O kresníB ěžeckáL iga  2022
Průběžné pořadí v OBL aneb jak jsme na tom

Průběžné pořadí v OBL aneb jak jsme na tom

30. září 2022 Blansko -  Letošní seriál...

Pozor změna. Kunštátská desítka až na konci října.

Pozor změna. Kunštátská desítka až na konci října.

20. 9. 2022 Kunštát na Moravě – Letos již třináctý...

Nabitý běžecký podzim je tady!

Nabitý běžecký podzim je tady!

2. 9. 2022 Ráječko, Blansko, Skalní mlýn, Sloup, Horní Lhota....

Jsou běžci jedna rodina ?

Jsou běžci jedna rodina ?

11. 8. 2022 Blansko. Pro běžce, kteří si alespoň občas zaběhnou nějaký ten...

Pololetní finiš OBL v maratonském tempu

Pololetní finiš OBL v maratonském tempu

29. 6. 2022 Blansko, Lomnice. Ke své poločasové přestávce dospěje...

  • Průběžné pořadí v OBL aneb jak jsme na tom

  • Pozor změna. Kunštátská desítka až na konci října.

  • Nabitý běžecký podzim je tady!

  • Jsou běžci jedna rodina ?

  • Pololetní finiš OBL v maratonském tempu

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:9200 m
15°C   Katerogie: 9200 m62. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
18Grün VojtěchSalomon-Suunto / Okrouhlá1992M100:34:23,0080
2221Lysák VlastimilFklidu sport team / Mikulov1986M200:34:35,000:00:12,00x
3103Dobrovský MichalBiathlon Blansko2004100:34:45,000:00:22,00-
416Krakovič VojtěchFast and light / Blansko1988M300:36:20,000:01:57,0076
5245Široký StanislavBlansko/AK Blansko Dvorská1977MV1100:37:37,000:03:14,0073
6105Beneš Radomír2BWinner Team1973MV1200:37:41,000:03:18,00x
7232Man MartinMravany1991M400:37:46,000:03:23,00x
8102Beneš PetrBlansko/1987M500:38:10,000:03:47,0071
912Jančík TomášElite sport Boskovice / Boskovice1972MV2100:38:15,000:03:52,0070
106Fiala OndřejRozběháme Boskovicko / Boskovice1982MV1300:38:23,000:04:00,0069
1157Ondruška VladimírDrásov1976MV1400:38:27,000:04:04,00x
1234Ryba LukášLipůvka1979MV1500:38:42,000:04:19,0068
1325Nečas VítězslavVelenov1978MV1600:38:52,000:04:29,0067
14226Cintula LukášENDEKA bassta team1991M600:39:40,000:05:17,00x
15237Krátký PavelFenix Sport Olomučany1974MV1700:39:44,000:05:21,0066
164Buš OndřejRáječko1985M700:40:42,000:06:19,0065
1713Kalaš RudolfInvalidovna Boskovice1971MV2200:41:03,000:06:40,0064
18235Žila MilošElite Sport Boskovice1962MV3100:41:13,000:06:50,0063
19243Škvařil JanBlansko1973MV1800:41:36,000:07:13,0062
2082Karásek AntonínČerná Hora1982MV1900:41:46,000:07:23,0061
21239Králík LuděkVeverská Bítýška1965MV2300:42:06,000:07:43,00x
22249Koupý DanielČerná Hora1993M800:42:31,000:08:08,0060
2342Zemánek MiroslavFénix sport Blansko / Bořitov1979MV11000:42:46,000:08:23,0059
24240Macura JanHorizont Kola Novák Blansko1972MV2400:43:00,000:08:37,0058
25217Švéda MartinBořitov1986M900:43:04,000:08:41,0057
26238Jančařík Petr2BWINNER1968MV2500:43:34,000:09:11,00x
2711Huťka JiříBořitov/brno1991M1000:43:36,000:09:13,0056
28227Šenkýř MichalSTS Chvojkovice Brod1983M1100:43:56,000:09:33,00x
2910Horský RadekVavřinec1978MV11100:44:13,000:09:50,0055
30248Novák ZdeněkHorizont Kola Novák Blansko1961MV3200:45:09,000:10:46,0054
31233Gruber MilošFAIN Interier sro Blansko1984M1200:46:31,000:12:08,0053
32216Odehnal TomášBoskovice1968MV2600:46:32,000:12:09,0052
33115Hladký JiříBrno1975MV11200:46:37,000:12:14,00x
3421Bedan PetrSpešov/1973MV11300:46:44,000:12:21,0051
35160Haresta PetrRájec-Jestřebí1986M1300:46:48,000:12:25,0050
36234Ševčík TadeášBlansko1987M1400:46:59,000:12:36,0049
37218Švédová BlankaBořitov1989200:46:59,000:12:36,00-
38114Vrbka JaroslavLysice1966MV2700:47:56,000:13:33,0048
