O kresníB ěžeckáL iga  2024
POSUNUTÍ STARTU BLANENSKÉHO OTVÍRÁKU

POSUNUTÍ STARTU BLANENSKÉHO OTVÍRÁKU

Blansko. Důležitá informace pro všechy případné...

Jarní nabídka závodů … a slovo k rodičům

Jarní nabídka závodů … a slovo k rodičům

18. března 2024 Blansko, Hořice, Skalice. Po Rájecké desítce...

Jarní běh Doubravy ZRUŠEN

Jarní běh Doubravy ZRUŠEN

2. 3. 2024 Boskovice – Pomalu jsem se chystal napsat článek...

Lesempolem již na začátku března

Lesempolem již na začátku března

29. 1. 2024 Veselice –  Již tradiční běžecký závod...

Opět na stupních vítězů. Komárková a Vašíček obhájili titul.

Opět na stupních vítězů. Komárková a Vašíček obhájili titul.

23. 1. 2024 Spešov – Sál Obecního domu ve Spešově opět...

  • POSUNUTÍ STARTU BLANENSKÉHO OTVÍRÁKU

  • Jarní nabídka závodů … a slovo k rodičům

  • Jarní běh Doubravy ZRUŠEN

  • Lesempolem již na začátku března

  • Opět na stupních vítězů. Komárková a Vašíček obhájili titul.

