O kresníB ěžeckáL iga  2021
Letošní rok bohužel bez Okrouhlé

Letošní rok bohužel bez Okrouhlé

26. 11. 2021 Okrouhlá – Dnes ráno mi zazvonil telefon. Volal mi Gustav...

Ani letos si kapra z Jedovnic nikdo neodveze

Ani letos si kapra z Jedovnic nikdo neodveze

8. 11. 2021 Jedovnice – Tedy máme tím na mysli kapra, kterého...

Vyhlášení celkových výsledků OBL netradičně

Vyhlášení celkových výsledků OBL netradičně

7. 7. 2021 Blansko – Na netradičním místě a v netradičním...

Sloupský lesní běh a MUM. Neporažení titáni OBL

Sloupský lesní běh a MUM. Neporažení titáni OBL

21. 6. 2021 Sloup, Blansko – Lomnice. Je to až s podivem jak něco tak...

Boskovické běhy pokračují v tradici!

Boskovické běhy pokračují v tradici!

17. 6. 2021 Boskovice. Po deseti ročnících donutila vzniklá situace a...

  • Letošní rok bohužel bez Okrouhlé

  • Ani letos si kapra z Jedovnic nikdo neodveze

  • Vyhlášení celkových výsledků OBL netradičně

  • Sloupský lesní běh a MUM. Neporažení titáni OBL

  • Boskovické běhy pokračují v tradici!

Výsledky závodu:

Dostupné kategorie:
2021_07_04-Boskovicke_behy-vysledky
Hlavní závod
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
přípravka hoši
přípravka dívky
Propozice:Propozice
Profil tratě:Profil


