O kresníB ěžeckáL iga  2022
Pololetní finiš OBL v maratonském tempu

Pololetní finiš OBL v maratonském tempu

29. 6. 2022 Blansko, Lomnice. Ke své poločasové přestávce dospěje...

Jedna běžecká novinka a jedna klasika ve druhé polovině června

Jedna běžecká novinka a jedna klasika ve druhé polovině června

12. 6. 2022 Blansko, Sloup. Ve druhé polovině června se nabízí...

Dva červnové krosy jsou za dveřmi

Dva červnové krosy jsou za dveřmi

29. 5. 2022 Doubravice, Veselice. Na začátku června nabízí...

Vyhlášení vítězů ročníku 2021 na Jahodovém poli

Vyhlášení vítězů ročníku 2021 na Jahodovém poli

24. 5. 2022 Blansko – Již podruhé se s nejlepšími běžci...

V květnu už pojede OBL na plný plyn.

V květnu už pojede OBL na plný plyn.

19. 4. 2022 Boskovice, Černá Hora, Petrovice, Ostrov u Macochy Po dvou...

  • Pololetní finiš OBL v maratonském tempu

  • Jedna běžecká novinka a jedna klasika ve druhé polovině června

  • Dva červnové krosy jsou za dveřmi

  • Vyhlášení vítězů ročníku 2021 na Jahodovém poli

  • V květnu už pojede OBL na plný plyn.

