O kresníB ěžeckáL iga  2020
Tak v červnu to snad rozběháme

Tak v červnu to snad rozběháme

25. 5. 2020 Doubravice nad Svitavou, Veselice, Blansko, Sloup – Po několika lehce...

Květnový závodní maraton také podlehl

Květnový závodní maraton také podlehl

27. 4. 2020 Boskovice, Černá Hora, Petrovice, Ostrov u Macochy – Tradičně...

Boskovické běhy přesunuty na 6. září 2020.

Boskovické běhy přesunuty na 6. září 2020.

20. 3. 2020 Boskovice – Situace, ohledně onemocnění COVID – 19, se...

Prý dvakrát do stejné řeky v běžecké sezoně nevstoupíš.

Prý dvakrát do stejné řeky v běžecké sezoně nevstoupíš.

16. 3. 2020 Hořice, Skalice nad Svitavou – Začátkem října...

Dostaveníčko vítězů přivítal po roce Spešov

Dostaveníčko vítězů přivítal po roce Spešov

19. 1. 2020 Spešov – Tak opět po roce se mnoho běžců Okresní...

  • Tak v červnu to snad rozběháme

  • Květnový závodní maraton také podlehl

  • Boskovické běhy přesunuty na 6. září 2020.

  • Prý dvakrát do stejné řeky v běžecké sezoně nevstoupíš.