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:04.07.2021
Slunečno   Boskovické běhyTrať:12000 m
25°C   Katerogie: Hlavní závod12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
11Kohut JanFenix Sport Blansko1985MA100:42:01,0080
2462Dvořák PavelAtletika Alojzov1982MA200:42:22,000:00:21,00x
3484Kovář MartinSebranice2001MA300:45:26,000:03:25,0076
4543Šmída MichalAK Olymp Brno2001MA400:48:20,000:06:19,00x
5311Dvořáček JiříFenix Sport1968MC100:48:47,000:06:46,00x
6560Petr RadekFenix Sport Blansko1985MA500:49:08,000:07:07,0073
71456Beneš PetrAK Drnovice1987MA600:49:17,000:07:16,00x
817Nečas VítězslavVelenov1978MB100:49:31,000:07:30,0071
9243Horňová AdrianaFenix Sport Blansko2000ZA100:50:27,000:08:26,0040
10192Šperka MartinMinerva-A Boskovice1970MC200:50:29,000:08:28,0070
1124Velocha ZdeněkDrahany1989MA700:50:48,000:08:47,00x
12544Kroupa JiříSK Rožná1994MA800:51:03,000:09:02,00x
1344Fiala OndřejBoskovice1982MA900:51:09,000:09:08,0069
14272Zahrádka DavidBrno1995MA1000:51:22,000:09:21,00x
15209Menšík OndřejBoskovice1989MA1100:51:35,000:09:34,0068
16202Streit Pavel2000MA1200:51:50,000:09:49,00x
17111Kuchař JanSDH Vojnice1976MB200:52:33,000:10:32,00x
18275Maresch MichalKřetín1994MA1300:52:37,000:10:36,0067
19222Krátký PavelFenix Sport Olomučany1974MB300:52:47,000:10:46,0066
20277Jančík TomášElite Sport Boskovice1972MB400:52:54,000:10:53,0065
21473Bortlík PavelAK Tišnov1983MA1400:53:31,000:11:30,00x
22257Heger MichalKunčina1981MB500:53:43,000:11:42,00x
23276Jadrný PetrTJ Liga 100 Olomouc1975MB600:53:56,000:11:55,00x
24115Dokoupil MartinLetovice1985MA1500:53:57,000:11:56,0064
25283Ryšávková KateřinaFenix Sport1977ZB100:54:12,000:12:11,00x
2667Fiala MirekBoskovice1979MB700:54:14,000:12:13,0063
27552Sedlák MichalTHE SPACE1968MC300:54:15,000:12:14,00x
28218Ondráček PetrPetrovice1988MB800:54:23,000:12:22,0062
29258Kallehauge JesperPraha1966MC400:54:31,000:12:30,00x
30305Tenora LukášTJ Sokol Vranová1986MA1600:54:42,000:12:41,0061
31480Bělohlávek Jiřívirtutibus a.s.1984MA1700:54:52,000:12:51,00x
32474Tesařová MarkétaSK Žabovřesky Brno1994ZA200:54:56,000:12:55,00x
33279Otevřelová KristýnaColumbia Montrail1987ZA300:55:14,000:13:13,00x
34466Jančařík PetrAAC Brno1968MC500:55:15,000:13:14,00x
35541Bednář ZbyněkTišnov1973MB900:55:22,000:13:21,00x
36312Zemánek MiroslavFénix sport Blansko/Bořitov1979MB1000:55:25,000:13:24,0060
37478Bockaj CarlosSRTG Ceska Trebova1972MB1100:55:31,000:13:30,00x
38230Vránek DavidBrno1978MB1200:55:58,000:13:57,00x
39465Jančaříková LenkaAAC Brno1970ZC100:56:10,000:14:09,00x
4060Foral RomanBrno1967MC600:56:12,000:14:11,00x
41278Nelešovský PavelBeRUN1980MB1300:56:26,000:14:25,00x
42536Nováček RomanČučice1973MB1400:56:29,000:14:28,00x
43211Cekota ZdeněkBoskovice1989MA1800:56:32,000:14:31,0059
447Dubský RomanPřibyslav1978MB1500:56:44,000:14:43,00x
45189Weis JosefOlešnice1974MB1600:57:13,000:15:12,0058
46143Miček TomášOlomouc1984MA1900:57:48,000:15:47,00x
47246Hatlapatka RadimBrno1987MA2000:57:51,000:15:50,00x
4820Dostál PavelKonice1974MB1700:57:59,000:15:58,00x
49252Ševčík PetrBoskovice1989MA2100:57:59,000:15:58,0057
50242Cháb JaromírRozběháme Boskovicko1979MB1800:58:19,000:16:18,0056
5171Nováček JosefSDH Čučice1958MD100:58:31,000:16:30,00x
526Krajíčková GabrielaEmanuel1983ZA400:58:34,000:16:33,00x
53158Ondryáš PetrTJ Liga 100 Olomouc1980MB1900:58:37,000:16:36,00x
5494Prosecky TomasBrno1980MB2000:58:38,000:16:37,00x
55177Zaoral MartinSTS Chvojkovice-Brod1981MB2100:58:53,000:16:52,00x
56547Louka Josef2001MA2200:59:15,000:17:14,00x
57545Nesázal MarekRadun Luhačovice1973MB2200:59:26,000:17:25,00x
58291Nešpor MartinTK OPEN1973MB2300:59:39,000:17:38,00x
59269Štěpán Martinchodci1971MC700:59:44,000:17:43,00x
60159Strouhal TomášVelké Opatovice1974MB2400:59:55,000:17:54,0055
61110Protivánek JindřichSDH Vojnice1980MB2500:59:55,000:17:54,00x
62471Tumová SimonaBrno1994ZA500:59:58,000:17:57,00x
63208Pokorná MonikaBoskovice1985ZA601:00:06,000:18:05,0036
64170Maršoun MartinVelenov1976MB2601:00:09,000:18:08,0054
65281Stehlík PavelVP Agro1974MB2701:00:26,000:18:25,00x
66532Hrýbalová Veronika1995ZA701:00:26,000:18:25,00x
67303Gric AntonínBrno1992MA2301:00:27,000:18:26,00x
6810Palán PetrSDH Světlá1983MA2401:00:29,000:18:28,0053
69295Kalaš RudolfInvalidovna Boskovice1971MC801:01:10,000:19:09,0052
7056Staníček JanObora1990MA2501:01:22,000:19:21,0051
71550Přichystal ŠtěpánGatema1989MA2601:01:22,000:19:21,0050
72153Krajicek MartinBoskovice1985MA2701:01:34,000:19:33,0049
73256Vránová AnnaBrno1991ZA801:01:42,000:19:41,00x
74201Landa JaroslavMinerva Boskovice1957MD201:01:46,000:19:45,0048
7522Nádvornik JanBoskovice1986MA2801:01:47,000:19:46,0047
