O kresníB ěžeckáL iga  2020
Jdeme do finále. Jaké bude?

Jdeme do finále. Jaké bude?

29. 11. 2020 Blansko – Letošní běžecká sezóna je jak...

Ani v listopadu se na běžeckých závodech nepotkáme

Ani v listopadu se na běžeckých závodech nepotkáme

4. 11. 2020 Blansko a Jedovnice – Bohužel ani intenzivní držení...

Optimismus z běžeckého září je pryč. V říjnu se závodit nebude.

Optimismus z běžeckého září je pryč. V říjnu se závodit nebude.

5. 10. 2020 Kunštát, Rudice, Hořice – Když jsem psal článek...

Jak naporcovat letošního běžeckého medvěda?

Jak naporcovat letošního běžeckého medvěda?

27. 9. 2020 Záludné onemocnění covid-19 bez předchozího...

Boskovické běhy - výzva 01

Boskovické běhy - výzva 01

Nemáme pro vás závod – máme pro vás VÝZVU!...

  • Jdeme do finále. Jaké bude?

  • Ani v listopadu se na běžeckých závodech nepotkáme

  • Optimismus z běžeckého září je pryč. V říjnu se závodit nebude.

  • Jak naporcovat letošního běžeckého medvěda?

  • Boskovické běhy - výzva 01

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.08.2020
Slunečno   Svitava krosTrať:8500 m
29°C   Katerogie: muži/ženy/junioři/juniorky12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
134Kohut JanFénix Sport Blansko1985M100:29:16,0080
235Tlamka FilipFénix Sport Blansko2002JUN100:31:09,000:01:53,0040
363Vodák MartinLomnice1991M200:32:54,000:03:38,00x
458Potůček JiříFast and Light BK1988M300:33:18,000:04:02,0076
541Koudelka LukášAC Okrouhlá/AK Boskovice1983M400:33:33,000:04:17,0073
631Jančík TomášELITE Sport Boskovice1972MV1100:33:50,000:04:34,0071
736Šperka MartinMinerva Boskovice1970MV2100:33:54,000:04:38,0070
840Skřivánek MartinAK Drnovice1976MV1200:34:12,000:04:56,00x
929Nečas VítězslavFénix sport Velenov1978MV1300:34:22,000:05:06,0069
1068Beneš PetrBlansko1987M500:34:52,000:05:36,0068
1167Bachratý PavelBlansko1965MV2200:35:06,000:05:50,0067
1253Buš OndřejRáječko1985M600:35:27,000:06:11,0066
136Krátký PavelFénix sport Olomučany1974MV1400:35:42,000:06:26,0065
1443Fiala OndřejBoskovice1982M700:36:11,000:06:55,0064
1510Haresta PetrVF Sport team1986M800:36:34,000:07:18,0063
162Sotolář StanislavVeselice1970MV2300:36:45,000:07:29,0062
1739Kriklová AlenaAK Slovan Moravská Třebová1979ŽV1100:36:51,000:07:35,00x
1845Horský RadekOB Veselice1978MV1500:37:10,000:07:54,0061
1957Koudelková DagmarASK Blansko1991Ž100:37:32,000:08:16,0040
2059Žejšek MartinKašpaři VM / Boskovice1984M900:37:33,000:08:17,0060
2146Nováček JaroslavSDH Čučice1958MV3100:38:04,000:08:48,00x
2254Macura JanHorizont kola Novák BK1972MV1600:38:33,000:09:17,0059
2333Vránek DavidBrno1978MV1700:38:42,000:09:26,00x
2448Horňová AdrianaFénix Sport Blansko2000Ž200:39:00,000:09:44,0036
2542Burdilák RadekAdamov1985M1000:39:05,000:09:49,0058
2644Krajíčková GabrielaFénix Sport Boskovice1983Ž300:39:11,000:09:55,0033
2762Hájek IvošDoubravice1961MV2400:39:36,000:10:20,0057
2811Dvořák MilanRájec1993M1100:41:34,000:12:18,0056
2923Sychra JakubDoubravice1990M1200:41:43,000:12:27,0055
3066Hájek TomášHospoda u Plecha1987M1300:41:54,000:12:38,00x
3151Buš JiříRájec1994M1400:42:21,000:13:05,0054
3227Kuchařová TáňaPerun team Blansko1975ŽV1200:42:24,000:13:08,0031
3356Tichý AloisBlansko1964MV2500:42:34,000:13:18,0053
3464Vodáková MichaelaLomnice1990Ž400:43:15,000:13:59,00x
3538Landa JaroslavMinerva Boskovice1957MV3200:43:16,000:14:00,0052
3655Polášková MartinaBlansko1973ŽV1300:43:33,000:14:17,0030
3760Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3300:44:35,000:15:19,0051
3849Münster LiborBlansko1966MV2600:44:37,000:15:21,0050
3930Gottwald VáclavKřižanovice1955MV3400:46:01,000:16:45,00x
4025Vomela RadimDoubravice1993M1500:47:47,000:18:31,0049
4132Kubinová AdélaELITE Sport Boskovice2004JUN200:48:03,000:18:47,0040
4220Hrbková HanaKarolín1996Ž500:49:02,000:19:46,0029
4337Střítežská JolanaLipůvka1972ŽV1400:51:34,000:22:18,0028
4450Buš RomanRájec1965MV2700:51:42,000:22:26,0048
4552Paděra PetrBlansko1989M1600:52:16,000:23:00,0047
4661Ondráček RomanBoskovice1998M1700:52:21,000:23:05,0046
4747Daněk MilanHorizont kola Novák BK1962MV2800:52:53,000:23:37,0045
485Smejkal ČestmírTJ Sokol Velké Bílovice1945MV3501:05:23,000:36:07,00x
4928Hrubý MilanBlansko1938MV3601:13:30,000:44:14,0044


