrno1986M A4001:00:34,000:17:14,00x
136277Staníček JanObora1990M A4101:00:35,000:17:15,0028
137254Patloka Tomᚎelezné1984M A4201:00:36,000:17:16,00x
138330Bejček VladimírBoskovice1981M B5401:00:43,000:17:23,0027
139657Juras MichaelKořenec1992M A4301:00:47,000:17:27,0026
140571Jeřábková HanaVyškov1974Z B1001:00:48,000:17:28,00x
141570Jeřábek PetrVyškov1970M C1401:00:49,000:17:29,00x
142601Böhmová KarenBrno2003W101:00:54,000:17:34,00x
143545Kaláb ViktorRozběháme Boskovicko1972M C1501:00:54,000:17:34,0025
144116Cháb JaromírRozběháme Boskovicko1979M B5501:01:03,000:17:43,0024
145126Nádvornik JanBoskovice1986M A4401:01:03,000:17:43,0023
146579Krejsová PetraKometky Boskovice1979Z B1101:01:08,000:17:48,0028
147612Učňová JanaPetrovice1990Z A1401:01:14,000:17:54,0027
148356Širůček PetrDolní Loučky1976M B5601:01:19,000:17:59,00x
149100Ondráček RomanBoskovice1998M A4501:01:20,000:18:00,0022
150574Opluštil LadislavLysice1971M C1601:01:21,000:18:01,0021
151290Suchý ŠtěpánPraha1987M A4601:01:22,000:18:02,00x
152592Hošek PetrZFP Boskovice1986M A4701:01:26,000:18:06,0020
153594Balada MatějBoskovice1986M A4801:01:27,000:18:07,0019
154221Kleveta KarelÚjezd u Boskovic1976M B5701:01:33,000:18:13,0018
155333Buš JiříRájec-Jestřebí1994M A4901:01:34,000:18:14,0017
15667Strouhalová AnnaVelké Opatovice2001Z A1501:01:41,000:18:21,0026
157619Hladký JiříBrno1975M B5801:01:44,000:18:24,00x
158315Miček TomášKriplgang1984M A5001:01:44,000:18:24,00x
159555Deutsch AlešProstějov1985M A5101:01:50,000:18:30,00x
160563Zelinka PetrTišnov1998M A5201:01:52,000:18:32,00x
161342Gál DavidTvrdonice1993M A5301:01:54,000:18:34,00x
162191Nešpor MartinTK Open1973M B5901:02:20,000:19:00,00x
163218Holcner PetrBlansko1977M B6001:02:22,000:19:02,0016
164150Boczylo MartinNutrend Team1992M A5401:02:25,000:19:05,00x
16577Kotouček PetrRozseč nad Kunštátem1972M C1701:02:28,000:19:08,0015
166132Ondryáš PetrTJ LIGA 100 OLOMOUC1980M B6101:02:33,000:19:13,00x
1677Nováček JosefSDH Čučice1958M D301:02:56,000:19:36,00x
168144Kobliha MilanAtletika Alojzov1957M D401:02:56,000:19:36,00x
169559Prchal VáclavBiskupice1989M A5501:02:59,000:19:39,00x
170613Bučík JaromírBiatlon Halenkovice1957M D501:03:01,000:19:41,00x
171211Šmerda RomanBrno 351975M B6201:03:11,000:19:51,00x
172115Kovář PavelVelké Opatovice1978M B6301:03:12,000:19:52,0014
17331Kuchařová TáňaPERUN TEAM BLANSKO1975Z B1201:03:17,000:19:57,0025
174192Pohl VáclavBoskovice2000M A5601:03:25,000:20:05,0013
175141Smička MilanLutín1977M B6401:03:40,000:20:20,00x
176174Halámek TomášBrno1972M C1801:03:46,000:20:26,00x
177577Petřek MichalBrno1993M A5701:03:48,000:20:28,00x
178655Coufalová JiřinaBrno1978Z B1301:03:54,000:20:34,00x
179146Smutná AnnaLysice2004W201:03:55,000:20:35,00-
180148Smutný VladimírLysice1976M B6501:03:55,000:20:35,0012
181354Štětina RadekBrno1975M B6601:03:56,000:20:36,00x
182304Kouřil RadimBoskovice1970M C1901:03:59,000:20:39,0011
183121Dvořáková JitkaProstějov1990Z A1601:04:01,000:20:41,00x
184627Mikulenková ErikaFrýdek-Místek1989Z A1701:04:01,000:20:41,00x
185109Žůrek JanRozběháme Boskovicko1990M A5801:04:04,000:20:44,0010
186621Stőhrová AnnaVranová1983Z A1801:04:09,000:20:49,0024
187595Hartlová ZuzanaSvitavy1983Z A1901:04:47,000:21:27,00x
