O kresníB ěžeckáL iga  2021
Vyhlášení celkových výsledků OBL netradičně

Vyhlášení celkových výsledků OBL netradičně

7. 7. 2021 Blansko – Na netradičním místě a v netradičním...

Sloupský lesní běh a MUM. Neporažení titáni OBL

Sloupský lesní běh a MUM. Neporažení titáni OBL

21. 6. 2021 Sloup, Blansko – Lomnice. Je to až s podivem jak něco tak...

Boskovické běhy pokračují v tradici!

Boskovické běhy pokračují v tradici!

17. 6. 2021 Boskovice. Po deseti ročnících donutila vzniklá situace a...

Veselský pouťový běh Lesempolem – mistrovství ČR v ultramaratonu.

Veselský pouťový běh Lesempolem – mistrovství ČR v ultramaratonu.

28. 5. 2021 Veselice. Přirozeného pohybu v přírodě není nikdy...

Svitavakros téměř se vším všudy.

Svitavakros téměř se vším všudy.

23. 5. 2021 Doubravice nad Svitavou. Dobrých zpráv není nikdy dost a...

  • Vyhlášení celkových výsledků OBL netradičně

  • Sloupský lesní běh a MUM. Neporažení titáni OBL

  • Boskovické běhy pokračují v tradici!

  • Veselský pouťový běh Lesempolem – mistrovství ČR v ultramaratonu.

  • Svitavakros téměř se vším všudy.

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:18.09.2021
Zataženo   Běh Moravským krasemTrať:12200 m
16°C   Katerogie: hlavní trať57. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1130Dvořák PavelBiatlon Prostějov1982M100:46:41,00x
2121Jágr OndřejAKBK Brno / Brno1983M200:47:11,000:00:30,00x
3132Chlup RomanBoskovice1985M300:47:29,000:00:48,0080
417Koudelka LukášAC Okrouhlá / AK Drnovice / Olšany1983M400:48:13,000:01:32,0076
510Jančík TomášElite sport Boskovice / Boskovice1972MV1100:48:34,000:01:53,0073
613Karlík PetrTriSki klub Márovky / Blansko1982M500:48:53,000:02:12,0071
72Beneš PetrBlansko / Blansko1987M600:49:42,000:03:01,0070
822Nečas VítězslavFénix sport / Velenov1978MV1200:49:48,000:03:07,0069
930Šperka MartinBoskovice / Boskovice1970MV2100:50:20,000:03:39,0068
1089Skřivánek MartinAK Drnovice1976MV1300:50:36,000:03:55,00x
11111Dvořáček JiříFénix sport Blansko1968MV2200:51:17,000:04:36,0067
125Buš OndřejRáječko1985M700:51:52,000:05:11,0066
13131Ondráček PetrPetrovice1988M800:52:22,000:05:41,0065
1450Krátký PavelFénix sport Blansko / Olomučany1974MV1400:52:24,000:05:43,0064
158Fiala OndřejBoskovice1982M900:52:43,000:06:02,0063
1629Skoták PavelBlansko1972MV1500:53:43,000:07:02,0062
1727Pícha SlávekBlansko / Blansko1982M1000:53:49,000:07:08,0061
18139Cibulka OndřejSloup/1980MV1600:54:05,000:07:24,0060
1911Kalaš RudolfInvalidovna Boskovice1971MV2300:54:17,000:07:36,0059
20120Hlaváč JaroslavRáječko1983M1100:54:22,000:07:41,0058
219Huťka JiříBořitov/brno1991M1200:54:26,000:07:45,0057
22126Lazar LukášBrno1982M1300:54:27,000:07:46,00x
23137Marek MilanDrnovice1960MV3100:54:40,000:07:59,0056
2428Prosr JanPivarna Sloup / Sloup1980MV1700:56:02,000:09:21,0055
25122Škrobák MichalBrno1974MV1800:56:07,000:09:26,00x
26104Špičák PetrRajhrad/1981MV1900:56:19,000:09:38,00x
2721Matěna VladimírVZS Blansko / Blansko1959MV3200:56:19,000:09:38,0054
2825Novák PavelSuchdol1985M1400:56:54,000:10:13,0053
29145Pernica KarelLipovec1984M1500:56:59,000:10:18,0052
30144Marek JakubJedem stopem1988M1600:57:09,000:10:28,00x
3114Kinc PavelVF Sport Team Černá Hora / Blansko1974MV11000:57:15,000:10:34,0051
3216Komárková ZdeňkaOlešnice / Olešnice1974ŽV1100:58:23,000:11:42,0040
3312Kalina TomášČertův Gang / Blansko-Těchov1985M1700:58:59,000:12:18,0050
3418Krušinová AndreaLetovice1982Ž101:00:02,000:13:21,0036
35142Slouka LukášBlansko1995M1801:00:37,000:13:56,0049
3626Paděra PetrBlansko1989M1901:01:57,000:15:16,0048
37135Tomašák LukášBrno1984M2001:03:21,000:16:40,00x
38146Harman FilipBrno2006101:03:39,000:16:58,00x
39119Juřinová MarkétaKotvrdovice1982Ž201:04:13,000:17:32,0033
4097Nevřiva TomášBlansko2005J101:04:13,000:17:32,0040
41127Šperka OldřichJedovnice1956MV3301:04:15,000:17:34,0047
42113Landa JaroslavMinerva Boskovice1957MV3401:04:35,000:17:54,0046
4342Feifer Ladislav1963MV2401:04:52,000:18:11,00x
44116Hynštová MarieAK Drnovice1957ŽV2101:05:29,000:18:48,00x
45128Münster LiborBlansko/1966MV2501:05:35,000:18:54,0045
46143Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko1962MV2601:05:53,000:19:12,0044
47140Buš JiříRájec-Jestřebí/1994M2101:08:58,000:22:17,0043
48125Řeháčková KristýnaLetovice1994Ž301:11:46,000:25:05,0031
49124Řeháček JaroslavLetovice1992M2201:11:47,000:25:06,0042
50134Dvořáková EvaProstějov1955ŽV2201:13:17,000:26:36,00x
5120Marková EvaBlansko / Blansko1991Ž401:16:03,000:29:22,0030
52123Mokrá ReginaBrno1968ŽV2301:17:31,000:30:50,00x
53141Buš RomanRájec/1965MV2701:19:10,000:32:29,0041
54138Skorusová PetraBrno1980ŽV1201:19:45,000:33:04,00x
55136Čanky PavelKanice1976MV11101:19:45,000:33:04,00x
564Brumar TomášHC Ráječko / Ráječko1972MV11201:21:48,000:35:07,0040
576Chladík MichalBlansko1985M2301:22:53,000:36:12,0039
58129Kuchařová PetraSloup1978ŽV1301:27:00,000:40:19,0029
59133Růžička BohuslavSC Ráječko1946MV3501:51:40,001:04:59,0038


