O kresníB ěžeckáL iga  2018
Komu letos připlují kapříci v Jedovnicích?

Komu letos připlují kapříci v Jedovnicích?

2. 11. 2018 Jedovnice – Rybník Olšovec i Dýmák byly...

Ceny pro zlaté mládežníky jsou tu!

Ceny pro zlaté mládežníky jsou tu!

28. 10. 2018 Blansko - Ještě tři závody nám zbývají v...

Přichází říjen a další závodění s OBL

Přichází říjen a další závodění s OBL

23. 9. 2018 Kunštát, Rudice a Hořice - Léto nám uběhlo jako...

Běžecké září začneme ve Vískách a uzavřeme u Hraběnky

Běžecké září začneme ve Vískách a uzavřeme u Hraběnky

22. 8. 2018 Vísky, Petrovice, Sloup a Blansko – Teplotně velice...

Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

15. 7. 2018 Okrouhlá – Když se v běžeckých kruzích řekne...

  • Komu letos připlují kapříci v Jedovnicích?

  • Ceny pro zlaté mládežníky jsou tu!

  • Přichází říjen a další závodění s OBL

  • Běžecké září začneme ve Vískách a uzavřeme u Hraběnky

  • Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:21.10.2018
Polojasno   Hořická rokleTrať:8000 m
10°C   Katerogie: muži/ženy/junioři/juniorky11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1132Effenberger MarekBlansko2001J100:30:45,6440
2137Karlík PetrTriSki klub Márovky - Blansko1982M100:31:27,7900:00:42,1580
3157Barbořík JanElit Sport Max Training Blansko1983M200:31:48,1800:01:02,5476
4131Široký StanislavAK Blansko Dvorská1977MV1100:31:58,2300:01:12,5973
5148Klopec AlešBlansko1978MV1200:32:22,4800:01:36,8471
6144Jančík TomášElite Sport Boskovice1972MV1300:32:49,9700:02:04,3370
7183Havelka JanBrno1994M300:33:18,3300:02:32,69x
8143Houdek VojtěchSK Skol Brno2002J200:34:15,7400:03:30,10x
9159Kazda AdamŽabovřesky Brno1991M400:34:23,8500:03:38,21x
10158Šamonil RobertHorizont kola Novák1974MV1400:34:30,7500:03:45,1169
11124Buš OndřejRáječko1985M500:35:01,1800:04:15,5468
12160Opletal JanTriatlon Moravský Kras1994M600:35:15,0700:04:29,4367
13167Říha JaroslavÚjezd u Černé Hory1999J300:35:22,4400:04:36,8036
14121Grün GustavAC Okrouhlá1968MV2100:35:24,1800:04:38,5466
15151Sovadina MartinSK Skol Brno1978MV1500:35:32,4500:04:46,81x
16147Kubínek PavelBlansko - Team Kámen Dekor1977MV1600:35:36,2400:04:50,6065
17164Tesařová MarkétaSK Žabovřesky Brno1994Ž100:36:02,7300:05:17,09x
18181Jančařík PetrAAC Brno1968MV2200:36:26,3800:05:40,74x
19139Barák RomanBrno-Bystrc1973MV1700:36:28,5000:05:42,86x
20191Matěna VladimírVZS Blansko1959MV2300:36:48,1900:06:02,5564
21152Gladiš DanielSKG Brno1968MV2400:36:53,6500:06:08,01x
22162Kolínek FrantišekAK Perná1956MV3100:37:06,7200:06:21,08x
23128Švancarová KateřinaSK Skol Brno2002Jky100:37:19,4100:06:33,77x
24130Kalová JitkaSK Skol Brno1973ŽV100:37:32,0000:06:46,36x
25182Havelka IvoBrno1967MV2500:37:34,0700:06:48,43x
26150Kala JakubSK Skol Brno2002J400:38:17,9800:07:32,34x
27133Nedvěd MartinBlansko1983M700:38:22,7600:07:37,1263
28156Komárková ZdeňkaKometky Olešnice1974ŽV200:38:30,8900:07:45,2540
29135Kolář VítBlansko1980M800:38:40,5000:07:54,8662
30125Januška IvanŠanov1958MV3200:38:41,1500:07:55,51x
31123Zemánek MiroslavBořitov/Bořitov1979M900:38:46,0500:08:00,4161
32179Landa JaroslavMinerva Boskovice1957MV3300:39:01,9100:08:16,2760
33127Procházka JanRBK Blansko1979M1000:39:19,4000:08:33,7659
34161Kolínková HanaAK Perná1974ŽV300:39:43,0700:08:57,43x
35169Hořínková DitaStřelka Brno1994Ž200:40:10,4000:09:24,76x
