O kresníB ěžeckáL iga  2021
Jarní Hraběnka cup také v individuálním pojetí

Jarní Hraběnka cup také v individuálním pojetí

11. 5. 2021 Petrovice. Světélko na konci tunelu je stále...

V Černé Hoře také každý sám na svoje triko

V Černé Hoře také každý sám na svoje triko

3. 5. 2021 Černá Hora. Nějak se nám tady na okrese rozmáhá...

Blanenská pětka na Jahodovém poli

Blanenská pětka na Jahodovém poli

15. 4. 2021 Blansko. Milí běžci a věřím, že co nevidět i milí...

Hořická osmička a Skalická desítka 2021 - virtuální premiéra

Hořická osmička a Skalická desítka 2021 - virtuální premiéra

9. 4. 2021 Skalice nad Svitavou, Hořice. Hurá, ledy se trošku hnuly, byť to...

Zahájení letošní sezóny v nedohlednu.

Zahájení letošní sezóny v nedohlednu.

23. 2. 2021 Blansko. Touto dobou v loňském roce jsme se chystali na...

  • Jarní Hraběnka cup také v individuálním pojetí

  • V Černé Hoře také každý sám na svoje triko

  • Blanenská pětka na Jahodovém poli

  • Hořická osmička a Skalická desítka 2021 - virtuální premiéra

  • Zahájení letošní sezóny v nedohlednu.