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:04.07.2021
Slunečno   Boskovické běhyTrať:12000 m
25°C   Katerogie: Hlavní závod12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
11Kohut JanFenix Sport Blansko1985MA100:42:01,0080
2462Dvořák PavelAtletika Alojzov1982MA200:42:22,000:00:21,00x
3484Kovář MartinSebranice2001MA300:45:26,000:03:25,0076
4543Šmída MichalAK Olymp Brno2001MA400:48:20,000:06:19,00x
5311Dvořáček JiříFenix Sport1968MC100:48:47,000:06:46,00x
6560Petr RadekFenix Sport Blansko1985MA500:49:08,000:07:07,0073
71456Beneš PetrAK Drnovice1987MA600:49:17,000:07:16,00x
817Nečas VítězslavVelenov1978MB100:49:31,000:07:30,0071
9243Horňová AdrianaFenix Sport Blansko2000ZA100:50:27,000:08:26,0040
10192Šperka MartinMinerva-A Boskovice1970MC200:50:29,000:08:28,0070
1124Velocha ZdeněkDrahany1989MA700:50:48,000:08:47,00x
12544Kroupa JiříSK Rožná1994MA800:51:03,000:09:02,00x
1344Fiala OndřejBoskovice1982MA900:51:09,000:09:08,0069
14272Zahrádka DavidBrno1995MA1000:51:22,000:09:21,00x
15209Menšík OndřejBoskovice1989MA1100:51:35,000:09:34,0068
16202Streit Pavel2000MA1200:51:50,000:09:49,00x
17111Kuchař JanSDH Vojnice1976MB200:52:33,000:10:32,00x
18275Maresch MichalKřetín1994MA1300:52:37,000:10:36,0067
19222Krátký PavelFenix Sport Olomučany1974MB300:52:47,000:10:46,0066
20277Jančík TomášElite Sport Boskovice1972MB400:52:54,000:10:53,0065
21473Bortlík PavelAK Tišnov1983MA1400:53:31,000:11:30,00x
22257Heger MichalKunčina1981MB500:53:43,000:11:42,00x
23276Jadrný PetrTJ Liga 100 Olomouc1975MB600:53:56,000:11:55,00x
24115Dokoupil MartinLetovice1985MA1500:53:57,000:11:56,0064
25283Ryšávková KateřinaFenix Sport1977ZB100:54:12,000:12:11,00x
2667Fiala MirekBoskovice1979MB700:54:14,000:12:13,0063
27552Sedlák MichalTHE SPACE1968MC300:54:15,000:12:14,00x
28218Ondráček PetrPetrovice1988MB800:54:23,000:12:22,0062
29258Kallehauge JesperPraha1966MC400:54:31,000:12:30,00x
30305Tenora LukášTJ Sokol Vranová1986MA1600:54:42,000:12:41,0061
31480Bělohlávek Jiřívirtutibus a.s.1984MA1700:54:52,000:12:51,00x
32474Tesařová MarkétaSK Žabovřesky Brno1994ZA200:54:56,000:12:55,00x
33279Otevřelová KristýnaColumbia Montrail1987ZA300:55:14,000:13:13,00x
34466Jančařík PetrAAC Brno1968MC500:55:15,000:13:14,00x
35541Bednář ZbyněkTišnov1973MB900:55:22,000:13:21,00x
36312Zemánek MiroslavFénix sport Blansko/Bořitov1979MB1000:55:25,000:13:24,0060
37478Bockaj CarlosSRTG Ceska Trebova1972MB1100:55:31,000:13:30,00x
38230Vránek DavidBrno1978MB1200:55:58,000:13:57,00x
39465Jančaříková LenkaAAC Brno1970ZC100:56:10,000:14:09,00x
4060Foral RomanBrno1967MC600:56:12,000:14:11,00x
41278Nelešovský PavelBeRUN1980MB1300:56:26,000:14:25,00x
42536Nováček RomanČučice1973MB1400:56:29,000:14:28,00x
43211Cekota ZdeněkBoskovice1989MA1800:56:32,000:14:31,0059
447Dubský RomanPřibyslav1978MB1500:56:44,000:14:43,00x
45189Weis JosefOlešnice1974MB1600:57:13,000:15:12,0058
46143Miček TomášOlomouc1984MA1900:57:48,000:15:47,00x
47246Hatlapatka RadimBrno1987MA2000:57:51,000:15:50,00x
4820Dostál PavelKonice1974MB1700:57:59,000:15:58,00x
49252Ševčík PetrBoskovice1989MA2100:57:59,000:15:58,0057
50242Cháb JaromírRozběháme Boskovicko1979MB1800:58:19,000:16:18,0056
5171Nováček JosefSDH Čučice1958MD100:58:31,000:16:30,00x
526Krajíčková GabrielaEmanuel1983ZA400:58:34,000:16:33,00x
53158Ondryáš PetrTJ Liga 100 Olomouc1980MB1900:58:37,000:16:36,00x
5494Prosecky TomasBrno1980MB2000:58:38,000:16:37,00x
55177Zaoral MartinSTS Chvojkovice-Brod1981MB2100:58:53,000:16:52,00x
56547Louka Josef2001MA2200:59:15,000:17:14,00x
57545Nesázal MarekRadun Luhačovice1973MB2200:59:26,000:17:25,00x
58291Nešpor MartinTK OPEN1973MB2300:59:39,000:17:38,00x
59269Štěpán Martinchodci1971MC700:59:44,000:17:43,00x
60159Strouhal TomášVelké Opatovice1974MB2400:59:55,000:17:54,0055
61110Protivánek JindřichSDH Vojnice1980MB2500:59:55,000:17:54,00x
62471Tumová SimonaBrno1994ZA500:59:58,000:17:57,00x
63208Pokorná MonikaBoskovice1985ZA601:00:06,000:18:05,0036
64170Maršoun MartinVelenov1976MB2601:00:09,000:18:08,0054
65281Stehlík PavelVP Agro1974MB2701:00:26,000:18:25,00x
66532Hrýbalová Veronika1995ZA701:00:26,000:18:25,00x
67303Gric AntonínBrno1992MA2301:00:27,000:18:26,00x
6810Palán PetrSDH Světlá1983MA2401:00:29,000:18:28,0053
69295Kalaš RudolfInvalidovna Boskovice1971MC801:01:10,000:19:09,0052
7056Staníček JanObora1990MA2501:01:22,000:19:21,0051
71550Přichystal ŠtěpánGatema1989MA2601:01:22,000:19:21,0050
72153Krajicek MartinBoskovice1985MA2701:01:34,000:19:33,0049
73256Vránová AnnaBrno1991ZA801:01:42,000:19:41,00x
74201Landa JaroslavMinerva Boskovice1957MD201:01:46,000:19:45,0048
7522Nádvornik JanBoskovice1986MA2801:01:47,000:19:46,0047
