Vyčkejte prosím na načtení / přepočítání kompletních výsledků...


               O kresníB ěžeckáL iga  2018
Komu letos připlují kapříci v Jedovnicích?

Komu letos připlují kapříci v Jedovnicích?

2. 11. 2018 Jedovnice – Rybník Olšovec i Dýmák byly...

Ceny pro zlaté mládežníky jsou tu!

Ceny pro zlaté mládežníky jsou tu!

28. 10. 2018 Blansko - Ještě tři závody nám zbývají v...

Přichází říjen a další závodění s OBL

Přichází říjen a další závodění s OBL

23. 9. 2018 Kunštát, Rudice a Hořice - Léto nám uběhlo jako...

Běžecké září začneme ve Vískách a uzavřeme u Hraběnky

Běžecké září začneme ve Vískách a uzavřeme u Hraběnky

22. 8. 2018 Vísky, Petrovice, Sloup a Blansko – Teplotně velice...

Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

15. 7. 2018 Okrouhlá – Když se v běžeckých kruzích řekne...

  • Komu letos připlují kapříci v Jedovnicích?

  • Ceny pro zlaté mládežníky jsou tu!

  • Přichází říjen a další závodění s OBL

  • Běžecké září začneme ve Vískách a uzavřeme u Hraběnky

  • Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

Bodování pro rok:

prubezne_hodnoceni_2018
Počet bodovaných závodníků v tomto roce je 704.

Kategorie: Muži

Pořadí
Muži
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 14
Body suma
Závodů
001Grün Vojtěch1992M001Elite Sport Boskovice/Salomon-Suunto/Okrouhlá80808076808080808080808080801116111614
002Klopec Aleš1978MV1001Blansko69707370716970767380708080808073768071767171641069169323
003Široký Stanislav1977MV1002AK Blansko Dvorská/Blansko737671737373767166807371707673731032116816
004Jančík Tomáš1972MV1003Elite Sport Boskovice/Boskovice 66686873697369737173767170718068807370711025143320
005Barbořík Jan1983M002Elite sport Max Team Blansko/Blansko7171767370717170737069737676761017108615
006Huťka Jiří1991M003Bořitov/Brno696967697171717367657365697096996914
007Šperka Martin1970MV1004Minerva Boskovice666768656667676868707368666971697370968123118
008Buš Ondřej1985M004Ráječko6565615864656965706966666768696262706670656862948151223
009Grün Gustav1968MV2001AC Okrouhlá/Okrouhlá 1817068676366656767707064636371676668946113517
010Kinc Pavel1974MV1005VF Sport Team Černá Hora/Blansko555255524057596167606464626962666056596762882124921
011Zemánek Miroslav1979M005Bořitov/Bořitov5456562752546148594860556064656650555564556155837128023
012Bachratý Pavel1965MV2002Blansko6062606571636554607069636682882813
013Horský Radek1978MV1006OB Veselice/Vavřinec57555855526255615161615962655982287315
014Haresta Petr1986M006VF Sport Team Černá Hora535433576358665762665558716081381314
015Dvořáček Jiří1968MV2003Elite Sport Max Team Blansko737169737671766870736778778711
016Kalaš Rudolf1971MV1007Boskovice/Boskovice6361475868666167675654615878778713
017Landa Jaroslav1957MV3001Minerva Boskovice524752164855545757574348585163546076687217
018Buš Jiří1994M007Rájec-Jestřebí454549555160585358605850626276676614
019Matěna Vladimír1959MV2004VZS Blansko5149576253605164576660645174574513
020Svoboda Pavel1955MV3002TJ Sloup405047444957575057595547496153534774487517
021Nedvěd Martin1983M008Blansko43514547535252595647526057634874278515
022Münster Libor1966MV2005Blansko4439485464858505446565255635946553873686218
023Beneš Petr1987M009Blansko656164716669646959616971871811
024Macura Jan1972MV1008Horizont Kola Novák Blansko56515753636557636449575869369312
025Buš Roman1965MV2006Rájec39334437405045504454435556464143524658434834691100122
026Šperka Oldřich1956MV3003Jedovnice434745524851585144445448485668968914
027Novák Zdeněk1961MV2007Horizont Kola Novák Blansko515353455656475865635760460411
028Daněk Milan1962MV2008Horizont Kola Novák Blansko36323944353647384541465656404460363515
029Škvařil Jan1973MV1009Blansko6666616670636666625865869
030Kubínek Pavel1977MV1010Blansko5738605965596253676558558510
031Spáčil Leopold1959MV2009NOVATOP LAPIERRE/Letovice6459495956626854585057957910
032Šebánek Petr1979M010šmudlové Rájec767680767676735335337
033Šindelář Ondřej1988M011Elite Sport Boskovice68666465686164615175178
034Petr Kamil1978MV1011TJ Sokol Letovice/Letovice4034136444948545849515051451412
035Šamonil Robert1974MV1012Horizont Kola Novák Blansko 707069687664694864867
036Krška Michal1984M012Blansko61626244616766634864868
037Weis Josef1974MV1013Elite Sport Boskovice646361637065684544547
038Procházka Jan1979M013RBK Blansko/Ráječko464314647574646535944444410
039Kolář Vít1980M014Blansko49515954515954624394398
040Karlík Petr1982M015TriSki klub Márovky - Blansko/Blansko7069707673804384386
041Šamonil Petr1962MV2010Rájec - Jestřebí4450444146565651434314319
042Hrůza Vladimír1960MV2011Boskovice54585953545254444284288
043Lorenc Antonín1964MV2012Bertík Blansko/Blansko384914051524649514542242210
044Novák Pavel1985M016Suchdol49505645496152584204208
045Opletal Jan1994M017Triatlon Moravský Kras6468676567673983986
046Medek Jiří1978MV1014Černá Hora2946404749554243313823829
047Menšík Ondřej1989M018Boskovice3562606267643503506
048Bařinka Jan1984M019Boskovice373142461484348413373379
049Kolář Petr1973MV1015Biatlon Blansko5458525356593323326
050Svoboda Leoš1976MV1016Biatlon Blansko5054556361483313316
051Klepal Petr1966MV2013Perun Team Blansko29383741453853423233238
052Potůček Jiří1988M020FIT plus Blansko60556067693113115
053Kuchař Jan1980M021Blansko63605962643083085
054Koudelka Lukáš1983M022AK Drnovice/AC Okrouhlá/Olšany697663802882884
055Nečas Vítězslav1978MV1017Velenov626771672672674
056Zoubek Karel1960MV2014Vanovice24586061622652655
057Markel Roman1975MV1018www.KooperativaBoskovice.cz/Boskovice14536473940452532537
058Werner Tomáš1964MV2015Bořitov3841424042472502506
059Tichý Alois1964MV2016Blansko48495052502492495
060Henek Michal1986M023RBK Blansko636458592442444
061Stráník Aleš1950MV3004Blansko3542354046362342346
062Růžička Bohuslav1946MV3005SC Ráječko12744374543282252257
063Šmatera Petr1961MV2017Kunštát575347532102104
064Derych Jan1985M024Lysice514945501951954
065Hrubý Milan1938MV3006Blansko371433551271941946
066Patloka Ivo1979M025Boskovice4814242611941945
067Konečný Tomáš1970MV1019Olomučany1435550361851855
068Čuhel Jiří1958MV3007SK Křtěnov6256611791793
069Sotolář Stanislav1970MV1020OB Veselice/Veselice5262611751753
070Adam Martin1977MV1021Sloup5060651751753
071Odehnal Tomáš1968MV2018Boskovice5456631731733
072Harasim Ronald1994M026Perun Team Blansko/Blansko304454451731734
073Bařina Jiří1981M027VF Sport Team Černá Hora4313940481711715
074Kuchař Lukáš1976MV1022Cyklo plus Rájec5955571711713
075Ždánský Zbyněk1977MV1023AUTO RZ Boskovice1383942471671675
076Rameš Martin1975MV1024Olomučany5949571651653
077Maršoun Martin1976MV1025Velenov3764641651653
078Sedlák Jakub1996M028Ludíkov36456661621624
079Šamalík Vít1994M029Ludíkov421153501561564
080Křenek Petr1987M030šmudlové Rájec68761441442
081Bejček Patrik1994M031Tajovský Reality/AK Drnovice67761431432
082Matuška Zdeněk1969MV1026Blansko4147521401403
083Fiala Ondřej1982M032Boskovice2953551371373
084Kratky Pavel1974MV1027Olomučany4847421371373
085Žůrek Jan1990M033Elite sport Boskovice4925611351353
086Petržela Lukáš1983M034Skalice nad Svitavou41149421331334
087Karásek Antonín1982M035Černá Hora65671321322
088Pavloň Filip1992M036Boskovice63651281282
089Koutný Tomáš1986M037Vícebojaři Blansko60681281282
090Kovařík Jan1974MV1028Velké Opatovice62651271272
091Hajdamach Jiří1994M038Ráječko58681261262
092Martínek Jan1972MV1029SC Ráječko/Ráječko64601241242
093Fránek Jan1982M039Jedovnice63541171172
094Brychta Vlastimil1982M040IKMF Blansko3746331161163
095Petrů Radim1971MV1030Sport Boskovice59541131132
096Sedlák Michal1968MV2019Lhota Rapotina60501101102
097Hromek Jiří1960MV2020FENYX Adamov/Adamov52511031032
098Musil Václav1982M041Sky klub Márovky56451011012
099Sláma Pavel1976MV1031TJ Rytmus Boskovice59421011012
100Hegr Jiří1977MV1032Šošůvka534699992
101Křepela Jiří1975MV1033STK Zbraslavec4015798983
102Kraváček Ivoš1976MV1034Blansko425698982
103Baštář Jiří1971MV1035Olomučany534497972
104Kacetl Jan1981M042Těchov454994942
105Černý Jakub1978MV1036Rájec-Jestřebí583290902
106Kuchař Tomáš1972MV1037Cykloplus Rájec463783832
107Matuška Robin1982M043Horní Lhota394382822
108Kohut Jan1985M044Blansko8080801
109Plhoň Patrik1980M045Elite Sport Boskovice8080801
110Markus Tomáš1989M046TJ Sokol Šebetov453580802
111Jüthner Ivo1974MV1038Adamov473380802
112Daněk Tadeáš1989M047Blansko374178782
113Večeřa Tomáš1989M048AK Blansko Dvorská7676761
114Partl Jiří1990M049Synthon Sport Society7676761
115Dvořácek Jiří1962MV2021Blansko7676761
116Procházka Josef1995M050Boskovice215475752
117Frýdek Pavel1973MV1039ACT Lerak Blansko423173732
118Šebela Jiří1958MV3008Relax-Fit team433073732
119Nečas Jiří1982M051Blansko343973732
120Hlavička Lukáš1987M052Černá Hora7171711
