Vyčkejte prosím na načtení / přepočítání kompletních výsledků...


               O kresníB ěžeckáL iga  2019
Po krátké pauze opět na start. Pokračujeme na Hořicích.

Po krátké pauze opět na start. Pokračujeme na Hořicích.

22. 3. 2019 Hořice, Skalice, Blansko – Únorová a březnová...

Medailové žně 36. ročníku OBL proběhly ve Spešově

Medailové žně 36. ročníku OBL proběhly ve Spešově

20. 1. 2019 Spešov – Veškeré body ze závodů...

Slavnostní vyhlášení OBL přivítá Spešov

Slavnostní vyhlášení OBL přivítá Spešov

31. 12. 2018 Spešov – Je doběháno, dobojováno,...

Krocany z Petrovic vezou Vévodová a Kotyza

Krocany z Petrovic vezou Vévodová a Kotyza

28. 12. 2018 Petrovice – Mlhavé a chladné čtvrteční dopoledne...

Děcka pozor! Hraběnčino běhání naruby.

Děcka pozor! Hraběnčino běhání naruby.

15. 12. 2018 Petrovice – Byť už jsem o posledním závodě...

  • Po krátké pauze opět na start. Pokračujeme na Hořicích.

  • Medailové žně 36. ročníku OBL proběhly ve Spešově

  • Slavnostní vyhlášení OBL přivítá Spešov

  • Krocany z Petrovic vezou Vévodová a Kotyza

  • Děcka pozor! Hraběnčino běhání naruby.

Bodování pro rok:

prubezne_hodnoceni_2019
Počet bodovaných závodníků v tomto roce je 92.

Kategorie: Muži

Pořadí
Muži
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 14
Body suma
Závodů
001Koudelka Lukáš1983M001AK Drnovice/AC Okrouhlá/Olšany8080801
002Široký Stanislav1977MV1001AK Blansko Dvorská/Blansko7676761
003Večeřa Tomáš1989M002AK Blansko Dvorská7373731
004Šebánek Petr1979MV1002šmudlové Rájec7171711
005Beneš Petr1987M003Blansko7070701
006Jančík Tomáš1972MV1003Elite Sport Boskovice/Boskovice 6969691
007Šperka Martin1970MV1004Minerva Boskovice6868681
008Čuhel Jiří1958MV3001SK Křtěnov6767671
009Grün Gustav1968MV2001AC Okrouhlá/Okrouhlá 1816666661
010Bejček Patrik1994M004Tajovský Reality/AK Drnovice6565651
011Huťka Jiří1991M005Bořitov/Brno6464641
012Hlavička Lukáš1987M006Černá Hora6363631
013Kuchař Lukáš1976MV1005Cyklo plus Rájec6262621
014Haresta Petr1986M007VF Sport Team Černá Hora6161611
015Šafář Radek1985M008COOP Jednota Boskovice6060601
016Buš Ondřej1985M009Ráječko5959591
017Kubínek Pavel1977MV1006Blansko5858581
018Kinc Pavel1974MV1007VF Sport Team Černá Hora/Blansko5757571
019Zemánek Miroslav1979MV1008Bořitov/Bořitov5656561
020Kalaš Rudolf1971MV1009Boskovice/Boskovice5555551
021Horský Radek1978MV1010OB Veselice/Vavřinec5454541
022Pavlíček Tomáš1992M010Rájec5353531
023Kratky Pavel1974MV1011Olomučany5252521
024Bača Martin1989M011SC Ráječko5151511
025Hrůza Vladimír1960MV2002Boskovice5050501
026Bařina Jiří1981M012VF Sport Team Černá Hora4949491
027Bedan Petr1973MV1012Spešov4848481
028Šimek Matěj1981M013BKČS4747471
029Kuchař Tomáš1972MV1013Cykloplus Rájec4646461
030Loukota Tomáš1976MV1014Rozbehame Letovice/Letovice4545451
031Lorenc Antonín1964MV2003Bertík Blansko/Blansko4444441
032Buš Roman1965MV2004Rájec4343431
033Bařinka Jan1984M014Boskovice4242421
034Vašíček Zdeněk1965MV2005BC Červánky4141411
035Medek Jiří1978MV1015Černá Hora4040401

Kategorie: Ženy

Pořadí
Ženy
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 14
Body suma
Závodů
001Čermáková Tereza1988Ž001Fast and light/Blansko4040401
002Suchánková Zdenka1963ŽV2001Blansko3636361
003Krušinová Andrea1982Ž002Letovice3333331
004Petečelová Lucie1981Ž003Doubravice3131311
005Pavlů Andrea1979ŽV1001Žďárná3030301
006Kuchařová Táňa1975ŽV1002Blansko2929291
007Grünová Ivana1971ŽV1003AC Okrouhlá / Okrouhlá2828281
008Tesařová Jitka1964ŽV2002RBK Blansko2727271
009Loukotová Hana1984Ž004Rozběháme Letovice2626261
010Pražáková Kateřina1988Ž005Rozběháme Letovice2525251

