O kresníB ěžeckáL iga  2019
Květen, nabídne řadu závodů dospělým i dětem.

Květen, nabídne řadu závodů dospělým i dětem.

22. 4. 2019 Boskovice, Černá Hora, Petrovice, Ostrov u Macochy – Květen bude...

Na Velký pátek za velikonočním zajícem. Do Olešnice.

Na Velký pátek za velikonočním zajícem. Do Olešnice.

13. 4. 2019 Olešnice na Moravě – Předvelikonoční Olešnice...

V OBL s vlastními čipy. Poprvé ve Skalici.

V OBL s vlastními čipy. Poprvé ve Skalici.

12. 4. 2019 Mnoho se o tom v minulosti namluvilo a nespočetněkrát jsme si...

Po krátké pauze opět na start. Pokračujeme na Hořicích.

Po krátké pauze opět na start. Pokračujeme na Hořicích.

22. 3. 2019 Hořice, Skalice, Blansko – Únorová a březnová...

Medailové žně 36. ročníku OBL proběhly ve Spešově

Medailové žně 36. ročníku OBL proběhly ve Spešově

20. 1. 2019 Spešov – Veškeré body ze závodů...

  • Květen, nabídne řadu závodů dospělým i dětem.

  • Na Velký pátek za velikonočním zajícem. Do Olešnice.

  • V OBL s vlastními čipy. Poprvé ve Skalici.

  • Po krátké pauze opět na start. Pokračujeme na Hořicích.