121Kučera Josef1985M053Vilémovice6969691
122Chemčuk Miroslav1977MV1040Rudice6969691
123Brosch Petr1971MV1041Blansko6868681
124Dražan Libor1960MV2022Kuničky392968682
125Tajovský Jan1983M054Boskovice6868681
126Videman Tomáš1970MV1042Kunštát6868681
127Žila Miloš1962MV2023Elite Sport Boskovice6868681
128Kopecký Petr1995M055Suchý6868681
129Fiala Dan1997M056Střední škola A. Citroena6767671
130Beneš Michal1989M057Blansko6666661
131Krch Karel1976MV1043Kunštát6565651
132Konečný Aleš1988M058Rudice6565651
133Kuben Jaroslav1976MV1044Boskovice6464641
134Kubíček Dušan1962MV2024Ostrov6464641
135Kubík Pavel1981M059Blansko6464641
136Hájek Ivoš1961MV2025Sokol Doubravice6363631
137Zukal Jan1976MV1045Klub Jízdárna Boskovice6363631
138Kalina Tomáš1985M060Čertův gang / Těchov6363631
139Feruga Bohumil1971MV1046Orel Boskovice26062622
140Velocha Zdeněk1989M061Boskovice6161611
141Pokorný Aleš1986M062Ráječko6060601
142Král Michael1993M063Kunštát6060601
143Vondál David1979M064SDH Kochov15960602
144Meluzín Josef1977MV1047Okrouhlá15960602
145Fabiánek Jan1991M065Občerstvení Veselice5959591
146Grünwald Martin1979M066SBK Blansko5858581
147Opluštil Ladislav1971MV1048Lysice15758582
148Blažka Aleš1979M067Vícebojaři Blansko5858581
149Ježek Martin1985M068Blansko5858581
150Kuběna Roman1982M069AC Senetářov5757571
151Staněk Petr1994M070FBO Boskovice5757571
152Štětina Lukáš1996M071SDH Jásinov5757571
153Kříž Jan1973MV1049Boskovice5656561
154Vybíhal Josef1991M072SDH Žďár5656561
155Daňo Vladimír1979M073Blansko5656561
156Mazal Leoš1974MV1050Svitávka5656561
157Kubík Jaromír1955MV3009Blansko5555551
158Šmída David1976MV1051Sloup5555551
159Manoušek Ivo1974MV1052Blansko5454541
160Pernica Josef1982M074SDH Kotvrdovice / Kotvrdovice15354542
161Přichystal Štěpán1989M075Vanovice5353531
162Kudlička Svatopluk1950MV3010AC Okrouhlá5353531
163Vymazal Jiří1996M076SDH Ostrov u Macochy/Ostrov u Macochy5353531
164Maresch Michal1994M077Křetín5353531
165Dvořáček Petr1984M078Letovice15253532
166Palán Petr1983M079Malá Haná team Světlá5252521
167Smutný Vladimír1976MV1053Lysice5252521
168Soldán Roman1972MV1054Kotvrdovice5252521
169Bedan Petr1973MV1055Spešov5151511
170Czókoly Jan1978MV1056Moravský kras5151511
171Halamásek Jakub1901MV3011Skrhov5151511
172Rybář Tomáš1992M080Blansko5151511
173Novosad Ondřej1997M081Cetkovice5050501
174Hájek Tomáš1987M082Doubravice5050501
175Pěnča Josef1962MV2026HZS Blansko5050501
176Přibyl Václav1990M083BK Vísky5050501
177Němec David1977MV1057Jedovnice4949491
178Khain Pavel1979M084Rájec Jestřebí4949491
179Novotný Petr1973MV1058Dukla Blansko 4949491
180Staníček Jan1990M085Boskovice14849492
181Sedlák Martin1976MV1059Žďárná4848481
182Kulíšek Vítězslav1991M086Blansko4848481
183Oujeský Tomáš1974MV1060OOB Adamov4747471
184Henek Dušan1972MV1061Důchodců/Boskovice4747471
185Polák Petr1975MV1062Blansko4747471
186Vojanec Jiri1982M087Vícebojaři Blansko4646461
187Staníček Josef1983M088Vísky14546462
188Vašíček Zdeněk1976MV1063Ostrov u Macochy4646461
189Jüthner Libor1978MV1064Němčice4646461
190Němec Petr1978MV1065Jedovnice4646461
191Marek Jakub1988M089Blansko4545451
192Pokorný Tomáš1972MV1066Blansko4545451
193Dostál Martin1984M090SDH Bačov/Bačov14445452
194Wittek Richard1972MV1067Rájec-Jestřebí4545451
195Blaha Jindřich1992M091BK Vísky4444441
196Fabiánek Filip1997M092OB Veselice4444441
197Kadrmas Ivo1974MV1068Blansko4444441
198Musil Jan1992M093Lipovec4444441
199Vít Martin1991M094SDH Valchov4343431
200Móc Tomáš1967MV2027Blansko4343431
201Flek Pavel1972MV1069Blansko - Horní Lhota41142422
202Vach Ondřej1979M095Blansko4242421
203Horák Jakub1991M096Boskovice4141411
204Bubeník Radek1974MV1070Černá Hora4141411
205Černý Vladimír1971MV1071Blansko4141411
206Tomeš Petr1983M097Vilémovice4141411
207Kouřil Radim1970MV1072Boskovice13940402
208Kuběna Vít1977MV1073Ráječko13940402
209Kunc Jakub1989M098Blansko4040401
210Slezák Jaroslav1989M099Boskovice3939391
211Bokůvka Tomáš1990M100Jedovnice3939391
212Vašíček Zdeněk1965MV2028BC Červánky3838381
213Procházka Pavel1971MV1074Drnovice u Lysic3636361
214Fránek Stanislav1987M101Jedovnice3535351
215Augustin Erik1975MV1075BC Červánky3535351
216Staněk Lukáš1991M102Křetín3434341
217Odehnal Jiří1975MV1076Černá Hora3434341
218Luksch Aleš1973MV1077TJ Sokol Černá Hora3232321
219Zemánek Lukáš1990M103Jedovnice3232321
220Boček František1990M104Letovice3131311
221Ševčík Petr1979M105Boskovice3030301
222Beneš Oldřich1986M106Kotvrdovice3030301
223Burget Aleš1977MV1078Černá Hora2828281
224Hrebík Slavomír1975MV1079Boskovice2828281
225Chalupka Filip1994M107Stráž přírody CHKO Moravs2626261
226Kráčalík Martin1983M108Boskovice2323231
227Kotouček Petr1972MV1080Minerva A2222221
228Šafář Radek1985M109COOP Jednota Boskovice2020201
229Prchal Václav1989M110Boskovice1919191
230Sedlák Radek1963MV2029AUTO RZ Boskovice1818181
231Musil Oliver1973MV1081Boskovice1717171
232Strouhal Tomáš1974MV1082Velké Opatovice1515151
233Koníček Michal1986M111Senetářov1414141
234Toman Petr1980M112Boskovice1313131
235Vesely Martin1973MV1083Veselice1212121
236Cichra Rostislav1969MV1084TJ Sokol Vranová1010101
237Barák Petr1987M113SDH Valchov9991
238Vávrů Jiří1974MV10853. veteráni Doubravice8881
239Holcner Petr1977MV1086Blansko7771
240Šrom Miroslav1978MV1087SDH Valchov6661
241Křepela Radim1974MV1088STK Zbraslavec3331
242Bačovský Martin1977MV1089Kunice1111
243Bareš Josef1979M114Bambas Skalice1111
244Bejček Vladimír1981M115Boskovice1111
245Bezděk Radim1981M116Ráječko1111
246Čepelák Patrik1977MV1090MA2 Boskovice1111
247Dufek Lubomír1972MV1091Boskovice1111
248Dvořáček Jiří1974MV1092Boskovice1111
249Fučík David1992M117Křtěnov1111
250Graffy Ivo1975MV1093Sudice1111
251Henzel Stanislav1991M118Turbo Blansko1111
252Chmelka Milan1984M119Synthon Blansko1111
253Jablunka Dušan1977MV1094Valchov1111
254Jordánek Radim1990M120Blansko1111
255Kejík Martin1977MV1095Auto RZ Boskovice1111
256Kleveta Karel1976MV1096Boskovice1111
257Klíč Antonín1988M121Boskovice1111
258Klíč Antonín1956MV3012Boskovice1111
259Konečný Martin1974MV1097Kunštát1111
260Novosad Petr1981M122Boskovice1111
261Opavský Robert1991M123Černá Hora1111
262Peš Oldřich1987M124Boskovice1111
263Polák Petr1987M125AC/SDH Okrouhlá1111
264Prudil Vít1966MV2030Lazinov1111
265Přikryl Adam1997M126ASK Blansko1111
266Sedlák Martin1988M127SDH Valchov1111
267Sekanina Stanislav1975MV1098Moravec Benešov1111
268Stříž Viktor1972MV1099Benešov u Boskovic1111
269Suchý Marek1976MV1100Olomučany1111
270Těžký Pavel1970MV1101STK Zbraslavec1111
271Vondál Lukáš1989M128Letovice1111
272Zeman David1974MV1102Boskovice1111
273Zemánek Roman1971MV1103Mladkov1111
274Balák Martin1970MV1104CBS Blansko1111
275Stara Ondřej1998M129AC Okrouhlá1111
276Krajicek Martin1985M130Boskovice1111
277Havelka Pavel1986M131Velenov1111
278Sychra Tomáš1997M132Cetkovice1111
279Pospíšil Jiří1977MV1105Šebetovská Jelita1111
280Valčik Luboš1982M133Boskovice1111
281Richter Libor1978MV1106Žďárná1111
282Svoboda Jan1962MV2031Minerva1111
283Sýkora Josef1982M134Žďárná1111
284Bezděk Pavel1980M135Ráječko1111
285Syrový Jiří1989M136FBK Atlas Blansko1111
286Malach Jaroslav1955MV3013Boskovice1111
287Hlaváč Marek1984M137Boskovice1111
288Kočvara Martin1986M138Suchý1111
289Herman Michal1980M139Černá Hora1111
290Křepela Zdeněk1982M140STK Zbraslavec1111
291Klíč Jan1989M141Boskovice1111
292Němec Michal1973MV1107ITAB1111
293Katzmair David1989M142Boskovice1111
294Kříž Ivan1966MV2032Letovice1111
295Bernard Michal1982M143Boskovice1111
296Cáb Jan1989M144Okrouhlá1111
297Kubík Ivoš1970MV1108sklenice.cz1111
298Pavel Martin1986M145Svitávka1111
299Sýkora Radim1980M146Letovice1111
300Gabarík Josef1961MV2033Sport. Klub Letovice1111
301Tenora Tomáš1987M147SDH Zbraslavec1111
302Oujeský Libor1973MV1109Boskovice1111
303Grulich Petr1979M148Kninice1111
304Hlaváček Tomáš1993M149Spešov1111
305Koutný Lukáš1989M150Blansko1111
306Krejčíř Viktor1990M151Boskovice1111
307Ševčík Roman1975MV1110Boskovice1111
308Čížek Petr1976MV1111Boskovice1111
309Dokoupil Radek1972MV1112Valchov1111
310Smolka Tomáš1992M152Boskovice1111
311Halečka Zdeněk1976MV1113Lysice1111
312Hartl Kamil1992M153Letovice1111
313Skoupý Leoš1992M154Boskovice1111
314Novotný David1992M155Minerva B1111
315Vlach Milan1992M156Boskovice1111
316Šťastný Josef1997M157Petrov1111
317Palán Tomáš1995M158Boskovice1111
318Burián Tomáš1981M159Boskovice1111
319Pleva Jan1987M160AUTO RZ Boskovice1111
320Mahút Ondřej1991M161Boskovice1111
321Pexa Michal1984M162Synthon Sport Society1111
322Ryšavý Michal1982M163Letovice1111
323Jun Radek1975MV1114Víska1111
324Fadrný Aleš1986M164Boskovice1111
325Malounek Petr1982M165Boskovice1111
326Vybihal Radek1994M166Boskovice1111
327Sekanina Čestmír1971MV1115Boskovice1111

