O kresníB ěžeckáL iga  2024
Další tři závody do pololetí

Další tři závody do pololetí

Blansko, Sloup, Lomnice u Tišnova. Pololetní program Okresní...

Šest závodů za 26 dnů

Šest závodů za 26 dnů

V květnu a začátkem června si seriál OBL připravil pro...

Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

23. května 2024 Doubravice, Ostrov. Na první červnový víkend...

Nejkrásnější trať v OBL

Nejkrásnější trať v OBL

Skalní mlýn, Macocha.  Již na úterý 21. května je...

Lesempolem za tvarůžkem

Lesempolem za tvarůžkem

Vytrvalostními běžci oblíbený ultra podnik Borák konaný...

  • Další tři závody do pololetí

  • Šest závodů za 26 dnů

  • Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

  • Nejkrásnější trať v OBL

  • Lesempolem za tvarůžkem

Výsledky závodu:

Dostupné kategorie:
2024_03_09-Lesempolem-vysledky
21 km
10,5 km


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.03.2024
Zataženo   LesempolemTrať:21100 m
4°C   Katerogie: 21 km11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1115Grün VojtěchSalomon / Okrouhlá1992M101:19:45,0080
2108Vašíček MichalSportovna / Kunštát/vavřinec1991M201:20:03,000:00:18,0076
3135Lysák VlastimilfKlidu sport team / Brno1986M301:22:48,000:03:03,00x
4139Ondráček PetrSK Petrovice / Petrovice1988M401:23:43,000:03:58,0073
5101Bebej RadekOlešná1983MV1101:25:43,000:05:58,0071
6133Lesovský TomášFénix Sport Blansko1987M501:27:12,000:07:27,0070
7121Hrnčíř TomášKadlaKadla Ladies / Řícmanice1976MV1201:27:20,000:07:35,00x
8131Krakovič VojtěchFast and light / Blansko1988M601:28:35,000:08:50,0069
9113Dvořák MiroslavSokol Bystré / OBL001 / Bystré1975MV1301:29:46,000:10:01,0068
10149Skřivánek MartinAK DRNOVICE / Luleč1976MV1401:29:51,000:10:06,00x
11129Kolář PetrrunKanice1986M701:30:36,000:10:51,00x
12145Ryba LukášLipůvka1979MV1501:30:53,000:11:08,0067
13102Bořecký TomášBrno1984MV1601:31:24,000:11:39,00x
14127Kindl OndřejAK Drnovice - Orel Židenice / Brno1981MV1701:31:32,000:11:47,00x
15114Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK /OBL017 / Sádek1976MV1801:31:48,000:12:03,0066
16104Buš OndřejRáječko1985M801:32:24,000:12:39,0065
17128Klapuš  MartinSudice1996M901:33:02,000:13:17,0064
18143Ruml RichardRunning Zone Brno / Blansko2004M1001:33:10,000:13:25,0063
19156Krátký PavelFenix Sport Olomučany / Olomučany1974MV2101:33:35,000:13:50,0062
20130Koudelka LukášAK Drnovice/AC Okrouhlá / Olšany1983MV1901:36:26,000:16:41,0061
21120Holešovský MartinVranov1995M1101:36:26,000:16:41,00x
22116Hájek JakubKroměříž1970MV2201:37:24,000:17:39,00x
23105Chalk SteveSK Radiosport / Bílovice Nad Svitavou1965MV2301:37:30,000:17:45,00x
24109Drábek JanrunKanice / Kanice1980MV11001:37:52,000:18:07,00x
25147Šerák MartinOrel Bílovice n. Sv. & myBuddy.cz / ...1978MV11101:38:44,000:18:59,00x
26111Tihon KarelBořitov1984MV11201:41:14,000:21:29,0060
27146Rybář PavelSuchdol1980MV11301:41:42,000:21:57,0059
28150Šmahel DavidLokaj zlobivých princezen / Řícmanice1974MV2401:42:10,000:22:25,00x
29142Zemánek MiroslavČAU z.s. / Bořitov1979MV11401:42:27,000:22:42,0058
30158Topinka MartinŽdár nad Sázavou1984MV11501:43:41,000:23:56,00x
31103Buš JiříRájec-Jestřebí1994M1201:46:48,000:27:03,0057
32119Hegr JiříŠošůvka1977MV11601:47:17,000:27:32,0056
33112Dufek JiříVranov1968MV2501:47:57,000:28:12,00x
34140Papírník MirekREHABFIT / Brno 351976MV11701:48:26,000:28:41,00x
35144Růžička MiroslavBrno1982MV11801:49:01,000:29:16,00x
36123Kalaš RudolfInvalidovna Boskovice1971MV2601:49:37,000:29:52,0055
37208Langhammerová Anežka2bwinner team 2bwinner team0 / Brno /...1994101:49:58,000:30:13,00x
38141Procházka MichalNebovidy1980MV11901:50:00,000:30:15,00x
39216Rusínová MonikaBrno1977201:50:54,000:31:09,00x
40136Marek MilanKlepačov / Blansko1960MV3101:52:01,000:32:16,0054
41124Kaluža RadimG36 / Ostrava1976MV12001:52:41,000:32:56,00x
42148Simon PetrBKS / Polička1972MV2701:53:30,000:33:45,00x
43210Malásková AndreaTišnov1981301:53:49,000:34:04,00x
44203Janováčová PetraRadioklub Blansko / Drnovice1985401:54:32,000:34:47,00-
45207Kuchařová TáňaBlansko1975501:55:46,000:36:01,00-