188285Hejč TomášBoskovice1984M A5901:04:56,000:21:36,009
189190Kučerová JanaStřelice1977Z B1401:04:59,000:21:39,00x
190238Ševčík PavelBoskovice1985M A6001:05:09,000:21:49,008
191156Štekl MartinŽelvy na útěku1977M B6701:05:12,000:21:52,00x
192566Bednařík PetrSokol Radostice1971M C2001:05:12,000:21:52,00x
193264Danielová MonikaBoskovice1997Z A2001:05:19,000:21:59,0023
194602Zemánková NaděždaLetovice1973Z B1501:05:20,000:22:00,0022
195178Švec TomášSlavkov u Brna1989M A6101:05:34,000:22:14,00x
196273Misařová LucieTišnov1995Z A2101:05:44,000:22:24,00x
197600Koukal MiroslavKuřim1976M B6801:05:45,000:22:25,00x
198573Vašíčková HanaSlavkovské ženy v běhu1983Z A2201:06:02,000:22:42,00x
199590Fajks PetrBoskovice1987M A6201:06:03,000:22:43,007
200578Vybíhal AdamProtivanov1997M A6301:06:13,000:22:53,00x
201209Grénar DavidBoskovice1990M A6401:06:13,000:22:53,006
202133Fatrdla JanBrno1982M B6901:06:15,000:22:55,00x
203346Horák OndřejLysice1995M A6501:06:17,000:22:57,005
204308Poštulka ZdenekSKI-OB ŠTERNBERK1966M C2101:06:18,000:22:58,00x
205575Gruberová PavlínaBoskovice1982Z B1601:06:19,000:22:59,0021
206222Landa JaroslavMinerva Boskovice1957M D601:06:19,000:22:59,004
207196Grauerová HelenaWaldorf runners1978Z B1701:06:21,000:23:01,00x
208117Horká IvkaRozběháme Boskovicko1989Z A2301:06:22,000:23:02,0020
209292Nemec VojtechBruntal1990M A6601:06:27,000:23:07,00x
210603Daněk MilanHorizont Kola Novák1962M D701:06:29,000:23:09,003
211558Klvaňová LenkaMalhotice1993Z A2401:06:34,000:23:14,00x
212194Pavlů AndreaRozběháme Boskovicko1979Z B1801:06:41,000:23:21,0019
21398Havlíčková AnetaBystročice1980Z B1901:06:42,000:23:22,00x
214244Kopeček IvanAC Moravská Slavia Brno1949M D801:06:44,000:23:24,00x
215305Svoboda DominikMinerva B1995M A6701:06:45,000:23:25,002
216307Svoboda JanMinerva B1962M D901:06:46,000:23:26,001
217611Lefler PetrBystré1974M B7001:06:50,000:23:30,00x
218310Kuběna VítRáječko1977M B7101:06:52,000:23:32,001
219728Loník Miroslav---1987M A6801:06:52,000:23:32,00x
220124Hegrová IvonaValím Valím Hostěrádky1969Z C201:06:53,000:23:33,00x
221125Šrámek PavlínaBouzov1986Z A2501:06:54,000:23:34,00x
222561Staňková KristýnaDrásov1993Z A2601:06:56,000:23:36,00x
223249Žejšková MichaelaTJ Rytmus Boskovice1982Z B2001:06:56,000:23:36,0018
2241289Feifer LadislavLomnice1963M C2201:06:57,000:23:37,00x
225204Zrůstek JiříValchov1972M C2301:07:04,000:23:44,001
226143Dvořáková EvaAtletika Alojzov1955Z D101:07:05,000:23:45,00x
227316Vošček MatějRuprechtov1998M A6901:07:06,000:23:46,00x
2288Dvořáček JiříBoskovice1974M B7201:07:16,000:23:56,001
229295Rozehnal RomanKonice1975M B7301:07:27,000:24:07,00x
230618Sedláková TerezaLhota Rapotina1989Z A2701:07:50,000:24:30,0017
231202Chalk ZuzanaBílovice nad Svitavou1959Z D201:07:58,000:24:38,00x
232306Paděra PetrBlansko1989M A7001:08:04,000:24:44,001
23399Bouška JaroslavÚsobrno1991M A7101:08:11,000:24:51,00x
234345Faltýnek TomášBiskupice u Jevíčka1980M B7401:08:12,000:24:52,00x
235205Dokoupil RadekValchov2010M501:08:16,000:24:56,00-
236320Veleba MilanBrno1975M B7501:08:20,000:25:00,00x
23782Walter JaroslavBrno1983M A7201:08:35,000:25:15,00x
238248Dufková MiroslavaRozběháme Boskovicko1970Z C301:08:36,000:25:16,0016
239350Vávrů SylvieDoubravice nad Svitavou1977Z B2101:08:36,000:25:16,0015