36184Spáčil LeopoldNovatop Lapierre Letovice1959MV2600:40:42,6000:09:56,9658
37154Rameš MartinOlomučany1975MV1800:40:48,1800:10:02,5457
38180Šperka OldřichJedovnice1956MV3400:40:56,9200:10:11,2856
39163Münster LiborBlansko1966MV2700:40:59,3800:10:13,7455
40166Hrůza VladimírBoskovice1960MV2800:41:06,1400:10:20,5054
41176Kolářová KateřinaBlansko1985Ž300:41:16,4500:10:30,8136
42145Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3500:41:20,2100:10:34,5753
43174Matuška ZdeněkBlansko1969MV1900:41:23,2000:10:37,5652
44141Krušinová AndreaLetovice1982Ž400:41:26,6400:10:41,0033
45122Rybář TomášBlansko1992M1100:41:29,4300:10:43,7951
46178Stloukal ŠtěpánDrahanský sport2002J500:41:37,7400:10:52,1033
47185Petr KamilTJ Sokol Letovice1978MV11000:41:41,2800:10:55,6450
48170Slabáková LenkaAK Olymp Brno1966ŽV2100:41:43,0800:10:57,44x
49175Straková MajaBlansko1991Ž500:42:07,4900:11:21,8531
50171Holánková MichaelaPerun team Blansko1998Jky200:42:50,8800:12:05,2430
51134Telecký TomášSK Skol Brno1975MV11100:43:22,2200:12:36,58x
52149Novotný PetrDUKLA Blansko1973MV11200:43:36,3000:12:50,6649
53190Buš RomanRájec1965MV2900:44:31,3400:13:45,7048
54129Pavlů AndreaŽďárná1979Ž600:44:40,6700:13:55,0329
55142Jüthner IvoAdamov1974MV11300:45:14,8300:14:29,1947
56136Jüthner LiborNěmčice1978MV11400:45:15,1300:14:29,4946
57153Žákovská AlenaHorizont kola Novák1962ŽV2200:45:45,9900:15:00,3528
58126Grünová IvanaAC Okrouhlá1971ŽV400:46:45,5800:15:59,9427
59155Jalová MargitaElite Sport Boskovice1954ŽV2300:47:38,5600:16:52,9226
60165Tesařová JitkaRBK Blansko1964ŽV2400:47:47,4000:17:01,7625
61168Hořínková JanaStřelka Brno1965ŽV2500:48:15,7600:17:30,12x
62172Harasim RonaldPerun team Blansko1994M1200:48:33,6700:17:48,0345
63173Daněk MilanHorizont kola Novák1962MV21000:52:30,3700:21:44,7344
64140Medek JiříČerná Hora1978MV11500:53:22,6100:22:36,9743
65189Šebková IvaBlansko1974ŽV500:53:43,0200:22:57,3824
66186Klepalová LenkaPerun team Blansko1966ŽV2600:54:54,5000:24:08,8623
67187Klepal PetrPerun team Blansko1966MV21100:54:54,7600:24:09,1242
DSQ188Gromešová RadomíraBlansko1971ŽV-DSQx
DSQ177Strunga VladimírÚJF AV ČR1972MV1-DSQx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:21.10.2018
Polojasno   Hořická rokleTrať:2300 m
10°C   Katerogie: starší žáci11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
175Kolář MartinBiatlon Blansko2003ŽciS100:07:47,1240
241Houdek DavidSK Skol Brno2004ŽciS200:08:04,5400:00:17,42x
345Dobrovský MichalBiatlon Blansko2004ŽciS300:08:27,4300:00:40,3136
446Kovář KryštofBlansko2004ŽciS400:08:27,9600:00:40,8433
544Kala FilipSK Skol Brno2004ŽciS500:09:03,2200:01:16,10x
642Zourek DavidBlansko2003ŽciS600:09:17,7400:01:30,6231
743Malits MarekASK Blansko2004ŽciS700:09:43,4700:01:56,3530
847Dvořák TomášKulířov2003ŽciS800:10:34,6200:02:47,5029
9110Daněk ŠtěpánHorizont kola Novák2004ŽciS900:15:14,0000:07:26,8828


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:21.10.2018
Polojasno   Hořická rokleTrať:2300 m
10°C   Katerogie: starší žákyně11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
189Jelínková NatálieDrahanský sport2004ŽkyS100:09:18,3540
274Tajovská PavlaBiatlon Blansko2004ŽkyS200:09:18,7200:00:00,3736
365Kubinová AdélaElite sport Boskovice2004ŽkyS300:10:28,9400:01:10,5933
4102Smutná AnnaDrahanský sport2004ŽkyS400:10:30,0600:01:11,7131
593Široká EliškaAK Blansko Dvorská2004ŽkyS500:10:59,8300:01:41,4830


