O kresníB ěžeckáL iga  2019
V listopadu zamíříme do Jedovnic a do Okrouhlé

V listopadu zamíříme do Jedovnic a do Okrouhlé

5. 11. 2019 Jedovnice, Okrouhlá – Máme tu běžecký podzim. Dny...

Kůrovec zastavil Hořickou rokli

Kůrovec zastavil Hořickou rokli

8. 10 2019 Hořice – Člověk míní a kůrovec mění. Tak by se asi...

Provětrejte běžeckou obuv i v říjnu. První sobota patří Kunštátu.

Provětrejte běžeckou obuv i v říjnu. První sobota patří Kunštátu.

23. 9. 2019 Kunštát, Blansko, Rudice a Hořice – Říjen,...

Je tu září a kolotoč závodů OBL se opět roztáčí

Je tu září a kolotoč závodů OBL se opět roztáčí

31. srpna 2019 – Blansko, Petrovice, Sloup. Po relativním...

Prázdniny finišují. Nejbližší závod čeká ve Vískách.

Prázdniny finišují. Nejbližší závod čeká ve Vískách.

19. 8. 2019 Vísky – Školáci pomalu hledají...

  • V listopadu zamíříme do Jedovnic a do Okrouhlé

  • Kůrovec zastavil Hořickou rokli

  • Provětrejte běžeckou obuv i v říjnu. První sobota patří Kunštátu.

  • Je tu září a kolotoč závodů OBL se opět roztáčí

  • Prázdniny finišují. Nejbližší závod čeká ve Vískách.

