O kresníB ěžeckáL iga  2024
Další tři závody do pololetí

Další tři závody do pololetí

Blansko, Sloup, Lomnice u Tišnova. Pololetní program Okresní...

Šest závodů za 26 dnů

Šest závodů za 26 dnů

V květnu a začátkem června si seriál OBL připravil pro...

Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

23. května 2024 Doubravice, Ostrov. Na první červnový víkend...

Nejkrásnější trať v OBL

Nejkrásnější trať v OBL

Skalní mlýn, Macocha.  Již na úterý 21. května je...

Lesempolem za tvarůžkem

Lesempolem za tvarůžkem

Vytrvalostními běžci oblíbený ultra podnik Borák konaný...

  • Další tři závody do pololetí

  • Šest závodů za 26 dnů

  • Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

  • Nejkrásnější trať v OBL

  • Lesempolem za tvarůžkem

VÝSLEDKY 2014

TERMÍNOVKA 2014 ke stažení (jpg)  PROPOZICE 2014 + PARTNEŘI OBL ke stažení (jpg)
Č. DATUM  MÍSTO DÉLKA NÁZEV START PROFIL PROPOZICE VÝSLEDKY FOTKY
1. so 8.2. Ráječko 10 km Ráječkovská desítka, 20. roč. 11.15 JPG PDF PDF ZDE
2. pá 28.3.  Blansko  5 km  Jarní pětka na dráze 29. roč. 17.00 PDF PDF ZDE
3. ne 6.4. Hořice 8 km Hořická osmička 8. roč.  10.30 PDF PDF
PDF ZDE
4. so 12.4. Skalice nad Svitavou 9,8 km  Skalická desítka 17. roč.  14.30  PDF  PDF PDF ZDE
5.  čt 1.5. Boskovice 12,5 km Boskovické běhy 5. roč. 15.20 ZDE PDF ZDE
6. út 13.5. Sloup – Hraběnka 4,3 km Hraběnka Cup 15. roč. 17.30 PDF PDF PDF
ZDE
7. út 20.5. Skalní mlýn – Macocha 4,7 km Hraběnka Cup 15. roč. 17.30 PDF PDF PDF  X
8. út 27.5. Ráječko – Hraběnka 7,8 km Hraběnka Cup 15. roč.  17.30 PDF PDF PDF ZDE
9. ne 1.6. Ostrov u Macochy 10 km Šamalíkova míle 3. ročník 16.00 PDF PDF PDF ZDE
10. so 7.6. Doubravice nad Svitavou 8,5 km Svitava kros o putovní pohár mikroregionu Svitava 6. roč. 11.00 PDF PDF PDF ZDE
11. so 14.6. Veselice 10 km Lesempolem 1. ročník 11.00 JPG PDF PDF ZDE
12. ne 29.6. Sloup 15 km Sloupská lesní patnáctka 33. roč. 10.00 PDF PDF PDF ZDE
13. út 1.7. Blansko – Lomnice 43 km MUM, 3. Blanenská etapa 22. roč. 14.00 PDF PDF ZDE
14. so 12.7. Skalní mlýn 10 km Desítka Moravským krasem 2. roč. 18.00 PDF PDF ZDE
15. so 19.7. Nemojany 9 km Nemojanská devítka 10.00 PDF PDF PDF ZDE
16. so 30.8. Vísky 9,05 km Vísecká desítka 9. roč. 15.00 PDF PDF PDF ZDE
17. so 30.8. Blansko 21,1 km Půlmaraton Moravským krasem 19. roč. 16.00 PDF PDF PDF ZDE
18. út 2.9. Ráječko – Hraběnka 7,8 km Hraběnka Cup 15. roč. 17.30 PDF PDF PDF ZDE
19. út 9.9. Skalní mlýn – Macocha 4,7 km Hraběnka Cup 15. roč. 17.30 PDF
PDF PDF ZDE
20. út 16.9. Sloup – Hraběnka 4,3 km Hraběnka Cup 15. roč. 17.30 PDF PDF PDF ZDE
21. so 20.9. Sloup 12,2 km Běh Moravským krasem 50. ročník 15.00 PDF PDF PDF ZDE
22. pá 26.9.  Blansko 10 km Podzimní desítka na dráze 29. roč. 16.30 PDF PDF ZDE
23. so 4.10. Kunštát 10 km Kunštátská desítka 5. roč. 11.00 PDF PDF PDF ZDE
24. ne 12.10. Rudice 12 km Běh kolem Klostermannovy studánky 6. roč. 11.00 PDF PDF PDF ZDE
25. so 18.10. Hořice 8 km Hořická rokle 7. ročník 11.00 PDF PDF PDF ZDE
26. so 8.11. Jedovnice 11 km Běh za jedovnickým kaprem - memoriál Jiřího Kovaříka 18. roč. 14.00 PDF PDF PDF ZDE
27. so 6.12. Okrouhlá 8,3 km Mikulášský běh Okrouhlá 6. roč. 11.15 PDF PDF PDF ZDE
28. so 27.12. Petrovice 5,2 km Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy 19. roč. 11.00 PDF PDF PDF ZDE


www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:18.07.2024
© Malin 2015-24