O kresníB ěžeckáL iga  2018
Mikulášská Okrouhlá a Hraběnčiny Petrovice zvou do finále OBL

Mikulášská Okrouhlá a Hraběnčiny Petrovice zvou do finále OBL

19. 11. 2018 Okrouhlá, Petrovice – Je to až neuvěřitelné jak ten...

GRENA BĚH – dvacátý ročník běhu do vrchu

GRENA BĚH – dvacátý ročník běhu do vrchu

V tomhle běhu však nejde pouze o stupně vítězů a rekordy, ale je to test...

Komu letos připlují kapříci v Jedovnicích?

Komu letos připlují kapříci v Jedovnicích?

2. 11. 2018 Jedovnice – Rybník Olšovec i Dýmák byly...

Ceny pro zlaté mládežníky jsou tu!

Ceny pro zlaté mládežníky jsou tu!

28. 10. 2018 Blansko - Ještě tři závody nám zbývají v...

Přichází říjen a další závodění s OBL

Přichází říjen a další závodění s OBL

23. 9. 2018 Kunštát, Rudice a Hořice - Léto nám uběhlo jako...

  • Mikulášská Okrouhlá a Hraběnčiny Petrovice zvou do finále OBL

  • GRENA BĚH – dvacátý ročník běhu do vrchu

  • Komu letos připlují kapříci v Jedovnicích?

  • Ceny pro zlaté mládežníky jsou tu!

  • Přichází říjen a další závodění s OBL

Výsledky závodu:

Dostupné kategorie:
2018_10_06-Kunstatska_desitka-vysledky
hlavní závod
Propozice:Propozice
Profil tratě:Profil
Fotky:
Fotky
OBL


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:06.10.2018
Slunečno   Kunštátská desítkaTrať:10000 m
12°C   Katerogie: hlavní závod9. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
124Štantejský MichalRaidlight team / Špindlerův Mlýn1984M100:38:36,00x
211Jančík TomášElite Sport Boskovice / Boskovice1972MV1100:39:20,0000:00:44,0080
313Klopec AlešBlansko1978MV1200:39:51,0000:01:15,0076
423Šperka MartinMinerva Boskovice / Boskovice1970MV1300:40:12,3500:01:36,3573
532Vencbauer PavelPředkláštěří1978MV1400:40:58,7400:02:22,74x
67Grün GustavAC Okrouhlá1968MV2100:41:50,3900:03:14,3971
73Buš OndřejRáječko1985M200:43:00,2000:04:24,2070
81Bachratý PavelBlansko1965MV2200:43:03,7800:04:27,7869
934Videman TomášKunštát1970MV1500:43:06,3200:04:30,3268
109Holický MilanPardubice / Pardubice1965MV2300:43:37,2700:05:01,27x
1143Barešová MiladaStopa Skalice1975ŽV1100:44:55,5000:06:19,5040
1212Kinc PavelVF Sport Team Černá Hora1974MV1600:45:22,9000:06:46,9067
1320Polachová LenkaHorizont Kola Novák Blansko1986Ž100:45:34,2400:06:58,2436
1449Matěna VladimírVZS Blansko1959MV2400:46:51,9600:08:15,9666
1540Vrána Filipnewline1976MV1700:47:01,6600:08:25,66x
1627Krch KarelKunštát1976MV1800:47:15,5600:08:39,5665
1733Staňková KateřinaAC Moravská Slavia Brno1988Ž200:47:18,3500:08:42,35x
1822Zemánek MiroslavBořitov / Bořitov1979M300:47:26,2800:08:50,2864
1946Cveček MartinŠumperk1974MV1900:48:28,7100:09:52,71x
2016Landa JaroslavMinerva Boskovice1957MV3100:48:30,4100:09:54,4163
2129Komárková ZdeňkaKOMETKY Olešnice1974ŽV1200:48:33,0300:09:57,0333
222Buš JiříRájec-Jestřebí1994M400:49:22,8100:10:46,8162
2321Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3200:51:06,9100:12:30,9161
2415Král MichaelKunštát1993M500:51:24,7700:12:48,7760
2526Nakládal ČestmírBike Club Svitavy1964MV2500:51:50,7300:13:14,73x
2618Münster LiborBlansko1966MV2600:52:01,4800:13:25,4859
2741Kolářová KateřinaBlansko/1985Ž300:52:16,0500:13:40,0531
2831Boháč JiříBehejBrno.com1954MV3300:53:09,4800:14:33,48x
2914Krušinová AndreaLetovice / Letovice1982Ž400:53:25,9000:14:49,9030
3038Krchová JanaKunštát1980Ž500:54:51,5200:16:15,5229
3142Buš RomanRájec1965MV2700:57:29,8200:18:53,8258
3225Feifer LadislavLomnice1963MV2800:57:30,8200:18:54,82x
3319Pavlas AntonínPřibyslav1956MV3400:57:32,2600:18:56,26x
3435Šebesta Prokop2003100:57:59,1200:19:23,12x
358Grünová IvanaAC Okrouhlá1971ŽV1300:58:07,1900:19:31,1928
3630Jalová MargitaElite Sport Boskovice/Letovice1954ŽV2100:58:12,6800:19:36,6827
3728Koutná LenkaBlansko/1988Ž600:58:40,1000:20:04,1026
3810Hubl RichardBrno1979M600:59:02,5700:20:26,57x
3945Křepela JiříSTK Zbraslavec1975MV11001:00:37,2600:22:01,2657
4039Holánková Michaela1998Ž701:00:50,1500:22:14,15x
4147Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko/Blansko1962MV2901:01:57,5900:23:21,5956
426Fraňková MartinaKunštát1986Ž801:02:13,6500:23:37,6525
435Fiedlerová ZdeňkaKunštát1984Ž901:02:15,2600:23:39,2624
4436Medek JiříČerná Hora1978MV11101:02:35,2400:23:59,2455
4548Šebková IvaBlansko1974ŽV1401:02:52,7600:24:16,7623
4637Harasim RonaldPerun Team Blansko/Blansko1994M701:06:52,1900:28:16,1954
4717Lujková LenkaVážany1982Ž1001:07:16,7900:28:40,7922
4844Vážanský MojmírArktida Brno1949MV3501:08:26,8200:29:50,82x
4950Klepal PetrPerun Team Blansko1966MV21001:09:06,9400:30:30,9453
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:10.12.2018
© Malin 2015-18