O kresníB ěžeckáL iga  2018
Běžecké září začneme ve Vískách a uzavřeme u Hraběnky

Běžecké září začneme ve Vískách a uzavřeme u Hraběnky

22. 8. 2018 Vísky, Petrovice, Sloup a Blansko – Teplotně velice...

Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

15. 7. 2018 Okrouhlá – Když se v běžeckých kruzích řekne...

Je tu čas letního odpočinku, ale v červenci se s OBL stále běhá

Je tu čas letního odpočinku, ale v červenci se s OBL stále běhá

24. června 2018 – Lomnice, Skalní Mlýn, Okrouhlá....

Vítězové Lesempolem na kolotoč, všichni na festival ...

Vítězové Lesempolem na kolotoč, všichni na festival ...

1. 6. 2018 Veselice Tradiční  jízdu vítězů na...

Bohatý máj střídá klidnější červen

Bohatý máj střídá klidnější červen

28. 5. 2018 Doubravice, Veselice, Sloup – Letošní květen nemá...

  • Běžecké září začneme ve Vískách a uzavřeme u Hraběnky

  • Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

  • Je tu čas letního odpočinku, ale v červenci se s OBL stále běhá

  • Vítězové Lesempolem na kolotoč, všichni na festival ...

  • Bohatý máj střídá klidnější červen

Výsledky závodu:

Dostupné kategorie:
2018_05_01-Boskovicke_behy-vysledky
Běh za sedmizubým hřebenem
starší žákyně/ žáci
mladší žákyně/ žáci
Přípravka 3
Přípravka 2
Přípravka 1
Propozice:Propozice
Profil tratě:Profil
Fotky:
Fotky
Sportuj s námi
Fotky
Sportuj s námi


