O kresníB ěžeckáL iga  2022
Do Jedovnic za kapříky i bodíky

Do Jedovnic za kapříky i bodíky

8. listopadu 2022 – Jedovnice. V termínovce okresní...

V nejlepší formě do říjnových závodů. Hořická rokle ale bez dětských kategorií.

V nejlepší formě do říjnových závodů. Hořická rokle ale bez dětských kategorií.

5. října 2022 – Rudice, Blansko, Hořice, Kunštát. Říjen...

Průběžné pořadí v OBL aneb jak jsme na tom

Průběžné pořadí v OBL aneb jak jsme na tom

30. září 2022 Blansko -  Letošní seriál...

Pozor změna. Kunštátská desítka až na konci října.

Pozor změna. Kunštátská desítka až na konci října.

20. 9. 2022 Kunštát na Moravě – Letos již třináctý...

Nabitý běžecký podzim je tady!

Nabitý běžecký podzim je tady!

2. 9. 2022 Ráječko, Blansko, Skalní mlýn, Sloup, Horní Lhota....

  • Do Jedovnic za kapříky i bodíky

  • V nejlepší formě do říjnových závodů. Hořická rokle ale bez dětských kategorií.

  • Průběžné pořadí v OBL aneb jak jsme na tom

  • Pozor změna. Kunštátská desítka až na konci října.

  • Nabitý běžecký podzim je tady!

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:12.11.2022
Slunečno   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:10900 m
12°C   Katerogie: hlavní trať24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1121Kohut JanFénix sport Blansko1985M100:34:44,0080
2199Vašíček MichalKunštát1991M200:37:06,000:02:22,0076
3139Soural LukášAK Drnovice / VSK UNI Brno1982MV1100:37:34,000:02:50,00x
48Dvořák PavelAtletika Alojzov / Prostějov1982MV1200:37:52,000:03:08,00x
5140Hajdamach JiříRáječko1994M300:38:00,000:03:16,0073
6166Kleibl Martin2B Winner / Kuřim1973MV1300:38:15,000:03:31,00x
7187Šmída MichalAK Olymp2001M400:38:28,000:03:44,00x
8141Bejček PatrikTrail Point1994M500:38:42,000:03:58,00x
9186Šmída JanAK Olymp / Protivanov1999M600:40:47,000:06:03,00x
101Bebej RadekOlešná1983M700:41:00,000:06:16,0071
1144Ryba LukášLipůvka1979MV1400:41:06,000:06:22,0070
12205Potůček Jiřífastandlight.cz / Blansko1988M800:41:16,000:06:32,0069
137Dvořák MiroslavSokol Bystré / Bystré1975MV1500:41:53,000:07:09,00x
14198Nečas VítězslavVelenov/Elite Sport Boskovice1978MV1600:42:12,000:07:28,0068
154Buš OndřejRáječko1985M900:42:16,000:07:32,0067
16179Hudec OndřejJezeřany-Maršovice1988M1000:42:23,000:07:39,00x
17200Skoták PavelBlansko/1972MV2100:42:24,000:07:40,0066
18207Kazda PetrBrno1970MV2200:42:35,000:07:51,00x
1950Skřivánek MartinAK Drnovice1976MV1700:42:52,000:08:08,00x
20193Ondráček PetrPetrovice1988M1100:42:59,000:08:15,0065
2141Pícha SlávekBlansko / Blansko1982MV1800:44:07,000:09:23,0064
2215Horský RadekVavřinec1978MV1900:45:08,000:10:24,0063
23188Novák ZdeněkHorizont Kola Novák Blansko1961MV3100:45:19,000:10:35,0062
2416Huťka JiříBořitov/brno1991M1200:45:48,000:11:04,0061
25176Dušil JaroslavBK Brno / Brno1970MV2300:46:00,000:11:16,00x
26175Pokorný AlešJedovnice1986M1300:46:09,000:11:25,0060
27133Němec DavidJedovnice1977MV11000:47:03,000:12:19,0059
28195Hájek IvošDoubravice nad Svitavou/1961MV3200:47:31,000:12:47,0058
2994Fránek JanJedovnice1982MV11100:48:56,000:14:12,0057
30202Matěna VladimírBlansko/VZS Blansko1959MV3300:49:04,000:14:20,0056
31102Kopecký TomášJantar Team / Blansko1988M1400:49:11,000:14:27,0055
3245Rybář PavelSuchdol1980MV11200:49:13,000:14:29,0054
33150Slouka LukášBlansko/ASK Blansko1995M1500:49:54,000:15:10,0053
349Dvořáková AdélaBystré1976100:50:20,000:15:36,00x
35136Husák RadoslavRudice1961MV3400:50:43,000:15:59,0052
36196Lžičař VojtěchKochov1993M1600:50:49,000:16:05,0051
3740Paděra PetrBlansko1989M1700:51:01,000:16:17,0050
38161Fiala PetrJedovnice1988M1800:51:13,000:16:29,0049
39148Vránek DavidBrno1978MV11300:51:22,000:16:38,00x
40185Mikulica LiborTJ Ochoz u Brna / Ochoz u Brna1972MV2400:52:39,000:17:55,00x
4162Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3500:53:17,000:18:33,0048
4233Landa JaroslavMinerva Boskovice / Boskovice1957MV3600:53:33,000:18:49,0047
43137Feifer LadislavLomnice1963MV2500:53:48,000:19:04,00x
44201Havlíček ŠtěpánBrno Líšeň1983M1900:54:19,000:19:35,00x
4513Horký TomášKOS TJ TESLA BRNO / Brno-Bystrc1967MV2600:54:36,000:19:52,00x
46178Bábek MartinŠneci v běhu / Moravany1971MV2700:55:08,000:20:24,00x
47101Fránek StanislavJantar Team / Jedovnice1986M2000:55:09,000:20:25,0046
48194Sobotka MartinBrno1976MV11400:55:19,000:20:35,00x
4927Kobliha MilanAtletika Alojzov / Alojzov1957MV3700:55:46,000:21:02,00x
50149Boháč JiříBrno1954MV3800:57:38,000:22:54,00x
5137Münster LiborKooperativa Blansko1966MV2800:59:23,000:24:39,0045
52189Weiter RomanOrel Vyškov1975MV11501:02:02,000:27:18,00x
53103Dvořák PavelJantar Team / 0071989M2101:07:44,000:33:00,00x
5432Kunc JosefOrel Vyškov / Vyškov1960MV3901:18:54,000:44:10,00x
55138Dražan LiborKuničky/1960MV31001:20:58,000:46:14,0044