  • Dostaveníčko vítězů přivítal po roce Spešov

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:30.11.2019
Slunečno   Mikulášský běh OkrouhláTrať:8600 m
0°C   Katerogie: muži11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
170Kohut JanVSK Univerzita Brno/Fenix sport Blansko1985M100:29:17,0580
269Kotyza DanielVSK Univerzita Brno2000M200:29:45,070:00:28,02x
38Zajíc MartinVSK Univerzita Brno2000M300:30:09,040:00:51,99x
41Grün VojtěchSALAMON/SUUNTO / ELITE SPORT BOSKOVICE1992M400:30:38,090:01:21,0476
5266Lysák VlastimilfKlidu sport team1986M500:31:20,040:02:02,99x
619Dvořák PavelProstějov1982M600:31:23,070:02:06,02x
7201Pazourek PetrVSK Univerzita Brno2000M700:31:54,080:02:37,03x
8246Hrdina TomášAC Moravská Slavia Brno1979MV1100:32:24,050:03:07,00x
9219Nezveda DavidTJ Spartak Třebíč1998M800:32:25,040:03:07,99x
107Pohanka MartinAC Track & Field Brno1973MV1200:33:01,030:03:43,98x
11248Chlup RomanHMK Blansko1985M900:33:17,050:04:00,0073
1226Široký StanislavAK Blansko Dvorská1977MV1300:33:29,060:04:12,0171
1340Bejček PatrikRunning Zone Brno1994M1000:33:35,060:04:18,01x
1412Koudelka LukášAK Drnovice / AC Okrouhlá1983M1100:33:47,020:04:29,9770
1528Vencbauer Pavel1978MV1400:34:08,020:04:50,97x
16281Bořil PetrMráz léčí1986M1200:34:26,040:05:08,99x
17237Coufal SvatošSK Žabovřesky Brno1967MV2100:34:31,030:05:13,98x
1816Škoda KristiánCK Continental Frenštát p. R. 11990M1300:34:32,030:05:14,98x
1963Dvořáček JiříFénix Sport Blansko1968MV2200:34:58,060:05:41,0169
2041Jančík TomášELITE sport Boskovice1972MV1500:35:03,080:05:46,0368
21215Klíma TomášAK Olymp Brno1980MV1600:35:32,010:06:14,96x
22245Matoušek LiborSŠSE Brno Trnkova 1131977MV1700:35:36,000:06:18,95x
2349Liščinský TomášSK Žabovřesky1984M1400:35:41,050:06:24,00x
24236Šperka MartinMinerva Boskovice1970MV2300:35:45,020:06:27,9767
25257Šimonek Libor1970MV2400:35:46,020:06:28,97x
26273Horák PetrDodateam1991M1500:35:55,090:06:38,04x
2747Hikl TomášMráz léčí1981M1600:35:56,100:06:39,05x
282Toman IgorVyškov1972MV1800:36:01,060:06:44,01x
29231Derka RadimPřerov1991M1700:36:10,010:06:52,96x
3083Beneš Ondřej1986M1800:36:22,020:07:04,97x
313Ryba LukášBB Cyklosport1979MV1900:36:24,030:07:06,98x
3281Priputen Radek1985M1900:36:26,050:07:09,00x
33254Weis JosefELITE sport Boskovice1974MV11000:36:32,040:07:14,9966
3472Šerák MartinOrel Obřany1978MV11100:36:33,050:07:16,00x
356Juřica PavelMK SEITL Ostrava1979MV11200:36:47,040:07:29,99x
36250Mazal Zdeněk1981M2000:36:50,090:07:33,04x
37240Nečas VítěslavVelenov1978MV11300:36:51,090:07:34,0465
3898Dolíhal Luděk1988M2100:37:15,030:07:57,98x
3951Beneš JaroslavVeverská Bitýška1978MV11400:37:22,080:08:05,03x
4082Ševčík DavidTišnov1977MV11500:37:26,030:08:08,98x
4194Bachratý PavelBlansko1965MV2500:37:27,010:08:09,9664
4280Buš OndřejRáječko1985M2200:37:30,060:08:13,0163
4379Štěpánek MartinEndeka Bassta1981M2300:37:35,080:08:18,03x
44247Bravený AdamVSK Mendelu Brno1988M2400:37:37,050:08:20,00x
45228Kuchař LukášACT Lerak Blansko1976MV11600:37:39,040:08:21,9962
46207Adamec VáclavSDH Přízřenice1980MV11700:37:45,070:08:28,02x
4764Ševčík KamilBučovice1978MV11800:37:50,070:08:33,02x
4889Kalaš RudolfBoskovice1971MV11900:37:51,040:08:33,9961
49242Kolář JiříPredator workout Brno1976MV12000:37:56,020:08:38,97x
5011Jančařík PetrOrel Židenice - AAC Brno1968MV2600:38:10,040:08:52,99x
51232Shick Jindřich1975MV12100:38:15,080:08:58,03x
5253Fanfrdla DalimilMaty team1973MV12200:38:16,050:08:59,00x
5342Kuchař JanSDH Vojnice1976MV12300:38:19,000:09:01,95x
5492Dytrt PetrBehejBrno.com1976MV12400:38:36,070:09:19,02x
5593Svoboda Marek1977MV12500:38:40,010:09:22,96x
5678Giebl RadekTišnov1975MV12600:38:47,010:09:29,96x
5796Foral RomanBrno1967MV2700:38:57,000:09:39,95x
5859Dvořák Martin1988M2500:39:01,050:09:44,00x
5946Kuneš DavidEUrunner.eu1974MV12700:39:07,030:09:49,98x
6084Pospíchal VladimírAlfa tři team1985M2600:39:09,060:09:52,01x
6121Tešnar PavelAC Moravská Slavia Brno1973MV12800:39:11,070:09:54,02x
6291Haresta PetrVF Sport Team Černá Hora1986M2700:39:13,030:09:55,9860
6334Kratochvíl PavelAtletik Třebíč1960MV3100:39:14,100:09:57,05x
64255Halama JiříAK Kuřim1977MV12900:39:19,000:10:01,95x
6567Králík LuděkVeverská Bitýška1965MV2800:39:26,090:10:09,04x
66241Horáček KamilArgyšáci1977MV13000:39:28,090:10:11,04x
6732Sucharda Pavel_CYCLING BRNO1970MV2900:39:32,050:10:15,00x
6843Zouhar LiborBrno-Líšeň1958MV3200:39:33,010:10:15,96x
6962Strnad OndřejBrno Medlánky1980MV13100:39:47,100:10:30,05x
7057Prášek OndrejKAJAK VUT1978MV13200:39:56,020:10:38,97x
7158Knap Zdeněk1991M2800:40:08,000:10:50,95x
7299Matušík David1992M2900:40:20,100:11:03,05x
73263Švec Michal1986M3000:40:21,100:11:04,05x
7456Bouška TomášKOB Alfa Brno1992M3100:40:25,010:11:07,96x
75275Zuska David1989M3200:40:31,080:11:14,03x
764Jeřábek PetrVyškov1970MV21000:40:48,090:11:31,04x
77208Bartolšic VítMoravec Team1980MV13300:40:49,090:11:32,0459
7866Nováček JosefSDH Čučice1958MV3300:40:52,080:11:35,03x
79223Košťál Rostislav1973MV13400:41:01,040:11:43,99x
80206Arrufi EnriKatalánsko1972MV13500:41:04,060:11:47,01x
81282Laštůvka Zdeněk1989M3300:41:11,050:11:54,00x
82217Odehnal Tomáš1968MV21100:41:13,080:11:56,03x
