O kresníB ěžeckáL iga  2019
V listopadu zamíříme do Jedovnic a do Okrouhlé

V listopadu zamíříme do Jedovnic a do Okrouhlé

5. 11. 2019 Jedovnice, Okrouhlá – Máme tu běžecký podzim. Dny...

Kůrovec zastavil Hořickou rokli

Kůrovec zastavil Hořickou rokli

8. 10 2019 Hořice – Člověk míní a kůrovec mění. Tak by se asi...

Provětrejte běžeckou obuv i v říjnu. První sobota patří Kunštátu.

Provětrejte běžeckou obuv i v říjnu. První sobota patří Kunštátu.

23. 9. 2019 Kunštát, Blansko, Rudice a Hořice – Říjen,...

Je tu září a kolotoč závodů OBL se opět roztáčí

Je tu září a kolotoč závodů OBL se opět roztáčí

31. srpna 2019 – Blansko, Petrovice, Sloup. Po relativním...

Prázdniny finišují. Nejbližší závod čeká ve Vískách.

Prázdniny finišují. Nejbližší závod čeká ve Vískách.

19. 8. 2019 Vísky – Školáci pomalu hledají...

  • V listopadu zamíříme do Jedovnic a do Okrouhlé

  • Kůrovec zastavil Hořickou rokli

  • Provětrejte běžeckou obuv i v říjnu. První sobota patří Kunštátu.

  • Je tu září a kolotoč závodů OBL se opět roztáčí

  • Prázdniny finišují. Nejbližší závod čeká ve Vískách.

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:12.10.2019
Zataženo   Podzimní desítka na drázeTrať:10000 m
8°C   Katerogie: hlavní závod34. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
11Kohut JanFÉNIX SPORT Blasnko /1985M100:34:07,0080
2158Tlamka FilipBoskovice / Fénix Sport Boskovice2002J100:34:08,0000:00:01,0040
336Široký StanislavBlansko/AK Blansko Dvorská /1977MV1100:36:19,0000:02:12,0076
43Hančl RomanFÉNIX SPORT Blansko1988M200:36:36,0000:02:29,0073
56Konečný AlešRudice /1988M300:36:55,0000:02:48,0071
635Jančík TomášBoskovice / Elite Sport Boskovice1972MV1200:37:00,0000:02:53,0070
7156Hajdamach JiříRáječko /1994M400:38:01,0000:03:54,0069
816Momot YuriyJihlava /1971MV1300:38:10,0000:04:03,00x
910Potůček Jiřífastandlight.cz Blansko / Blansko1988M500:38:28,0000:04:21,0068
1014Weis JosefOlešnice / Elite Sport Boskovice1974MV1400:38:58,0000:04:51,0067
1111Ryba LukášLipůvka /BB Cyklosport /1979MV1500:39:07,0000:05:00,0066
1234Huťka JiříBořitov/Brno /1991M600:39:20,0000:05:13,0065
132Buš OndřejRáječko /1985M700:39:56,0000:05:49,0064
1412Šindelář OndřejFÉNIX SPORT Blansko / Ráječko1988M800:40:22,0000:06:15,0063
1533Drábek JanrunKanice / Kanice /1980M900:40:54,0000:06:47,00x
16155Sláma PavelTJ Rytmus Boskovice /1976MV1600:40:59,0000:06:52,0062
175Horský RadekVavřinec/OB Veselice /1978MV1700:41:27,0000:07:20,0061
1813Svoboda PavelTJ Sloup /1955MV3100:44:49,0000:10:42,0060
1921Barboříková LenkaFÉNIX SPORT Blansko /1986Ž100:44:56,0000:10:49,0040
2032Centnerová RadmilaElite Sport Boskovice /2000Jky100:47:48,0000:13:41,0040
217Krušinová AndreaLetovice /1982Ž200:48:26,0000:14:19,0036
2238Veselý KarelBrno / AC Moravská Slávie1970MV1800:48:31,0000:14:24,00x
238Mrůzková MarkétaBrno / AC Moravská Slávie Brno1997Ž300:49:10,0000:15:03,00x
2437Svobodová MartinaRSFK / Brno1975ŽV1100:49:12,0000:15:05,00x
259Polášková MartinaBlansko /1973ŽV1200:49:31,0000:15:24,0033
26154Jüthner LiborNěmčice /1978MV1900:49:32,0000:15:25,0059
2731Bařinka JanBoskovice /1984M1000:52:14,0000:18:07,0058
28157Žákovská AlenaBlansko /1962ŽV2100:54:06,0000:19:59,0031
29161Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko /1962MV2100:58:24,0000:24:17,0057