Kategorie: Junioři

Kategorie: Starší žákyně

Pořadí
Starší žákyně
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 8
Body suma
Závodů
001Kubinová Adéla2004ŽkyS001Elite Sport Boskovice4040401
002Široká Eliška2004ŽkyS002AK Blansko Dvorská3636361
003Vyskočilová Karla2004ŽkyS003Kuničky3333331

Kategorie: Starší žáci

Pořadí
Starší žáci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 8
Body suma
Závodů
001Komárek Tomáš2004ŽciS001ACT leraK Blansko 4040401
002Petečel Alexej2004ŽciS002Elite Sport Boskovice3636361
003Kroupa Kryštof2005ŽciS003AK Blansko Dvorská3333331
004Zouhar Tadeáš2005ŽciS004ACT leraK Blansko3131311
005Malits Marek2004ŽciS005ASK Blansko/Blansko3030301
006Kuchař Filip2004ŽciS006ACT Lerak Blansko2929291
007Daněk Štěpán2004ŽciS007Horizont Blansko/Blansko2828281

Kategorie: Mladší žákyně

Pořadí
Mladší žákyně
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 8
Body suma
Závodů
001Bradáčová Nikola2007ŽkyM001ACT leraK Blansko4040401
002Křížová Viktorie2006ŽkyM002Elite Sport Boskovice3636361
003Bezdíčková Dominika2006ŽkyM003ASK Blansko3333331
004Dobrovská Lucie2006ŽkyM004ASK BLANSKO3131311
005Zavřelová Adéla2007ŽkyM005Elite sport Boskovice3030301
006Šamšulová Martina2007ŽkyM006Elite Sport Boskovice2929291
007Křížová Diana2006ŽkyM007ACT Lerak Blansko2828281
008Kniesová Lucie2007ŽkyM008AK Blansko Dvorská2727271
009Jandáková Leona2006ŽkyM009ASK Blansko/Blansko2626261

Kategorie: Mladší žáci

Pořadí
Mladší žáci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 8
Body suma
Závodů
001Šafránek Jáchym2007ŽciM001Elite Sport Boskovice/Doubravice4040401
002Ellinger Denis2007ŽciM002ASK Blansko/Blansko3636361
003Sedlačík Matěj2006ŽciM003ACT leraK3333331
004Friedl Kryštof2007ŽciM004ACT leraK Blansko3131311
005Lát Dušan2007ŽciM005AK Blansko Dvorská3030301
006Komárek Jakub2007ŽciM006ACT leraK Blansko2929291
007Vintr Ondřej2006ŽciM007ACT leraK Blansko2828281

Kategorie: Přípravka dívky

Pořadí
Přípravka dívky
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 8
Body suma
Závodů
001Zamazalová Eliška2009PříD001ASK Blansko4040401
002Jandáková Zuzana2009PříD002ASK Blansko3636361
003Meluzínová Nela2009PříD003ELITE sport Boskovice3333331
004Kroupová Barbora2008PříD004AK Blansko Dvorská3131311
005Valášková Anna2009PříD005AK Blansko Dvorská3030301

Kategorie: Přípravka chlapci

Pořadí
Přípravka chlapci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 8
Body suma
Závodů
001Kuchař Josef2008PříCh001ACT leraK Blansko4040401
002Ellinger Šimon2009PříCh002ASK Blansko/Blansko3636361
003Dostál Dominik2009PříCh003Elite Sport Boskovice3333331
004Poláček Dominik2008PříCh004ACT Lerak3131311
005Mikulášek Jonáš2009PříCh005ACT lerak/Rájec-Jestřebí3030301
006Klimeš Bruno2008PříCh006AK Blansko Dvorská2929291
007Šváb Adrian2009PříCh007ACT Lerak Blansko2828281
008Sedlačík Vít2008PříCh008Rudice2727271
009Korgo Vojtěch2009PříCh009Atletický oddíl Jan Kohut Blansko/Těchov2626261
010Zavřel Jiří2009PříCh010Sloup2525251
011Pavlu David2009PříCh011Žďárná2424241
012Kuchař Jáchym2009PříCh012ACT leraK Blansko2323231
013Pavlu Bedřich2009PříCh013Žďárná2222221

