O kresníB ěžeckáL iga  2024
Další tři závody do pololetí

Další tři závody do pololetí

Blansko, Sloup, Lomnice u Tišnova. Pololetní program Okresní...

Šest závodů za 26 dnů

Šest závodů za 26 dnů

V květnu a začátkem června si seriál OBL připravil pro...

Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

23. května 2024 Doubravice, Ostrov. Na první červnový víkend...

Nejkrásnější trať v OBL

Nejkrásnější trať v OBL

Skalní mlýn, Macocha.  Již na úterý 21. května je...

Lesempolem za tvarůžkem

Lesempolem za tvarůžkem

Vytrvalostními běžci oblíbený ultra podnik Borák konaný...

  • Další tři závody do pololetí

  • Šest závodů za 26 dnů

  • Nadupaný běžecký víkend na tratích OBL

  • Nejkrásnější trať v OBL

  • Lesempolem za tvarůžkem

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.01.2024
Polojasno   Rájecká desítkaTrať:9600 m
4°C   Katerogie: muži7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
187Coufal JáchymSK Žabovřesky Brno2002M100:36:07,04x
247Šimůnek JanAK Iscarex Česká Třebová2003M200:37:16,010:01:08,97x
379Lysák VlastimilfKlidu sport team1986M300:37:30,090:01:23,05x
442Martinec JindřichAC Moravská Slavia Brno1985M400:38:42,040:02:35,00x
534Soural LukášVSK Univerzita Brno1982MV1100:39:20,010:03:12,97x
665Haulík MatejVegerunners1999M500:39:20,050:03:13,01x
764Potůček JiříAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko1988M600:39:30,030:03:22,9980
87Vencbauer Pavel1978MV1200:39:50,020:03:42,98x
961Ondráček PetrSK Petrovice1988M700:40:06,060:03:59,0276
1011Zháňal JanSK Žabovřesky Brno1987M800:40:16,020:04:08,98x
1152Bebej RadekOlešná1983MV1300:40:26,030:04:18,9973
1217Ondruška VladimírOBL0041976MV1400:40:50,030:04:42,9971
1315Ondruška JanOBL0052004M900:40:57,050:04:50,0170
1445Věnsek TomášMK Seitl1993M1000:41:13,060:05:06,02x
1524Denemarek Jiří2B WINNER TEAM2002M1100:41:24,030:05:16,99x
1669Bořecký TomášBrno1984MV1500:41:27,080:05:20,04x
1758Ryba LukášLipůvka1979MV1600:41:33,010:05:25,9769
1844Mokrý StanislavSK Žabovřesky Brno1992M1200:42:10,090:06:03,05x
1974Kindl OndřejAK Drnovice1981MV1700:42:55,020:06:47,98x
2041Klapuš  MartinSudice1996M1300:42:55,070:06:48,0368
2127Hrdina TomášAC Moravská Slavia Brno1979MV1800:43:00,090:06:53,05x
2228Skoták PavelBlansko1972MV2100:43:02,060:06:55,0267
2312Coufal SvatošSK Žabovřesky Brno1967MV2200:43:04,010:06:56,97x
245Jančík TomášELITE sport Boskovice1972MV2300:43:09,090:07:02,0566
2572Buš OndřejRáječko1985M1400:43:25,080:07:18,0465
2682Šerák MartinOrel Obřany1978MV1900:43:37,000:07:29,96x
2746Horecký ČeněkNovis team1988M1500:44:16,070:08:09,03x
2849Buš JiříRájec-Jestřebí1994M1600:44:27,050:08:20,0164
2963Pícha SlávekBlansko1982MV11000:44:36,050:08:29,0163
3055Sláma LukášBrno1984MV11100:44:49,090:08:42,05x
3126Dušil JaroslavBK Brno1970MV2400:44:54,020:08:46,98x
3285Macura JanHorizont kola Novák1972MV2500:45:21,050:09:14,0162
