Vyčkejte prosím na načtení / přepočítání kompletních výsledků...


               O kresníB ěžeckáL iga  2019
V listopadu zamíříme do Jedovnic a do Okrouhlé

V listopadu zamíříme do Jedovnic a do Okrouhlé

5. 11. 2019 Jedovnice, Okrouhlá – Máme tu běžecký podzim. Dny...

Kůrovec zastavil Hořickou rokli

Kůrovec zastavil Hořickou rokli

8. 10 2019 Hořice – Člověk míní a kůrovec mění. Tak by se asi...

Provětrejte běžeckou obuv i v říjnu. První sobota patří Kunštátu.

Provětrejte běžeckou obuv i v říjnu. První sobota patří Kunštátu.

23. 9. 2019 Kunštát, Blansko, Rudice a Hořice – Říjen,...

Je tu září a kolotoč závodů OBL se opět roztáčí

Je tu září a kolotoč závodů OBL se opět roztáčí

31. srpna 2019 – Blansko, Petrovice, Sloup. Po relativním...

Prázdniny finišují. Nejbližší závod čeká ve Vískách.

Prázdniny finišují. Nejbližší závod čeká ve Vískách.

19. 8. 2019 Vísky – Školáci pomalu hledají...

  • V listopadu zamíříme do Jedovnic a do Okrouhlé

  • Kůrovec zastavil Hořickou rokli

  • Provětrejte běžeckou obuv i v říjnu. První sobota patří Kunštátu.

  • Je tu září a kolotoč závodů OBL se opět roztáčí

  • Prázdniny finišují. Nejbližší závod čeká ve Vískách.

Medailové hodnocení pro rok:

prubezne_medailove_hodnoceni_2019

Žákovská liga Tajovský reality

Počet hodnocených závodníků v tomto roce je 224.


Kategorie: Starší žákyně

Pořadí
Medaile
Starší žákyně
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Závodů
Dekanová Adéla2005ŽkySAK Blansko Dvorskáx1
Dvořáková Natálie2005ŽkySDD Boskovicex1
Hladká Aneta2005ŽkySDD Boskovicex1
Jeřábková Natália2005ŽkySKB Blanskox1
Kubíková Sára2005ŽkySBlanskox1
1Kubinová Adéla2004ŽkySElite Sport Boskovicexxxxxxxxxxx11
Matušková Julie2005ŽkySASK Blansko/Blanskoxx2
Oujeská Simona2005ŽkySOOB Adamovx1
Ryšávková Emma2005ŽkySBoskovicexxx3
Široká Eliška2004ŽkySAK Blansko Dvorskáxxxx4
Škvařilová Stela2004ŽkySAK Blansko Dvorskáx1
3Tajovská Pavla2004ŽkySBiatlon Blanskoxxxxx5
Tobiášová Lucie2004ŽkySElite sport Boskovicexxx3
Vybošťoková Daniela2005ŽkySbiatlon Blanskox1
Vyskočilová Karla2004ŽkySKuničkyx1