  • Medailové žně 36. ročníku OBL proběhly ve Spešově

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:26.01.2019
Sněžení   Rájecká desítkaTrať:9600 m
-2°C   Katerogie: muži4. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1239Rudolecký RomanVSK Univerzita Brno1988M100:35:27,59x
286Šťastný PetrSportRaces1988M200:35:37,9600:00:10,37x
316Soural LukášOrel-Židenice/VSK UNI BRNO1982M300:37:44,1000:02:16,51x
4214Plachý LukášKoblížek Team1985M400:37:52,6200:02:25,03x
5251Pajer OndřejIndividuální team1989M500:38:01,2400:02:33,65x
622Koudelka LukášAK Drnovice/AC Okrouhlá1983M600:38:10,5000:02:42,9180
713Pukl RostislavUNI Brno - ASC Bučovice1982M700:38:18,8100:02:51,22x
854Kocur LukasOrel Šitbořice1977MV1100:38:45,1300:03:17,54x
9228Hrnčíř TomášŘícmanice1976MV1200:38:56,7700:03:29,18x
1071Široký StanislavAK Blansko Dvorská1977MV1300:38:57,7700:03:30,1876
1115Hrdina Tomáš1979MV1400:39:13,9000:03:46,31x
1249Večeřa TomášAK Blansko Dvorská1989M800:39:25,5800:03:57,9973
13258Šebánek PetrRájec1979MV1500:39:33,3800:04:05,7971
1450Tomčal DušanLipov1973MV1600:39:46,3500:04:18,76x
154Coufal SvatošSK Žabovřesky Brno1967MV2100:40:47,6600:05:20,07x
16241Hejna DaliborBrno1982M900:40:53,4400:05:25,85x
1779Czerný PavelBrno1981M1000:40:56,1600:05:28,57x
1823Škoda KristiánCK Continental Frenštát p. R.1990M1100:41:03,4000:05:35,81x
19247Kugler PatrikOrel Řečkovice1992M1200:41:15,2900:05:47,70x
20240Pokorný VáclavBrno1978MV1700:41:19,4900:05:51,90x
21256Martinec JindřichAC Moravská Slavia Brno1985M1300:41:23,8000:05:56,21x
223Hrabovský PetrAK Drnovice1981M1400:41:35,9900:06:08,40x
23274Beneš PetrBlansko1987M1500:41:41,2600:06:13,6770
24130Kazda Petr1970MV1800:41:43,1000:06:15,51x
25257Vemola JiříAK Tišnov1977MV1900:41:45,1900:06:17,60x
2634Šerák MartinSokol Bílovice nad Svitavou1978MV11000:42:03,1500:06:35,56x
277Kratochvíl PavelAtletic Třebíč1960MV2200:42:25,6700:06:58,08x
28242Barák RomanSana team Brno1973MV11100:42:30,8000:07:03,21x
2932Jančík TomášELITE sport Boskovice1972MV11200:42:36,5600:07:08,9769
3047Klíma MiroslavBrno1975MV11300:42:41,5000:07:13,91x
3135Chalk SteveSK Radiosport1965MV2300:42:48,8800:07:21,29x
32219Tomek Jiří1997M1600:42:51,2600:07:23,67x
33234Šperka MartinMinerva Boskovice1970MV11400:42:53,1400:07:25,5568
3493Ryba LukášBB Cyklosport1979MV11500:43:03,9600:07:36,37x
35117Čuhel JiříSK Křtěnov1958MV3100:43:19,8700:07:52,2867
3614Grün GustavAC Okrouhlá1968MV2400:43:21,8900:07:54,3066
37108Kučera JosefKucera bike team1985M1700:43:29,4200:08:01,83x
3848Bejček PatrikTajovský reality1994M1800:43:41,6000:08:14,0165
39225Haulík Matej1999M1900:43:49,4400:08:21,85x
40113Hloušek MirekTSAI1979MV11600:43:52,6000:08:25,01x
41221Dušil JaroslavBěžím si za svým1970MV11700:43:53,6600:08:26,07x
42132Huťka JiříBořitov/Brno1991M2000:43:53,7200:08:26,1364
43273Hlavička LukášDuopack Černá Hora1987M2100:44:06,1000:08:38,5163
4482Knap Zdeněk1991M2200:44:12,8900:08:45,30x
4527Sucharda PavelSK Julec Brno1970MV11800:44:18,8700:08:51,28x
462Jančařík PetrAAC Brno - Orel Židenice1968MV2500:44:23,6000:08:56,01x
47207Kuchař LukášACT Lerak Blansko1976MV11900:44:27,8900:09:00,3062
48134Pernička JanHory z dálky1987M2300:44:32,3900:09:04,80x
49252Konečný Alešpassyteam1988M2400:44:33,7100:09:06,12x
50232Kupčík Roman1985M2500:44:35,5600:09:07,97x
51118Habarka Ondrej1993M2600:45:08,3000:09:40,71x
52277Štefan Martin1975MV12000:45:09,9700:09:42,38x
535Haresta PetrVF Sport Team Černá Hora1986M2700:45:12,5100:09:44,9261
5495Dubjel RobertBKB1982M2800:45:20,2400:09:52,65x
5545Fanfrdla DalimilMaty team1973MV12100:45:24,1900:09:56,60x
56100Bednář ZbyněkTišnov1973MV12200:45:32,2100:10:04,62x
57211Šafář RadekBoskovice1985M2900:45:33,2500:10:05,6660
5887Buš OndřejRáječko1985M3000:45:35,5200:10:07,9359
5970Bělík VladimírSokol Syrovice1978MV12300:45:39,4500:10:11,86x
6040Zouhar LiborBrno-Líšeň1958MV3200:45:46,3900:10:18,80x
6131Kozánek PetrKyjov1989M3100:45:53,1600:10:25,57x
62229Kahánek StanislavDýmka míru1981M3200:45:58,3800:10:30,79x
63203Dvořák Daniela1993M3300:46:14,1900:10:46,60x
64204Kubínek PavelBlansko1977MV12400:46:14,6700:10:47,0858
65116Vrána FilipBrno1976MV12500:46:20,8100:10:53,22x
66112Kinc PavelVF Sport Team Černá Hora1974MV12600:46:21,3200:10:53,7357
6785Zemánek MiroslavBořitov1979MV12700:46:22,4000:10:54,8156
68237Krajča RudolfRARECACTI.com1965MV2600:46:23,1200:10:55,53x
6977Richter ZdeněkBrno - Kohoutovice1980M3400:46:33,8000:11:06,21x
70114Kalaš RudolfBoskovice1971MV12800:46:43,9500:11:16,3655
71238Žáčková EvaRUNSPORT Team1994XZ100:46:44,5500:11:16,96x
7281Horský RadekOB Veselice1978MV12900:46:44,8200:11:17,2354
73120Foral RomanBrno1967MV2700:46:46,7500:11:19,16x
74261Pavlíček TomášRájec1992M3500:46:49,2100:11:21,6253
7565Giebl RadekTišnov1975MV13000:46:54,4000:11:26,81x
7674Nováček JosefZDH Čučice1958MV3300:47:05,1100:11:37,52x
7757Dvořák MartinExtra Brno1988M3600:47:18,2000:11:50,61x
7837Divácký PřemyslOrel Židenice1949MV3400:47:19,2000:11:51,61x
7997Janáček PetrKONWA team1980M3700:47:30,6300:12:03,04x
80254Christ MarekFklidu1979MV13100:47:40,5700:12:12,98x
81231Netolický KamilSTG Vyškov1990M3800:48:02,8900:12:35,30x
82264Lazar Lukáš1982M3900:48:11,5600:12:43,97x
83268Černý LuděkRačice1981M4000:48:20,3600:12:52,77x
846Bár LukášBrno1974MV13200:48:24,7200:12:57,13x
8592Lenoch VítězslavSK Bobrava1975MV13300:48:26,7900:12:59,20x
86109Mezera PavelBílovice nad Svitavou1968MV2800:48:31,5400:13:03,95x
8762Nemec VladimirSK Lišeň 1977MV13400:48:34,7000:13:07,11x
88205Šenkýř PetrOrel Silůvky1974MV13500:48:38,9300:13:11,34x
89272Šanca OndřejČVK Brno1997M4100:49:09,1200:13:41,53x
90206Kolář JiříBrno1976MV13600:49:29,1400:14:01,55x
91249Indra Marek1973MV13700:49:41,8800:14:14,29x
