O kresníB ěžeckáL iga  2018
Novinky na webu ještě jednou

Novinky na webu ještě jednou

18. 4. 2018 Blansko – Stále intenzivně pracujeme na úpravách...

Březen, za kamna vlezem. Duben, s OBL závodit budem!

Březen, za kamna vlezem. Duben, s OBL závodit budem!

2. 4. 2018 Hořice, Skalice, Blansko – Trošku upravenou pranostikou se...

Webové stránky OBL v novém.

Webové stránky OBL v novém.

27. 3. 2018 Blansko – S prvním jarním dnem, nám...

Ve Skalici jen trochu jinak, ale hodně originálně!

Ve Skalici jen trochu jinak, ale hodně originálně!

23. 3. 2018 Skalice nad Svitavou - Blanensko se může pochlubit velkou běžeckou...

2018 03 06 Velikonocni zajic

Velikonoční běh v Olešnici i letos

6. 3. 2018 Olešnice – Potřetí se v období Velikonoc uskuteční běžecké závody v destinaci...

  • Novinky na webu ještě jednou

  • Březen, za kamna vlezem. Duben, s OBL závodit budem!

  • Webové stránky OBL v novém.

  • Ve Skalici jen trochu jinak, ale hodně originálně!

  • Velikonoční běh v Olešnici i letos

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:14.04.2018
Slunečno   Skalická desítkaTrať:9800 m
16°C   Katerogie: muži21. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
156Plhoň PatrikElite Sport Boskovice/Boskovice1980M100:38:47,1580
22Barbořík JanElite Sport Max Team Blansko/Blansko1983M200:39:00,8400:00:13,6976
333Klopec AlešBlansko/Blansko1978MV1100:39:28,7500:00:41,6073
410Dvořáček JiříElite Sport Max Team/Blansko1968MV2100:39:36,2700:00:49,1271
531Karlík PetrTriSki klub Márovky - Blansko/Blansko1982M300:40:58,5800:02:11,4370
622Huťka Jiří/Bořitov/Brno1991M400:41:27,7600:02:40,6169
771Šperka MartinMinerva Boskovice/Boskovice1970MV1200:42:16,4500:03:29,3068
813Grün GustavAC Okrouhlá/Okrouhlá1968MV2200:43:14,6700:04:27,5267
970Škvařil Jan/Blansko1973MV1300:43:22,6000:04:35,4566
107Buš OndřejRáječko/Ráječko1985M500:43:35,7800:04:48,6365
11240Beneš PetrBlansko1987M600:43:41,5200:04:54,3764
1261Weis JosefElite Sport Boskovice1974MV1400:44:05,7200:05:18,5763
1339Krška Michal/Blansko1984M700:44:30,5600:05:43,4162
1428Kalaš RudolfBoskovice/Boskovice1971MV1500:45:23,6500:06:36,5061
15239Sedlák MichalLhota Rapotina1968MV2300:46:06,1000:07:18,9560
16241Petrů RadimSport Boskovice1971MV1600:46:11,4800:07:24,3359
1721Horský RadekOB Veselice/Vavřinec1978MV1700:46:28,7500:07:41,6058
18231Macura JanHorizont Kola Novák Blansko1972MV1800:46:41,2300:07:54,0857
1964Zemánek MiroslavBořitov/Bořitov1979M800:47:16,8900:08:29,7456
2032Kinc PavelVF sport team Černá Hora1974MV1900:48:05,2400:09:18,0955
21246Odehnal TomášBoskovice1968MV2400:48:42,9000:09:55,7554
2220Holý Vítek1979M900:49:46,6500:10:59,50x
23152Novák ZdeněkHorizont Kola Novák Blansko1961MV2500:49:59,7600:11:12,6153
2454Nováček JosefSDH Čučice/Čučice1958MV3100:50:21,5800:11:34,43x
2545Landa JaroslavMinerva Boskovice/Boskovice1957MV3200:52:16,8800:13:29,7352
2653Nedvěd MartinBlansko1983M1000:52:16,8800:13:29,7351
2768Šamonil Petr/Rájec - Jestřebí1962MV2600:52:31,4700:13:44,3250
28228Hrůza VladimírBrno1960MV2700:54:09,3100:15:22,16x
29151Lorenc AntonínBlansko1964MV2800:54:39,8200:15:52,6749
30237Patloka IvoBoskovice1979M1100:54:42,8700:15:55,7248
3117Henek DušanDůchodců/Boskovice1972MV11000:57:21,6100:18:34,4647
32234Brychta VlastimilIKMF Blansko1982M1200:57:36,5000:18:49,3546
336Buš Jiří/Rájec-Jestřebí1994M1300:58:02,5900:19:15,4445
34242Buš RomanRájec1965MV2900:58:02,6100:19:15,4644
3558Procházka JanRBK Blansko/Ráječko1979M1400:58:32,8700:19:45,7243
363Bařinka JanBoskovice/Boskovice1984M1500:58:59,3000:20:12,1542
3755Petržela LukášSkalice1983M1600:59:43,5400:20:56,3941
38245Křepela JiříSTK Zbraslavec1975MV11101:00:02,5100:21:15,3640
39236Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko1962MV21001:03:08,1400:24:20,9939
40203Klepal PetrPerun Team Blansko1966MV21101:08:45,7700:29:58,6238
41232Hrubý MilanBlansko1938MV3301:30:19,9900:51:32,8437


