O kresníB ěžeckáL iga  2021
Vyhlášení celkových výsledků OBL netradičně

Vyhlášení celkových výsledků OBL netradičně

7. 7. 2021 Blansko – Na netradičním místě a v netradičním...

Sloupský lesní běh a MUM. Neporažení titáni OBL

Sloupský lesní běh a MUM. Neporažení titáni OBL

21. 6. 2021 Sloup, Blansko – Lomnice. Je to až s podivem jak něco tak...

Boskovické běhy pokračují v tradici!

Boskovické běhy pokračují v tradici!

17. 6. 2021 Boskovice. Po deseti ročnících donutila vzniklá situace a...

Veselský pouťový běh Lesempolem – mistrovství ČR v ultramaratonu.

Veselský pouťový běh Lesempolem – mistrovství ČR v ultramaratonu.

28. 5. 2021 Veselice. Přirozeného pohybu v přírodě není nikdy...

Svitavakros téměř se vším všudy.

Svitavakros téměř se vším všudy.

23. 5. 2021 Doubravice nad Svitavou. Dobrých zpráv není nikdy dost a...

  • Vyhlášení celkových výsledků OBL netradičně

  • Sloupský lesní běh a MUM. Neporažení titáni OBL

  • Boskovické běhy pokračují v tradici!

  • Veselský pouťový běh Lesempolem – mistrovství ČR v ultramaratonu.

  • Svitavakros téměř se vším všudy.

Výsledky závodu:


 Zpět 



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:05.06.2021
Slunečno   Svitava krosTrať:8500 m
22°C   Katerogie: muži/ ženy/ junioři/ juniorky13. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
189Navrátil TomášO. Němec.czteam1988Muži100:27:57,00x
299Kohut JanFénix sport Blansko1985Muži200:28:23,000:00:26,0080
385Steiner TomášAK Drnovice1986Muži300:29:34,000:01:37,00x
4118Vodák MartinLomnice1991Muži400:31:34,000:03:37,00x
598Dvořáček JiříFénix sport Boskovice1968Muži V2100:32:44,000:04:47,0076
696Vencbauer PavelPředklášteří1978Muži V1100:32:54,000:04:57,00x
791Šperka MartinMinerva Boskovice1970Muži V2200:33:02,000:05:05,0073
848Nečas VítězslavFénix sport Velenov1978Muži V1200:33:05,000:05:08,0071
9116Beneš PetrBlansko1987Muži500:33:09,000:05:12,0070
1077Jančík TomášElite sport Boskovice1972Muži V1300:33:27,000:05:30,0069
1190Jelínek AlešBrno1967Muži V2300:33:42,000:05:45,00x
1257Ryba LukášLipůvka1979Muži V1400:34:00,000:06:03,0068
1394Krátký PavelFénix Olomučany1974Muži V1500:34:32,000:06:35,0067
1497Fiala OndřejBoskovice1982Muži600:35:04,000:07:07,0066
15105Buš OndřejRáječko1985Muži700:35:14,000:07:17,0065
1681Ožana VáclavNové město na Moravě1964Muži V2400:35:18,000:07:21,00x
17102Novák ZdeněkHorizont kola Novák1961Muži V3100:36:01,000:08:04,0064
18111Hájek IvošDoubravice1961Muži V3200:36:33,000:08:36,0063
19100Novák PavelSuchdol1985Muži800:36:55,000:08:58,0062
20106Kalaš RudolfBoskovice1971Muži V2500:37:09,000:09:12,0061
21103Macura JanHorizont kola Novák1972Muži V1600:37:35,000:09:38,0060
22104Matěna VladimírVZS Blansko1959Muži V3300:38:45,000:10:48,0059
2379Kuchařová TáňaPerun Team1975Ženy V1100:39:07,000:11:10,0040
24110Bedan PetrSpešov1973Muži V1700:39:32,000:11:35,0058
25112Polachová LenkaOCA1986Ženy100:39:44,000:11:47,00x
26113Petr LukášOCA1980Muži V1800:39:50,000:11:53,00x
2769Dvořák MilanRájec1993Muži900:39:50,000:11:53,0057
28107Palán PetrSvětlá1983Muži1000:39:50,000:11:53,00x
29117Smutný ZdeněkAK Drnovice1957Muži V3400:40:25,000:12:28,00x
30114Hájek TomášU Splavu1987Muži1100:40:39,000:12:42,00x
31101Daněk MilanHorizont Blansko1962Muži V2600:40:53,000:12:56,0056
3288Paděra PetrBlansko1989Muži1200:41:00,000:13:03,0055
3392Landa JaroslavMinerva Boskovice1957Muži V3500:41:10,000:13:13,0054
3493Svoboda PavelTJ Sloup1955Muži V3600:41:34,000:13:37,0053
3595Šamonil PetrRájec-Jestřebí1962Muži V2700:41:45,000:13:48,0052
3684Hynštová MarieAK Drnovice1957Ženy V2100:42:31,000:14:34,00x
37108Buš JiříRájec1994Muži1300:43:04,000:15:07,0051
3887Hrbková HanaKarolín1996Ženy200:43:04,000:15:07,0036
3982Mašek LukášSDH Rudice2003Junioři100:44:17,000:16:20,0040
40119Vodáková MichaelaLomnice1990Ženy300:45:16,000:17:19,00x
4180Librová IvaPerun Team1974Ženy V1200:46:45,000:18:48,0033
4278Vomela RadimSK Doubravice1993Muži1400:46:49,000:18:52,0050
43109Buš RomanRájec1965Muži V2800:49:13,000:21:16,0049
4452Krejčiříková KateřinaSvatá Kateřina1972Ženy V1300:53:14,000:25:17,0031
45115Růžička BohuslavRáječko1946Muži V3701:13:30,000:45:33,0048
4686Kunc JosefOrel Vyškov1960Muži V3801:16:17,000:48:20,00x
4783Hrubý MilanBlansko1938Muži V3901:17:00,000:49:03,0047