83251Sedláček GambaAuto – Gamba1969MV21200:41:19,020:12:01,97x
8486Vávrů JiříTři veteráni1974MV13600:41:21,090:12:04,04x
85234Jína JanAC Moravská Slavia Brno1973MV13700:41:22,020:12:04,97x
8660Pelikán Martin1984M3400:41:25,060:12:08,01x
8790Sláma JiříBrno1960MV3400:41:27,030:12:09,98x
88261Koupý LeošJedem stopem1995M3500:41:30,040:12:12,99x
89258Šváb ŠtěpánBruslárna.cz1994M3600:41:30,040:12:12,99x
9010Otrusina JanKOB Moira Brno1992M3700:41:31,040:12:13,99x
91222Doležal VojtěchVHS Brno1980MV13800:41:41,080:12:24,03x
9227Hrbáček KarelÚtěchov1968MV21300:41:50,050:12:33,00x
9376Uhlir Dalibor1980MV13900:41:53,080:12:36,03x
94212Indra MarekProstejov1972MV14000:41:56,090:12:39,04x
95249Krejčíř Lukáš1987M3800:42:05,100:12:48,05x
96280Michlíček Jiří1995M3900:42:12,070:12:55,02x
97105Vrána FilipJundrov1976MV14100:42:18,040:13:00,99x
98252Trnková Hana1979XZ100:42:20,080:13:03,03x
99269Indra Radovan1976MV14200:42:22,050:13:05,00x
100101Richter ZdeněkKohoutovice1980MV14300:42:22,050:13:05,00x
10154Doležal MilošMokrá Horákov1976MV14400:42:23,010:13:05,96x
10273Mezera PavelBílovice nad Svitavou1968MV21400:42:24,060:13:07,01x
103259Matěna VladimírVZS Blansko1959MV3500:42:35,070:13:18,0258
104276Vojtěch Martin1981M4000:42:36,070:13:19,02x
10533Jandora MarekRunning Zone Brno1986M4100:42:55,050:13:38,00x
10630Pohanka PavelLotrando Brno1973MV14500:42:56,070:13:39,02x
107205Provazník ZdeněkOrel Vyškov1974MV14600:42:58,070:13:41,02x
108270Indra Marek1973MV14700:42:59,010:13:41,96x
10952Klíma MiroslavBrno1975MV14800:43:04,070:13:47,02x
11014Mokrý JanKOB Moira Brno1966MV21500:43:07,060:13:50,01x
111209Strážnický JanMikulčice2003M4200:43:15,040:13:57,99x
11275Dokoupilová Markéta1977XZ200:43:25,040:14:07,99x
1135Hluší JaroslavBrno1971MV14900:43:30,070:14:13,02x
11437Březa MiroslavBrno1959MV3600:43:33,070:14:16,02x
115203Kunovský Michal1978MV15000:43:39,030:14:21,98x
1169Hanák AlbínAC Moravská Slavia Brno1951MV3700:43:41,010:14:23,96x
11720Koutný JanAK Drnovice1972MV15100:44:04,060:14:47,01x
11823Schilberger HynekŘícmanice1969MV21600:44:20,030:15:02,98x
11915Janek PetrBrno1969MV21700:44:26,010:15:08,96x
120239Šamonil PetrRájec – Jestřebí1962MV21800:44:35,080:15:18,0357
12124Šanca FilipSDH Veverská Bitýška1999M4300:44:45,020:15:27,97x
122274Ondra JaroslavBlučina1977MV15200:44:46,020:15:28,97x
12329Pleskač PatrikMoravské Knínice1982M4400:44:52,000:15:34,95x
124221Kocian Martin1980MV15300:45:03,060:15:46,01x
125243Kolářová ŠárkaPredator workout Brno1976XZ300:45:08,100:15:51,05x
126233Grénar DavidBHK IQ Boskovice1990M4500:45:09,070:15:52,0256
12725Kobliha MilanLRS Vyškov1957MV3800:45:14,040:15:56,99x
12844Zouhar LiborBrno-Líšeň1985M4600:45:16,030:15:58,98x
12950Boháč JiříBehejBrno.com1954MV3900:45:17,080:16:00,03x
130272Řezáč Jaroslav1986M4700:45:18,080:16:01,03x
13131Sobotka Martin1976MV15400:45:34,090:16:17,04x
132226Mach Oldřich1975MV15500:45:41,090:16:24,04x
13355Lenhart Davidnewline1979MV15600:45:49,050:16:32,00x
13445Volánek PavelLesní Hluboké1968MV21900:46:02,070:16:45,02x
135210Hrůza VladimírBrno1960MV31000:46:07,080:16:50,03x
13636Mikita PavelSK Sever Brno1952MV31100:46:10,100:16:53,05x
137204Topinka JiříAC Moravská Slavia Brno1966MV22000:46:13,060:16:56,01x
138218Durna VojtěchLodní sporty Brno1977MV15700:46:17,030:16:59,98x
139264Staníček Josef1983M4800:46:18,030:17:00,98x
140253Satněk LukášSokol Přísnotice1980MV15800:46:37,090:17:20,04x
14161Brázda RadekTatran Kohoutovice1967MV22100:46:40,060:17:23,01x
142103Ustohal KarelZelene Rosice1977MV15900:46:54,030:17:36,98x
14387Vyroubal MichalIndividuální1968MV22200:46:58,030:17:40,98x
14471Petřek ZdenekSokol Bohuňovice1958MV31200:46:59,030:17:41,98x
145244Novotný Radek1980MV16000:47:03,010:17:45,96x
14617Staníček PavelBrno1973MV16100:47:26,070:18:09,02x
147102Havlíček Štěpán1983M4900:48:01,100:18:44,05x
148268Vávrů Sylvie1977XZ400:48:06,090:18:49,04x
149100Dojiva RadomilBLACK ICE BRNO1966MV22300:48:19,030:19:01,98x
150216Kovář TomášKomořany1988M5000:48:28,100:19:11,05x
151277Wiedersheim Richard1975MV16200:49:12,060:19:55,01x
152220Jedlička Jan-1973MV16300:49:18,080:20:01,03x
15322Suchý KarelAtletic Třebíč1956MV31300:49:25,030:20:07,98x
15418Střítežská Jolana1972XZ500:49:30,050:20:13,00x
155202Kliment PavelRIS1968MV22400:49:39,070:20:22,02x
15638Zahradník MiroslavViničné Šumice1972MV16400:49:58,040:20:40,99x
157235Cacková Hana1969XZ600:50:00,020:20:42,97x
158227Novák MartinVSK Atletika1951MV31400:50:25,080:21:08,03x
159279Lorenc AntonínBertík Blansko1964MV22500:50:26,080:21:09,0355
16065Staněk MartinCykloklub Oslavany1987M5100:51:08,040:21:50,99x
161104Musilová PavlaDýmka míru1976XZ700:51:22,060:22:05,01x
16235Kučerová JanaRohatec1971XZ800:51:23,020:22:05,97x
163271Jurčíková SilvieBrno1987XZ900:51:32,080:22:15,03x
16477Skypala TomášAtex 0071983M5200:51:33,080:22:16,03x
165229Žákovská Alenapedagog VŠ - Horizont Blansko1962XZ1000:52:24,070:23:07,02-
166260Pernica JakubJedem stopem1993M5300:52:58,060:23:41,01x
167238Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko1962MV22600:54:16,080:24:59,0354
16868Bábek MartinMoravany1971MV16500:54:28,020:25:10,97x