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2018
Polojasno   Boskovické běhyTrať:12500 m
20°C   Katerogie: Běh za sedmizubým hřebenem9. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1880Čípa JiříSALOMON1985M A100:39:43,00x
2935Petr JiříSalomon/Suunto1979M A200:41:49,0000:02:06,00x
3340Dvořák PavelBiatlon Prostějov1982M A300:43:20,0000:03:37,00x
41087Šebánek PetrRájec-Jestřebí1979M A400:44:29,0000:04:46,0080
5437Ambrož RadekLiga 100 Olomouc1993M A500:44:56,0000:05:13,00x
6103Le Mouroux  FlavienNanterre1989M A600:45:17,0000:05:34,00x
7839Křenek PetrBořitov1987M A700:45:26,0000:05:43,0076
8198Vintrlík MartinTriatlon Křepice1977M B100:45:31,0000:05:48,00x
9925Říha JaroslavUni Brno / Újezd u Černé 1999M100:45:32,0000:05:49,00-
10144Buchta JanOdranec1991M A800:45:41,0000:05:58,00x
11461Široký StanislavAK Blansko Dvorská1977M B200:45:49,0000:06:06,0073
12484Čapek JanVodárenská a.s.1986M A900:46:14,0000:06:31,00x
13196Hrdina TomášRosice1979M A1000:46:30,0000:06:47,00x
141348Klopec AlešBlansko1978M B300:46:36,0000:06:53,0071
15989Barbořík JanBlansko1983M A1100:46:41,0000:06:58,0070
16912Dvořáček JiříELITE SPORT MAX TRAINING 1968M C100:46:53,0000:07:10,0069
17237Vemola JiříAK Tišnov1977M B400:46:56,0000:07:13,00x
18452Tajovský JanTAJOVSKÝ reality1983M A1200:46:58,0000:07:15,0068
19225Kocur LukasBrno1977M B500:47:16,0000:07:33,00x
20899Jelínek AlešBrno1967M C200:47:23,0000:07:40,00x
21314Stepanek GabrielJAC BRNO1999M200:47:28,0000:07:45,00x
22317Rubič DanielASPIRE1985M A1300:47:32,0000:07:49,00x
23121Hochman ZdeněkSK I.CA / Orel Blučina1985M A1400:47:42,0000:07:59,00x
24548Fiala DanStřední škola André Citro1997M A1500:47:55,0000:08:12,0067
25350Strouhal JakubVelké Opatovice2001M300:48:07,0000:08:24,00-
261331Kadidlo JiříMor.Třebová1972M B600:48:08,0000:08:25,00x
27926Vašinová PetraSanasport Runners1990Z A100:48:22,0000:08:39,00x
28172Grün GustavOkrouhlá1968M C300:48:33,0000:08:50,0066
29467Šperka MartinMinerva Boskovice1970M B700:48:41,0000:08:58,0065
30208Kuben JaroslavBoskovice1976M B800:48:43,0000:09:00,0064
31514Urbánek IvanHostěrádky-Rešov1984M A1600:48:55,0000:09:12,00x
32264Pospíšilová IrenaAK Drnovice1983Z A200:48:57,0000:09:14,00x
33156Konečný LiborKuřim1971M B900:49:20,0000:09:37,00x
34943Kazda PetrBrno1970M B1000:49:24,0000:09:41,00x
35142Puklová PatríciaRUN&MUM1986Z A300:49:36,0000:09:53,00x
36253Hýbl JiříHrušovany u Brna1967M C400:49:47,0000:10:04,00x
37946Polachová LenkaHorizont Kola Novák Blans1986Z A400:49:47,0000:10:04,0040
381083Pavloň FilipBoskovice1992M A1700:49:52,0000:10:09,0063
3932Nečas VítězslavVelenov1978M B1100:50:32,0000:10:49,0062
40262Liška AlešUniversal USU Team1977M B1200:50:33,0000:10:50,00x
41101Šerák MartinSokol Bílovice nad Svitav1978M B1300:50:34,0000:10:51,00x
42179Fiala JiříJ&J&J1984M A1800:50:51,0000:11:08,00x
4360Weis JosefElite Sport Boskovice1974M B1400:50:58,0000:11:15,0061
44949Bachratý PavelRockrunners Blansko1965M C500:51:01,0000:11:18,0060
45954Ryba LukášBB Cyklosport1979M A1900:51:01,0000:11:18,00x
46518Cichra VojtěchMinerva A1999M400:51:03,0000:11:20,00-