Kategorie: Ženy

Pořadí
Ženy
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 14
Body suma
Závodů
001Polachová Lenka1986Ž001Horizont Kola Novák Blansko40404040404040404040404036404056059615
002Komárková Zdeňka1974ŽV1001KOMETKY Olešnice403633363640403633333636334050850814
003Kolářová Kateřina1985Ž002Blansko31313133363333333631313333313646149215
004Žákovská Alena1962ŽV2001Blansko3028303127272926312928312825282840545616
005Koutná Lenka1988Ž003Blansko263033302931303129302826232840440414
006Grünová Ivana1971ŽV1002AC Okrouhlá / Okrouhlá29252728282828312624272825272538240615
007Krušinová Andrea1982Ž004Letovice1229303033313330262630293337237213
008Jalová Margita1954ŽV2002Elite Sport Boskovice/Letovice279232829262930272724262332832813
009Kakáčová Jana1971ŽV1003ASK Blansko3633403633363640333233239
010Koudelková Dagmar1991Ž005ASK Blansko3330363640364036363233239
011Tesařová Jitka1964ŽV2003RBK Blansko312622425272827272521252130930913
012Ondroušková Ivana1970ŽV1004Blansko363136313636332392397
013Kuchařová Táňa1975ŽV1005Blansko30333027282926262292298
014Klepalová Kamila1996Ž006Perun Team Blansko3336403640362212216
015Filipiová Andrea1981Ž007Auto RZ Boskovice4252626293026301961968
016Suchánková Zdenka1963ŽV2004Blansko2928313136291841846
017Klepalová Lenka1966ŽV2005Perun Team Blansko1919142327221723171811819
018Barboříková Lenka1986Ž008SVVAT Blansko2830293330301801806
019Polášková Martina1973ŽV1006Blansko2531273031271711716
020Weisová Barbora1980Ž009Elite Sport Boskovice/Olešnice252123182623281641647
021Šebková Iva1974ŽV1007Blansko2324222319241351356
022Krejsová Petra1979Ž010KOMETKY Boskovice293027311171174
023Patloková Simona1979Ž011Boskovice271926291011014
024Pavlů Andrea1979Ž012Žďárná29332991913
025Barešová Milada1975ŽV1008Stopa Skalice404080802
026Palátová Veronika1981Ž013Blansko23272575753
027Krejčiříková Kateřina1972ŽV1009Svatá Kateřina25262172723
028Gromešová Radomíra1971ŽV1010Blansko23182263633
029Širůčková Martina1983Ž014Rehacentrum Letovice293362622
030Straková Maja1991Ž015Blansko303161612
031Němcová Daniela1993Ž016Vísky272956562
032Škvařilová Radka1991Ž017TJ Vysočany/Vysočany20211556563
033Klepalová Vendula1998Ž018Perun Team Blansko252853532
034Kozumplíková Alice1981Ž019RBK Blansko242751512
035Liberová Barbora1972ŽV1011Boskovice2532149493
036Lujková Lenka1982Ž020Vážany221941412
037Hrdličková Ivana1989Ž021Černá Hora4040401
038Kubíčková Lenka1976ŽV1012Ostrov u Macochy3333331
039Procházková Monika1990Ž022Elite Sport Boskovice3333331
040Žáčková Eva1994Ž023Černá Hora3333331
041Kepáková Marie1980Ž024Důchodci Boskovice201333332
042Čermáková Tereza1988Ž025Fast and light/Blansko3131311
043Stejskalová Dana1993Ž026Jedovnice161531312
044Rocher Adriana1979Ž027Černá Hora3131311
045Hřibalová Veronika1995Ž028Boskovice3131311
046Měšťanová Romana1974ŽV1013Blansko3030301
047Holánková Michaela1998Ž029Perun Blansko3030301
048Krchová Jana1980Ž030Kunštát2929291
049Hanousková Michaela1974ŽV1014Moravec Team2929291
050Kuběnová Petra1987Ž031Doubravice2929291
051Borková Renáta1970ŽV1015Synthon Blansko2929291
052Kuchařová Petra1979Ž032Rájec2828281
053Ďurkáčová Slávka1988Ž033Synthon Sport Society2828281
054Bergová Olga1979Ž034Blansko2828281
055Czókoly Kristýna1987Ž035Ostrov u Macochy2828281
056Poláková Monika1993Ž036Fast and Light Blansko2828281
057Suchá Lenka1974ŽV1016Blansko2727271
058Šmerdová Barbora1990Ž037Boskovice2727271
059Kuchařová Dagmar1977ŽV1017Rudice2727271
060Chalupková Klára1992Ž038Boskovice2626261
061Musilová Lenka1991Ž039Blansko2626261
062Toulová Jana1992Ž040Míchov2626261
063Přichystalová Jana1987Ž041Vísky12425252
064Fraňková Martina1986Ž042Kunštát2525251
065Hromádková Petra1982Ž043Blansko2424241
066Procházková Martina1977ŽV1018Olešnice2424241
067Bradáčová Lenka1984Ž044Šebrov2424241
068Šebelová Renata1991Ž045Synthon sport society/Blansko2424241
069Borková Andrea1901ŽV2006Boskovice2424241
070Fiedlerová Zdeňka1984Ž046Kunštát2424241
071Blahová Jaroslava1967ŽV2007BK Vísky2323231
072Kotlánová Jana1986Ž047Skalice22123232
073Petr Slouka1982Ž048Letovice2323231
074Crhová Ivana1966ŽV2008BK Vísky2222221
075Hrubešová Dita1970ŽV1019Synthon2222221
076Klimešová Ivana1978ŽV1020Blansko2222221
077Burdová Renata1991Ž049Kotvrdovice2222221
078Králová Kateřina1985Ž050Rudice2222221
079Vávrů Sylvie1977ŽV1021DOUBRAVICE N/SV.2121211
080Hoklová Lucie1983Ž051Motoveterán klub Vísky2121211
081Hlavinková Jana1996Ž052Boskovice2020201
082Zouharová Lenka1977ŽV1022Blansko2020201
083Gříbková Jana1971ŽV1023Blansko2020201
084Holcnerová Jana1976ŽV1024Černá Hora2020201
085Pokorná Marta1976ŽV1025Boskovice11920202
086Vondálová Zuzana1988Ž053Motoveterán klub Vísky2020201
087Řehořová Marcela1977ŽV1026Černá Hora1919191
088Klimešová Renáta1984Ž054Boskovice1818181
089Drozdová Dagmar1964ŽV2009Jedovnice1818181
090Košťálová Jana1978ŽV1027Rudice1717171
091Konečná Eva1974ŽV1028Olomučany1717171
092Krejčí Andrea1979Ž055Marabu Team1616161
093Průchová Veronika1983Ž056Kotvrdovice1616161
094Ondrová Veronika1982Ž057Kunštat1515151
095Stehlíková Martina1979Ž058Jedovnice1414141
096Cichrová Monika1994Ž059Vranová1414141
097Majdlová Dana1978ŽV1029Letovice1313131
098Ščučková Jitka1980Ž060Lysice1111111
099Strouhalová Jana1974ŽV1030Velké Opatovice1010101
100Novosadová Andrea1985Ž061Boskovice8881
101Georgieva Rositsa1980Ž062Boskovice7771
102Holíková Karolína1994Ž063Boskovice6661
103Horáková Jana1993Ž064Minerva Boskovice5551
104Jablunková Andrea1977ŽV1031Valchov1111
105Prchlíková Irena1963ŽV2010Boskovice1111
106Ryšávková Kateřina1977ŽV1032Elite sport Boskovice1111
107Kozubová Tereza1992Ž065Boskovice1111
108Kalová Renata1974ŽV1033FIT Plus Blansko1111
109Přikrylová Kateřina1985Ž066Boskovice1111
110Šumberová Dana1987Ž067Velké Opatovice1111
111Horáková Martina1992Ž068Boskovice1111
112Hlaváčová Petra1987Ž069Boskovice1111
113Vlachová Soňa1990Ž070Kunštát1111
114Ryšavá Kamila1983Ž071Letovice1111
115Štrajtová Štěpánka1991Ž072Synthon F1111
116Hlouchová Věra1983Ž073Blansko1111
117Dobiášová Helena1989Ž074Letovice1111
118Uhlířová Ladislava1974ŽV1034Boskovice1111
119Havelková Radka1986Ž075Velenov1111
120Ševčíková Šárka1990Ž076Suchý1111
121Kozubová Věra1966ŽV2011Boskovice1111
122Kratochvílová Zuzana1985Ž077Letovice1111
123Trčková Kateřina1992Ž078Letovice1111
124Lefflerová Markéta1980Ž079boskovice1111
125Pavloňová Alena1973ŽV1035Boskovice1111
126Edita Horackova1976ŽV1036Cerna Hora1111
127Vykydalová Makréta1988Ž080Velké Opatovice1111
128Liznová Nikola1993Ž081Velké Opatovice1111
129Rosková Dana1985Ž082AUTO RZ1111
130Bránská Markéta1991Ž083Boskovice1111
131Hrazdírová Markéta1993Ž084Krasová1111
132Jelínková Jana1988Ž085Blansko1111
133Konupková Vendula1991Ž086Lazinov1111
134Abrlová Jana1990Ž087Svitávka1111
135Koudelková Jana1984Ž088Boskovice1111
136Svěráková Jindřiška1977ŽV1037Blansko1111

Kategorie: Junioři

Pořadí
Junioři
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 9
Body suma
Závodů
001Marek Samuel2002Jři001Elite Sport Boskovice/Blansko3640404033404040363634838110
002Široký Stanislav2001Jři002Blansko3633363136363633403173179
003Říha Jaroslav1999Jři003UNI Brno/Újezd u Černé Hory404040361561564
004Šmída Michal2001Jři004Drahanský Sport team404040361561564
005Tlamka Filip2002Jři005Tréninková skupina Jana Kohuta/Boskovice3640401161163
006Šmída Jan1999Jři006Drahanský sport team33333399993
007Effenberger Marek2001Jři007Blansko4040401
008Vybošťok Adam2001Jři008biatlon Blansko3636361
009Stloukal Štěpán2002Jři009Drahanský sport3333331
010Stloukal Richard2002Jři010ACT leraK Blansko3131311
011Loubal Jakub2001Jři011Zboněk3131311
012Třetina Martin2002Jři012Černá Hora3030301

Kategorie: Juniorky

Pořadí
Juniorky
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 9
Body suma
Závodů
001Charvátová Tereza2002Jky001Elite Sport Boskovice4040401201203
002Horňová Adriana2000Jky002Elite Sport Boskovice3640401161163
003Hošková Justýna2000Jky003Elite Sport Boskovice403676762
004Obořilová Tereza2002Jky004Drahanský Sport team4040401
005Krejčiříková Barbora1999Jky005Svatá Kateřina4040401

Kategorie: Starší žákyně

Pořadí
Starší žákyně
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 8
Body suma
Závodů
001Štoudková Pavla2003ŽkyS001ASK Blansko4040404040404040403203609
002Kubinová Adéla2004ŽkyS002Elite Sport Boskovice3636364040363640333336333130046613
003Tajovská Pavla2004ŽkyS003Biatlon Blansko36364036361841845
004Škvařilová Stela2004ŽkyS004AK Blansko Dvorská333133361331334
005Tobiášová Lucie2004ŽkyS005Elite sport Boskovice33363099993
006Smutná Anna2004ŽkyS006Drahanský sport team33312993933
007Široká Eliška2004ŽkyS007AK Blansko Dvorská31313092923
008Jelínková Natálie2004ŽkyS008Drahanský sport team403373732
009Čechová Anna2004ŽkyS009Boskovice363167672
010Cetkovská Julia2003ŽkyS010Boskovice3333331
011Vymazalová Adéla2003ŽkyS011Rájec - Jestřebí3333331
012Vejpustková Lucie2004ŽkyS012Dětský domov Boskovice3131311
013Vrbková Magdalena2004ŽkyS013Černá Hora3030301
014Barešová Rozálie2004ŽkyS014TK Stopa Skalice3030301
015Dufková Zuzana2003ŽkyS015Dětský domov Boskovice3030301

Kategorie: Starší žáci

Pořadí
Starší žáci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 8
Body suma
Závodů
001Malits Marek2004ŽciS001ASK Blansko/Blansko3633303636364031303328134110
002Zourek David2003ŽciS002Blansko33332933404033312722728
003Dobrovský Michal2004ŽciS003Biathlon Blansko403640404036362682687
004Dvořák Tomáš2003ŽciS004Kulířov3031312731313333333630293125940613
005Daněk Štěpán2004ŽciS005Horizont Blansko/Blansko332926303131282082087
006Berka Pavel2004ŽciS006Klepačov40403640401961965
007Komárek Tomáš2004ŽciS007ACT leraK Blansko 363336401451454
008Kolář Martin2003ŽciS008biatlon Blansko404080802
009Nečas Adam2004ŽciS009AK Blansko Dvorská403676762
010Svoboda Lukáš2003ŽciS010ASK Šosůvka363167672
011Kovář Kryštof2004ŽciS011ACT leraK Blansko333366662
012Dankovský Matyáš2004ŽciS012AK Blansko Dvorská312859592
013Skořepa Daniel2003ŽciS013Hasiči Svitávka3636361
014Valenta Martin2004ŽciS014Dětský domov Boskovice3030301
015Němec Tobyáš2004ŽciS015Jedovnice3030301
016Bodnár Gino2004ŽciS016Dětský domov Boskovice2929291
017Němec Šimon2004ŽciS017Jedovnice2929291
018Dufek Petr2004ŽciS018Dětský domov Boskovice2828281

Kategorie: Mladší žákyně

Pořadí
Mladší žákyně
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 8
Body suma
Závodů
001Křížová Viktorie2006ŽkyM001Elite Sport Boskovice404040404040404040404040404032056014
002Matušková Julie2005ŽkyM002ASK Blansko/Blansko3133363636364027303328133810
003Dobrovská Lucie2006ŽkyM003ASK BLANSKO3133313333332936302602899
004Jandáková Leona2006ŽkyM004ASK Blansko/Blansko2829333131362828272442719
005Jakusidisová Veronika2005ŽkyM005ASK Blansko333331331301304
006Kovácsová Alžběta2005ŽkyM006Elite Sport Boskovice/Olešnice313330311251254
007Bezdíčková Dominika2006ŽkyM007ASK Blansko3636361081083
008Ryšávková Emma2005ŽkyM008Elite Sport max training3636331051053
009Poláčková Natálie2006ŽkyM009ASK Blansko30303191913
010Andrlíková Ella2006ŽkyM010Boskovice312657572
011Štefanová Martina2006ŽkyM011ASK Blansko292756562
012Nečasová Viktorie2005ŽkyM012Biatlon Blansko 3636361
013Stiskálková Adéla2006ŽkyM013ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy3636361
014Matušková Jůlie2006ŽkyM014ASK Blansko3636361
015Burgetová Natálie2005ŽkyM015Černá Hora3333331
016Oujeská Simona2005ŽkyM016OOB Adamov3333331
017Musilová Klára2006ŽkyM017Biatlon Blansko3131311
018Musilová Gabriela2005ŽkyM018/Lipovec3131311
019Vrbková Marta2006ŽkyM019Biatlon Blansko3030301
020Dvořáčková Klára2006ŽkyM020Boskovice3030301
021Procházková Nela2005ŽkyM021Horní Lhota3030301
022Vaňková Vendula2006ŽkyM022Jabloňany3030301
023Štarková Bára2006ŽkyM023Vísky3030301
024Holcnerová Adéla2005ŽkyM024ZŠ Černá Hora2929291
025Vybošťoková Daniela2005ŽkyM025biatlon Blansko2929291
026Černá Hana2005ŽkyM026Drahanský sport team2929291
027Juřeková Kristýna2005ŽkyM027Svitávka2929291
028Kadrmasová Ellen2006ŽkyM028ASK Blansko2828281
029Procházková Natálie2006ŽkyM029Drnovice u Lysic2828281
030Matyášová Kateřina2006ŽkyM030Moravské Knínice/Blansko2828281
031Pavlů Kateřina2006ŽkyM031Žďárná2727271
032Růžičková Elena2005ŽkyM032Rudice2626261
033Zemanová Veronika2005ŽkyM033Boskovice2525251