76469Opluštil LadislavLysice1971MC901:01:57,000:19:56,0046
77232Novotný PetrAK Kuřim1965MC1001:02:04,000:20:03,00x
78253Telenský VáclavVelešovice1989MA2901:02:15,000:20:14,00x
79289Cichra VojtěchTJ Sokol Vranová1999MA3001:02:18,000:20:17,0045
80290Cichrová MonikaTJ Sokol Vranová1994ZA901:02:18,000:20:17,0033
8192Halámek TomášBrno1972MB2801:02:42,000:20:41,00x
82250Pavlů AndreaRozběháme Boskovicko1979ZB201:02:47,000:20:46,0031
8388Balaštík StanislavBoskovice1991MA3101:02:47,000:20:46,0044
84103Antonín PavelBrno1984MA3201:02:50,000:20:49,00x
85499Petřík AlešBrno 9 Vinohrady1979MB2901:03:08,000:21:07,00x
86288Cichra RostislavTJ Sokol Vranová1969MC1101:03:14,000:21:13,0043
87476Zemánková AnetaLetovice2003W101:03:15,000:21:14,00-
88197Horák JakubMinerva Boskovice1991MA3301:03:20,000:21:19,0042
89200Žůrek JanŠneci v behu1990MA3401:03:48,000:21:47,00x
90534Gruberová PavlínaBoskovice1982ZA1001:03:57,000:21:56,0030
91228Suchý ŠtěpánPraha1987MA3501:04:00,000:21:59,00x
92549Buš JiříRájec Jestřebí1994MA3601:04:00,000:21:59,0041
93183Kouřil RadimBoskovice1970MC1201:04:18,000:22:17,0040
94193Kleveta KarelMinerva1976MB3001:04:19,000:22:18,0039
95161Jurdová MonikaBrno1986ZA1101:04:30,000:22:29,00x
96178Paděra PetrBlansko1989MA3701:04:56,000:22:55,0038
97284Dvořáková JitkaProstějov1990ZA1201:05:28,000:23:27,00x
98151Vybíhal AdamProtivanov1997MA3801:05:31,000:23:30,00x
99286Fajks PetrIvančice1987MA3901:05:48,000:23:47,00x
100180Vyroubal MichalTři veteráni1968MC1301:06:08,000:24:07,00x
10129Hrubešová DitaSynthon1970ZC201:06:20,000:24:19,0029
102239Mazánková KamilaRozběháme Boskovicko1989ZA1301:06:24,000:24:23,0028
103535Krejsová PetraKometky Boskovice1979ZB301:06:30,000:24:29,0027
1045Urbánová DanaLetovice1980ZB401:06:32,000:24:31,0026
105282Koutný RadekBoskovice1967MC1401:06:33,000:24:32,0037
106215Tenora TomášKMK Újezd u Kunštátu1987MA4001:07:06,000:25:05,0036
10778Klíč AntonínBoskovice1988MA4101:07:08,000:25:07,0035
10848Dvořáček JiříBoskovice1974MB3101:07:15,000:25:14,0034
109205Boháč JiříBehejBrno.com1954MD301:07:17,000:25:16,00x
110307Novotná KateřinaTJ Sokol Vranová1995ZA1401:07:25,000:25:24,0025
111477Zemánková NaděždaLetovice1973ZB501:07:32,000:25:31,0024
112472Sobotka MartinBrno1976MB3201:07:33,000:25:32,00x
113294Stőhrová AnnaTJ Sokol Vranová1983ZA1501:07:34,000:25:33,0023
114546Slouka LukášBlansko1995MA4201:07:39,000:25:38,0033
1151314Hegrová IvonaValím Valím Hostěrádky1969ZC301:07:59,000:25:58,00x
116292Krčilová AnetaTJ Sokol Vranova1979ZB601:08:02,000:26:01,0022
117479Vojtíšek TomášAC Moravská Slávia Brno1973MB3301:08:06,000:26:05,00x
118468Kovář PavelVelké Opatovice1978MB3401:08:08,000:26:07,0032
119255Pančocha OndřejPozořice1978MB3501:08:36,000:26:35,00x
120213Bábek MartinŠneci v běhu1971MC1501:08:44,000:26:43,00x
121207Pačínková LibušeTJ Rytmus Boskovice1993ZA1601:08:44,000:26:43,0021
122120Hlaváček TomášFC Spešov1993MA4301:08:48,000:26:47,0031
123268Cikanek PavelChrudichromy1986MA4401:09:01,000:27:00,0030
124301Rozlívka LiborJavorník1968MC1601:09:08,000:27:07,00x
125475Kováč RobertVelké Opatovice1972MB3601:09:13,000:27:12,0029
126114Prokop AlešEssence International s.r.o.1972MB3701:09:34,000:27:33,00x
127270Havelka PavelVelenov1986MA4501:09:55,000:27:54,0028
12861Vyroubalová KateřinaKonice1976ZB701:10:07,000:28:06,00x
129542Buchtová Jana4MAXFITNESS1970ZC401:10:15,000:28:14,00x
130144Mičková IvetaPlumlov1985ZA1701:10:23,000:28:22,00x
131306Ovadová KateřinaNiva1997ZA1801:10:31,000:28:30,00x
132548Buš RomanRájec Jestřebí1965MC1701:10:47,000:28:46,0027
133127Rozehnal RomanKonice1975MB3801:10:53,000:28:52,00x
134152Širůčková MartinaRozběháme Boskovicko1983ZA1901:11:37,000:29:36,0020
13557Širůček PetrRozběháme Boskovicko1976MB3901:11:38,000:29:37,0026
136302Lošťáková AnetaSuchý1995ZA2001:11:45,000:29:44,0019
13721Pellová GabrielaBrno1979ZB801:12:04,000:30:03,00x
13895Vránová ZuzanaBrno1959ZD101:12:24,000:30:23,00x
139105Zabloudil IvoRousínov1968MC1801:12:30,000:30:29,00x
140150Ivan JaroslavKarlín1960MD401:13:01,000:31:00,00x
141238Dufková MiroslavaRozběháme Boskovicko1970ZC501:13:02,000:31:01,0018
14238Novotný LukášRosice1990MA4601:13:30,000:31:29,00x
143557Kubinová AdélaElite Sport Boskovice2004W201:13:39,000:31:38,00-
144237Horká IvkaRozběháme Boskovicko1989ZA2101:13:56,000:31:55,0017
145129Pitner PetrVelen1983MA4701:14:04,000:32:03,00x
146107Freitinger PavelVsetín1964MC1901:14:09,000:32:08,00x
147470Burián TomášBoskovice1981MB4001:14:32,000:32:31,0025
148561Hančl MatyášCKS Žižkov1987MA4801:14:35,000:32:34,00x
149481Jun RadekVíska1975MB4101:14:37,000:32:36,00x
150300Kotoučková SimonaRozseč nad Kunštátem1999ZA2201:14:49,000:32:48,0016