92262Kabelka MartinZelené Rosice2003M4200:49:41,9900:14:14,40x
93236Sukeník MilanRajhrad1970MV13800:49:48,1700:14:20,58x
9484Pelikán MartinIndividuální1984M4300:49:52,6200:14:25,03x
9591Bittner Josef1970MV13900:49:53,3700:14:25,78x
9656Slouka JiříBlažovice1983M4400:49:55,2100:14:27,62x
97248Indra RadovanMedlánky1976MV14000:50:05,8000:14:38,21x
9843Zouhar LiborBrno-Líšeň1985M4500:50:05,9800:14:38,39x
99245Švábeník PetrTermofisher1985M4600:50:22,2100:14:54,62x
100218Kratky PavelOlomučany / TS Jan Kohut1974MV14100:50:26,9200:14:59,3352
10151Cibulka PavelBrno1964MV2900:50:38,1400:15:10,55x
102208Bača MartinSport Club Ráječko z.s.1989M4700:51:05,2000:15:37,6151
10373Volánek PavelLesní Hluboké1968MV21000:51:22,2700:15:54,68x
104215Hrůza VladimírBoskovice1960MV21100:51:29,7800:16:02,1950
105106Sláma JiříBrno1960MV21200:51:33,8000:16:06,21x
106126Marek Jaromir1964MV21300:51:51,5600:16:23,97x
107259Řezáč Jaroslav1986M4800:51:57,3400:16:29,75x
108233Tomek Václav1991M4900:52:16,1400:16:48,55x
10926Kobliha MilanLRS Vyškov1957MV3500:52:35,2400:17:07,65x
110230Bařina JiříVF Sport Team Černá Hora1981M5000:52:40,5000:17:12,9149
111267Šanca FilipSDH Veverská Bitýška1999M5100:52:46,1900:17:18,60x
112275Čermáková TerezaFast and Light1988XZ200:52:55,2700:17:27,68-
113103Mrůzek AlexanderUNI Brno - plavání1965MV21400:53:01,1000:17:33,51x
114246Podmanická Ivana1983XZ300:53:11,7600:17:44,17x
115119Rederer ZbyněkBrno1987M5200:53:16,9300:17:49,34x
116202Kundrát JaroslavAK Tišnov1976MV14200:53:23,7300:17:56,14x
11763Korpas JaroslavLokomotiva Insta Brno1961MV21500:53:36,1300:18:08,54x
11868Bělík RichardHrušovany u Brna1981M5300:53:43,6900:18:16,10x
119270Bedan PetrSpešov 2091973MV14300:53:56,3100:18:28,7248
120279Šimek MatějBKČS1981M5400:53:57,3100:18:29,7247
12111Durna VojtěchLodní sporty Brno1977MV14400:54:27,9700:19:00,38x
12252Sobotka Martin1976MV14500:54:29,2000:19:01,61x
12364Korpasová TerezaLokomotiva Ingstav Brno1998XZ400:54:30,3900:19:02,80x
124223Kubásek Marek1993M5500:54:39,6000:19:12,01x
125227Jánský David1978MV14600:54:40,9600:19:13,37x
126278Šimeček PetrHeřmanův Městec1979MV14700:54:42,8200:19:15,23x
127269Špringlová KamilaTesla Brno2000XZ500:54:58,1800:19:30,59x
128209Kuchař TomášACT Lerak Blansko1972MV14800:54:58,2000:19:30,6146
129222Svoboda Adam1993M5600:55:03,6700:19:36,08x
13096Lenhart Davidnewline1979MV14900:55:07,9600:19:40,37x
13175Březa MiroslavBrno1959MV3600:55:17,0000:19:49,41x
132260Flek Pavel1972MV15000:55:52,4600:20:24,87x
133212Loukota TomášRozběháme Letovice1976MV15100:55:53,8200:20:26,2345
134121Ustohal KarelZelene Rosice1977MV15200:56:02,3500:20:34,76x
135122Lorenc AntonínBertík Blansko1964MV21600:56:39,9700:21:12,3844
136123Pelc VítOZZY Brno1967MV21700:56:40,9700:21:13,38x
137226Buš RomanRájec1965MV21800:57:06,9400:21:39,3543
138135Musilová PavlaDýmka míru1976XZ600:57:09,4600:21:41,87x
139210Strážnický JanOrel Kuřim1982M5700:57:22,7700:21:55,18x
140213Novák MartinBrno1951MV3700:57:38,8400:22:11,25x
141253Slouka Petr1982M5800:57:41,4200:22:13,83x
142276Brtník JiříOrel Obřany1952MV3800:57:51,6900:22:24,10x
14398Dvořák David1976MV15300:58:04,7000:22:37,11x
144271Bařinka JanBoskovice1984M5900:58:11,5300:22:43,9442
145115Skypala TomášAtex 0071983M6000:58:18,3800:22:50,79x
146128Maršálek Jiřínewline1958MV3900:58:22,9700:22:55,38x
147136Havlíček Štěpán1983M6100:58:49,1000:23:21,51x
148244Konečná Zuzana1991XZ700:58:55,9200:23:28,33x
149102Mrůzková MarkétaKometa Brno1997XZ800:59:24,9100:23:57,32x
150105Vlasák Ota1968MV21900:59:49,7500:24:22,16x
15110Petřek ZdenekSokol Bohuňovice1958MV31001:00:24,6000:24:57,01x
15221Suchý KarelAtletic Třebíč1956MV31101:00:42,4100:25:14,82x
15324Střítežská JolanaLelekovice1972XZ901:01:11,1400:25:43,55x
154235Paděra Petr1989M6201:02:30,4000:27:02,81x
155201Vašíček ZdeněkSK gymnázium Rájec-Jestřebí1965MV22001:02:31,1900:27:03,6041
1568Kučerová JanaRohatec1971XZ1001:02:34,9700:27:07,38x
157124Smejkal MichalBrno1984M6301:02:37,2000:27:09,61x
158263Kubíček FrantišekRelax DOBRÉ POLE1946MV31201:02:42,8400:27:15,25x
15920Bábek Martin1971MV15401:03:11,5100:27:43,92x
160243Knecht MilanEldo1961MV22101:03:15,6400:27:48,05x
16153Svoboda KarelAC Moravská Slavia Brno1945MV31301:03:20,5400:27:52,95x
162224Juránek StanislavOrel Židenice1956MV31401:03:32,7400:28:05,15x
163217Medek JiříČerná Hora1978MV15501:04:05,9000:28:38,3140
16425Tříska Roman1956MV31501:04:24,4400:28:56,85x
16566Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno1960XZ1101:04:37,4900:29:09,90x
16628Podloucký JosefVeselí nad Moravou2006M6401:05:47,4600:30:19,87x
167129Spargel Ladislav1973MV15601:05:55,2400:30:27,65x
16867Kopeček IvanAC Moravská Slavia Brno1949MV31601:07:20,3400:31:52,75x
16976Bil JaroslavBrno1959MV31701:08:59,1600:33:31,57x
17029Moravanská VěraVeselí nad Moravou1979XZ1201:09:31,8100:34:04,22x
171131Pospíchal Vladimír1952MV31801:11:18,7900:35:51,20x
17212Sedláček PavelAC Moravská Slavia Brno - Orel Žide...1953MV31901:14:33,7600:39:06,17x
17336Holý JosefAC Moravská Slavia Brno - Orel Žide...1941MV32001:14:45,3500:39:17,76x
1741Dražan LiborUniverzita Obrany1960MV22201:16:36,2100:41:08,62x
17538Maixner VáclavOrel Čebín1941MV32101:18:16,6300:42:49,04x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:26.01.2019
Sněžení   Rájecká desítkaTrať:5000 m
-2°C   Katerogie: ženy/ junioři/juniorky4. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
113Zajíc MartinVSK Univerzita Brno2000Jři100:19:03,89x
222Effenberger MarekVSK Univerzita Brno2001Jři200:19:09,9300:00:06,04x
35Tlamka FilipKONRAD TOOLS TEAM2002Dci100:19:22,2000:00:18,31x
4169Slavík OndřejVSK Univerzita Brno2001Jři300:19:49,1100:00:45,22x
