O kresníB ěžeckáL iga  2018
Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

15. 7. 2018 Okrouhlá – Když se v běžeckých kruzích řekne...

Je tu čas letního odpočinku, ale v červenci se s OBL stále běhá

Je tu čas letního odpočinku, ale v červenci se s OBL stále běhá

24. června 2018 – Lomnice, Skalní Mlýn, Okrouhlá....

Vítězové Lesempolem na kolotoč, všichni na festival ...

Vítězové Lesempolem na kolotoč, všichni na festival ...

1. 6. 2018 Veselice Tradiční  jízdu vítězů na...

Bohatý máj střídá klidnější červen

Bohatý máj střídá klidnější červen

28. 5. 2018 Doubravice, Veselice, Sloup – Letošní květen nemá...

Hraběnka chystá výkonnostní novinky

Hraběnka chystá výkonnostní novinky

10. 5. 2018 Petrovice – Do nadcházejícího XIX. ročníku...

  • Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

  • Je tu čas letního odpočinku, ale v červenci se s OBL stále běhá

  • Vítězové Lesempolem na kolotoč, všichni na festival ...

  • Bohatý máj střídá klidnější červen

  • Hraběnka chystá výkonnostní novinky

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.05.2018
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:9100 m
28°C   Katerogie: muži/ ženy/ junioři/ juniorky7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
117Klopec Aleš/Blansko1978MV1100:34:47,2480
24Bejček PatrikAK Drnovice/Ostrov u Macochy/Ostrov u...1994M100:35:41,8700:00:54,6376
3189Hochman ZdeněkOrel Blučina1985M200:35:50,6400:01:03,40x
494Jančík TomášElite Sport Boskovice1972MV1200:36:23,2600:01:36,0273
535Polachová LenkaHorizont Kola Novák Blansko1986Ž100:38:16,7500:03:29,5140
62Bachratý Pavel/Blansko1965MV2100:38:20,2900:03:33,0571
78Buš Ondřej/Ráječko1985M300:38:28,5100:03:41,2770
8199Potůček JiříFIT plus Blansko1988M400:39:13,5000:04:26,2669
936Spáčil LeopoldNOVATOP LAPIERRE/Letovice/Letovice1959MV2200:39:33,2200:04:45,9868
1016Kinc PavelVF Sport Team Černá Hora1974MV1300:39:55,8400:05:08,6067
1178Haresta PetrVF Sport Team Černá Hora1986M500:40:03,5100:05:16,2766
1224Kubínek PavelTeam Kámen Dekor - Blansko/Blansko1977MV1400:40:18,5500:05:31,3165
13170Kubíček DušanOstrov1962MV2300:41:07,2100:06:19,9764
1451Fránek JanJedovnice1982M600:42:59,5900:08:12,3563
15196Matěna VladimírVZS Blansko1959MV2400:43:13,5800:08:26,3462
16202Široký StanislavBlansko2001Jři100:43:24,7500:08:37,51-
1714Horský RadekOB Veselice/Vavřinec1978MV1500:43:42,9000:08:55,6661
187Buš Jiří/Rájec-Jestřebí1994M700:44:02,9400:09:15,7060
19198Koudelková DagmarASK Blansko1991Ž200:44:02,9400:09:15,7036
2042Zemánek MiroslavBořitov/Bořitov1979M800:44:24,5200:09:37,2859
21192Hrůza VladimírBoskovice1960MV2500:44:32,1500:09:44,9158
2237Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3100:44:36,9300:09:49,6957
23197Šamonil PetrRájec - Jestřebí/1962MV2600:45:23,5200:10:36,2856
24200Vránek DavidBrno1978MV1600:45:54,8900:11:07,65x
2519Konečný TomášOlomučany/Olomučany1970MV1700:47:08,5400:12:21,3055
26166Loula Josef2001Jři200:47:11,6700:12:24,43x
2734Münster LiborBlansko1966MV2700:47:29,0700:12:41,8354
2838Vymazal JiříSDH Ostrov u Macochy/Ostrov u Macochy1996M900:47:42,1200:12:54,8853
2926Lorenc AntonínBertík Blansko/Blansko1964MV2800:48:13,7400:13:26,5052
3074Czókoly JanMoravský kras1978MV1800:48:36,9100:13:49,6751
3157Janda KarelKuřim1977MV1900:48:38,9400:13:51,70x
32176Buš RomanRájec1965MV2900:48:44,4700:13:57,2350
3375Czókoly JanMoravský kras2001Jři300:48:44,4800:13:57,24-
34171Kubíčková LenkaOstrov u Macochy1976ŽV1100:48:58,6200:14:11,3833
35149Žákovská AlenaBlansko1962ŽV2100:49:13,1300:14:25,8931
36193Petr KamilTJ Sokol Letovice1978MV11000:49:43,8000:14:56,5649
3713Filipiová AndreaAUTO RZ/Boskovice1981Ž300:50:11,1300:15:23,8930
383Bařinka JanBoskovice/Boskovice1984M1000:51:23,1700:16:35,9348
3915Jalová MargitaElite Sport Boskovice1954ŽV2200:51:49,6300:17:02,3929
4048Ždánský ZbyněkAUTO RZ/Boskovice1977MV11100:52:10,2600:17:23,0247
41174Vašíček ZdeněkOstrov u Macochy1976MV11200:52:40,3900:17:53,1546
4273Czókoly KristýnaOstrov u Macochy1987Ž400:53:36,1500:18:48,9128
43100Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko1962MV21000:53:39,8500:18:52,6145
44191Tesařová JitkaRBK Blansko1964ŽV2300:56:05,9700:21:18,7327
45184Musil JanLipovec1992M1100:57:05,3800:22:18,1444
4639Weisová BarboraElite Sport Boskovice/Olešnice1980Ž501:00:05,8500:25:18,6126