151265Adámková KateřinaBoskovice1994ZA2301:15:17,000:33:16,0015
152267Blahová PetraVelké Opatovice1994ZA2401:15:17,000:33:16,0014
153146Jakubcová RomanaŽďárná1995ZA2501:15:31,000:33:30,0013
154145Češka JanBoskovice1984MA4901:15:31,000:33:30,0024
155126Šacher TomášSvitávka1975MB4201:15:33,000:33:32,0023
15645Tichá PetraKonice1985ZA2601:15:42,000:33:41,00x
15759Svoboda MartinBoskovice1978MB4301:15:49,000:33:48,0022
1588Knecht MilanMilda-team Brno1961MD501:16:02,000:34:01,00x
15912Ondráček RomanBoskovice1998MA5001:16:04,000:34:03,0021
160273Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno1960ZD201:16:14,000:34:13,00x
161155Richter LiborŽďárná1978MB4401:16:16,000:34:15,0020
162217Ondráčková LuciePetrovice1990ZA2701:16:21,000:34:20,0012
163223Špidlík PetrBoskovice2002M101:16:22,000:34:21,00-
164271Havelková RadkaVelenov1986ZA2801:16:35,000:34:34,0011
165176Petřek ZdenekSokol Bohuňovice1958MD601:16:42,000:34:41,00x
166117Dvořáčková DagmarAC Moravská Slavia Brno1950ZD301:16:45,000:34:44,00x
167467Štaffová ZuzanaPřemyslovice1978ZB901:16:46,000:34:45,00x
168293Kachlíková IvanaBoskovice1990ZA2901:16:57,000:34:56,0010
169261Vondráčková LadislavaŠternberk1974ZB1001:17:17,000:35:16,00x
17018Malounek PetrBoskovice1982MA5101:17:42,000:35:41,0019
171297Volkmannová KvětaHamry nad Sázavou1980ZB1101:18:01,000:36:00,00x
172160Strouhalová JanaVelké Opatovice1974ZB1201:18:01,000:36:00,009
173463Pešová KamilaBoskovice1999ZA3001:18:02,000:36:01,008
174515Tůma FilipOchoz1984MA5201:18:02,000:36:01,00x
175167Střítežská JolanaLipůvka1972ZB1301:18:12,000:36:11,007
176483Lefflerová MonikaVíska u Chotěboře1989ZA3101:18:49,000:36:48,00x
177216Zouharová VeronikaPetrovice1985ZA3201:18:53,000:36:52,006
17899Petržela LukášSkalice nad Svitavou1983MA5301:19:06,000:37:05,0018
179285Tůmová ŠarkaBoskovice1981ZB1401:19:40,000:37:39,005
180234Pešová VeronikaBoskovice1996ZA3301:20:34,000:38:33,004
181165Herman MichalČerná Hora1980MB4501:20:51,000:38:50,0017
182254Pokorná MartaBoskovicel1976ZB1501:21:13,000:39:12,003
183101Fabriková BlankaBrno1960ZD401:21:47,000:39:46,00x
184102Fabrik MiroslavBrno1959MD701:21:47,000:39:46,00x
185206Koudelková JanaBoskovice1984ZA3401:21:48,000:39:47,002
186199Bednaříková SoňaLysice1993ZA3501:22:16,000:40:15,001
187198Klementová BeátaZbraslavec1984ZA3601:22:16,000:40:15,001
188224Cimprich PetrNordic walking Olomouc1986MA5401:22:30,000:40:29,00x
189163Geršl PavelProtivanov1994MA5501:23:36,000:41:35,00x
190226Gazdíková IvetaKnínice1975ZB1601:23:45,000:41:44,001
19181Geršlová VeronikaProtivanov1991ZA3701:23:47,000:41:46,00x
192533Zkořepa PetrElite Sport Boskovice2005M201:24:38,000:42:37,00-
193264Kratochvílová JanaSvitávka1983ZA3801:25:55,000:43:54,001
194236Čech JiříBoskovice1972MB4601:26:09,000:44:08,0016
195100Vostal TomášRozběháme Břeclav1985MA5601:26:10,000:44:09,00x
196169Novosad PetrBoskovice1981MB4701:26:15,000:44:14,0015
1972Kowolowski HanaJMB1975ZB1701:26:35,000:44:34,00x
198191Lujková LenkaVážany1982ZA3901:26:47,000:44:46,00x
19966Motlová LibušeKonice1967ZC601:29:04,000:47:03,00x
200227Rokošová PavlínaStudnice1981ZB1801:32:09,000:50:08,00x
201299Roudná KateřinaProstě běž1983ZA4001:34:12,000:52:11,00x
20247Pikal KarelKVS Olomouc1949MD801:34:44,000:52:43,00x
203241Janová PetraStrážek1973ZB1901:35:33,000:53:32,00x
204240Skryjova Zdena4maxfitness1965ZC701:35:33,000:53:32,00x
205235Dražan LiborUniverzita obrany1960MD901:38:40,000:56:39,00x
20634Sodomková LenkaAK Tišnov1982ZA4101:43:32,001:01:31,00x
207148Kristoforyová MarkétaŠneci v běhu1974ZB2001:43:32,001:01:31,00x
20875Gregušová Hell.Báječné ženy v běhu1965ZC801:46:08,001:04:07,00x
20976Pavlačka LukášBrno1985MA5701:46:08,001:04:07,00x
21069Jirásková VěraMoravská Slavia1955ZD501:46:12,001:04:11,00x
211118Hrubý MilanBlansko1938MD1001:51:56,001:09:55,0014
212310Kunc JosefOrel Vyškov1960MD1102:00:27,001:18:26,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:04.07.2021
Slunečno   Boskovické běhyTrať:1600 m
25°C   Katerogie: starší žáci12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1523Přikryl Vojtěch2006100:05:21,09x
2421Hrdlička ErikBoskovice2006200:06:27,030:01:05,9440
3375Fiala DanielBoskovice2007300:06:55,050:01:33,9636
4393Sikora SaulOstrava2007400:08:31,090:03:10,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:04.07.2021
Slunečno   Boskovické běhyTrať:1600 m
25°C   Katerogie: starší žákyně12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1454Kniesová LucieAK Ludvíka Daňka Blansko2007100:07:04,0740
2328Fialová AnetaBoskovice2007200:08:18,100:01:14,0336
3408Roudná KateřinaBoskovice2007300:08:58,020:01:53,9533
4399Sedláková MichaelaBlansko2007400:10:17,080:03:13,0131