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.11.2019
Přeháňky   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:10900 m
8°C   Katerogie: Muži23. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
137Kohut JanBlansko / FÉNIX SPORT BLANSKO / JANK...1985M100:35:18,0080
2127Kleibl MartinKuřim / AK Kuřim1973MV1100:38:43,0000:03:25,00x
3105Pokorný OndřejZnojmo / TJ Znojmo2001-100:40:22,0000:05:04,00x
477Široký StanislavBlansko / AK Blansko Dvorská1977MV1200:40:39,0000:05:21,0076
5155Konečný AlešRudice / Rudice1988M200:41:01,0000:05:43,0073
698Barbořík JanBlansko / Fénix sport Blansko1983M300:41:31,0000:06:13,0071
7194Potůček JiříBlansko / fastandlight.cz Blansko1988M400:41:33,0000:06:15,0070
8146Vencbauer PavelPředklášteří /1978MV1300:41:42,0000:06:24,00x
919Hančl RomanFénix sport Blansko1988M500:42:00,0000:06:42,0069
1016Dvořáček JiříPetrovice / Fénix sport Blansko1968MV2100:42:23,0000:07:05,0068
1141Koudelka LukášOlšany / AK Drnovice/AC Okrouhlá1983M600:42:48,0000:07:30,0067
1278Šperka MartinBoskovice / Minerva Boskovice1970MV1400:42:49,0000:07:31,0066
1368Ryba LukášBB Cyklosport / Lipůvka1979MV1500:43:01,0000:07:43,0065
14159Kučera JosefVilémovice / Vilémovice1985M700:43:09,0000:07:51,0064
1526Huťka JiříBořitov/brno /1991M800:43:16,0000:07:58,0063
1631Kaláb DavidBlažovice /1987M900:43:34,0000:08:16,00x
176Buš OndřejRáječko /1985M1000:43:47,0000:08:29,0062
181Bachratý PavelBlansko / Rockrunners Blansko1965MV2200:44:12,0000:08:54,0061
19109Hýbl JiříHrušovany u Brna / Hrušovany u Brna1967MV2300:44:15,0000:08:57,00x
2010Čuhel JiříKřtěnov /1958MV3100:44:26,0000:09:08,0060
21168Kratky PavelOlomučany / Fenix Olomučany1974MV1600:45:26,0000:10:08,0059
22118Pokorný AlešJedovnice / SK Jedovnice1986M1100:45:40,0000:10:22,0058
23143Kuchař LukášACT Lerak Blansko /1976MV1700:45:42,0000:10:24,0057
2452Lorenc MarekMěnín / Šneci v běhu1987M1200:45:46,0000:10:28,00x
25188Gotthard DavidBrno /1976MV1800:46:25,0000:11:07,00x
2653Macura JanBlansko / Horizont kola Novák1972MV1900:46:28,0000:11:10,0056
27190Pacheco EdinsonBrno /1983M1300:46:35,0000:11:17,00x
2886Vintera PetrVyškov / AHA Vyškov1975MV11000:46:39,0000:11:21,00x
2945Kříž JanBoskovice /1973MV11100:46:46,0000:11:28,0055
3024Horský RadekVavřinec / OB Veselice1978MV11200:46:55,0000:11:37,0054
31108Vadovič IvanBratislava / TJ Bezovec1980M1400:47:06,0000:11:48,00x
32201Haresta PetrVF Sport Team Černá Hora /1986M1500:47:34,0000:12:16,0053
3389Zemánek MiroslavBořitov / Bořitov1979MV11300:47:49,0000:12:31,0052
34115Hudec OndřejJezeřany-Maršovice / SK Jedovnice1988M1600:48:27,0000:13:09,0051