76469Opluštil LadislavLysice1971MC901:01:57,000:19:56,0046
77232Novotný PetrAK Kuřim1965MC1001:02:04,000:20:03,00x
78253Telenský VáclavVelešovice1989MA2901:02:15,000:20:14,00x
79289Cichra VojtěchTJ Sokol Vranová1999MA3001:02:18,000:20:17,0045
80290Cichrová MonikaTJ Sokol Vranová1994ZA901:02:18,000:20:17,0033
8192Halámek TomášBrno1972MB2801:02:42,000:20:41,00x
82250Pavlů AndreaRozběháme Boskovicko1979ZB201:02:47,000:20:46,0031
8388Balaštík StanislavBoskovice1991MA3101:02:47,000:20:46,0044
84103Antonín PavelBrno1984MA3201:02:50,000:20:49,00x
85499Petřík AlešBrno 9 Vinohrady1979MB2901:03:08,000:21:07,00x
86288Cichra RostislavTJ Sokol Vranová1969MC1101:03:14,000:21:13,0043
87476Zemánková AnetaLetovice2003W101:03:15,000:21:14,00-
88197Horák JakubMinerva Boskovice1991MA3301:03:20,000:21:19,0042
89200Žůrek JanŠneci v behu1990MA3401:03:48,000:21:47,00x
90534Gruberová PavlínaBoskovice1982ZA1001:03:57,000:21:56,0030
91228Suchý ŠtěpánPraha1987MA3501:04:00,000:21:59,00x
92549Buš JiříRájec Jestřebí1994MA3601:04:00,000:21:59,0041
93183Kouřil RadimBoskovice1970MC1201:04:18,000:22:17,0040
94193Kleveta KarelMinerva1976MB3001:04:19,000:22:18,0039
95161Jurdová MonikaBrno1986ZA1101:04:30,000:22:29,00x
96178Paděra PetrBlansko1989MA3701:04:56,000:22:55,0038
97284Dvořáková JitkaProstějov1990ZA1201:05:28,000:23:27,00x
98151Vybíhal AdamProtivanov1997MA3801:05:31,000:23:30,00x
99286Fajks PetrIvančice1987MA3901:05:48,000:23:47,00x
100180Vyroubal MichalTři veteráni1968MC1301:06:08,000:24:07,00x
10129Hrubešová DitaSynthon1970ZC201:06:20,000:24:19,0029
102239Mazánková KamilaRozběháme Boskovicko1989ZA1301:06:24,000:24:23,0028
103535Krejsová PetraKometky Boskovice1979ZB301:06:30,000:24:29,0027
1045Urbánová DanaLetovice1980ZB401:06:32,000:24:31,0026
105282Koutný RadekBoskovice1967MC1401:06:33,000:24:32,0037
106215Tenora TomášKMK Újezd u Kunštátu1987MA4001:07:06,000:25:05,0036
10778Klíč AntonínBoskovice1988MA4101:07:08,000:25:07,0035
10848Dvořáček JiříBoskovice1974MB3101:07:15,000:25:14,0034
109205Boháč JiříBehejBrno.com1954MD301:07:17,000:25:16,00x
110307Novotná KateřinaTJ Sokol Vranová1995ZA1401:07:25,000:25:24,0025
111477Zemánková NaděždaLetovice1973ZB501:07:32,000:25:31,0024
112472Sobotka MartinBrno1976MB3201:07:33,000:25:32,00x
113294Stőhrová AnnaTJ Sokol Vranová1983ZA1501:07:34,000:25:33,0023
114546Slouka LukášBlansko1995MA4201:07:39,000:25:38,0033
1151314Hegrová IvonaValím Valím Hostěrádky1969ZC301:07:59,000:25:58,00x
116292Krčilová AnetaTJ Sokol Vranova1979ZB601:08:02,000:26:01,0022
117479Vojtíšek TomášAC Moravská Slávia Brno1973MB3301:08:06,000:26:05,00x
118468Kovář PavelVelké Opatovice1978MB3401:08:08,000:26:07,0032
119255Pančocha OndřejPozořice1978MB3501:08:36,000:26:35,00x
120213Bábek MartinŠneci v běhu1971MC1501:08:44,000:26:43,00x
121207Pačínková LibušeTJ Rytmus Boskovice1993ZA1601:08:44,000:26:43,0021
122120Hlaváček TomášFC Spešov1993MA4301:08:48,000:26:47,0031
123268Cikanek PavelChrudichromy1986MA4401:09:01,000:27:00,0030
124301Rozlívka LiborJavorník1968MC1601:09:08,000:27:07,00x
125475Kováč RobertVelké Opatovice1972MB3601:09:13,000:27:12,0029
126114Prokop AlešEssence International s.r.o.1972MB3701:09:34,000:27:33,00x
127270Havelka PavelVelenov1986MA4501:09:55,000:27:54,0028
12861Vyroubalová KateřinaKonice1976ZB701:10:07,000:28:06,00x
129542Buchtová Jana4MAXFITNESS1970ZC401:10:15,000:28:14,00x
130144Mičková IvetaPlumlov1985ZA1701:10:23,000:28:22,00x
131306Ovadová KateřinaNiva1997ZA1801:10:31,000:28:30,00x
132548Buš RomanRájec Jestřebí1965MC1701:10:47,000:28:46,0027
133127Rozehnal RomanKonice1975MB3801:10:53,000:28:52,00x
134152Širůčková MartinaRozběháme Boskovicko1983ZA1901:11:37,000:29:36,0020
13557Širůček PetrRozběháme Boskovicko1976MB3901:11:38,000:29:37,0026
136302Lošťáková AnetaSuchý1995ZA2001:11:45,000:29:44,0019
13721Pellová GabrielaBrno1979ZB801:12:04,000:30:03,00x
13895Vránová ZuzanaBrno1959ZD101:12:24,000:30:23,00x
139105Zabloudil IvoRousínov1968MC1801:12:30,000:30:29,00x
140150Ivan JaroslavKarlín1960MD401:13:01,000:31:00,00x
141238Dufková MiroslavaRozběháme Boskovicko1970ZC501:13:02,000:31:01,0018
14238Novotný LukášRosice1990MA4601:13:30,000:31:29,00x
143557Kubinová AdélaElite Sport Boskovice2004W201:13:39,000:31:38,00-
144237Horká IvkaRozběháme Boskovicko1989ZA2101:13:56,000:31:55,0017
145129Pitner PetrVelen1983MA4701:14:04,000:32:03,00x
146107Freitinger PavelVsetín1964MC1901:14:09,000:32:08,00x
147470Burián TomášBoskovice1981MB4001:14:32,000:32:31,0025
148561Hančl MatyášCKS Žižkov1987MA4801:14:35,000:32:34,00x
149481Jun RadekVíska1975MB4101:14:37,000:32:36,00x
150300Kotoučková SimonaRozseč nad Kunštátem1999ZA2201:14:49,000:32:48,0016