3310Kuchař JanSDH Vojnice1976MV11200:45:27,020:09:19,98x
3483Dobšík Jiří1978MV11300:45:54,020:09:46,98x
3581Šafránek JáchymElite Sport Boskovice2007M1700:46:15,080:10:08,04-
369Chalk SteveSK Radiosport1965MV2600:46:25,060:10:18,02x
3719Marada TomášŘečkovice1976MV11400:46:33,030:10:25,99x
383Švec Michalgici behaj1986M1800:46:48,030:10:40,99x
3980Bár LukášKongsberg PCS Brno1974MV2700:47:21,090:11:14,05x
4043Dvořák Kamil1996M1900:47:26,090:11:19,05x
4194Truksová DankaTÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM1982XZ100:47:30,030:11:22,99x
4278Rybář PavelSuchdol1980MV11500:47:49,070:11:42,0361
436Kuneš DavidEUrunner.eu1974MV2800:48:14,040:12:07,00x
4459Fanfrdla Dalimilwimáčhaša1973MV2900:48:22,020:12:14,98x
4584Korpasová TerezaLokomotiva Ingstav Brno1998XZ200:48:53,040:12:46,00x
4630Kral JosefSDH Bystré1958MV3100:49:01,030:12:53,99x
4793Petrová LenkaOpen Cycling Academy1986XZ300:49:14,040:13:07,00x
4851Kučera JosefRosice/Kuřim1985M2000:49:22,050:13:15,01x
4932Indra Marek(R)UNISáci1972MV21000:49:49,050:13:42,01x
5037Kapounek Tomáš1984MV11600:49:52,020:13:44,98x
5122Polakovič MilanACS1978MV11700:50:00,020:13:52,98x
5218Janoušek TomášŘečkovice1971MV21100:50:30,020:14:22,98x
5357Sláma JiříMedlánky1960MV3200:50:35,010:14:27,97x
5421Čechal PavelGIA1985M2100:50:47,080:14:40,04x
5529Kunitski EvgheniiBrno1981MV11800:50:59,080:14:52,04x
5673Juřica PavelMK SEITL Ostrava1979MV11900:50:59,090:14:52,05x
5792Medveď Peter1985M2200:51:08,060:15:01,02x
5868Kosař DavidRunning Zone Brno1979MV12000:51:10,080:15:03,04x
5988Slouka JiříBlažovice1983MV12100:51:15,020:15:07,98x
6089Vácha Petrgici behaj1987M2300:51:33,100:15:26,06x
614Měsíček JakubSokol Sobůlky1990M2400:51:37,030:15:29,99x
6233Bača MartinSport Club Ráječko z.s.1989M2500:51:55,070:15:48,0360
6314Štec Jiří1966MV21200:52:06,050:15:59,01x
648Franková Petra1985XZ400:52:06,080:15:59,04x
6570Arrufí-Franch Enric1972MV21300:52:55,020:16:47,98x
6654Cibulka PavelBrno1964MV3300:53:10,020:17:02,98x
6776Kunc Jakub1989M2600:54:16,090:18:09,05x
6836Kubásek Marek1993M2700:55:26,070:19:19,03x
6986Berendt Tomasz1980MV12200:55:57,090:19:50,05x
7060Durna VojtěchLS Brno1977MV12300:55:58,020:19:50,98x
7148Bednařík Petr1971MV21400:56:19,000:20:11,96x
7220Šenkýř PetrOrel Silůvky1974MV21500:57:46,050:21:39,01x
7325Svoboda Adam1993M2800:58:12,100:22:05,06x
7440Lenhart DavidBrno1979MV12400:58:48,050:22:41,01x
7513Bystroň VilémSTS Chvojkovice-Brod1974MV21600:59:39,020:23:31,98x
7662Hrazdil Michal1978MV12501:00:38,050:24:31,01x
7777Münster LiborBlansko1966MV21701:03:00,100:26:53,0659
7839Hančík Radovandevinska1974MV21801:03:47,080:27:40,04x
7991Musilová PavlaTišnov1976XZ501:04:29,080:28:22,04x
8071Střítežská JolanaLelekovice1972XZ601:04:51,010:28:43,97x
8190Lacko Lukáš1989M2901:05:35,020:29:27,98x
8235Žižková Alexandra1992XZ701:05:47,030:29:39,99x
8375Bednář ZbyněkAK Tišnov1973MV21901:06:44,020:30:36,98x