35192Lazar LukášBrno /1982M1700:48:30,0000:13:12,00x
36117Novotný PetrJedovnice /1982M1800:48:33,0000:13:15,0050
3788Vojtíšek TomášBrno / AC Moravská Slavia1973MV11400:48:49,0000:13:31,00x
38193Říha PavelKřtiny /1961MV2400:49:10,0000:13:52,0049
39123Galita JanJedovnice / SK Jedovnice1994M1900:50:12,0000:14:54,0048
40161Rybář Tomášblansko/ /1992M2000:50:17,0000:14:59,0047
41121Zemánek TomášJedovnice / SK Jedovnice1990M2100:50:28,0000:15:10,0046
4282Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3200:50:44,0000:15:26,0045
43154Trávníček JaroslavDrnovice / AK Drnovice1964MV2500:50:58,0000:15:40,00x
4450Landa JaroslavBoskovice / Minerva Boskovice1957MV3300:51:22,0000:16:04,0044
45125Marek JaromirBrno / STS Chvojkovice-Brod1964MV2600:51:24,0000:16:06,00x
46144Janík MartinSK Meteor Brno /1981M2200:51:39,0000:16:21,00x
47158Šamonil PetrRájec - Jestřebí /1962MV2700:52:49,0000:17:31,0043
48186Dvořák Davidnewline /1976MV11500:53:16,0000:17:58,00x
49202Zouhar JosefKotvrdovice / SDH Kotvrdovice1989M2300:53:20,0000:18:02,0042
50191Sobotka MartinBrno /1976MV11600:53:23,0000:18:05,00x
51151Boháč JiříBrno / BehejBrno.com1954MV3400:53:25,0000:18:07,00x
52120Zemánek LukášJedovnice / SK Jedovnice1990M2400:53:42,0000:18:24,0041
53156Koutný JanProstějov /1972MV11700:53:44,0000:18:26,00x
54119Feifer LadislavLomnice /1963MV2800:54:15,0000:18:57,00x
5584Tomeš PetrVilémovice /1983M2500:54:17,0000:18:59,0040
56180Skoták RadekPraha / Stodůlky1972MV11800:54:32,0000:19:14,00x
57160Jüthner LiborNěmčice /1978MV11900:55:13,0000:19:55,0039
5860Paděra PetrBlansko /1989M2600:55:37,0000:20:19,0038
59113Petřek ZdenekBohuňovice / Sokol Bohuňovice1958MV3500:55:50,0000:20:32,00x
60167Střítežská JolanaLipůvka/ /1972-200:58:42,0000:23:24,00-
61177Pernica JosefKotvrdovice / SDH Kotvrdovice1982M2700:58:52,0000:23:34,0037
62197Lorenc AntonínBertík Blansko/Blansko /1964MV2900:59:34,0000:24:16,0036
6371Šebela JiříBlansko / Fénix Sport Blansko1958MV3601:00:56,0000:25:38,0035
64185Trubák IvoBrno /1968MV21001:01:01,0000:25:43,00x
65166Vávra LukášSvatobořice /1987M2801:02:05,0000:26:47,00x
66145Vašíček ZdeněkBC Červánky /1965MV21101:02:57,0000:27:39,00x
67205Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko /1962MV21201:04:41,0000:29:23,0034
68126Spargel LadislavBrno /1973MV12001:07:53,0000:32:35,00x
6949Kunc JosefVyškov / Orel Vyškov1960MV21301:07:53,0000:32:35,00x
7099Dražan LiborKuničky / Univerzita obrany1960MV21401:16:51,0000:41:33,0033
71200Růžička BohuslavSC Ráječko /1946MV3701:22:43,0000:47:25,0032


