O kresníB ěžeckáL iga  2022
Pololetní finiš OBL v maratonském tempu

Pololetní finiš OBL v maratonském tempu

29. 6. 2022 Blansko, Lomnice. Ke své poločasové přestávce dospěje...

Jedna běžecká novinka a jedna klasika ve druhé polovině června

Jedna běžecká novinka a jedna klasika ve druhé polovině června

12. 6. 2022 Blansko, Sloup. Ve druhé polovině června se nabízí...

Dva červnové krosy jsou za dveřmi

Dva červnové krosy jsou za dveřmi

29. 5. 2022 Doubravice, Veselice. Na začátku června nabízí...

Vyhlášení vítězů ročníku 2021 na Jahodovém poli

Vyhlášení vítězů ročníku 2021 na Jahodovém poli

24. 5. 2022 Blansko – Již podruhé se s nejlepšími běžci...

V květnu už pojede OBL na plný plyn.

V květnu už pojede OBL na plný plyn.

19. 4. 2022 Boskovice, Černá Hora, Petrovice, Ostrov u Macochy Po dvou...

  • Pololetní finiš OBL v maratonském tempu

  • Jedna běžecká novinka a jedna klasika ve druhé polovině června

  • Dva červnové krosy jsou za dveřmi

  • Vyhlášení vítězů ročníku 2021 na Jahodovém poli

  • V květnu už pojede OBL na plný plyn.

Výsledky závodu:


 Zpět 



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:18.09.2021
Zataženo   Běh Moravským krasemTrať:12200 m
16°C   Katerogie: hlavní trať57. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1130Dvořák PavelBiatlon Prostějov1982M100:46:41,00x
2121Jágr OndřejAKBK Brno / Brno1983M200:47:11,000:00:30,00x
3132Chlup RomanBoskovice1985M300:47:29,000:00:48,0080
417Koudelka LukášAC Okrouhlá / AK Drnovice / Olšany1983M400:48:13,000:01:32,0076
510Jančík TomášElite sport Boskovice / Boskovice1972MV1100:48:34,000:01:53,0073
613Karlík PetrTriSki klub Márovky / Blansko1982M500:48:53,000:02:12,0071
72Beneš PetrBlansko / Blansko1987M600:49:42,000:03:01,0070
822Nečas VítězslavFénix sport / Velenov1978MV1200:49:48,000:03:07,0069
930Šperka MartinBoskovice / Boskovice1970MV2100:50:20,000:03:39,0068
1089Skřivánek MartinAK Drnovice1976MV1300:50:36,000:03:55,00x
11111Dvořáček JiříFénix sport Blansko1968MV2200:51:17,000:04:36,0067
125Buš OndřejRáječko1985M700:51:52,000:05:11,0066
13131Ondráček PetrPetrovice1988M800:52:22,000:05:41,0065
1450Krátký PavelFénix sport Blansko / Olomučany1974MV1400:52:24,000:05:43,0064
158Fiala OndřejBoskovice1982M900:52:43,000:06:02,0063
1629Skoták PavelBlansko1972MV1500:53:43,000:07:02,0062
1727Pícha SlávekBlansko / Blansko1982M1000:53:49,000:07:08,0061
18139Cibulka OndřejSloup/1980MV1600:54:05,000:07:24,0060
1911Kalaš RudolfInvalidovna Boskovice1971MV2300:54:17,000:07:36,0059
20120Hlaváč JaroslavRáječko1983M1100:54:22,000:07:41,0058
219Huťka JiříBořitov/brno1991M1200:54:26,000:07:45,0057
22126Lazar LukášBrno1982M1300:54:27,000:07:46,00x
23137Marek MilanDrnovice1960MV3100:54:40,000:07:59,00x
2428Prosr JanPivarna Sloup / Sloup1980MV1700:56:02,000:09:21,0056
25122Škrobák MichalBrno1974MV1800:56:07,000:09:26,00x
26104Špičák PetrRajhrad/1981MV1900:56:19,000:09:38,00x
2721Matěna VladimírVZS Blansko / Blansko1959MV3200:56:19,000:09:38,0055
2825Novák PavelSuchdol1985M1400:56:54,000:10:13,0054
29145Pernica KarelLipovec1984M1500:56:59,000:10:18,0053
30144Marek JakubJedem stopem1988M1600:57:09,000:10:28,00x
3114Kinc PavelVF Sport Team Černá Hora / Blansko1974MV11000:57:15,000:10:34,0052
3216Komárková ZdeňkaOlešnice / Olešnice1974ŽV1100:58:23,000:11:42,0040
3312Kalina TomášČertův Gang / Blansko-Těchov1985M1700:58:59,000:12:18,0051
3418Krušinová AndreaLetovice1982Ž101:00:02,000:13:21,0036
35142Slouka LukášBlansko1995M1801:00:37,000:13:56,0050
3626Paděra PetrBlansko1989M1901:01:57,000:15:16,0049
37135Tomašák LukášBrno1984M2001:03:21,000:16:40,00x
38146Harman FilipBrno2006101:03:39,000:16:58,00x
39119Juřinová MarkétaKotvrdovice1982Ž201:04:13,000:17:32,0033
4097Nevřiva TomášBlansko2005J101:04:13,000:17:32,00-
41127Šperka OldřichJedovnice1956MV3301:04:15,000:17:34,0048
42113Landa JaroslavMinerva Boskovice1957MV3401:04:35,000:17:54,0047
4342Feifer Ladislav1963MV2401:04:52,000:18:11,00x
44116Hynštová MarieAK Drnovice1957ŽV2101:05:29,000:18:48,00x
45128Münster LiborBlansko/1966MV2501:05:35,000:18:54,0046
46143Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko1962MV2601:05:53,000:19:12,0045
47140Buš JiříRájec-Jestřebí/1994M2101:08:58,000:22:17,0044
48125Řeháčková KristýnaLetovice1994Ž301:11:46,000:25:05,0031
49124Řeháček JaroslavLetovice1992M2201:11:47,000:25:06,0043
50134Dvořáková EvaProstějov1955ŽV2201:13:17,000:26:36,00x
5120Marková EvaBlansko / Blansko1991Ž401:16:03,000:29:22,0030
52123Mokrá ReginaBrno1968ŽV2301:17:31,000:30:50,00x
53141Buš RomanRájec/1965MV2701:19:10,000:32:29,0042
54138Skorusová PetraBrno1980ŽV1201:19:45,000:33:04,00x
55136Čanky PavelKanice1976MV11101:19:45,000:33:04,00x
564Brumar TomášHC Ráječko / Ráječko1972MV11201:21:48,000:35:07,0041
576Chladík MichalBlansko1985M2301:22:53,000:36:12,0040
58129Kuchařová PetraSloup1978ŽV1301:27:00,000:40:19,0029
59133Růžička BohuslavSC Ráječko1946MV3501:51:40,001:04:59,0039