47944Kuchař JanBlansko1980M A2000:51:12,0000:11:29,0059
48116Buš OndřejRáječko1985M A2100:51:19,0000:11:36,0058
49241Toman IgorVyškov1972M B1500:51:20,0000:11:37,00x
501319Staněk PetrBoskovice1994M A2200:51:21,0000:11:38,0057
51400Večeřa RomanBiatlon Prostějov1980M A2300:51:21,0000:11:38,00x
521095Mazal LeošSvitávka1974M B1600:51:26,0000:11:43,0056
531094Vopařil JanLuhačovice1999M500:51:30,0000:11:47,00x
54186Rašner TomášTriSK Olomouc1979M A2400:51:31,0000:11:48,00x
55279Jančaříková LenkaAAC Brno1970Z B100:51:40,0000:11:57,00x
56380Potůček Jiřífitplusblansko.cz1988M A2500:51:45,0000:12:02,0055
57947Petrů RadimSport kola Boskovice1971M B1700:51:52,0000:12:09,0054
58378Kopřivová BarboraTJ Sokol Přísnotice1993Z A500:52:02,0000:12:19,00x
59540Fučík KarelBrno1972M B1800:52:03,0000:12:20,00x
60948Maresch MichalKřetín1994M A2600:52:08,0000:12:25,0053
611048Bortlík PavelTišnov1983M A2700:52:27,0000:12:44,00x
62309Janková MagdaBrno1980Z A600:52:37,0000:12:54,00x
63202Brumovský JiříBrno1987M A2800:52:41,0000:12:58,00x
64278Jančařík PetrAAC Brno1968M C600:52:46,0000:13:03,00x
65902Jágr OndřejBrno1983M A2900:52:46,0000:13:03,00x
66483Stehlík PavelVP Agro1974M B1900:52:48,0000:13:05,00x
67408Sotolář StanislavOB Veselice1970M B2000:52:52,0000:13:09,0052
68177Chalk SteveBílovice nad Svitavou1965M C700:52:53,0000:13:10,00x
691338Halamásek JakubSkrhov1901M600:52:54,0000:13:11,0051
701084Sedlák MichalLhota Rapotina1968M C800:53:01,0000:13:18,0050
71938Kaštyl JakubMostkovice1989M A3000:53:01,0000:13:18,00x
72909Prus RomanČeský běžecký klub1995M A3100:53:03,0000:13:20,00x
73234Spáčil LeopoldNOVATOP LAPIERRE / Letovice1959M C900:53:05,0000:13:22,0049
74334Kohnová LenkaBehejBrno.com-Salming1988Z A700:53:06,0000:13:23,00x
75201Sedlák MartinŽďárná1976M B2100:53:08,0000:13:25,0048
76252Kalaš RudolfBoskovice1971M B2200:53:16,0000:13:33,0047
77927Tešnar PavelAC Moravská Slavia Brno1973M B2300:53:19,0000:13:36,00x
78209Kropáček JaroslavBrno1970M B2400:53:21,0000:13:38,00x
79182Hegr JiříSloup1977M B2500:53:26,0000:13:43,0046
80952Zelinka PetrVeverská Bítýška1998M A3200:53:28,0000:13:45,00x
81788Marek JakubBlansko1988M A3300:53:32,0000:13:49,0045
82231Foral RomanBrno1967M C1000:53:33,0000:13:50,00x
83120Krška MichalBlansko1984M A3400:53:37,0000:13:54,0044
84496Vít MartinValchov1991M A3500:53:37,0000:13:54,0043
85395Sláma PavelTJ Rytmus Boskovice1976M B2600:53:39,0000:13:56,0042
868Pospíšil Boleslavpupo2000M700:53:46,0000:14:03,00x
87308Kvapil JiříMoravská Třebová1985M A3600:53:50,0000:14:07,00x
88296Horák JakubMinerva Boskovice1991M A3700:53:53,0000:14:10,0041
89497Ketman MichalBrodek u Prostějova1993M A3800:53:53,0000:14:10,00x
90499Kinc PavelVF sport team Černá Hora1974M B2700:53:55,0000:14:12,0040
91261Jestříbková LadaUniversal USU Team1977Z B200:54:14,0000:14:31,00x
921311Slezák JaroslavBoskovice1989M A3900:54:20,0000:14:37,0039
93951Fridrich MichalATEX 0071982M A4000:54:21,0000:14:38,00x
94439Černý MaxBiatlon Prostějov1972M B2800:54:23,0000:14:40,00x
95129Kubínek PavelTeam Kámen Dekor - Blansk1977M B2900:54:28,0000:14:45,0038
