O
kresní
B
ěžecká
L
iga
2026
ÚVOD
ZÁVODY
Termínovka a výsledky
Termínovka a výsledky virtuální závody
OBL žebříček
Žákovská liga Tajovský reality
ARCHIV
VÝSLEDKY 2009-2017
FOTOGALERIE
ANKETY
HRABĚNKA CUP
RŮZNÉ
ZÁVODY 2014-2017
O NÁS
HISTORIE LIGY
KONTAKTY
PARTNEŘI
PRO POŘADATELE
STANOVY
ZÁPISY Z ČLENSKÉ SCHŮZE
ZPRACOVÁNí OSOBNÍCH ÚDAJŮ
PRAVIDLA OBL
FÓRUM
Přihlásit
O
kresní
B
ěžecká
L
iga
Dva závody na konci června a pak prázdniny
Běžecké závody LESEMPOLEM
Květnových sedm statečných je opět tu
Duo dubnových závodů klepe na dveře
Nový ročník OBL přináší mnoho změn
Dva závody na konci června a pak prázdniny
Běžecké závody LESEMPOLEM
Květnových sedm statečných je opět tu
Duo dubnových závodů klepe na dveře
Nový ročník OBL přináší mnoho změn
Registrace na závod
Sloupský lesní běh
28.6.2026 (start za 13 dnů)
Odkaz na registraci pro závod
MUM,3. Blanenská etapa
30.6.2026 (start za 15 dnů)
FÓRUM - POSLEDNÍ ZPRÁVY
18.05.2026 16:18
Už i ta tvarůžková pomazánka na občerstvovačkách je důvodem, proč se na...
Číst dále...
17.05.2026 19:35
Pokračování předchozí zprávy. Budu mít jen ty nejlepší vzpomínky a za rok se...
Číst dále...
17.05.2026 19:33
Chtěla bych moc poděkovat pořadatelům závodu Lesempolem. Byl to můj první...
Číst dále...
AKTUALITY
11.6.2026
Přidány propozice pro závod:
MUM,3. Blanenská etapa
31.5.2026
Přidány propozice pro závod:
Sloupský lesní běh
30.5.2026
Uvolněny výsledky pro závod:
Šamalíkova míle
26.5.2026
Uvolněny výsledky pro závod:
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
26.5.2026
Uvolněny výsledky pro závod:
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Přidat komentář:
Jméno (povinné)
E-mail (povinné)
Toto políčko prosím ponechte prázdné
(antispam)
Komentáře:
#586
Jirka Vrtílka, OBL
08.05.2015 16:53
Věřím, že ještě dnes bude na webu článek i výsledky
. Ještě mi zbývá 5 hodin.
Citovat
#585
Jirka Vrtílka, OBL
05.05.2015 14:07
Do propozic na Černou Horu se na první stránku vloudil šotek. Čas startu hlavního závodu byl uveden 14.45 hodin, ale správně je to samozřejmě v 11.45 hod. Teď už je to opraveno a věřím, že jsme vám tím moc nezamotali hlavu.
Citovat
#584
Marek
04.05.2015 19:55
Cituji: Jirka Vrtílka, OBL
Ahoj Marku,
jaký přehled máš na mysli. Třeba kolik vás bude závodníků nebo jaký tě čekají soupeři
. Z přihlášených závodníků děláme tabulku, kterou předáme pořadatelům. Ti si tabulku zapracují do startovní listiny, ke které připisují další běžce. Seznam běžců není po on-line registraci konečný. Většinou se přes on-line registraci přihlásí tak třetina běžců. Pro pořadatele je to zatím určitým ulehčením. Pokud se někdy v budoucnu dostaneme tak daleko, že se na závod bude přihlašovat jen přes on-line, tak vyvěšený seznam bude jistě zajímavou variantou.
Cituji: Marek
Dobrý den, mám návrh a prosbu jestli by třeba nešlo zveřejnovat startovní listiny třeba den před závodem.
Měli bychom větší přehled. Děkuji za odpověd.
Děkuju moc.
Citovat
#583
Jirka Vrtílka, OBL
04.05.2015 18:39
Ahoj Marku,
jaký přehled máš na mysli. Třeba kolik vás bude závodníků nebo jaký tě čekají soupeři
. Z přihlášených závodníků děláme tabulku, kterou předáme pořadatelům. Ti si tabulku zapracují do startovní listiny, ke které připisují další běžce. Seznam běžců není po on-line registraci konečný. Většinou se přes on-line registraci přihlásí tak třetina běžců. Pro pořadatele je to zatím určitým ulehčením. Pokud se někdy v budoucnu dostaneme tak daleko, že se na závod bude přihlašovat jen přes on-line, tak vyvěšený seznam bude jistě zajímavou variantou.