39244Růžička MiroslavBrno1982MV11400:48:00,000:13:37,00x
40126Bubeník RadekČerná Hora1974MV11500:48:08,000:13:45,0047
41247Kačín MiroslavCurrys / Březina1979MV11600:48:20,000:13:57,00x
4229Oberreiter LukášBrno-Střed1995M1500:48:29,000:14:06,00x
433Buš JiříRájec-Jestřebí1994M1600:48:40,000:14:17,0046
4447Odehnal JiříČerná Hora1975MV11700:48:49,000:14:26,0045
45241Šamonil PetrRájec - Jestřebí1962MV3300:49:35,000:15:12,0044
46250Slouka Lukáš1995M1700:49:41,000:15:18,00x
47246Mokrý JanKOB Alfa Brno1966MV2800:49:58,000:15:35,00x
487Grénar DavidBHK IQ Boskovice / Boskovice1990M1800:50:47,000:16:24,0043
49104Mareček MilanBořitov1986M1900:50:59,000:16:36,0042
50231Feifer LadislavLomnice1963MV2900:51:17,000:16:54,00x
5130Paděra PetrBlansko1989M2000:52:32,000:18:09,0041
52242Nytra JiříBořitov1989M2100:53:08,000:18:45,0040
53230Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko1962MV3400:53:47,000:19:24,0039
5415Buš RomanRájec//1965MV21000:54:47,000:20:24,0038
55236Frýdek PavelSokol Černá Hora1973MV11800:55:36,000:21:13,0037
56223Výtisk JiříČerná Hora1989M2200:59:23,000:25:00,0036
57113Medek JiříČerná Hora1978MV11901:03:45,000:29:22,0035
DNF38Skoták PavelBlansko1972MV2-DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:4600 m
15°C   Katerogie: 4600 m62. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
158Ondruška JanDrásov2004J100:17:56,00x
2220Zouhar TadeášACT leraK Blansko2005Dci100:18:44,000:00:48,0040
3209Jančaříková Lenka2BWINNER1970ŽV2100:19:22,000:01:26,00x
456Švancarová KateřinaSK Skol Brno / Brno2002Ž100:19:36,000:01:40,00x
5219Harman FilipBrno2006Dci200:20:03,000:02:07,00x
6222Ožanová ZuzanaFklidu sport team1991Ž200:20:04,000:02:08,00x
743Zourek DavidBlansko2003J200:20:49,000:02:53,0036
853Holík StanislavOrel Bořitov2006Dci300:21:03,000:03:07,0033
9116Janková MagdaRun & Mum1980ŽV1100:21:13,000:03:17,00x
10214Kulhánková EvaSK Skol Brno / Brno2002Ž300:21:52,000:03:56,00x
11229Daněk ŠtěpánHorizont Kola Novák Blansko2004J300:22:44,000:04:48,0031
12130Žáčková EvaSokol Černá Hora / Černá Hora1994Ž400:22:48,000:04:52,0040
13225Jordánová PavlínaENDEKA bassta team1992Ž500:23:07,000:05:11,00x
1417Kuchařová TáňaPERUN TEAM BLANSKO1975ŽV1200:23:09,000:05:13,0036
15110Juráň JanPozořice2005Dci400:23:37,000:05:41,00x
16192Musilová KláraBiatlon Blansko / Černá Hora2006Dky100:23:54,000:05:58,0040
17228Horká IvkaRozběháme Boskovicko1989Ž600:24:44,000:06:48,0033
18111Holubová ViktoriePozořice1993Ž700:25:00,000:07:04,00x
19109Przybylová KláraKrkonoše1998Ž800:25:04,000:07:08,00x
2020Lai RenataRájec-Jestřebí1982ŽV1300:25:19,000:07:23,0031
21118Tobolová BarboraMalá Lhota1979ŽV1400:25:52,000:07:56,0030
2223Librová IvaPERUN TEAM BLANSKO / Blansko1974ŽV1500:26:08,000:08:12,0029
23101Holcnerová JanaZŠ Černá Hora / Černá Hora1976ŽV1600:27:01,000:09:05,0028
24108Morávek JanBrno2006Dci500:27:25,000:09:29,00x
25112Juráňová LenkaPozořice1994Ž900:27:33,000:09:37,00x
26224Žáčková JitkaSokol Černá Hora1997Ž1000:27:46,000:09:50,0027
2740Ulrychová Adéla1998Ž1100:28:29,000:10:33,00x
2845Burgetová NatálieČerná Hora2005Dky200:28:34,000:10:38,0036
2959Hladká KláraBrno1978ŽV1700:28:46,000:10:50,00x
305Davidová Karolína1998Ž1200:30:09,000:12:13,00x
31215Krejčiříková KateřinaSvatá Kateřina1972ŽV2200:30:25,000:12:29,0026
32106Košťálová MarkétaBrno1978ŽV1800:31:46,000:13:50,00x
33107Morávek TomášBrno2009100:33:23,000:15:27,00x
3483Karásková JanaČerná Hora / Černá Hora1983Ž1300:33:24,000:15:28,0025