96178Maršoun MartinMinerva A1976M B3000:54:36,0000:14:53,0037
97373Daniel PetrStart Brno1971M B3100:54:42,0000:14:59,00x
9819Grézl LukášSK Alpaka Vyškov1987M A4100:54:47,0000:15:04,00x
99272Komárková ZdeňkaKometky Olešnice1974Z B300:54:48,0000:15:05,0036
10097Dubský RomanPřibyslav1978M B3200:54:50,0000:15:07,00x
101425Procházka PavelDrnovice u Lysic1971M B3300:54:56,0000:15:13,0036
102143Buchta PavelSki team Vysočina1964M C1100:55:02,0000:15:19,00x
103379Prokop OndřejBrno1962M C1200:55:05,0000:15:22,00x
104223Jadrný PetrTJ Liga 100 Olomouc1975M B3400:55:06,0000:15:23,00x
10513Giebl RadekTisnov1975M B3500:55:08,0000:15:25,00x
106213Menšík OndřejBoskovice1989M A4200:55:14,0000:15:31,0035
107110Němec RomanRSFK1972M B3600:55:17,0000:15:34,00x
108515Staněk LukášKřetín1991M A4300:55:18,0000:15:35,0034
109436Dostál PavelKonice1974M B3700:55:27,0000:15:44,00x
11046Nováček JosefSDH Čučice1958M D100:55:31,0000:15:48,00x
111419Luňáček PavelChrastavec1996M A4400:55:33,0000:15:50,00x
11236Borkovec LuděkDolní Loučky1985M A4500:55:43,0000:16:00,00x
113127Haresta PetrVF Sport Team Černá Hora1986M A4600:55:44,0000:16:01,0033
11421Michálek MartinSK Alpaka Vyškov1978M B3800:55:47,0000:16:04,00x
115510Tesařová MarkétaSK Žabovřesky Brno1994Z A800:55:48,0000:16:05,00x
116215Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno1976Z B400:55:48,0000:16:05,00x
117440Stárek MichalPraha 4 - Michle1987M A4700:55:51,0000:16:08,00x
118329Selinger JosefJevíčko1995M A4800:55:53,0000:16:10,00x
119519Černý JakubBoskovice1978M B3900:55:55,0000:16:12,0032
120104Vít JiříTonda Sport Prušánky1979M A4900:55:58,0000:16:15,00x
121173Odvářka LiborFitnessfreedom race team1971M B4000:56:09,0000:16:26,00x
1221347Kuchař JanOlomouc1976M B4100:56:11,0000:16:28,00x
123119Jelenik JaroslavSenec1974M B4200:56:14,0000:16:31,00x
124487Boček FrantišekLetovice1990M A5000:56:15,0000:16:32,0031
12523Bartoň MichalŠternberk1982M A5100:56:21,0000:16:38,00x
126295Sedláček DavidKuřim1988M A5200:56:21,0000:16:38,00x
127502Delcambre CyrilB betes de course1996M A5300:56:22,0000:16:39,00x
128391Ševčík PetrBoskovice1979M A5400:56:23,0000:16:40,0030
1291345Švancarová KateřinaBrno2002W100:56:30,0000:16:47,00x
130195Vykoupil MiloslavVeverská Bítýška1972M B4300:56:35,0000:16:52,00x
131840Ondruš JanJavorník nad1987M A5500:56:43,0000:17:00,00x
1326Fiala OndřejBoskovice1982M A5600:56:45,0000:17:02,0029
133114Vybíhal JaroslavZFP AKADEMIE - Janoušek G1981M A5700:56:46,0000:17:03,00x
134435Procházková MonikaNemocnice Boskovice1990Z A900:56:47,0000:17:04,0033
1351219Šafránek MartinUhřičice1997M A5800:56:49,0000:17:06,00x
136485Čapková BarboraVodárenská a.s.1985Z A1000:56:51,0000:17:08,00x
137207Ondroušková IvanaBlansko1970Z B500:56:55,0000:17:12,0031
138122Forman PavelOstrava1989M A5900:56:56,0000:17:13,00x
139128Hrebík SlavomírBoskovice1975M B4400:56:57,0000:17:14,0028
140460Stibor PavelMoravany1980M A6000:57:05,0000:17:22,00x
141402Snášil OndřejBrno1975M B4500:57:06,0000:17:23,00x
142216Zemánek MiroslavBořitov1979M A6100:57:11,0000:17:28,0027