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:12.10.2019
Zataženo   Podzimní desítka na drázeTrať:1600 m
8°C   Katerogie: Starší žáci34. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1131Komárek TomášACT leraK Blansko /2004ŽciS100:05:03,0040
266Charvát MatyášElite Sport Boskovice /2005ŽciS200:05:13,0000:00:10,0036
3137Petečel AlexejElite Sport Boskovice /2004ŽciS300:05:45,0000:00:42,0033
491Malits MarekBlansko/ASK Blansko /2004ŽciS400:06:03,0000:01:00,0031
5102Zouhar TadeášACT leraK Blansko / Blansko2005ŽciS500:06:08,0000:01:05,0030
6141Herčík DanielElite Sport Boskovice2005ŽciS600:06:19,0000:01:16,0029
7146Daněk ŠtěpánBlansko/Horizont Blansko /2004ŽciS700:06:55,0000:01:52,0028


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:12.10.2019
Zataženo   Podzimní desítka na drázeTrať:1600 m
8°C   Katerogie: Starší žákyně34. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
189Kubinová AdélaElite Sport Boskovice /2004ŽkyS100:06:39,0040
2144Široká EliškaAK Blansko Dvorská /2004ŽkyS200:06:56,0000:00:17,0036
3152Tobiášová LucieElite sport Boskovice /2004ŽkyS300:07:54,0000:01:15,0033


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:12.10.2019
Zataženo   Podzimní desítka na drázeTrať:800 m
8°C   Katerogie: Mladší žáci34. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1134Přikryl VojtěchAHA Vyškov2006ŽciM100:02:28,00x
298Šafránek JáchymDoubravice / Elite Sport Boskovice2007ŽciM200:02:34,0000:00:06,0040
3148Berdník LukášTJ Ochoz u Brna2006ŽciM300:02:36,0000:00:08,00x
469Ellinger DenisASK Blansko/Blansko /2007ŽciM400:02:39,0000:00:11,0036
581Koudelka MatyášElite sport Boskovice /2006ŽciM500:02:46,0000:00:18,0033
675Horák LubošOkrouhlá / Elite Sport Boskovice2007ŽciM600:02:47,0000:00:19,0031
762Augustin TomášČiba Sport / Brno /2007ŽciM700:02:55,0000:00:27,00x
8132Komárek JakubACT leraK Blansko /2007ŽciM800:03:00,0000:00:32,0030
987Kuběna LukášASK Blansko2006ŽciM900:03:03,0000:00:35,0029


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:12.10.2019
Zataženo   Podzimní desítka na drázeTrať:800 m
8°C   Katerogie: Mladší žákyně34. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
185Křížová ViktorieLetovice / Elite Sport Boskovice2006ŽkyM100:02:27,0040
2100Šamšulová MartinaElite Sport Boskovice /2007ŽkyM200:02:29,0000:00:02,0036
364Bezdíčková DominikaASK Blansko /2006ŽkyM300:02:38,0000:00:11,0033
4120Jandáková LeonaBlansko/ASK Blansko /2006ŽkyM400:02:41,0000:00:14,0031
5138Zavřelová AdélaElite sport Boskovice /2007ŽkyM500:02:46,0000:00:19,0030
678Kniesová LucieASK Blansko /2007ŽkyM600:02:54,0000:00:27,0029
7151Růžičková KarolínaASK Blansko2007ŽkyM700:03:03,0000:00:36,0028


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:12.10.2019
Zataženo   Podzimní desítka na drázeTrať:400 m
8°C   Katerogie: Přípravka chlapci34. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
167Dostál DominikElite Sport Boskovice /2009PřCh100:01:09,0040
270Ellinger ŠimonASK Blansko/Blansko /2009PřCh200:01:11,0000:00:02,0036
392Malits RadekBlansko/ASK Blansko /2008PřCh300:01:14,0000:00:05,0033
4140Herčík MichalBoskovice / Elite Sport Boskovice2008PřCh400:01:15,0000:00:06,0031
580Korgo VojtěchTěchov / FÉNIX SPORT BLANSKO2009PřCh500:01:16,0000:00:07,0030
6107Čermák TadeášBlansko / ASK Blansko2008PřCh600:01:17,0000:00:08,0029
7139Zavřel JiříSloup / Elite Sport Boskovice2009PřCh700:01:26,0000:00:17,0028
874Horák JanOkrouhlá / VOKO2008PřCh800:01:32,0000:00:23,0027
9150Růžička MatějASK Blansko2008PřCh900:01:33,0000:00:24,0026
1088Kuběna MilošASK Blansko2009PřCh1000:01:34,0000:00:25,0025
1186Krušina AdamLetovice /2009PřCh1100:01:37,0000:00:28,0024