169267Němcová DoubravkaTři veteráni1980XZ1100:56:07,030:26:49,98x
170265Spargel LadislavOrel Židenice1973MV16600:56:26,080:27:09,03x
171213Glöckl JanSRTG Podluží1992M5400:56:35,070:27:18,02x
17213Sedláček PavelAC Moravská Slavia - Orel Židenice1953MV31500:59:03,000:29:45,95x
173225Trs LadislavBrno1985M5501:00:35,100:31:18,05x
17488Bil JaroslavBrno1959MV31601:01:01,060:31:44,01x
17585Dražan LiborUniverzita Obrany1960MV31701:02:12,080:32:55,03x
176256Rikard BisakuBisaku1973MV16701:05:39,080:36:22,03x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:30.11.2019
Slunečno   Mikulášský běh OkrouhláTrať:4600 m
0°C   Katerogie: ženy/ junioři11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1257Stibal JakubAC Moravská Slavia Brno2001Jři100:17:05,07x
2217Urbánek JakubBYAC Brno2003Dci100:17:15,070:00:10,00x
34Effenberger MarekVSK Univerzita Brno2001Jři200:17:43,050:00:37,98x
413Adámek FilipKOB Moira Brno2001Jři300:17:50,040:00:44,97x
540Staníček PavelVSK Univerzita Brno2001Jři400:18:04,010:00:58,94x
654Němec OndřejAC Moravská Slavia Brno2002Jři500:18:06,020:01:00,95x
7210Odehnal JanVSK Univerzita Brno2004Dci200:18:11,030:01:05,96x
8237Filip MartinAK Olymp Brno2003Dci300:18:30,050:01:24,98x
956Pohanka MartinAC Moravská Slavia Brno / Orel Žide...2002Jři600:18:36,010:01:30,94x
10266Koutný JanProstějov2005Dci400:18:37,020:01:31,95x
1150Tešnar MichalMoravská Slavia Brno2001Jři700:19:11,070:02:06,00x
1237Růža TomášATK Šlapanice2005Dci500:19:24,100:02:19,03x
137Chaloupka MilanVSK Univerzita Brno2002Jři800:19:25,070:02:20,00x
14206Plaček TadeášVSK Univerzita Brno2003Dci600:19:25,100:02:20,03x
15267Indra DanielATLETIKA Prostějov2004Dci700:19:27,010:02:21,94x
1611Půstová ŠárkaVSK Univerzita Brno2002Jky100:19:34,080:02:29,01x
17279Strýček Jan2005Dci800:19:34,080:02:29,01x
18321Štoudková PavlaAK Olymp Brno2003Dky100:19:35,080:02:30,01x
1921Mulíčková MarkétaKOB Alfa Brno2003Dky200:19:43,070:02:38,00x
20239Kalusová EliškaAK Olymp Brno1998Ž100:19:53,070:02:48,00x
21250Šimoník Jiří VáclavOrel Židenice2001Jři900:20:04,040:02:58,97x
2239Šmída MichalDrahanský sport team2001Jři1000:20:12,000:03:06,93-
23286Hartmann JakubAC Moravská Slavia Brno2003Dci900:20:13,090:03:08,02x
2457Košťál JakubAC Moravská Slavia Brno2003Dci1000:20:16,060:03:10,99x
258Kopřivová BarboraVSK UNI Brno - TJ Sokol Přísnotice1993Ž200:20:18,060:03:12,99x
2666Hiklová NataliaMráz léčí1983Ž300:20:26,050:03:20,98x
2728Jančaříková LenkaAAC Brno1970ŽV2100:20:29,060:03:23,99x
2838Šťasta ŠimonLodní sporty Brno2002Jři1100:20:31,050:03:25,98x
2916Hluší NatálieSK Speed Brno2002Jky200:20:34,100:03:29,03x
30244Lopour ŠimonBYAC Brno2006Dci1100:20:49,020:03:43,95x
3153Kouřilová SoňaAC Moravská Slavia Brno2001Jky300:20:52,070:03:47,00x
32272Bukáček MarekAtletika Polička2004Dci1200:20:55,070:03:50,00x
3326Křivánek FrantišekAC Moravská Slavia Brno2002Jři1200:21:12,010:04:06,94x
34242Filipová LucieAK Olymp Brno2000Ž400:21:14,090:04:09,02x
35220Klobásková MartaJAC Brno2003Dky300:21:15,090:04:10,02x
3612Kleiblová KarolínaAK Kuřim2002Jky400:21:17,030:04:11,96x
37282Petru Adam2002Jři1300:21:28,050:04:22,98x
38218Bambuch LukášBYAC Brno2004Dci1300:21:29,050:04:23,98x
39219Ježková KristýnaJAC Brno2004Dky400:21:34,090:04:29,02x
4035Janková MagdaRUN&MUM1980ŽV1100:21:35,020:04:29,95x
4110Hrabovská LenkaAK Drnovice1983Ž500:21:36,020:04:30,95x
42204Kostruh JanVSK UNI Brno - Jehnice2004Dci1400:21:46,090:04:41,02x
431Doležalová DagmarVSK UNI Brno - Jehnice2001Jky500:22:10,010:05:04,94x
44201Svobodová BarboraVSK UNI Brno / Orel Obřany2004Dky500:22:17,020:05:11,95x
4523Puklová PatríciaAC Moravská Slavia Brno1986Ž600:22:20,020:05:14,95x
46245Rada ŠtěpánBrno2004Dci1500:22:27,070:05:22,00x
47221Klaclová ŠárkaBYAC Brno1993Ž700:22:30,040:05:24,97x
48271Bednářová IvaKunštát-Sychotín2000Ž800:22:38,020:05:32,95-
49233Valová AnetaVSK UNI BRNO2004Dky600:22:42,040:05:36,97x
5055Koudelková DagmarASK Blansko1991Ž900:22:46,030:05:40,9640
51222Barboříková LenkaFénix Sport Blansko1986Ž1000:22:49,090:05:44,0236
52350Kielarová HanaTJ Sokol Bílovice nad Svitavou2003Dky700:22:54,000:05:48,93x
53216Pokorná PavlínaSki klub Brandýs nad Labem2000Ž1100:22:55,000:05:49,93x
54258Krajíčková GabrielaFénix Sport Blansko1983Ž1200:22:58,020:05:52,9533
55259Burešová HanaMráz léčí1986Ž1300:22:58,050:05:52,98x
56281Machotová AnežkaPK Kuřim2003Dky800:23:05,050:05:59,98x
5715Jeřábková Hana1974ŽV1200:23:06,030:06:00,96x
58235Valová SilvieVSK Univerzita Brno2001Jky600:23:11,070:06:06,00x
59302Jurová BarboraBlansko1981Ž1400:23:13,020:06:07,9531
60203Kadeřábek MichalVSK UNI BRNO2003Dci1600:23:13,050:06:07,98x
61288Veselý JiříAC Moravská Slavia Brno2002Jři1400:23:13,070:06:08,00x
62263Tesařová MarkétaSK Žabovřesky Brno1994Ž1500:23:20,100:06:15,03x
63251Horňová AdrianaFénix Sport Blansko2000Ž1600:23:28,030:06:22,96-
64213Ficková VěraPřísnotice1982Ž1700:23:28,100:06:23,03x
65269Kuchařová TáňaBlansko1975ŽV1300:23:33,010:06:27,9430
66227Knol PetrSK Vojkovice2002Jři1500:23:39,010:06:33,94x
6722Slabáková LenkaAC Moravská Slavia - Orel Židenice1966ŽV2200:23:40,040:06:34,97x
68298Tomek VáclavBrno1991XM100:23:44,080:06:39,01x