Rok

Počet bodovaných závodníků: 92





Bodové hodnocení pro rok: 2019







Kategorie: Muži

Rájecká desítka
Hořická osmička
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Šamalíkova míle
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Svitava kros o putovní pohár mikroregionu Svitava
Spešovský běh okolo Jedle
Lesempolem
Sloupský lesní běh
MUM,3. Blanenská etapa
Desítka Moravským krasem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Blanenská desítka
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Běh Moravským krasem
Půlmaraton Moravským krasem
Kunštátská desítka
Podzimní desítka na dráze
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Mikulášský běh Okrouhlá
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 14
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Koudelka Lukáš1983M1AK Drnovice/AC Okrouhlá/Olšany8080801
2Široký Stanislav1977MV11AK Blansko Dvorská/Blansko7676761
3Večeřa Tomáš1989M2AK Blansko Dvorská7373731
4Šebánek Petr1979MV12šmudlové Rájec7171711
5Beneš Petr1987M3Blansko7070701
6Jančík Tomáš1972MV13Elite Sport Boskovice/Boskovice 6969691
7Šperka Martin1970MV14Minerva Boskovice6868681
8Čuhel Jiří1958MV31SK Křtěnov6767671
9Grün Gustav1968MV21AC Okrouhlá/Okrouhlá 1816666661
10Bejček Patrik1994M4Tajovský Reality/AK Drnovice6565651
11Huťka Jiří1991M5Bořitov/Brno6464641
12Hlavička Lukáš1987M6Černá Hora6363631
13Kuchař Lukáš1976MV15Cyklo plus Rájec6262621
14Haresta Petr1986M7VF Sport Team Černá Hora6161611
15Šafář Radek1985M8COOP Jednota Boskovice6060601
16Buš Ondřej1985M9Ráječko5959591
17Kubínek Pavel1977MV16Blansko5858581
18Kinc Pavel1974MV17VF Sport Team Černá Hora/Blansko5757571
19Zemánek Miroslav1979MV18Bořitov/Bořitov5656561
20Kalaš Rudolf1971MV19Boskovice/Boskovice5555551
21Horský Radek1978MV110OB Veselice/Vavřinec5454541
22Pavlíček Tomáš1992M10Rájec5353531
23Kratky Pavel1974MV111Olomučany5252521
24Bača Martin1989M11SC Ráječko5151511
25Hrůza Vladimír1960MV22Boskovice5050501
26Bařina Jiří1981M12VF Sport Team Černá Hora4949491
27Bedan Petr1973MV112Spešov4848481
28Šimek Matěj1981M13BKČS4747471
29Kuchař Tomáš1972MV113Cykloplus Rájec4646461
30Loukota Tomáš1976MV114Rozbehame Letovice/Letovice4545451
31Lorenc Antonín1964MV23Bertík Blansko/Blansko4444441
32Buš Roman1965MV24Rájec4343431
33Bařinka Jan1984M14Boskovice4242421
34Vašíček Zdeněk1965MV25BC Červánky4141411
35Medek Jiří1978MV115Černá Hora4040401

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-19  /  Tisk:26.03.2019





Bodové hodnocení pro rok: 2019







Kategorie: Ženy

Rájecká desítka
Hořická osmička
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Šamalíkova míle
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Svitava kros o putovní pohár mikroregionu Svitava
Spešovský běh okolo Jedle
Lesempolem
Sloupský lesní běh
MUM,3. Blanenská etapa
Desítka Moravským krasem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Blanenská desítka
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Běh Moravským krasem
Půlmaraton Moravským krasem
Kunštátská desítka
Podzimní desítka na dráze
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Mikulášský běh Okrouhlá
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 14
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Čermáková Tereza1988Ž1Fast and light/Blansko4040401
2Suchánková Zdenka1963ŽV21Blansko3636361
3Krušinová Andrea1982Ž2Letovice3333331
4Petečelová Lucie1981Ž3Doubravice3131311
5Pavlů Andrea1979ŽV11Žďárná3030301
6Kuchařová Táňa1975ŽV12Blansko2929291
7Grünová Ivana1971ŽV13AC Okrouhlá / Okrouhlá2828281
8Tesařová Jitka1964ŽV22RBK Blansko2727271
9Loukotová Hana1984Ž4Rozběháme Letovice2626261
10Pražáková Kateřina1988Ž5Rozběháme Letovice2525251

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-19  /  Tisk:26.03.2019





Bodové hodnocení pro rok: 2019







Kategorie: Junioři

Rájecká desítka
Hořická osmička
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Běh Černou Horou
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Svitava kros o putovní pohár mikroregionu Svitava
Lesempolem
Desítka Moravským krasem
Běh kolem sněhuláka
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Blanenská desítka
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Podzimní desítka na dráze
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 9
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Stloukal Štěpán2000Jři1ACT leraK Blansko4040401
2Šmída Michal2001Jři2Drahanský Sport team3636361
3Stloukal Richard2002Jři3ACT leraK Blansko3333331