240217Ledvina LuděkBílovice nad Svitavou1976M B7601:08:36,000:25:16,00x
241224Krčilová AnetaRozbehame Boskovicko1979Z B2201:08:38,000:25:18,0014
24274Dufek LubomírBoskovice1972M C2401:08:38,000:25:18,001
243332Šumberová DanaVelké Opatovice1987Z A2801:08:40,000:25:20,0013
244607Zdražilová JanaVelké Opatovice1987Z A2901:08:41,000:25:21,0012
245179Prudil LubomírBoskovice1986M A7301:08:52,000:25:32,001
2462Tesařová MarkétaSK Žabovřesky Brno1994Z A3001:08:57,000:25:37,00x
247321Veleba TomášBrno2007M601:09:02,000:25:42,00x
248206Dokoupil RadekValchov1972M C2501:09:03,000:25:43,001
24945Alexa LukášLetovice1991M A7401:09:04,000:25:44,001
25096Němec MichalDoubravice1973M B7701:09:09,000:25:49,001
25171Štaffa PetrBoskovice1992M A7501:09:13,000:25:53,001
252240Rozlívka LiborJavorník1968M C2601:09:15,000:25:55,00x
253242Kvapil TomasBrno1990M A7601:09:17,000:25:57,00x
25416Bouma AdamBrno1988M A7701:09:22,000:26:02,00x
25560Tomanová LenkaOrel Vyškov1976Z B2301:09:23,000:26:03,00x
256261Kimlová JaroslavaKuřim1968Z C401:09:28,000:26:08,00x
25792Páleníková BarboraBlažovice1998Z A3101:09:40,000:26:20,00x
258625Farská MichaelaBoskovice1986Z A3201:09:41,000:26:21,0011
259286Pešová KamilaBoskovice1999Z A3301:09:48,000:26:28,0010
260180Ivan JaroslavKarlín1960M D1001:09:51,000:26:31,00x
261230Gimun VladislavDůchodce 1001956M D1101:10:01,000:26:41,00x
262302Medalová LucieAUTECO BS1977Z B2401:10:09,000:26:49,009
263145Novotný LubomírProstějov1978M B7801:10:10,000:26:50,00x
264113Bábek MartinŠneci v běhu1971M C2701:10:13,000:26:53,00x
26585Pačínek JakubTJ Rytmus Boskovice1986M A7801:10:13,000:26:53,001
266110Pačínková LibušeTJ Rytmus Boskovice1993Z A3401:10:14,000:26:54,008
267560Librová IvaPerun Team Blansko1974Z B2501:10:23,000:27:03,007
268198Zabloudil IvoRousínov1968M C2801:10:25,000:27:05,00x
269599Hrubešová DitaSynthon1970Z C501:10:30,000:27:10,006
270263Prudký PetrŘícmanice1976M B7901:10:36,000:27:16,00x
27137Šmíd MarekBoskovice1985M A7901:10:39,000:27:19,001
272546Hladík DanielHulín1993M A8001:10:42,000:27:22,00x
273564Karlíková MonikaTri Ski Marovky1985Z A3501:10:44,000:27:24,005
274299Dvořák TomášMagistr TOM1972M C2901:10:49,000:27:29,001
275569Vyroubal MichalKalda team1968M C3001:10:49,000:27:29,00x
276318Jindřich MarekBrno1975M B8001:10:51,000:27:31,00x
277298Dvořák ZdeněkAUTECO BS1970M C3101:10:51,000:27:31,001
278123Cikanek PavelTJ Rytmus1986M A8101:11:01,000:27:41,001
279293Lefflerová MonikaChotěboř1989Z A3601:11:07,000:27:47,00x
28019Hrstková IvaAC Moravská Slavia Brno1976Z B2601:11:11,000:27:51,00x
281120Jurdová MonikaBrno1986Z A3701:11:13,000:27:53,00x
282617Ubrová VeronikaFitness centrum Body Care1978Z B2701:11:19,000:27:59,00x
283267Novotná LucieOlešnice1997Z A3801:11:20,000:28:00,004
284334Buš RomanRájec-Jestřebí1965M C3201:11:26,000:28:06,001
28513Grepl MichalPlumlov1980M B8101:11:32,000:28:12,00x
2861265Štarhová IvetaBrno1989Z A3901:11:38,000:28:18,00x
287177Hlaváček TomášFC Spešov1993M A8201:11:42,000:28:22,001
288158Pitner PetrVelen1983M A8301:11:45,000:28:25,00x
289259Boháč JiříBehejBrno.com1954M D1201:11:45,000:28:25,00x
290297Střížová TerezaŠlapanice1990Z A4001:11:51,000:28:31,00x
291225Jordánek RadimBlansko 11990M A8401:12:01,000:28:41,001