69243Bobek JosefTJ Znojmo1949MV4100:24:04,100:06:59,03x
7065Mádrová LucieAC TRACK and FIELD1975ŽV1400:24:08,020:07:02,95x
7134Vítová PavlaC-Base1987Ž1800:24:15,040:07:09,97x
72211Jeřábková AlžbětaAC Moravská Slavia Brno1999Ž1900:24:16,040:07:10,97x
7342Martincová IvanaAC Moravská Slavia Brno1963ŽV2300:24:18,000:07:12,93x
7447Ondroušková IvanaBlansko1970ŽV2400:24:18,090:07:13,0229
753Göghová ZuzanaVSK Univerzita Brno2000Ž2000:24:24,070:07:19,00x
76260Hlavatá AlexandraBrno1967ŽV2500:24:30,070:07:25,00x
77270Centnerová RadmilaELITE sport Boskovice2000Ž2100:24:34,060:07:28,99-
78264Grossová Lada1972ŽV1500:24:40,030:07:34,96x
79280Pijáková TerezaVSK UNI Brno / Orel Obřany2004Dky900:24:44,100:07:39,03x
80225Kuchař TomášACT Lerak Blansko1972XM200:24:49,010:07:43,94-
81230Francová Daniela1985Ž2200:24:56,090:07:51,02x
8251Musilová PavlaDýmka míru1976ŽV1600:24:57,040:07:51,97x
83297Tomek OndřejBrno1983XM300:25:07,090:08:02,02x
84299Hálková DagmarTišnov1982Ž2300:25:09,010:08:03,94x
8531Hynštová MarieAK Drnovice1957ŽV3100:25:09,010:08:03,94x
86228Alexová BarboraAC Moravská Slavia Brno2004Dky1000:25:22,080:08:17,01x
87229Bartolšic Moravcová1986Ž2400:25:23,070:08:18,00x
885Konečný PetrAC Okrouhlá1970XM400:25:27,080:08:22,01-
8914Pavlů Andrea1979ŽV1700:25:29,080:08:24,01x
90262Zemánková AnetaLetovice2003Dky1100:25:35,030:08:29,96-
9162Kočí AdélaLF UPOL/ Brno1997Ž2500:25:39,020:08:33,95x
9243Smejkalová ZuzanaAC Moravská Slavia Brno2003Dky1200:25:47,090:08:42,02x
93273Dvořáková JitkaProstějov1990Ž2600:25:49,070:08:44,00x
94265Polášková MartinaBlansko1973ŽV1800:25:50,050:08:44,9828
95278Široká EliškaAK Blansko Dvorská2004Dky1300:26:06,060:09:00,99-
9658Kučerová JanaRohatec1971ŽV1900:26:08,050:09:02,98x
9760Rosenbreyerová Hana1966ŽV2600:26:09,050:09:03,98x
98287Vošmerová Petra1982Ž2700:26:11,050:09:05,98x
99284Machová ZuzanaBrno1980ŽV11000:26:12,080:09:07,01x
10044Dvořáková EvaProstějov1955ŽV3200:26:13,060:09:07,99x
10164Hynková LadaVVM1965ŽV2700:26:14,070:09:09,00x
10218Juřicová HelenaVUVEL1980ŽV11100:26:25,060:09:19,99x
103301Kubinová Adéla2004Dky1400:26:32,030:09:26,96x
10459Pellová Gabriela1979ŽV11200:26:41,010:09:35,94x
10563Kočí HeidiMU student/ fKlidu1997Ž2800:26:41,080:09:36,01x
10641Slavíčková JarmilaRSFK1956ŽV3300:26:46,070:09:41,00x
107255Divácký PřemyslAC Moravská Slavia - Orel Židenice1949MV4200:26:48,050:09:42,98x
108295Žákovská Alenapedagog VŠ - Horizont Blansko1962ŽV2800:26:50,020:09:44,9527
109208Tajovský MatějAK Kuřim2004Dci1700:26:50,060:09:44,99x
110304Beer MatyášOZZY Brno2005Dci1800:26:50,080:09:45,01x
111236Strážnický JanOrel Kuřim1982XM500:26:53,040:09:47,97x
112289Pelikánová AnnaAspire Sports1980ŽV11300:26:57,020:09:51,95x
11324Marčík PetrAC Moravská Slavia Brno1972XM600:27:08,010:10:02,94x
114223Kligl RadimTesla Brno2001Jři1600:27:08,090:10:03,02x
1152Grünová IvanaAC Okrouhlá1971ŽV11400:27:14,090:10:09,0226
116261Zemánková NaďaLetovice1973ŽV11500:27:14,100:10:09,0325
1176Tomanová LenkaOrel Vyškov1976ŽV11600:27:21,010:10:15,94x
118300Pokorná MartaBoskovice1976ŽV11700:27:44,030:10:38,9624
11925Marčíková LenkaAC Moravská Slavia Brno1999Ž2900:27:47,060:10:41,99x
12071Kratochvílová NikolaKupařovice1997Ž3000:27:48,060:10:42,99x
121252Houfová PavlínaRunning Zone Brno1976ŽV11800:27:54,030:10:48,96x
12269Hamšíková RomanaŠAK Židlochovice1975ŽV11900:27:59,010:10:53,94x
123293Schusterová MartinaAK Kuřim1979ŽV12000:27:59,060:10:53,99x
124277Begunova Oxana1989Ž3100:28:01,090:10:56,02x
12552Šancová MartaVeverská Bitýška1972ŽV12100:28:10,010:11:04,94x
12648Volavá IvanaFit online 1964ŽV2900:28:12,060:11:06,99x
127296Daněk ŠtěpánAC Moravská Slavia Brno2004Dci1900:28:29,020:11:23,95x
128247Urbánová Dana1980ŽV12200:28:31,040:11:25,97x
129294Ubrová VeronikaBody care1978ŽV12300:28:34,080:11:29,01x
13068Hrstková IvaMedlov1976ŽV12400:28:42,010:11:36,94x
131253Urbánková LenkaRunning Zone Brno1983Ž3200:28:48,020:11:42,95x
13249Tesařová JitkaRBK Blansko1964ŽV21000:28:57,040:11:51,9723
13346Kopeček IvanAC Moravská Slavia Brno1949MV4300:29:01,040:11:55,97x
134232Klosnarová Iva1972ŽV12500:29:04,050:11:58,98x
135285Olivová Lenka1976ŽV12600:29:06,050:12:00,98x
136303Melicharová JanaVelká Bíteš1989Ž3300:29:14,080:12:09,01x
13727Zdařilová ZuzanaOrel Židenice1983Ž3400:29:17,050:12:11,98x
13832Machalová DenisaAK Drnovice2000Ž3500:29:23,100:12:18,03x
139224Kromerová KarolínaBrno1977ŽV12700:29:31,080:12:26,01x
140207Poláková KateřinaSK TROPS1982Ž3600:29:44,030:12:38,96x
141246Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno1977ŽV12800:29:56,100:12:51,03x
142292Trs Eva1986Ž3700:30:04,090:12:59,02x
14333Mokrá ReginaBrno1968ŽV21100:30:05,020:12:59,95x
144305Prášková JitkaDecathlon1978ŽV12900:30:08,020:13:02,95x
14545Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno1960ŽV3400:30:35,000:13:29,93x
14670Kratochvílová TaťánaKupařovice1973ŽV13000:30:45,050:13:39,98x
14736Svoboda KarelAC Moravská Slavia Brno1945MV4400:31:05,030:13:59,96x
148290Doležalová Tereza1980ŽV13100:31:15,060:14:09,99x
149283Schilberger Libuše1966ŽV21200:31:29,010:14:23,94x
150254Tužíčková LenkaRunning Zone Brno1977ŽV13200:31:34,010:14:28,94x