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.11.2019
Přeháňky   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:5600 m
8°C   Katerogie: ženy/ dorostenci23. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
181Švejnoha JanBrno / VSK Univerzita Brno2001Dci100:18:31,00x
261Pazourek PetrModřice / VSK Univerzita Brno2000Dci200:19:23,0000:00:52,00x
3198Bohuslav TomášAK Drnovice /2001Dci300:19:33,0000:01:02,00x
438Koláčková AdélaBrno / AK Olymp Brno2001Dky100:20:13,0000:01:42,00x
5107Filip MartinPozořice / AK Olymp Brno2003Dci400:20:29,0000:01:58,00x
69Coufal JáchymSK Žabovřesky Brno2002Dci500:21:17,0000:02:46,00x
7157Koutný JanProstějov /2005-100:21:20,0000:02:49,00x
8203Závodná PavlaNiva / AK Drnovice2000Dky200:21:35,0000:03:04,00x
9104Klobásková MartaBrno / Brno/Jac Brno2003Dky300:22:42,0000:04:11,00x
10128Kleiblová KarolínaBrno / Moravská Slávie Brno2002Dky400:22:45,0000:04:14,00x
11152Horká AliceBrno / AK Olymp Brno1987Ž100:23:24,0000:04:53,00x
12114Hrabovská LenkaDrnovice / AK Drnovice1983Ž200:23:29,0000:04:58,00x
1357Mrázková NatálieBrno / AK Olymp Brno2000Dky500:23:32,0000:05:01,00x
14122Ryšávková KateřinaBoskovice / Fénix sport Boskovice1977ŽV1100:23:32,0000:05:01,0040
1567Popelková VeronikaBrno / AK Olymp Brno2001Dky600:23:35,0000:05:04,00x
16100Koudelková DagmarASK Blansko /1991Ž300:24:12,0000:05:41,0036
17148Barboříková LenkaBlansko / FÉNIX SPORT Blansko1986Ž400:24:20,0000:05:49,0033
1848Kuchařová TáňaPERUN TEAM BLANSKO1975ŽV1200:24:44,0000:06:13,0031
1935Kielarová HanaBrno / AK Olymp Brno2003Dky700:24:47,0000:06:16,00x
20199Horňová AdrianaBoskovice / Fénix sport Boskovice2000Dky800:25:08,0000:06:37,0040
21137Jeřábková HanaVyškov /1974ŽV1300:25:08,0000:06:37,00x
22187Matiovská LucieBlansko /1991Ž500:25:09,0000:06:38,0030
23174Hořínková DitaBrno / Střelka Brno1994Ž600:25:31,0000:07:00,00x
24169Tesařová MarkétaSK Žabovřesky /1994Ž700:25:34,0000:07:03,00x
25183Ondroušková IvanaBlansko /1970ŽV1400:25:35,0000:07:04,0029
26182Polášková MartinaBlansko /1973ŽV1500:26:23,0000:07:52,0028
27165Kučerová JolanaJEDOVNICE /1998Ž800:26:31,0000:08:00,0027
2880Suchánková ZdenkaBlansko /1963ŽV2100:26:36,0000:08:05,0026
297Centnerová RadmilaElite Sport Boskovice2000Dky900:26:54,0000:08:23,0036
30124Marková AliceBrno / STS Chvojkovice-Brod1970ŽV1600:27:12,0000:08:41,00x
31164Hynštová MarieAK Drnovice /1957ŽV2200:27:32,0000:09:01,00x
32136Tomanová LenkaOrel Vyškov /1976ŽV1700:27:46,0000:09:15,00x
33112Francová DanielaJedovnice / Lékárna KRAS1985Ž900:28:05,0000:09:34,0025
34176Jindřichová KateřinaPraha / Stodůlky1967ŽV2300:28:13,0000:09:42,00x
3520Hegrová IvonaHostěrádky-Rešov / Valím Valím H...1969ŽV2400:28:16,0000:09:45,00x
3690Zmidlochová RenataNezamyslice U Prostějova / TJ CHROPYNĚ1975ŽV1800:28:17,0000:09:46,00x
3725Hrbková HanaKarolín / Karolín1996Ž1000:28:28,0000:09:57,0024
38179Dobešová PavlínaXXX /2007-200:29:05,0000:10:34,00x
3940Kopáčková  Simona Brno /1989Ž1100:29:12,0000:10:41,00x
40172Kočí HeidiBrno /1997Ž1200:29:22,0000:10:51,00x
41184Floriánová VeronikaBrno /1973ŽV1900:29:51,0000:11:20,00x
42134Nováčková MartinaBrno /1997Ž1300:30:28,0000:11:57,00x
43173Hořínková JanaBrno / Střelka Brno1965ŽV2500:30:52,0000:12:21,00x
44129Gromešová RadomíraBlansko/PERUN TEAM BLANSKO /1971ŽV11000:30:54,0000:12:23,0023
45170Tesařová JitkaRBK Blansko /1964ŽV2600:31:26,0000:12:55,0022
46111Fránková KarolínaJedovnice / Lékarna KRAS1993Ž1400:31:28,0000:12:57,0021
47204Závodná MarcelaNiva /1977ŽV11100:31:30,0000:12:59,00x
48189Šmerdová JarmilaPozořice /1958ŽV2700:31:58,0000:13:27,00x
49178Fukesová LenkaBrno /1986Ž1500:32:00,0000:13:29,00x
50171Kočí HanaBrno /1971ŽV11200:32:38,0000:14:07,00x
51153Zachariášová AlžbětaBrno /2001Dky1000:32:44,0000:14:13,00x
52175Kumprechtová MonikaSvinošice / Fénix sport Blansko1972ŽV11300:32:56,0000:14:25,0020
5366Poláková KateřinaSK TROPS1982Ž1600:33:10,0000:14:39,00x
54116Dobešová LenkaBrno /1972ŽV11400:34:33,0000:16:02,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.11.2019
Přeháňky   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:1470 m
8°C   Katerogie: Starší žákyně23. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1555Ryšávková EmmaBoskovice / Fénix sport Boskovice2005ŽkyS100:05:08,0040
283Tajovská PavlaBiatlon Blansko /2004ŽkyS200:05:08,0000:00:00,0036
3101Alexová BarboraŘícmanice / AC Moravska Slavia Brno2004ŽkyS300:05:25,0000:00:17,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.11.2019
Přeháňky   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:1470 m
8°C   Katerogie: Starší žáci23. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1102Komárek TomášSpešov / ACT leraK Blansko2004ŽciS100:04:11,0040
2141Charvát MatyášElite Sport Boskovice /2005ŽciS200:04:14,0000:00:03,0036
330Kabrhél JakubBiatlon Blansko2005ŽciS300:04:31,0000:00:20,0033
485Vintera KryštofVyškov / AHA Vyškov2005ŽciS400:04:43,0000:00:32,00x
5130Bresser TimothyElite sport Boskovice /2005ŽciS500:04:57,0000:00:46,0031
654Malits MarekASK Blansko2004ŽciS600:04:58,0000:00:47,0030
7110Herčík DanielElite Sport Boskovice /2005ŽciS700:05:07,0000:00:56,0029
8138Skořepa PetrElite Sport Boskovice /2005ŽciS800:05:49,0000:01:38,0028


