O kresníB ěžeckáL iga  2020
Optimismus z běžeckého září je pryč. V říjnu se závodit nebude.

Optimismus z běžeckého září je pryč. V říjnu se závodit nebude.

5. 10. 2020 Kunštát, Rudice, Hořice – Když jsem psal článek...

Jak naporcovat letošního běžeckého medvěda?

Jak naporcovat letošního běžeckého medvěda?

27. 9. 2020 Záludné onemocnění covid-19 bez předchozího...

Boskovické běhy - výzva 01

Boskovické běhy - výzva 01

Nemáme pro vás závod – máme pro vás VÝZVU!...

Září volá do lavic a na běhy ještě víc!

Září volá do lavic a na běhy ještě víc!

24. 8. 2020 Petrovice, Skalní Mlýn, Blansko, Sloup – Letní...

V srpnu je to 50 na 50. Doubravice ano, Vísky ne.

V srpnu je to 50 na 50. Doubravice ano, Vísky ne.

31. 7. 2020 Doubravice nad Svitavou, Vísky – Druhý letní...

  • Optimismus z běžeckého září je pryč. V říjnu se závodit nebude.

  • Jak naporcovat letošního běžeckého medvěda?

  • Boskovické běhy - výzva 01

  • Září volá do lavic a na běhy ještě víc!

  • V srpnu je to 50 na 50. Doubravice ano, Vísky ne.