Kategorie: Mladší žákyně

Pořadí
Medaile
Mladší žákyně
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Závodů
2Bezdíčková Dominika2006ŽkyMASK Blanskoxxxxxxxx8
Bradáčová Nikola2007ŽkyMACT leraK Blanskoxxx3
Burgetová Sára2007ŽkyMČerná Horax1
2Dobrovská Lucie2006ŽkyMASK BLANSKOxxxxxxx7
Fialová Aneta2007ŽkyMBoskovicex1
Holbíková Kateřina2007ŽkyMBoskovicex1
1Jandáková Leona2006ŽkyMASK Blansko/Blanskoxxxxxxxxxxx11
Kabrhelová Kateřina2007ŽkyMBlanskox1
Kanýzová Adélka2006ŽkyMBoskovicex1
1Kniesová Lucie2007ŽkyMAK Blansko Dvorskáxxxxxxxxxx10
Kosová Liliana2006ŽkyMČerná Horax1
1Křížová Viktorie2006ŽkyMElite Sport Boskovicexxxxxxxxxxxx12
Křížová Diana2006ŽkyMACT Lerak Blanskox1
Kuncová Linda2007ŽkyMJEDOVNICE / SK JEDOVNICEx1
Machová Karolína2007ŽkyMČerná Horax1
Malinová Nathalie2006ŽkyMBoskovicex1
Matušková Anežka2006ŽkyMSvitávkax1
Matyášová Kateřina2006ŽkyMMoravské Knínice/Blanskoxxxx4
Mikulášková Barbora2007ŽkyMBoskovicex1
Musilová Klára2006ŽkyMBiatlon Blanskoxxx3
Němcová Kateřina2007ŽkyMDoubravicex1
Pavlů Kateřina2006ŽkyMŽďárnáxxx3
Plchová Beáta2007ŽkyMbiatlon Blanskox1
Počarková Miriam2006ŽkyMBoskovicex1
Roudná Kateřina2007ŽkyMBoskovicex1
Rumlová Natálie2007ŽkyMObůrkax1
Růžičková Karolína2007ŽkyMASK Blanskox1
1Šamšulová Martina2007ŽkyMElite Sport Boskovicexxxxxxxxxx10
Šedivá Pavlína2007ŽkyMLetovicex1
Sedláková Michalka2006ŽkyMBlanskox1
Sedláková Kateřina2006ŽkyMZŠ Černá Horax1
Svobodová Ester2007ŽkyMTj Rytmusx1
Trubelja Tereza2006ŽkyMBoskovicex1
Vachová Markéta2007ŽkyMÚjezd u Kunštátux1
Vlčková Kristýna2007ŽkyMBiatlon Blanskox1
Vrbková Marta2006ŽkyMBiatlon Blanskox1
Vrbová Anna2007ŽkyMElite Blanskox1
3Zavřelová Adéla2007ŽkyMElite sport Boskovicexxxxxx6

Kategorie: Starší žáci

Pořadí
Medaile
Starší žáci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Závodů
Berka Pavel2004ŽciSKlepačovx1
Bresser Timothy2005ŽciSElite sport Boskovicexxxx4
1Charvát Matyáš2005ŽciSElite Sport Boskovicexxxxxxxxxx10
1Daněk Štěpán2004ŽciSHorizont Blansko/Blanskoxxxxxxxxxx10
Dobrovský Michal2004ŽciSBiathlon Blanskoxx2
Herčík Daniel2005ŽciSElite Sport Boskovicexx2
Kabrhél Jakub2005ŽciSBiatlon Blanskoxx2
3Komárek Tomáš2004ŽciSACT leraK Blansko xxxxx5
2Kroupa Kryštof2005ŽciSAK Blansko Dvorskáxxxxxxx7
Kuchař Filip2004ŽciSACT Lerak Blanskox1
1Malits Marek2004ŽciSASK Blansko/Blanskoxxxxxxxxx9
Nečas Adam2004ŽciSAK Blansko Dvorskáx1
Oujeský Lukáš2005ŽciSOOB Adamovx1
2Petečel Alexej2004ŽciSElite Sport Boskovicexxxxxxx7
Ruml Richard2004ŽciSObůrkax1
2Skořepa Petr2005ŽciSElite Sport Boskovicexxxxxxxx8
Vach Lukáš2005ŽciSSDH Sychotínx1
Žampach David2004ŽciSZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Zemánek Lukáš2005ŽciSMalá Roudkax1
1Zouhar Tadeáš2005ŽciSACT leraK Blanskoxxxxxxxxx9