292624Radek JunVíska1975M B8201:12:02,000:28:42,00x
293357Bařinka JanBoskovice1984M A8501:12:08,000:28:48,001
294287Klíč AntonínBoskovice1988M A8601:12:16,000:28:56,001
295359Herman MichalČerná Hora1980M B8301:12:16,000:28:56,001
29663Křepela ZdeněkSTK Zbraslavec1982M B8401:12:17,000:28:57,001
2971297Philippe FannyBoskovice1988M A8701:12:32,000:29:12,003
298234Šmerdová JarmilaPozořice1958Z D301:12:33,000:29:13,00x
299730Archer Karel---1969M C3301:12:35,000:29:15,00x
300348Hanušová MartaOstopovice1982Z B2801:12:48,000:29:28,00x
301327Hubený JakubBoskovice1996M A8801:13:35,000:30:15,001
302151Korcová JanaBoskovice1990Z A4101:13:37,000:30:17,002
30321Dítě ViktorKaBrňáci1992M A8901:13:58,000:30:38,00x
30426Štefulík MilanBrno1975M B8501:14:12,000:30:52,00x
305269Ondráčková LucieSK PETROVICE1990Z A4201:14:35,000:31:15,001
306284Pokorná MartaBoskovice1976Z B2901:14:46,000:31:26,001
307325Krátký JakubBoskovice2002M A9001:15:27,000:32:07,001
308672Novotný MatějSebranice2002M A9101:15:28,000:32:08,001
309255Hlaváč PavelBoskovice1975M B8601:15:45,000:32:25,001
310243Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno1960Z D401:15:45,000:32:25,00x
311658Maršálek JiříNewline1958M D1301:16:17,000:32:57,00x
312581Slámová DarinaTJ Rytmus Boskovice1977Z B3001:16:20,000:33:00,001
313586Riznerová MarkétaBoskovice1991Z A4301:16:28,000:33:08,001
314548Šafář RadekŠneci v běhu1985M A9201:16:34,000:33:14,00x
315253Volkmannová KvětaHamry nad Sázavou1980Z B3101:16:37,000:33:17,00x
316252Strouhalová JanaVelké Opatovice1974Z B3201:16:39,000:33:19,001
317168Formánek PetrRozběháme Vyškovsko1982M B8701:17:04,000:33:44,00x
31889Přikrylová KateřinaLysice1985Z A4401:17:11,000:33:51,001
319319Makovská DitaBrno1980Z B3301:17:11,000:33:51,00x
320122Prokop AlešBrno1972M C3401:17:11,000:33:51,00x
321140Fialová VeronikaBoskovice1987Z A4501:17:52,000:34:32,001
322105Geršlová ZitaProtivanov1973Z B3401:17:55,000:34:35,00x
323104Geršl PavelProtivanov1994M A9301:17:57,000:34:37,00x
32458Těžký PavelSTK Zbraslavec1970M C3501:18:00,000:34:40,001
325282Černá NikolaBrno1989Z A4601:18:01,000:34:41,00x
32617Boumová HelenaBrno1990Z A4701:18:02,000:34:42,00x
327279Kohut MiroslavBrno1987M A9401:18:02,000:34:42,00x
328128Jordánová VěraRozběháme Boskovicko1979Z B3501:18:35,000:35:15,001
329289Bártová KateřinaBoskovice1982Z B3601:18:35,000:35:15,001
330127Veselá JanaRozběháme Boskovicko1978Z B3701:18:35,000:35:15,001
331170Knecht MilanGiselda Brno1961M D1401:19:04,000:35:44,00x
33294Slouková ŠárkaRozběháme Boskovicko1975Z B3801:19:27,000:36:07,001
333596Šacher TomášSvitávka1975M B8801:19:49,000:36:29,001
334102Malounek PetrBoskovice1982M B8901:19:58,000:36:38,001
335103Petržela LukášSkalice nad Svitavou1983M A9501:20:18,000:36:58,001
336108Vostal TomášROZBĚHÁME BŘECLAV1985M A9601:20:20,000:37:00,00x
337135Koudelková JanaBoskovice1984Z A4801:20:21,000:37:01,001
338283Cimprich PetrNordic walking Olomouc1986M A9701:20:37,000:37:17,00x
339622Streitová MiroslavaBrno1983Z A4901:20:52,000:37:32,00x
340152Klvaňová PetraMalhotice1996Z A5001:20:59,000:37:39,00x
34188Jablunka Dušanhedica1977M B9001:21:00,000:37:40,00x
342587Surá AdélaRozběháme Vyškovsko1997Z A5101:21:00,000:37:40,00x
34379Šimková NelaVyškov1985Z A5201:21:02,000:37:42,00x