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2023
Slunečno   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:5200 m
2°C   Katerogie: hlavní trať28. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1148Kotyza DanielVsk Univerzita Brno2000M100:17:03,00x
2154Tlamka FilipBRNO TRIATLON TEAM / Boskovice2002M200:17:12,000:00:09,0080
323Grün VojtěchSalomon / Okrouhlá1992M300:17:32,000:00:29,0076
4171Šmída MichalProtivanov2001M400:17:36,000:00:33,00x
5184Lysák VlastimilMikulov1986M500:17:45,000:00:42,00x
6102Soural LukášAK Drnovice / Brno1982MV1100:18:11,000:01:08,00x
7147Kalod JiříVSK Univerzita Brno2006J100:18:17,000:01:14,00x
8104Štoudková PavlaAK Ludvíka Daňka Blansko / Doubravice2003Ž100:18:17,000:01:14,0040
9173Zouhar TadeášBlansko/act Lerak Blansko2005J200:18:26,000:01:23,0040
102Bebej RadekOlešná1983MV1200:18:28,000:01:25,0073
1180Ondráček PetrSK Petrovice / Petrovice1988M600:19:03,000:02:00,0071
1281Ondruška JanDrásov / OBL005 / Drásov2004J300:19:04,000:02:01,0036
13170Šmída JanProtivanov/ak Olymp1999M700:19:06,000:02:03,00x
1414Dvořák MiroslavSokol Bystré / OBL001 / Bystré1975MV1300:19:10,000:02:07,0070
1582Ondruška VladimírDrásov / OBL004 / Drásov1976MV1400:19:20,000:02:17,0069
1699Skřivánek MartinAK Drnovice / Nemojany1976MV1500:19:34,000:02:31,00x
1736Jančík TomášElite sport Boskovice / Boskovice1972MV2100:20:01,000:02:58,0068
18179Široký StanislavBlansko/ak Blansko Dvorská1977MV1600:20:04,000:03:01,0067
19162Krátký PavelFenix Sport Olomučany / Olomučany1974MV1700:20:37,000:03:34,0066
207Buš OndřejRáječko1985M800:20:40,000:03:37,0065
2164Matula PetrSK Radiosport / Bílovice Nad Svitavou1982MV1800:21:02,000:03:59,00x
22165Šafránek JáchymElite Sport Boskovice / Doubravice2007J400:21:07,000:04:04,0033
23121Novák ZdeněkHorizont Kola Novák Blansko1961MV3100:21:15,000:04:12,0064
24117Ellinger DenisAK Ludvíka Daňka Blansko2007J500:21:29,000:04:26,0031
25160Mazlová Tereza2Bwinner2002Ž200:21:29,000:04:26,00x
2673Mokrý OndřejKlub orientačního běhu ALFA Brno1994M900:21:32,000:04:29,00x
276Buš JiříRájec-Jestřebí1994M1000:21:35,000:04:32,0063
285Bradáčová NikolaACT Lerak Blansko / Šebrov-Kateřina2007Jky100:21:36,000:04:33,0040
2985Petrová LenkaOpen Cycling Academy1986Ž300:21:39,000:04:36,00x
3051Kříž JanBike&Ski Drahanská vrchovina / Bosko...1973MV2200:21:47,000:04:44,0062
3191Rybář PavelSuchdol1980MV1900:21:50,000:04:47,0061
3222Grün GustavAC Okrouhlá / Okrouhlá1968MV2300:21:53,000:04:50,0060
3366Matulová LucieSK Radiosport / Bílovice Nad Svitavou1988Ž400:21:55,000:04:52,00x
34136Lai AlexandreBlansko/biatlon Blansko/2010100:21:56,000:04:53,00-
35176Fajstl RichardAK Ludvíka Daňka Blansko2004J600:22:14,000:05:11,0030
3630Horák PavelVyškov / Vyškov1961MV3200:22:18,000:05:15,00x
3716Dvořáková AdélaOBL002 / Bystré1976ŽV1100:22:22,000:05:19,0036
38183Špičák PetrRajhrad/1981MV11000:22:33,000:05:30,00x
3946Komárková ZdeňkaOlešnice1974ŽV1200:22:38,000:05:35,0033
40181Kalaš RudolfBoskovice/boskovice1971MV2400:22:50,000:05:47,0059
4188Prchal LukášKanice/obl0092007J700:23:09,000:06:06,0029
42111Talába MarekBrno1993M1100:23:14,000:06:11,00x
4370Mikšovská TerezaFast & light / Blansko1983ŽV1300:23:14,000:06:11,0031
44161Vít JiříPrušánky1979MV11100:23:15,000:06:12,00x
45178Hlaváček MartinDžentlmen Žďár1990M1200:23:24,000:06:21,0058
463Bockaj CarlosSTG Ceska Trebova / Ceska Trebova1972MV2500:23:29,000:06:26,00x
4733Huťka JiříOBL003 / Bučovice/brno1991M1300:23:34,000:06:31,0057
48115Winterová VlaďkaHodějice / Hodějice1984Ž500:23:38,000:06:35,00x
499Danihelková BarboraAK Ludvíka Daňka Blansko1999Ž600:23:46,000:06:43,0030
50159Černý RadekOrel Vyškov1978MV11200:23:46,000:06:43,00x
5145Kolmašová LucieAk Drnovice / Liga 100 Olomouc 1982ŽV1400:23:48,000:06:45,00x