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:2300 m
15°C   Katerogie: Starší žáci62. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1208Kassai MichalCyklo Kassai Boskovice / Boskovice2008ŽciS100:08:51,0040
2207Kassai MartinCyklo Kassai Boskovice / Boskovice2008ŽciS200:08:55,000:00:04,0036
3212Mazánek AdamSK SKOL Brno / Brno2008ŽciS300:09:30,000:00:39,00x
4213Kuchařík JanSK Skol Brno / Brno2008ŽciS400:09:50,000:00:59,00x
5211Hladký TadeášSK Skol Brno2008ŽciS500:10:23,000:01:32,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:1700 m
15°C   Katerogie: Starší žákyně62. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
114Kniesová LucieAK Ludvíka Daňka / Blansko2007ŽkyS100:07:14,0040
2206Jančaříková KarolínaVSK Univerzita Brno2008ŽkyS200:07:15,000:00:01,00x
3151Nedvědová AndreaBlansko2007ŽkyS300:09:41,000:02:27,0036


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:1000 m
15°C   Katerogie: Mladší žáci62. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1198Chaloupka KryštofSK SKOL Brno / Brno2009ŽciM100:03:37,00x
244Lai AlexBiatlon Blansko / Blansko2010ŽciM200:03:52,000:00:15,0040
3184Hruda TomášDrahanský sport team / Boskovice2009ŽciM300:03:58,000:00:21,0036
461Dvořáček PetrFK Černá HOra2010ŽciM400:04:23,000:00:46,0033
599Sáňka DavidBiatlon Blansko / Blansko2009ŽciM500:04:25,000:00:48,0031
6188Bílý MartinČerná Hora2010ŽciM600:04:33,000:00:56,0030
7167Stejskal Tomᚎernovník2009ŽciM700:05:57,000:02:20,0029