344189Rokošová PavlínaRozběháme Vyškovsko1981Z B3901:21:23,000:38:03,00x
345256Kolářová HanaTišnov 11985Z A5301:21:25,000:38:05,00x
346258Bučková TerezaPředklášteří1993Z A5401:21:25,000:38:05,00x
347197Pešová VeronikaBoskovice1996Z A5501:21:37,000:38:17,001
34853Němcová DoubravkaTři veteráni1980Z B4001:22:08,000:38:48,00x
349326Spěváková MarkétaChudčice1994Z A5601:22:19,000:38:59,00x
350313Zachrla TomášBlansko1991M A9801:22:19,000:38:59,001
35146Ježová MartinaBrno1975Z B4101:22:59,000:39:39,00x
352210Čejková DanielaLetovice1975Z B4201:23:05,000:39:45,001
353589Hladká KláraBrno1978Z B4301:23:24,000:40:04,00x
354219Burián TomášBoskovice1981M B9101:23:29,000:40:09,001
35587Jablunková Andreahedica1977Z B4401:23:38,000:40:18,00x
3561304Šrámková IvetaKozárov1993Z A5701:23:38,000:40:18,001
357250Matonoha AlešBrno1980M B9201:24:23,000:41:03,00x
35836Lipenský TomášSlapanice1980M B9301:24:25,000:41:05,00x
3599Fialová JanaJ&J&J&J1987Z A5801:24:42,000:41:22,00x
360136Podrabská LudmilaBlansko1982Z B4501:24:56,000:41:36,001
361336Lubrichová EvaSKI-OB ŠTERNBERK1975Z B4601:25:45,000:42:25,00x
362181Sedláček IvoJazykovka Letovice1968M C3601:25:50,000:42:30,001
363184Motlová LibušeSkřípov 721967Z C601:27:46,000:44:26,00x
364257Kubátová MichaelaTišnov1994Z A5901:28:17,000:44:57,00x
365119Kowolowski HanaJeden měsíc běžce1975Z B4701:28:26,000:45:06,00x
366543Giertl JurajSvitávka1994M A9901:28:38,000:45:18,001
367552Barreto AngelicaSvitávka1991Z A6001:28:52,000:45:32,001
368246Stříbrný RostislavAC Moravská Slavia Brno1952M D1501:28:58,000:45:38,00x
369203Šlégrová MarcelaLetovice1966Z C701:29:04,000:45:44,001
37050Kotlánová JanaStřední škola André Citro1986Z A6101:29:06,000:45:46,001
371112Lou Chani.Rozběháme Boskovicko1984Z A6201:30:07,000:46:47,001
372118Sodomková LenkaŽelezné1982Z B4801:31:00,000:47:40,00x
373213Kleclová JaroslavaJablonné nad Orlicí1989Z A6301:31:00,000:47:40,00x
374329Skořepa PetrElite sport Boskovice2005M701:32:30,000:49:10,00-
375550Karásková JanaČerná Hora1983Z A6401:33:37,000:50:17,001
376165Pikal KarelKVS Olomouc1949M D1601:34:22,000:51:02,00x
377166Dražan LiborUniverzita obrany1960M D1701:37:06,000:53:46,00x
378309Poštulková MiladaSKI-OB ŠTERNBERK1968Z C801:38:02,000:54:42,00x
379275Rašovská DenisaTišnov1990Z A6501:39:21,000:56:01,00x
380272Paníčková NikolaTišnov1989Z A6601:39:24,000:56:04,00x
381271Gregušová Hell.Báječné ženy v běhu1965Z C901:44:21,001:01:01,00x
382274Pavlačková LucieKajetín 241987Z A6701:44:23,001:01:03,00x
383130Přichystal MarekBrno-Komín1970M C3701:45:27,001:02:07,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2022
Polojasno   Boskovické běhyTrať:1600 m
16°C   Katerogie: 1600 m12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1733Šír MartinBYAC Brno2008M100:05:35,00x
2669Šafránek JáchymElite Sport Boskovice2007M200:05:53,000:00:18,0040
3463Sychra MichalBoskovice2008M300:05:55,000:00:20,0036
4701Horák LubošElite Sport Boskovice2007M400:05:56,000:00:21,0033
5706Hladký TadeášSK Skol Brno2008M500:06:05,000:00:30,00x
61279Zavřelová AdélaElite Sport Boskovice2007W100:06:11,000:00:36,0040
7457Korčák TomášBoskovice2008M600:06:16,000:00:41,0031
8683Marečková ŠárkaBoskovice2008W200:07:07,000:01:32,0036
9711Koudelková LucieElite Sport Boskovice2008W300:07:11,000:01:36,0033
