O kresníB ěžeckáL iga  2022
Průběžné pořadí v OBL aneb jak jsme na tom

Průběžné pořadí v OBL aneb jak jsme na tom

30. září 2022 Blansko -  Letošní seriál...

Pozor změna. Kunštátská desítka až na konci října.

Pozor změna. Kunštátská desítka až na konci října.

20. 9. 2022 Kunštát na Moravě – Letos již třináctý...

Nabitý běžecký podzim je tady!

Nabitý běžecký podzim je tady!

2. 9. 2022 Ráječko, Blansko, Skalní mlýn, Sloup, Horní Lhota....

Jsou běžci jedna rodina ?

Jsou běžci jedna rodina ?

11. 8. 2022 Blansko. Pro běžce, kteří si alespoň občas zaběhnou nějaký ten...

Pololetní finiš OBL v maratonském tempu

Pololetní finiš OBL v maratonském tempu

29. 6. 2022 Blansko, Lomnice. Ke své poločasové přestávce dospěje...

  • Průběžné pořadí v OBL aneb jak jsme na tom

  • Pozor změna. Kunštátská desítka až na konci října.

  • Nabitý běžecký podzim je tady!

  • Jsou běžci jedna rodina ?

  • Pololetní finiš OBL v maratonském tempu

Výsledky závodu:


 Zpět 



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.04.2022
Přeháňky   Skalická desítkaTrať:9800 m
5°C   Katerogie: hlavní trať24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
19Jančík TomášElite sport Boskovice / Boskovice1972MV2100:40:55,0080
235Nečas VítězslavVelenov1978MV1100:41:20,000:00:25,0076
375Beneš PetrBlansko1987M100:41:46,000:00:51,0073
431Šperka MartinBoskovice1970MV2200:41:59,000:01:04,0071
53Buš OndřejRáječko1985M200:43:44,000:02:49,0070
677Široký StanislavBlansko/AK Blansko Dvorská1977MV1200:44:35,000:03:40,0069
785Dvořák MiroslavSokol Bystré1975MV1300:45:16,000:04:21,00x
810Kalaš RudolfInvalidovna Boskovice1971MV2300:46:04,000:05:09,0068
978Macura JanHorizont Kola Novák Blansko1972MV2400:47:24,000:06:29,0067
1092Petr LukášSportovní benefity s.r.o.1980MV1400:47:48,000:06:53,00x
118Horský RadekVavřinec1978MV1500:48:23,000:07:28,0066
1289Vrána FilipBrno-Jundrov1976MV1600:49:20,000:08:25,00x
1381Matěna VladimírVZS Blansko1959MV3100:50:06,000:09:11,0065
142Arrufí-Franch EnricCNLH / Brno1972MV2500:50:11,000:09:16,00x
1522Novák PavelSuchdol1985M300:50:14,000:09:19,0064
1688Odehnal TomášBoskovice1968MV2600:52:07,000:11:12,0063
1773Haresta PetrRájec Jestřebí1986M400:53:05,000:12:10,0062
1868Šmatera PetrKunštát1961MV3200:53:17,000:12:22,0061
1971Šamonil PetrRájec - Jestřebí/1962MV3300:53:29,000:12:34,0060
2032Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3400:53:52,000:12:57,0059
2180Juras MichaelKořenec1992M500:54:24,000:13:29,0058
2225Paděra PetrBlansko1989M600:54:25,000:13:30,0057
2391Bedan PetrSpešov1973MV1700:54:34,000:13:39,0056
2415Landa JaroslavMinerva Boskovice1957MV3500:55:02,000:14:07,0055
2586Pernica MartinVZS Blansko1989M700:56:15,000:15:20,0054
2682Buš JiříRájec-Jestřebí1994M800:58:13,000:17:18,0053
2769Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko1962MV3601:01:20,000:20:25,0052
2883Buš RomanRájec1965MV2701:02:37,000:21:42,0051
2987Petržela LukášSkalice nad Svitavou1983M901:07:54,000:26:59,0050


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.04.2022
Přeháňky   Skalická desítkaTrať:4800 m
5°C   Katerogie: 4800 m24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
14Charvát MatyášElite Sport Boskovice2005J100:22:37,0040
226Pelíšek JaromírBiatlon Blansko2006J200:23:10,000:00:33,0036
367Komárková ZdeňkaKOMETKY Olešnice1974ŽV1100:23:36,000:00:59,0040
466Razáková DenisaBarbarian extreme team2000Ž100:23:58,000:01:21,00x
570Krejsová PetraKOMETKY Boskovice1979ŽV1200:25:13,000:02:36,0036
634Zourek DavidBlansko2003J300:25:14,000:02:37,0033
714Kuchařová TáňaPERUN TEAM BLANSKO1975ŽV1300:26:25,000:03:48,0033
841Koutná LenkaBlansko1988Ž200:28:12,000:05:35,0031
976Pospíšilová GabrielaTerénkozy1976ŽV1400:28:25,000:05:48,00x
1074Sedláková TerezaLhota Rapotina1989Ž300:29:11,000:06:34,0030
1179Krenželoková KláraElite Sport Boskovice1979ŽV1500:30:32,000:07:55,0029
1290Kubinová AdélaElite Sport Boskovice2004Jky100:31:30,000:08:53,0040
1372Nečasová PetraZboněk1987Ž400:32:01,000:09:24,0028
1493Nedvědová AndreaBlansko2007100:36:35,000:13:58,00-
1524Kmečová TerezaStopa Skalice2006Jky200:41:04,000:18:27,0036
1684Růžička BohuslavSC Ráječko1946200:51:02,000:28:25,00-