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:12.11.2022
Slunečno   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:5600 m
12°C   Katerogie: 5600 m24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1145Štoudková PavlaAtletický klub Ludvíka Danka / Blansko2003Dky100:19:39,0040
2169Šafránek JáchymElite Sport Boskovice / Doubravice2007100:21:45,000:02:06,00-
320Janková MagdaRUN&MUM / Brno1980ŽV1100:22:27,000:02:48,00x
4181Zouhar TadeášACT leraK Blansko / Blansko2005Dci100:22:28,000:02:49,0040
589Toulová KláraBoskovice1989Ž100:22:31,000:02:52,0040
6171Mikulica VojtěchTJ Ochoz u Brna / Ochoz u Brna2004Dci200:24:01,000:04:22,00x
743Prchal LukášKanice2007200:24:22,000:04:43,00x
8132Malits MarekAKLD Blansko / Blansko2004Dci300:25:00,000:05:21,0036
9143Divišová Václavková SilvieAK Drnovice1975ŽV1200:25:00,000:05:21,00x
10180Ondroušková IvanaBlansko / Blansko1970ŽV2100:25:11,000:05:32,0036
11197Jurová BarboraBrno1981ŽV1300:25:20,000:05:41,00x
1230Kuchařová TáňaPERUN TEAM BLANSKO1975ŽV1400:25:23,000:05:44,0033
135Danihelková BarboraAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko1999Ž200:25:26,000:05:47,0031
14183Daněk ŠtěpánHorizont Blansko / Blansko2004Dci400:25:30,000:05:51,0033
15206Potůčková DagmarAKLD Blansko / Blansko1991Ž300:25:36,000:05:57,0030
16191Polášková MartinaBlansko1973ŽV1500:25:45,000:06:06,0029
17144Divišová EmílieAK Drnovice2006Dky200:25:55,000:06:16,00x
1853Spačilová SoňaJedovnice1988Ž400:26:32,000:06:53,0028
1961Hynštová MarieAK Drnovice1957ŽV2200:26:46,000:07:07,00x
20190Kočí AdélaBrno1997Ž500:26:54,000:07:15,00x
2176Šebelová MartinaRudice1979ŽV1600:26:54,000:07:15,0027
2217Hyláková DanaAK Drnovice1961ŽV2300:27:09,000:07:30,00x
23163Lai RenataASK Blansko rychlobruslaři / Rájec-...1982ŽV1700:27:11,000:07:32,0026
2460Zřídkaveselá LucieBrno1985Ž600:27:33,000:07:54,00x
2557Vintrová Tereza1983Ž700:27:41,000:08:02,00x
2642Piňosová MarkétaAtletika Alojzov1977ŽV1800:27:47,000:08:08,00x
27146Slabáková LenkaAC Moravská Slavia Brno1966ŽV2400:27:50,000:08:11,00x
28134Francová DanielaJantar Team / Jedovnice1985Ž800:27:54,000:08:15,0025
29184Svobodová MartinaBrno1975ŽV1900:27:54,000:08:15,00x
3028Koutná LenkaBlansko1988Ž900:28:29,000:08:50,0024
31192Ondráčková LucieRozběháme vyškovsko / Petrovice/1990Ž1000:28:44,000:09:05,0023
3210Dvořáková EvaAtletika Alojzov / Alojzov1955ŽV2500:28:47,000:09:08,00x
33147Hrbková HanaKarolín1996Ž1100:29:17,000:09:38,0022
34177Pokorná DanaFlying runners / Malešovice1983Ž1200:29:27,000:09:48,00x
35142Wolfová VeronikaJedovnice1989Ž1300:29:46,000:10:07,0021
3699Průchová VeronikaKotvrdovice1983Ž1400:30:24,000:10:45,0020
3778Librová IvaAK Ludvíka Daňka / Blansko1974ŽV11000:30:30,000:10:51,0019
38182Žákovská AlenaHorizont Blansko / Blansko1962ŽV2600:33:11,000:13:32,0018
39108Cupalová EvaSokol Bučovice / Holubice1947ŽV2700:51:34,000:31:55,00x
DNF25Kaldová VeronikaAK Ludvíka Danka Blansko / Blansko1997Ž-DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:12.11.2022
Slunečno   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:1470 m
12°C   Katerogie: Starší žáci24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
111Ellinger DenisAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2007ŽciS100:04:43,0040
297Malits RadekBlansko/FK Blansko2008ŽciS200:04:50,000:00:07,0036
3156Poláček DominikACT Lerak / Blansko2008ŽciS300:04:51,000:00:08,0033