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:14.04.2018
Slunečno   Skalická desítkaTrať:4800 m
16°C   Katerogie: ženy/ junioři/ juniorky21. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
149Marek SamuelElite Sport Boskovice2002Jři100:21:05,8940
2243Vybošťok Adambiatlon Blansko2001Jři200:21:25,6700:00:19,7836
378Barešová MiladaStopa Skalice1975ŽV1100:21:57,5000:00:51,6140
4227Široký StanislavBlansko2001Jři300:22:29,6300:01:23,7433
5200Klepalová KamilaPerun Team Blansko1996Ž100:22:38,3500:01:32,4636
635Komárková ZdeňkaKomety Olešnice1974ŽV1200:23:00,9100:01:55,0233
7247Kolářová KateřinaBlansko1985Ž200:25:13,3100:04:07,4231
8208Loubal JakubZboněk2001Jři400:25:34,4300:04:28,5431
976Žákovská AlenaHorizont Blansko/Blansko1962ŽV2100:25:40,2700:04:34,3830
1060Suchánková ZdenkaBlansko/Blansko1963ŽV2200:25:55,7500:04:49,8629
11201Klepalová VendulaPerun Team Blansko1998Ž300:27:10,5100:06:04,6228
12230Hošková JustýnaElite Sport Boskovice2000Jky100:27:19,2600:06:13,3740
13238Patloková SimonaBoskovice1979Ž400:27:56,1600:06:50,2727
14229Tesařová JitkaRBK Blansko1964ŽV2300:29:31,1000:08:25,2126
15145Liberová BarboraBoskovice1972ŽV1300:30:31,3800:09:25,4925
16233Procházková MartinaOlešnice1977ŽV1400:32:05,9200:11:00,0324
1762Weisová BarboraElite Sport Boskovice1980Ž500:32:16,6800:11:10,7923
1836Kovácsová AlžbětaElite Sport Boskovice/Olešnice2005ŽkyM100:32:17,6100:11:11,72-
19248Kotlánová JanaSkalice1986Ž600:32:25,2100:11:19,3222
20244Hrubá AdélaBrno2000Jky200:32:39,6300:11:33,74x
21235Škvařilová RadkaVysočany/TJ Vysočany1991Ž700:35:26,8400:14:20,9521
22217Kepáková MarieDůchodci Boskovice1980Ž800:36:24,4500:15:18,5620
23202Klepalová LenkaPerun Team Blansko1966ŽV2400:37:57,8400:16:51,9519


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:14.04.2018
Slunečno   Skalická desítkaTrať:1200 m
16°C   Katerogie: ŽkyS21. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1213Štoudková PavlaASK Blansko2003ŽkyS100:04:14,9540
240Kubinová AdélaElite Sport Boskovice2004ŽkyS200:05:00,7800:00:45,8336
3215Škvařilová StelaAK Blansko Dvorská2004ŽkyS300:05:16,9600:01:02,0133
4143Široká EliškaAK Blansko Dvorská2004ŽkyS400:05:16,9600:01:02,0131
5125Barešová RozálieTK Stopa Skalice2004ŽkyS500:05:51,3700:01:36,4230