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:19.09.2020
   Běh Moravským krasemTrať:12200 m
0°C   Katerogie: hlavní trať56. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1130Kohut JanFénix sport Blansko1985M100:45:10,0080
266Suk LadislavVSK Univerzita Brno1983M200:46:23,000:01:13,00x
3141Bohuslav TomášAK Drnovice2001M300:48:01,000:02:51,00x
434Široký StanislavBlansko/AK Blansko Dvorská1977MV1100:48:26,000:03:16,0076
5136Jágr OndřejBrno1983M400:48:56,000:03:46,00x
61Beneš PetrBlansko1987M500:49:29,000:04:19,0073
722Nečas VítězslavFenix Sport Blansko / Velenov1978MV1200:49:48,000:04:38,0071
811Jančík TomášElite Sport Boskovice1972MV1300:50:03,000:04:53,0070
935Šperka MartinMinerva Boskovice1970MV2100:50:16,000:05:06,0069
1064Skřivánek MartinAK Drnovice1976MV1400:50:20,000:05:10,00x
113Buš OndřejRáječko/1985M600:52:00,000:06:50,0068
12152Bachratý PavelBlansko/1965MV2200:52:20,000:07:10,0067
13118Derka RadimPřerov1991M700:52:41,000:07:31,00x
146Fiala OndřejBoskovice/1982M800:52:53,000:07:43,0066
15129Dvořáček JiříFénix sport Blansko1968MV2300:53:11,000:08:01,0065
16127Krátký PavelFénix sport Blansko / Olomučany1974MV1500:53:54,000:08:44,0064
17116Mokrý OndřejKOB Moira Brno1994M900:54:26,000:09:16,00x
18153Cibulka OndřejSloup1980MV1600:54:34,000:09:24,0063
1927Novák PavelSuchdol1985M1000:54:38,000:09:28,0062
20143Macura JanHorizont Kola Novák Blansko1972MV1700:54:54,000:09:44,0061
21132Haresta PetrVF Sport Team Černá Hora1986M1100:55:05,000:09:55,0060
22148Pribyl MartinFast and light1987M1200:55:25,000:10:15,00x
2310Horský RadekVavřinec1978MV1800:55:50,000:10:40,0059
24138Huťka JiříBořitov/Brno/1991M1300:56:27,000:11:17,0058
25147Koudelková DagmarASK Blansko1991Ž100:57:04,000:11:54,0040
26142Matěna VladimírVZS Blansko1959MV3100:57:16,000:12:06,0057
27145Kalovský VladimírSkol Brno1974MV1900:57:38,000:12:28,00x
28146Lazar LukášBrno1982M1400:58:54,000:13:44,00x
29113Krajíčková GabrielaFénix Sport Blansko1983Ž200:59:14,000:14:04,0036
30140Rosenberg JanBrno1986M1500:59:20,000:14:10,00x
3113Kinc PavelVF Sport Team Černá Hora / Blansko1974MV11000:59:28,000:14:18,0056
3216Krušinová AndreaLetovice1982Ž300:59:51,000:14:41,0033
3370Kostruh JanVSK Univerzita Brno - Jehnice2004M1601:00:46,000:15:36,00x
34139Belton ThomasOstrov u Macochy1985M1701:01:33,000:16:23,0055
3518Landa JaroslavMinerva Boskovice1957MV3201:01:52,000:16:42,0054
3633Prosr JanPivarna Sloup / Sloup1980MV11101:02:13,000:17:03,0053
37131Šamonil PetrRájec - Jestřebí/1962MV2401:02:48,000:17:38,0052
38115Mokrý JanKOB Alfa Brno1966MV2501:03:01,000:17:51,00x
3917Kuchařová TáňaPERUN TEAM BLANSKO1975ŽV1101:03:09,000:17:59,0031
40110Hynštová MarieAK Drnovice1957ŽV2101:04:52,000:19:42,00x
4132Polášková MartinaBlansko1973ŽV1201:06:00,000:20:50,0030
42114Mikulášek MartinTJ Sloup1977MV11201:07:15,000:22:05,0051
43134Slouka LukášBlansko1995M1801:07:19,000:22:09,0050
44133Alexa MichalBlansko1984M1901:07:35,000:22:25,0049
452Brejchová Ingrid#runbabyrun11i / Třebíč1989Ž401:07:51,000:22:41,00x
4620Mejzlíková Šárka1992Ž501:07:52,000:22:42,00x
47137Buš RomanRájec - Jestřebí1965MV2601:08:38,000:23:28,0048
4830Paděra PetrBlansko/1989M2001:09:13,000:24:03,0047
49135Buš JiříRájec-Jestřebí/1994M2101:10:26,000:25:16,0046
50122Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3301:10:29,000:25:19,0045
5112Kalodová KristýnaBlansko1981Ž601:10:35,000:25:25,0029
524Chlupová SilvieBlansko1995Ž701:10:37,000:25:27,0028
53151Lorenc AntonínBertík Blansko/Blansko1964MV2701:12:20,000:27:10,0044
5438Zouharová VeronikaPetrovice1985Ž801:12:38,000:27:28,0027
5578Petřek ZdenekSokol Bohuňovice1958MV3401:12:44,000:27:34,00x
568Hegrová IvonaValím Valím / Hostěrádky - Rešov1969ŽV2201:13:05,000:27:55,00x
5721Nečas LukášBlansko1977MV11301:16:42,000:31:32,0043
58149Bařinka JanBoskovice1984M2201:18:05,000:32:55,0042
59117Mokrá ReginaBrno1968ŽV2301:18:33,000:33:23,00x
6026Nejezchlebová MartinaBořitov/1978ŽV1301:21:49,000:36:39,0026
6129Ondráčková LuciePetrovice/1990Ž901:21:52,000:36:42,0025
62144Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko1962MV2801:22:51,000:37:41,0041
63154Dočkal FilipBrno2003M2301:31:40,000:46:30,00x
64150Růžička BohuslavSC Ráječko1946MV3501:52:20,001:07:10,0040
6525Nejezchlebová AnetaBořitov2004Ž1001:53:03,001:07:53,00-


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:19.09.2020
   Běh Moravským krasemTrať:1000 m
0°C   Katerogie: Starší žákyně56. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
148Dobrovská LucieASK BLANSKO2006ŽkyS100:03:34,0040
284Fialová JanaAC Moravská Slavia Brno2006ŽkyS200:04:14,000:00:40,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:19.09.2020
   Běh Moravským krasemTrať:1000 m
0°C   Katerogie: Starší žáci56. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
140Přikryl VojtěchFénix Sport Blansko2006ŽciS100:03:13,0040