143416Bažant MartinVelké Opatovice2001M800:57:13,0000:17:30,00-
144232Martincová IvanaAC Moravská Slavia1963Z C100:57:14,0000:17:31,00x
145136Chalupka FilipStráž přírody CHKO Moravs1994M A6200:57:17,0000:17:34,0026
14685Žůrek JanElite sport Boskovice1990M A6300:57:18,0000:17:35,0025
147403Koudelková DagmarASK Blansko1991Z A1100:57:20,0000:17:37,0030
148147Zoubek KarelVanovice1960M C1300:57:21,0000:17:38,0024
1491318Čechmánková OlgaTovačov AD TEAM1981Z A1200:57:29,0000:17:46,00x
15067Kráčalík MartinBoskovice1983M A6400:57:30,0000:17:47,0023
151321Bittner JosefBrno1970M B4600:57:30,0000:17:47,00x
1521208Šafránek MichalUhřičice1993M A6500:57:33,0000:17:50,00x
153375Toman JiříSanasport Runners1977M B4700:57:37,0000:17:54,00x
1544Indra MarekProstějov1972M B4800:58:03,0000:18:20,00x
155190Beran MartinTišnov1982M A6600:58:15,0000:18:32,00x
156464Kotouček PetrMinerva A1972M B4900:58:16,0000:18:33,0022
157448Procházka JosefBoskovice1995M A6700:58:18,0000:18:35,0021
158480Šafář RadekBoskovice1985M A6800:58:24,0000:18:41,0020
159319Štarha FilipHodonín1997M A6900:58:27,0000:18:44,00x
160228Zdražil PetrQuoUsque Tandem1957M D200:58:27,0000:18:44,00x
161113Širůček PetrDolní Loučky1976M B5000:58:31,0000:18:48,00x
162292Prchal VáclavBoskovice1989M A7000:58:33,0000:18:50,0019
163475Hrabec VladimírAD Team1968M C1400:58:34,0000:18:51,00x
16483Václavík TomášBolatice1982M A7100:58:35,0000:18:52,00x
165491Sedlák RadekAUTO RZ Boskovice1963M C1500:58:35,0000:18:52,0018
166505Jeřábek PetrVyškov1970M B5100:58:36,0000:18:53,00x
16795Michlíček JiříK201995M A7200:58:39,0000:18:56,00x
168898Čadová MarcelaRuprechtov1975Z B600:58:39,0000:18:56,00x
169446Musil OliverBoskovice1973M B5200:58:41,0000:18:58,0017
170478Landa JaroslavMinerva Boskovice1957M D300:58:42,0000:18:59,0016
171132Kalenský JanBuková1998M A7300:58:50,0000:19:07,00x
17264Novotný PetrAK Kuřim1965M C1600:58:55,0000:19:12,00x
173493Františák PavelOkříšky1976M B5300:58:57,0000:19:14,00x
174348Strouhal TomášVelké Opatovice1974M B5400:58:58,0000:19:15,0015
175363Koníček MichalAC Senetářov1986M A7400:59:01,0000:19:18,0014
176307Toman PetrBoskovice1980M A7500:59:03,0000:19:20,0013
1771272Vesely MartinVeselice1973M B5500:59:05,0000:19:22,0012
17811Šamalík VítSynthon Sport society1994M A7600:59:08,0000:19:25,0011
179667Tvarůžka TomášKroměříž1972M B5600:59:08,0000:19:25,00x
180336Cichra RostislavMinerva A1969M B5700:59:12,0000:19:29,0010
181168Vránová AnnaBrno1991Z A1300:59:15,0000:19:32,00x
18214Barák PetrSDH Valchov1987M A7700:59:22,0000:19:39,009
183175Vávrů JiříDoubravice nad Svitavou1974M B5800:59:26,0000:19:43,008
184879Koudelka JosefVyškov1973M B5900:59:28,0000:19:45,00x
185358Horňová AdrianaElite sport Boskovice2000W200:59:32,0000:19:49,00-
186320Holcner PetrBlansko1977M B6000:59:33,0000:19:50,007
187471Šrom MiroslavSDH Valchov1978M B6100:59:34,0000:19:51,006
188529Münster LiborBlansko1966M C1700:59:38,0000:19:55,005
189280Sedlák JakubLudíkov1996M A7800:59:48,0000:20:05,004
190479Křepela RadimSTK Zbraslavec1974M B6200:59:49,0000:20:06,003