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:12.11.2022
Slunečno   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:1470 m
12°C   Katerogie: Starší žákyně24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1131Janovská BarboraČeská spořitelna Acolade / Olomouc2008ŽkyS100:04:59,00x
224Kakáčová HanaAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2008ŽkyS200:05:06,000:00:07,0040
326Kniesová LucieAK Ludvíka Daňka / Blansko2007ŽkyS300:05:08,000:00:09,0036
496Tomanová StelaOrel Vyškov2007ŽkyS400:05:29,000:00:30,00x
5135Husáková JolanaRudice/ACT lerak Blansko2008ŽkyS500:05:42,000:00:43,0033
6106Vitouchová AdélaLažany2008ŽkyS600:06:12,000:01:13,0031
7173Roudná KateřinaElite sport Boskovice / Boskovice2007ŽkyS700:06:31,000:01:32,0030
8113Nedvědová AndreaBlansko2007ŽkyS800:06:56,000:01:57,0029


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:12.11.2022
Slunečno   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:980 m
12°C   Katerogie: Mladší žáci24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
112Ellinger ŠimonAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2009ŽciM100:02:57,0040
2167Prokop MatyášAKLD Blansko / Blansko2009ŽciM200:02:58,000:00:01,0036
3153Hruda TomášDrahanské sporty / Boskovice2009ŽciM300:03:05,000:00:08,0033
4118Muzikář OndřejBílovice nad Svitavou2010ŽciM400:03:09,000:00:12,00x
593Fránek TomášJedovnice2009ŽciM500:03:12,000:00:15,0031
670Lai AlexandreBlansko/Biatlon Blansko2010ŽciM600:03:17,000:00:20,0030
773Volejník VojtěchAKLD Blansko2009ŽciM700:03:24,000:00:27,0029
8100Němec ŠimonGMW2009ŽciM800:03:27,000:00:30,00x
9117Kuběna MilošAKLD Blansko / Blansko2009ŽciM900:03:32,000:00:35,0028
1046Sáňka DavidBiatlon Blansko2009ŽciM1000:03:36,000:00:39,0027
1163Šebela DavidRajhrad2009ŽciM1100:03:41,000:00:44,00x
122Bebej RobinOlešná2010ŽciM1200:04:36,000:01:39,0026