5252Krušinová AndreaHorizont Blansko / Letovice1982ŽV1500:23:50,000:06:47,0029
53167Daněk ŠtěpánBlansko/horizont Blansko2004J800:23:59,000:06:56,0028
54151Topinková LenkaAc Moravská Slavia Brno1976ŽV1600:24:00,000:06:57,00x
5525Halas PetrAK Drnovice1973MV2600:24:07,000:07:04,00x
56120Kuběnová PetraFast and light / Doubravice Nad Svitavou1987Ž700:24:15,000:07:12,0028
57166Šafránková AnnaElite sport Boskovice / Boskovice2010200:24:29,000:07:26,00-
5848Koutná LenkaBlansko1988Ž800:24:43,000:07:40,0027
5910Dečková JanaPetrovice1990Ž900:24:47,000:07:44,0026
60175Šubová JolanaAha Vyškov2007Jky200:25:13,000:08:10,00x
61163Markus TomášTj Sokol Šebetov1989M1400:25:16,000:08:13,0056
62107Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3300:25:16,000:08:13,0055
63177Šálek ViktorAK Ludvíka Daňka Blansko2004J900:25:22,000:08:19,0027
64137Lai RenataASK Blansko rychlobruslaři / Rájec-...1982ŽV1700:25:39,000:08:36,0025
6572Mokrý JanKOB Alfa Brno1966MV2700:25:50,000:08:47,00x
66158Rechová MartinaPerun Team Blansko / Blansko1986Ž1000:25:55,000:08:52,0024
6789Prchal MiroslavrunKanice / Kanice1967MV2800:26:04,000:09:01,00x
68150Feifer LadislavLomnice/1963MV3400:26:05,000:09:02,00x
69182Slouka PetrObůrka1982MV11300:26:08,000:09:05,0054
70152Topinka JiříAc Moravská Slavia Brno1966MV2900:26:08,000:09:05,00x
7134Hynštová MarieAK Drnovice / Nemojany1957ŽV2100:26:24,000:09:21,00x
7268Matuška ZdeněkAA / Blansko1969MV21000:26:24,000:09:21,0053
7384Pekárková LucieAdamov1987Ž1100:26:36,000:09:33,0023
74101Slabáková LenkaAC Moravská Slavia Brno / Brno1966ŽV2200:26:39,000:09:36,00x
75172Skřivanová MarieHo Start1987Ž1200:26:44,000:09:41,00x
76129Bočkaj VojtěchSTG Česká Třebová2005J1000:27:00,000:09:57,00x
7786Piňosová MarkétaAtletika Alojzov1977ŽV1800:27:02,000:09:59,00x
781Bábek MartinŠneci v běhu / Moravany1971MV21100:27:58,000:10:55,00x
7998Skoták JiříOB Veselice / Veselice1964MV21200:28:02,000:10:59,0052
8032Hrbková HanaKarolín1996Ž1300:28:04,000:11:01,0022
81114Všetečková PavlaSlepice v nouzi / Brno1975ŽV1900:28:13,000:11:10,00x
8227Halasová AnnaAHA Vyškov2003Ž1400:28:23,000:11:20,00x
83169Řezníková NikaBoskovice1994Ž1500:28:47,000:11:44,0021
84153Horáčková PavlaAc Moravská Slavia Brno1977ŽV11000:28:51,000:11:48,00x
85105Střítežská JolanaLipůvka1972ŽV2300:29:21,000:12:18,0020
86109Sýkora Petr1988M1500:29:23,000:12:20,00x
8717Dvořáková EvaAtletika Alojzov / Alojzov1955ŽV2400:29:31,000:12:28,00x
8843Kobliha MilanAtletika Alojzov / Alojzov1957MV3500:29:35,000:12:32,00x
89130Halasová AnežkaAHA Vyškov2011300:29:44,000:12:41,00x
90168Žákovská AlenaBlansko/horizont Blansko1962ŽV2500:30:54,000:13:51,0019
9179Obrátilová NaďaKOB Alfa / Brno1966ŽV2600:31:05,000:14:02,00x
9271Mokrá ReginaBrno1968ŽV2700:31:05,000:14:02,00x
9342Kniesová LucieAK Ludvíka Daňka / Blansko2007Jky300:31:15,000:14:12,0036
9458Librová IvaAKLD BLANSKO / Blansko1974ŽV11100:31:37,000:14:34,0018
95164Halaszová AnnaŠebetov2007Jky400:41:14,000:24:11,0033
96174Dražan LiborKuničky/1960MV3600:41:22,000:24:19,0051
97180Kunc JosefVyškov/orel Vyškov1960MV3700:44:37,000:27:34,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2023
Slunečno   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:1500 m
2°C   Katerogie: Starší žákyně28. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
183Ondrušková EllenAK Tišnov / OBL0062009ŽkyS100:05:41,0040
2123Kakáčová HanaAk Ludvíka Daňka Blansko2008ŽkyS200:05:49,000:00:08,0036
392Rybová KateřinaAKLD Blansko2009ŽkyS300:06:23,000:00:42,0033
4119Kuběnová NikolAtletický klub Ludvíka Daňka Blans...2009ŽkyS400:06:48,000:01:07,0031
5128Zamazalová EliškaAK LD Blansko2009ŽkyS500:06:56,000:01:15,0030
6124Pořízková LauraAK Ludvíka Daňka Blansko2008ŽkyS600:07:04,000:01:23,0029