151256Kumprechtová MonikaFénix Sport Blansko1972ŽV13300:31:34,040:14:28,9722
15261Kočí HanaBrno1971ŽV13400:31:38,050:14:32,98x
153291Hodálová JitkaRunning Zone Brno1975ŽV13500:31:40,090:14:35,02x
154212Dobešová Lenka1972ŽV13600:31:50,090:14:45,02x
15519Kolouchová Ivana1967ŽV21300:31:51,090:14:46,02x
15617Kelblová AdélaSK Vojkovice2001Jky700:32:23,040:15:17,97x
157209Klimentová Hana1971ŽV13700:32:26,000:15:20,93x
158238Novotná Michaela1975ŽV13800:32:29,040:15:23,97x
159215Krejčiříková KateřinaSvatá Kateřina1972ŽV13900:32:36,000:15:30,9321
16067Jordánová Michaela1995Ž3800:32:40,050:15:34,98x
161226Škvařilová RadkaVysočany1991Ž3900:32:59,040:15:53,9720
162202Koudelka MarekVSK Univerzita Brno1973XM700:33:15,070:16:10,00x
16320Filípková ŠárkaSRTG Podluží1999Ž4000:34:30,100:17:25,03x
164205Plašilová LenkaZnojmo1975ŽV14000:34:39,050:17:33,98x
165241Strážnická JitkaTextil u Jitky1963ŽV21400:36:40,050:19:34,98x
166234Strážnická JanaOrel Kuřim1982Ž4100:36:41,030:19:35,96x
167240Qazimi Monika1972ŽV14100:37:26,040:20:20,97x
16829Holý JosefOrel Židenice1941MV4500:37:55,010:20:49,94x
169249Kozlová Hana1973ŽV14200:38:11,020:21:05,95x
170248Kozlová Petra1975ŽV14300:38:11,030:21:05,96x
17130Jirásková VěraBrno1955ŽV3500:40:21,090:23:16,02x
DNF274Ošlejšková Lucie1990Ž-DNFx
DNF214Slavík OndřejVSK Univerzita Brno2001Jři-DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:30.11.2019
Slunečno   Mikulášský běh OkrouhláTrať:1800 m
0°C   Katerogie: starší žákyně11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
19Hudečková LucieAC Moravská Slavia Brno2006Žky_St100:07:23,04x
28Sadílková ArletaVSK Univerzita Brno2006Žky_St200:07:37,030:00:13,99x
31Křížová ViktorieElite sport Boskovice2006Žky_St300:07:39,050:00:16,01x
412Ryšávková EmmaElite Sport Max training2005Žky_St400:07:49,040:00:26,00x
54Macharáčková AnnaVSK Univerzita Brno2005Žky_St500:08:12,080:00:49,04x
619Kratochvílová EvaJAC Brno2005Žky_St600:08:15,050:00:52,01x
75Dobrovská LucieASK Blansko2006Žky_St700:08:21,090:00:58,05x
83Poláčková NatálieASK Blansko2006Žky_St800:08:31,050:01:08,01x
923Černá HanaDrahanský sport team2005Žky_St900:08:35,010:01:11,97x
102Jakusidisová VeronikaASK Blansko2005Žky_St1000:09:02,010:01:38,97x
1110Kutějová PetraAK Olymp Brno2006Žky_St1100:09:05,030:01:41,99x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:30.11.2019
Slunečno   Mikulášský běh OkrouhláTrať:1800 m
0°C   Katerogie: starší žáci11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
17Růža TomášVSK Univerzita Brno2005Žci_St100:06:32,01x
221Lopour ŠimonBYAC Brno2006Žci_St200:06:40,060:00:08,05x
316Odehnal JakubVSK Univerzita Brno2006Žci_St300:06:45,010:00:13,00x
411Svobodník NikolaATK Šlapanice2005Žci_St400:06:55,020:00:23,01x
514Hanek KryštofAC Moravská Slavia Brno2005Žci_St500:07:01,030:00:29,02x
66Charvát MatyášELITE sport Boskovice2005Žci_St600:07:08,030:00:36,02x
717Kroupa KryštofAK Blansko Dvorská2005Žci_St700:07:15,070:00:43,06x
818Zouhar TadeášACT Lerak2005Žci_St800:07:45,080:01:13,07x
920Urbánek MatyášBYAC Brno2005Žci_St900:08:03,020:01:31,01x
1025Šťasta Jáchym2006Žci_St1000:08:12,070:01:40,06x
1126Koudelka MatyášElite sport Boskovice2006Žci_St1100:08:12,070:01:40,06x
1222Kratochvíl TomášBYAC Brno2006Žci_St1200:08:38,070:02:06,06x
1324Liška JanSokol Bílovice nad Svitavou2005Žci_St1300:08:52,030:02:20,02x
1413Polák JiříSK TROPS2006Žci_St1400:08:55,040:02:23,03x
1515Čapka Petr2005Žci_St1500:10:28,080:03:56,07x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:30.11.2019
Slunečno   Mikulášský běh OkrouhláTrať:900 m
0°C   Katerogie: mladší žákyně11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
132Bradáčová NikolaACT Lerak Blansko2007Žky_Ml100:03:24,03x
226Kuchyňková KarolínaTJ Sokol Přísnotice/Orel Židenice2008Žky_Ml200:03:29,050:00:05,02x
36Železníková MonikaBabice2008Žky_Ml300:03:32,020:00:07,99x
41Šamšulová MartinaELITE sport Boskovice2007Žky_Ml400:03:34,080:00:10,05x
524Finstrlová KristýnaSK Žabovřesky2007Žky_Ml500:03:36,030:00:12,00x
613Tomanová StelaOrel Vyškov2007Žky_Ml600:03:37,040:00:13,01x
712Strážnická EliškaSK Speed Brno2007Žky_Ml700:03:42,080:00:18,05x
83Radvanová KristýnaSpartak Třebíč2008Žky_Ml800:03:47,040:00:23,01x
928Nečasová JitkaJAC Brno2007Žky_Ml900:03:47,070:00:23,04x
1015Klimentová ZuzanaRIS2007Žky_Ml1000:03:50,050:00:26,02x
1123Kniesová LucieASK Blansko2007Žky_Ml1100:03:51,080:00:27,05x
124Kostruhová ŠárkaVSK UNI Brno - Jehnice2007Žky_Ml1200:03:53,060:00:29,03x
135Vávrů HanaElite sport Boskovice2008Žky_Ml1300:03:57,040:00:33,01x
1422Smutná DorotaDrahalský Sport2007Žky_Ml1400:04:00,060:00:36,03x
1518Dobešová PavlínaAC Moravská Slavia Brno2007Žky_Ml1500:04:00,090:00:36,06x
1627Topinková BarboraAC Moravská Slavia Brno2007Žky_Ml1600:04:09,070:00:45,04x
1717Kroupová BarboraAK Blansko Dvorská2008Žky_Ml1700:04:13,090:00:49,06x
1810Fialová EmaAC Moravská Slavia Brno2008Žky_Ml1800:04:14,040:00:50,01x
1914Klimentová EmaRIS2007Žky_Ml1900:04:16,060:00:52,03x
2037Koudelková LucieElite sport Boskovice2008Žky_Ml2000:04:20,020:00:55,99x
2130Horňáková JulieSK TROPS2007Žky_Ml2100:05:00,050:01:36,02x