Cituji: Marek
Dobrý den, mám návrh a prosbu jestli by třeba nešlo zveřejnovat startovní listiny třeba den před závodem.
Měli bychom větší přehled. Děkuji za odpověd.
Citovat
#582
Jirka Vrtílka, OBL
04.05.2015 18:33
Ahoj Moniko,
registrace proběhla úspěšně. Jen malá chybka v systému při odeslání potvrzovacího mailu.
Cituji: Monika
Dobry den, ahoj...Tak jsem se registrovala na "Beh Cernou Horou" online a na mail mi prislo potvrzeni o registraci na "Skalickou desitku"... Udelala jsem nejakou chybu nebo je to v poradku? Diky.
Citovat
#581
Monika
04.05.2015 15:07
Dobry den, ahoj...Tak jsem se registrovala na "Beh Cernou Horou" online a na mail mi prislo potvrzeni o registraci na "Skalickou desitku"... Udelala jsem nejakou chybu nebo je to v poradku? Diky.
Citovat
#580
Marek
04.05.2015 12:11
Dobrý den, mám návrh a prosbu jestli by třeba nešlo zveřejnovat startovní listiny třeba den před závodem.
Měli bychom větší přehled. Děkuji za odpověd.
Citovat
#579
Malin
04.05.2015 06:25
Cituji: Nikol9
Ahojte, omlouvám se všem,co se na fotkých nenajdou..jsem jenom člověk a nestíhala jsem ....
Omlouvat, za co
...Fotky super
a my děkujem, že si najdeš čas nás vyblejsknout a zvěčnit nás. Ti co se nenašli se najdou příště
Citovat
#578
Nikol9
01.05.2015 22:06
Ahojte, omlouvám se všem,co se na fotkých nenajdou..jsem jenom člověk a nestíhala jsem a taky chci upozornit, že fotky jsou ve dvou složkách, netuším proč se proti mě spikly a nechtěly se nahrát do stejné složky jako ostatní. Fotky z Boskovických běhů tedy zde: http://nikol9.rajce.idnes.cz/Boskovicke_behy_1.5.2015/
a zde: http://nikol9.rajce.idnes.cz/Boskovicke_behy_1.5._2015_druha_cast
Citovat
#577
Lubomír Dufek
28.04.2015 13:45
špica Kometky, jen tak dál. gratuluju
Citovat
#576
Míša
28.04.2015 11:44
Cituji: OS
Den po pětce na dráze se zúčastnil tým Kometek ve složení M. Kopecká, P. Krejsová, L.Nedomová a G. Drgová štafetového závodu NoMen Run. Vysočinou ve vzdálenosti 88 km proběhli na 3. místě.
Za nenahraditelné podpory OS
Děkujeme.
Citovat
#575
Malin
28.04.2015 05:13
Cituji: OS
Den po pětce na dráze se zúčastnil tým Kometek ve složení M. Kopecká, P. Krejsová, L.Nedomová a G. Drgová štafetového závodu NoMen Run. Vysočinou ve vzdálenosti 88 km proběhli na 3. místě.
Velká Gratulace
Citovat
#574
OS
27.04.2015 19:12
Den po pětce na dráze se zúčastnil tým Kometek ve složení M. Kopecká, P. Krejsová, L.Nedomová a G. Drgová štafetového závodu NoMen Run. Vysočinou ve vzdálenosti 88 km proběhli na 3. místě.
Citovat
#573
Petr a Magda
26.04.2015 07:34
Ahoj, posíláme odkaz na kompletní fotogalerii z Jarní pětky v Blansku:
http://mag80.rajce.idnes.cz/Jarni_petka_na_draze_24.4.2015_-_Blansko/
Citovat
#572
Václav Sebela, DiS
25.04.2015 17:31
Skvělá atmosféra, ddíky všem za povzbuzování..., Václav
Citovat
#571
Marek Suchý
25.04.2015 12:44
Přidávám se taky k poděkování za perfektní závod.
Pořadatelům patří velké díky
Citovat
#570
Stanislav
25.04.2015 05:52
Rovněž děkuji pořadatelům za super závod. Výsledky s časy na kolo. Smekám a uděluji 1*.