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:04.07.2021
Slunečno   Boskovické běhyTrať:800 m
25°C   Katerogie: mladší žáci12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1500Šír MartinBYAC Brno2008100:02:33,04x
2442Dostál DominikElite Sport Boskovice2009200:02:42,030:00:08,9940
3354Burkoň ŠimonSvitávka2009300:02:42,040:00:09,0036
4420Sychra MichalBoskovice2008400:02:43,010:00:09,9733
5336Hruda TomášBoskovice2009500:02:43,020:00:09,9831
6379Kotek TomášVoděrady2009600:02:46,010:00:12,9730
7555Herčík MichalElite Sport Boskovice2008700:02:49,040:00:16,0029
8358Včelík PetrSvitávka2009800:03:06,010:00:32,9728


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:04.07.2021
Slunečno   Boskovické běhyTrať:800 m
25°C   Katerogie: mladší žákyně12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1531Vávrů HanaElite Sport Boskovice2008100:02:50,0540
2492Zamazalová EliškaAK LD Blansko2009200:02:54,070:00:04,0236
3431Krejčí BarboraElite Sport Boskovice2009300:02:57,030:00:06,9833
4448Meluzínová NelaElite Sport Boskovice2009400:03:06,020:00:15,9731
5496Jančaříková KarolínaVSK UNI Brno2008500:03:11,080:00:21,03x
6386Beránková EliškaBoskovice2009600:03:34,050:00:44,0030
7362Řeháková ErikaAC Moravský Krumlov2008700:03:45,060:00:55,01x
8529Hamplová KarolínaBoskovice2009800:03:59,080:01:09,0329
9527Michovská IlonaBoskovice2008900:04:09,080:01:19,0328