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2023
Slunečno   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:1500 m
2°C   Katerogie: Starší žáci28. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
119Ellinger ŠimonAK Ludvíka Daňka Blansko2009ŽciS100:05:26,0040
2127Kuběna MilošBlansko/akld Blansko2009ŽciS200:05:50,000:00:24,0036
3138Labut DominikAK Ludvíka Daňka / Blansko2009ŽciS300:05:51,000:00:25,0033
411Dostál DominikAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2009ŽciS400:05:58,000:00:32,0031


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2023
Slunečno   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:900 m
2°C   Katerogie: Mladší žákyně28. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1142Sotolářová AlenaAK Ludvíka Daňka Blansko / Němčice2010ŽkyM100:03:04,0040
231Horská NikolFenix Sport Blansko / Vavřinec2010ŽkyM200:03:09,000:00:05,0036
34Bradáčová AnetaACT Lerak Blansko / Šebrov-Kateřina2010ŽkyM300:03:17,000:00:13,0033
412Dvořáčková ZuzanaFénix Sport Blansko / Rajec2011ŽkyM400:03:44,000:00:40,0031
526Halasová AnežkaAHA Vyškov2011ŽkyM500:03:50,000:00:46,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2023
Slunečno   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:900 m
2°C   Katerogie: Mladší žáci28. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1135Lai AlexandreBlansko/biatlon Blansko/2010ŽciM100:02:58,0040
237Kacetl RichardAK Blansko Dvorská2011ŽciM200:03:04,000:00:06,0036
390Ryba FilipAKLD Blansko2011ŽciM300:03:10,000:00:12,0033
4143Jakubec VojtaAK Ludvíka Danka Blansko / Blansko2011ŽciM400:03:18,000:00:20,0031
596Sáňka JakubAK Ludvíka Daňka / Blansko2011ŽciM500:03:23,000:00:25,0030
6140Korgo MatoušFénix Sport Blansko2011ŽciM600:03:25,000:00:27,0029
78Černý DominikAHA Vyškov / Vyškov2011ŽciM700:03:33,000:00:35,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2023
Slunečno   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:600 m
2°C   Katerogie: Přípravka dívky28. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
147Kotlánová EmaAK Blansko Dvorská / Blansko2013PřD100:02:07,0040
2134Samková SimonaOrel Vyškov2013PřD200:02:11,000:00:04,00x
3139Vojtková ŽanetaOrel Vyškov2013PřD300:02:15,000:00:08,00x
4125Machaňová AlžbětaDoubravice2012PřD400:02:16,000:00:09,0036
562Matějková AmálieAK Blansko Dvorská2012PřD500:02:16,000:00:09,0033
697Sedláčková MartinaAK Blansko Dvorská / Blansko2012PřD600:02:17,000:00:10,0031
7141Brumarová EmmaAK Ludvíka Daňka Blansko2013PřD700:02:19,000:00:12,0030
861Mašová ŠtěpánkaAKLD Blansko / Blansko2013PřD800:02:22,000:00:15,0029
977Němcová ZuzanaAK Ludvíka Daňka Blansko2013PřD900:02:30,000:00:23,0028
1093Šamonilová BělaBiatlon Blansko / Adamov2013PřD1000:02:38,000:00:31,0027
11131Vrtělová EmmaAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2013PřD1100:02:43,000:00:36,0026
DNF69Mazalová ElenElite Sport Boskovice / Boskovice2013PřD-DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2023
Slunečno   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:600 m
2°C   Katerogie: Přípravka chlapci28. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
124Halas MatějAHA Vyškov2013PřCh100:02:10,00x
274Nečas VojtěchElite Sport Boskovice / Velenov2012PřCh200:02:11,000:00:01,0040
3122Alexa JosefAK Ludvíka Daňka Blansko2012PřCh300:02:14,000:00:04,0036
4103Štébl JakubAha Vyškov/OBL0082013PřCh400:02:18,000:00:08,0033
5108Sýkora Matyáš2013PřCh500:02:22,000:00:12,00x
613Dvořák JakubSkSlalom Polička,OBL011 / Bystré2012PřCh600:02:35,000:00:25,0031