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.05.2018
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:1200 m
28°C   Katerogie: lidový běh7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1201Klimešová IvanaBlansko1978ŽV1100:04:59,10x
2195Šperková OlgaOstrov u Macochy1983Ž100:06:01,8300:01:02,73x
358Jandová JarmilaKuřim1979Ž200:06:08,9400:01:09,84x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.05.2018
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:1200 m
28°C   Katerogie: starší žákyně/ žáci7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
15Berka Pavel/Klepačov2004ŽciS100:03:45,4540
2151Komárek TomášACT leraK Blansko 2004ŽciS200:03:47,2300:00:01,7836
364Kovář KryštofACT leraK Blansko2004ŽciS300:03:49,4300:00:03,9833
411Dvořák Tomáš/Kulířov2003ŽciS400:04:33,6900:00:48,2431
5177Štoudková PavlaASK Blansko2003ŽkyS100:04:33,6900:00:48,2440
623Kubinová AdélaElite Sport Boskovice2004ŽkyS200:04:35,5600:00:50,1136
7150Daněk ŠtěpánBlansko/Horizont Blansko2004ŽciS500:06:55,5400:03:10,0930


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.05.2018
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:900 m
28°C   Katerogie: mladší žákyně/ žáci7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1145Kroupa KryštofAK Blansko Dvorská2005ŽciM100:02:53,3040
263Křížová ViktorieElite Sport Boskovice2006ŽkyM100:02:58,9500:00:05,6540
39Charvát MatyášElite Sport Boskovice2005ŽciM200:03:02,7200:00:09,4236
4152Zouhar TadeášACT leraK Blansko2005ŽciM300:03:08,6000:00:15,3033
595Sedlačík MatějACT leraK2006ŽciM400:03:10,9100:00:17,6131
6153Stiskálková AdélaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2006ŽkyM200:03:22,4700:00:29,1736
741Zahálka Lukáš/Rudice2006ŽciM500:03:26,1200:00:32,8230
8142Pernica FrantišekZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2005ŽciM600:03:27,6200:00:34,3229
9194Klimeš DavidACT leraK2006ŽciM700:03:30,7400:00:37,4428
10190Kovácsová AlžbětaOlešnice/Elite Sport Boskovice2005ŽkyM300:03:32,8200:00:39,5233
11143Danko MartinZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2006ŽciM800:03:35,3400:00:42,0427
1233Musilová Gabriela/Lipovec2005ŽkyM400:03:42,9700:00:49,6731
1365Nippert OliverZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2006ŽciM900:03:42,9700:00:49,6726