Citovat
#569
Zub
24.04.2015 22:49
Video z druhého rozběhu:
https://www.youtube.com/watch?v=T6zvX_MVgn0
Citovat
#568
Z
24.04.2015 21:13
Díky za super závod na blanenském stadiónu!
Citovat
#567
Zub
24.04.2015 20:58
Fotky z druhého rozběhu:
http://jurazub.rajce.idnes.cz/Jarni_petka_na_draze
Citovat
#566
Weinhöfer
24.04.2015 20:23
Ahojec,
gratuluji k osobáčkům a pár fotek je na:
http://akbd.rajce.idnes.cz/Jarni_5ka_na_draze_2015
Adios
Martin W
Citovat
#565
Lubomír Dufek
22.04.2015 18:37
Cituji: Vladimír Matěna
(P.S. Chyba byla v zadávání času - když je ve vzoru 21 30, nepiš příště hvězdičky. Díky.) Vladimír Matěna, ředitel závodu Jarní pětka na dráze
jo, to se omlouvám, mě to bylo divný, ale dělal sem to jen přes mobil a tam sem si nevšiml, že to je za každou kolonkou.
Citovat
#564
Vladimír Matěna
22.04.2015 18:33
Nelze zaslat potvrzení o registraci na Jarní pětku závodníkům: Kolářová Kateřina, HromádkováPetra, VítMartin, KoudelkaLukáš, GrünGustav, ČípkováBarbora - špatně zadané e-maily. Aby tito závodníci dostali po závodě mailem výsledkovou listinu, musí při prezentaci uvést správnou adresu. Vladimír Matěna
Citovat
#563
Vladimír Matěna
22.04.2015 18:27
Cituji: Lubomír Dufek
Zdravím, dotaz na pětku na dráze. Po registraci mě nedošla obvyklé potvrzení na mail. Tentokrát to není nebo sem to udělal blbě, když sem se registroval přes mobil.
Tvoje registrace dorazila. Potvrzovací jsme posílali dnes večer. (P.S. Chyba byla v zadávání času - když je ve vzoru 21 30, nepiš příště hvězdičky. Díky.) Vladimír Matěna, ředitel závodu Jarní pětka na dráze
Citovat
#562
Lubomír Dufek
22.04.2015 14:59
Zdravím, dotaz na pětku na dráze. Po registraci mě nedošla obvyklé potvrzení na mail. Tentokrát to není nebo sem to udělal blbě, když sem se registroval přes mobil.
Citovat
#561
Jirka Vrtílka
22.04.2015 10:55
Tak snad už všechny mouchy vychytány, tedy alespoň ve výsledcích ze Skalice
.
Citovat
#560
Malin
21.04.2015 12:32
Cituji: Nikol9
Jsem ráda,že se moje fotky líbí, i když mají pořád nedostatky,které se snažím odstranit
Jediným nedostatkem jsou naše kyselý
usměvy
, ale to se třeba časem zlepší
Jen tak dál ...
Citovat
#559
Bohdan Charvát
21.04.2015 11:58
Cauec vsem, Skalice byla super.Diky Patovi za supr komentar.Diky holkam zapisovatelkam, kterejm tam mrzli ruce a musel jsem jim pujcovat rukavice, aby to vubec prezili.Mozna prave proto se obcas utukly
.Diky Tomovi za supr organizaci.Diky Nikol za supr fotky.Diky vsem bezcum za ucast.Run Free
.Bohdan
Citovat
#558
Nikol9
21.04.2015 11:14
Jsem ráda,že se moje fotky líbí, i když mají pořád nedostatky,které se snažím odstranit
Citovat
#557
Dany
21.04.2015 10:37
Grena běh na Hořice má svého mladšího bráchu do kopce na protějším břehu Svitavy. ČEŠKOVICKÝ CHODNÍK startuje již zítra tj. 22.4.2015 v 19:00 hodin na horním parkovišti u přehrady Palava (N 49°22.12295', E 16°39.52177'). Trať dlouhá 1280 metrů vede po chodníku mezi Blanskem a Češkovicemi.
Citovat
<<
|
<
|
37
|
38
|
39
|
40
|
41
|
42
|
43
|
44 |
45
|
46
|
47
|
48
|
49
|
50
|
51
|
>
|
>>
www.oblblansko.cz / obl@oblblansko.cz / © Malin 2015-26 / Tisk:15.06.2026
© Malin 2015-26