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-19  /  Tisk:26.03.2019





Bodové hodnocení pro rok: 2019







Kategorie: Starší žákyně

Rájecká desítka
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Lesempolem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Podzimní desítka na dráze
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 8
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Kubinová Adéla2004ŽkyS1Elite Sport Boskovice4040401
2Široká Eliška2004ŽkyS2AK Blansko Dvorská3636361
3Vyskočilová Karla2004ŽkyS3Kuničky3333331

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-19  /  Tisk:26.03.2019





Bodové hodnocení pro rok: 2019







Kategorie: Starší žáci

Rájecká desítka
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Lesempolem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Podzimní desítka na dráze
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 8
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Komárek Tomáš2004ŽciS1ACT leraK Blansko 4040401
2Petečel Alexej2004ŽciS2Elite Sport Boskovice3636361
3Kroupa Kryštof2005ŽciS3AK Blansko Dvorská3333331
4Zouhar Tadeáš2005ŽciS4ACT leraK Blansko3131311
5Malits Marek2004ŽciS5ASK Blansko/Blansko3030301
6Kuchař Filip2004ŽciS6ACT Lerak Blansko2929291
7Daněk Štěpán2004ŽciS7Horizont Blansko/Blansko2828281

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-19  /  Tisk:26.03.2019





Bodové hodnocení pro rok: 2019







Kategorie: Mladší žákyně

Rájecká desítka
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Lesempolem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Podzimní desítka na dráze
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 8
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Bradáčová Nikola2007ŽkyM1ACT leraK Blansko4040401
2Křížová Viktorie2006ŽkyM2Elite Sport Boskovice3636361
3Bezdíčková Dominika2006ŽkyM3ASK Blansko3333331
4Dobrovská Lucie2006ŽkyM4ASK BLANSKO3131311
5Zavřelová Adéla2007ŽkyM5Elite sport Boskovice3030301
6Šamšulová Martina2007ŽkyM6Elite Sport Boskovice2929291
7Křížová Diana2006ŽkyM7ACT Lerak Blansko2828281
8Kniesová Lucie2007ŽkyM8AK Blansko Dvorská2727271
9Jandáková Leona2006ŽkyM9ASK Blansko/Blansko2626261

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-19  /  Tisk:26.03.2019





Bodové hodnocení pro rok: 2019







Kategorie: Mladší žáci

Rájecká desítka
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Lesempolem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Podzimní desítka na dráze
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 8
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Šafránek Jáchym2007ŽciM1Elite Sport Boskovice/Doubravice4040401
2Ellinger Denis2007ŽciM2ASK Blansko/Blansko3636361
3Sedlačík Matěj2006ŽciM3ACT leraK3333331
4Friedl Kryštof2007ŽciM4ACT leraK Blansko3131311
5Lát Dušan2007ŽciM5AK Blansko Dvorská3030301
6Komárek Jakub2007ŽciM6ACT leraK Blansko2929291
7Vintr Ondřej2006ŽciM7ACT leraK Blansko2828281

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-19  /  Tisk:26.03.2019





Bodové hodnocení pro rok: 2019







Kategorie: Přípravka dívky

Rájecká desítka
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Lesempolem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Podzimní desítka na dráze
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 8
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Zamazalová Eliška2009PříD1ASK Blansko4040401
2Jandáková Zuzana2009PříD2ASK Blansko3636361
3Meluzínová Nela2009PříD3ELITE sport Boskovice3333331
4Kroupová Barbora2008PříD4AK Blansko Dvorská3131311
5Valášková Anna2009PříD5AK Blansko Dvorská3030301

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-19  /  Tisk:26.03.2019





Bodové hodnocení pro rok: 2019







Kategorie: Přípravka chlapci

Rájecká desítka
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Lesempolem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Podzimní desítka na dráze
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 8
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Kuchař Josef2008PříCh1ACT leraK Blansko4040401
2Ellinger Šimon2009PříCh2ASK Blansko/Blansko3636361
3Dostál Dominik2009PříCh3Elite Sport Boskovice3333331
4Poláček Dominik2008PříCh4ACT Lerak3131311
5Mikulášek Jonáš2009PříCh5ACT lerak/Rájec-Jestřebí3030301
6Klimeš Bruno2008PříCh6AK Blansko Dvorská2929291
7Šváb Adrian2009PříCh7ACT Lerak Blansko2828281
8Sedlačík Vít2008PříCh8Rudice2727271
9Korgo Vojtěch2009PříCh9Atletický oddíl Jan Kohut Blansko/Těchov2626261
10Zavřel Jiří2009PříCh10Sloup2525251
11Pavlu David2009PříCh11Žďárná2424241
12Kuchař Jáchym2009PříCh12ACT leraK Blansko2323231
13Pavlu Bedřich2009PříCh13Žďárná2222221

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-19  /  Tisk:26.03.2019
© Malin 2015-19