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:18.09.2021
Zataženo   Běh Moravským krasemTrať:1000 m
16°C   Katerogie: Starší žáci57. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
141Kuběna LukášAK Ludvíka Daňka2006ŽciS100:03:30,0040


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:18.09.2021
Zataženo   Běh Moravským krasemTrať:1000 m
16°C   Katerogie: Starší žákyně57. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
140Dobrovská LucieASK BLANSKO2006ŽkyS100:03:36,0040
215Kniesová LucieAK Ludvíka Daňka / Blansko2007ŽkyS200:03:43,000:00:07,0036
338Roudná KateřinaElite Sport Boskovice / Boskovice2007ŽkyS300:04:27,000:00:51,0033
453Nedvědová AndreaBlansko2007ŽkyS400:04:47,000:01:11,0031


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:18.09.2021
Zataženo   Běh Moravským krasemTrať:800 m
16°C   Katerogie: Mladší žáci57. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
145Chaloupka KryštofSK SKOL Brno2009ŽciM100:02:46,00x
251Korgo VojtěchTěchov/FENIX SPORT BLANSKO2009ŽciM200:02:52,000:00:06,0040
333Telecký VojtěchSK Skol Brno2009ŽciM300:03:02,000:00:16,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:18.09.2021
Zataženo   Běh Moravským krasemTrať:800 m
16°C   Katerogie: Mladší žákyně57. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
132Weidenhöfer HelenaSkol Brno2008ŽkyM100:02:54,00x
264Zamazalová EliškaAK Ludvíka Daňka2009ŽkyM200:02:57,000:00:03,0040
347Skotáková VeronikaSloup2008ŽkyM300:02:59,000:00:05,0036
460Dorazilová KristýnaOrel Vyškov2009ŽkyM400:04:19,000:01:25,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:18.09.2021
Zataženo   Běh Moravským krasemTrať:600 m
16°C   Katerogie: Přípravka chlapci57. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
192Kovařík DanielASK Blansko2010PřCh100:02:03,0040
254Kacetl RichardTěchov2011PřCh200:02:10,000:00:07,0036
398Ondroušek FilipSloup/Sloup2011PřCh300:02:32,000:00:29,0033