51Chaloupka MilanVSK Univerzita Brno2002Dci200:20:00,2400:00:56,35x
6158Stloukal ŠtěpánACT Lerak2000Jři400:20:05,4700:01:01,5840
7153Urbánek JakubBYAC Brno2003Dci300:20:05,5400:01:01,65x
827Koláčková AdélaAK Olymp Brno2001Jky100:20:26,3000:01:22,41x
946Gryc VojtěchTesla Brno2001Jři500:20:52,7300:01:48,84x
1010Růža DanielVSK Univerzita Brno2002Dci400:21:05,1300:02:01,24x
1132Šmída MichalDrahanský sport team2001Jři600:21:16,4300:02:12,5436
1226Hrušková AlžbětaKONRAD TOOLS TEAM2000Jky200:22:05,9000:03:02,01x
1324Šťasta ŠimonBrno2002Dci500:22:05,5300:03:01,64x
147Jančaříková LenkaAAC Brno1970ŽV1100:22:17,2900:03:13,40x
1534Půstová ŠárkaVSK Univerzita Brno2002Dky100:22:41,9500:03:38,06x
16159Stloukal RichardDrahanský sport team2002Dci600:22:53,5000:03:49,6133
1714Kopřivová BarboraVSK Univerzita Brno - FESTRA Brno1993Ž100:23:07,5000:04:03,61x
1811Hrabovská LenkaAK Drnovice1983Ž200:23:36,7600:04:32,87x
1936Hladký AdamAC Moravská Slavia Brno2000Jři700:23:40,7400:04:36,85x
20165Petru AdamPKKU2002Dci700:23:57,8900:04:54,00x
2145Gryc OndřejTesla Brno2004Dci800:24:06,1800:05:02,29x
22157Kučerová LucieKONRAD TOOLS TEAM2001Jky300:24:50,6500:05:46,76x
2316Názlerová BarboraAC Moravská Slavia Brno2002Dky200:24:58,7900:05:54,90x
2455Odehnalová KlárafKlidu sport team1979ŽV1200:24:59,4400:05:55,55x
25172Čermáková TerezaFast and Light / Blansko1988Ž300:25:11,5700:06:07,6840
26163Machotová AnežkaPK Kuřim2003Dky300:25:23,9900:06:20,10x
273Göghová ZuzanaVSK Univerzita Brno2000Jky400:25:53,9500:06:50,06x
2815Rusínová Monika1977ŽV1300:26:10,5900:07:06,70x
2947Podloucký JosefVeselí nad Moravou2006Dci900:26:35,7900:07:31,90x
3018Durnová MartaANTALIS Branopac1964ŽV2100:26:41,6100:07:37,72x
31168Plch Kryštof2002Dci1000:26:47,5600:07:43,67x
328Machalová DenisaAK Drnovice2000Jky500:26:58,6100:07:54,72x
33155Valová SilvieVSK UNI BRNO2001Jky600:27:07,8000:08:03,91x
34175Suchánková ZdenkaBlansko1963ŽV2200:27:10,1100:08:06,2236
3541Krušinová AndreaLetovice1982Ž400:27:24,9100:08:21,0233
3651Musilová PavlaDýmka míru1976ŽV1400:27:25,5900:08:21,70x
3721Strážnický JanOrel Kuřim1982XM100:27:34,0000:08:30,11x
38166Ročková VeronikaAC Moravská Slavia Brno2004Dky400:27:35,4000:08:31,51x
3954Kluknavská IvetaGelnica1989Ž500:27:39,8300:08:35,94x
40178Balvanová Klaudia1990Ž600:28:07,5800:09:03,69x
41173Chalk Filip1995XM200:28:08,2500:09:04,36x
4220Kučerová JanaRohatec1971ŽV1500:28:15,1000:09:11,21x
4319Kratochvíl PavelAtletic Třebíč1960XM300:28:15,3500:09:11,46x
44170Razáková DenisaBambrlíci2000Jky700:28:18,0000:09:14,11x
4537Dvořáková EvaProstějov1955ŽV3100:28:19,7600:09:15,87x
4642Hálková DagmarTišnov1982Ž700:28:25,3000:09:21,41x
4739Rosenbreyerová HanaBrno1966ŽV2300:28:27,5100:09:23,62x
48152Petečelová LucieDoubravice1981Ž800:28:28,6700:09:24,7831
4912Pavlů AndreaŽďárná1979ŽV1600:28:39,1300:09:35,2430
5033Konečný PetrAC Okrouhlá1970XM400:28:40,5400:09:36,65-
516Suchánková RenataBrno1974ŽV1700:28:46,1000:09:42,21x
52161Kuchařová TáňaBlansko1975ŽV1800:28:54,6000:09:50,7129
534Tomanová LenkaOrel Vyškov1976ŽV1900:29:23,9300:10:20,04x
5452Kočí HeidiBrno1997Ž900:29:33,7400:10:29,85x
5544Marková Alice1970ŽV11000:29:34,9000:10:31,01x
5629Grünová IvanaAC Okrouhlá1971ŽV11100:29:39,8900:10:36,0028
5728Foral ZdeněkTJ Sokol Přísnotice1991XM500:30:06,3100:11:02,42x
58162Machotová RomanaKuřim1969ŽV2400:30:14,6000:11:10,71x
5930Tesařová JitkaRBK Blansko1964ŽV2500:30:14,7700:11:10,8827
60154Michálek KarelBenešov1969XM600:30:59,7400:11:55,85x
61176Šebela JiříBlansko1958XM700:31:08,3200:12:04,43-
62179Melicharová JanaVelká Bíteš1989Ž1000:31:08,4100:12:04,52x
6353Pellová Gabriela1979ŽV11200:31:23,7000:12:19,81x
6431Kozlovská Veronika1991Ž1100:31:31,1000:12:27,21x
6538Zdařilová ZuzanaOrel Židenice1983Ž1200:31:48,5400:12:44,65x
6659Hrstková IvaMedlov1976ŽV11300:32:07,6700:13:03,78x
6748Moravanská VěraVeselí nad Moravou1979ŽV11400:32:30,2400:13:26,35x
6858Kočí Adéla(CZ) Brno1997Ž1300:32:37,8300:13:33,94x
69177Šmerdová Jarmila1958ŽV3200:33:18,9900:14:15,10x
7023Dvořáčková DagmarTK Brno1950ŽV3300:33:58,1200:14:54,23x
7156Kratochvílová TaťánaKupařovice1973ŽV11500:34:13,2500:15:09,36x
722Koudelka MarekVSK Univerzita Brno1973XM800:35:20,2000:16:16,31x
73156Mrázková Zdenka1987Ž1400:35:56,8700:16:52,98x
74151Plašilová LenkaZnojmo1975ŽV11600:36:12,7600:17:08,87x
75160Loukotová HanaRozběháme Letovice1984Ž1500:36:58,5800:17:54,6926
76167Pražáková KateřinaRozběháme Letovice1988Ž1600:36:58,6800:17:54,7925
7743Kunc JosefOrel Vyškov1960XM900:37:17,7600:18:13,87x
78174Pirochtová Nela1989Ž1700:37:26,5800:18:22,69x
7957Kočí HanaPST 1971ŽV11700:38:11,3000:19:07,41x
8017Hána KvětoslavHC Kometa Brno1937XM1000:40:15,5500:21:11,66x
8150Jirásková VěraAC Moravská Slavia Brno1955ŽV3400:45:04,7300:26:00,84x
8249Kroupová PavlaBrno1965ŽV2600:45:54,9000:26:51,01x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:26.01.2019
Sněžení   Rájecká desítkaTrať:1500 m
-2°C   Katerogie: Starší žáci4. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
13Odehnal JanVSK Univerzita Brno2004Žci_St100:05:14,10x
215Komárek TomášACT Lerak Blansko2004Žci_St200:05:32,6000:00:18,5040
38Petečel AlexejElite sport Boskovice2004Žci_St300:05:38,8500:00:24,7536
419Kroupa KryštofAK Blansko Dvorská2005Žci_St400:05:50,6900:00:36,5933
512Zouhar TadeášACT Lerak Blansko2005Žci_St500:06:04,1200:00:50,0231
62Kostruh JanVSK Univerzita Brno2004Žci_St600:06:18,4300:01:04,33x
722Malits MarekASK Blansko2004Žci_St700:06:20,3600:01:06,2630
816Urbánek MatyášBYAC Brno2005Žci_St800:06:34,8500:01:20,75x
920Kuchař FilipACT Lerak Blansko2004Žci_St900:06:48,4600:01:34,3629
1018Tajovský MatějAK Kuřim2004Žci_St1000:06:48,7600:01:34,66x
1121Daněk ŠtěpánHorizont Blansko2004Žci_St1100:09:00,9100:03:46,8128