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.11.2019
Přeháňky   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:980 m
8°C   Katerogie: Mladší žákyně23. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
146Křížová ViktorieLetovice / Elite sport Boskovice2006ŽkyM100:02:57,0040
2132Bradáčová NikolaACT leraK Blansko /2007ŽkyM200:02:59,0000:00:02,0036
3135Tomanová StelaOrel Vyškov /2007ŽkyM300:03:01,0000:00:04,00x
44Bezdíčková DominikaBlansko / ASK Blansko2006ŽkyM400:03:02,0000:00:05,0033
5574Šamšulová MartinaBoskovice / Elite Sport Boskovice2007ŽkyM500:03:02,0000:00:05,0031
614Dobrovská LucieBlansko / Ask blansko2006ŽkyM600:03:08,0000:00:11,0030
727Jandáková LeonaBlansko / ASK Blansko2006ŽkyM700:03:11,0000:00:14,0029
836Kniesová LucieASK Blansko2007ŽkyM800:03:12,0000:00:15,0028
9106Musilová KláraČerná Hora / Biatlon Blansko2006ŽkyM900:03:14,0000:00:17,0027
1074Seďová NikolaAtletika Hustopeče2007ŽkyM1000:03:16,0000:00:19,00x
11163Zavřelová AdélaElite sport Boskovice /2007ŽkyM1100:03:19,0000:00:22,0026
1211Dobešová PavlínaBrno / AC MOravská Slavia2007ŽkyM1200:03:26,0000:00:29,00x
13131Kuncová LindaJEDOVNICE / SK JEDOVNICE2007ŽkyM1300:03:38,0000:00:41,0025
14590Horňáková JulieÚjezd u Brna / SK TROPS Brno2007ŽkyM1400:04:03,0000:01:06,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.11.2019
Přeháňky   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:980 m
8°C   Katerogie: Mladší žáci23. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1147Sedlačík MatějACT leraK /2006ŽciM100:03:00,0040
217Ellinger DenisASK Blansko2007ŽciM200:03:08,0000:00:08,0036
3142Riedl KryštofKřtiny / ACT Blansko2007ŽciM300:03:09,0000:00:09,0033
4566Ryšavka JáchymBoskovice / Fénix sport Boskovice2007ŽciM400:03:13,0000:00:13,0031
5133Langr JonathanBlansko /2007ŽciM500:03:14,0000:00:14,0030
623Horák LubošBoskovice / Elite Sport Boskovice2007ŽciM600:03:16,0000:00:16,0029
751Lát DušanBlansko / Ak Blansko Dvorská2007ŽciM700:03:21,0000:00:21,0028
863Polák JiříSK TROPS2006ŽciM800:03:28,0000:00:28,00x
9181Worbis RadimKotvrdovice 307/Kotvrdovice /2007ŽciM900:03:31,0000:00:31,0027
10103Komárek JakubSpešov / ACT leraK Blansko2007ŽciM1000:03:34,0000:00:34,0026
1191Hégr LukášJedovnice /2006ŽciM1100:04:09,0000:01:09,0025