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.05.2018
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:500 m
28°C   Katerogie: přípravka chlapci7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
112Ellinger DenisASK Blansko/Blansko2007PříCh100:01:47,6840
227Lát DušanAK Blansko dvorská/Blansko2007PříCh200:01:49,7100:00:02,0336
372Mauder DanielZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2007PříCh300:01:54,9000:00:07,2233
440Worbis RadimKotvrdovice/Kotvrdovice2007PříCh400:01:56,2400:00:08,5631
559Šafránek JáchymDoubravice/Elite Sport Boskovice2007PříCh500:01:57,9400:00:10,2630
643Zouhar Jan/Kotvrdovice2007PříCh600:02:01,4800:00:13,8029
787Šulc JanZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2008PříCh700:02:02,7900:00:15,1128
8167Šamánek MichalBrno2008PříCh800:02:04,5400:00:16,86x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.05.2018
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:500 m
28°C   Katerogie: přípravka dívky7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
146Šamšulová MartinaElite sport Boskovice2007PříD100:01:49,5440
218Kniesová LucieAK Blansko Dvorská/Blansko2007PříD200:01:51,5400:00:02,0036
383Veselá AnnaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2007PříD300:01:52,9000:00:03,3633
468Koníčková ValerieOstrov u Macochy2008PříD400:01:54,1900:00:04,6531
5146Kroupová BarboraAK Blansko Dvorská2008PříD500:01:58,9800:00:09,4430
689Čechmanová KarolínaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2008PříD600:02:01,1800:00:11,6429
792Jurová AnnaElite sport Boskovice2008PříD700:02:01,1800:00:11,6428
849Ženatová Nela/Bořitov2008PříD800:02:11,9500:00:22,4127
9173Vašíčková ŠárkaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2007PříD900:02:16,6300:00:27,0926
1062Žampachová SofieZŠ Ostrov u Macochy2008PříD1000:02:26,5600:00:37,0225
1153Kozohorská JulieZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2008PříD1100:02:33,3300:00:43,7924
1285Dohnalová LucieJedovnice2008PříD1200:02:36,3300:00:46,7923
1366Malachová NatálieZŠ Ostrov u Macochy2007PříD1300:02:46,8700:00:57,3322