Kategorie: Mladší žáci

Pořadí
Medaile
Mladší žáci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Závodů
Augustin Tomáš2007ŽciMAK Blansko Dvorská/Češkovicexx2
Chudý Jakub2006ŽciMSvitávkax1
Danko Martin2006ŽciMZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Dvořák František2007ŽciMBlanskox1
1Ellinger Denis2007ŽciMASK Blansko/Blanskoxxxxxxxxxxxxxx14
Fiala Daniel2007ŽciMBoskovicex1
Friedl Kryštof2007ŽciMACT leraK Blanskox1
Hégr Lukáš2006ŽciMJedovnice /x1
1Horák Luboš2007ŽciMElite Sport Boskovice/Okrouhláxxxxxxxxxx10
Hrdlička Erik2006ŽciMTJ Rytmus Boskovicex1
Klekar Michal2007ŽciMSkalice nad Svitavoux1
Kočvara Jakub2007ŽciMDrahanský sport teamx1
Komárek Jakub2007ŽciMACT leraK Blanskoxxxx4
Košťál Václav2007ŽciMDD Boskovicex1
Koudelka Matyáš2006ŽciMElite sport Boskovicex1
Krajči Šimon2007ŽciMBoskovicex1
Krušina Daniel2007ŽciMLetovicex1
Kuběna Lukáš2006ŽciMASK Blanskoxx2
Kyzlink Richard2006ŽciMASK Blansko/Olešná 80xx2
Langr Jonathan2007ŽciMBlansko /x1
Lát Dušan2007ŽciMAK Blansko Dvorskáxxxx4
Mauder Daniel2007ŽciMZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Müller Lukáš2007ŽciMACT leraK Blanskox1
Novák Petr2006ŽciMBoskovicex1
Oujeský Dan2007ŽciMOOB Adamovx1
Riedl Kryštof2007ŽciMKřtiny / ACT Blanskox1
Ruznar Kryštof2007ŽciMBoskovicex1
Ryšavka Jáchym2007ŽciMTréninková skupina Jana Kohuta / Blanskoxxx3
Šafář David2006ŽciMBoskovicex1
1Šafránek Jáchym2007ŽciMElite Sport Boskovice/Doubravicexxxxxxxxxxx11
Sedlačík Matěj2006ŽciMACT leraKxxxx4
Sedlák Zdeněk2007ŽciMZŠ Černá Horax1
Ševčík Matyáš2007ŽciMBiatlon Blanskox1
Svoboda Jiří2006ŽciMBrťovx1
Vintr Ondřej2006ŽciMACT leraK Blanskox1
1Worbis Radim2007ŽciMKotvrdovice/Kotvrdovice 307xxxxxxxxx9
Zahálka Lukáš2006ŽciM/Rudicex1

Kategorie: Přípravka dívky

Pořadí
Medaile
Přípravka dívky
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Závodů
Beránková Eliška2009PříDBoskovicex1
Čechmanová Karolína2008PříDZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Chábová Barbora2009PříDBoskovicex1
Doležalová Barbora2009PříDSloup / Šošůvkax1
Dostálová Tereza2009PříDSvitávkax1
Dvořáčková Laura2009PříDSloupx1
Fleková Sára2009PříDTJ Rytmus Boskovicex1
Fousková Jarmila2009PříDZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Gerbesová Zuzana2009PříDČerná Horax1
Hegedüšová Simona2009PříDElite Sport Boskovice/Boskovicexx2
2Husáková Jolana2008PříDACT lerak Blanskoxxxxxxxx8
1Jandáková Zuzana2009PříDASK Blansko/Blanskoxxxxxxxxxxx11
2Juračková Karolína2009PříDAK Blansko Dvorskáxxxxxxxx8
1Jurová Anna2008PříDElite sport Boskovicexxxxxxxxx9
Kašparová Sára2008PříDAK Blansko Dvorskáx1
Koníčková Valerie2008PříDOstrov u Macochyx1
Koudelková Lucie2008PříDElite sport Boskovicex1
Kovaříková Sofie2008PříDVelké Opatovicex1
1Králová Ema2008PříDAK Blansko Dvorskáxxxxxxxxx9
1Krejčí Barbora2009PříDElite Sport Boskovice/Elite Sport Boskovicexxxxxxxxxxxxxx14
3Kroupová Barbora2008PříDAK Blansko Dvorskáxxxxxx6
Kudová Kristýna2009PříDBoskovicex1
Kyzlinková Nora2009PříDASK Blanskoxx2
Malá Karolína2009PříDAK Blanskoxxx3
1Meluzínová Nela2009PříDElite Sport Boskovice/Okrouhláxxxxxxxxxxxxxxx15
Němcová Michaela2008PříDDoubravicex1
Novotná Justýna2009PříDMoravec teamx1
Ondráčková Kateřina2008PříDElitesport/Boskovicex1
Patloková Laura2009PříDBoskovicex1
Petečelová Valentina2008PříDDoubravicex1
Poláková Karolína2008PříDNěmčicex1
Procházková Libuše2009PříDDoubravicex1
Rybová Kateřina2009PříDLipůvkaxxxx4
Ryšavá Anna2008PříDDrahanský Sport teamx1
2Šebelová Sára2008PříDLussana/Blanskoxxxxxxx7
Ševčíková Alžběta2008PříDBoskovicexx2
Širučková Nikol2008PříDBoskovicex1
Skřipská Karolínka2009PříDBoskovicex1
Slámová Izabela2009PříDElite sport Boskovicex1
Štefanová Adéla2008PříDASK Blanskox1
Šujanová Rozálie2009PříDAK Blansko Dvorskáxxx3
Tanenbergerová Kateřina2009PříDZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Tesaříková Marie2009PříDLazinovxx2
Tesařová Jolana2009PříDOkrouhláx1
Težká Terezie2008PříDSTK Zbraslavecx1
Valášková Anna2009PříDAK Blansko Dvorskáx1
Valko Vanesa2008PříDFenix sport Blanskox1
Vávrů Hana2008PříDElite Sport Boskovicexxx3
Vejchodská Amélie2009PříDHorní Lhotax1
Vykydalová Tereza2008PříDASK Blanskox1
1Zamazalová Eliška2009PříDASK Blanskoxxxxxxxxxxx11
Zukalová Markéta2009PříDASK Blanskox1