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:26.01.2019
Sněžení   Rájecká desítkaTrať:1500 m
-2°C   Katerogie: Starší žákyně4. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
11Svobodová BarboraVSK Univerzita Brno2004Žky_St100:05:56,00x
210Pijáková TerezaVSK Univerzita Brno2004Žky_St200:06:00,0000:00:04,00x
34Sigmundová AdélaŠAK Židlochovice2005Žky_St300:06:03,0000:00:07,00x
45Macharáčková AnnaVSK Univerzita Brno2005Žky_St400:06:09,0000:00:13,00x
517Ryšávková EmmaElite Sport Max Team2005Žky_St500:06:14,0000:00:18,00x
614Ježková KristýnaJAC Brno2004Žky_St600:06:22,0000:00:26,00x
76Dvořáková PetraKONRAD TOOLS TEAM2005Žky_St700:06:31,0000:00:35,00x
87Kundrátová MagdaAK Tišnov2004Žky_St800:06:38,0000:00:42,00x
99Kubinová AdélaElite sport Boskovice2004Žky_St900:06:54,0000:00:58,0040
1011Široká EliškaAK Blansko Dvorská2004Žky_St1000:07:03,0000:01:07,0036
1113Vyskočilová KarlaRBK Blansko2004Žky_St1100:08:07,0000:02:11,0033