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:1000 m
15°C   Katerogie: Mladší žákyně62. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
152Anderlová Marie2BWinner / Brno2009ŽkyM100:03:58,00x
254Komárková AdélaČerná Hora2009ŽkyM200:04:04,000:00:06,0040
32Bradáčová AnetaACT Lerak Blansko / Šebrov-Kateřina2010ŽkyM300:04:13,000:00:15,0036
49Horská NikolaFénix Sport Blansko / Vavřinec2010ŽkyM400:04:29,000:00:31,0033
532Pelíšková AlenaBiatlon Blansko2010ŽkyM500:04:58,000:01:00,0031


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:850 m
15°C   Katerogie: Nejmladší žáci62. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1210Hladký MikulášSK Skol Brno2012NejŽ100:03:05,00x
2163Sáňka JakubAKLD Blansko / Blansko2011NejŽ200:03:16,000:00:11,0040
396Kacetl RichardAK Blansko Borská / Blansko2011NejŽ300:03:17,000:00:12,0036
4183Hruda PetrDrahanský sport / Boskovice2011NejŽ400:03:19,000:00:14,0033
5123Jakubec VojtaAK Blansko2011NejŽ500:03:25,000:00:20,0031
6143Burian ŠtěpánSkol Brno2012NejŽ600:03:28,000:00:23,00x
7128Borek ŠtěpánSvitávka2012NejŽ700:03:29,000:00:24,0030
8194Kolář RadovanBiatlon Blansko2011NejŽ800:03:36,000:00:31,0029
9119Tobola JanMalá Lhota2012NejŽ900:03:37,000:00:32,0028
1077Bernard ŠimonElite sport Boskovice2012NejŽ1000:03:38,000:00:33,0027
11146Svoboda EliášSDH Bořitov2012NejŽ1100:03:38,000:00:33,0026
12168Láník RadekElite Sport Boskovice / Boskovice2011NejŽ1200:03:41,000:00:36,0025
1362Dvořáček PatrikBořitov2011NejŽ1300:03:41,000:00:36,0024
14164Traxl DominikZŠ Černá Hora / Černá Hora2012NejŽ1400:03:45,000:00:40,0023
15149Flek TomášRájec-Jestřebí2011NejŽ1500:03:48,000:00:43,0022
16136Reich RobinBiatlon Blansko2011NejŽ1600:03:49,000:00:44,0021
17127Novotný JanČerná Hora2012NejŽ1700:03:53,000:00:48,0020
18178Urban MatějKamenná Lhota2012NejŽ1800:03:57,000:00:52,00x
1969Luska PavelBrno2012NejŽ1900:04:07,000:01:02,00x
2026Nejezchleb DanElite Sport Boskovice2012NejŽ2000:04:27,000:01:22,0019


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:850 m
15°C   Katerogie: Nejmladší žákyně62. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1199Chaloupková RenataSK SKOL Brno / Brno2011NejŽky100:03:16,00x
2200Chaloupková MartinaSK SKOL Brno / Brno2012NejŽky200:03:19,000:00:03,00x
336Ryšávková NelaElite Sport Boskovice2012NejŽky300:03:19,000:00:03,0040
4205Špidlová KateřinaČerná Hora2011NejŽky400:03:37,000:00:21,0036
5132Filipová MagdalenaSK Skol Brno2012NejŽky500:03:40,000:00:24,00x
637Sedláčková MartinaAK Blansko Dvorská / Blansko2012NejŽky600:03:48,000:00:32,0033
7125Novotná SimonaČerná Hora2012NejŽky700:03:50,000:00:34,0031
8158Dvořáčková ZuzanaFénix Sport Blansko2011NejŽky800:04:05,000:00:49,0030
993Moris JasmínaČerná Hora2011NejŽky900:04:10,000:00:54,0029
10204Slámová AmálieČerná Hora / Černá Hora2012NejŽky1000:04:21,000:01:05,0028


