O kresníB ěžeckáL iga  2021
Letošní rok bohužel bez Okrouhlé

Letošní rok bohužel bez Okrouhlé

26. 11. 2021 Okrouhlá – Dnes ráno mi zazvonil telefon. Volal mi Gustav...

Ani letos si kapra z Jedovnic nikdo neodveze

Ani letos si kapra z Jedovnic nikdo neodveze

8. 11. 2021 Jedovnice – Tedy máme tím na mysli kapra, kterého...

Vyhlášení celkových výsledků OBL netradičně

Vyhlášení celkových výsledků OBL netradičně

7. 7. 2021 Blansko – Na netradičním místě a v netradičním...

Sloupský lesní běh a MUM. Neporažení titáni OBL

Sloupský lesní běh a MUM. Neporažení titáni OBL

21. 6. 2021 Sloup, Blansko – Lomnice. Je to až s podivem jak něco tak...

Boskovické běhy pokračují v tradici!

Boskovické běhy pokračují v tradici!

17. 6. 2021 Boskovice. Po deseti ročnících donutila vzniklá situace a...

  • Letošní rok bohužel bez Okrouhlé

  • Ani letos si kapra z Jedovnic nikdo neodveze

  • Vyhlášení celkových výsledků OBL netradičně

  • Sloupský lesní běh a MUM. Neporažení titáni OBL

  • Boskovické běhy pokračují v tradici!

Výsledky závodu:


 Zpět 



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:17.10.2021
Polojasno   Hořická rokleTrať:8700 m
12°C   Katerogie: muži/ ženy/ junioři14. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1126Kohut JanFénix Sport Blansko1985M100:30:17,0180
2123Karlík PetrTriSki klub Márovky - Blansko1982M200:32:00,000:01:42,9976
3118Široký StanislavAK Blansko Dvorská1977MV1100:32:39,000:02:21,9973
4105Jančík TomášElite sport Boskovice1972MV1200:32:48,000:02:30,9971
5135Beneš PetrBlansko1987M300:33:09,010:02:52,0070
6107Nečas VítězslavFénix Sport Velenov1978MV1300:33:19,000:03:01,9969
7104Štoudková PavlaASK Blansko2003Jky100:33:25,000:03:07,9940
8129Potůček JiříFast and light Blansko1988M400:33:32,000:03:14,9968
9110Krátký PavelFénix Sport Olomučany1974MV1400:34:21,000:04:03,9967
10132Buš OndřejRáječko1985M500:34:28,010:04:11,0066
11122Pícha SlávekBlansko1982M600:34:48,010:04:31,0065
12117Zavadil PavelFast and light Blansko1984M700:35:14,010:04:57,0064
13108Fiala OndřejBoskovice1982M800:36:39,010:06:22,0063
14116Horský RadekVavřinec1978MV1500:36:52,010:06:35,0062
15127Novák ZdeněkHorizont kola Novák1961MV3100:37:04,000:06:46,9961
16134Macura JanHorizont kola Novák1972MV1600:37:06,000:06:48,9960
17124Kalová JitkaSK Skol Brno1973ŽV100:37:25,010:07:08,00x
18115Kolář PetrBiatlon Blansko1973MV1700:37:31,000:07:13,9959
19106Zemánek MiroslavFénix Sport Blansko1979MV1800:38:01,010:07:44,0058
20109Nedvěd MartinBlansko / PowerOfMotion.cz1983M900:38:33,000:08:15,9957
21130Matěna VladimírVZS Blansko1959MV3200:38:53,000:08:35,9956
22113Kolář PetrBlansko1980MV1900:39:41,000:09:23,9955
23121Kinc PavelVF Sport Černá Hora1974MV11000:39:52,000:09:34,9954
24119Manoušek IvoBlansko1974MV11100:41:01,010:10:44,0053
25120Landa JaroslavMinerva Boskovice1957MV3300:41:09,000:10:51,9952
26131Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3400:41:29,010:11:12,0051
27114Kolářová KateřinaBlansko1985Ž100:41:36,000:11:18,9940
28125Matuška ZdeněkBlansko1969MV2100:42:30,000:12:12,9950
29133Daněk MilanHorizont kola Novák1962MV2200:43:13,010:12:56,0049
30111Kuchařová TáňaPerun Team Blansko1975ŽV200:43:57,010:13:40,0036
31103Nehyba JosefBlansko1980MV11200:46:08,000:15:50,9948
32101Mašek LukášSDH Rudice2003J100:47:49,000:17:31,9940
33128Novotný PetrDUKLA Blansko1973MV11300:48:40,000:18:22,9947
34102Karlíková MonikaTriSki klub Márovky - Blansko1985Ž200:49:45,000:19:27,9933
35112Bratová ZuzanaAdamov1982Ž300:50:01,010:19:44,0031