Kategorie: Přípravka chlapci

Pořadí
Medaile
Přípravka chlapci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Závodů
Božek Maxmilian2008PříChBoskovicex1
Burget Vilém2009PříChZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Burkoň Šimon2009PříChSvitávkaxx2
Čermák Tadeáš2008PříChBlansko / ASK Blanskox1
1Dostál Dominik2009PříChElite Sport Boskovicexxxxxxxxxxxxxxx15
Dvořáček Pavel2008PříChČERNÁ HORAx1
1Ellinger Šimon2009PříChASK Blansko/Blanskoxxxxxxxxxxxxx13
Frýdek Lukáš2008PříChBiathlon Blanskox1
Henek Alexandr2009PříChBoskovicex1
Herčík Michal2008PříChBoskovicexxx3
3Horák Jan2008PříChOkrouhláxxxxxx6
Hrazdíra Martin2009PříChZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Hruda Tomáš2009PříChDrahanský sport teamx1
Kadrmas Adrian2009PříChBlanskox1
Klekar Martin2009PříChSkalice nad Svitavoux1
Klimeš Bruno2008PříChAK Blansko Dvorskáxx2
Kolář Martin2008PříChBoskovicex1
1Korgo Vojtěch2009PříChFENIX SPORT BLANSKO/Těchovxxxxxxxxxxx11
Kos Šimon2009PříChFK Černá Hora / Černá Horax1
Kotek Tomáš2009PříChVoděradyx1
Krajci Timotej2009PříChBoskovicex1
Krejčí Matouš2009PříChBoskovicex1
Krenželok Matěj2008PříChStopa Skalicexxx3
2Krušina Adam2009PříChLetovicexxxxxxx7
Kuben Abíel2008PříChBOSKOVICEx1
Kuběna Miloš2009PříChASK Blanskoxx2
Kuchař Jáchym2009PříChACT leraK Blanskox1
Kuchař Josef2008PříChACT leraK Blanskoxx2
Malina Daniel2008PříChBoskovicex1
2Malits Radek2008PříChASK Blansko/Blanskoxxxxxxx7
Matuška Jakub2009PříChSvitávkax1
Mikulášek Jonáš2009PříChACT lerak/Rájec-Jestřebíx1
Nezval Miroslav2008PříChZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Odehnal Jiří2008PříChZŠ Černá Horax1
Pavlu David2009PříChŽďárnáxxx3
Pavlu Bedřich2009PříChŽďárnáxxx3
Pekl Miroslav2008PříChBoskovicex1
Pilo Roman2009PříChDětský domov Boskovicex1
Poláček Dominik2008PříChACT Lerakxxx3
Přikryl Tomáš2008PříChBoskovicex1
Prokop Matyáš2009PříChAK Blanskox1
Rozkošný Jakub2009PříChbiatlon Blanskoxx2
Růžička Matěj2008PříChASK Blanskox1
Sáňka David2009PříChBlansko / Biatlon Blanskox1
Ščudla Ondřej2008PříChElite sport Boskovice/Boskovicexx2
Sedláček David2008PříChHorní Lhotaxx2
Sedlačík Vít2008PříChRudicexxx3
Škaroupka Štěpán2008PříChZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Škvařil Hynek2008PříChAK Blansko Dvorskáx1
Slavík Antonín2009PříChStopa Skalicex1
Sotolář Jiří2008PříChNěmčicex1
Špidla Martin2009PříChČerná Horax1
Štainc Matyáš2009PříChDD Boskovicex1
Šváb Adrian2009PříChACT Lerak Blanskoxxx3
Sychra Michal2008PříChTJ Rytmusx1
Tomášek Martin2008PříChAK Blansko Dvorskáx1
Válek Jan2009PříChZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Vaněk Ondřej2008PříChČerná Horax1
Včelík Petr2009PříChSvitávkax1
Volf Vojtěch2009PříChZŠ a MŠ Ostrovx1
3Zavřel Jiří2009PříChSloupxxxxxx6
Zeman Jiří2008PříChBoskovicex1