191415Hlavatá AlexandraBrno1967Z C200:59:51,0000:20:08,00x
192281Chamrád RichardVltava fund Craft team1967M C1800:59:51,0000:20:08,00x
193356Pavlů AndreaŽďárná1979Z A1400:59:55,0000:20:12,0029
194133Fousek MartinBrno1981M A7900:59:55,0000:20:12,00x
195123Dolníček PetrPříbram na Moravě1983M A8000:59:57,0000:20:14,00x
19665Veselý TomášTišnov1978M B6300:59:57,0000:20:14,00x
197875Stříbrný MartinBrno1987M A8101:00:05,0000:20:22,00x
198256Feruga BohumilBHK IQ Boskovice1971M B6401:00:10,0000:20:27,002
199366Patočka PetrIvančice1963M C1901:00:18,0000:20:35,00x
20047Syrový JiříFBK Atlas Blansko1989M A8201:00:20,0000:20:37,001
201399Malach JaroslavBoskovice1955M D401:00:24,0000:20:41,001
202365Vondál DavidSDH KOCHOV1979M A8301:00:26,0000:20:43,001
203908Procházka JanRBK1979M A8401:00:30,0000:20:47,001
204443Konečný MartinMinerva B1974M B6501:00:33,0000:20:50,001
205146Kočvara MartinSuchý1986M A8501:00:33,0000:20:50,001
2061310Peš OldřichBoskovice1987M A8601:00:39,0000:20:56,001
2071346Protiválek JindřichOlomouc1980M A8701:00:39,0000:20:56,00x
208537Prudek AdamZFP Group1999M901:00:43,0000:21:00,00x
209507Jeřábková HanaVyškov1974Z B701:00:44,0000:21:01,00x
210488Svoboda JanBoskovice1962M C2001:00:44,0000:21:01,001
21189Ambruzík MiloslavBrno1982M A8801:00:51,0000:21:08,00x
212302Polášek DaliborOstrava1976M B6601:00:56,0000:21:13,00x
2131337Kováč OndřejOlomouc1996M A8901:00:57,0000:21:14,00x
2141064Kučeřík DavidHodonín1980M A9001:00:57,0000:21:14,00x
215293Klíč FrantišekBoskovice2002M1001:00:57,0000:21:14,00-
216372Ledvina LuděkBílovice nad Svitavou1976M B6701:00:58,0000:21:15,00x
217166Hrůza VladimírBrno1960M C2101:01:04,0000:21:21,00x
2181035Bezděk PavelRáječko1980M A9101:01:04,0000:21:21,001
219130Hrebík MatyášBoskovice2004M1101:01:14,0000:21:31,00-
220266Dostál FilipUniversal USU Team1988M A9201:01:15,0000:21:32,00x
221550Kubík IvošOlomučany1970M B6801:01:16,0000:21:33,001
222326Konečný TomášOlomučany1970M B6901:01:18,0000:21:35,001
223304Kobelka MichalLinhartice1987M A9301:01:22,0000:21:39,00x
224141Michal HamáčekRosice1985M A9401:01:29,0000:21:46,00x
2251335Valčik LubošBoskovice1982M A9501:01:29,0000:21:46,001
226368Patloka IvoAUTECO BS1979M A9601:01:34,0000:21:51,001
227397Kouřil RadimBoskovice1970M B7001:01:34,0000:21:51,001
228301Hlaváček TomášFc Spešov1993M A9701:01:36,0000:21:53,001
229528Bartošek TomášKojetin1979M A9801:01:42,0000:21:59,00x
230386Tenora TomášKMK Újezd u Kunštátu1987M A9901:01:43,0000:22:00,001
231327Stříž ViktorBenešov u Boskovic1972M B7101:01:49,0000:22:06,001
232466Opluštil LadislavLysice1971M B7201:01:59,0000:22:16,001
233542Fučíková HanaJevišovice1977Z B801:02:03,0000:22:20,00x
234917Suchánková ZdenkaBlansko1963Z C301:02:05,0000:22:22,0028
235918Dvorák TadeášBoskovice2002M1201:02:07,0000:22:24,00-
23672Ševčík MojmírBoskovice2002M1301:02:07,0000:22:24,00-
237427Nesázal MarekRadun Luhačovice1973M B7301:02:08,0000:22:25,00x
238923Pospíšil JiříŠebetovská Jelita1977M B7401:02:08,0000:22:25,001
239361Dufek LubomírBoskovice1972M B7501:02:12,0000:22:29,001