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.11.2019
Přeháňky   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:490 m
8°C   Katerogie: Přípravka dívky23. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
196Zamazalová EliškaBlansko / ASK Blansko2009PřD100:01:22,0040
244Krejčí BarboraBoskovice / Elite sport Boskovice2009PřD200:01:23,0000:00:01,0036
328Jandáková ZuzanaBlansko / ASK Blansko2009PřD300:01:28,0000:00:06,0033
4507Fialová EmaZastávka u Brna / Moravská Slávie ...2008PřD400:01:33,0000:00:11,00x
556Meluzínová NelaOkrouhlá / Elite Sport Boskovice2009PřD500:01:34,0000:00:12,0031
612Dobešová PetraBrno / AC Moravská Slavia2008PřD600:01:42,0000:00:20,00x
795Řeháková ErikaIvančice / AC Moravský Krumlov2008PřD700:01:50,0000:00:28,00x
892Trnková MarcelaMokrá Horákov / Sk Trops Brno2008PřD800:01:52,0000:00:30,00x
9511Chaloupková AnežkaBRno / Plus One.cz2013-100:01:56,0000:00:34,00x
10140Juračková KarolínaBlansko /2009PřD900:01:59,0000:00:37,0030
DNS94Kolářová MarkétaSuchý / Drahanský Sport Team2009PřD-DNSx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.11.2019
Přeháňky   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:490 m
8°C   Katerogie: Přípravka chlapci23. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1139Dostál DominikElite Sport Boskovice /2009PřCh100:01:22,0040
2554Kuchař JosefACT leraK Blansko /2008PřCh200:01:24,0000:00:02,0036
397Ščudla OndřejBoskovice / Fénix Blansko2008PřCh300:01:26,0000:00:04,0033
418Ellinger ŠimonASK Blansko2009PřCh400:01:28,0000:00:06,0031
5150Herčík MichalBoskovice /2008PřCh500:01:32,0000:00:10,0030
6149Sedlačík VítRudice /2008PřCh600:01:33,0000:00:11,0029
755Malits RadekASK Blansko2008PřCh700:01:33,0000:00:11,0028
8585Poláček DominikACT Lerak /2008PřCh800:01:34,0000:00:12,0027
993Sáňka DavidBlansko / Biatlon Blansko2009PřCh900:01:36,0000:00:14,0026
10600Zavřel JiříSloup /2009PřCh1000:01:40,0000:00:18,0025
1122Horák JanOkrouhlá / VOKO2008PřCh1100:01:42,0000:00:20,0024