Rok

Počet hodnocených závodníků: 224




Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2019







Kategorie: Starší žákyně

Rájecká desítka
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros
Lesempolem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Podzimní desítka na dráze
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Mikulášský běh Okrouhlá
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Dekanová Adéla2005ŽkySAK Blansko Dvorskáx1
Dvořáková Natálie2005ŽkySDD Boskovicex1
Hladká Aneta2005ŽkySDD Boskovicex1
Jeřábková Natália2005ŽkySKB Blanskox1
Kubíková Sára2005ŽkySBlanskox1
1Kubinová Adéla2004ŽkySElite Sport Boskovicexxxxxxxxxxx11
Matušková Julie2005ŽkySASK Blansko/Blanskoxx2
Oujeská Simona2005ŽkySOOB Adamovx1
Ryšávková Emma2005ŽkySBoskovicexxx3
Široká Eliška2004ŽkySAK Blansko Dvorskáxxxx4
Škvařilová Stela2004ŽkySAK Blansko Dvorskáx1
3Tajovská Pavla2004ŽkySBiatlon Blanskoxxxxx5
Tobiášová Lucie2004ŽkySElite sport Boskovicexxx3
Vybošťoková Daniela2005ŽkySbiatlon Blanskox1
Vyskočilová Karla2004ŽkySKuničkyx1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-19  /  Tisk:05.12.2019



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2019







Kategorie: Mladší žákyně

Rájecká desítka
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros
Lesempolem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Podzimní desítka na dráze
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Mikulášský běh Okrouhlá
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
2Bezdíčková Dominika2006ŽkyMASK Blanskoxxxxxxxx8
Bradáčová Nikola2007ŽkyMACT leraK Blanskoxxx3
Burgetová Sára2007ŽkyMČerná Horax1
2Dobrovská Lucie2006ŽkyMASK BLANSKOxxxxxxx7
Fialová Aneta2007ŽkyMBoskovicex1
Holbíková Kateřina2007ŽkyMBoskovicex1
1Jandáková Leona2006ŽkyMASK Blansko/Blanskoxxxxxxxxxxx11
Kabrhelová Kateřina2007ŽkyMBlanskox1
Kanýzová Adélka2006ŽkyMBoskovicex1
1Kniesová Lucie2007ŽkyMAK Blansko Dvorskáxxxxxxxxxx10
Kosová Liliana2006ŽkyMČerná Horax1
1Křížová Viktorie2006ŽkyMElite Sport Boskovicexxxxxxxxxxxx12
Křížová Diana2006ŽkyMACT Lerak Blanskox1
Kuncová Linda2007ŽkyMJEDOVNICE / SK JEDOVNICEx1
Machová Karolína2007ŽkyMČerná Horax1
Malinová Nathalie2006ŽkyMBoskovicex1
Matušková Anežka2006ŽkyMSvitávkax1
Matyášová Kateřina2006ŽkyMMoravské Knínice/Blanskoxxxx4
Mikulášková Barbora2007ŽkyMBoskovicex1
Musilová Klára2006ŽkyMBiatlon Blanskoxxx3
Němcová Kateřina2007ŽkyMDoubravicex1
Pavlů Kateřina2006ŽkyMŽďárnáxxx3
Plchová Beáta2007ŽkyMbiatlon Blanskox1
Počarková Miriam2006ŽkyMBoskovicex1
Roudná Kateřina2007ŽkyMBoskovicex1
Rumlová Natálie2007ŽkyMObůrkax1
Růžičková Karolína2007ŽkyMASK Blanskox1
1Šamšulová Martina2007ŽkyMElite Sport Boskovicexxxxxxxxxx10
Šedivá Pavlína2007ŽkyMLetovicex1
Sedláková Michalka2006ŽkyMBlanskox1
Sedláková Kateřina2006ŽkyMZŠ Černá Horax1
Svobodová Ester2007ŽkyMTj Rytmusx1
Trubelja Tereza2006ŽkyMBoskovicex1
Vachová Markéta2007ŽkyMÚjezd u Kunštátux1
Vlčková Kristýna2007ŽkyMBiatlon Blanskox1
Vrbková Marta2006ŽkyMBiatlon Blanskox1
Vrbová Anna2007ŽkyMElite Blanskox1
3Zavřelová Adéla2007ŽkyMElite sport Boskovicexxxxxx6