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:19.09.2020
   Běh Moravským krasemTrať:12200 m
0°C   Katerogie: hlavní trať56. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1130Kohut JanFénix sport Blansko1985M100:45:10,0080
266Suk LadislavVSK Univerzita Brno1983M200:46:23,000:01:13,00x
3141Bohuslav TomášAK Drnovice2001M300:48:01,000:02:51,00x
434Široký StanislavBlansko/AK Blansko Dvorská1977MV1100:48:26,000:03:16,0076
5136Jágr OndřejBrno1983M400:48:56,000:03:46,00x
61Beneš PetrBlansko1987M500:49:29,000:04:19,0073
722Nečas VítězslavFenix Sport Blansko / Velenov1978MV1200:49:48,000:04:38,0071
811Jančík TomášElite Sport Boskovice1972MV1300:50:03,000:04:53,0070
935Šperka MartinMinerva Boskovice1970MV2100:50:16,000:05:06,0069
1064Skřivánek MartinAK Drnovice1976MV1400:50:20,000:05:10,00x
113Buš OndřejRáječko/1985M600:52:00,000:06:50,0068
12152Bachratý PavelBlansko/1965MV2200:52:20,000:07:10,0067
13118Derka RadimPřerov1991M700:52:41,000:07:31,00x
146Fiala OndřejBoskovice/1982M800:52:53,000:07:43,0066
15129Dvořáček JiříFénix sport Blansko1968MV2300:53:11,000:08:01,0065
16127Krátký PavelFénix sport Blansko / Olomučany1974MV1500:53:54,000:08:44,0064
17116Mokrý OndřejKOB Moira Brno1994M900:54:26,000:09:16,00x
18153Cibulka OndřejSloup1980MV1600:54:34,000:09:24,0063
1927Novák PavelSuchdol1985M1000:54:38,000:09:28,0062
20143Macura JanHorizont Kola Novák Blansko1972MV1700:54:54,000:09:44,0061
21132Haresta PetrVF Sport Team Černá Hora1986M1100:55:05,000:09:55,0060
22148Pribyl MartinFast and light1987M1200:55:25,000:10:15,00x
2310Horský RadekVavřinec1978MV1800:55:50,000:10:40,0059
24138Huťka JiříBořitov/Brno/1991M1300:56:27,000:11:17,0058
25147Koudelková DagmarASK Blansko1991Ž100:57:04,000:11:54,0040
26142Matěna VladimírVZS Blansko1959MV3100:57:16,000:12:06,0057
27145Kalovský VladimírSkol Brno1974MV1900:57:38,000:12:28,00x
28146Lazar LukášBrno1982M1400:58:54,000:13:44,00x
29113Krajíčková GabrielaFénix Sport Blansko1983Ž200:59:14,000:14:04,0036
30140Rosenberg JanBrno1986M1500:59:20,000:14:10,00x
3113Kinc PavelVF Sport Team Černá Hora / Blansko1974MV11000:59:28,000:14:18,0056
3216Krušinová AndreaLetovice1982Ž300:59:51,000:14:41,0033
3370Kostruh JanVSK Univerzita Brno - Jehnice2004M1601:00:46,000:15:36,00x
34139Belton ThomasOstrov u Macochy1985M1701:01:33,000:16:23,0055
3518Landa JaroslavMinerva Boskovice1957MV3201:01:52,000:16:42,0054
3633Prosr JanPivarna Sloup / Sloup1980MV11101:02:13,000:17:03,0053
37131Šamonil PetrRájec - Jestřebí/1962MV2401:02:48,000:17:38,0052
38115Mokrý JanKOB Alfa Brno1966MV2501:03:01,000:17:51,00x
3917Kuchařová TáňaPERUN TEAM BLANSKO1975ŽV1101:03:09,000:17:59,0031
40110Hynštová MarieAK Drnovice1957ŽV2101:04:52,000:19:42,00x
4132Polášková MartinaBlansko1973ŽV1201:06:00,000:20:50,0030
42114Mikulášek MartinTJ Sloup1977MV11201:07:15,000:22:05,0051
43134Slouka LukášBlansko1995M1801:07:19,000:22:09,0050
44133Alexa MichalBlansko1984M1901:07:35,000:22:25,0049
452Brejchová Ingrid#runbabyrun11i / Třebíč1989Ž401:07:51,000:22:41,00x
4620Mejzlíková Šárka1992Ž501:07:52,000:22:42,00x
47137Buš RomanRájec - Jestřebí1965MV2601:08:38,000:23:28,0048
4830Paděra PetrBlansko/1989M2001:09:13,000:24:03,0047
49135Buš JiříRájec-Jestřebí/1994M2101:10:26,000:25:16,0046
50122Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3301:10:29,000:25:19,0045
5112Kalodová KristýnaBlansko1981Ž601:10:35,000:25:25,0029
524Chlupová SilvieBlansko1995Ž701:10:37,000:25:27,0028
53151Lorenc AntonínBertík Blansko/Blansko1964MV2701:12:20,000:27:10,0044
5438Zouharová VeronikaPetrovice1985Ž801:12:38,000:27:28,0027
5578Petřek ZdenekSokol Bohuňovice1958MV3401:12:44,000:27:34,00x
568Hegrová IvonaValím Valím / Hostěrádky - Rešov1969ŽV2201:13:05,000:27:55,00x
5721Nečas LukášBlansko1977MV11301:16:42,000:31:32,0043
58149Bařinka JanBoskovice1984M2201:18:05,000:32:55,0042
59117Mokrá ReginaBrno1968ŽV2301:18:33,000:33:23,00x
6026Nejezchlebová MartinaBořitov/1978ŽV1301:21:49,000:36:39,0026
6129Ondráčková LuciePetrovice/1990Ž901:21:52,000:36:42,0025
62144Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko1962MV2801:22:51,000:37:41,0041
63154Dočkal FilipBrno2003M2301:31:40,000:46:30,00x
64150Růžička BohuslavSC Ráječko1946MV3501:52:20,001:07:10,0040
6525Nejezchlebová AnetaBořitov2004Ž1001:53:03,001:07:53,00-


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:19.09.2020
   Běh Moravským krasemTrať:1000 m
0°C   Katerogie: Starší žákyně56. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
148Dobrovská LucieASK BLANSKO2006ŽkyS100:03:34,0040
284Fialová JanaAC Moravská Slavia Brno2006ŽkyS200:04:14,000:00:40,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:19.09.2020
   Běh Moravským krasemTrať:1000 m
0°C   Katerogie: Starší žáci56. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
140Přikryl VojtěchFénix Sport Blansko2006ŽciS100:03:13,0040


