Vyčkejte prosím na načtení / přepočítání kompletních výsledků...


               O kresníB ěžeckáL iga  2020
Boskovické běhy - výzva 01

Boskovické běhy - výzva 01

Nemáme pro vás závod – máme pro vás VÝZVU!...

Září volá do lavic a na běhy ještě víc!

Září volá do lavic a na běhy ještě víc!

24. 8. 2020 Petrovice, Skalní Mlýn, Blansko, Sloup – Letní...

V srpnu je to 50 na 50. Doubravice ano, Vísky ne.

V srpnu je to 50 na 50. Doubravice ano, Vísky ne.

31. 7. 2020 Doubravice nad Svitavou, Vísky – Druhý letní...

Coorovec sežral sněhuláka.

Coorovec sežral sněhuláka.

9. 7. 2020 Okrouhlá – Název článku je jak z hororového...

Červencový trojlístek závodů zahajuje Blanenská etapa MUMu.

Červencový trojlístek závodů zahajuje Blanenská etapa MUMu.

1. 7. 2020 Lomnice, Skalní mlýn, Okrouhlá – Po první...

  • Boskovické běhy - výzva 01

  • Září volá do lavic a na běhy ještě víc!

  • V srpnu je to 50 na 50. Doubravice ano, Vísky ne.

  • Coorovec sežral sněhuláka.

  • Červencový trojlístek závodů zahajuje Blanenská etapa MUMu.

Medailové hodnocení pro rok:

prubezne_medailove_hodnoceni_2020

Žákovská liga Tajovský reality

Počet hodnocených závodníků v tomto roce je 50.


Kategorie: Starší žákyně

Pořadí
Medaile
Starší žákyně
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Závodů
Dobrovská Lucie2006ŽkySASK Blanskox1
Jakusidisová Veronika2005ŽkySASK Blanskox1
Křížová Viktorie2006ŽkySElite sport Boskovicexxx3
Oujeská Simona2005ŽkySOOB Adamovx1
Ryšávková Emma2005ŽkySFENIX Sport Blanskox1

Kategorie: Mladší žákyně

Pořadí
Medaile
Mladší žákyně
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Závodů
Bradáčová Nikola2007ŽkyMACT leraK Blanskox1
Heřmanová Lucie2007ŽkyMOLYMP Boskovicex1
Kniesová Lucie2007ŽkyMASK Blanskox1
Koudelková Lucie2008ŽkyMElite sport Boskovicex1
Růžičková Karolína2007ŽkyMASK Blanskox1
Šamšulová Martina2007ŽkyMELITE sport Boskovicexx2
Zavřelová Adéla2007ŽkyMElitesport Boskovice x1

Kategorie: Starší žáci

Pořadí
Medaile
Starší žáci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Závodů
Charvát Matyáš2005ŽciSELITE sport Boskovicexxx3
Koudelka Matyáš2006ŽciSElite sport Boskovicex1
Kroupa Kryštof2005ŽciSAK Blansko Dvorskáx1
Oujeský Lukáš2005ŽciSOOB Adamovx1
Sedlačík Matěj2006ŽciSACT leraK Blanskox1
Zouhar Tadeáš2005ŽciSACT leraK Blanskox1

Kategorie: Mladší žáci

Pořadí
Medaile
Mladší žáci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Závodů
Alexa Jakub2007ŽciMDoubravicex1
Alexa Štěpán2007ŽciMDoubravicex1
Ellinger Denis2007ŽciMASK Blanskox1
Horák Luboš2007ŽciMOkrouhláx1
Kočvara Jakub2007ŽciMDrahanský sport teamx1
Komárek Jakub2007ŽciMACT leraK Blanskox1
Langr Jonathan2007ŽciMFénix Sport Blanskoxx2
Oujeský Dan2007ŽciMOOB Adamovx1
Pokorný Patrik2008ŽciMMoravec Teamx1
Růžička Matěj2008ŽciMASK Blanskox1
Šafránek Jáchym2007ŽciMElite sport Boskovicexx2
Tureček Tomáš2008ŽciMELITE SPORT Boskovicex1

Kategorie: Přípravka dívky

Pořadí
Medaile
Přípravka dívky
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Závodů
Bezdíčková Daniela2010PříDASK Blanskoxxx3
Bradáčová Aneta2010PříDACT leraK Blanskox1
Fritzová Tereza2010PříDDrahanský sport teamx1
Horská Nikola2010PříDOB Veselicex1
Krejčí Barbora2009PříDELITE sport Boskovicexxx3
Meluzínová Nela2009PříDELITE sport Boskovicexxx3
Rybová Kateřina2009PříDASK Blanskoxx2
Šafránková Anna2010PříDElite sport Boskovicex1
Sotolářová Barbora2009PříDVeselicex1
Žáková Rebecca2010PříDAK Blansko Dvorskáx1
Zamazalová Eliška2009PříDASK Blanskoxxx3
Zukalová Markéta2009PříDASK Blanskox1

Kategorie: Přípravka chlapci

Pořadí
Medaile
Přípravka chlapci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Závodů
Dostál Dominik2009PříChElite sport Boskovicexxx3
Ellinger Šimon2009PříChASK Blanskox1
Feik Matyáš2009PříChDoubravicex1
Jedlička Adam2010PříChRáječkox1
Korgo Vojtěch2009PříChFénix Sport Blanskoxx2
Kovařík Daniel2010PříChASK Blanskoxx2
Pokorný Šimon2010PříChMoravec Teamx1
Zavřel Jiří2009PříChElitesport Boskovice x1