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-19  /  Tisk:05.12.2019



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2019







Kategorie: Starší žáci

Rájecká desítka
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros
Lesempolem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Podzimní desítka na dráze
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Mikulášský běh Okrouhlá
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Berka Pavel2004ŽciSKlepačovx1
Bresser Timothy2005ŽciSElite sport Boskovicexxxx4
1Charvát Matyáš2005ŽciSElite Sport Boskovicexxxxxxxxxx10
1Daněk Štěpán2004ŽciSHorizont Blansko/Blanskoxxxxxxxxxx10
Dobrovský Michal2004ŽciSBiathlon Blanskoxx2
Herčík Daniel2005ŽciSElite Sport Boskovicexx2
Kabrhél Jakub2005ŽciSBiatlon Blanskoxx2
3Komárek Tomáš2004ŽciSACT leraK Blansko xxxxx5
2Kroupa Kryštof2005ŽciSAK Blansko Dvorskáxxxxxxx7
Kuchař Filip2004ŽciSACT Lerak Blanskox1
1Malits Marek2004ŽciSASK Blansko/Blanskoxxxxxxxxx9
Nečas Adam2004ŽciSAK Blansko Dvorskáx1
Oujeský Lukáš2005ŽciSOOB Adamovx1
2Petečel Alexej2004ŽciSElite Sport Boskovicexxxxxxx7
Ruml Richard2004ŽciSObůrkax1
2Skořepa Petr2005ŽciSElite Sport Boskovicexxxxxxxx8
Vach Lukáš2005ŽciSSDH Sychotínx1
Žampach David2004ŽciSZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Zemánek Lukáš2005ŽciSMalá Roudkax1
1Zouhar Tadeáš2005ŽciSACT leraK Blanskoxxxxxxxxx9

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-19  /  Tisk:05.12.2019



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2019







Kategorie: Mladší žáci

Rájecká desítka
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros
Lesempolem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Podzimní desítka na dráze
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Mikulášský běh Okrouhlá
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Augustin Tomáš2007ŽciMAK Blansko Dvorská/Češkovicexx2
Chudý Jakub2006ŽciMSvitávkax1
Danko Martin2006ŽciMZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Dvořák František2007ŽciMBlanskox1
1Ellinger Denis2007ŽciMASK Blansko/Blanskoxxxxxxxxxxxxxx14
Fiala Daniel2007ŽciMBoskovicex1
Friedl Kryštof2007ŽciMACT leraK Blanskox1
Hégr Lukáš2006ŽciMJedovnice /x1
1Horák Luboš2007ŽciMElite Sport Boskovice/Okrouhláxxxxxxxxxx10
Hrdlička Erik2006ŽciMTJ Rytmus Boskovicex1
Klekar Michal2007ŽciMSkalice nad Svitavoux1
Kočvara Jakub2007ŽciMDrahanský sport teamx1
Komárek Jakub2007ŽciMACT leraK Blanskoxxxx4
Košťál Václav2007ŽciMDD Boskovicex1
Koudelka Matyáš2006ŽciMElite sport Boskovicex1
Krajči Šimon2007ŽciMBoskovicex1
Krušina Daniel2007ŽciMLetovicex1
Kuběna Lukáš2006ŽciMASK Blanskoxx2
Kyzlink Richard2006ŽciMASK Blansko/Olešná 80xx2
Langr Jonathan2007ŽciMBlansko /x1
Lát Dušan2007ŽciMAK Blansko Dvorskáxxxx4
Mauder Daniel2007ŽciMZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Müller Lukáš2007ŽciMACT leraK Blanskox1
Novák Petr2006ŽciMBoskovicex1
Oujeský Dan2007ŽciMOOB Adamovx1
Riedl Kryštof2007ŽciMKřtiny / ACT Blanskox1
Ruznar Kryštof2007ŽciMBoskovicex1
Ryšavka Jáchym2007ŽciMTréninková skupina Jana Kohuta / Blanskoxxx3
Šafář David2006ŽciMBoskovicex1
1Šafránek Jáchym2007ŽciMElite Sport Boskovice/Doubravicexxxxxxxxxxx11
Sedlačík Matěj2006ŽciMACT leraKxxxx4
Sedlák Zdeněk2007ŽciMZŠ Černá Horax1
Ševčík Matyáš2007ŽciMBiatlon Blanskox1
Svoboda Jiří2006ŽciMBrťovx1
Vintr Ondřej2006ŽciMACT leraK Blanskox1
1Worbis Radim2007ŽciMKotvrdovice/Kotvrdovice 307xxxxxxxxx9
Zahálka Lukáš2006ŽciM/Rudicex1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-19  /  Tisk:05.12.2019