151265Adámková KateřinaBoskovice1994ZA2301:15:17,000:33:16,0015
152267Blahová PetraVelké Opatovice1994ZA2401:15:17,000:33:16,0014
153146Jakubcová RomanaŽďárná1995ZA2501:15:31,000:33:30,0013
154145Češka JanBoskovice1984MA4901:15:31,000:33:30,0024
155126Šacher TomášSvitávka1975MB4201:15:33,000:33:32,0023
15645Tichá PetraKonice1985ZA2601:15:42,000:33:41,00x
15759Svoboda MartinBoskovice1978MB4301:15:49,000:33:48,0022
1588Knecht MilanMilda-team Brno1961MD501:16:02,000:34:01,00x
15912Ondráček RomanBoskovice1998MA5001:16:04,000:34:03,0021
160273Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno1960ZD201:16:14,000:34:13,00x
161155Richter LiborŽďárná1978MB4401:16:16,000:34:15,0020
162217Ondráčková LuciePetrovice1990ZA2701:16:21,000:34:20,0012
163223Špidlík PetrBoskovice2002M101:16:22,000:34:21,00-
164271Havelková RadkaVelenov1986ZA2801:16:35,000:34:34,0011
165176Petřek ZdenekSokol Bohuňovice1958MD601:16:42,000:34:41,00x
166117Dvořáčková DagmarAC Moravská Slavia Brno1950ZD301:16:45,000:34:44,00x
167467Štaffová ZuzanaPřemyslovice1978ZB901:16:46,000:34:45,00x
168293Kachlíková IvanaBoskovice1990ZA2901:16:57,000:34:56,0010
169261Vondráčková LadislavaŠternberk1974ZB1001:17:17,000:35:16,00x
17018Malounek PetrBoskovice1982MA5101:17:42,000:35:41,0019
171297Volkmannová KvětaHamry nad Sázavou1980ZB1101:18:01,000:36:00,00x
172160Strouhalová JanaVelké Opatovice1974ZB1201:18:01,000:36:00,009
173463Pešová KamilaBoskovice1999ZA3001:18:02,000:36:01,008
174515Tůma FilipOchoz1984MA5201:18:02,000:36:01,00x
175167Střítežská JolanaLipůvka1972ZB1301:18:12,000:36:11,007
176483Lefflerová MonikaVíska u Chotěboře1989ZA3101:18:49,000:36:48,00x
177216Zouharová VeronikaPetrovice1985ZA3201:18:53,000:36:52,006
17899Petržela LukášSkalice nad Svitavou1983MA5301:19:06,000:37:05,0018
179285Tůmová ŠarkaBoskovice1981ZB1401:19:40,000:37:39,005
180234Pešová VeronikaBoskovice1996ZA3301:20:34,000:38:33,004
181165Herman MichalČerná Hora1980MB4501:20:51,000:38:50,0017
182254Pokorná MartaBoskovicel1976ZB1501:21:13,000:39:12,003
183101Fabriková BlankaBrno1960ZD401:21:47,000:39:46,00x
184102Fabrik MiroslavBrno1959MD701:21:47,000:39:46,00x
185206Koudelková JanaBoskovice1984ZA3401:21:48,000:39:47,002
186199Bednaříková SoňaLysice1993ZA3501:22:16,000:40:15,001
187198Klementová BeátaZbraslavec1984ZA3601:22:16,000:40:15,001
188224Cimprich PetrNordic walking Olomouc1986MA5401:22:30,000:40:29,00x
189163Geršl PavelProtivanov1994MA5501:23:36,000:41:35,00x
190226Gazdíková IvetaKnínice1975ZB1601:23:45,000:41:44,001
19181Geršlová VeronikaProtivanov1991ZA3701:23:47,000:41:46,00x
192533Zkořepa PetrElite Sport Boskovice2005M201:24:38,000:42:37,00-
193264Kratochvílová JanaSvitávka1983ZA3801:25:55,000:43:54,001
194236Čech JiříBoskovice1972MB4601:26:09,000:44:08,0016
195100Vostal TomášRozběháme Břeclav1985MA5601:26:10,000:44:09,00x
196169Novosad PetrBoskovice1981MB4701:26:15,000:44:14,0015
1972Kowolowski HanaJMB1975ZB1701:26:35,000:44:34,00x
198191Lujková LenkaVážany1982ZA3901:26:47,000:44:46,00x
19966Motlová LibušeKonice1967ZC601:29:04,000:47:03,00x
200227Rokošová PavlínaStudnice1981ZB1801:32:09,000:50:08,00x
201299Roudná KateřinaProstě běž1983ZA4001:34:12,000:52:11,00x
20247Pikal KarelKVS Olomouc1949MD801:34:44,000:52:43,00x
203241Janová PetraStrážek1973ZB1901:35:33,000:53:32,00x
204240Skryjova Zdena4maxfitness1965ZC701:35:33,000:53:32,00x
205235Dražan LiborUniverzita obrany1960MD901:38:40,000:56:39,00x
20634Sodomková LenkaAK Tišnov1982ZA4101:43:32,001:01:31,00x
207148Kristoforyová MarkétaŠneci v běhu1974ZB2001:43:32,001:01:31,00x
20875Gregušová Hell.Báječné ženy v běhu1965ZC801:46:08,001:04:07,00x
20976Pavlačka LukášBrno1985MA5701:46:08,001:04:07,00x
21069Jirásková VěraMoravská Slavia1955ZD501:46:12,001:04:11,00x
211118Hrubý MilanBlansko1938MD1001:51:56,001:09:55,0014
212310Kunc JosefOrel Vyškov1960MD1102:00:27,001:18:26,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:04.07.2021
Slunečno   Boskovické běhyTrať:1600 m
25°C   Katerogie: starší žáci12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1523Přikryl Vojtěch2006100:05:21,09x
2421Hrdlička ErikBoskovice2006200:06:27,030:01:05,9440
3375Fiala DanielBoskovice2007300:06:55,050:01:33,9636
4393Sikora SaulOstrava2007400:08:31,090:03:10,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:04.07.2021
Slunečno   Boskovické běhyTrať:1600 m
25°C   Katerogie: starší žákyně12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1454Kniesová LucieAK Ludvíka Daňka Blansko2007100:07:04,0740
2328Fialová AnetaBoskovice2007200:08:18,100:01:14,0336
3408Roudná KateřinaBoskovice2007300:08:58,020:01:53,9533
4399Sedláková MichaelaBlansko2007400:10:17,080:03:13,0131