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:19.09.2020
   Běh Moravským krasemTrať:800 m
0°C   Katerogie: Mladší žákyně56. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
114Kniesová LucieASK Blansko2007ŽkyM100:02:47,0040
268Kostruhová ŠárkaVSK Univerzita Brno - Jehnice2007ŽkyM200:02:49,000:00:02,00x
382Skotáková VeronikaSloup2008ŽkyM300:02:57,000:00:10,0036
471Peňázová CharlotteSK Skol Brno / Skol Brno2008ŽkyM400:03:14,000:00:27,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:19.09.2020
   Běh Moravským krasemTrať:800 m
0°C   Katerogie: Mladší žáci56. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
141Langr JonathanFénix sport Blansko2007ŽciM100:02:55,0040
253Chalabala JonášBrno2008ŽciM200:03:02,000:00:07,00x
373Kala MartinSK Skol Brno / SK Skol Brno2007ŽciM300:03:12,000:00:17,00x
469Kučera KryštofSK Skol Brno / Skol Brno2007ŽciM400:03:30,000:00:35,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:19.09.2020
   Běh Moravským krasemTrať:600 m
0°C   Katerogie: Přípravka starší žákyně56. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
165Filipová VítězslavaSK Skol Brno / SK Skol Brno2009PřD100:02:14,00x
29Horská NikolaVavřinec2010PřD200:02:17,000:00:03,0040
343Přikrylová AdélaFénix Sport Blansko2010PřD300:02:18,000:00:04,0036
467Juříková VeronikaSK Skol Brno / SK Skol Brno2009PřD400:02:22,000:00:08,00x
579Dobiášková AnnaSloup / Sloup2010PřD500:02:27,000:00:13,0033