842Orth MilanStará Břeclav1961MV3401:09:30,030:33:22,99x
8595Poláček KamilBaletkou1981MV12601:10:36,070:34:29,03x
8650Juránek StanislavOrel Starý Lískovec1956MV3501:12:00,070:35:53,03x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.01.2024
Polojasno   Rájecká desítkaTrať:5000 m
4°C   Katerogie: ženy/ junioři7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
192Křenek AdamSK Ante Žďár nad Sázavou2005Jři100:20:18,03x
212Kalod JiříVSK Univerzita Brno2006Jři200:20:22,010:00:03,98x
372Štěpánek OndřejVSK Univerzita Brno2008Dci100:20:35,000:00:16,97x
4119Zouhar TadeášACT leraK Blansko2005Jři300:20:47,030:00:29,0040
520Špinár FilipAK Olymp Brno2005Jři400:21:29,020:01:10,99x
643Kaiser MarkétaSK Žabovřesky Brno1994Ž100:22:27,060:02:09,03x
749Puklová PatríciaAC Moravská Slavia Brno1986Ž200:22:41,090:02:23,06x
835Skřička JanOrel Starý Lískovec Brno2010Dci200:22:52,050:02:34,02x
9107Litomiský Matěj2006Jři500:22:54,020:02:35,99x
1052Jančaříková Lenka2BWINNER TEAM1970ŽV2100:22:56,010:02:37,98x
1165Hráček FilipAC Moravská Slavia Brno2008Dci300:23:00,050:02:42,02x
127Bradáčová NikolaACT leraK Blansko2007Dky100:23:19,090:03:01,0640
1326Kopřivová BarboraTJ Sokol Přísnotice1993Ž300:23:27,000:03:08,97x
14125Fojt Marek2006Jři600:23:27,050:03:09,02x
1574Truksová DankaTÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM1982ŽV1100:23:35,030:03:17,00x
1654Jančařík Tomáš2BWINNER TEAM2005Jři700:24:32,020:04:13,99x
1711Macharáčková AnnaVSK Univerzita Brno2005Jky100:24:41,050:04:23,02x
1813Paříková PavlaMeteor1986Ž400:24:49,020:04:30,99x
1938Skřička MatějOrel Starý Lískovec Brno2012Dci400:25:30,090:05:12,06x
2045Ilchenko Svitlana1981ŽV1200:25:33,010:05:14,98x
2188Zháňalová BarboraSK Žabovřesky Brno1993Ž500:25:41,060:05:23,03x
2261Obr JakubVSK Univerzita Brno2008Dci500:25:43,050:05:25,02x
2378Franková Petra1985Ž600:25:52,050:05:34,02x
24103Mikšovská TerezaFast and light Blansko1983ŽV1300:26:08,020:05:49,9940
2556Jančaříková Karolína2BWINNER TEAM2008Dky200:26:28,020:06:09,99x
2651Měsíčková PetraSobůlky1988Ž700:26:28,040:06:10,01x
2728Rusínová Monika1977ŽV1400:26:38,050:06:20,02x
2880Karásková LucieLažánky1980ŽV1500:26:54,030:06:36,0036
29134Suchá Pavlína2008Dky300:26:54,090:06:36,06x
3057Šafářová AdélaBoskovice1998Ž800:26:57,070:06:39,0433
31130Dvořáková AdélaBystré/OBL0021976ŽV1600:27:01,050:06:43,0231
3214Lejsek JaroslavKESSY Plešovec1953MV4100:27:05,060:06:47,03x
33122Dostálová Šárka2009Dky400:27:18,040:07:00,01x
341Hakalová RozálieVSK Univerzita Brno/GSS Mikulov2007Dky500:27:41,020:07:22,99x
35100Homoláč Ondřej2006Jři800:28:08,020:07:49,99x
3663Kočí AdélaLF UPOL/ Brno1997Ž900:28:23,060:08:05,03x
37106Coufalová TheaSK Žabovřesky Brno2010Dky600:28:58,070:08:40,04x
3842Kudlička SvatoplukOrel Vyškov1950MV4200:29:32,050:09:14,02x
3916Hégrová MarkétaValím Valím Hostěrádky1990Ž1000:29:47,070:09:29,04x
4094Hálková DagmarTišnov1982ŽV1700:30:07,010:09:48,98x