Kategorie: Mladší žáci

Pořadí
Mladší žáci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 8
Body suma
Závodů
001Charvát Matyáš2005ŽciM001Elite Sport Boskovice4040364036404040403331638510
002Zouhar Tadeáš2005ŽciM002ACT leraK Blansko3640363033334036333028734710
003Kroupa Kryštof2005ŽciM003AK Blansko Dvorská33363336403636362862868
004Skořepa Petr2005ŽciM004Svitávka2922313333281761766
005Sedlačík Matěj2006ŽciM005ACT leraK31362996963
006Bresser Timothy2005ŽciM006Elite sport Boskovice31333195953
007Kabrhél Jakub2005ŽciM007Biatlon Blansko404080802
008Lipenský Vít2005ŽciM008Moravec Team293665652
009Kyzlink Richard2006ŽciM009ASK Blansko/Olešná 80313364642
010Koudelka Matyáš2006ŽciM010Elite sport Boskovice283058582
011Kuběna Lukáš2006ŽciM011ASK Blansko4040401
012Raušer Adam2005ŽciM012ZŠ Sloup4040401
013Zemánek David2005ŽciM013Boskovice4040401
014Oujeský Lukáš2005ŽciM014OOB Adamov3636361
015Křivánek Richard2006ŽciM015Elite Sport Boskovice3333331
016Jašek Tomáš2006ŽciM016ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy3333331
017Svoboda Jiří2006ŽciM017Brťov3131311
018Polách Vojtěch2005ŽciM018Blansko3131311
019Novotný Jonáš2005ŽciM019Boskovice3131311
020Zahálka Lukáš2006ŽciM020/Rudice3030301
021Presser Timoty2005ŽciM021Elite sport Boskovice3030301
022Vintr Ondřej2006ŽciM022ACT leraK Blansko2929291
023Pernica František2005ŽciM023ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2929291
024Klimeš David2006ŽciM024ACT leraK2828281
025Různar Štěpán2005ŽciM025Letovice2828281
026Danko Martin2006ŽciM026ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2727271
027Gabarík Jan2006ŽciM027Sportlkub Beseda Letovice2727271
028Nippert Oliver2006ŽciM028ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2626261
029Hrabec Vladimír2005ŽciM029Hrabčáci Bozako2626261
030Chudý Jakub2006ŽciM030Svitávka2525251
031Šafář David2006ŽciM031Boskovice2424241
032Hrdlička Erik2006ŽciM032TJ Rytmus Boskovice2323231
033Horváth Jan2006ŽciM033Dětský domov Boskovice2121211

Kategorie: Přípravka dívky

Pořadí
Přípravka dívky
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 8
Body suma
Závodů
001Šamšulová Martina2007PříD001Elite Sport Boskovice36404040404040364040403632046812
002Kniesová Lucie2007PříD002AK Blansko Dvorská3130363336363633364036333128944713
003Králová Ema2008PříD003AK Blansko Dvorská27293331403329292512518
004Kroupová Barbora2008PříD004AK Blansko Dvorská29272329303030282262268
005Bradáčová Nikola2007PříD005ACT leraK Blansko40364040361921925
006Jurová Anna2008PříD006Elite sport Boskovice2630272830311721726
007Šebelová Sára2008PříD007Lussana/Blansko36333136311671675
008Vrbová Anna2007PříD008Elite Blansko3633331021023
009Zourková Lucie2007PříD009AK Blansko Dvorská 333669692
010Zavřelová Adéla2007PříD010Elite sport Boskovice333366662
011Ryšavá Anna2008PříD011Drahanský Sport team313061612
012Smutná Dorota2007PříD012Drahanský sport team303060602
013Kaňová Barbora2007PříD013Elite sport Boskovice302858582
014Koudelková Lucie2008PříD014Elite sport Boskovice282856562
015Štefanová Adéla2008PříD015ASK Blansko252348482
016Sedláčková Jana2008PříD016Jedovnice4040401
017Skotáková Veronika2008PříD017Sloup3333331
018Veselá Anna2007PříD018ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy3333331
019Rozkošná Klára2007PříD019biatlon Blansko3333331
020Petečelová Valentina2008PříD020Doubravice3131311
021Vávrů Hana2008PříD021Doubravice3131311
022Koníčková Valerie2008PříD022Ostrov u Macochy3131311
023Rejdová Veronika2008PříD023Vísky3131311
024Tichá Natálie2007PříD024ASK Balnsko3131311
025Burgetová Sára2007PříD025Černá Hora3030301
026Janovská Barbora2008PříD026Elite Sport Boskovice2929291
027Čechmanová Karolína2008PříD027ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2929291
028Schoříková Sára2008PříD028Doubravice2929291
029Václavová Klára2008PříD029Svitávka2929291
030Machová Karolína2007PříD030Černá Hora2828281
031Sychrová Julie2007PříD031Svitávka2828281
032Novotná Tereza2008PříD032Žďár2828281
033Kostrhounová Elena2008PříD033Černá Hora2727271
034Ženatová Nela2008PříD034Bořitov2727271
035Vybíhalová Nikola2007PříD035OB Veselice2727271
036Nedvědová Andrea2007PříD036Blansko2626261
037Hrebíková Amelie2008PříD037Boskovice2626261
038Vašíčková Šárka2007PříD038ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2626261
039Havelková Michaela2007PříD039Stopa Skalice2525251
040Šedivá Pavlína2007PříD040Letovice2525251
041Žampachová Sofie2008PříD041ZŠ Ostrov u Macochy2525251
042Kozohorská Julie2008PříD042ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2424241
043Kejíková Eliška2007PříD043Elite Sport Boskovice2424241
044Svobodová Ester2007PříD044Tj Rytmus2424241
045Dohnalová Lucie2008PříD045Jedovnice2323231
046Holbíková Kateřina2007PříD046Boskovice2222221
047Malachová Natálie2007PříD047ZŠ Ostrov u Macochy2222221
048Ševčíková Alžběta2008PříD048Boskovice2121211
049Težká Terezie2008PříD049STK Zbraslavec2020201
050Mikulášková Barbora2007PříD050Boskovice1919191
051Svěráková Anna2007PříD051Rájec-Jestřebí1818181
052Dvořáková Nikola2008PříD052Boskovice1717171

Kategorie: Přípravka chlapci

Pořadí
Přípravka chlapci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 8
Body suma
Závodů
001Ellinger Denis2007PříCh001ASK Blansko/Blansko3640404040404036334040404032050513
002Lát Dušan2007PříCh002AK Blansko Dvorská2933362528363640363633313028642913
003Worbis Radim2007PříCh003Kotvrdovice/Kotvrdovice 30730333631363031272542548
004Šafránek Jáchym2007PříCh004Elite Sport Boskovice/Doubravice2731242430283329313624529310
005Malits Radek2008PříCh005ASK Blansko/Blansko26302729282831292282288
006Krušina Daniel2007PříCh006Letovice25131427302929281951958
007Tomášek Martin2008PříCh007AK Blansko Dvorská2720261831311531536
008Škvařil Hynek2008PříCh008AK Blansko Dvorská25272330301351355
009Kočvara Jakub2007PříCh009Drahanský sport team403133311351354
010Jelínek Tomáš2007PříCh010Drahanský sport team302736221151154
011Augustin Tomáš2007PříCh011AK Blansko Dvorská/Češkovice192530261001004
012Klimeš Bruno2008PříCh012AK Blansko Dvorská2828192499994
013Zouhar Jan2007PříCh013/Kotvrdovice2129311798984
014Grünwald Martin2007PříCh014Ak Blansko Dvorská31293696963
015Lipenský Matouš2008PříCh015Elite sport Boskovice29333395953
016Kuchař Josef2008PříCh016ACT leraK Blansko31332387873
017Komárek Jakub2007PříCh017ACT leraK Blansko33251977773
018Poláček Dominik2008PříCh018ACT Lerak28222171713
019Friedl Kryštof2007PříCh019ACT leraK Blansko363369692
020Kakáč Alex2007PříCh020Jedovnice402565652
021Frýdek Lukáš2008PříCh021Biathlon Blansko26151859593
022Filka Patrik2007PříCh022ASK Blansko243357572
023Kassai Martin2008PříCh023Cyklo Kassai Boskovice192948482
024Kassai Michal2008PříCh024Cyklo Kassai Boskovice232043432
025Krenželok Matěj2008PříCh025Stopa Skalice4040401
026Moravec Antonín2008PříCh026Vavřinec4040401
027Ščudla Ondřej2008PříCh027Elite sport Boskovice/Boskovice231437372
028Přikryl Tomáš2008PříCh028Boskovice3636361
029Ježek David2008PříCh029Blansko/SK Žabovřesky Brno3636361
030Mauder Daniel2007PříCh030ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy3333331
031Dvořák František2007PříCh031Blansko3333331
032Pernica Adam2007PříCh032AK Blansko Dvorská3333331
033Vaněk Tomáš2008PříCh033Černá Hora3131311
034Kolář Martin2008PříCh034Boskovice3030301
035Rocher Lukas2007PříCh035Černá Hora3030301
036Vondák Filip2008PříCh036Vanovice3030301
037Müller Lukáš2007PříCh037ACT leraK Blansko3030301
038Ševčík Matyáš2007PříCh038Biatlon Blansko2929291
039Matuška Matěj2007PříCh039Blansko2929291
040Fiala Martin2007PříCh040Boskovice2929291
041Kleb Jiř2008PříCh041Kotvrdovice2929291
042Šulc Jan2008PříCh042ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2828281
043Sychra Michal2008PříCh043TJ Rytmus2828281
044Sedláček Martin2007PříCh044Jedovnice2828281
045Ryšavka Jáchym2007PříCh045Elite Sport max Training2626261
046Dvořáček Pavel2008PříCh046ČERNÁ HORA2626261
047Štěpánek Adam2008PříCh047Doubravice2626261
048Flek Pavel2007PříCh048Horní Lhota2424241
049Frič Martin2008PříCh049Černá Hora2424241
050Juřek David2007PříCh050Svitávka2222221
051Rocher Matys2008PříCh051Černá Hora2222221
052Horák Luboš2007PříCh052Okrouhlá2121211
053Hebelka Nikolas2007PříCh053Boskovice2121211
054Jakubec Jiří2008PříCh054FC Boskovice2020201
055Sedlačík Vít2008PříCh055Rudice2020201
056Daněk Lukáš2007PříCh056Černá Hora1818181
057Stejskal Leoš2008PříCh057Elite sport Boskovice1818181
058Kotranyi Daniel2008PříCh058Boskovice1717171
059Fryč Martin2008PříCh059ELITE BOSKOVICE1717171
060Odehnal Jiří2008PříCh060ZŠ Černá Hora1616161
061Dufek Jan2008PříCh061Boskovice1616161
062Ruznar Kryštof2007PříCh062Boskovice1515151
063Juřek Adam2007PříCh063Svitávka1212121
064Mako Santiago2008PříCh064Boskovice1111111
065Zeman Jiří2008PříCh065Boskovice1010101
066Fiala Daniel2007PříCh066Boskovice9991
067Krajči Šimon2007PříCh067Boskovice8881
068Kolev Yoan2008PříCh068Boskovice7771
069Hebelka Filip2007PříCh069Boskovice6661
070Darvaš Ladislav2007PříCh070Boskovice5551
071Kretz Zbyšek2008PříCh071Holštejn4441
072Kučera Jan2008PříCh072Boskovice3331
073Kučera Tomáš2008PříCh073Boskovice2221