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:17.10.2021
Polojasno   Hořická rokleTrať:2350 m
12°C   Katerogie: starší žáci a žákyně14. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
122Pelíšek JaromírBiatlon Blansko2006ŽciS100:09:46,0140
220Ellinger DenisAK Ludvíka Daňka / Blansko2007ŽciS200:09:56,010:00:10,0036
321Kuběna LukášAK Ludvíka Daňka / Blansko2006ŽciS300:10:43,000:00:56,9933
434Kraváček ŠimonHořice2006ŽciS400:11:37,000:01:50,9931
523Kučera KryštofSK SKOL Brno2007ŽciS500:12:05,010:02:19,00x
636Maršálková BarboraSK SKOL Brno2006ŽkyS100:12:08,000:02:21,99x
729Kniesová LucieAK Ludvíka Daňka / Blansko2007ŽkyS200:12:13,000:02:26,9940
830Nedvědová AndreaBlansko2007ŽkyS300:14:44,000:04:57,9936


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:17.10.2021
Polojasno   Hořická rokleTrať:1300 m
12°C   Katerogie: mladší žáci a žákyně14. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
115Chaloupka KryštofSK SKOL Brno2009ŽciM100:05:01,01x
213Ellinger ŠimonAK Ludvíka Daňka / Blansko2009ŽciM200:05:04,000:00:02,9940
317Kratochvíl TomášSK SKOL Brno2008ŽciM300:05:09,000:00:07,99x
416Kratochvíl LukášSK SKOL Brno2008ŽciM400:05:22,010:00:21,00x
510Korgo VojtěchFénix Sport Blansko2009ŽciM500:05:37,000:00:35,9936
614Sáňka DavidBiatlon Blansko2009ŽciM600:06:17,010:01:16,0033
740Zamazalová EliškaAKLD Blansko2009ŽkyM100:06:21,000:01:19,9940
824Peňázová CharlotteSK SKOL Brno2008ŽkyM200:06:23,010:01:22,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:17.10.2021
Polojasno   Hořická rokleTrať:850 m
12°C   Katerogie: nejmladší žáci a žákyně14. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
160Kovařík DanielAK Ludvíka Daňka/Blansko2010ŽciNM100:03:09,0040
219Kaněk VáclavSK SKOL Brno2010ŽciNM200:03:10,010:00:01,01x
337Kalovský VladimírSK SKOL Brno2010ŽciNM300:03:21,010:00:12,01x
447Kuběna DominikFénix Sport Blansko2010ŽciNM400:03:30,000:00:21,0036
546Přikrylová AdélaFénix Sport Blansko2010ŽkyNM100:03:32,000:00:23,0040
618Sáňka JakubAK Ludvíka Daňka/Blansko2011ŽciNM500:03:33,010:00:24,0133
750Bartíková AmélieFénix Sport Blansko2010ŽkyNM200:03:36,010:00:27,0136
841Kacetl RichardAK Blansko Dvorská2011ŽciNM600:03:38,000:00:29,0031
966Kolář RadovanBiatlon Blansko2011ŽciNM700:03:39,000:00:30,0030
1045Horáková KatkaFénix Sport Blansko2010ŽkyNm100:03:44,010:00:35,0133
1170Sedláčková TerezaAK DVORSKA2010ŽkyNm200:03:47,000:00:38,0031
1227Horská NikolaFénix Sport Blansko / Vavřinec2010ŽkyNm300:03:48,010:00:39,0130
1328Kalovská DenisaSK SKOL Brno2011ŽkyNm400:03:51,000:00:42,00x
1426Mazal VojtaBoskovice2010ŽkyNm500:03:59,010:00:50,0129
1539Dvořáčková ZuzanaFénix Sport Blansko2011ŽkyNm600:04:05,010:00:56,0129
1625Pelíšková AlenaBiatlon Blansko2010ŽkyNm700:04:11,000:01:02,0028
1733Kraváčková SofieHořice2010ŽkyNm800:04:14,010:01:05,0127