4131Čudková KateřinaRunning Zone Brno1979ŽV1800:30:14,060:09:56,03x
4250Durnová MartaVeselí nad Moravou1964ŽV3100:30:20,040:10:02,01x
4364Kočí HeidiBrno1997Ž1100:30:35,030:10:17,00x
4421Špinár Zdeněk1956XM100:30:39,050:10:21,02x
4567Kuneš VincentTišnov2008Dci600:30:42,030:10:24,00x
46123Kuběnová PetraFast and light Blansko1987Ž1200:30:59,050:10:41,0230
4746Kubíček PavelRelax Dobré Pole - Orel Židenice1953MV4300:31:03,000:10:44,97x
4896Musilová PavlaTišnov1976ŽV1900:31:07,070:10:49,04x
4944Slabáková LenkaOrel-Židenice / AC Moravská Slavia ...1966ŽV2200:31:15,020:10:56,99x
5059Mareš BohumilPosilovna Průvan1951MV4400:31:29,060:11:11,03x
5115Hegrová IvonaValím Valím Hostěrádky1969ŽV2300:31:30,090:11:12,06x
5222Volavá IvanaFit online 1964ŽV3200:31:50,100:11:32,07x
5358Žákovská AlenaHorizont Blansko1962ŽV3300:31:55,030:11:37,0029
544Korandová EvaGSS Mikulov2004Ž1300:32:01,050:11:43,02x
5584Strážnický JanOrel Kuřim1982XM200:32:12,020:11:53,99x
56102Němcová MonikaRašov1991Ž1400:32:40,050:12:22,02x
5777Šmerdová Jarmila1958ŽV3400:32:52,050:12:34,02x
5825Kopeček IvanAC Moravská Slavia Brno1949MV4500:33:02,050:12:44,02x
5970Skřičková VeronikaOrel Starý Lískovec2016Dky700:33:10,090:12:52,06x
606Dreslerová EmaGSS Mikulov2008Dky800:34:07,010:13:48,98x
61138Dojiva RadomilBLACK ICE BRNO1966XM300:34:12,080:13:54,05x
62127Hrstková IvaRosice1976ŽV11000:34:29,090:14:11,06x
6393Begunova OxanaXena1989Ž1500:36:31,030:16:13,00x
64104Štrofová Aneta1989Ž1600:36:46,020:16:27,99x
6541Selingerová Ráchel MíšaBrno1973ŽV2400:37:10,060:16:52,03x
6623Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno1960ŽV3500:38:46,030:18:28,00x
6718Horecká Eliška1988Ž1700:39:07,070:18:49,04x
68108Sikorová MartinaRájec1984ŽV11100:39:21,050:19:03,0228
6981Strážnická JitkaTextil u Jitky1963ŽV3600:39:25,090:19:07,06x
7086Strážnická JanaOrel Kuřim1982ŽV11200:39:48,010:19:29,98x
7129Doňar BohuslavRunning Zone Brno1950MV4600:39:50,050:19:32,02x
7240Dobešová Lenka1972ŽV2500:40:03,040:19:45,01x
73113Maradová KarlaŘečkovice1980ŽV11300:41:24,010:21:05,98x
74129Stříbrný RostislavAC Moravská Slavia Brno1952MV4700:42:17,010:21:58,98x
7548Sedláček PavelAC Moravská Slavia Brno / Orel Žide...1953MV4800:46:27,040:26:09,01x
76132Suilan Pinheiro Do Nascimento Antonia1985Ž1800:46:54,100:26:36,07x
77110Holý JosefOrel Židenice1941MV4900:53:49,090:33:31,06x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.01.2024
Polojasno   Rájecká desítkaTrať:1500 m
4°C   Katerogie: starší žáci7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
14Lai AlexandreBiatlon Blansko2010Žci_St100:05:31,1040
211Vávra RobinAC TRACK & FIELD Brno z.s.2009Žci_St200:05:33,090:00:01,99x
31Staněk DanielSK Ante Žďár nad Sázavou2010Žci_St300:05:42,000:00:10,90x
48Skřička JanOrel Starý Lískovec Brno2010Žci_St400:05:49,090:00:17,99x
514Kuběna MilošAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2009Žci_St500:06:25,030:00:53,9336