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:05.06.2021
Slunečno   Svitava krosTrať:2000 m
22°C   Katerogie: starší žáci13. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
137Ellinger DenisAK Ludvíka Daňka2007140
264Loub MarekDoubravice2006236
359Kuběna LukášAK Ludvíka Daňka2006333


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:05.06.2021
Slunečno   Svitava krosTrať:1400 m
22°C   Katerogie: starší žákyně13. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
166Heřmanová LucieAK Olymp Brno20071x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:05.06.2021
Slunečno   Svitava krosTrať:1000 m
22°C   Katerogie: mladší žáci13. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
114Veselý DavidElite sport Boskovice2008140
239Ellinger ŠimonAK Ludvíka Daňka2009236
363Dostál DominikElite sport Boskovice2009333


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:05.06.2021
Slunečno   Svitava krosTrať:800 m
22°C   Katerogie: mladší žákyně13. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
171Králová EmaAK Blansko Dvorská2008140
23Zamazalová EliškaAK Ludvíka Daňka2009236
361Krejčí BarboraElite Boskovice2009333
46Meluzínová NelaElite Boskovice2009431


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:05.06.2021
Slunečno   Svitava krosTrať:400 m
22°C   Katerogie: přípravka chlapci/ dívky13. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
165Přikrylová AdélaFénix sport20101x
256Ryba FilipAK Ludvíka Daňka2011240
340Roudná MichaelaElite sport Boskovice2010340
45Kacetl RichardAK Blansko Dvorská2011436
527Hrazdilová TerezaElite sport Boskovice2011536
660Polák ŠtěpánElite sport Boskovice2011633
754Kristýnová AlenaAK Brno20117x
850Krejčiříková AnežkaAK Ludvíka Daňka2010833
947Konrádová KateřinaDoubravice2010931
1032Kuběnová AnežkaDoubravice20101030
1123Dvořáčková AlenaFénix sport201111x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:05.06.2021
Slunečno   Svitava krosTrať:200 m
22°C   Katerogie: ml. přípravka chlapci/ dívky13. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
134Bernard ŠimonElite Sport Boskovice2012100:00:41,00x
212Holková EmillyMouřínov2012200:00:44,000:00:03,00x
319Štébl JakubVyškov2013300:00:45,000:00:04,00x
416Kopecká BáraElite Sport Boskovice2013400:00:46,000:00:05,00x
57Dvořáček AdamDoubravice2013500:00:46,000:00:05,00x
61Dostálová NelaBoskovice2012600:00:47,000:00:06,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:05.06.2021
Slunečno   Svitava krosTrať:100 m
22°C   Katerogie: nejml. přípravka chlapci/dívky13. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
135Němec TobiášBlansko20141x
24Kacetlová SimonaAK Blansko Dvorská20142x
310Nejezchleb HynekElite Sport Boskovice20143x
417Sáňková MarkétaDoubravice20144x
545Bernard DenisElite Sport Boskovice20155x
643Kuběnová HanaDoubravice20146x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-21  /  Tisk:25.09.2021
© Malin 2015-21