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.05.2018
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:250 m
28°C   Katerogie: přípravka mladší chlapci7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
110Dostál DominikElite Sport Boskovice2009PříMlCh1x
261Burget VilémZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2009PříMlCh2x
3161Ellinger ŠimonASK Blansko/Blansko2009PříMlCh3x
4179Korgo VojtěchJan Kohút atletiké družstvo Blansko2009PříMlCh4x
531Mikulášek JonášACT lerak/Rájec-Jestřebí2009PříMlCh5x
6141Hrazdíra MartinZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2009PříMlCh6x
786Zukal FilipZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2009PříMlCh7x
8102Válek JanZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2009PříMlCh8x
944Zouhar Pavel/Kotvrdovice2011PříMlCh9x
10103Zouhar MarekZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010PříMlCh10x
1169Koníček VítZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010PříMlCh11x
1299Havlena AdamBlansko2011PříMlCh12x
13148Hasoň KarelZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010PříMlCh13x
1470Nippert KornelZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010PříMlCh14x
1577Czókoly DalimilZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2011PříMlCh15x
1690Šmerda JakubKuničky2011PříMlCh16x
1781Krejčí MatějZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2011PříMlCh17x
18162Roth JindřichZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2009PříMlCh18x
19157Groš DanielZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2011PříMlCh19x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.05.2018
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:250 m
28°C   Katerogie: přípravka mladší dívky7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
160Zamazalová EliškaASK Blansko2009PříMlD1x
230Meluzínová NelaElite Sport Boskovice/Okrouhlá2009PříMlD2x
350Žáková RebeccaAK Blansko Dvorská /Blansko2010PříMlD3x
4154Stiskálková BarboraZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2009PříMlD4x
582Veselá EliškaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2009PříMlD5x
6172Šujanová RozálieAK Blansko Dvorská2009PříMlD6x
798Valášková AnnaAK Blansko Dvorská2009PříMlD7x
832Mikulášková NelaElite sport Boskovice/Boskovice 2010PříMlD8x
993Jurová BarboraElite Sport Boskovice2010PříMlD9x
10105Zukalová LindaBlansko2009PříMlD10x
111Babičková LadaAtletický klub Blansko Dvorská/Blansko2011PříMlD11x
12147Šafránková AnnaNa rybníku2010PříMlD12x
13144Juračková KarolínaAK Blansko Dvorská2009PříMlD13x
1488Fousková JarmilaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2009PříMlD14x
1576Czókoly JustýnaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010PříMlD15x
16168Kubíčková EliškaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2011PříMlD16x
1756Jandová KarolínaAK Kuřim2009PříMlD17x
18180Černá Adéla2011PříMlD18x
19178Zouharová ZuzanaVilémovice2010PříMlD19x
20165Dubská JulieOstrov u M.2009PříMlD20x
2196Weinhöferová ElenAK Blansko Dvorská2010PříMlD21x
22155Vařejková LadaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2011PříMlD22x
23169Kubíčková MarkétaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010PříMlD23x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.05.2018
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:100 m
28°C   Katerogie: mlíčňáci chlapci7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
154Janda PetrKuřim2014MlCh1x
279Haresta JakubRájec - Jestřebí2015MlCh2x
3156Vařejka DenisOstrov u M.2015MlCh3x
4186Zouhar ToníkVilémovice2016MlCh4x
5187Starý RichardOstrov u Macochy2016MlCh5x
DNF160Svoboda FilipOstrov u M.2015MlCh6DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.05.2018
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:100 m
28°C   Katerogie: mlíčňáci dívky7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1158Nečasová Nikola2014MlD1x
280Zouharová ValérieRájec - Jestřebí2014MlD2x
3188Stará EmaOstrov u Macochy2014MlD3x
4104Bocková KristýnaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2014MlD4x
5183Bláhová AliceZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2014MlD5x
6185Zouharová BeataVilémovice2014MlD6x
791Šmerdová Elen AntonieKuničky2015MlD7x
DNF106Fučíková AdrianaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2015MlD8DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.05.2018
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:100 m
28°C   Katerogie: nejmladší chlapci7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
16Bernard Šimon/Boskovice2012NejCh1x
2159Svoboda TadeášZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2012NejCh2x
3107Zouhar JosefŠošůvka2013NejCh3x
4175Pernica VítOstrov u M.2012NejCh4x
5181Černý Ondřej2013NejCh5x
655Janda TomášKuřim2012NejCh6x
7164Pražák MichalOstrov u M.2012NejCh7x
852Fránek JanJedovnice2013NejCh8x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.05.2018
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:100 m
28°C   Katerogie: nejmladší dívky7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
197Weinhöferová AdélaAK Blansko Dvorská2012NejD1x
267Škaroupková ValérieZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2012NejD2x
371Fučíková EmaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2012NejD3x
4101Hudcová TerezieZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2012NejD4x
5182Bláhová AgátaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2012NejD5x
6163Rothová DenisaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2012NejD6x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:14.08.2018
© Malin 2015-18