2401339Bareš JosefBoskovice1979M A10001:02:14,0000:22:31,001
241433Zaoral MartinSTS Chvojkovice - Brod1981M A10101:02:21,0000:22:38,00x
242401Slavíčková JarmilaRSFK1956Z D101:02:24,0000:22:41,00x
243134Henek Dušandůchodců1972M B7601:02:26,0000:22:43,00x
244112Širůčková MartinaDolní Loučky1983Z A1501:02:27,0000:22:44,00x
245342Kobliha MilanLRS Vyškov1957M D501:02:30,0000:22:47,00x
246911Ševčíková LucieTJ Sokol Luleč1979Z A1601:02:31,0000:22:48,00x
247263Lorenz DavidUniversal USU Team1977M B7701:02:38,0000:22:55,00x
248344Bednařík PetrTJ Sokol Radostice1971M B7801:02:50,0000:23:07,00x
24976Doleželová BlankaTJ Liga 100 Olomouc1979Z A1701:02:56,0000:23:13,00x
25087Graffy Ivosvitavka1975M B7901:02:56,0000:23:13,001
2511074Švec MichalBrno1986M A10201:02:56,0000:23:13,00x
252919Musil JosefCK Vinohradské šlapky2064M C2201:02:59,0000:23:16,00x
253508Šenkýř MartinKojetín1976M B8001:02:59,0000:23:16,00x
254451Pospíšilová PavlaŠetři za tři1992Z A1801:03:02,0000:23:19,00x
2551059Hartlová ZuzanaSvitavy1983Z A1901:03:10,0000:23:27,00x
256170Kleveta KarelÚjezd u Boskovic1976M B8101:03:12,0000:23:29,001
257383Novák VáclavBrno1985M A10301:03:17,0000:23:34,00x
258434Liška AlešLelekovice1978M B8201:03:26,0000:23:43,00x
259341Dvořáková EvaBiatlon Prostějov1955Z D201:03:33,0000:23:50,00x
26052Fišer Luděklufi1984M A10401:03:36,0000:23:53,00x
261453Helešic JanBohutice1978M B8301:03:36,0000:23:53,00x
262432Bušina MichalKnínice1999M1401:03:37,0000:23:54,00-
26391Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc1967M C2301:03:37,0000:23:54,00x
26454Dvořáček JiříBoskovice1974M B8401:03:41,0000:23:58,001
26581Haška PavelOddíl 20151983M A10501:03:46,0000:24:03,00x
266936Němcová DanielaVísky1993Z A2001:03:48,0000:24:05,0027
267258Lorenc AntonínBertík Blansko1964M C2401:03:50,0000:24:07,001
268941Petřík AlešBrno1979M A10601:03:52,0000:24:09,00x
269226Matucha TomášAusterlitz Adventure1979M A10701:03:52,0000:24:09,00x
270255Grulich PetrKninice1979M A10801:03:56,0000:24:13,001
271549Skoupý MichalStřední škola André Citro2002M1501:04:00,0000:24:17,00-
27266Halámek TomášBrno1972M B8501:04:02,0000:24:19,00x
273394Moravec JiříU Supa - Klub víkendových1977M B8601:04:08,0000:24:25,00x
27416Chalupková KláraBoskovice1992Z A2101:04:15,0000:24:32,0026
2751065Žvaková HelenaBrno1971Z B901:04:18,0000:24:35,00x
276242Fučík DavidLetovice1992M A10901:04:24,0000:24:41,001
277145Zahálka TomášKilt po česku1978M B8701:04:24,0000:24:41,00x
278345Polášková MartinaBlansko1973Z B1001:04:24,0000:24:41,0025
279362Staníček JanBoskovice1990M A11001:04:25,0000:24:42,001
28059Fiolek MichalDupej to tam1984M A11101:04:27,0000:24:44,00x
28179Balák MartinCBS Blansko1970M B8801:04:31,0000:24:48,001
28293Borková AndreaBoskovice1901W301:04:33,0000:24:50,0024
283457Ščigel MartinTřinec1983M A11201:04:37,0000:24:54,00x
284306Bezděk RadimVícebojaři Blansko1981M A11301:04:37,0000:24:54,001
285164Špidlík PavelMinerva B1999M1601:04:39,0000:24:56,00-
286265Dubšík LukášUniversal USU Team1992M A11401:04:40,0000:24:57,00x
28720Seehofner RobertRSee Brno1960M C2501:04:43,0000:25:00,00x