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:04.07.2021
Slunečno   Boskovické běhyTrať:800 m
25°C   Katerogie: mladší žáci12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1500Šír MartinBYAC Brno2008100:02:33,04x
2442Dostál DominikElite Sport Boskovice2009200:02:42,030:00:08,9940
3354Burkoň ŠimonSvitávka2009300:02:42,040:00:09,0036
4420Sychra MichalBoskovice2008400:02:43,010:00:09,9733
5336Hruda TomášBoskovice2009500:02:43,020:00:09,9831
6379Kotek TomášVoděrady2009600:02:46,010:00:12,9730
7555Herčík MichalElite Sport Boskovice2008700:02:49,040:00:16,0029
8358Včelík PetrSvitávka2009800:03:06,010:00:32,9728


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:04.07.2021
Slunečno   Boskovické běhyTrať:800 m
25°C   Katerogie: mladší žákyně12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1531Vávrů HanaElite Sport Boskovice2008100:02:50,0540
2492Zamazalová EliškaAK LD Blansko2009200:02:54,070:00:04,0236
3431Krejčí BarboraElite Sport Boskovice2009300:02:57,030:00:06,9833
4448Meluzínová NelaElite Sport Boskovice2009400:03:06,020:00:15,9731
5496Jančaříková KarolínaVSK UNI Brno2008500:03:11,080:00:21,03x
6386Beránková EliškaBoskovice2009600:03:34,050:00:44,0030
7362Řeháková ErikaAC Moravský Krumlov2008700:03:45,060:00:55,01x
8529Hamplová KarolínaBoskovice2009800:03:59,080:01:09,0329
9527Michovská IlonaBoskovice2008900:04:09,080:01:19,0328