Rok

Počet bodovaných závodníků: 704





Bodové hodnocení pro rok: 2018







Kategorie: Muži

Rájecká desítka
Hořická osmička
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Spešovský běh okolo Jedle
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Šamalíkova míle
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Svitava kros o putovní pohár mikroregionu Svitava
Lesempolem
Sloupský lesní běh
MUM,3. Blanenská etapa
Desítka Moravským krasem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Kunštátská desítka
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Mikulášský běh Okrouhlá
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 14
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Grün Vojtěch1992M1Elite Sport Boskovice/Salomon-Suunto/Okrouhlá80808076808080808080808080801116111614
2Klopec Aleš1978MV11Blansko69707370716970767380708080808073768071767171641069169323
3Široký Stanislav1977MV12AK Blansko Dvorská/Blansko737671737373767166807371707673731032116816
4Jančík Tomáš1972MV13Elite Sport Boskovice/Boskovice 66686873697369737173767170718068807370711025143320
5Barbořík Jan1983M2Elite sport Max Team Blansko/Blansko7171767370717170737069737676761017108615
6Huťka Jiří1991M3Bořitov/Brno696967697171717367657365697096996914
7Šperka Martin1970MV14Minerva Boskovice666768656667676868707368666971697370968123118
8Buš Ondřej1985M4Ráječko6565615864656965706966666768696262706670656862948151223
9Grün Gustav1968MV21AC Okrouhlá/Okrouhlá 1817068676366656767707064636371676668946113517
10Kinc Pavel1974MV15VF Sport Team Černá Hora/Blansko555255524057596167606464626962666056596762882124921
11Zemánek Miroslav1979M5Bořitov/Bořitov5456562752546148594860556064656650555564556155837128023
12Bachratý Pavel1965MV22Blansko6062606571636554607069636682882813
13Horský Radek1978MV16OB Veselice/Vavřinec57555855526255615161615962655982287315
14Haresta Petr1986M6VF Sport Team Černá Hora535433576358665762665558716081381314
15Dvořáček Jiří1968MV23Elite Sport Max Team Blansko737169737671766870736778778711
16Kalaš Rudolf1971MV17Boskovice/Boskovice6361475868666167675654615878778713
17Landa Jaroslav1957MV31Minerva Boskovice524752164855545757574348585163546076687217
18Buš Jiří1994M7Rájec-Jestřebí454549555160585358605850626276676614
19Matěna Vladimír1959MV24VZS Blansko5149576253605164576660645174574513
20Svoboda Pavel1955MV32TJ Sloup405047444957575057595547496153534774487517
21Nedvěd Martin1983M8Blansko43514547535252595647526057634874278515
22Münster Libor1966MV25Blansko4439485464858505446565255635946553873686218
23Beneš Petr1987M9Blansko656164716669646959616971871811
24Macura Jan1972MV18Horizont Kola Novák Blansko56515753636557636449575869369312
25Buš Roman1965MV26Rájec39334437405045504454435556464143524658434834691100122
26Šperka Oldřich1956MV33Jedovnice434745524851585144445448485668968914
27Novák Zdeněk1961MV27Horizont Kola Novák Blansko515353455656475865635760460411
28Daněk Milan1962MV28Horizont Kola Novák Blansko36323944353647384541465656404460363515
29Škvařil Jan1973MV19Blansko6666616670636666625865869
30Kubínek Pavel1977MV110Blansko5738605965596253676558558510
31Spáčil Leopold1959MV29NOVATOP LAPIERRE/Letovice6459495956626854585057957910
32Šebánek Petr1979M10šmudlové Rájec767680767676735335337
33Šindelář Ondřej1988M11Elite Sport Boskovice68666465686164615175178
34Petr Kamil1978MV111TJ Sokol Letovice/Letovice4034136444948545849515051451412
35Šamonil Robert1974MV112Horizont Kola Novák Blansko 707069687664694864867
36Krška Michal1984M12Blansko61626244616766634864868
37Weis Josef1974MV113Elite Sport Boskovice646361637065684544547
38Procházka Jan1979M13RBK Blansko/Ráječko464314647574646535944444410
39Kolář Vít1980M14Blansko49515954515954624394398
40Karlík Petr1982M15TriSki klub Márovky - Blansko/Blansko7069707673804384386
41Šamonil Petr1962MV210Rájec - Jestřebí4450444146565651434314319
42Hrůza Vladimír1960MV211Boskovice54585953545254444284288
43Lorenc Antonín1964MV212Bertík Blansko/Blansko384914051524649514542242210
44Novák Pavel1985M16Suchdol49505645496152584204208
45Opletal Jan1994M17Triatlon Moravský Kras6468676567673983986
46Medek Jiří1978MV114Černá Hora2946404749554243313823829
47Menšík Ondřej1989M18Boskovice3562606267643503506
48Bařinka Jan1984M19Boskovice373142461484348413373379
49Kolář Petr1973MV115Biatlon Blansko5458525356593323326
50Svoboda Leoš1976MV116Biatlon Blansko5054556361483313316
51Klepal Petr1966MV213Perun Team Blansko29383741453853423233238
52Potůček Jiří1988M20FIT plus Blansko60556067693113115
53Kuchař Jan1980M21Blansko63605962643083085
54Koudelka Lukáš1983M22AK Drnovice/AC Okrouhlá/Olšany697663802882884
55Nečas Vítězslav1978MV117Velenov626771672672674
56Zoubek Karel1960MV214Vanovice24586061622652655
57Markel Roman1975MV118www.KooperativaBoskovice.cz/Boskovice14536473940452532537
58Werner Tomáš1964MV215Bořitov3841424042472502506
59Tichý Alois1964MV216Blansko48495052502492495
60Henek Michal1986M23RBK Blansko636458592442444
61Stráník Aleš1950MV34Blansko3542354046362342346
62Růžička Bohuslav1946MV35SC Ráječko12744374543282252257
63Šmatera Petr1961MV217Kunštát575347532102104
64Derych Jan1985M24Lysice514945501951954
65Hrubý Milan1938MV36Blansko371433551271941946
66Patloka Ivo1979M25Boskovice4814242611941945
67Konečný Tomáš1970MV119Olomučany1435550361851855
68Čuhel Jiří1958MV37SK Křtěnov6256611791793
69Sotolář Stanislav1970MV120OB Veselice/Veselice5262611751753
70Adam Martin1977MV121Sloup5060651751753
71Odehnal Tomáš1968MV218Boskovice5456631731733
72Harasim Ronald1994M26Perun Team Blansko/Blansko304454451731734
73Bařina Jiří1981M27VF Sport Team Černá Hora4313940481711715
74Kuchař Lukáš1976MV122Cyklo plus Rájec5955571711713
75Ždánský Zbyněk1977MV123AUTO RZ Boskovice1383942471671675
76Rameš Martin1975MV124Olomučany5949571651653
77Maršoun Martin1976MV125Velenov3764641651653
78Sedlák Jakub1996M28Ludíkov36456661621624
79Šamalík Vít1994M29Ludíkov421153501561564
80Křenek Petr1987M30šmudlové Rájec68761441442
81Bejček Patrik1994M31Tajovský Reality/AK Drnovice67761431432
82Matuška Zdeněk1969MV126Blansko4147521401403
83Fiala Ondřej1982M32Boskovice2953551371373
84Kratky Pavel1974MV127Olomučany4847421371373
85Žůrek Jan1990M33Elite sport Boskovice4925611351353
86Petržela Lukáš1983M34Skalice nad Svitavou41149421331334
87Karásek Antonín1982M35Černá Hora65671321322
88Pavloň Filip1992M36Boskovice63651281282
89Koutný Tomáš1986M37Vícebojaři Blansko60681281282
90Kovařík Jan1974MV128Velké Opatovice62651271272
91Hajdamach Jiří1994M38Ráječko58681261262
92Martínek Jan1972MV129SC Ráječko/Ráječko64601241242
93Fránek Jan1982M39Jedovnice63541171172
94Brychta Vlastimil1982M40IKMF Blansko3746331161163
95Petrů Radim1971MV130Sport Boskovice59541131132
96Sedlák Michal1968MV219Lhota Rapotina60501101102
97Hromek Jiří1960MV220FENYX Adamov/Adamov52511031032
98Musil Václav1982M41Sky klub Márovky56451011012
99Sláma Pavel1976MV131TJ Rytmus Boskovice59421011012
100Hegr Jiří1977MV132Šošůvka534699992
101Křepela Jiří1975MV133STK Zbraslavec4015798983
102Kraváček Ivoš1976MV134Blansko425698982
103Baštář Jiří1971MV135Olomučany534497972
104Kacetl Jan1981M42Těchov454994942
105Černý Jakub1978MV136Rájec-Jestřebí583290902
106Kuchař Tomáš1972MV137Cykloplus Rájec463783832
107Matuška Robin1982M43Horní Lhota394382822
108Kohut Jan1985M44Blansko8080801
109Plhoň Patrik1980M45Elite Sport Boskovice8080801
110Markus Tomáš1989M46TJ Sokol Šebetov453580802
111Jüthner Ivo1974MV138Adamov473380802
112Daněk Tadeáš1989M47Blansko374178782
113Večeřa Tomáš1989M48AK Blansko Dvorská7676761
114Partl Jiří1990M49Synthon Sport Society7676761
115Dvořácek Jiří1962MV221Blansko7676761
116Procházka Josef1995M50Boskovice215475752
117Frýdek Pavel1973MV139ACT Lerak Blansko423173732
118Šebela Jiří1958MV38Relax-Fit team433073732
119Nečas Jiří1982M51Blansko343973732
120Hlavička Lukáš1987M52Černá Hora7171711
121Kučera Josef1985M53Vilémovice6969691
122Chemčuk Miroslav1977MV140Rudice6969691
123Brosch Petr1971MV141Blansko6868681
124Dražan Libor1960MV222Kuničky392968682
125Tajovský Jan1983M54Boskovice6868681
126Videman Tomáš1970MV142Kunštát6868681
127Žila Miloš1962MV223Elite Sport Boskovice6868681
128Kopecký Petr1995M55Suchý6868681