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.01.2024
Polojasno   Rájecká desítkaTrať:1500 m
4°C   Katerogie: starší žákyně7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
120Hájková RozálieAK Olymp Brno2009Žky_St100:05:51,08x
26Radvanová MarkétaVSK Univerzita Brno2009Žky_St200:05:52,000:00:00,92x
33Ondrušková EllenAC Moravská Slavia Brno2009Žky_St300:05:52,050:00:00,97x
45Kmetová AdélaGSS Mikulov2009Žky_St400:05:59,040:00:07,96x
52Plašilová LucieTJ Znojmo2010Žky_St500:06:14,060:00:22,98x
619Bradáčová AnetaACT leraK Blansko2010Žky_St600:06:28,060:00:36,9840
718Horská NikolFenix Sport Blansko2010Žky_St700:06:41,100:00:50,0236
815Hladká LeontýnaSK Speed Brno2010Žky_St800:06:45,040:00:53,96x
97Jestříbková EvaAK Olymp Brno2010Žky_St900:06:47,040:00:55,96x
1016Darkwah NamiSK Speed Brno2010Žky_St1000:06:56,040:01:04,96x
1110Zamazalová EliškaAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2009Žky_St1100:07:46,060:01:54,9833


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.01.2024
Polojasno   Rájecká desítkaTrať:1000 m
4°C   Katerogie: mladší žáci7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
113Pohanka DanAtletický klub Kuřim / OBL0152012Žci_Ml100:03:56,0840
23Skřička MatějOrel Starý Lískovec Brno2012Žci_Ml200:04:06,020:00:09,94x
35Pernička MartinSK Ante Žďár nad Sázavou2012Žci_Ml300:04:09,040:00:12,96x
46Kacetl RichardAtletický klub Blansko Dvorská2011Žci_Ml400:04:16,060:00:19,9836
51Gron AlešAtletický klub Kuřim2012Žci_Ml500:04:18,040:00:21,96x
616Jakubec VojtaAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2011Žci_Ml600:04:25,090:00:29,0133
722Gebauer JiříACT leraK Blansko2012Žci_Ml700:04:32,060:00:35,9831
815Pučálka TobiášTJ Sokol Přísnotice2012Žci_Ml800:05:11,070:01:14,99x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.01.2024
Polojasno   Rájecká desítkaTrať:1000 m
4°C   Katerogie: mladší žákyně7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
14Hanáková MarkétaOrel Vyškov2012Žky_Ml100:04:05,00x
212Hrazdilová TerezaAC Moravská Slavia Brno2011Žky_Ml200:04:08,000:00:03,00x
310Cibere JulieTJ Znojmo2011Žky_Ml300:04:14,080:00:09,08x
417Šafářová VeronikaNutrend Specialized Racing2011Žky_Ml400:04:22,020:00:17,02x
518Adedokun SamanthaSK Speed Brno2012Žky_Ml500:04:46,050:00:41,05x
620Sedláčková MartinaAK Dvorska Blansko2012Žky_Ml600:04:53,050:00:48,0540
719Matějková AmálieAK Blansko Dvorská2012Žky_Ml700:04:55,000:00:50,0036
814Pučálková ViktorieTJ Sokol Přísnotice2012Žky_Ml800:04:55,100:00:50,10x
911Švábenská TinaSK Speed Brno2012Žky_Ml900:05:22,050:01:17,05x
109Vodáková ŠtěpánkaAC Moravská Slavia Brno2012Žky_Ml1000:05:32,010:01:27,01x
1121Kolářová SofieSK Speed Brno2012Žky_Ml1100:05:36,060:01:31,06x
127Kubišová TerezaSK Speed Brno2012Žky_Ml1200:05:41,060:01:36,06x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.01.2024
Polojasno   Rájecká desítkaTrať:800 m