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:19.09.2020
   Běh Moravským krasemTrať:600 m
0°C   Katerogie: Přípravka starší žáci56. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
163Chaloupka KryštofSK Skol Brno / SK SKOL Brno2009PřCh100:02:01,00x
276Korgo VojtěchTěchov/FENIX SPORT BLANSKO2009PřCh200:02:06,000:00:05,0040
339Přikryl LukášFénix Sport Blansko2010PřCh300:02:08,000:00:07,0036
462Kalovský VladimírSK Skol Brno / Skol Brno2010PřCh400:02:12,000:00:11,00x
590Tichý FilipSuchdol2009PřCh500:02:16,000:00:15,0033
6106Štec MarekSloup2010PřCh600:02:29,000:00:28,0031
786Fiala KryštofBrno2010PřCh700:02:43,000:00:42,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:19.09.2020
   Běh Moravským krasemTrať:300 m
0°C   Katerogie: Přípravka mladší žákyně56. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
158Chaloupková RenataSK SKOL Brno2011PřMlD100:00:54,00x
249Chaloupková MartinaSK SKOL Brno2012PřMlD200:00:57,000:00:03,00x
372Holková EmillyMouřínov / AK Slavkov u Brna2012PřMlD300:00:59,000:00:05,00x
480Mikulášková BarboraSloup2011PřMlD400:01:00,000:00:06,00x
551Filipová MagdalenaSK Skol Brno2012PřMlD500:01:02,000:00:08,00x
6104Sedláčková MartinaAK Blansko Dvorská2012PřMlD600:01:03,000:00:09,00x
760Kalovská DenisaSK Skol Brno / Brno2011PřMlD700:01:05,000:00:11,00x
875Dobiášková JanaSloup / Sloup2012PřMlD800:01:06,000:00:12,00x
961Skřivánková NikolLuleč2012PřMlD900:01:13,000:00:19,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:19.09.2020
   Běh Moravským krasemTrať:300 m
0°C   Katerogie: Přípravka mladší žáci56. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
154Chalabala EliášSK Skol Brno / Brno2012PřMlCh100:00:57,00x
2108Eliášek JakubOchoz u Brna2011PřMlCh200:01:01,000:00:04,00x
323Nejezchleb DanElite Sport Boskovice2012PřMlCh300:01:03,000:00:06,00x
4109Flek TomášRájec - Jestřebí2011PřMlCh400:01:04,000:00:07,00x
557Burian ŠtěpánSK Skol Brno / Brno2012PřMlCh500:01:05,000:00:08,00x
677Korgo MatoušFénix Sport Blansko2011PřMlCh600:01:05,000:00:08,00x
7107Vintr TobiášBrno2012PřMlCh700:01:05,000:00:08,00x
896Hudec DanielSloup2011PřMlCh800:01:13,000:00:16,00x
9102Groš DanielZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2011PřMlCh900:01:14,000:00:17,00x
1088Fiala ŠtěpánBrno2011PřMlCh1000:01:17,000:00:20,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:19.09.2020
   Běh Moravským krasemTrať:100 m
0°C   Katerogie: Nejmladší dívky56. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
198Kopecká BáraElite Sport Boskovice2013NejD1x
27Fleková MichaelaRájec-Jestřebí2013NejD2x
394Žilková JustýnaSloup2013NejD3x
446Gocová SáraSK Skol Brno / Brno2013NejD4x
589Němcová ZuzanaFenix sport Blansko2013NejD5x
647Nečasová EvelínaZŠ Sloup2013NejD6x
774Balog LauraDražovice2014NejD7x
8126Adamcová KrystýnaSloup2013NejD8x
9121Slouková KristýnaAK Blansko Dvorská2013NejD9x
1044Filipová BarboraSK Skol Brno / Brno2016NejD10x
11101Opustilová PatricieVeselice2014NejD11x
1219Langová NatálieLetovice2016NejD12x
1359Skrivankova AnetaOrel Vyškov2014NejD13x
1455Hejčová StelaBlansko2016NejD14x
1542Gocová NikolSK Skol Brno / Brno2016NejD15x
1695Kršková ZuzanaSloup / Sloup2016NejD16x
17105Šebková ErinRáječko2016NejD17x
18128Adamcová TerezaSloup2016NejD18x
19124Ondroušková EvaOB Veselice2017NejD19x
2083Nováková NinaTJ Sloup / Sloup2018NejD20x
21123Nováčková EliškaBoskovice2018NejD21x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:19.09.2020
   Běh Moravským krasemTrať:100 m
0°C   Katerogie: Nejmladší chlapci56. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1111Štébl JakubVyškov / AHA Vyškov2013NejCh1x
292Šváb JakubSloup2013NejCh2x
387Raušer OndřejSloup/Sloup2013NejCh3x
445Přikryl JanFénix Sport Blansko2013NejCh4x
597Pernica JanSloup2014NejCh5x
624Nejezchleb HynekElite Sport Boskovice2014NejCh6x
793Krška JanSloup / Sloup2013NejCh7x
885Bernard DenisBoskovice2015NejCh8x
9119Nováček VojtaBoskovice2014NejCh9x
1050Král MikulášJedovnice2013NejCh10x
1131Páral RadimRájec-Jestřebí2014NejCh11x
1281Novák MaxSuchdol2014NejCh12x
13103Šebek JaroslavRáječko2015NejCh13x
14120Fiala VojtěchBoskovice2015NejCh14x
1591Zima IvoBrno2015NejCh15x
1628Ondráček DavidPetrovice2016NejCh16x
1799Štolpa DominikSloup2014NejCh17x
18125Slanina JanRájec - Jestřebí2017NejCh18x
19112Korec JanBoskovice2015NejCh19x
2056Hejč HugoBlansko2016NejCh20x
2152Král AdamJedovnice2015NejCh21x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-21  /  Tisk:11.05.2021
© Malin 2015-21