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.11.2019
Přeháňky   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:260 m
8°C   Katerogie: Přípr. mladší chlapci23. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1587Vintera ViktorVyškov / AHA Vyškov2010PřMlCh1x
239Konečný AdamŠaratice / Atletika Slavkov u Brna2010PřMlCh2x
3545Kovařík DanielBlansko Klepačov / Fénix Blansko2010PřMlCh3x
4526Koutný MatějBlansko /2010PřMlCh4x
5558Musil MatějBlansko / ASK Blansko2010PřMlCh5x
6553Holis AlexJedovnice /2010PřMlCh6x
7528Kučera MartinACT leraK Blansko /2010PřMlCh7x
8596Hrabovský MichalVyškov / AHA Vyškov2011PřMlCh8x
9535Sáňka JakubBlansko / Biatlon Blansko2011PřMlCh9x
10533Lai AlexSpešov / Biatlon Blansko2010PřMlCh10x
1165Polák ŠtěpánLhota Rapotina / Elite sport Boskovice2011PřMlCh11x
12530Vávra FranckJedovnice /2010PřMlCh12x
13591Kacetl RichardTěchov /2011PřMlCh13x
14592Šustáček MirekBoskovice / Elite Sport Boskovice2010PřMlCh14x
1564Polák MichalSK TROPS2011PřMlCh15x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.11.2019
Přeháňky   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:260 m
8°C   Katerogie: Přípr. mladší dívky23. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
13Bezdíčková DanielaBlansko / ASK Blansko2010PřMlD1x
2549Přikrylová AdélaBlansko / Fénix Blansko2010PřMlD2x
3589Teturová JitkaJedovnice / SK Jedovnice2010PřMlD3x
4575Seďová VendulaAtletika Hustopeče2010PřMlD4x
5577Žáková RebeccaBlansko / AK Blansko Dvorská2010PřMlD5x
6524Krčmárová SáraVyškov / AHA Vyškov2010PřMlD6x
7516Tomanová MajaOrel Vyškov /2010PřMlD7x
8538Řeháková VeronikaIvančice / AC Moravský Krumlov2010PřMlD8x
9523Skořepová SofieSvitávka /2011PřMlD9x
10571Fritzová TerezaProtivanov / Drahanský Sport Team2010PřMlD10x
11513Dobešová VeronikaBrno / AC Moravská Slavia2011PřMlD11x
12552Adamcová NatálieVyškov / AHA Vyškov2011PřMlD12x
1343Krajčíková AdélaVyškov / AHA VYŠKOV2011PřMlD13x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.11.2019
Přeháňky   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:120 m
8°C   Katerogie: Nejmladší chlapci23. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1529Kovář VojtěchVyškov / AHA Vyškov2012PřNejMlCh1x
2521Honel JakubRačice-Pístovice / AHA Vyškov2012PřNejMlCh2x
3520Jeřábek TomášVyškov / VK Vyškov2012PřNejMlCh3x
4580Nejezchleb DanOkrouhlá / Elite Sport Boskovice2012PřNejMlCh4x
5542Krajčík MatějVyškov / AHA VYŠKOV2013PřNejMlCh5x
6546Štébl JakubVyškov / AHA Vyškov2013PřNejMlCh6x
7536Kolář JosefSuchý / Drahanský Sport Team2012PřNejMlCh7x
8595Vondra AdrianKrasová / Fénix2012PřNejMlCh8x
9551Adamec DavidVyškov /2014PřNejMlCh9x
10562Polák Antonín2013PřNejMlCh10x
11579Kvasnica AdamJedovncie / SK Jedovnice2014PřNejMlCh11x
12527Janda AdamJedovnice /2016PřNejMlCh12x
13582Novotný JanJedovnice /2015PřNejMlCh13x
14581Drápal JakubViničné Šumice / AC Pekárna Šumice2017PřNejMlCh14x
15578Hudec AdamJezeřany-Maršovice / SK Jedovnice2015PřNejMlCh15x
16597Novotný MichalJedovnice /2016PřNejMlCh16x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:09.11.2019
Přeháňky   Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího KovaříkaTrať:120 m
8°C   Katerogie: Nejmladší chlapci23. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1544Holková EmillyMouřínov / AK Slavkov u Brna2012PřNejMlD1x
2588Poláčková PavlínaACT Lerak /2013PřNejMlD2x
3598Sedláčková MartinaBlansko / AK Dvorská Blansko2012PřNejMlD3x
4505Brumarová EmmaBlansko / ASK Blansko2013PřNejMlD4x
5504Melichárková KarolínaBrno / SK Trops2012PřNejMlD5x
6547Švábová KarolínaRájec /2012PřNejMlD6x
7509Chaloupková AnežkaBRno / Plus One.cz2013PřNejMlD7x
8502Severová KarolínaBRNO / BRNO2012PřNejMlD8x
9576Hrabovská LucieVyškov / AHA Vyškov2013PřNejMlD9x
10586Poláčková KarolínaACT Lerak /2013PřNejMlD10x
11512Doleželová EmaJedovnice /2012PřNejMlD11x
12532Kalousková EliškaKřtiny /2013PřNejMlD12x
13514Doleželová SofieJedovnice /2012PřNejMlD13x
14525Krčmárová ŠarlotaVyškov /2014PřNejMlD14x
15550Jindrová JanaBlansko / Fénix Blansko2015PřNejMlD15x
16506Čechová MadlaBrno / brno2013PřNejMlD16x
17593Francová AliceJedovnice / Lékárna KRAS2013PřNejMlD17x
18599Kolářová MichaelaSuchý /2014PřNejMlD18x
19510Chaloupková BáraBrno / PlusOne.cz2015PřNejMlD19x
20594Francová LucieJedovnice / Lékárna KRAS2015PřNejMlD20x
21540Kubínová Linda SofieBrno / SK Trops Brno2015PřNejMlD21x
22531Hégrová AdélaHostěrádky-Rešov / Valím Valím H...2016PřNejMlD22x
23515Nováčková AnežkaBrno /2015PřNejMlD23x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-19  /  Tisk:05.12.2019
© Malin 2015-19