4°C   Katerogie: přípravka starší hoši7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
12Szajer DominikAtletika Slavkov u Brna2013Př_St_H100:03:25,07x
25Buš PatrikAtletický klub Blansko Dvorská2013Př_St_H200:03:34,050:00:08,9840
310Zamarský LukášBYAC Brno2014Př_St_H300:03:36,000:00:10,93x
414Štébl JakubAHA Vyškov/OBL0082013Př_St_H400:03:36,010:00:10,9436
518Jahoda KristiánAC Moravská Slavia Brno2013Př_St_H500:03:40,090:00:15,02x
611Halas MatějAHA Vyškov2013Př_St_H600:03:41,020:00:15,95x
717Němec TobiášFénix Sport Blansko2014Př_St_H700:03:56,000:00:30,9333
832Blažek David2014Př_St_H800:04:39,060:01:13,99x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.01.2024
Polojasno   Rájecká desítkaTrať:800 m
4°C   Katerogie: přípravka starší dívky7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
128Kotlánová EmaAtletický klub Blansko Dvorská2013Př_St_D100:03:15,0440
213Darkwah MelisaSK Speed Brno, spolek2013Př_St_D200:03:19,090:00:04,05x
325Paříková BarčaMETEOR Brno2014Př_St_D300:03:23,020:00:07,98x
424Křivánková LucieAC Moravská Slavia Brno, spolek2014Př_St_D400:03:28,090:00:13,05x
56Mašová ŠtěpánkaAtletický klub Ludvíka Daňka Blans...2013Př_St_D500:03:31,070:00:16,0336
69Samková SimonaOrel Vyškov2013Př_St_D600:03:32,050:00:17,01x
73Lvovská EvelinaTJ Sokol Přísnotice2014Př_St_D700:03:32,070:00:17,03x
84Václavíková AlexandraSokol Brno I2013Př_St_D800:03:33,090:00:18,05x
97Mazalová ElenELITE Boskovice2013Př_St_D900:03:34,020:00:18,9833
1031Pudelková AnnaAC Moravská Slavia Brno, spolek2013Př_St_D1000:03:40,020:00:24,98x
1119Brumarová EmmaAtletický klub Ludvíka Daňka Blans...2013Př_St_D1100:03:50,080:00:35,0431
1220Kůltová AdélaAtletický klub Ludvíka Daňka Blans...2014Př_St_D1200:03:57,040:00:42,0030
1323Hájková NikolaAC Moravská Slavia Brno, spolek2014Př_St_D1300:03:58,040:00:43,00x
1430Navrátilová AdélaAK Dvorska Blansko2014Př_St_D1400:04:20,070:01:05,0329
1526Hrozková AnetaBučovice2013Př_St_D1500:04:25,060:01:10,02x
1622Furchová ViktorieTJ Sokol Přísnotice2014Př_St_D1600:04:27,090:01:12,05x
171Svobodová KristýnaAtletika Nový Jičín2013Př_St_D1700:04:32,040:01:17,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.01.2024
Polojasno   Rájecká desítkaTrať:600 m
4°C   Katerogie: přípravka mladší hoši7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1263Dařena MatoušSK TROPS Brno, z.s.2016Př_Ml_H100:02:36,09x
2274Bernard DenisElite sport team2015Př_Ml_H200:02:43,080:00:06,99x
3264Hrozek MikulášSokol Bučovice2015Př_Ml_H300:02:50,060:00:13,97x
4251Szajer VítekAtletika Slavkov u Brna, z.s.2016Př_Ml_H400:02:58,010:00:21,92x
5254Vávra JakubFénix Sport Blansko2016Př_Ml_H500:02:59,080:00:22,99x
6250Svoboda PavolAtletika Nový Jičín2015Př_Ml_H600:03:42,060:01:05,97x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.01.2024
Polojasno   Rájecká desítkaTrať:600 m