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2019







Kategorie: Přípravka dívky

Rájecká desítka
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros
Lesempolem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Podzimní desítka na dráze
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Mikulášský běh Okrouhlá
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Beránková Eliška2009PříDBoskovicex1
Čechmanová Karolína2008PříDZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Chábová Barbora2009PříDBoskovicex1
Doležalová Barbora2009PříDSloup / Šošůvkax1
Dostálová Tereza2009PříDSvitávkax1
Dvořáčková Laura2009PříDSloupx1
Fleková Sára2009PříDTJ Rytmus Boskovicex1
Fousková Jarmila2009PříDZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Gerbesová Zuzana2009PříDČerná Horax1
Hegedüšová Simona2009PříDElite Sport Boskovice/Boskovicexx2
2Husáková Jolana2008PříDACT lerak Blanskoxxxxxxxx8
1Jandáková Zuzana2009PříDASK Blansko/Blanskoxxxxxxxxxxx11
2Juračková Karolína2009PříDAK Blansko Dvorskáxxxxxxxx8
1Jurová Anna2008PříDElite sport Boskovicexxxxxxxxx9
Kašparová Sára2008PříDAK Blansko Dvorskáx1
Koníčková Valerie2008PříDOstrov u Macochyx1
Koudelková Lucie2008PříDElite sport Boskovicex1
Kovaříková Sofie2008PříDVelké Opatovicex1
1Králová Ema2008PříDAK Blansko Dvorskáxxxxxxxxx9
1Krejčí Barbora2009PříDElite Sport Boskovice/Elite Sport Boskovicexxxxxxxxxxxxxx14
3Kroupová Barbora2008PříDAK Blansko Dvorskáxxxxxx6
Kudová Kristýna2009PříDBoskovicex1
Kyzlinková Nora2009PříDASK Blanskoxx2
Malá Karolína2009PříDAK Blanskoxxx3
1Meluzínová Nela2009PříDElite Sport Boskovice/Okrouhláxxxxxxxxxxxxxxx15
Němcová Michaela2008PříDDoubravicex1
Novotná Justýna2009PříDMoravec teamx1
Ondráčková Kateřina2008PříDElitesport/Boskovicex1
Patloková Laura2009PříDBoskovicex1
Petečelová Valentina2008PříDDoubravicex1
Poláková Karolína2008PříDNěmčicex1
Procházková Libuše2009PříDDoubravicex1
Rybová Kateřina2009PříDLipůvkaxxxx4
Ryšavá Anna2008PříDDrahanský Sport teamx1
2Šebelová Sára2008PříDLussana/Blanskoxxxxxxx7
Ševčíková Alžběta2008PříDBoskovicexx2
Širučková Nikol2008PříDBoskovicex1
Skřipská Karolínka2009PříDBoskovicex1
Slámová Izabela2009PříDElite sport Boskovicex1
Štefanová Adéla2008PříDASK Blanskox1
Šujanová Rozálie2009PříDAK Blansko Dvorskáxxx3
Tanenbergerová Kateřina2009PříDZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Tesaříková Marie2009PříDLazinovxx2
Tesařová Jolana2009PříDOkrouhláx1
Težká Terezie2008PříDSTK Zbraslavecx1
Valášková Anna2009PříDAK Blansko Dvorskáx1
Valko Vanesa2008PříDFenix sport Blanskox1
Vávrů Hana2008PříDElite Sport Boskovicexxx3
Vejchodská Amélie2009PříDHorní Lhotax1
Vykydalová Tereza2008PříDASK Blanskox1
1Zamazalová Eliška2009PříDASK Blanskoxxxxxxxxxxx11
Zukalová Markéta2009PříDASK Blanskox1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-19  /  Tisk:05.12.2019