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2023
Slunečno   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:300 m
2°C   Katerogie: Dívky 2014/1528. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1146Vavříčková SofieBlansko/ak Dvorská Blansko2014D1415100:01:03,00x
267Matulová MarkétaSK Radiosport / Bílovice Nad Svitavou2015D1415200:01:10,000:00:07,00x
395Šamonilová RiaBiatlon Blansko / Adamov2015D1415300:01:11,000:00:08,00x
460marešová Zoe CelestýnaACT LERAK / Blansko2014D1415400:01:11,000:00:08,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2023
Slunečno   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:300 m
2°C   Katerogie: Chlapci 2014/1528. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1144Šimeček FilipBlansko/2014Ch1415100:01:04,00x
220Fiala JakubACT Lerak Blansko / Blansko2014Ch1415200:01:04,000:00:00,00x
375Nedvěd MartinAK Ludvíka Daňka Blansko2015Ch1415300:01:07,000:00:03,00x
4110Sýkora Robin2015Ch1415400:01:17,000:00:13,00x
5126Machaň HugoDoubravice2014Ch1415500:01:20,000:00:16,00x
628Haresta JakubHC Rytíři Blansko / Blansko2015Ch1415600:01:22,000:00:18,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2023
Slunečno   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:100 m
2°C   Katerogie: Dívky 2016/1728. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
129Horáčková RozálieAKLD Blansko / Blansko2016D1617100:00:18,00x
235Janáková AdélaAK Ludvíka Daňka / Blansko2016D1617200:00:18,000:00:00,00x
365Matulová AdélaSK Radiosport / Bílovice Nad Svitavou2017D1617300:00:19,000:00:01,00x
421Fialová KarolínaACT Lerak Blansko / Blansko2016D1617400:00:20,000:00:02,00x
5145Šimečková AliceBlansko/2017D1617500:00:21,000:00:03,00x
694Šamonilová BroňaBiatlon Blansko / Adamov2017D1617600:00:22,000:00:04,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2023
Slunečno   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:100 m
2°C   Katerogie: Chlapci 2016/1728. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1149Buš FilipBlansko/ak Blansko Dvorská2016Ch1617100:00:17,00x
259mareš Max KvídoACT LERAK / Blansko2016Ch1617200:00:17,000:00:00,00x
3132Zouhar DanPetrovice2016Ch1617300:00:18,000:00:01,00x
4156Ondráček DavidPetrovice/2016Ch1617400:00:20,000:00:03,00x
576Nedvěd OndřejAK Ludvíka Daňka Blansko2017Ch1617500:00:22,000:00:05,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2023
Slunečno   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:100 m
2°C   Katerogie: Dívky 201828. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
140Kalinová JasmínaVSK Univerzita Brno / Blansko-Těchov2018D2018100:00:20,00x
2113Vrtílková OlaAK Blansko Dvorská2019D2018200:00:22,000:00:02,00x
3155Páralová KateřinaRájec-Jestřebí2018D2018300:00:23,000:00:03,00x
4100Skutková YlvaAK Lelekovice2018D2018400:00:24,000:00:04,00x
553Kuběnová AnetaRáječko2020D2018500:00:30,000:00:10,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.12.2023
Slunečno   Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava ParmyTrať:100 m
2°C   Katerogie: Chlapci 201828. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1133Zouhar MaxPetrovice2018Ch2018100:00:21,00x
2106Svěrák Daniel2018Ch2018200:00:21,000:00:00,00x
3157Rech MatějSportík Blansko / Blansko2018Ch2018300:00:21,000:00:00,00x
439Kalina FabiánVSK Univerzita Brno / Blansko-Těchov2020Ch2018400:00:29,000:00:08,00x
578Nikulenkov LadislavŠlapanice2020Ch2018500:00:29,000:00:08,00x
6112Vrtílka JindřichAK Blansko Dvorská2021Ch2018600:01:29,000:01:08,00x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:13.04.2024
© Malin 2015-24