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:19.09.2020
   Běh Moravským krasemTrať:800 m
0°C   Katerogie: Mladší žákyně56. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
114Kniesová LucieASK Blansko2007ŽkyM100:02:47,0040
268Kostruhová ŠárkaVSK Univerzita Brno - Jehnice2007ŽkyM200:02:49,000:00:02,00x
382Skotáková VeronikaSloup2008ŽkyM300:02:57,000:00:10,0036
471Peňázová CharlotteSK Skol Brno / Skol Brno2008ŽkyM400:03:14,000:00:27,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:19.09.2020
   Běh Moravským krasemTrať:800 m
0°C   Katerogie: Mladší žáci56. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
141Langr JonathanFénix sport Blansko2007ŽciM100:02:55,0040
253Chalabala JonášBrno2008ŽciM200:03:02,000:00:07,00x
373Kala MartinSK Skol Brno / SK Skol Brno2007ŽciM300:03:12,000:00:17,00x
469Kučera KryštofSK Skol Brno / Skol Brno2007ŽciM400:03:30,000:00:35,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:19.09.2020
   Běh Moravským krasemTrať:600 m
0°C   Katerogie: Přípravka starší žákyně56. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
165Filipová VítězslavaSK Skol Brno / SK Skol Brno2009PřD100:02:14,00x
29Horská NikolaVavřinec2010PřD200:02:17,000:00:03,0040
343Přikrylová AdélaFénix Sport Blansko2010PřD300:02:18,000:00:04,0036
467Juříková VeronikaSK Skol Brno / SK Skol Brno2009PřD400:02:22,000:00:08,00x
579Dobiášková AnnaSloup / Sloup2010PřD500:02:27,000:00:13,0033