129Fiala Dan1997M56Střední škola A. Citroena6767671
130Beneš Michal1989M57Blansko6666661
131Krch Karel1976MV143Kunštát6565651
132Konečný Aleš1988M58Rudice6565651
133Kuben Jaroslav1976MV144Boskovice6464641
134Kubíček Dušan1962MV224Ostrov6464641
135Kubík Pavel1981M59Blansko6464641
136Hájek Ivoš1961MV225Sokol Doubravice6363631
137Zukal Jan1976MV145Klub Jízdárna Boskovice6363631
138Kalina Tomáš1985M60Čertův gang / Těchov6363631
139Feruga Bohumil1971MV146Orel Boskovice26062622
140Velocha Zdeněk1989M61Boskovice6161611
141Pokorný Aleš1986M62Ráječko6060601
142Král Michael1993M63Kunštát6060601
143Vondál David1979M64SDH Kochov15960602
144Meluzín Josef1977MV147Okrouhlá15960602
145Fabiánek Jan1991M65Občerstvení Veselice5959591
146Grünwald Martin1979M66SBK Blansko5858581
147Opluštil Ladislav1971MV148Lysice15758582
148Blažka Aleš1979M67Vícebojaři Blansko5858581
149Ježek Martin1985M68Blansko5858581
150Kuběna Roman1982M69AC Senetářov5757571
151Staněk Petr1994M70FBO Boskovice5757571
152Štětina Lukáš1996M71SDH Jásinov5757571
153Kříž Jan1973MV149Boskovice5656561
154Vybíhal Josef1991M72SDH Žďár5656561
155Daňo Vladimír1979M73Blansko5656561
156Mazal Leoš1974MV150Svitávka5656561
157Kubík Jaromír1955MV39Blansko5555551
158Šmída David1976MV151Sloup5555551
159Manoušek Ivo1974MV152Blansko5454541
160Pernica Josef1982M74SDH Kotvrdovice / Kotvrdovice15354542
161Přichystal Štěpán1989M75Vanovice5353531
162Kudlička Svatopluk1950MV310AC Okrouhlá5353531
163Vymazal Jiří1996M76SDH Ostrov u Macochy/Ostrov u Macochy5353531
164Maresch Michal1994M77Křetín5353531
165Dvořáček Petr1984M78Letovice15253532
166Palán Petr1983M79Malá Haná team Světlá5252521
167Smutný Vladimír1976MV153Lysice5252521
168Soldán Roman1972MV154Kotvrdovice5252521
169Bedan Petr1973MV155Spešov5151511
170Czókoly Jan1978MV156Moravský kras5151511
171Halamásek Jakub1901MV311Skrhov5151511
172Rybář Tomáš1992M80Blansko5151511
173Novosad Ondřej1997M81Cetkovice5050501
174Hájek Tomáš1987M82Doubravice5050501
175Pěnča Josef1962MV226HZS Blansko5050501
176Přibyl Václav1990M83BK Vísky5050501
177Němec David1977MV157Jedovnice4949491
178Khain Pavel1979M84Rájec Jestřebí4949491
179Novotný Petr1973MV158Dukla Blansko 4949491
180Staníček Jan1990M85Boskovice14849492
181Sedlák Martin1976MV159Žďárná4848481
182Kulíšek Vítězslav1991M86Blansko4848481
183Oujeský Tomáš1974MV160OOB Adamov4747471
184Henek Dušan1972MV161Důchodců/Boskovice4747471
185Polák Petr1975MV162Blansko4747471
186Vojanec Jiri1982M87Vícebojaři Blansko4646461
187Staníček Josef1983M88Vísky14546462
188Vašíček Zdeněk1976MV163Ostrov u Macochy4646461
189Jüthner Libor1978MV164Němčice4646461
190Němec Petr1978MV165Jedovnice4646461
191Marek Jakub1988M89Blansko4545451
192Pokorný Tomáš1972MV166Blansko4545451
193Dostál Martin1984M90SDH Bačov/Bačov14445452
194Wittek Richard1972MV167Rájec-Jestřebí4545451
195Blaha Jindřich1992M91BK Vísky4444441
196Fabiánek Filip1997M92OB Veselice4444441
197Kadrmas Ivo1974MV168Blansko4444441
198Musil Jan1992M93Lipovec4444441
199Vít Martin1991M94SDH Valchov4343431
200Móc Tomáš1967MV227Blansko4343431
201Flek Pavel1972MV169Blansko - Horní Lhota41142422
202Vach Ondřej1979M95Blansko4242421
203Horák Jakub1991M96Boskovice4141411
204Bubeník Radek1974MV170Černá Hora4141411
205Černý Vladimír1971MV171Blansko4141411
206Tomeš Petr1983M97Vilémovice4141411
207Kouřil Radim1970MV172Boskovice13940402
208Kuběna Vít1977MV173Ráječko13940402
209Kunc Jakub1989M98Blansko4040401
210Slezák Jaroslav1989M99Boskovice3939391
211Bokůvka Tomáš1990M100Jedovnice3939391
212Vašíček Zdeněk1965MV228BC Červánky3838381
213Procházka Pavel1971MV174Drnovice u Lysic3636361
214Fránek Stanislav1987M101Jedovnice3535351
215Augustin Erik1975MV175BC Červánky3535351
216Staněk Lukáš1991M102Křetín3434341
217Odehnal Jiří1975MV176Černá Hora3434341
218Luksch Aleš1973MV177TJ Sokol Černá Hora3232321
219Zemánek Lukáš1990M103Jedovnice3232321
220Boček František1990M104Letovice3131311
221Ševčík Petr1979M105Boskovice3030301
222Beneš Oldřich1986M106Kotvrdovice3030301
223Burget Aleš1977MV178Černá Hora2828281
224Hrebík Slavomír1975MV179Boskovice2828281
225Chalupka Filip1994M107Stráž přírody CHKO Moravs2626261
226Kráčalík Martin1983M108Boskovice2323231
227Kotouček Petr1972MV180Minerva A2222221
228Šafář Radek1985M109COOP Jednota Boskovice2020201
229Prchal Václav1989M110Boskovice1919191
230Sedlák Radek1963MV229AUTO RZ Boskovice1818181
231Musil Oliver1973MV181Boskovice1717171
232Strouhal Tomáš1974MV182Velké Opatovice1515151
233Koníček Michal1986M111Senetářov1414141
234Toman Petr1980M112Boskovice1313131
235Vesely Martin1973MV183Veselice1212121
236Cichra Rostislav1969MV184TJ Sokol Vranová1010101
237Barák Petr1987M113SDH Valchov9991
238Vávrů Jiří1974MV1853. veteráni Doubravice8881
239Holcner Petr1977MV186Blansko7771
240Šrom Miroslav1978MV187SDH Valchov6661
241Křepela Radim1974MV188STK Zbraslavec3331
242Bačovský Martin1977MV189Kunice1111
243Bareš Josef1979M114Bambas Skalice1111
244Bejček Vladimír1981M115Boskovice1111
245Bezděk Radim1981M116Ráječko1111
246Čepelák Patrik1977MV190MA2 Boskovice1111
247Dufek Lubomír1972MV191Boskovice1111
248Dvořáček Jiří1974MV192Boskovice1111
249Fučík David1992M117Křtěnov1111
250Graffy Ivo1975MV193Sudice1111
251Henzel Stanislav1991M118Turbo Blansko1111
252Chmelka Milan1984M119Synthon Blansko1111
253Jablunka Dušan1977MV194Valchov1111
254Jordánek Radim1990M120Blansko1111
255Kejík Martin1977MV195Auto RZ Boskovice1111
256Kleveta Karel1976MV196Boskovice1111
257Klíč Antonín1988M121Boskovice1111
258Klíč Antonín1956MV312Boskovice1111
259Konečný Martin1974MV197Kunštát1111
260Novosad Petr1981M122Boskovice1111
261Opavský Robert1991M123Černá Hora1111
262Peš Oldřich1987M124Boskovice1111
263Polák Petr1987M125AC/SDH Okrouhlá1111
264Prudil Vít1966MV230Lazinov1111
265Přikryl Adam1997M126ASK Blansko1111
266Sedlák Martin1988M127SDH Valchov1111
267Sekanina Stanislav1975MV198Moravec Benešov1111
268Stříž Viktor1972MV199Benešov u Boskovic1111
269Suchý Marek1976MV1100Olomučany1111
270Těžký Pavel1970MV1101STK Zbraslavec1111
271Vondál Lukáš1989M128Letovice1111
272Zeman David1974MV1102Boskovice1111
273Zemánek Roman1971MV1103Mladkov1111
274Balák Martin1970MV1104CBS Blansko1111
275Stara Ondřej1998M129AC Okrouhlá1111
276Krajicek Martin1985M130Boskovice1111
277Havelka Pavel1986M131Velenov1111
278Sychra Tomáš1997M132Cetkovice1111
279Pospíšil Jiří1977MV1105Šebetovská Jelita1111
280Valčik Luboš1982M133Boskovice1111
281Richter Libor1978MV1106Žďárná1111
282Svoboda Jan1962MV231Minerva1111
283Sýkora Josef1982M134Žďárná1111
284Bezděk Pavel1980M135Ráječko1111
285Syrový Jiří1989M136FBK Atlas Blansko1111
286Malach Jaroslav1955MV313Boskovice1111
287Hlaváč Marek1984M137Boskovice1111
288Kočvara Martin1986M138Suchý1111
289Herman Michal1980M139Černá Hora1111
290Křepela Zdeněk1982M140STK Zbraslavec1111
291Klíč Jan1989M141Boskovice1111
292Němec Michal1973MV1107ITAB1111
293Katzmair David1989M142Boskovice1111
294Kříž Ivan1966MV232Letovice1111
295Bernard Michal1982M143Boskovice1111
296Cáb Jan1989M144Okrouhlá1111
297Kubík Ivoš1970MV1108sklenice.cz1111
298Pavel Martin1986M145Svitávka1111
299Sýkora Radim1980M146Letovice1111
300Gabarík Josef1961MV233Sport. Klub Letovice1111
301Tenora Tomáš1987M147SDH Zbraslavec1111
302Oujeský Libor1973MV1109Boskovice1111
303Grulich Petr1979M148Kninice1111
304Hlaváček Tomáš1993M149Spešov1111
305Koutný Lukáš1989M150Blansko1111
306Krejčíř Viktor1990M151Boskovice1111
307Ševčík Roman1975MV1110Boskovice1111
308Čížek Petr1976MV1111Boskovice1111
309Dokoupil Radek1972MV1112Valchov1111
310Smolka Tomáš1992M152Boskovice1111
311Halečka Zdeněk1976MV1113Lysice1111
312Hartl Kamil1992M153Letovice1111
313Skoupý Leoš1992M154Boskovice1111
314Novotný David1992M155Minerva B1111
315Vlach Milan1992M156Boskovice1111
316Šťastný Josef1997M157Petrov1111
317Palán Tomáš1995M158Boskovice1111
318Burián Tomáš1981M159Boskovice1111
319Pleva Jan1987M160AUTO RZ Boskovice1111
320Mahút Ondřej1991M161Boskovice1111
321Pexa Michal1984M162Synthon Sport Society1111
322Ryšavý Michal1982M163Letovice1111
323Jun Radek1975MV1114Víska1111
324Fadrný Aleš1986M164Boskovice1111
325Malounek Petr1982M165Boskovice1111
326Vybihal Radek1994M166Boskovice1111
327Sekanina Čestmír1971MV1115Boskovice1111