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:21.10.2018
Polojasno   Hořická rokleTrať:1200 m
10°C   Katerogie: mladší žáci11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
129Račanský JakubTesla Brno2005ŽciM100:03:32,38x
230Jančařík TomášSK Skol Brno2005ŽciM200:03:37,5700:00:05,19x
378Kabrhél JakubBiatlon Blansko2005ŽciM300:03:39,6200:00:07,2440
468Kroupa KryštofBlansko2005ŽciM400:03:49,4500:00:17,0736
592Zouhar TadeášACT LeraK Blansko2005ŽciM500:04:00,5700:00:28,1933


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:21.10.2018
Polojasno   Hořická rokleTrať:1200 m
10°C   Katerogie: mladší žákyně11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
150Křížová ViktorieElite sport Boskovice/Letovice2006ŽkyM100:03:58,1440
266Fajkusová AdélaOpava2005ŽkyM200:04:01,4400:00:03,30x
354Dobrovská LucieASK Blansko2006ŽkyM300:04:02,3500:00:04,2136
448Jakusidisová VeronikaASK Blansko2005ŽkyM400:04:16,7000:00:18,5633
552Poláčková NatálieASK Blansko2006ŽkyM500:04:17,2600:00:19,1231
677Matušková JulieASK Blansko2005ŽkyM600:04:18,1000:00:19,9630
783Černá HanaDrahanský sport2005ŽkyM700:04:18,4500:00:20,3129
851Jandáková LeonaASK Blansko2006ŽkyM800:04:18,7700:00:20,6328
953Pražanová JulieSK Skol Brno2006ŽkyM900:04:24,9700:00:26,83x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:21.10.2018
Polojasno   Hořická rokleTrať:800 m
10°C   Katerogie: nejmladší žáci11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
136Račanský JiříUniversita Brno2007ŽciNm100:02:53,72x
231Ellinger DenisASK Blansko2007ŽciNm200:02:54,3600:00:00,6440
388Jelínek TomášDrahanský sport2007ŽciNm300:02:56,6400:00:02,9236
484Kočvara JakubDrahanský sport2007ŽciNm400:02:58,6500:00:04,9333
576Lát DušanAK Blansko Dvorská2007ŽciNm500:03:05,1600:00:11,4431
635Kala MartinSK Skol Brno2007ŽciNm600:03:12,6500:00:18,93x
734Augustin TomášAK Blansko Dvorská2007ŽciNm700:03:17,8700:00:24,1530
83Pospíšil JáchymBiatlon Říčany2007ŽciNm800:03:22,3300:00:28,61x
933Bláha TadeášSK Skol Brno2008ŽciNm900:03:24,0300:00:30,31x
1069Matuška MatějBlansko2007ŽciNm1000:03:30,5200:00:36,8029
1139Kučera KryštofSK Skol Brno2007ŽciNm1100:03:35,5000:00:41,78x
1237Krušina DanielLetovice2007ŽciNm1200:03:35,8900:00:42,1728
1338Štoudek ArneSK Skol Brno2008ŽciNm1300:03:53,0000:00:59,28x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:21.10.2018
Polojasno   Hořická rokleTrať:800 m
10°C   Katerogie: nejmladší žákyně11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
155Bradáčová NikolaACT LeraK Blansko2007ŽkyNm100:02:48,3140
263Šamšulová MartinaElite Sport Boskovice2007ŽkyNm200:02:55,1400:00:06,8336
357Kniesová LucieAK Blansko Dvorská2007ŽkyNm300:03:03,1600:00:14,8533
460Jančaříková KarolínaSK Skol Brno2008ŽkyNm400:03:05,8900:00:17,58x
558Weidenhöfer HelenaSK SKOL Brno2008ŽkyNm500:03:08,2300:00:19,92x
659Bayerová ViktoriaŠAK Židlochovice2007ŽkyNm600:03:23,3600:00:35,05x
756Jurová AnnaElite Sport Boskovice2008ŽkyNm700:03:25,6400:00:37,3331
8109Strunga SophiaBrno2007ŽkyNm800:03:34,8400:00:46,53x
962Sovadinová KarolínaSK SKOL Brno2008ŽkyNm900:03:35,1100:00:46,80x
1067Kroupová BarboraBlansko2008ŽkyNm1000:03:40,4300:00:52,1230
1172Králová EmaAK Dvorska Blansko2008ŽkyNm1100:03:41,5700:00:53,2629