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:14.04.2018
Slunečno   Skalická desítkaTrať:1500 m
16°C   Katerogie: ŽciS21. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1225Nečas AdamAK Blansko Dvorská2004ŽciS100:06:00,7940
247Malits MarekASK Blansko/Blansko2004ŽciS200:06:15,1900:00:14,4036
366Zourek DavidBlansko2003ŽciS300:06:18,9400:00:18,1533
4226Dankovský MatyášAK Blansko Dvorská2004ŽciS400:06:33,3800:00:32,5931
5115Dvořák TomášZŠ Lipovec2003ŽciS500:06:36,2500:00:35,4630
68Daněk ŠtěpánHorizont Blansko/Blansko2004ŽciS600:08:53,1700:02:52,3829


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:14.04.2018
Slunečno   Skalická desítkaTrať:700 m
16°C   Katerogie: ŽkyM21. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
144Křížová ViktorieElite sport Boskovice 2006ŽkyM100:02:42,2940
25Bezdíčková DominikaASK Blansko/Blansko2006ŽkyM200:02:46,8700:00:04,5836
323Jakusidisová VeronikaASK Blansko2005ŽkyM300:02:51,4300:00:09,1433
450Matušková JulieASK Blansko/Blansko2005ŽkyM400:02:55,8600:00:13,5731
5210Procházková NelaHorní Lhota2005ŽkyM500:02:58,7500:00:16,4630
624Jandáková LeonaASK Blansko/Blansko2006ŽkyM600:03:01,1500:00:18,8629
727Kadrmasová EllenASK Blansko2006ŽkyM700:03:07,7500:00:25,4628
873Štefanová MartinaASK Blansko2006ŽkyM800:03:14,8000:00:32,5127


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:14.04.2018
Slunečno   Skalická desítkaTrať:1200 m
16°C   Katerogie: ŽciM21. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1144Zouhar TadeášACT Lerak Blansko2005ŽciM100:04:30,9240
237Kroupa KryštofAK Blansko Dvorská/Blansko2005ŽciM200:04:35,9300:00:05,0136
343Křivánek Richardelite sport boskovice2006ŽciM300:04:44,9000:00:13,9833
479Kyzlink RichardASK Blansko2006ŽciM400:05:03,1800:00:32,2631
5147Koudelka MatyášElite sport Boskovice2006ŽciM500:05:34,1000:01:03,1830
6120Skořepa PetrElite sport Boskovice/ Svitávka2005ŽciM600:07:15,3100:02:44,3929