Rok

Počet hodnocených závodníků: 50




Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2020







Kategorie: Starší žákyně

Rájecká desítka
Skalická desítka
Blanenská pětka na dráze (Tartan Cup)
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Lesempolem
Blanenská desítka na dráze (Tartan Cup)
Běh kolem sněhuláka
Svitava kros
Vísecká desítka
Boskovické běhy
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Blanenská hodinovka na dráze (Tartan Cup)
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Dobrovská Lucie2006ŽkySASK Blanskox1
Jakusidisová Veronika2005ŽkySASK Blanskox1
Křížová Viktorie2006ŽkySElite sport Boskovicexxx3
Oujeská Simona2005ŽkySOOB Adamovx1
Ryšávková Emma2005ŽkySFENIX Sport Blanskox1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:19.09.2020



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2020







Kategorie: Mladší žákyně

Rájecká desítka
Skalická desítka
Blanenská pětka na dráze (Tartan Cup)
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Lesempolem
Blanenská desítka na dráze (Tartan Cup)
Běh kolem sněhuláka
Svitava kros
Vísecká desítka
Boskovické běhy
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Blanenská hodinovka na dráze (Tartan Cup)
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Bradáčová Nikola2007ŽkyMACT leraK Blanskox1
Heřmanová Lucie2007ŽkyMOLYMP Boskovicex1
Kniesová Lucie2007ŽkyMASK Blanskox1
Koudelková Lucie2008ŽkyMElite sport Boskovicex1
Růžičková Karolína2007ŽkyMASK Blanskox1
Šamšulová Martina2007ŽkyMELITE sport Boskovicexx2
Zavřelová Adéla2007ŽkyMElitesport Boskovice x1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:19.09.2020



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2020







Kategorie: Starší žáci

Rájecká desítka
Skalická desítka
Blanenská pětka na dráze (Tartan Cup)
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Lesempolem
Blanenská desítka na dráze (Tartan Cup)
Běh kolem sněhuláka
Svitava kros
Vísecká desítka
Boskovické běhy
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Blanenská hodinovka na dráze (Tartan Cup)
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Charvát Matyáš2005ŽciSELITE sport Boskovicexxx3
Koudelka Matyáš2006ŽciSElite sport Boskovicex1
Kroupa Kryštof2005ŽciSAK Blansko Dvorskáx1
Oujeský Lukáš2005ŽciSOOB Adamovx1
Sedlačík Matěj2006ŽciSACT leraK Blanskox1
Zouhar Tadeáš2005ŽciSACT leraK Blanskox1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:19.09.2020



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2020







Kategorie: Mladší žáci

Rájecká desítka
Skalická desítka
Blanenská pětka na dráze (Tartan Cup)
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Lesempolem
Blanenská desítka na dráze (Tartan Cup)
Běh kolem sněhuláka
Svitava kros
Vísecká desítka
Boskovické běhy
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Blanenská hodinovka na dráze (Tartan Cup)
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Alexa Jakub2007ŽciMDoubravicex1
Alexa Štěpán2007ŽciMDoubravicex1
Ellinger Denis2007ŽciMASK Blanskox1
Horák Luboš2007ŽciMOkrouhláx1
Kočvara Jakub2007ŽciMDrahanský sport teamx1
Komárek Jakub2007ŽciMACT leraK Blanskox1
Langr Jonathan2007ŽciMFénix Sport Blanskoxx2
Oujeský Dan2007ŽciMOOB Adamovx1
Pokorný Patrik2008ŽciMMoravec Teamx1
Růžička Matěj2008ŽciMASK Blanskox1
Šafránek Jáchym2007ŽciMElite sport Boskovicexx2
Tureček Tomáš2008ŽciMELITE SPORT Boskovicex1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:19.09.2020



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2020







Kategorie: Přípravka dívky

Rájecká desítka
Skalická desítka
Blanenská pětka na dráze (Tartan Cup)
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Lesempolem
Blanenská desítka na dráze (Tartan Cup)
Běh kolem sněhuláka
Svitava kros
Vísecká desítka
Boskovické běhy
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Blanenská hodinovka na dráze (Tartan Cup)
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Bezdíčková Daniela2010PříDASK Blanskoxxx3
Bradáčová Aneta2010PříDACT leraK Blanskox1
Fritzová Tereza2010PříDDrahanský sport teamx1
Horská Nikola2010PříDOB Veselicex1
Krejčí Barbora2009PříDELITE sport Boskovicexxx3
Meluzínová Nela2009PříDELITE sport Boskovicexxx3
Rybová Kateřina2009PříDASK Blanskoxx2
Šafránková Anna2010PříDElite sport Boskovicex1
Sotolářová Barbora2009PříDVeselicex1
Žáková Rebecca2010PříDAK Blansko Dvorskáx1
Zamazalová Eliška2009PříDASK Blanskoxxx3
Zukalová Markéta2009PříDASK Blanskox1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:19.09.2020



Žákovská liga Tajovský reality


Medailové hodnocení pro rok: 2020







Kategorie: Přípravka chlapci

Rájecká desítka
Skalická desítka
Blanenská pětka na dráze (Tartan Cup)
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Lesempolem
Blanenská desítka na dráze (Tartan Cup)
Běh kolem sněhuláka
Svitava kros
Vísecká desítka
Boskovické běhy
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Blanenská hodinovka na dráze (Tartan Cup)
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
Závodů
Pořadí
Medaile
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Klub / Bydliště
Dostál Dominik2009PříChElite sport Boskovicexxx3
Ellinger Šimon2009PříChASK Blanskox1
Feik Matyáš2009PříChDoubravicex1
Jedlička Adam2010PříChRáječkox1
Korgo Vojtěch2009PříChFénix Sport Blanskoxx2
Kovařík Daniel2010PříChASK Blanskoxx2
Pokorný Šimon2010PříChMoravec Teamx1
Zavřel Jiří2009PříChElitesport Boskovice x1

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:19.09.2020
© Malin 2015-20