4°C   Katerogie: přípravka mladší dívky7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1266Berková AdélaVSK Univerzita Brno2015Př_Ml_D100:02:40,06x
2261Gebauerová MarieACT leraK Blansko2015Př_Ml_D200:02:46,010:00:05,95x
3262Langová NatálieLetovice2016Př_Ml_D300:02:49,010:00:08,95x
4256Janáková AdélaAtletický klub Ludvíka Daňka Blans...2016Př_Ml_D400:02:50,090:00:10,03x
5252Skřičková VeronikaOrel Starý Lískovec2016Př_Ml_D500:02:52,030:00:11,97x
6267Motlová NelaAtletický klub Ludvíka Daňka Blans...2015Př_Ml_D600:03:03,060:00:23,00x
7257Vodáková Viktorkaatletika Kotlářská2015Př_Ml_D700:03:04,070:00:24,01x
8273Horecká RozárieSK Speed Brno, spolek2016Př_Ml_D800:03:04,070:00:24,01x
9268Pudelková EliškaAC Moravská Slavia Brno, spolek2016Př_Ml_D900:04:20,070:01:40,01x
10259Fraguela Klára2015Př_Ml_D1000:05:09,030:02:28,97x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.01.2024
Polojasno   Rájecká desítkaTrať:200 m
4°C   Katerogie: přípravka nejmladší hoši7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1422Švec MichalBlansko2017Př_Nejml_H100:00:29,08x
2431Růžička JáchymSK Speed Brno, spolek2018Př_Nejml_H200:00:30,050:00:00,97x
3406Cibere SebastiánTJ Znojmo, z.s.2017Př_Nejml_H300:00:31,090:00:02,01x
4415Motl JindřichAtletický klub Ludvíka Daňka Blans...2018Př_Nejml_H400:00:31,090:00:02,01x
5405Fraguela OliverVSK Univerzita Brno2017Př_Nejml_H500:00:33,030:00:03,95x
6416Dostál JaroslavValím Valím Hostěrádky2017Př_Nejml_H600:00:34,020:00:04,94x
7408Svěrák DanielFénix Sport Blansko2018Př_Nejml_H700:00:34,080:00:05,00x
8428Sikora Jaroslav2017Př_Nejml_H800:00:34,080:00:05,00x
9414Lang DavidLetovice2018Př_Nejml_H900:00:37,010:00:07,93x
10420Palowski RadimAtletický klub Ludvíka Daňka Blans...2017Př_Nejml_H1000:00:37,080:00:08,00x
11430Kupka Tadeáš2017Př_Nejml_H1100:00:42,090:00:13,01x
12424Švec Adam2019Př_Nejml_H1200:00:48,090:00:19,01x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.01.2024
Polojasno   Rájecká desítkaTrať:200 m
4°C   Katerogie: přípravka nejmladší dívky7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1412Šimečková AliceBlansko2017Př_Nejml_D100:00:30,06x
2419Korová KlárkaSK TROPS Brno, z.s.2018Př_Nejml_D200:00:30,070:00:00,01x
3407Nováková NinaSK Speed Brno, spolek2018Př_Nejml_D300:00:31,070:00:01,01x
4418Horecká AnastázieSK SPEED BRNO / Novis Team2018Př_Nejml_D400:00:31,090:00:01,03x
5402Fraguela KlaudiaVSK Univerzita Brno2017Př_Nejml_D500:00:35,080:00:05,02x
6401Svobodová NikolaAtletika Nový Jičín2019Př_Nejml_D600:00:46,040:00:15,98x
7427Minářová Amálie2020Př_Nejml_D700:00:46,080:00:16,02x
8409Paříková Sárinka2019Př_Nejml_D800:00:47,050:00:16,99x
9429Zháňalová VeronikaŽabovřesky Brno2020Př_Nejml_D900:01:00,080:00:30,02x
10417Horecká KornélieNovis team2021Př_Nejml_D1000:01:24,000:00:53,94x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-24  /  Tisk:18.07.2024
© Malin 2015-24