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:12.11.2022
Slunečno   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:980 m
12°C   Katerogie: Mladší žákyně24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
171Anderlová MarieBB Winner / Brno2009ŽkyM100:03:04,00x
2164Sotolářová AlenaAtletika Blansko / Němčice2010ŽkyM200:03:07,000:00:03,0040
383Přikrylová AdélaFenix Sport / Blansko2010ŽkyM300:03:15,000:00:11,0036
4168Šafránková AnnaElite sport Boskovice / Boskovice2010ŽkyM400:03:23,000:00:19,0033
514Horská NikolFénix Sport Blansko / Vavřinec2010ŽkyM500:03:25,000:00:21,0031
695Tomanová MajaOrel Vyškov2010ŽkyM600:03:29,000:00:25,00x
7174Roudná MichaelaElite Sport Boskovice / Boskovice2010ŽkyM700:03:29,000:00:25,0030
83Bradáčová AnetaACT Lerak Blansko / Šebrov2010ŽkyM800:03:36,000:00:32,0029
9105Teturová JitkaJedovnice2010ŽkyM900:03:37,000:00:33,0028
1059Zamazalová EliškaAK LD Blansko2009ŽkyM1000:03:47,000:00:43,0027
1129Kuběnová NikolAKLD Blansko / Blansko2009ŽkyM1100:03:58,000:00:54,0026


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:12.11.2022
Slunečno   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:490 m
12°C   Katerogie: Přípravka starší chlapci24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
119Jakubec VojtaAK Ludvíka Danka Blansko / Blansko2011PStCh100:01:32,0040
284Čepelka TomášLysice2012PStCh200:01:33,000:00:01,0036
379Láník RadekElite Sport / Boskovice2011PStCh300:01:34,000:00:02,0033
422Kacetl RichardAK Blansko Dvorská2011PStCh400:01:35,000:00:03,0031
547Sáňka JakubAK Ludvíka Daňka / Blansko2011PStCh500:01:37,000:00:05,0030
6116Bernard ŠimonElite Sport Boskovice / Boskovice2012PStCh600:01:39,000:00:07,0029
7151Hruda PetrDrahanský sport / Boskovice2011PStCh700:01:40,000:00:08,0028
886Štěpánek MichalFenix Sport Blansko2011PStCh800:01:40,000:00:08,0027
938Nečas VojtěchElite sport Boskovice / Velenov2012PStCh900:01:43,000:00:11,0026
1065Alexa JosefASK Blansko2012PStCh1000:01:46,000:00:14,0025
1151Slezák MatyášVoděrady2011PStCh1100:01:49,000:00:17,0024
1269Vitouch MarekLažany2012PStCh1200:02:04,000:00:32,0023


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:12.11.2022
Slunečno   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:490 m
12°C   Katerogie: Přípravka starší dívky24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
174Šebelová StelaACT Lerak Blansko / Rudice2011PstD100:01:35,0040
272Volejníková MagdaAKLD Blansko2011PstD200:01:35,000:00:00,0036
36Dvořáčková ZuzanaFénix Sport Blansko / Rajec2011PstD300:01:36,000:00:01,0033
492Fránková EliškaJedovnice2011PstD400:01:40,000:00:05,0031
5107Charvátová ŽanetaAK Ludvíka Daňka / Adamov2012PstD500:01:51,000:00:16,0030
675Pantůčková TerezaACT leraK Blansko2011PstD600:01:53,000:00:18,0029
7129Šumberová BarboraBrno2012PstD700:01:54,000:00:19,00x
898Průchová KláraJedovnice2011PstD800:01:54,000:00:19,0028