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:04.07.2021
Slunečno   Boskovické běhyTrať:800 m
25°C   Katerogie: přípravka hoši12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1522Přikryl Lukáš2010100:02:46,09x
2369Sikora NatanOstrava2010200:02:49,030:00:02,94x
3509Řehák ŠimonElite Sport Boskovice2010300:02:55,090:00:09,0040
4553Frydryšek ŠimonVratimov2011400:02:56,000:00:09,91x
5337Hruda PetrBoskovice2011500:03:16,020:00:29,9336
6498Láník RadekBoskovice2011600:03:19,050:00:32,9633
7391Strachota AdamAK Kuzina Drnovice2011700:03:32,040:00:45,95x
8556Mazal VojtaBoskovice2010800:03:34,020:00:47,9331
9504Mouka JakubSKMB Boskovice2010900:03:35,080:00:48,9930
10419Sychra RadekBoskovice20111000:03:38,090:00:52,0029
11378Pavlačka MatyášBrno20111100:04:49,100:02:03,01x
12451Novák OndrejUnkovice20111200:05:02,090:02:16,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:04.07.2021
Slunečno   Boskovické běhyTrať:800 m
25°C   Katerogie: přípravka dívky12. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1361Řeháková VeronikaAC Moravský Krumlov2010100:03:02,05x
2524Přikrylová AdélaFénix Sport2010200:03:02,090:00:00,04x
3407Roudná MichaelaBoskovice2010300:03:04,070:00:02,0240
4427Blaťáková KarolínaTJ Sokol Velké Meziříčí2010400:03:09,040:00:06,99x
5506Skořepová SofieElite Sport Boskovice2011500:03:10,070:00:08,0236
6381Novotná TerezaAC Moravský Krumlov2010600:03:17,050:00:15,00x
7530Horská NikolaVavřinec2010700:03:19,030:00:16,9833
8511Pozorská Ivona2010800:03:33,090:00:31,04x
9453Odehnalova NatalieVoděrady2010900:03:34,070:00:32,0231
10376Fialová NicolBoskovice20111000:03:50,020:00:47,9730
11519Hýlová DorotaRaduň20101100:03:52,010:00:49,96x
12528Michovská IvetaBoskovice20101200:04:12,010:01:09,9629
13437Menšíková ViktorieBoskovice20111300:04:49,070:01:47,0228
14395Ondroušková NelaBoskovice20101400:04:58,040:01:55,9927
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-21  /  Tisk:04.12.2021
© Malin 2015-21