46125Katolický TomášRadioklub Blansko / Vranov1983MV12101:56:04,000:36:19,0053
47118Hebelka JanVícebojaři / Veselice1988M1301:56:31,000:36:46,0052
48134Lorenc MarekŠneci v běhu / Měnín1987M1401:56:56,000:37:11,00x
49138Michlíček JiříŠošůvka1995M1501:57:16,000:37:31,0051
50122Janováč DušanRadioklub Blansko / Drnovice1978MV12201:58:12,000:38:27,0050
51155Chladil IgorBrno1978MV12302:05:10,000:45:25,00x
52229Drncová KlárarunKanice / Kanice1977602:05:11,000:45:26,00x
53151Šmatera PetrKunštát1961MV3202:05:58,000:46:13,0049
54214Papírníková JanaREHABFIT / Brno1985702:07:08,000:47:23,00x
55154Strelička JanBlansko1982MV12402:08:13,000:48:28,0048
56152Sotolář StanislavČAU z.s. / Veselice1970MV2802:08:31,000:48:46,0047
57235Jablunková AndreaValchov1977802:12:08,000:52:23,00-
58153Šperka OldřichHorizont Blansko / Jedovnice1956MV3302:12:58,000:53:13,0046
59226Procházka PavelŽádný / Orlické Podhůří Říčky2006902:13:47,000:54:02,00x
60137Martínek JanSC Ráečko / Blansko1972MV2902:13:51,000:54:06,0045
61236Chalk ZuzanaBílovice nad Svitavou19591002:14:59,000:55:14,00x
62106Chodur JosefRozběháme Třebíč / Brno1975MV12502:20:03,001:00:18,00x
63227Chodurová PavlaRozběháme Kralovice / Brno19861102:20:05,001:00:20,00x
64225Žákovská AlenaHorizont / Blansko19621202:30:43,001:10:58,00-
65157Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko/1962MV3402:45:50,001:26:05,0044
66211Martínková NatáliaNáměšť Nad Oslavou19761302:57:10,001:37:25,00x
DNF117Hančl RomanFénix Sport Blansko / Tišnov1988M-DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.03.2024
Zataženo   LesempolemTrať:10500 m
4°C   Katerogie: 10,5 km11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
132Šafránek JáchymElite Sport Boskovice / Doubravice2007J100:48:03,0040
21Dvořáková AdélaOBL002 / Bystré1976ŽV1100:48:34,000:00:31,0040
333Grün GustavAC Okrouhlá / Okrouhlá1968100:50:32,000:02:29,00-
48Langhammerová Anežka2bwinner team 2bwinner team0 / Brno /...1994Ž100:52:43,000:04:40,00x
56Kuběnová PetraFast and light / Doubravice Nad Svitavou1987Ž200:53:26,000:05:23,0036
616Rusínová MonikaBrno1977ŽV1200:55:12,000:07:09,00x
77Kuchařová TáňaBlansko1975ŽV1300:55:22,000:07:19,0033
85Krušinová AndreaLetovice/Horizont Blansko1982ŽV1400:55:36,000:07:33,0031
93Janováčová PetraRadioklub Blansko / Drnovice1985Ž300:56:47,000:08:44,0030
1010Malásková AndreaTišnov1981ŽV1500:56:48,000:08:45,00x
1134Polášková MartinaBlansko1973ŽV2100:59:30,000:11:27,0029
1224Všetečková PavlaSlepice v nouzi / Brno1975ŽV1600:59:47,000:11:44,00x
1326Procházka PavelŽádný / Orlické Podhůří Říčky2006J200:59:48,000:11:45,00x
1430Šťastná IvaTišnov1980ŽV1700:59:57,000:11:54,00x
1529Drncová KlárarunKanice / Kanice1977ŽV1801:00:54,000:12:51,00x
1638Fabiánek JanObčerstvení Veselice1991201:00:58,000:12:55,00-
1728Ciková IvonaDeblín1979ŽV1901:01:22,000:13:19,00x
1814Papírníková JanaREHABFIT / Brno1985Ž401:02:16,000:14:13,00x
1935Jablunková AndreaValchov1977ŽV11001:04:37,000:16:34,0028
2036Chalk ZuzanaBílovice nad Svitavou1959ŽV2201:05:50,000:17:47,00x
2131Sotolář AdamVeselice2011J301:05:57,000:17:54,00-
2227Chodurová PavlaRozběháme Kralovice / Brno1986Ž501:06:20,000:18:17,00x
2317Skřivanová MarieHO Start / Brno1987Ž601:06:37,000:18:34,00x
2425Žákovská AlenaHorizont / Blansko1962ŽV2301:08:23,000:20:20,0027
259Librová IvaAKLD Blansko / Blansko1974ŽV2401:08:54,000:20:51,0026
2619Štěpánková MichaelaŠBV / Kuřim1982ŽV11101:09:33,000:21:30,00x
2721Vaňurová JanaBlansko1968ŽV2501:10:14,000:22:11,0025
2813Němcová VladimíraBlansko1971ŽV2601:10:38,000:22:35,0024
2937Sikorová MartinaRájec1984ŽV11201:12:39,000:24:36,0023
304Krejčiříková KateřinaSvata Katerina1972ŽV2701:15:53,000:27:50,0022
312Gromešová RadomíraPerun team Blansko / Blansko1971ŽV2801:16:59,000:28:56,0021
3215Podmelová VilmaČAU / Adamov1962ŽV2901:23:10,000:35:07,0020
3311Martínková NatáliaNáměšť Nad Oslavou1976ŽV11301:25:31,000:37:28,00x
34110Dražan LiborUniverzita obrany / Kuničky1960301:38:16,000:50:13,00-
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:18.07.2024
© Malin 2015-24