222Hudečková AnežkaSK TROPS Brno2008Žky_Ml2200:05:09,100:01:45,07x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:30.11.2019
Slunečno   Mikulášský běh OkrouhláTrať:900 m
0°C   Katerogie: mladší žáci11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
111Kunovský MichalAC Moravská Slavia Brno2007Žci_Ml100:03:12,04x
238Bartoš OndřejAC Moravská Slavia Brno2007Žci_Ml200:03:27,060:00:15,02x
37Ellinger DenisASK Blansko2007Žci_Ml300:03:34,050:00:22,01x
416Tajovský ŠimonAK Kuřim2007Žci_Ml400:03:43,060:00:31,02x
533Šťasta MaxVSK Univerzita Brno2007Žci_Ml500:03:45,040:00:33,00x
641Lipenský MatoušTUFO Prostějov MP 2008Žci_Ml600:03:46,070:00:34,03x
78Veselý DavidElite sport Boskovice2008Žci_Ml700:03:49,010:00:36,97x
820Kuchař JosefACT Lerak2008Žci_Ml800:03:49,030:00:36,99x
939Komárek JakubACT Lerak2007Žci_Ml900:03:51,000:00:38,96x
1040Langr JonathanFénix Sport Blansko2007Žci_Ml1000:03:53,090:00:41,05x
1119Fried KryštofACT Lerak2007Žci_Ml1100:03:57,020:00:44,98x
129Pokorný PatrikMoravec Team2008Žci_Ml1200:03:57,030:00:44,99x
1321Gloc MarekZŠ Jevíčko2008Žci_Ml1300:03:57,070:00:45,03x
1435Horák LubošOkrouhlá2007Žci_Ml1400:03:59,040:00:47,00x
1531Jelínek TomášDrahanský sport team2007Žci_Ml1500:04:03,040:00:51,00x
1629Nečas JakubBYAC Brno2008Žci_Ml1600:04:03,090:00:51,05x
1725Finstrle FilipSK Žabovřesky Brno2007Žci_Ml1700:04:22,020:01:09,98x
1836Pink LukášATK Šlapanice2007Žci_Ml1800:04:35,080:01:23,04x
1934Horák JanOkrouhlá2008Žci_Ml1900:05:08,060:01:56,02x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:30.11.2019
Slunečno   Mikulášský běh OkrouhláTrať:400 m
0°C   Katerogie: přípravky starší dívky11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
116Navrátilová StelaAC Moravská Slavia Brno2009Př_St_D100:01:30,01x
217Procházková SáraTJ Sokol Přísnotice/Orel Židenice2009Př_St_D200:01:30,040:00:00,03x
334Krejčí BarboraELITE sport Boskovice2009Př_St_D300:01:30,070:00:00,06x
427Rybová KateřinaASK Blansko2009Př_St_D400:01:30,090:00:00,08x
530Součková MarieTJ Sokol Přísnotice/Orel Židenice2009Př_St_D500:01:33,030:00:03,02x
67Bezdíčková DanielaASK Blansko2010Př_St_D600:01:34,080:00:04,07x
736Hladká LeontýnaSK Skol2010Př_St_D700:01:37,080:00:07,07x
815Hebnarová NatálieVSK Univerzita Brno2009Př_St_D800:01:40,090:00:10,08x
93Radvanová MarkétaSpartak Třebíč2009Př_St_D900:01:41,080:00:11,07x
101Meluzínová NelaELITE sport Boskovice2009Př_St_D1000:01:44,040:00:14,03x
1129Bradáčová AnetaACT Lerak Blansko2010Př_St_D1100:01:44,060:00:14,05x
122Plašilová LucieTJ Znojmo2010Př_St_D1200:01:44,070:00:14,06x
134Hanková AnežkaAC Moravská Slavia Brno2009Př_St_D1300:01:45,040:00:15,03x
1439Hegedüšová SimonaELITE sport Boskovice2009Př_St_D1400:01:47,010:00:17,00x
1525Černá BeátaJAC Brno2009Př_St_D1500:01:47,050:00:17,04x
1628Kolářová MarkétaDrahanský sport team2009Př_St_D1600:01:55,000:00:24,99x
1726Kubátová Karolína2010Př_St_D1700:01:55,080:00:25,07x
1823Krejčiříková AnežkaASK Blansko2010Př_St_D1800:01:58,100:00:28,09x
1932Fritzová TerezaDrahanský sport team2010Př_St_D1900:02:00,070:00:30,06x
2045Ježková EliškaHrušovany u Brna2010Př_St_D2000:02:05,040:00:35,03x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:30.11.2019
Slunečno   Mikulášský běh OkrouhláTrať:400 m
0°C   Katerogie: přípravky starší hoši11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
147Pohanka TomášDrásov2009Př_St_H100:01:27,03x
211Truska VojtěchSK Speed Brno2009Př_St_H200:01:30,000:00:02,97x
320Dostál DominikElite sport Boskovice2009Př_St_H300:01:31,050:00:04,02x
48Ellinger ŠimonASK Blansko2009Př_St_H400:01:31,090:00:04,06x
548Nohel JakubRomza Klub Blažovice2010Př_St_H500:01:37,010:00:09,98x
631Hübel MarekVSK Univerzita Brno2010Př_St_H600:01:37,070:00:10,04x
738Špička DavidAK Kuřim2009Př_St_H700:01:40,070:00:13,04x
810Rajnoha MichalVSK Univerzita Brno2010Př_St_H800:01:42,030:00:15,00x
944Kovařík DanielASK Blansko2010Př_St_H900:01:43,010:00:15,98x
1040Stojan JakubSK Speed Brno2009Př_St_H1000:01:43,070:00:16,04x
1137Korgo VojtěchFénix Sport Blansko2009Př_St_H1100:01:43,090:00:16,06x
1214Pavlu DavidELITE sport Boskovice2009Př_St_H1200:01:45,060:00:18,03x
1324Lopour MatoušBYAC Brno2009Př_St_H1300:01:46,020:00:18,99x
146Hruda TomášDrahanský sport team2009Př_St_H1400:01:47,040:00:20,01x
1546Kelbl TobiᚊAK Židlochovice2010Př_St_H1500:01:48,100:00:21,07x
165Stara DavidElite sport Boskovice2010Př_St_H1600:01:49,040:00:22,01x
1742Koudelka AdamAC Moravská Slavia Brno2010Př_St_H1700:01:49,070:00:22,04x
1818Provazník RafaelOrel Vyškov2010Př_St_H1800:01:49,090:00:22,06x
1919Zapletal PatrikŠlapanice2010Př_St_H1900:01:52,060:00:25,03x
2033Krátký OndřejSokol Bílovice nad Svitavou2010Př_St_H2000:01:55,080:00:28,05x
2135Kuchař JáchymACT Lerak2009Př_St_H2100:01:56,010:00:28,98x
2213Pavlu BedřichŽďárná2009Př_St_H2200:02:00,100:00:33,07x
239Pokorný ŠimonMoravec Team2010Př_St_H2300:02:04,030:00:37,00x
2422Mazal Vojtěch2010Př_St_H2400:02:10,010:00:42,98x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:30.11.2019
Slunečno   Mikulášský běh OkrouhláTrať:200 m
0°C   Katerogie: přípravky mladší dívky11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1169Arrufi EmmaVSK UNI Brno2011Př_Ml_D100:00:38,03x