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:21.10.2018
Polojasno   Hořická rokleTrať:400 m
10°C   Katerogie: přípravka chlapci11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
125Dostál DominikElite Sport Boskovice2009PriH100:01:14,43x
227Ellinger ŠimonASK Blansko2009PriH200:01:16,1600:00:01,73x
324Telecký VojtěchSK Skol Brno2009PriH300:01:17,6900:00:03,26x
4103Doležel FilipAK Kuřim2010PriH400:01:20,2000:00:05,77x
526Korgo VojtěchTreninková skupina Jan Kohut Blansko2009PriH500:01:20,8300:00:06,40x
696Kovařík DanielJan Kohút Blansko2010PriH600:01:21,5100:00:07,08x
790Hruda TomášDrahanský sport2009PriH700:01:26,5700:00:12,14x
828Kaněk VáclavSK SKOL Brno2010PriH800:01:28,7200:00:14,29x
9108Kec TimurBrno2010PriH900:01:47,8600:00:33,43x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:21.10.2018
Polojasno   Hořická rokleTrať:400 m
10°C   Katerogie: přípravka dívky11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
179Bezdíčková DanielaASK Blansko2010PriD100:01:14,99x
220Stroblová KateřinaŠAK Židlochovice2009PriD200:01:15,6600:00:00,67x
382Zamazalová EliškaASK Blansko2009PriD300:01:16,6300:00:01,64x
421Jandáková ZuzanaASK Blansko2009PriD400:01:17,0000:00:02,01x
522Hladká LeontýnaSK Skol Brno2010PriD500:01:18,3100:00:03,32x
673Meluzínová NelaElite Sport Boskovice2009PriD600:01:22,0400:00:07,05x
795Šujanová RozálieAK Blansko Dvorská2009PriD700:01:23,8800:00:08,89x
819Bradáčová AnetaACT LeraK Blansko2010PriD800:01:24,7100:00:09,72x
970Zukalová LindaBlansko2009PriD900:01:25,2100:00:10,22x
1018Žáková RebeccaAK Dvorska Blansko2010PriD1000:01:25,9300:00:10,94x
1117Filipová VítězslavaSK Skol Brno2009PriD1100:01:33,1800:00:18,19x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:21.10.2018
Polojasno   Hořická rokleTrať:200 m
10°C   Katerogie: nejmladší děti11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
110Hladký MikulášSK Skol Brno2012D7ml100:00:28,11x
26Krula MarekBrno2011D7ml200:00:28,7200:00:00,61x
385Kacetl RichardTěchov2011D7ml300:00:29,3600:00:01,25x
487Finda MatoušAdamov2011D7ml400:00:29,9500:00:01,84x
514Filipová MagdalenaSK Skol Brno2012D7ml500:00:30,4000:00:02,29x
691Hruda PetrDrahanský sport2011D7ml600:00:31,5000:00:03,39x
74Kalovská DenisaSK Skol Brno2011D7ml700:00:32,0300:00:03,92x
88Reseková EmaSK SKOL Brno2011D7ml800:00:32,4200:00:04,31x
9105Kolář RadovanACT LeraK Blansko2011D7ml900:00:34,1000:00:05,99x
105Antalová ElaSK SKOL Brno2011D7ml1000:00:34,6800:00:06,57x
1112Korgo MatoušTreninková skupina Jan Kohut Blansko2011D7ml1100:00:35,3000:00:07,19x
1281Lhotecký ProkopSK Skol Brno2012D7ml1200:00:35,9100:00:07,80x
1316Kovář JakubBlansko2013D7ml1300:00:37,0800:00:08,97x
147Resek AlexSK SKOL Brno2013D7ml1400:00:38,3600:00:10,25x
1597Kovaříková AnitaJan Kohút Blansko2013D7ml1500:00:39,0100:00:10,90x
16104Procházková MagdaRáječko2012D7ml1600:00:39,8600:00:11,75x
1794Barboříková KarolínaBlansko2013D7ml1700:00:40,3700:00:12,26x
1880Nepožitková AnetaSK Skol Brno2012D7ml1800:00:42,0400:00:13,93x
1999Brat NatanielAdamov2013D7ml1900:00:43,0600:00:14,95x
2011Abrahámková MarkétaBlansko2013D7ml2000:00:46,0200:00:17,91x
2186Kacetlová SimonaTěchov2014D7ml2100:00:48,3600:00:20,25x
222Kraváčková MagdalénaBlansko2014D7ml2200:00:49,4100:00:21,30x
23101Šamonilová BělaHorizont kola Novák2013D7ml2300:00:50,3600:00:22,25x
24106Kolář LubomírBlansko2014D7ml2400:00:53,1300:00:25,02x
25100Šamonilová RiaHorizont kola Novák2015D7ml2500:01:04,4000:00:36,29x
2671Betincová MelánieBlansko2014D7ml2600:01:04,9300:00:36,82x
2798Bratová ZoeAdamov2015D7ml2700:01:05,9600:00:37,85x
2813Račanská JosefínaMeniskos Brno2016D7ml2800:01:09,7500:00:41,64x
29107Kolář VáclavBlansko2016D7ml2900:02:30,9300:02:02,82x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:12.11.2018
© Malin 2015-18