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:14.04.2018
Slunečno   Skalická desítkaTrať:400 m
16°C   Katerogie: Mladší chlapci21. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
112Ellinger ŠimonASK Blansko/Blansko2009MlCh100:01:29,67x
297Kotas VáclavLetovice2010MlCh200:01:32,7800:00:03,11x
352Muzikář OndřejTJ Sokol Bílovice nad Svitavou/Bílovice ...2010MlCh300:01:35,3200:00:05,65x
4103Mariak SamuelASK Blansko2009MlCh400:01:36,3000:00:06,63x
5105Hruda TomášDrahanský sport team2009MlCh500:01:40,6800:00:11,01x
689Kratochvíl LukášLusaana2009MlCh600:01:41,9200:00:12,25x
718Heřman JakubTJ Sokol Bílovice nad Svitavou/Bílovice ...2009MlCh700:01:45,7100:00:16,04x
8150Henek AloisBoskovice2009MlCh800:01:46,9600:00:17,29x
951Musil MatějASK Blansko/Blansko2010MlCh900:01:51,5300:00:21,86x
10148Slavík AntonínStopa Skalice2009MlCh1000:02:17,8800:00:48,21x
11128Šustáček MirekElite sport Boskovice/ Doubravice2010MlCh1100:02:21,7400:00:52,07x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:14.04.2018
Slunečno   Skalická desítkaTrať:300 m
16°C   Katerogie: Mladší dívky21. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
187Zamazalová EliškaASK Blansko2009MlD100:01:07,37x
281Novotná JustýnaElite Boskovice2009MlD200:01:08,8700:00:01,50x
34Bezdíčková DanielaASK Blansko2010MlD300:01:10,5900:00:03,22x
425Jandáková ZuzanaASK Blansko/Blansko2009MlD400:01:14,6900:00:07,32x
585Šperková AnnaELITE sport Boskovice2009MlD500:01:16,8700:00:09,50x
6212Hegedüšová SimonaElite Sport Boskovice2009MlD600:01:17,4200:00:10,05x
777Žáková RebeccaAK Blansko Dvorská /Blansko2010MlD700:01:18,2800:00:10,91x
884Kyzlinková NoraASK Blansko2009MlD800:01:18,2800:00:10,91x
974Šujanová RozálieAKBD/Blansko2009MlD900:01:18,9600:00:11,59x
10130Patloková LauraMagistrTom2009MlD1000:01:19,6300:00:12,26x
11134Valášková AnnaAK Blansko Dvorská2009MlD1100:01:21,2400:00:13,87x
12113Uhříkova KarolínaSak Zidlochovice2010MlD1200:01:22,6000:00:15,23x
13137Krejčiříková AnežkaASK Blansko2010MlD1300:01:23,4400:00:16,07x
1498Šafránková AnnaNa rybníku2010MlD1400:01:27,1700:00:19,80x
1583Vošlajerová AliceStopa Skalice2009MlD1500:01:27,5400:00:20,17x
1686Mikulášková NelaElite sport Boskovice/ Boskovice2010MlD1600:01:28,6100:00:21,24x
1792Juračková KarolínaAK Blansko Dvorská/ Horní Lhota2009MlD1700:01:29,9100:00:22,54x
18126Malá KarolínaAK Blansko2009MlD1800:01:31,9900:00:24,62x
19114Ševčíková KamilaStopa Skalice2009MlD1900:01:32,4900:00:25,12x
20131Weinhöferová ElenAK Blansko Dvorská2010MlD2000:01:33,7800:00:26,41x
21133Všenská ZuzanaSkalice2009MlD2100:01:34,4500:00:27,08x
22211Petrželová MarikaSloup2009MlD2200:01:39,1300:00:31,76x
23135Richterová DenisaSkalice2009MlD2300:01:43,1400:00:35,77x
DNF75Žampachová AdélaASK Blansko/Blansko2009MlD24DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:14.04.2018
Slunečno   Skalická desítkaTrať:700 m
16°C   Katerogie: Přípravka chlapci21. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1117Krenželok MatějStopa Skalice2008PříCh100:02:50,1140
211Ellinger DenisASK Blansko/Blansko2007PříCh200:02:54,6700:00:04,5636
382Lát DušanAK Blansko Dvorská2007PříCh300:02:59,8300:00:09,7233
415Grünwald MartinAK Blansko Dvorská2007PříCh400:03:01,7200:00:11,6131
563Worbis Radim/Kotvrdovice2007PříCh500:03:03,1100:00:13,0030
693Lipenský MatoušElite sport Boskovice2008PříCh600:03:04,3600:00:14,2529
7224Klimeš BrunoAK Blansko Dvorská2008PříCh700:03:05,6200:00:15,5128
899Šafránek JáchymElite Sport Boskovice/ Doubravice2007PříCh800:03:06,4200:00:16,3127
948Malits RadekASK Blansko/Blansko2008PříCh900:03:08,7400:00:18,6326
10216Škvařil HynekAK Blansko Dvorská2008PříCh1000:03:09,7400:00:19,6325
1196Filka PatrikASK Blansko2007PříCh1100:03:10,4900:00:20,3824
12127Ščudla OndřejElite sport Boskovice/ Boskovice2008PříCh1200:03:11,1400:00:21,0323
13106Poláček DominikACT Lerak2008PříCh1300:03:12,2800:00:22,1722
1465Zouhar Jan/Kotvrdovice2007PříCh1400:03:12,2800:00:22,1721
15109Tomášek MartinAK Blansko Dvorská2008PříCh1500:03:12,2800:00:22,1720
161Augustin TomášAK Blansko Dvorská2007PříCh1600:03:14,5700:00:24,4619
1729Kareš JanSokol Bílovice nad Svitavou/Bílovice nad...2008PříCh1700:03:21,6400:00:31,53x
18209Kepák JakubBrno2008PříCh1800:03:57,7400:01:07,63x
19142Stejskal LeošElite sport Boskovice2008PříCh1900:04:06,6500:01:16,5418