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2019







Kategorie: Přípravka chlapci

Rájecká desítka
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros
Lesempolem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Podzimní desítka na dráze
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Mikulášský běh Okrouhlá
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Božek Maxmilian2008PříChBoskovicex1
Burget Vilém2009PříChZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Burkoň Šimon2009PříChSvitávkaxx2
Čermák Tadeáš2008PříChBlansko / ASK Blanskox1
1Dostál Dominik2009PříChElite Sport Boskovicexxxxxxxxxxxxxxx15
Dvořáček Pavel2008PříChČERNÁ HORAx1
1Ellinger Šimon2009PříChASK Blansko/Blanskoxxxxxxxxxxxxx13
Frýdek Lukáš2008PříChBiathlon Blanskox1
Henek Alexandr2009PříChBoskovicex1
Herčík Michal2008PříChBoskovicexxx3
3Horák Jan2008PříChOkrouhláxxxxxx6
Hrazdíra Martin2009PříChZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Hruda Tomáš2009PříChDrahanský sport teamx1
Kadrmas Adrian2009PříChBlanskox1
Klekar Martin2009PříChSkalice nad Svitavoux1
Klimeš Bruno2008PříChAK Blansko Dvorskáxx2
Kolář Martin2008PříChBoskovicex1
1Korgo Vojtěch2009PříChFENIX SPORT BLANSKO/Těchovxxxxxxxxxxx11
Kos Šimon2009PříChFK Černá Hora / Černá Horax1
Kotek Tomáš2009PříChVoděradyx1
Krajci Timotej2009PříChBoskovicex1
Krejčí Matouš2009PříChBoskovicex1
Krenželok Matěj2008PříChStopa Skalicexxx3
2Krušina Adam2009PříChLetovicexxxxxxx7
Kuben Abíel2008PříChBOSKOVICEx1
Kuběna Miloš2009PříChASK Blanskoxx2
Kuchař Jáchym2009PříChACT leraK Blanskox1
Kuchař Josef2008PříChACT leraK Blanskoxx2
Malina Daniel2008PříChBoskovicex1
2Malits Radek2008PříChASK Blansko/Blanskoxxxxxxx7
Matuška Jakub2009PříChSvitávkax1
Mikulášek Jonáš2009PříChACT lerak/Rájec-Jestřebíx1
Nezval Miroslav2008PříChZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Odehnal Jiří2008PříChZŠ Černá Horax1
Pavlu David2009PříChŽďárnáxxx3
Pavlu Bedřich2009PříChŽďárnáxxx3
Pekl Miroslav2008PříChBoskovicex1
Pilo Roman2009PříChDětský domov Boskovicex1
Poláček Dominik2008PříChACT Lerakxxx3
Přikryl Tomáš2008PříChBoskovicex1
Prokop Matyáš2009PříChAK Blanskox1
Rozkošný Jakub2009PříChbiatlon Blanskoxx2
Růžička Matěj2008PříChASK Blanskox1
Sáňka David2009PříChBlansko / Biatlon Blanskox1
Ščudla Ondřej2008PříChElite sport Boskovice/Boskovicexx2
Sedláček David2008PříChHorní Lhotaxx2
Sedlačík Vít2008PříChRudicexxx3
Škaroupka Štěpán2008PříChZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Škvařil Hynek2008PříChAK Blansko Dvorskáx1
Slavík Antonín2009PříChStopa Skalicex1
Sotolář Jiří2008PříChNěmčicex1
Špidla Martin2009PříChČerná Horax1
Štainc Matyáš2009PříChDD Boskovicex1
Šváb Adrian2009PříChACT Lerak Blanskoxxx3
Sychra Michal2008PříChTJ Rytmusx1
Tomášek Martin2008PříChAK Blansko Dvorskáx1
Válek Jan2009PříChZŠ a MŠ Ostrov u Macochyx1
Vaněk Ondřej2008PříChČerná Horax1
Včelík Petr2009PříChSvitávkax1
Volf Vojtěch2009PříChZŠ a MŠ Ostrovx1
3Zavřel Jiří2009PříChSloupxxxxxx6
Zeman Jiří2008PříChBoskovicex1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-19  /  Tisk:05.12.2019
© Malin 2015-19