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.04.2022
Přeháňky   Skalická desítkaTrať:1200 m
5°C   Katerogie: Starší žáci24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
16Ellinger DenisAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2007ŽciS100:04:33,0040


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.04.2022
Přeháňky   Skalická desítkaTrať:1200 m
5°C   Katerogie: Starší žákyně24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
157Kakáčová HanaAK Ludvíka Daňka / Blansko2008ŽkyS100:04:54,0040
211Kniesová LucieAK Ludvíka Daňka / Blansko2007ŽkyS200:05:05,000:00:11,0036
349Jurová AnnaElite sport Boskovice2008ŽkyS300:05:37,000:00:43,0033
412Nedvědová AndreaBlansko2007ŽkyS400:06:25,000:01:31,0031


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.04.2022
Přeháňky   Skalická desítkaTrať:1200 m
5°C   Katerogie: Mladší žáci24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
164Korgo VojtěchFENIX SPORT BLANSKO2009ŽciM100:04:38,0040
248Přichystal DanielElite Sport Boskovice2010ŽciM200:04:38,000:00:00,0036
363Kuběna DominikFénix Sport Blansko/Vavřinec2010ŽciM300:05:03,000:00:25,0033


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.04.2022
Přeháňky   Skalická desítkaTrať:700 m
5°C   Katerogie: Mladší žákyně24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
113Krejčí BarboraElite sport Boskovice / Boskovice2009ŽkyM100:02:33,0040
229Rybová KateřinaAKLD Blansko / Lipůvka2009ŽkyM200:02:37,000:00:04,0036
362Přikrylová AdélaFénix sport Blansko2010ŽkyM300:02:39,000:00:06,0033
460Bartíková AmélieFénix Sport Blansko/Vavřinec2010ŽkyM400:02:45,000:00:12,0031
523Novotná Gabriela AnnaElite Sport Boskovice2009ŽkyM500:02:50,000:00:17,0030
651Ondráčková LucieBoskovice/Elitespotr2010ŽkyM600:02:53,000:00:20,0029
761Horáková KatkaFénix klub Blansko2010ŽkyM700:03:01,000:00:28,0028
865Horská NikolaFénix Sport Blansko2010ŽkyM800:03:03,000:00:30,0027
927Pelíšková AlenaBiatlon Blansko2010ŽkyM900:03:20,000:00:47,0026


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.04.2022
Přeháňky   Skalická desítkaTrať:700 m
5°C   Katerogie: Přípravka starší hoši24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
150Jakubec VojtaAK Blansko2011100:03:05,0040
236Láník RadekBoskovice2011200:03:08,000:00:03,0036
343Bernard ŠimonBoskovice2012300:03:11,000:00:06,0033
420Nejezchleb DanElite Sport Boskovice2012400:03:27,000:00:22,0031


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.04.2022
Přeháňky   Skalická desítkaTrať:500 m
5°C   Katerogie: Přípravka starší dívky24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
11Arrufi EmmaVZK / Brno2011100:01:50,00x
237Dvořáčková ZuzanaVavřinec / Fénix Sport Blansko2011200:02:00,000:00:10,0040
344Langerová NatálieZboněk2012300:02:03,000:00:13,0036
445Pudíková SofieElite Sport Boskovice2012400:02:25,000:00:35,0033


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.04.2022
Přeháňky   Skalická desítkaTrať:400 m
5°C   Katerogie: Mladší hoši24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
142Štébl JakubAHA Vyškov2013100:01:12,00x
228Přikryl JanFénix sport Blansko2013200:01:17,000:00:05,00x
347Hříbal MatyášElite Sport Boskovice2014300:01:20,000:00:08,00x
440Musil FilipElite Sport Boskovice2013400:01:27,000:00:15,00x
521Nejezchleb HynekElite Sport Boskovice2014500:01:30,000:00:18,00x
652Bruža PavelStopa Skalice2014600:02:15,000:01:03,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.04.2022
Přeháňky   Skalická desítkaTrať:300 m
5°C   Katerogie: Mladší dívky24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
146Kopecká BáraElite Sport Boskovice / Boskovice2013100:01:06,00x
218Mazalová ElenElite Sport Boskovice / Boskovice2013200:01:10,000:00:04,00x
359Jindrová ElaFénix sport Blansko2013300:01:14,000:00:08,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.04.2022
Přeháňky   Skalická desítkaTrať:100 m
5°C   Katerogie: Přípravka chlapci24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
138Ščudla JakubElite sport Boskovice20151x
239Musil LukášElite Sport Boskovice20152x
353Haresta JakubRájec - Jestřebí20153x
456Tenora TeodorStopa Skalice / Skalice20174x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.04.2022
Přeháňky   Skalická desítkaTrať:100 m
5°C   Katerogie: Přípravka dívky24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
158Jindrová JanaFénix sport Blansko20151x
217Langová NatálieLetovice20162x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.04.2022
Přeháňky   Skalická desítkaTrať:100 m
5°C   Katerogie: Přípravka Nejmladší chlapci24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
154Haresta DamiánBlansko / Blansko HC Rytíři2018PřNejMlCh1x
216Lang DavidLetovice2018PřNejMlCh2x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-22  /  Tisk:04.10.2022
© Malin 2015-22