10481Fiala DanielBoskovice2007M700:07:14,000:01:39,0030
11712Širučková NikolElite sport Boskovice2008W400:07:42,000:02:07,0031
12482Fialová AnetaBoskovice2007W500:07:46,000:02:11,0030
13665Roudná KateřinaElite sport Boskovice2007W600:08:28,000:02:53,0029
14708Zatloukalová VeronikaElite Sport Boskovice2008W700:08:34,000:02:59,0028


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2022
Polojasno   Boskovické běhyTrať:800 m
16°C   Katerogie: 800 m12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
11273Burkoň ŠimonSvitávka2009M100:02:36,0040
2495Krejčí BarboraElite sport Boskovice2009W100:02:38,000:00:02,0040
3703Anderlová Marie2BWINNER2009W200:02:38,000:00:02,00x
4493Dostál DominikElite Sport Boskovice2009M200:02:40,000:00:04,0036
5400Hruda TomášDrahanský sport team2009M300:02:51,000:00:15,0033
6670Šafránková AnnaElite Sport Boskovice2010W300:02:52,000:00:16,0036
7693Urban FrantišekRozsíčka2009M400:02:55,000:00:19,00x
8395Tomanová MajaOrel Vyškov2010W400:03:00,000:00:24,00x
9659Zamazalová EliškaAK LD Blansko2009W500:03:01,000:00:25,0033
10523Blaťáková KarolínaTJ Sokol Velké Meziříčí2010W600:03:04,000:00:28,00x
11678Vávrů NelaElite boskovice2010W700:03:05,000:00:29,0031
12476Včelík PetrSvitávka2009M500:03:06,000:00:30,0031
13458Řeháková VeronikaAC Moravský Krumlov2010W800:03:08,000:00:32,00x
14664Roudná MichaelaElite sport Boskovice2010W900:03:10,000:00:34,0030
15731Ondráčková LucieElite Sport Boskovice2010W1000:03:11,000:00:35,0029
16522Horská NikolFénix Sport Blansko2010W1100:03:20,000:00:44,0028
17697Meluzínová NelaELITE SPORT BOSKOVICE2009W1200:03:23,000:00:47,0027
181270Sáňka David---2009M600:03:27,000:00:51,00x
19720Fialová Ela---2010W1300:03:30,000:00:54,00x
20729Hegedüšová SimonaElite Sport Boskovice2009W1400:03:37,000:01:01,0026
21719Kupsová DominikaSvitávka2010W1500:03:39,000:01:03,0025
22531Jež ŠtěpánBoskovice2010M700:03:51,000:01:15,0030
231272Jordán Václav---2009M800:03:51,000:01:15,00x
241261Pokorná Hana---2010W1600:03:53,000:01:17,00x
25514Samek AdamBoskovice2010M900:04:15,000:01:39,0029


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2022
Polojasno   Boskovické běhyTrať:800 m
16°C   Katerogie: 800 m12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1707Hladký MikulášSK Skol Brno2012M100:02:53,00x
2684Hrazdilová TerezaElite Sport Boskovice2011W100:02:54,000:00:01,0040
3525Šeránek ViktorSokolnice2012M200:03:01,000:00:08,00x
4702Krenželoková EvaElite Sport Boskovice2012W200:03:02,000:00:09,0036
5401Hruda PetrDrahanský sport team2011M300:03:04,000:00:11,0040
6727Mosler Marek---2012M400:03:04,000:00:11,00x
7713Slavík BohuslavAC Moravský Krumlov2012M500:03:10,000:00:17,00x
81267Holý Miroslav---2011M600:03:15,000:00:22,00x
9674Kalousová AgneseAtletika Svitavy2012W300:03:15,000:00:22,00x
10700Holková EmillyAtletika Slavkov u Brna/ 2012W400:03:15,000:00:22,00x
11502Volkmannová ElenaHamry nad Sázavou2012W500:03:15,000:00:22,00x
12710Stőhrová EvaVranová2012W600:03:17,000:00:24,0033
13515Schich VojtěchElite Boskovice2012M700:03:17,000:00:24,0036
14685Hrazdil FilipElite Sport Boskovice2012M800:03:21,000:00:28,0033
15431Skořepová SofieElite sport Boskovice2011W700:03:23,000:00:30,0031