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:26.01.2019
Sněžení   Rájecká desítkaTrať:1000 m
-2°C   Katerogie: Mladší žáci4. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
13Odehnal JakubVSK Univerzita Brno2006Žci_Ml100:03:53,70x
232Plechatý PatrikMedlánky2006Žci_Ml200:03:59,8800:00:06,18x
320Holík VítAC Moravská Slavia Brno2006Žci_Ml300:04:00,7500:00:07,05x
414Bartoš OndřejAC Moravská Slavia Brno2007Žci_Ml400:04:03,6900:00:09,99x
58Šafránek JáchymElite sport Boskovice2007Žci_Ml500:04:14,6400:00:20,9440
627Šťasta MaxVSK UNI BRNO2007Žci_Ml600:04:16,9600:00:23,26x
77Ellinger DenisASK Blansko2007Žci_Ml700:04:18,8500:00:25,1536
822Sedlecký MartinAC Moravská Slavia Brno2006Žci_Ml800:04:21,7100:00:28,01x
933Sedlačík MatějACT Lerak2006Žci_Ml900:04:22,6100:00:28,9133
1031Friedl KryštofACT Lerak Blansko2007Žci_Ml1000:04:23,7400:00:30,0431
112Suchánek AdamVSK Univerzita Brno2007Žci_Ml1100:04:29,7300:00:36,03x
1223Berka LeoSKT Brankovice2007Žci_Ml1200:04:31,5900:00:37,89x
1326Šťasta JáchymDragon Brno2006Žci_Ml1300:04:33,7800:00:40,08x
1424Polóni JúliusAtletika Přísnotice2006Žci_Ml1400:04:34,2300:00:40,53x
1519Lát DušanAK Blansko Dvorská2007Žci_Ml1500:04:40,2600:00:46,5630
1618Marek JakubAK Tišnov2006Žci_Ml1600:04:49,1400:00:55,44x
1712Komárek JakubACT Lerak Blansko2007Žci_Ml1700:04:55,8400:01:02,1429
1810Vintr OndřejACT Lerak Blansko2006Žci_Ml1800:04:56,2800:01:02,5828
1929Křivánek EduardAK Elim Vsetín2007Žci_Ml1900:04:57,8300:01:04,13x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:26.01.2019
Sněžení   Rájecká desítkaTrať:1000 m
-2°C   Katerogie: Mladší žákyně4. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
111Bradáčová NikolaACT Lerak Blansko2007Žky_Ml100:03:51,2840
21Křížová ViktorieElite sport Boskovice2006Žky_Ml200:03:54,2800:00:03,0036
35Bezdíčková DominikaASK Blansko2006Žky_Ml300:04:07,8000:00:16,5233
413Šťastná SáraVSK UNI Brno - Orel Židenice2006Žky_Ml400:04:12,8600:00:21,58x
59Dobrovská LucieASK Blansko2006Žky_Ml500:04:16,1500:00:24,8731
64Tomanová StelaOrel Vyškov2007Žky_Ml600:04:17,7600:00:26,48x
725Zavřelová AdélaELITE sport Boskovice2007Žky_Ml700:04:21,8600:00:30,5830
86Šamšulová MartinaElite sport Boskovice2007Žky_Ml800:04:32,8700:00:41,5929
915Křížová DianaACT Lerak Blansko2006Žky_Ml900:04:39,2000:00:47,9228
1017Vacková VeronikaŠAK Židlochovice2006Žky_Ml1000:04:40,7300:00:49,45x
1121Kniesová LucieAK Blansko Dvorská2007Žky_Ml1100:04:41,2800:00:50,0027
1216Jandáková LeonaASK Blansko2006Žky_Ml1200:04:41,3800:00:50,1026
1328Křivánková HanaAK Elim Vsetín2007Žky_Ml1300:04:45,7100:00:54,43x
1430Křivánková GitaAK Elim Vsetín2007Žky_Ml1400:05:01,7700:01:10,49x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:26.01.2019
Sněžení   Rájecká desítkaTrať:800 m
-2°C   Katerogie: Přípravky starší hoši4. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
117Šenkýř DominikAC Moravská Slavia Brno2008Př_St_H100:03:18,55x
222Kuchař JosefACT Lerak Blansko2008Př_St_H200:03:26,8500:00:08,3040
330Pohanka TomášAK Kuřim2009Př_St_H300:03:27,9200:00:09,37x
42Ellinger ŠimonASK Blansko2009Př_St_H400:03:29,2800:00:10,7336
510Dostál DominikElite sport Boskovice2009Př_St_H500:03:31,5000:00:12,9533
619Poláček DominikACT Lerak Blansko2008Př_St_H600:03:32,8700:00:14,3231
723Mikulášek JonášACT Lerak2009Př_St_H700:03:36,1600:00:17,6130
816Obr JakubVSK Univerzita Brno2008Př_St_H800:03:38,3400:00:19,79x
927Klimeš BrunoASK Blansko Dvorská2008Př_St_H900:03:38,8600:00:20,3129
1015Špička DavidAK Kuřim2009Př_St_H1000:03:42,4500:00:23,90x
1118Šváb AdrianACT Lerak Blansko2009Př_St_H1100:03:43,3400:00:24,7928
1221Gloc MarekZŠ Jevíčko2008Př_St_H1200:03:43,7600:00:25,21x
1324Sedlačík VítRudice2008Př_St_H1300:03:57,3300:00:38,7827
1431Korgo VojtěchBlansko / Atletický klub Jan Kohut2009Př_St_H1400:04:01,2100:00:42,6626
1529Muselík MikulášOrel Brno 12009Př_St_H1500:04:03,4000:00:44,85x
1620Zavřel JiříELITE sport Boskovice2009Př_St_H1600:04:03,2300:00:44,6825
1726Pavlu DavidElite sport Boskovice2009Př_St_H1700:04:07,8800:00:49,3324
188Kuchař JáchymACT Lerak2009Př_St_H1800:04:11,4000:00:52,8523
1925Pavlu BedřichElite sport Boskovice2009Př_St_H1900:04:14,6300:00:56,0822