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.08.2020
Slunečno   Svitava krosTrať:2000 m
29°C   Katerogie: starší žáci12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
117Charvát MatyášELITE SPORT BOSKOVICE2005140
224Havránek MatějHorní Beněšov20062x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.08.2020
Slunečno   Svitava krosTrať:1400 m
29°C   Katerogie: starší žákyně12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
112Křížová ViktorieELITE SPORT BOSKOVICE2006140


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.08.2020
Slunečno   Svitava krosTrať:1000 m
29°C   Katerogie: mladší žáci12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
119Tureček TomášELITE SPORT Boskovice2008140
226Alexa ŠtěpánDoubravice2007236
37Alexa JakubDoubravice2007333


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.08.2020
Slunečno   Svitava krosTrať:800 m
29°C   Katerogie: mladší žákyně12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
18Šamšulová MartinaELITE Sport Boskovice2007140
215Heřmanová LucieOLYMP Boskovice2007236


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.08.2020
Slunečno   Svitava krosTrať:400 m
29°C   Katerogie: Přípravka starší - chlapci12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
113Dostál DominikELITE Sport Boskovice2009140
24Piňos LukášHorní Štěpánov20102x
316Heřman JakubSokol Bílovice n.Svit.20093x
46Feik MatyášDoubravice2009436


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.08.2020
Slunečno   Svitava krosTrať:400 m
29°C   Katerogie: Přípravka starší - dívky12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
121Bezdíčková DanielaASK Blansko2010140
214Krejčí BarboraELITE Sport Boskovice2009236
33Zamazalová EliškaASK Blansko2009333
418Meluzínová NelaELITE Sport Boskovice2009431
522Horská NikolaOB Veselice2010530
61Sotolářová BarboraVeselice2009629


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.08.2020
Slunečno   Svitava krosTrať:200 m
29°C   Katerogie: Přípravka mladší - chlapci12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
115Bernard ŠimonELITE SPORT Boskovice20121x
235Španěl FilipDoubravice20112x
317Nejezchleb DanELITE SPORT Boskovice20123x
43Sotolář AdamVeselice20114x
533Hájek MatějDoubravice20115x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.08.2020
Slunečno   Svitava krosTrať:200 m
29°C   Katerogie: Přípravka mladší - dívky12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
113Holková EmillyMouřínov20121x
221Kuběnová AnnaDoubravice20112x
337Kučerová MagdalénaDoubravice20123x
42Doskočilová PetraDoubravice20124x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:02.12.2020
© Malin 2015-20