16666Bernard ŠimonElite Sport Boskovice2012M900:03:24,000:00:31,0031
17450Křepela DavidSTK Zbraslavec2012M1000:03:29,000:00:36,0030
18507Dostálová NelaElite Boskovice2012W800:03:31,000:00:38,0030
19530Ježová Justýna VěraElite Sport Boskovice2012W900:03:36,000:00:43,0029
20532Procházková DianaKyjov2012W1000:03:36,000:00:43,00x
21516Adámková NicoleMladkov u Boskovic2012W1100:03:42,000:00:49,0028
221277Nečas Vojtěch---2012M1100:03:44,000:00:51,00x
23725Křepelová Klára---2012W1200:03:53,000:01:00,00x
24715Kupsa MatyášSvítávka2012M1200:03:54,000:01:01,0029
25483Fialová NicolBoskovice2011W1300:03:55,000:01:02,0027
26499Mlateček MatyášBoskovice2012M1300:04:06,000:01:13,0028
27508Pavlačka MatyášBrno2011M1400:04:13,000:01:20,00x
28722Kotlan Maxmilián---2012M1500:04:15,000:01:22,00x
29726Bartoňová Aneta---2012W1400:04:33,000:01:40,00x
30735Škarvadová Magdaléna---2011W1500:04:43,000:01:50,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2022
Polojasno   Boskovické běhyTrať:2500 m
16°C   Katerogie: Zámecký běh12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
11798Šmída MichalAK Olymp Brno2001M100:08:01,00x
21Dvořák PavelAtletika Alojzov1982M200:08:04,000:00:03,00x
3650Baran VilémFrýdlant nad Ostravicí1996M300:08:39,000:00:38,00x
4436Charvát MatyášElite Sport Boskovice2005DM100:08:56,000:00:55,00x
5639Bresser TimothyElite Sport Boskovice2005DM200:08:59,000:00:58,00x
6733Šír MartinBYAC Brno2008DM300:09:09,000:01:08,00x
7422Vostal VáclavTJ Spartak Třebíč2006DM400:09:14,000:01:13,00x
8415Kalaš RudolfLhota Rapotina1971M400:09:33,000:01:32,00x
9649Herčík DanielElite sport Boskovice2005DM500:09:34,000:01:33,00x
10404Jančařík TomášHattrick Brno2005DM600:09:45,000:01:44,00x
111291Razáková DenisaBarbarian Extreme Team2000W100:09:51,000:01:50,00x
12732Ščudla OndřejElite Sport Boskovice2008DM700:09:54,000:01:53,00x
131281Ryšavka JáchymFénix Sport Blansko2007DM800:09:55,000:01:54,00x
146Otevřelová KristýnaColumbia Montrail/ TJ Lig1987W200:09:59,000:01:58,00x
15412Fiala DavidBoskovice2004M500:10:09,000:02:08,00x
16414Zabloudilová EvaAHA Vyškov2001W300:10:09,000:02:08,00x
17400Hruda TomášDrahanský sport team2009DM900:10:16,000:02:15,00x
18413Andrle MartinLetovice2000M600:10:33,000:02:32,00x
19647Krajci TimotejBoskovice2009DM1000:10:41,000:02:40,00x
20304Kouřil RadimBoskovice1970M700:10:44,000:02:43,00x
21693Urban FrantišekRozsíčka2009DM1100:10:45,000:02:44,00x
2221Dítě ViktorKaBrňáci1992M800:10:46,000:02:45,00x
23417Bednář JanBoskovice2004M900:11:00,000:02:59,00x
24403Jančaříková KarolínaVSK UNI Brno2008DW100:11:09,000:03:08,00x
25401Hruda PetrDrahanský sport team2011DM1200:11:16,000:03:15,00x
26423Vostal MarekTJ Spartak Třebíč2008DM1300:11:30,000:03:29,00x
27645Supíková PetraVratimov1997W400:11:41,000:03:40,00x
28194Pavlů AndreaRozběháme Boskovicko1979W500:11:44,000:03:43,00x
29391Řehoř MichalLetovice1999M1000:11:58,000:03:57,00x
30397Horák ZdeněkStřední škola André Citro1977M1100:12:01,000:04:00,00x
311288Hrdina PetrSlaný1979M1200:12:03,000:04:02,00x
32651Dvořáčková KláraTJ rytmus2006DW200:12:13,000:04:12,00x
33124Hegrová IvonaValím Valím Hostěrádky1969W600:12:16,000:04:15,00x
34646Krajči ŠimonBoskovice2007DM1400:12:32,000:04:31,00x
35644Vondál FilipVanovice2008DM1500:12:39,000:04:38,00x