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:26.01.2019
Sněžení   Rájecká desítkaTrať:800 m
-2°C   Katerogie: Přípravky starší dívky4. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
16Kuchyňková KarolínaTJ Sokol Přísnotice2008Př_St_D100:03:15,56x
24Navrátilová StelaAC Moravská Slavia Brno2009Př_St_D200:03:19,1000:00:03,54x
39Jančaříková KarolínaVSK Univerzita Brno2008Př_St_D300:03:22,6500:00:07,09x
413Zamazalová EliškaASK Blansko2009Př_St_D400:03:35,5300:00:19,9740
528Coufalová ReaSK Žabovřesky Brno2009Př_St_D500:03:39,8400:00:24,28x
61Součková MariieSokol Přísnotice2009Př_St_D600:03:46,2800:00:30,72x
77Jandáková ZuzanaASK Blansko2009Př_St_D700:03:48,2000:00:32,6436
83Filková ŠárkaŠAK Židlochovice2009Př_St_D800:03:57,9300:00:42,37x
914Meluzínová NelaElite sport Boskovice2009Př_St_D900:03:59,6500:00:44,0933
105Kroupová BarboraAK Blansko Dvorská2008Př_St_D1000:04:08,3000:00:52,7431
1111Valášková AnnaAK Blansko Dvorská2009Př_St_D1100:04:19,5600:01:04,0030