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:19.09.2020
   Běh Moravským krasemTrať:600 m
0°C   Katerogie: Přípravka starší žáci56. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
163Chaloupka KryštofSK Skol Brno / SK SKOL Brno2009PřCh100:02:01,00x
276Korgo VojtěchTěchov/FENIX SPORT BLANSKO2009PřCh200:02:06,000:00:05,0040
339Přikryl LukášFénix Sport Blansko2010PřCh300:02:08,000:00:07,0036
462Kalovský VladimírSK Skol Brno / Skol Brno2010PřCh400:02:12,000:00:11,00x
590Tichý FilipSuchdol2009PřCh500:02:16,000:00:15,0033
6106Štec MarekSloup2010PřCh600:02:29,000:00:28,0031
786Fiala KryštofBrno2010PřCh700:02:43,000:00:42,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:19.09.2020
   Běh Moravským krasemTrať:300 m
0°C   Katerogie: Přípravka mladší žákyně56. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
158Chaloupková RenataSK SKOL Brno2011PřMlD100:00:54,00x
249Chaloupková MartinaSK SKOL Brno2012PřMlD200:00:57,000:00:03,00x
372Holková EmillyMouřínov / AK Slavkov u Brna2012PřMlD300:00:59,000:00:05,00x
480Mikulášková BarboraSloup2011PřMlD400:01:00,000:00:06,00x
551Filipová MagdalenaSK Skol Brno2012PřMlD500:01:02,000:00:08,00x
6104Sedláčková MartinaAK Blansko Dvorská2012PřMlD600:01:03,000:00:09,00x
760Kalovská DenisaSK Skol Brno / Brno2011PřMlD700:01:05,000:00:11,00x
875Dobiášková JanaSloup / Sloup2012PřMlD800:01:06,000:00:12,00x
961Skřivánková NikolLuleč2012PřMlD900:01:13,000:00:19,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:19.09.2020
   Běh Moravským krasemTrať:300 m
0°C   Katerogie: Přípravka mladší žáci56. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
154Chalabala EliášSK Skol Brno / Brno2012PřMlCh100:00:57,00x
2108Eliášek JakubOchoz u Brna2011PřMlCh200:01:01,000:00:04,00x
323Nejezchleb DanElite Sport Boskovice2012PřMlCh300:01:03,000:00:06,00x
4109Flek TomášRájec - Jestřebí2011PřMlCh400:01:04,000:00:07,00x
557Burian ŠtěpánSK Skol Brno / Brno2012PřMlCh500:01:05,000:00:08,00x
677Korgo MatoušFénix Sport Blansko2011PřMlCh600:01:05,000:00:08,00x
7107Vintr TobiášBrno2012PřMlCh700:01:05,000:00:08,00x
896Hudec DanielSloup2011PřMlCh800:01:13,000:00:16,00x
9102Groš DanielZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2011PřMlCh900:01:14,000:00:17,00x
1088Fiala ŠtěpánBrno2011PřMlCh1000:01:17,000:00:20,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:19.09.2020
   Běh Moravským krasemTrať:100 m
0°C   Katerogie: Nejmladší dívky56. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
198Kopecká BáraElite Sport Boskovice2013NejD1x
27Fleková MichaelaRájec-Jestřebí2013NejD2x
394Žilková JustýnaSloup2013NejD3x
446Gocová SáraSK Skol Brno / Brno2013NejD4x
589Němcová ZuzanaFenix sport Blansko2013NejD5x
647Nečasová EvelínaZŠ Sloup2013NejD6x
774Balog LauraDražovice2014NejD7x
8126Adamcová KrystýnaSloup2013NejD8x
9121Slouková KristýnaAK Blansko Dvorská2013NejD9x
1044Filipová BarboraSK Skol Brno / Brno2016NejD10x
11101Opustilová PatricieVeselice2014NejD11x
1219Langová NatálieLetovice2016NejD12x
1359Skrivankova AnetaOrel Vyškov2014NejD13x
1455Hejčová StelaBlansko2016NejD14x
1542Gocová NikolSK Skol Brno / Brno2016NejD15x
1695Kršková ZuzanaSloup / Sloup2016NejD16x
17105Šebková ErinRáječko2016NejD17x
18128Adamcová TerezaSloup2016NejD18x
19124Ondroušková EvaOB Veselice2017NejD19x
2083Nováková NinaTJ Sloup / Sloup2018NejD20x
21123Nováčková EliškaBoskovice2018NejD21x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:19.09.2020
   Běh Moravským krasemTrať:100 m
0°C   Katerogie: Nejmladší chlapci56. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1111Štébl JakubVyškov / AHA Vyškov2013NejCh1x
292Šváb JakubSloup2013NejCh2x
387Raušer OndřejSloup/Sloup2013NejCh3x
445Přikryl JanFénix Sport Blansko2013NejCh4x
597Pernica JanSloup2014NejCh5x
624Nejezchleb HynekElite Sport Boskovice2014NejCh6x
793Krška JanSloup / Sloup2013NejCh7x
885Bernard DenisBoskovice2015NejCh8x
9119Nováček VojtaBoskovice2014NejCh9x
1050Král MikulášJedovnice2013NejCh10x
1131Páral RadimRájec-Jestřebí2014NejCh11x
1281Novák MaxSuchdol2014NejCh12x
13103Šebek JaroslavRáječko2015NejCh13x
14120Fiala VojtěchBoskovice2015NejCh14x
1591Zima IvoBrno2015NejCh15x
1628Ondráček DavidPetrovice2016NejCh16x
1799Štolpa DominikSloup2014NejCh17x
18125Slanina JanRájec - Jestřebí2017NejCh18x
19112Korec JanBoskovice2015NejCh19x
2056Hejč HugoBlansko2016NejCh20x
2152Král AdamJedovnice2015NejCh21x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:22.10.2020
© Malin 2015-20