36437Portešová AlicePtení1990W700:12:42,000:04:41,00x
371290Horký LukášLetovice2002M1300:12:44,000:04:43,00x
38432Bejcek AntoninBoskovice2013DM1600:12:46,000:04:45,00x
39402Hruda MartinDrahanský sport team2014DM1700:12:51,000:04:50,00x
40648Krajči JonášBoskovice2012DM1800:12:57,000:04:56,00x
41418Burešová Petra4 MAX FITNES1977W800:13:00,000:04:59,00x
421293Buchtová Jana4Max Fitness1970W900:13:05,000:05:04,00x
43636Širůčková MartinaDolní Loučky1983W1000:13:17,000:05:16,00x
44431Skořepová SofieElite sport Boskovice2011DW300:13:29,000:05:28,00x
45738Kuzyk Taras---1981M1400:13:44,000:05:43,00x
46427Stupková DanaBrno2006DW400:13:44,000:05:43,00x
47380Geršlová AnnaBoskovice2007DW500:13:46,000:05:45,00x
48408Kallová LucieSmržice2009DW600:13:59,000:05:58,00x
491292Pečinka AdamLetovice1999M1500:14:15,000:06:14,00x
50329Skořepa PetrElite sport Boskovice2005DM1900:14:22,000:06:21,00x
51411Krejčíková MagdalenaZastávka u Brna1988W1100:14:39,000:06:38,00x
521286Hájek JanOlomouc1990M1600:14:56,000:06:55,00x
53637Kalousova MarkétaSvitavy1984W1200:14:56,000:06:55,00x
54541Dostál MartinBoskovice1984M1700:15:04,000:07:03,00x
55155Darebníčková AnnaPřerov1977W1300:15:15,000:07:14,00x
56405Fialová VeronikaBoskovice1991W1400:15:15,000:07:14,00x
57632Khýr LukášHorní Štěpánov1995M1800:15:36,000:07:35,00x
58421Janků LadislavBoskovice1960M1900:15:36,000:07:35,00x
59633Khýr MiroslavHorní Štěpánov1972M2000:15:36,000:07:35,00x
60635Khýrová JanaHorní Štěpánov1974W1500:15:37,000:07:36,00x
61629Šmerdová JaroslavaBrno1983W1600:15:38,000:07:37,00x
62419Skryjova Zdena4maxfitness1965W1700:15:55,000:07:54,00x
63420Janová Petra4maxfitness1973W1800:15:56,000:07:55,00x
64386Řehořová MarcelaLetovice1977W1900:16:15,000:08:14,00x
65426Pospíšil DavidPraha2006DM2000:16:34,000:08:33,00x
66407Smička LukášSmržice2011DM2100:17:38,000:09:37,00x
67406Smičková VanessaSmržice2009DW700:17:38,000:09:37,00x
68642Křivánková KateřinaNeslovice (okres Brno-ven1992W2000:17:44,000:09:43,00x
69387Bergová OlgaBlansko1979W2100:17:44,000:09:43,00x
70643Pospisilova VeronikaIvančice1989W2200:17:45,000:09:44,00x
71390Fialová JanaBrno1981W2300:17:45,000:09:44,00x
721285Novotná PetraBrno2002W2400:17:48,000:09:47,00x
73438Holmanová EvaVanovice2002W2500:17:50,000:09:49,00x
74439Buryšková DenisaVanovice2002W2600:17:52,000:09:51,00x
75409Kalla AdamSmržice2011DM2200:18:00,000:09:59,00x
76410Smičková LucieSmržice1980W2700:18:02,000:10:01,00x
77430Řepický DavidKřelov-Břuchotín1977M2100:18:02,000:10:01,00x
78379Ošlejšková KateřinaBoskovice1978W2800:18:02,000:10:01,00x
79638Kalous AdamSvitavy1979M2200:18:17,000:10:16,00x
80399Geršlová AntonieBoskovice2008DW800:18:19,000:10:18,00x
81378Peškeová MartinaKaBrňáci1993W2900:18:31,000:10:30,00x
82434Bejcková AlžbetaBoskovice2010DW900:18:35,000:10:34,00x
83628Pečinková Eliška---2010DW1000:18:35,000:10:34,00x
841284Weisová AmálieOlešnice2011DW1100:18:44,000:10:43,00x
851283Weis JosefOlešnice1974M2300:18:45,000:10:44,00x
86425Pospíšilová SimonaPraha1978W3000:18:50,000:10:49,00x
87424Pospíšilová AmáliePraha2009DW1200:18:51,000:10:50,00x
8846Ježová MartinaBrno1975W3100:18:52,000:10:51,00x
89385Jež DavidBrno1981M2400:18:53,000:10:52,00x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-22  /  Tisk:04.10.2022
© Malin 2015-22