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:18.09.2021
Zataženo   Běh Moravským krasemTrať:1000 m
16°C   Katerogie: Starší žáci57. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
141Kuběna LukášAK Ludvíka Daňka2006ŽciS100:03:30,0040


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:18.09.2021
Zataženo   Běh Moravským krasemTrať:1000 m
16°C   Katerogie: Starší žákyně57. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
140Dobrovská LucieASK BLANSKO2006ŽkyS100:03:36,0040
215Kniesová LucieAK Ludvíka Daňka / Blansko2007ŽkyS200:03:43,000:00:07,0036
338Roudná KateřinaElite Sport Boskovice / Boskovice2007ŽkyS300:04:27,000:00:51,0033
453Nedvědová AndreaBlansko2007ŽkyS400:04:47,000:01:11,0031


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:18.09.2021
Zataženo   Běh Moravským krasemTrať:800 m
16°C   Katerogie: Mladší žáci57. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
145Chaloupka KryštofSK SKOL Brno2009ŽciM100:02:46,00x
251Korgo VojtěchTěchov/FENIX SPORT BLANSKO2009ŽciM200:02:52,000:00:06,0040
333Telecký VojtěchSK Skol Brno2009ŽciM300:03:02,000:00:16,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:18.09.2021
Zataženo   Běh Moravským krasemTrať:800 m
16°C   Katerogie: Mladší žákyně57. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
132Weidenhöfer HelenaSkol Brno2008ŽkyM100:02:54,00x
264Zamazalová EliškaAK Ludvíka Daňka2009ŽkyM200:02:57,000:00:03,0040
347Skotáková VeronikaSloup2008ŽkyM300:02:59,000:00:05,0036
460Dorazilová KristýnaOrel Vyškov2009ŽkyM400:04:19,000:01:25,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:18.09.2021
Zataženo   Běh Moravským krasemTrať:600 m
16°C   Katerogie: Přípravka chlapci57. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
192Kovařík DanielASK Blansko2010PřCh100:02:03,0040
254Kacetl RichardTěchov2011PřCh200:02:10,000:00:07,0036
398Ondroušek FilipSloup/Sloup2011PřCh300:02:32,000:00:29,0033