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:12.11.2022
Slunečno   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:260 m
12°C   Katerogie: Přípr. mladší chlapci24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
168Buš PatrikAK Blansko Dvorská2013PMlCh100:00:50,00x
285Čepelka VojtěchFenix Sport Blansko2013PMlCh200:00:52,000:00:02,00x
339Němec TobiášFenix sport Blansko / Blansko2014PMlCh300:00:55,000:00:05,00x
491Fránek JanJedovnice2013PMlCh400:00:55,000:00:05,00x
531Kula GregorASK Blansko / Rájec-Jestřebí2013PMlCh500:00:57,000:00:07,00x
6152Hruda MartinDrahanské sporty / Boskovice2014PMlCh600:00:58,000:00:08,00x
7122Šebela JakubJedovnice2013PMlCh700:01:00,000:00:10,00x
854Štébl JakubAHA Vyškov / Vyškov2013PMlCh800:01:00,000:00:10,00x
948Šimeček FilipBlansko2014PMlCh900:01:00,000:00:10,00x
10128Šumbera OndřejBrno2014PMlCh1000:01:03,000:00:13,00x
11119Ševčík ŠtěpánVysočany2014PMlCh1100:01:04,000:00:14,00x
12130Janovský JonášLerac Blansko / Blansko2014PMlCh1200:01:06,000:00:16,00x
1356Szlauer VojtěchBrno2014PMlCh1300:01:08,000:00:18,00x
14120Kohut JanFenix Sport Blansko / Blansko2013PMlCh1400:01:11,000:00:21,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:12.11.2022
Slunečno   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:260 m
12°C   Katerogie: Přípr. mladší dívky24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1109Navrátilová EliškaaTLETIKA SLAVKOV U BRNA / Slavkov u Brna2013PřMlD100:00:48,00x
252Šmerdová SimonaSK SPEED / Brno2013PřMlD200:00:48,000:00:00,00x
3158Poláčková PavlínaACT Lerak / Blansko2013PřMlD300:00:50,000:00:02,00x
4114Kopecká BáraElite Sport Boskovice / Boskovice2013PřMlD400:00:50,000:00:02,00x
536Mazalová ElenElite Sport Boskovice / Boskovice2013PřMlD500:00:54,000:00:06,00x
658Vrtělová EmmaAKLD Blansko / Blansko2013PřMlD600:00:55,000:00:07,00x
7157Poláčková KarolínaACT Lerak / Blansko2013PřMlD700:00:56,000:00:08,00x
8172Fleková MichaelaAK Ludvíka Daňka Blansko / Blansko2013PřMlD800:00:56,000:00:08,00x
923Kacetlová SimonaAK Blansko Dvorská2014PřMlD900:00:59,000:00:11,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:12.11.2022
Slunečno   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:120 m
12°C   Katerogie: Nejmladší chlapci24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
164Alexa JanASK Blansko2015NejPCh100:00:22,00x
2124Janda AdamJedovnice2016NejPCh200:00:22,000:00:00,00x
3110Navrátil OndřejAtletika Slavkov u Brna2015NejPCh300:00:22,000:00:00,00x
4115Bernard DenisElite Sport Boskovice / Boskovice2015NejPCh400:00:22,000:00:00,00x
5112Nedvěd MartinOBL2015NejPCh500:00:23,000:00:01,00x
6123Šebela MartinJedovnice2016NejPCh600:00:24,000:00:02,00x
767Buš FilipAK Blansko Dvorská / Blansko2016NejPCh700:00:25,000:00:03,00x
8165Keprt MichalFSA Kras / Kotvrdovice2016NejPCh800:00:26,000:00:04,00x
9155Zouhar AntonínVilémovice2016NejPCh900:00:27,000:00:05,00x
10111Nedvěd OndřejBlansko/2017NejPCh1000:00:32,000:00:10,00x
11104Kvasnica DanielJedovnice2017NejPCh1100:00:32,000:00:10,00x
1234Lang DavidLetovice / Letovice2018NejPCh1200:00:34,000:00:12,00x
13127Krejsa JanBoskovice2019NejPCh1300:00:50,000:00:28,00x
14160Pernica VojtěchFSA Kras / Jedovnice2019NejPCh1400:00:54,000:00:32,00x
1590Fránek VojtěchJedovnice2019NejPCh1500:01:00,000:00:38,00x
16125Janda DanielJedovnice2019NejPCh1600:01:00,000:00:38,00x
1788Božek ViktorBoskovice2019NejPCh1700:03:19,000:02:57,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:12.11.2022
Slunečno   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:120 m
12°C   Katerogie: Nejmladší dívky24. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
166Valášková AdélaAspire SCM Brno / Brno2015NejPD100:00:22,00x
277Horáčková RozáliePerun Team Blansko2016NejPD200:00:23,000:00:01,00x
335Langová NatálieLetovice / Letovice2016NejPD300:00:24,000:00:02,00x
480Janková HelenaSKI Žabiny2016NejPD400:00:24,000:00:02,00x
5126Krejsová AnetaBoskovice2015NejPD500:00:26,000:00:04,00x
681Dušková DanielaSKI Žabiny2015NejPD600:00:26,000:00:04,00x
7162Fialová LadaJedovnice2015NejPD700:00:28,000:00:06,00x
849Šimečková AliceBlansko2017NejPD800:00:29,000:00:07,00x
982Pernicová EvaBlansko2016NejPD900:00:30,000:00:08,00x
10170Mrázová AmálieLokomotiva Břeclav / Břeclav2017NejPD1000:00:31,000:00:09,00x
11159Pernicová EmaFSA Kras / Jedovnice2017NejPD1100:00:33,000:00:11,00x
12154Borková LucieFSA Kras / Jedovnice2019NejPD1200:00:43,000:00:21,00x
1387Pokorná ŠtěpánkaJedovnice2020NejPD1300:00:54,000:00:32,00x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-22  /  Tisk:29.11.2022
© Malin 2015-22