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:18.09.2021
Zataženo   Běh Moravským krasemTrať:600 m
16°C   Katerogie: Přípravka dívky57. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
176Přikrylová AdélaFénix sport Blansko / Blansko2010PřD100:02:08,0040
266Šmídová DenisaZŠ Sloup / Sloup2010PřD200:02:16,000:00:08,0036
377Horáková KatkaFénix klub Blansko2010PřD300:02:18,000:00:10,0033
480Havránková LucieFénix sport Blansko / Blansko2010PřD400:02:19,000:00:11,0031
561Kalovská DenisaSK Skol Brno2011PřD500:02:31,000:00:23,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:18.09.2021
Zataženo   Běh Moravským krasemTrať:400 m
16°C   Katerogie: Přípr. mladší chlapci57. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
137Chalabala EliášBrno/SK Skol Brno2012PřMlCh100:01:19,00x
236Burian ŠtěpánBrno/SK Skol Brno2012PřMlCh200:01:25,000:00:06,00x
367Brus JosefHabrůvka2012PřMlCh300:01:33,000:00:14,00x
423Nejezchleb DanElite Sport Boskovice2012PřMlCh400:01:34,000:00:15,00x
5102Nečas VojtěchVelenov/Velenov2012PřMlCh500:01:36,000:00:17,00x
686Štébl JakubVyškov / AHA Vyškov2013PřMlCh600:01:37,000:00:18,00x
735Telecký RadovanSK Skol Brno2012PřMlCh700:01:37,000:00:18,00x
8107Vintr TobiášBrno2012PřMlCh800:01:39,000:00:20,00x
991Cihlář TomášRáječko2012PřMlCh900:01:40,000:00:21,00x
1062Ondroušek FelixSloup2012PřMlCh1000:01:41,000:00:22,00x
1184Krška JanSloup / Sloup2013PřMlCh1100:01:43,000:00:24,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:18.09.2021
Zataženo   Běh Moravským krasemTrať:400 m
16°C   Katerogie: Přípr. mladší dívky57. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
165Holková EmillyMouřínov / AK Slavkov u Brna2012PřMlD100:01:26,00x
273Sedláčková MartinaAK Dvorska Blansko2012PřMlD200:01:31,000:00:05,00x
396Žilková JustýnaSloup2013PřMlD300:01:33,000:00:07,00x
479Dobiášková JanaSloup / Sloup2012PřMlD400:01:34,000:00:08,00x
594Kovaříková AnitaKlepačov2013PřMlD500:01:35,000:00:09,00x
61Barešová MichaelaAK AHA Vyškov / Vyškov2013PřMlD600:01:36,000:00:10,00x
783Brumarová EmmaASK Blansko2013PřMlD700:01:38,000:00:12,00x
875Fialová VěraHasiči Sloup2012PřMlD800:01:40,000:00:14,00x
978Neoralová AliceSloup/Sloup2012PřMlD900:01:41,000:00:15,00x
1056Doležalová PavlínaSloup / Šošůvka2013PřMlD1000:01:42,000:00:16,00x
1187Skřivánková NikolOrel Vyškov / Luleč/2012PřMlD1100:01:43,000:00:17,00x
12103Špičáková VeronikaRajhrad2013PřMlD1200:01:47,000:00:21,00x
13105Hlaváčová AnetaRáječko2012PřMlD1300:01:48,000:00:22,00x
1457Adamcová KrystýnaSloup2013PřMlD1400:01:51,000:00:25,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:18.09.2021
Zataženo   Běh Moravským krasemTrať:100 m
16°C   Katerogie: Nejmladší chlapci57. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
190Němec TobiášFenix sport Blansko / Blansko2014NejCh1x
271Pernica JanSloup/2014NejCh2x
324Nejezchleb HynekElite Sport Boskovice2014NejCh3x
499Bernard DenisElite sport Boskovice / Boskovice2015NejCh4x
548Krátký TobiášFénix sport Olomučany / Olomučany2014NejCh5x
6109Maletych JanBučovice2014NejCh6x
743Novák MaxSuchdol2014NejCh7x
868Šebek JaroslavRáječko/2015NejCh8x
9108Slováček OndřejSloup2015NejCh9x
1072Fiala RostislavZŠ Sloup2015NejCh10x
1149Fiala VojtěchBoskovice2015NejCh11x
12118Trefil DominikSloup2017NejCh12x
13101Pavlík IvoBrno2015NejCh13x
14114Hebelka TomášVícebojaři Blansko2016NejCh14x
1585Brumar JonášRáječko2018NejCh15x
1652Nedvěd OndřejBlansko/2017NejCh16x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:18.09.2021
Zataženo   Běh Moravským krasemTrať:100 m
16°C   Katerogie: Nejmladší dívky57. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
155Kacetlová SimonaAK Blansko Dvorská / Těchov2014NejD1x
234Žilková TerezieElite Boskovice / Boskovice2014NejD2x
359Dorazilová VeronikaOrel Vyškov2014NejD3x
419Langová NatálieLetovice2016NejD4x
588Skrivankova AnetaOrel Vyškov / LULEC2014NejD5x
693Sehnalová RozálieSloup/Sloup2015NejD6x
770Hebelková EditaPetrovice2014NejD7x
844Hejčová StelaBlansko2016NejD8x
969Šebková ErinRáječko2016NejD9x
1074Fialová HanaSloup2017NejD10x
11115Peťková ViktorieSK Skol Brno2015NejD11x
1263Ondroušková EvaSloup2017NejD12x
1381Nováková NinaTJ Sloup / Sloup2018NejD13x
1458Adamcová TerezaSloup2016NejD14x
15112Kalinová JasmínaČertův gang2018NejD15x
1646Fialová NikolaBoskovice2018NejD16x
1795Sehnalová MarianaSloup2018NejD17x
DNS117Kobzová KarolínaSloup2017NejD-DNSx
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-22  /  Tisk:11.08.2022
© Malin 2015-22