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:18.09.2021
Zataženo   Běh Moravským krasemTrať:600 m
16°C   Katerogie: Přípravka dívky57. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
176Přikrylová AdélaFénix sport Blansko / Blansko2010PřD100:02:08,0040
266Šmídová DenisaZŠ Sloup / Sloup2010PřD200:02:16,000:00:08,0036
377Horáková KatkaFénix klub Blansko2010PřD300:02:18,000:00:10,0033
480Havránková LucieFénix sport Blansko / Blansko2010PřD400:02:19,000:00:11,0031
561Kalovská DenisaSK Skol Brno2011PřD500:02:31,000:00:23,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:18.09.2021
Zataženo   Běh Moravským krasemTrať:400 m
16°C   Katerogie: Přípr. mladší chlapci57. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
137Chalabala EliášBrno/SK Skol Brno2012PřMlCh100:01:19,00x
236Burian ŠtěpánBrno/SK Skol Brno2012PřMlCh200:01:25,000:00:06,00x
367Brus JosefHabrůvka2012PřMlCh300:01:33,000:00:14,00x
423Nejezchleb DanElite Sport Boskovice2012PřMlCh400:01:34,000:00:15,00x
5102Nečas VojtěchVelenov/Velenov2012PřMlCh500:01:36,000:00:17,00x
686Štébl JakubVyškov / AHA Vyškov2013PřMlCh600:01:37,000:00:18,00x
735Telecký RadovanSK Skol Brno2012PřMlCh700:01:37,000:00:18,00x
8107Vintr TobiášBrno2012PřMlCh800:01:39,000:00:20,00x
991Cihlář TomášRáječko2012PřMlCh900:01:40,000:00:21,00x
1062Ondroušek FelixSloup2012PřMlCh1000:01:41,000:00:22,00x
1184Krška JanSloup / Sloup2013PřMlCh1100:01:43,000:00:24,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:18.09.2021
Zataženo   Běh Moravským krasemTrať:400 m
16°C   Katerogie: Přípr. mladší dívky57. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
165Holková EmillyMouřínov / AK Slavkov u Brna2012PřMlD100:01:26,00x
273Sedláčková MartinaAK Dvorska Blansko2012PřMlD200:01:31,000:00:05,00x
396Žilková JustýnaSloup2013PřMlD300:01:33,000:00:07,00x
479Dobiášková JanaSloup / Sloup2012PřMlD400:01:34,000:00:08,00x
594Kovaříková AnitaKlepačov2013PřMlD500:01:35,000:00:09,00x
61Barešová MichaelaAK AHA Vyškov / Vyškov2013PřMlD600:01:36,000:00:10,00x
783Brumarová EmmaASK Blansko2013PřMlD700:01:38,000:00:12,00x
875Fialová VěraHasiči Sloup2012PřMlD800:01:40,000:00:14,00x
978Neoralová AliceSloup/Sloup2012PřMlD900:01:41,000:00:15,00x
1056Doležalová PavlínaSloup / Šošůvka2013PřMlD1000:01:42,000:00:16,00x
1187Skřivánková NikolOrel Vyškov / Luleč/2012PřMlD1100:01:43,000:00:17,00x
12103Špičáková VeronikaRajhrad2013PřMlD1200:01:47,000:00:21,00x
13105Hlaváčová AnetaRáječko2012PřMlD1300:01:48,000:00:22,00x
1457Adamcová KrystýnaSloup2013PřMlD1400:01:51,000:00:25,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:18.09.2021
Zataženo   Běh Moravským krasemTrať:100 m
16°C   Katerogie: Nejmladší chlapci57. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
190Němec TobiášFenix sport Blansko / Blansko2014NejCh1x
271Pernica JanSloup/2014NejCh2x
324Nejezchleb HynekElite Sport Boskovice2014NejCh3x
499Bernard DenisElite sport Boskovice / Boskovice2015NejCh4x
548Krátký TobiášFénix sport Olomučany / Olomučany2014NejCh5x
6109Maletych JanBučovice2014NejCh6x
743Novák MaxSuchdol2014NejCh7x
868Šebek JaroslavRáječko/2015NejCh8x
9108Slováček OndřejSloup2015NejCh9x
1072Fiala RostislavZŠ Sloup2015NejCh10x
1149Fiala VojtěchBoskovice2015NejCh11x
12118Trefil DominikSloup2017NejCh12x
13101Pavlík IvoBrno2015NejCh13x
14114Hebelka TomášVícebojaři Blansko2016NejCh14x
1585Brumar JonášRáječko2018NejCh15x
1652Nedvěd OndřejBlansko/2017NejCh16x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:18.09.2021
Zataženo   Běh Moravským krasemTrať:100 m
16°C   Katerogie: Nejmladší dívky57. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
155Kacetlová SimonaAK Blansko Dvorská / Těchov2014NejD1x
234Žilková TerezieElite Boskovice / Boskovice2014NejD2x
359Dorazilová VeronikaOrel Vyškov2014NejD3x
419Langová NatálieLetovice2016NejD4x
588Skrivankova AnetaOrel Vyškov / LULEC2014NejD5x
693Sehnalová RozálieSloup/Sloup2015NejD6x
770Hebelková EditaPetrovice2014NejD7x
844Hejčová StelaBlansko2016NejD8x
969Šebková ErinRáječko2016NejD9x
1074Fialová HanaSloup2017NejD10x
11115Peťková ViktorieSK Skol Brno2015NejD11x
1263Ondroušková EvaSloup2017NejD12x
1381Nováková NinaTJ Sloup / Sloup2018NejD13x
1458Adamcová TerezaSloup2016NejD14x
15112Kalinová JasmínaČertův gang2018NejD15x
1646Fialová NikolaBoskovice2018NejD16x
1795Sehnalová MarianaSloup2018NejD17x
DNS117Kobzová KarolínaSloup2017NejD-DNSx
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-21  /  Tisk:20.10.2021
© Malin 2015-21