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:04.07.2021
Slunečno   Boskovické běhyTrať:800 m
25°C   Katerogie: přípravka hoši12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1522Přikryl Lukáš2010100:02:46,09x
2369Sikora NatanOstrava2010200:02:49,030:00:02,94x
3509Řehák ŠimonElite Sport Boskovice2010300:02:55,090:00:09,0040
4553Frydryšek ŠimonVratimov2011400:02:56,000:00:09,91x
5337Hruda PetrBoskovice2011500:03:16,020:00:29,9336
6498Láník RadekBoskovice2011600:03:19,050:00:32,9633
7391Strachota AdamAK Kuzina Drnovice2011700:03:32,040:00:45,95x
8556Mazal VojtaBoskovice2010800:03:34,020:00:47,9331
9504Mouka JakubSKMB Boskovice2010900:03:35,080:00:48,9930
10419Sychra RadekBoskovice20111000:03:38,090:00:52,0029
11378Pavlačka MatyášBrno20111100:04:49,100:02:03,01x
12451Novák OndrejUnkovice20111200:05:02,090:02:16,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:04.07.2021
Slunečno   Boskovické běhyTrať:800 m
25°C   Katerogie: přípravka dívky12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1361Řeháková VeronikaAC Moravský Krumlov2010100:03:02,05x
2524Přikrylová AdélaFénix Sport2010200:03:02,090:00:00,04x
3407Roudná MichaelaBoskovice2010300:03:04,070:00:02,0240
4427Blaťáková KarolínaTJ Sokol Velké Meziříčí2010400:03:09,040:00:06,99x
5506Skořepová SofieElite Sport Boskovice2011500:03:10,070:00:08,0236
6381Novotná TerezaAC Moravský Krumlov2010600:03:17,050:00:15,00x
7530Horská NikolaVavřinec2010700:03:19,030:00:16,9833
8511Pozorská Ivona2010800:03:33,090:00:31,04x
9453Odehnalova NatalieVoděrady2010900:03:34,070:00:32,0231
10376Fialová NicolBoskovice20111000:03:50,020:00:47,9730
11519Hýlová DorotaRaduň20101100:03:52,010:00:49,96x
12528Michovská IvetaBoskovice20101200:04:12,010:01:09,9629
13437Menšíková ViktorieBoskovice20111300:04:49,070:01:47,0228
14395Ondroušková NelaBoskovice20101400:04:58,040:01:55,9927
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-22  /  Tisk:11.08.2022
© Malin 2015-22