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:12.10.2019
Zataženo   Podzimní desítka na drázeTrať:400 m
8°C   Katerogie: Přípravka dívky34. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
184Krejčí BarboraElite Sport Boskovice /2009PřD100:01:07,0040
2103Králová EmaAK Blansko Dvorská /2008PřD200:01:09,0000:00:02,0036
3145Šebelová SáraBlansko/Lussana /2008PřD300:01:10,0000:00:03,0033
4130Vávrů HanaElite Sport Boskovice2008PřD400:01:11,0000:00:04,0031
597Rybová KateřinaLipůvka /2009PřD500:01:12,0000:00:05,0030
6121Jandáková ZuzanaBlansko/ASK Blansko /2009PřD600:01:14,0000:00:07,0029
7147Jurová AnnaElite sport Boskovice /2008PřD700:01:15,0000:00:08,0028
893Meluzínová NelaOkrouhlá / Elite Sport Boskovice2009PřD800:01:16,0000:00:09,0027
9153Kroupová BarboraAK Blansko Dvorská /2008PřD900:01:16,0000:00:09,0026
1082Koudelková LucieElite sport Boskovice /2008PřD1000:01:18,0000:00:11,0025
1176Husáková JolanaACT lerak Blansko /2008PřD1100:01:19,0000:00:12,0024
12143Šujanová Rozálieakbd /2009PřD1200:01:21,0000:00:14,0023
13142Hegedüšová SimonaElite Sport Boskovice2009PřD1300:01:22,0000:00:15,0022
14136Štefanová AdélaASK Blansko /2008PřD1400:01:23,0000:00:16,0021
15149Zukalová MarkétaASK Blansko2009PřD1500:01:26,0000:00:19,0020
16135Malá KarolínaAK Blansko /2009PřD1600:01:34,0000:00:27,0019


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:12.10.2019
Zataženo   Podzimní desítka na drázeTrať:200 m
8°C   Katerogie: Přípr. mladší chlapci34. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
183Koupý MatějBlansko / ASK Blasnko2010PřMlCh1x
2111Kolařík DanielFénix2010PřMlCh2x
3133Přikryl LukášBlansko /2010PřMlCh3x
473Holis AlexleraK / Blansko /2010PřMlCh4x
594Musil MatějBlansko / ASK Blansko2010PřMlCh5x
671Flek TomášRájec - Jestřebí /2011PřMlCh6x
779Korgo MatoušFÉNIX SPORT Blansko /2011PřMlCh7x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:12.10.2019
Zataženo   Podzimní desítka na drázeTrať:200 m
8°C   Katerogie: Přípr. mladší dívky34. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
161Bezdíčková DanielaASK Blansko /2010PřMlD1x
2129Přikrylová AdélaFénix Sport Blansko2010PřMlD2x
399Šafránková AnnaDoubravice / Elite Sport Boskovice2010PřMlD3x
4127Horáková KatkaFénix klub Blansko2010PřMlD4x
5118Hejlková RozálieASK Blansko Dvorská2010PřMlD5x
6101Žáková RebeccaBlansko / AK Blansko Dvorská2010PřMlD6x
7123Sedláčková TerezaAK Dvorská Blansko 2010PřMlD7x
877Horská NikolaOB Veselice / Vavřinec2010PřMlD8x
9116Adamcová NatálieAHA Vyškov2011PřMlD9x
10115Dlapová Josefína AK Blansko Dvorská2011PřMlD10x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:12.10.2019
Zataženo   Podzimní desítka na drázeTrať:100 m
8°C   Katerogie: Nejmladší chlapci34. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1110Bernard ŠimonBoskovice / Elite Sport Boskovice2012NejCh1x
263Bařinka Jan2012NejCh2x
395Nejezchleb DanElite Sport Boskovice /2012NejCh3x
4113Vondra AdrianFénix2012NejCh4x
5128Přikryl JanFénix Sport Blansko2013NejCh5x
6117Adamec DavidAHA Vyškov2014NejCh6x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:12.10.2019
Zataženo   Podzimní desítka na drázeTrať:100 m
8°C   Katerogie: Nejmladší dívky34. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1126Kašparová VendulaAK Dvorská Blansko2012NejD1x
2114Sedláčková MartinaAK Dvorska Blansko /2012NejD2x
3124Sedláčková BeataAK Dvorska Blansko /2012NejD3x
4119Kopecká BáraBoskovice / Elite Sport Boskovice2013NejD4x
572Fleková MichaelaRájec - Jestřebí /2013NejD5x
665Brumarová EmmaASK Blansko2013NejD6x
7105Pokorná AdélaBlansko / AK Blansko Dvorská2013NejD7x
8112Kolaříková AnitaFénix2013NejD8x
9108Čermáková DenisaBlansko /2012NejD9x
10122Dlapová FiloménaBlansko2013NejD10x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:12.10.2019
Zataženo   Podzimní desítka na drázeTrať:50 m
8°C   Katerogie: Mlíčňáci chlapci34. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1109Bernard DenisBoskovice /2015MlCh1x
2106Pokorný Vítek2015MlCh2x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:12.10.2019
Zataženo   Podzimní desítka na drázeTrať:50 m
8°C   Katerogie: Mlíčňáci dívky34. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1125Dlapová CelestýnaBlansko /2016MlD1x
2104Králová BarboraAK Blansko Dvorská /2015MlD2x
DNS90Langová NatálieLetovice /2016MlD-DNSx
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-19  /  Tisk:14.11.2019
© Malin 2015-19