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:14.04.2018
Slunečno   Skalická desítkaTrať:500 m
16°C   Katerogie: Přípravka dívky21. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
169Šamšulová MartinaElite sport Boskovice/Boskovice2007PříD100:01:51,6540
288Šebelová SáraLusaana/ Blansko2008PříD200:01:53,2100:00:01,5636
367Zourková LucieAK Blansko Dvorská2007PříD300:01:56,8000:00:05,1533
480Tichá NatálieASK Balnsko2007PříD400:01:58,1700:00:06,5231
534Kniesová LucieAK Blansko Dvorská/Blansko2007PříD500:02:01,3000:00:09,6530
6138Králová EmaAK Blansko Dvorská2008PříD600:02:04,6900:00:13,0429
7146Koudelková LucieElite sport Boskovice2008PříD700:02:07,1300:00:15,4828
819Heřmanová LucieTJ Sokol Bílovice nad Svitavou/Bílovice ...2007PříD800:02:07,5500:00:15,90x
938Kroupová BarboraAK Blansko Dvorská/Blansko2008PříD900:02:10,1900:00:18,5427
10112Uhříkova BarboraModřice2008PříD1000:02:10,9200:00:19,27x
11140Nedvědová AndreaBlansko2007PříD1100:02:15,1600:00:23,5126
12129Havelková MichaelaStopa Skalice2007PříD1200:02:21,6600:00:30,0125
13111Kejíková EliškaElite Sport Boskovice2007PříD1300:02:23,4000:00:31,7524
1472Štefanová AdélaASK Blansko2008PříD1400:02:24,9000:00:33,2523


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:14.04.2018
Slunečno   Skalická desítkaTrať:100 m
16°C   Katerogie: Přípravka nejmladší21. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
130Kareš MichalSokol Bílovice nad Svitavou2011PříNejCh1x
294Lipenský Jan FrantišekElite sport Boskovice2011PříNejCh2x
316Grünwald VítAK Blansko Dvorská2011PříNejCh3x
4104Hruda PetrDrahanský sport Boskovice2011PříNejCh4x
5101Hruda MartinDrahanské sporty2014PříNejCh5x
6110Kejík Karel2013PříNejCh6x
742Křivánek Michaelelite sport boskovice2014PříNejCh7x
8123Bruža PavelStopa Skalice2014PříNejCh8x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:14.04.2018
Slunečno   Skalická desítkaTrať:100 m
16°C   Katerogie: Přípravka nejmladší D.21. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1119Skořepová SofieElite sport Boskovice/ Svitávka2011PříNejD1x
290Kratochvílová AnnaLusaana2011PříNejD2x
395Lipenská Jana_MarieElite sport Boskovice2011PříNejD3x
4121Plchová ClaudieJabloňany2012PříNejD4x
5116Krenželoková EvaStopa Skalice2012PříNejD5x
6223Tinková GabrielaRájec-Jestřebí2012PříNejD6x
7102Kotasová AnnaLetovice2012PříNejD7x
8108Poláčková PavlínaACT Lerak2013PříNejD8x
9122Bružová MarieStopa Skalice2011PříNejD9x
10132Weinhöferová AdélaAK Blansko Dvorská2012PříNejD10x
11107Poláčková KarolínaACT Lerak2013PříNejD11x
12100Barboříková KarolínaElite Sport Max Team/ Blansko2013PříNejD12x
13141Weisová AmálieElite Sport Boskovice2011PříNejD13x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:14.04.2018
Slunečno   Skalická desítkaTrať:100 m
16°C   Katerogie: Prťata chlapci21. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1136Petržela PatrikSkalice2016PrCh1x
2149Jančík MikulášČerná Hora2015PrCh2x
3124Bruža MiroslavStopa Skalice2016PrCh3x
4118Loubal MichaelSvitávka2016PrCh4x
5214Nedvěd OndřejBlansko2017PrCh5x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:14.04.2018
Slunečno   Skalická desítkaTrať:100 m
16°C   Katerogie: Prťata dívky21. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1139Králová BarboraAK Blansko Dvorská2015PrD1x
291Mikulášková EmaSkalice2015PrD2x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:22.04.2018
© Malin 2015-18