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:12.11.2018





Bodové hodnocení pro rok: 2018







Kategorie: Ženy

Rájecká desítka
Hořická osmička
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Spešovský běh okolo Jedle
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Šamalíkova míle
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Svitava kros o putovní pohár mikroregionu Svitava
Lesempolem
Sloupský lesní běh
MUM,3. Blanenská etapa
Desítka Moravským krasem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Kunštátská desítka
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Mikulášský běh Okrouhlá
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 14
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Polachová Lenka1986Ž1Horizont Kola Novák Blansko40404040404040404040404036404056059615
2Komárková Zdeňka1974ŽV11KOMETKY Olešnice403633363640403633333636334050850814
3Kolářová Kateřina1985Ž2Blansko31313133363333333631313333313646149215
4Žákovská Alena1962ŽV21Blansko3028303127272926312928312825282840545616
5Koutná Lenka1988Ž3Blansko263033302931303129302826232840440414
6Grünová Ivana1971ŽV12AC Okrouhlá / Okrouhlá29252728282828312624272825272538240615
7Krušinová Andrea1982Ž4Letovice1229303033313330262630293337237213
8Jalová Margita1954ŽV22Elite Sport Boskovice/Letovice279232829262930272724262332832813
9Kakáčová Jana1971ŽV13ASK Blansko3633403633363640333233239
10Koudelková Dagmar1991Ž5ASK Blansko3330363640364036363233239
11Tesařová Jitka1964ŽV23RBK Blansko312622425272827272521252130930913
12Ondroušková Ivana1970ŽV14Blansko363136313636332392397
13Kuchařová Táňa1975ŽV15Blansko30333027282926262292298
14Klepalová Kamila1996Ž6Perun Team Blansko3336403640362212216
15Filipiová Andrea1981Ž7Auto RZ Boskovice4252626293026301961968
16Suchánková Zdenka1963ŽV24Blansko2928313136291841846
17Klepalová Lenka1966ŽV25Perun Team Blansko1919142327221723171811819
18Barboříková Lenka1986Ž8SVVAT Blansko2830293330301801806
19Polášková Martina1973ŽV16Blansko2531273031271711716
20Weisová Barbora1980Ž9Elite Sport Boskovice/Olešnice252123182623281641647
21Šebková Iva1974ŽV17Blansko2324222319241351356
22Krejsová Petra1979Ž10KOMETKY Boskovice293027311171174
23Patloková Simona1979Ž11Boskovice271926291011014
24Pavlů Andrea1979Ž12Žďárná29332991913
25Barešová Milada1975ŽV18Stopa Skalice404080802
26Palátová Veronika1981Ž13Blansko23272575753
27Krejčiříková Kateřina1972ŽV19Svatá Kateřina25262172723
28Gromešová Radomíra1971ŽV110Blansko23182263633
29Širůčková Martina1983Ž14Rehacentrum Letovice293362622
30Straková Maja1991Ž15Blansko303161612
31Němcová Daniela1993Ž16Vísky272956562
32Škvařilová Radka1991Ž17TJ Vysočany/Vysočany20211556563
33Klepalová Vendula1998Ž18Perun Team Blansko252853532
34Kozumplíková Alice1981Ž19RBK Blansko242751512
35Liberová Barbora1972ŽV111Boskovice2532149493
36Lujková Lenka1982Ž20Vážany221941412
37Hrdličková Ivana1989Ž21Černá Hora4040401
38Kubíčková Lenka1976ŽV112Ostrov u Macochy3333331
39Procházková Monika1990Ž22Elite Sport Boskovice3333331
40Žáčková Eva1994Ž23Černá Hora3333331
41Kepáková Marie1980Ž24Důchodci Boskovice201333332
42Čermáková Tereza1988Ž25Fast and light/Blansko3131311
43Stejskalová Dana1993Ž26Jedovnice161531312
44Rocher Adriana1979Ž27Černá Hora3131311
45Hřibalová Veronika1995Ž28Boskovice3131311
46Měšťanová Romana1974ŽV113Blansko3030301
47Holánková Michaela1998Ž29Perun Blansko3030301
48Krchová Jana1980Ž30Kunštát2929291
49Hanousková Michaela1974ŽV114Moravec Team2929291
50Kuběnová Petra1987Ž31Doubravice2929291
51Borková Renáta1970ŽV115Synthon Blansko2929291
52Kuchařová Petra1979Ž32Rájec2828281
53Ďurkáčová Slávka1988Ž33Synthon Sport Society2828281
54Bergová Olga1979Ž34Blansko2828281
55Czókoly Kristýna1987Ž35Ostrov u Macochy2828281
56Poláková Monika1993Ž36Fast and Light Blansko2828281
57Suchá Lenka1974ŽV116Blansko2727271
58Šmerdová Barbora1990Ž37Boskovice2727271
59Kuchařová Dagmar1977ŽV117Rudice2727271
60Chalupková Klára1992Ž38Boskovice2626261
61Musilová Lenka1991Ž39Blansko2626261
62Toulová Jana1992Ž40Míchov2626261
63Přichystalová Jana1987Ž41Vísky12425252
64Fraňková Martina1986Ž42Kunštát2525251
65Hromádková Petra1982Ž43Blansko2424241
66Procházková Martina1977ŽV118Olešnice2424241
67Bradáčová Lenka1984Ž44Šebrov2424241
68Šebelová Renata1991Ž45Synthon sport society/Blansko2424241
69Borková Andrea1901ŽV26Boskovice2424241
70Fiedlerová Zdeňka1984Ž46Kunštát2424241
71Blahová Jaroslava1967ŽV27BK Vísky2323231
72Kotlánová Jana1986Ž47Skalice22123232
73Petr Slouka1982Ž48Letovice2323231
74Crhová Ivana1966ŽV28BK Vísky2222221
75Hrubešová Dita1970ŽV119Synthon2222221
76Klimešová Ivana1978ŽV120Blansko2222221
77Burdová Renata1991Ž49Kotvrdovice2222221
78Králová Kateřina1985Ž50Rudice2222221
79Vávrů Sylvie1977ŽV121DOUBRAVICE N/SV.2121211
80Hoklová Lucie1983Ž51Motoveterán klub Vísky2121211
81Hlavinková Jana1996Ž52Boskovice2020201
82Zouharová Lenka1977ŽV122Blansko2020201
83Gříbková Jana1971ŽV123Blansko2020201
84Holcnerová Jana1976ŽV124Černá Hora2020201
85Pokorná Marta1976ŽV125Boskovice11920202
86Vondálová Zuzana1988Ž53Motoveterán klub Vísky2020201
87Řehořová Marcela1977ŽV126Černá Hora1919191
88Klimešová Renáta1984Ž54Boskovice1818181
89Drozdová Dagmar1964ŽV29Jedovnice1818181
90Košťálová Jana1978ŽV127Rudice1717171
91Konečná Eva1974ŽV128Olomučany1717171
92Krejčí Andrea1979Ž55Marabu Team1616161
93Průchová Veronika1983Ž56Kotvrdovice1616161
94Ondrová Veronika1982Ž57Kunštat1515151
95Stehlíková Martina1979Ž58Jedovnice1414141
96Cichrová Monika1994Ž59Vranová1414141
97Majdlová Dana1978ŽV129Letovice1313131
98Ščučková Jitka1980Ž60Lysice1111111
99Strouhalová Jana1974ŽV130Velké Opatovice1010101
100Novosadová Andrea1985Ž61Boskovice8881
101Georgieva Rositsa1980Ž62Boskovice7771
102Holíková Karolína1994Ž63Boskovice6661
103Horáková Jana1993Ž64Minerva Boskovice5551
104Jablunková Andrea1977ŽV131Valchov1111
105Prchlíková Irena1963ŽV210Boskovice1111
106Ryšávková Kateřina1977ŽV132Elite sport Boskovice1111
107Kozubová Tereza1992Ž65Boskovice1111
108Kalová Renata1974ŽV133FIT Plus Blansko1111
109Přikrylová Kateřina1985Ž66Boskovice1111
110Šumberová Dana1987Ž67Velké Opatovice1111
111Horáková Martina1992Ž68Boskovice1111
112Hlaváčová Petra1987Ž69Boskovice1111
113Vlachová Soňa1990Ž70Kunštát1111
114Ryšavá Kamila1983Ž71Letovice1111
115Štrajtová Štěpánka1991Ž72Synthon F1111
116Hlouchová Věra1983Ž73Blansko1111
117Dobiášová Helena1989Ž74Letovice1111
118Uhlířová Ladislava1974ŽV134Boskovice1111
119Havelková Radka1986Ž75Velenov1111
120Ševčíková Šárka1990Ž76Suchý1111
121Kozubová Věra1966ŽV211Boskovice1111
122Kratochvílová Zuzana1985Ž77Letovice1111
123Trčková Kateřina1992Ž78Letovice1111
124Lefflerová Markéta1980Ž79boskovice1111
125Pavloňová Alena1973ŽV135Boskovice1111
126Edita Horackova1976ŽV136Cerna Hora1111
127Vykydalová Makréta1988Ž80Velké Opatovice1111
128Liznová Nikola1993Ž81Velké Opatovice1111
129Rosková Dana1985Ž82AUTO RZ1111
130Bránská Markéta1991Ž83Boskovice1111
131Hrazdírová Markéta1993Ž84Krasová1111
132Jelínková Jana1988Ž85Blansko1111
133Konupková Vendula1991Ž86Lazinov1111
134Abrlová Jana1990Ž87Svitávka1111
135Koudelková Jana1984Ž88Boskovice1111
136Svěráková Jindřiška1977ŽV137Blansko1111

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:12.11.2018





Bodové hodnocení pro rok: 2018







Kategorie: Junioři

Rájecká desítka
Hořická osmička
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Běh Černou Horou
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Svitava kros o putovní pohár mikroregionu Svitava
Lesempolem
Desítka Moravským krasem
Běh kolem sněhuláka
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Blanenská desítka
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 9
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Marek Samuel2002Jři1Elite Sport Boskovice/Blansko3640404033404040363634838110
2Široký Stanislav2001Jři2Blansko3633363136363633403173179
3Říha Jaroslav1999Jři3UNI Brno/Újezd u Černé Hory404040361561564
4Šmída Michal2001Jři4Drahanský Sport team404040361561564
5Tlamka Filip2002Jři5Tréninková skupina Jana Kohuta/Boskovice3640401161163
6Šmída Jan1999Jři6Drahanský sport team33333399993
7Effenberger Marek2001Jři7Blansko4040401
8Vybošťok Adam2001Jři8biatlon Blansko3636361
9Stloukal Štěpán2002Jři9Drahanský sport3333331
10Stloukal Richard2002Jři10ACT leraK Blansko3131311
11Loubal Jakub2001Jři11Zboněk3131311
12Třetina Martin2002Jři12Černá Hora3030301

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:12.11.2018





Bodové hodnocení pro rok: 2018







Kategorie: Juniorky

Rájecká desítka
Hořická osmička
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Běh Černou Horou
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Svitava kros o putovní pohár mikroregionu Svitava
Lesempolem
Desítka Moravským krasem
Běh kolem sněhuláka
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Blanenská desítka
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 9
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Charvátová Tereza2002Jky1Elite Sport Boskovice4040401201203
2Horňová Adriana2000Jky2Elite Sport Boskovice3640401161163
3Hošková Justýna2000Jky3Elite Sport Boskovice403676762
4Obořilová Tereza2002Jky4Drahanský Sport team4040401
5Krejčiříková Barbora1999Jky5Svatá Kateřina4040401

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:12.11.2018





Bodové hodnocení pro rok: 2018







Kategorie: Starší žákyně

Rájecká desítka
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros o putovní pohár mikroregionu Svitava
Lesempolem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 8
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Štoudková Pavla2003ŽkyS1ASK Blansko4040404040404040403203609
2Kubinová Adéla2004ŽkyS2Elite Sport Boskovice3636364040363640333336333130046613
3Tajovská Pavla2004ŽkyS3Biatlon Blansko36364036361841845
4Škvařilová Stela2004ŽkyS4AK Blansko Dvorská333133361331334
5Tobiášová Lucie2004ŽkyS5Elite sport Boskovice33363099993
6Smutná Anna2004ŽkyS6Drahanský sport team33312993933
7Široká Eliška2004ŽkyS7AK Blansko Dvorská31313092923
8Jelínková Natálie2004ŽkyS8Drahanský sport team403373732
9Čechová Anna2004ŽkyS9Boskovice363167672
10Cetkovská Julia2003ŽkyS10Boskovice3333331
11Vymazalová Adéla2003ŽkyS11Rájec - Jestřebí3333331
12Vejpustková Lucie2004ŽkyS12Dětský domov Boskovice3131311
13Vrbková Magdalena2004ŽkyS13Černá Hora3030301
14Barešová Rozálie2004ŽkyS14TK Stopa Skalice3030301
15Dufková Zuzana2003ŽkyS15Dětský domov Boskovice3030301

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:12.11.2018





Bodové hodnocení pro rok: 2018







Kategorie: Starší žáci

Rájecká desítka
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros o putovní pohár mikroregionu Svitava
Lesempolem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 8
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Malits Marek2004ŽciS1ASK Blansko/Blansko3633303636364031303328134110
2Zourek David2003ŽciS2Blansko33332933404033312722728
3Dobrovský Michal2004ŽciS3Biathlon Blansko403640404036362682687
4Dvořák Tomáš2003ŽciS4Kulířov3031312731313333333630293125940613
5Daněk Štěpán2004ŽciS5Horizont Blansko/Blansko332926303131282082087
6Berka Pavel2004ŽciS6Klepačov40403640401961965
7Komárek Tomáš2004ŽciS7ACT leraK Blansko 363336401451454
8Kolář Martin2003ŽciS8biatlon Blansko404080802
9Nečas Adam2004ŽciS9AK Blansko Dvorská403676762
10Svoboda Lukáš2003ŽciS10ASK Šosůvka363167672
11Kovář Kryštof2004ŽciS11ACT leraK Blansko333366662
12Dankovský Matyáš2004ŽciS12AK Blansko Dvorská312859592
13Skořepa Daniel2003ŽciS13Hasiči Svitávka3636361
14Valenta Martin2004ŽciS14Dětský domov Boskovice3030301
15Němec Tobyáš2004ŽciS15Jedovnice3030301
16Bodnár Gino2004ŽciS16Dětský domov Boskovice2929291
17Němec Šimon2004ŽciS17Jedovnice2929291
18Dufek Petr2004ŽciS18Dětský domov Boskovice2828281

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:12.11.2018





Bodové hodnocení pro rok: 2018







Kategorie: Mladší žákyně

Rájecká desítka
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros o putovní pohár mikroregionu Svitava
Lesempolem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 8
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Křížová Viktorie2006ŽkyM1Elite Sport Boskovice404040404040404040404040404032056014
2Matušková Julie2005ŽkyM2ASK Blansko/Blansko3133363636364027303328133810
3Dobrovská Lucie2006ŽkyM3ASK BLANSKO3133313333332936302602899
4Jandáková Leona2006ŽkyM4ASK Blansko/Blansko2829333131362828272442719
5Jakusidisová Veronika2005ŽkyM5ASK Blansko333331331301304
6Kovácsová Alžběta2005ŽkyM6Elite Sport Boskovice/Olešnice313330311251254
7Bezdíčková Dominika2006ŽkyM7ASK Blansko3636361081083
8Ryšávková Emma2005ŽkyM8Elite Sport max training3636331051053
9Poláčková Natálie2006ŽkyM9ASK Blansko30303191913
10Andrlíková Ella2006ŽkyM10Boskovice312657572
11Štefanová Martina2006ŽkyM11ASK Blansko292756562
12Nečasová Viktorie2005ŽkyM12Biatlon Blansko 3636361
13Stiskálková Adéla2006ŽkyM13ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy3636361
14Matušková Jůlie2006ŽkyM14ASK Blansko3636361
15Burgetová Natálie2005ŽkyM15Černá Hora3333331
16Oujeská Simona2005ŽkyM16OOB Adamov3333331
17Musilová Klára2006ŽkyM17Biatlon Blansko3131311
18Musilová Gabriela2005ŽkyM18/Lipovec3131311
19Vrbková Marta2006ŽkyM19Biatlon Blansko3030301
20Dvořáčková Klára2006ŽkyM20Boskovice3030301
21Procházková Nela2005ŽkyM21Horní Lhota3030301
22Vaňková Vendula2006ŽkyM22Jabloňany3030301
23Štarková Bára2006ŽkyM23Vísky3030301
24Holcnerová Adéla2005ŽkyM24ZŠ Černá Hora2929291
25Vybošťoková Daniela2005ŽkyM25biatlon Blansko2929291
26Černá Hana2005ŽkyM26Drahanský sport team2929291
27Juřeková Kristýna2005ŽkyM27Svitávka2929291
28Kadrmasová Ellen2006ŽkyM28ASK Blansko2828281
29Procházková Natálie2006ŽkyM29Drnovice u Lysic2828281
30Matyášová Kateřina2006ŽkyM30Moravské Knínice/Blansko2828281
31Pavlů Kateřina2006ŽkyM31Žďárná2727271
32Růžičková Elena2005ŽkyM32Rudice2626261
33Zemanová Veronika2005ŽkyM33Boskovice2525251