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:17.10.2021
Polojasno   Hořická rokleTrať:500 m
12°C   Katerogie: přípravka chlapci a dívky14. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
112Chalabala EliášSK SKOL Brno2012PriH100:01:42,01x
238Filipová MagdalenaSK SKOL Brno2012PriD100:01:46,000:00:03,99x
359Bernard ŠimonElite sport Boskovice2012PriH200:01:48,000:00:05,99x
469Sedláčková BeataAK DVORSKA2012PriD200:01:53,010:00:11,00x
535Maršálková MagdalénaSK SKOL Brno2012PriD300:01:54,010:00:12,00x
69Mazalová ElenBoskovice2013PriD400:01:58,000:00:15,99x
761Černý OndřejBlansko2013PriH300:02:00,010:00:18,00x
86Sedláčková MartinaAK Blansko Dvorská2012PriD500:02:01,000:00:18,99x
962Fleková MichaelaAK Ludvíka Daňka / Blansko2013PriD600:02:01,010:00:19,00x
1043Němcová ZuzanaAtletika Blansko2013PriD700:02:05,000:00:22,99x
117Vrtělová EmmaAK Ludvíka Daňka / Blansko2013PriD800:02:05,010:00:23,00x
1256Štébl JakubAHA Vyškov2013PriH400:02:06,010:00:24,00x
1311Alexa JosefASK Blansko2012PriH500:02:09,010:00:27,00x
148Šamonilová BělaBiatlon Blansko2013PriD900:02:18,000:00:35,99x
1531Kraváčková MagdalénaBlansko2014PriD1000:02:20,010:00:38,00x
1653Krupková AmélieAtletika Blansko2013PriD1100:02:34,010:00:52,00x
1748Buš PatrikAK Blansko Dvorská2013PriH600:02:40,000:00:57,99x
1852Porhinčák SebastianFénix Sport Blansko2012PriH700:02:40,010:00:58,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:17.10.2021
Polojasno   Hořická rokleTrať:200 m
12°C   Katerogie: mládež chlapci a dívky14. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
154Němec TobiášFénix Sport Blansko2014D7ml100:00:30,01x
257Jelínek ŠimonFénix Sport Blansko2014D7ml200:00:33,010:00:03,00x
342Kacetlová SimonaAK Blansko Dvorská2014D7ml300:00:35,000:00:04,99x
43Alexa JanASK Blansko2015D7ml400:00:36,000:00:05,99x
544Němec JonášAtletika Blansko2015D7ml500:00:37,010:00:07,00x
62Šamonilová RiaAdamov2015D7ml600:00:38,000:00:07,99x
74Nedvěd MartinBlansko2015D7ml700:00:39,000:00:08,99x
849Buš FilipBlansko2016D7ml800:00:40,010:00:10,00x
932Kraváčková TáňaBlansko2016D7ml900:00:41,000:00:10,99x
1063Horký PatrikBoskovice2016D7ml1000:00:41,000:00:10,99x
1167Kolář VáclacBlansko2015D7ml1100:00:48,000:00:17,99x
1251Krupková KlaudieAtletika Blansko2016D7ml1200:00:49,000:00:18,99x
1358Rašková EmaBiatlon Blansko2017D7ml1300:00:58,000:00:27,99x
145Nedvěd OndřejBlansko2017D7ml1400:01:00,000:00:29,99x
151Šamonilová BroňaAdamov2017D7ml1500:01:03,010:00:33,00x
1664Horký LukášBoskovice2019D7ml1600:01:30,010:01:00,00x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-21  /  Tisk:04.12.2021
© Malin 2015-21