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:26.01.2019
Sněžení   Rájecká desítkaTrať:600 m
-2°C   Katerogie: Přípravky mladší hoši4. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1326Dočekal TomášSK Slavkov2010Př_Ml_H100:02:44,47x
2319Nohel JakubSK Blažovice2010Př_Ml_H200:02:45,1400:00:00,67x
3317Muzikář OndřejTJ Sokol Bílovice nad Svitavou2010Př_Ml_H300:02:47,8500:00:03,38x
4315Kovařík Daniel2010Př_Ml_H400:02:52,6200:00:08,15x
5308Šťastný AdamVSK UNI BRNO2010Př_Ml_H500:02:54,4200:00:09,95x
6314Hrabovský MichalAHA Vyškov2011Př_Ml_H600:03:05,6700:00:21,20x
7321Martínek TomášAK Jan Kohút2010Př_Ml_H700:03:06,2100:00:21,74x
8325Macho DominikVSK UNI BRNO2010Př_Ml_H800:03:13,3200:00:28,85x
9320Korgo Matouš2011Př_Ml_H900:03:14,7500:00:30,28x
10313Kacetl RichardAK Blansko Dvorská2011Př_Ml_H1000:03:17,7000:00:33,23x
11323Kučera MartinACT Lerak Blansko2010Př_Ml_H1100:03:23,1500:00:38,68x
12316Daněk FrantišekCyklo plus Rájec2010Př_Ml_H1200:03:23,2600:00:38,79x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:26.01.2019
Sněžení   Rájecká desítkaTrať:600 m
-2°C   Katerogie: Přípravky mladší dívky4. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1302Bezdíčková DanielaASK Blansko2010Př_Ml_D100:02:46,74x
2303Tomanová MajaOrel Vyškov2010Př_Ml_D200:02:56,1800:00:09,44x
3306Šafránková AnnaElite sport Boskovice2010Př_Ml_D300:03:01,4300:00:14,69x
4318Vlachová EsterOrel Vyškov2011Př_Ml_D400:03:03,8300:00:17,09x
5311Špaňhelová EmmaAHA Vyškov2010Př_Ml_D500:03:04,9600:00:18,22x
6307Bradáčová AnetaACT Lerak Blansko2010Př_Ml_D600:03:04,9700:00:18,23x
7301Plašilová LucieTJ Znojmo2010Př_Ml_D700:03:09,3500:00:22,61x
8309Žáková Rebecca2010Př_Ml_D800:03:10,8300:00:24,09x
9328Batelková AnežkaSK TROPS Brno2010Př_Ml_D900:03:34,9000:00:48,16x
10322Dokoupilová Nikola2010Př_Ml_D1000:03:48,5800:01:01,84x
11324Soukupová NelaSK TROPS Brno2011Př_Ml_D1100:03:58,4100:01:11,67x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:26.01.2019
Sněžení   Rájecká desítkaTrať:200 m
-2°C   Katerogie: Přípravka nejmladší hoši4. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1271Macho DavidVSK Univerzita Brno2012Př_Nejml_H100:00:23,68x
2258Šenkýř DavidAC Moravská Slavia Brno2013Př_Nejml_H200:00:23,9500:00:00,27x
3270Durna DominikRSFK2012Př_Nejml_H300:00:25,6800:00:02,00x
4263Martínek LukášAK Jan Kohút2012Př_Nejml_H400:00:26,1900:00:02,51x
5264Hron MatyášRáječko2012Př_Nejml_H500:00:26,8800:00:03,20x
6266Krajčík MatějAHA Vyškov2013Př_Nejml_H600:00:27,4200:00:03,74x
7262Vybíhal ŠimonAHA Vyškov2012Př_Nejml_H700:00:27,9400:00:04,26x
8254Šváb Sebastian2013Př_Nejml_H800:00:28,8300:00:05,15x
9275Vodička MatyášAHA Vyškov2012Př_Nejml_H900:00:33,3500:00:09,67x
10276Vodička AntonínAHA Vyškov2015Př_Nejml_H1000:00:51,2300:00:27,55x
11261Sedlačík AdamRudice2016Př_Nejml_H1100:01:03,7400:00:40,06x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:26.01.2019
Sněžení   Rájecká desítkaTrať:200 m
-2°C   Katerogie: Přípravka nejmladší dívky4. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1267Sedláková AdélaAHA Vyškov2012Př_Nejml_D100:00:25,24x
2269Pudelková AnnaAC Moravská Slavia Brno2013Př_Nejml_D200:00:26,5700:00:01,33x
3257Poláčková PavlínaACT Lerak Blansko2013Př_Nejml_D300:00:27,5600:00:02,32x
4252Vintrová DitaACT Lerak2012Př_Nejml_D400:00:28,1200:00:02,88x
5272Klimešová Vanessa2012Př_Nejml_D500:00:29,1500:00:03,91x
6260Daňková ViktorieCykloklub Rájec2013Př_Nejml_D600:00:29,5600:00:04,32x
7265Pospíšilíková AnetaAHA Vyškov2012Př_Nejml_D700:00:29,6200:00:04,38x
8274Spáčilová KlaudieAHA Vyškov2013Př_Nejml_D800:00:30,2300:00:04,99x
9259Kovaříková AnitaKohut2013Př_Nejml_D900:00:30,4000:00:05,16x
10251Sedláčková MartinaAK Dvorska Blansko2012Př_Nejml_D1000:00:31,4100:00:06,17x
11253Špaňhelová InnaAHA Vyškov2013Př_Nejml_D1100:00:31,7200:00:06,48x
12256Poláčková KarolínaACT Lerak Blansko2013Př_Nejml_D1200:00:32,1500:00:06,91x
13255Kacetlová Simona2014Př_Nejml_D1300:00:36,2300:00:10,99x
14273Klimešová Justýna2016Př_Nejml_D1400:00:56,7900:00:31,55x
15268Sedláková ŠárkaAHA Vyškov2015Př_Nejml_D1500:01:15,1000:00:49,86x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-19  /  Tisk:26.04.2019
© Malin 2015-19