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:12.11.2018





Bodové hodnocení pro rok: 2018







Kategorie: Mladší žáci

Rájecká desítka
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros o putovní pohár mikroregionu Svitava
Lesempolem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 8
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Charvát Matyáš2005ŽciM1Elite Sport Boskovice4040364036404040403331638510
2Zouhar Tadeáš2005ŽciM2ACT leraK Blansko3640363033334036333028734710
3Kroupa Kryštof2005ŽciM3AK Blansko Dvorská33363336403636362862868
4Skořepa Petr2005ŽciM4Svitávka2922313333281761766
5Sedlačík Matěj2006ŽciM5ACT leraK31362996963
6Bresser Timothy2005ŽciM6Elite sport Boskovice31333195953
7Kabrhél Jakub2005ŽciM7Biatlon Blansko404080802
8Lipenský Vít2005ŽciM8Moravec Team293665652
9Kyzlink Richard2006ŽciM9ASK Blansko/Olešná 80313364642
10Koudelka Matyáš2006ŽciM10Elite sport Boskovice283058582
11Kuběna Lukáš2006ŽciM11ASK Blansko4040401
12Raušer Adam2005ŽciM12ZŠ Sloup4040401
13Zemánek David2005ŽciM13Boskovice4040401
14Oujeský Lukáš2005ŽciM14OOB Adamov3636361
15Křivánek Richard2006ŽciM15Elite Sport Boskovice3333331
16Jašek Tomáš2006ŽciM16ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy3333331
17Svoboda Jiří2006ŽciM17Brťov3131311
18Polách Vojtěch2005ŽciM18Blansko3131311
19Novotný Jonáš2005ŽciM19Boskovice3131311
20Zahálka Lukáš2006ŽciM20/Rudice3030301
21Presser Timoty2005ŽciM21Elite sport Boskovice3030301
22Vintr Ondřej2006ŽciM22ACT leraK Blansko2929291
23Pernica František2005ŽciM23ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2929291
24Klimeš David2006ŽciM24ACT leraK2828281
25Různar Štěpán2005ŽciM25Letovice2828281
26Danko Martin2006ŽciM26ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2727271
27Gabarík Jan2006ŽciM27Sportlkub Beseda Letovice2727271
28Nippert Oliver2006ŽciM28ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2626261
29Hrabec Vladimír2005ŽciM29Hrabčáci Bozako2626261
30Chudý Jakub2006ŽciM30Svitávka2525251
31Šafář David2006ŽciM31Boskovice2424241
32Hrdlička Erik2006ŽciM32TJ Rytmus Boskovice2323231
33Horváth Jan2006ŽciM33Dětský domov Boskovice2121211

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:12.11.2018





Bodové hodnocení pro rok: 2018







Kategorie: Přípravka dívky

Rájecká desítka
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros o putovní pohár mikroregionu Svitava
Lesempolem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 8
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Šamšulová Martina2007PříD1Elite Sport Boskovice36404040404040364040403632046812
2Kniesová Lucie2007PříD2AK Blansko Dvorská3130363336363633364036333128944713
3Králová Ema2008PříD3AK Blansko Dvorská27293331403329292512518
4Kroupová Barbora2008PříD4AK Blansko Dvorská29272329303030282262268
5Bradáčová Nikola2007PříD5ACT leraK Blansko40364040361921925
6Jurová Anna2008PříD6Elite sport Boskovice2630272830311721726
7Šebelová Sára2008PříD7Lussana/Blansko36333136311671675
8Vrbová Anna2007PříD8Elite Blansko3633331021023
9Zourková Lucie2007PříD9AK Blansko Dvorská 333669692
10Zavřelová Adéla2007PříD10Elite sport Boskovice333366662
11Ryšavá Anna2008PříD11Drahanský Sport team313061612
12Smutná Dorota2007PříD12Drahanský sport team303060602
13Kaňová Barbora2007PříD13Elite sport Boskovice302858582
14Koudelková Lucie2008PříD14Elite sport Boskovice282856562
15Štefanová Adéla2008PříD15ASK Blansko252348482
16Sedláčková Jana2008PříD16Jedovnice4040401
17Skotáková Veronika2008PříD17Sloup3333331
18Veselá Anna2007PříD18ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy3333331
19Rozkošná Klára2007PříD19biatlon Blansko3333331
20Petečelová Valentina2008PříD20Doubravice3131311
21Vávrů Hana2008PříD21Doubravice3131311
22Koníčková Valerie2008PříD22Ostrov u Macochy3131311
23Rejdová Veronika2008PříD23Vísky3131311
24Tichá Natálie2007PříD24ASK Balnsko3131311
25Burgetová Sára2007PříD25Černá Hora3030301
26Janovská Barbora2008PříD26Elite Sport Boskovice2929291
27Čechmanová Karolína2008PříD27ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2929291
28Schoříková Sára2008PříD28Doubravice2929291
29Václavová Klára2008PříD29Svitávka2929291
30Machová Karolína2007PříD30Černá Hora2828281
31Sychrová Julie2007PříD31Svitávka2828281
32Novotná Tereza2008PříD32Žďár2828281
33Kostrhounová Elena2008PříD33Černá Hora2727271
34Ženatová Nela2008PříD34Bořitov2727271
35Vybíhalová Nikola2007PříD35OB Veselice2727271
36Nedvědová Andrea2007PříD36Blansko2626261
37Hrebíková Amelie2008PříD37Boskovice2626261
38Vašíčková Šárka2007PříD38ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2626261
39Havelková Michaela2007PříD39Stopa Skalice2525251
40Šedivá Pavlína2007PříD40Letovice2525251
41Žampachová Sofie2008PříD41ZŠ Ostrov u Macochy2525251
42Kozohorská Julie2008PříD42ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2424241
43Kejíková Eliška2007PříD43Elite Sport Boskovice2424241
44Svobodová Ester2007PříD44Tj Rytmus2424241
45Dohnalová Lucie2008PříD45Jedovnice2323231
46Holbíková Kateřina2007PříD46Boskovice2222221
47Malachová Natálie2007PříD47ZŠ Ostrov u Macochy2222221
48Ševčíková Alžběta2008PříD48Boskovice2121211
49Težká Terezie2008PříD49STK Zbraslavec2020201
50Mikulášková Barbora2007PříD50Boskovice1919191
51Svěráková Anna2007PříD51Rájec-Jestřebí1818181
52Dvořáková Nikola2008PříD52Boskovice1717171

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:12.11.2018





Bodové hodnocení pro rok: 2018







Kategorie: Přípravka chlapci

Rájecká desítka
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros o putovní pohár mikroregionu Svitava
Lesempolem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 8
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Ellinger Denis2007PříCh1ASK Blansko/Blansko3640404040404036334040404032050513
2Lát Dušan2007PříCh2AK Blansko Dvorská2933362528363640363633313028642913
3Worbis Radim2007PříCh3Kotvrdovice/Kotvrdovice 30730333631363031272542548
4Šafránek Jáchym2007PříCh4Elite Sport Boskovice/Doubravice2731242430283329313624529310
5Malits Radek2008PříCh5ASK Blansko/Blansko26302729282831292282288
6Krušina Daniel2007PříCh6Letovice25131427302929281951958
7Tomášek Martin2008PříCh7AK Blansko Dvorská2720261831311531536
8Škvařil Hynek2008PříCh8AK Blansko Dvorská25272330301351355
9Kočvara Jakub2007PříCh9Drahanský sport team403133311351354
10Jelínek Tomáš2007PříCh10Drahanský sport team302736221151154
11Augustin Tomáš2007PříCh11AK Blansko Dvorská/Češkovice192530261001004
12Klimeš Bruno2008PříCh12AK Blansko Dvorská2828192499994
13Zouhar Jan2007PříCh13/Kotvrdovice2129311798984
14Grünwald Martin2007PříCh14Ak Blansko Dvorská31293696963
15Lipenský Matouš2008PříCh15Elite sport Boskovice29333395953
16Kuchař Josef2008PříCh16ACT leraK Blansko31332387873
17Komárek Jakub2007PříCh17ACT leraK Blansko33251977773
18Poláček Dominik2008PříCh18ACT Lerak28222171713
19Friedl Kryštof2007PříCh19ACT leraK Blansko363369692
20Kakáč Alex2007PříCh20Jedovnice402565652
21Frýdek Lukáš2008PříCh21Biathlon Blansko26151859593
22Filka Patrik2007PříCh22ASK Blansko243357572
23Kassai Martin2008PříCh23Cyklo Kassai Boskovice192948482
24Kassai Michal2008PříCh24Cyklo Kassai Boskovice232043432
25Krenželok Matěj2008PříCh25Stopa Skalice4040401
26Moravec Antonín2008PříCh26Vavřinec4040401
27Ščudla Ondřej2008PříCh27Elite sport Boskovice/Boskovice231437372
28Přikryl Tomáš2008PříCh28Boskovice3636361
29Ježek David2008PříCh29Blansko/SK Žabovřesky Brno3636361
30Mauder Daniel2007PříCh30ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy3333331
31Dvořák František2007PříCh31Blansko3333331
32Pernica Adam2007PříCh32AK Blansko Dvorská3333331
33Vaněk Tomáš2008PříCh33Černá Hora3131311
34Kolář Martin2008PříCh34Boskovice3030301
35Rocher Lukas2007PříCh35Černá Hora3030301
36Vondák Filip2008PříCh36Vanovice3030301
37Müller Lukáš2007PříCh37ACT leraK Blansko3030301
38Ševčík Matyáš2007PříCh38Biatlon Blansko2929291
39Matuška Matěj2007PříCh39Blansko2929291
40Fiala Martin2007PříCh40Boskovice2929291
41Kleb Jiř2008PříCh41Kotvrdovice2929291
42Šulc Jan2008PříCh42ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2828281
43Sychra Michal2008PříCh43TJ Rytmus2828281
44Sedláček Martin2007PříCh44Jedovnice2828281
45Ryšavka Jáchym2007PříCh45Elite Sport max Training2626261
46Dvořáček Pavel2008PříCh46ČERNÁ HORA2626261
47Štěpánek Adam2008PříCh47Doubravice2626261
48Flek Pavel2007PříCh48Horní Lhota2424241
49Frič Martin2008PříCh49Černá Hora2424241
50Juřek David2007PříCh50Svitávka2222221
51Rocher Matys2008PříCh51Černá Hora2222221
52Horák Luboš2007PříCh52Okrouhlá2121211
53Hebelka Nikolas2007PříCh53Boskovice2121211
54Jakubec Jiří2008PříCh54FC Boskovice2020201
55Sedlačík Vít2008PříCh55Rudice2020201
56Daněk Lukáš2007PříCh56Černá Hora1818181
57Stejskal Leoš2008PříCh57Elite sport Boskovice1818181
58Kotranyi Daniel2008PříCh58Boskovice1717171
59Fryč Martin2008PříCh59ELITE BOSKOVICE1717171
60Odehnal Jiří2008PříCh60ZŠ Černá Hora1616161
61Dufek Jan2008PříCh61Boskovice1616161
62Ruznar Kryštof2007PříCh62Boskovice1515151
63Juřek Adam2007PříCh63Svitávka1212121
64Mako Santiago2008PříCh64Boskovice1111111
65Zeman Jiří2008PříCh65Boskovice1010101
66Fiala Daniel2007PříCh66Boskovice9991
67Krajči Šimon2007PříCh67Boskovice8881
68Kolev Yoan2008PříCh68Boskovice7771
69Hebelka Filip2007PříCh69Boskovice6661
70Darvaš Ladislav2007PříCh70Boskovice5551
71Kretz Zbyšek2008PříCh71Holštejn4441
72Kučera Jan2008PříCh72Boskovice3331
73Kučera Tomáš2008PříCh73Boskovice2221

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:12.11.2018
© Malin 2015-18