2168Staňková HanaTJ Sokol Přísnotice2011Př_Ml_D200:00:39,000:00:00,97x
3154Skořepová SofieELITE sport Boskovice2011Př_Ml_D300:00:39,090:00:01,06x
4157Krenželoková EvaELITE sport Boskovice2012Př_Ml_D400:00:42,020:00:03,99x
5180Marešová NellaAC Mor.Slavia Brno2011Př_Ml_D500:00:42,030:00:04,00x
6167Holková EmillyAK Slavkov u Brna2012Př_Ml_D600:00:42,060:00:04,03x
7158Hanáková MarkétaOrel Vyškov2012Př_Ml_D700:00:44,030:00:06,00x
8176Lipenská JanaMoravec Team2011Př_Ml_D800:00:45,020:00:06,99x
9173Stojanová AnnaSK Speed Brno2011Př_Ml_D900:00:47,000:00:08,97x
10172Dostálová NelaELITE sport Boskovice2012Př_Ml_D1000:00:48,080:00:10,05x
11175Juřicová EmaBrno2011Př_Ml_D1100:00:48,080:00:10,05x
12159Lišková NatálieTJ Sokol Bílovice2012Př_Ml_D1200:00:49,070:00:11,04x
13182Krajčíková AdélaAHA Vyškov2011Př_Ml_D1300:00:51,090:00:13,06x
14153Vlková AnnaOkrouhlá2012Př_Ml_D1400:00:52,010:00:13,98x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:30.11.2019
Slunečno   Mikulášský běh OkrouhláTrať:200 m
0°C   Katerogie: přípravky mladší hoši11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1152Železník LiborBabice2011Př_Ml_H100:00:39,00x
2161Hrabovský MichalAHA Vyškov2011Př_Ml_H200:00:39,030:00:00,03x
3181Pohanka DanAK Kuřim2012Př_Ml_H300:00:40,030:00:01,03x
4171Žáček TobiasTJ Sokol Přísnotice2011Př_Ml_H400:00:40,050:00:01,05x
5165Okáč JakubTJ Sokol Bílovice2012Př_Ml_H500:00:41,060:00:02,06x
6184Durna FilipAC Mor.Slavia Brno2012Př_Ml_H600:00:42,030:00:03,03x
7177Lipenský JanMoravec Team2011Př_Ml_H700:00:43,090:00:04,09x
8151Nejezchleb DanELITE sport Boskovice2012Př_Ml_H800:00:45,070:00:06,07x
9183Durna DominikAC Mor.Slavia Brno2012Př_Ml_H900:00:45,090:00:06,09x
10174Jeřábek TomášBK Vyškov2012Př_Ml_H1000:00:46,070:00:07,07x
11179Kovář VojtěchAHA Vyškov2012Př_Ml_H1100:00:47,040:00:08,04x
12166Černý DominikOrel Vyškov2011Př_Ml_H1200:00:47,040:00:08,04x
13178Korgo MatoušFENIX Sport2011Př_Ml_H1300:00:47,050:00:08,05x
14170Vondra AdrianFENIX Sport2012Př_Ml_H1400:00:48,040:00:09,04x
15155Hruda PetrDrahanský sport team2011Př_Ml_H1500:00:48,100:00:09,10x
16164Kolář JosefDrahanský sport team2012Př_Ml_H1600:00:49,010:00:10,01x
17156Honel JakubAHA Vyškov2012Př_Ml_H1700:00:50,010:00:11,01x
18160Kubát ŠtěpánBYAC Brno2012Př_Ml_H1800:01:00,050:00:21,05x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:30.11.2019
Slunečno   Mikulášský běh OkrouhláTrať:100 m
0°C   Katerogie: přípravky nejmladší dívky11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
114Hrabovská LucieAHA Vyškov2013Př_Nejml_D100:00:20,07x
220Samková SimonaAHA Vyškov2013Př_Nejml_D200:00:21,000:00:00,93x
325Stojanová LilienSK Speed Brno2013Př_Nejml_D300:00:21,030:00:00,96x
419Žáčková TheaTJ Sokol Přísnotice2014Př_Nejml_D400:00:22,070:00:02,00x
510Šolcová AnnaAHA Vyškov2013Př_Nejml_D500:00:22,070:00:02,00x
68Mazalová ElenDrahanský sport team2013Př_Nejml_D600:00:23,050:00:02,98x
730Bothová MarkétaVSK UNI BRNO2013Př_Nejml_D700:00:24,100:00:04,03x
824Vítová AlžbětaOřechov2014Př_Nejml_D800:00:25,020:00:04,95x
911Kuželová KarolínaOkrouhlá2013Př_Nejml_D900:00:25,090:00:05,02x
1015Kolářová MichaelaDrahanský sport team2014Př_Nejml_D1000:00:26,040:00:05,97x
1127Bartolšicová ZitaVSK UNI BRNO2014Př_Nejml_D1100:00:26,060:00:05,99x
1216Okáčová LucieTJ Sokol Bílovice2014Př_Nejml_D1200:00:27,050:00:06,98x
1326Juřicová MagdalenaBrno2014Př_Nejml_D1300:00:27,080:00:07,01x
1431Bothová KarolínaVSK UNI BRNO2015Př_Nejml_D1400:00:28,070:00:08,00x
1518Kromerová AdélaBrno2013Př_Nejml_D1500:00:28,070:00:08,00x
16185Kubínová Linda Sofie2015Př_Nejml_D1600:00:30,010:00:09,94x
1721Samková MichaelaAHA Vyškov2014Př_Nejml_D1700:00:30,010:00:09,94x
1834Trs LolaBrno2015Př_Nejml_D1800:00:31,000:00:10,93x
196Topinková KateřinaAC Mor.Slavia Brno2015Př_Nejml_D1900:00:40,090:00:20,02x
202Vlková KarolínaOkrouhlá2016Př_Nejml_D2000:00:42,040:00:21,97x
2138Fejfarová Sára2016Př_Nejml_D2100:00:45,000:00:24,93x
2228Bartolšicová LadaMoravec Team2017Př_Nejml_D2200:00:48,090:00:28,02x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:30.11.2019
Slunečno   Mikulášský běh OkrouhláTrať:100 m
0°C   Katerogie: přípravky nejmladší hoši11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
19Štébl JakubAHA Vyškov2013Př_Nejml_H100:00:19,06x
232Krajčík MatějAHA Vyškov2013Př_Nejml_H200:00:20,020:00:00,96x
335Šimonek JakubSK TROPS Brno2013Př_Nejml_H300:00:21,100:00:02,04x
44Hruda MartinDrahanský sport team2014Př_Nejml_H400:00:22,030:00:02,97x
55Honel MatějAHA Vyškov2015Př_Nejml_H500:00:25,020:00:05,96x
63Vlk TobiášOkrouhlá2014Př_Nejml_H600:00:26,040:00:06,98x
77Topinka JonášAC Mor.Slavia Brno2013Př_Nejml_H700:00:27,050:00:07,99x
81Nejezchleb HynekOkrouhlá2014Př_Nejml_H800:00:27,090:00:08,03x
912Kužel PetrOkrouhlá2015Př_Nejml_H900:00:29,100:00:10,04x
1036Pukl TheodorBrmo2015Př_Nejml_H1000:00:30,010:00:10,95x
1123Adamec AlexandrSK TROPS Brno2013Př_Nejml_H1100:00:32,100:00:13,04x
1213Antl JáchymOkrouhlá2016Př_Nejml_H1200:00:41,030:00:21,97x
1322Jirka JakubVyškov2016Př_Nejml_H1300:00:44,070:00:25,01x
1433Trs LucaBrno2017Př_Nejml_H1400:01:01,040:00:41,98x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:31.05.2020
© Malin 2015-20