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:600 m
15°C   Katerogie: Žáci I.62. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1172Poledna Matyᚎernovník2013ŽI100:02:14,00x
2182Kantor TomášZŠ Černá Hora / Černá Hora2013ŽI200:02:19,000:00:05,00x
372Burýšek ŠimonČerná Hora2013ŽI300:02:23,000:00:09,00x
418Kula GregorASK Blansko2013ŽI400:02:27,000:00:13,00x
5203Štébl JakubAHA Vyškov / Vyškov2013ŽI500:02:28,000:00:14,00x
6133Lipták JergušBlansko2013ŽI600:02:42,000:00:28,00x
7166Stejskal OndřejŽernovník2013ŽI700:02:59,000:00:45,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:600 m
15°C   Katerogie: Žákyně I.62. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1144Mazalová ElenElite Sport2013ŽkyI100:02:14,00x
2196Daňková ViktorieCykloplus Rájec / Rájec - Jestřebí2013ŽkyI200:02:23,000:00:09,00x
3156Hanáková IvaZŠ Černá Hora / Černá Hora2013ŽkyI300:02:26,000:00:12,00x
4197Fleková MichaelaAtletický klub L. Daňka / Rájec-Je...2013ŽkyI400:02:26,000:00:12,00x
573Burýšková SáraČerná Hora2013ŽkyI500:02:27,000:00:13,00x
6162Vrtilová EmaAKLD Blansko / Blansko2013ŽkyI600:02:32,000:00:18,00x
774Burgetová GabrielaČerná Hora2013ŽkyI700:02:44,000:00:30,00x
879Justová NoemiČerná Hora2013ŽkyI800:03:33,000:01:19,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:300 m
15°C   Katerogie: Žáci II.62. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1181Hruda MartinDrahanské sporty / Boskovice2014ŽII100:00:58,00x
2138Němec TobiášFénix Blansko2014ŽII200:01:00,000:00:02,00x
3157Hanák JíříZŠ Černá Hora / Černá Hora2014ŽII300:01:01,000:00:03,00x
481Karásek ViktorRSFK / Černá Hora2014ŽII400:01:09,000:00:11,00x
5120Tobola MatoušMalá Lhota2014ŽII500:01:10,000:00:12,00x
6177Urban MarekKamenná Lhota2014ŽII600:01:10,000:00:12,00x
7193Kolář LubomírACT Lerak / Blansko2014ŽII700:01:12,000:00:14,00x
827Nejezchleb HynekElite Sport Boskovice2014ŽII800:01:15,000:00:17,00x
994Moris TristanÚjezd u Boskovic2014ŽII900:01:23,000:00:25,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:300 m
15°C   Katerogie: Žákyně II.62. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
197Kacetlová SimonaAK Blansko Borská / Blansko2014ŽkyII100:01:03,00x
2131Machalová EliškaSK Skol Brno2014ŽkyII200:01:05,000:00:02,00x
3186Havránková HelenaČerná Hora2014ŽkyII300:01:12,000:00:09,00x
476Antonínová AnnaČerná Hora2014ŽkyII400:01:33,000:00:30,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:100 m
15°C   Katerogie: Hoši 201562. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
150Bílek TobiášHasiči Černá Hora2015H20151x
291Glycký DanielSportik Blansko / Blansko2015H20152x
378Bernard DenisElite sport Boskovice / Boskovice2015H20153x
470Žáček JakubČerná Hora2015H20154x
5129Borek MikulášSvitávka2015H20155x
6201Nedvěd MartinBlansko2015H20156x
784Vašek ŠtěpánSportík Blansko2015H20157x
835Ryšávka MatějBoskovice2015H20158x
9171Rech DominikSportík Blansko / Blansko2015H20159x
10187Fiala VojtěchBoskovice2015H201510x
11173Haresta JakubRájec - Jestřebí2015H201511x
12135Hnilička JanŽernovník2015H201512x
13139Tomášek OndřejBlansko2015H201513x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:100 m
15°C   Katerogie: Dívky 201562. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
192Valášková AdélaBrno2015D20151x
2141Crháková AbigailBořitov2015D20152x
3124Jakubcová TerezaRájec-Jestřebí2015D20153x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:100 m
15°C   Katerogie: Hoši 201662. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1179Kantor LukášČerná Hora2016H20161x
2174Poledna LukašŽernovník2016H20162x
388Hejč HugoBlansko2016H20163x
4121Tobola LukášMalá Lhota2016H20164x
5154Zouhar DanPetrovice2016H20165x
646Potoněk AdamČerná Hora2016H20166x
7191Kolář VáclavBlansko2016H20167x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:100 m
15°C   Katerogie: Dívky 201662. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
190Hejčová StelaBlansko2016D20161x
285Králová MiaSportik Blansko / Blansko2016D20162x
3117Janková HelenaSKI Žabiny2016D20163x
4145Svobodová AmálieSDH Bořitov2016D20164x
5137Reichová ZaraČerná Hora2016D20165x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:50 m
15°C   Katerogie: Hoši 201762. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
165Černý VáclavBrno2017H20171x
264Krejčí VáclavSK Černá Hora2017H20172x
366Černý FrantišekBrno2017H20173x
4147Bajer JosefČerná Hora2017H20174x
5142Crhák DavidBořitov2017H20175x
6185Havránek VáclavČerná Hora2017H20176x
7190Bílý MarekČerná Hora2017H20177x
8202Nedvěd OndřejBlansko2017H20178x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:50 m
15°C   Katerogie: Dívky 201762. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
148Horecká EliškaČerná Hora2017D20171x
267Pražanová VanesaČerná Hora2017D20172x
387Vašková AnnaSportík Blansko / Blansko2017D20173x
4169Koláčková EllaBořitov2017D20174x
598Suchá MartaSportík Blansko / Blansko2017D20175x
6152Repková NatálieLubě2017D20176x
763Závranská Viktorie2017D20177x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:50 m
15°C   Katerogie: Hoši >201862. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1161Vyskočil VojtěchMŠ Černá Hora / Černá Hora2018H>20181x
2122Tobola MarekMalá Lhota2018H>20182x
380Kuruc TeodorSportík Blansko / Blansko2018H>20183x
4134Hnilička MiroslavŽernovník / Žernovník2018H>20184x
5159Haresta DamiánBlansko HC Rytíři/Blansko2018H>20185x
6153Zouhar MaxPetrovice2018H>20186x
7170Rech MatějSportík Blansko / Blansko2018H>20187x
8100Moris FabianÚjezd u Boskovic2019H>20188x
9155Hanák JakubČerná Hora2020H>20189x
1068Poděbradský DanielHasiči Černá Hora2019H>201810x
11165Březina MarekMoravský Krumlov2020H>201811x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2022
Zataženo   Běh Černou HorouTrať:50 m
15°C   Katerogie: Dívky >201862. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1195Matwikow AdrianaSportik / Blansko2018D>20181x
2180Virdzeková EvelínaČerná Hora2018D>20182x
3175Bartlová AmálieČerná Hora2018D>20183x
439Skutková YlvaLelekovice2018D>20184x
595Regecová SofieBlansko / Blansko2018D>20185x
641Vrtílková OlaAK Blansko Dvorská2019D>20186x
7189Fialová NikolaBoskovice2018D>20187x
8176Sedláčková RozálieČerná Hora / Černá Hora2019D>20188x
9150Mánková ViktorieBlansko2019D>20189x
10140Tetorová NelaSportík Blansko2018D>201810x
1189Vašková AgátaSportík Blansko / Blansko2019D>201811x
1275Potoňková AnetaČerná Hora2020D>201812x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-22  /  Tisk:04.10.2022
© Malin 2015-22