288512Palán TomášBoskovice1995M A11501:04:47,0000:25:04,001
289376Kunc JosefOrel Vyškov1960M C2601:04:53,0000:25:10,00x
290922Vybihal RadekBoskovice1994M A11601:04:58,0000:25:15,001
291163Sekanina StanislavBoskovice1975M B8901:04:58,0000:25:15,001
292244Hub MartinKroměříž1979M A11701:05:00,0000:25:17,00x
293988Macháček MartinJavůrek1955M D601:05:00,0000:25:17,00x
294240Petr SloukaLetovice1982M A11801:05:00,0000:25:17,0023
295906Bogner TomášAC Moravský Krumlov2001M1701:05:03,0000:25:20,00x
296203Boháč JiříBehejBrno.com1954M D701:05:03,0000:25:20,00x
297194Misař RadekZnojmo2068M C2701:05:04,0000:25:21,00x
298236Tomanová LenkaOrel Vyškov1976Z B1101:05:11,0000:25:28,00x
2991034Jílek JaroslavBystřice nad Pernštejnem1966M C2801:05:15,0000:25:32,00x
30053Přichystal MarekBrno1970M B9001:05:16,0000:25:33,00x
301384Křepela JiříSTK Zbraslavec1975M B9101:05:21,0000:25:38,001
302351Přikryl AdamBlansko1997M A11901:05:23,0000:25:40,001
3031342Leisser PetrBrno1977M B9201:05:23,0000:25:40,00x
3041321Sekanina ČestmírBoskovice1971M B9301:05:26,0000:25:43,001
3059Hrubešová DitaSynthon1970Z B1201:05:26,0000:25:43,0022
306421Zeman DavidBoskovice1974M B9401:05:28,0000:25:45,001
307299Végh OndrejÚjezd u Brna1966M C2901:05:32,0000:25:49,00x
308176Vávrů SylvieDoubravice nad Svitavou1977Z B1301:05:32,0000:25:49,0021
309150Fabrik MiroslavBrno1959M C3001:05:36,0000:25:53,00x
310516Ketmanová MagdaPolešovice1991Z A2201:05:36,0000:25:53,00x
311455Zemanová AndreaPraha 111988Z A2301:05:39,0000:25:56,00x
312932Sobotka MartinBrno1976M B9501:05:46,0000:26:03,00x
313165Kolářová EvaZFP AKADEMIE - Janoušek G1986Z A2401:05:47,0000:26:04,00x
31439Bohunovská KlaudieOchoz u Brna1980Z A2501:05:50,0000:26:07,00x
315498Hanslik AlešBrodek u Prostějova1967M C3101:05:54,0000:26:11,00x
316942Flek PavelBlansko1972M B9601:05:56,0000:26:13,001
317310Janek PetrBrno1969M B9701:05:58,0000:26:15,00x
318533Dvořák DavidBrno1976M B9801:06:02,0000:26:19,00x
319259Rozehnal RomanKonice1975M B9901:06:03,0000:26:20,00x
320328Oujeský LiborBoskovice1973M B10001:06:05,0000:26:22,001
321277Hlavinková JanaBoskovice1996Z A2601:06:07,0000:26:24,0020
322131Vychodilová JitkaBoskovice2000W401:06:07,0000:26:24,00-
323370Patloková SimonaAUTECO BS1979Z A2701:06:09,0000:26:26,0019
324206Zemandlová AnnaBrno1982Z A2801:06:10,0000:26:27,00x
325813Kubuš MarekMoravany1978M B10101:06:14,0000:26:31,00x
326897Klimešová RenátaBoskovice1984Z A2901:06:17,0000:26:34,0018
327210Čepelák RobertBrno1975M B10201:06:17,0000:26:34,00x
328106Grepl MichalProstějov1980M A12001:06:24,0000:26:41,00x
329257Čepelák PatrikBoskovice1977M B10301:06:26,0000:26:43,001
330282Šacher LuděkOldboys Ivančice1973M B10401:06:33,0000:26:50,00x
331878Bařina JiříVF SPORT TEAM Černá Hora1981M A12101:06:38,0000:26:55,001
332325Frolich LukasVyškov1984M A12201:06:38,0000:26:55,00x
333367Dvořák ZdeněkPraha1970M B10501:06:39,0000:26:56,00x
334916Košťálová JanaRudice1978Z B1401:06:41,0000:26:58,0017
335538Meluzín JosefOkrouhlá1977M B10601:06:47,0000:27:04,001
336323Ulrich ZdeněkDrnovice1976M B10701:06:47,0000:27:04,00x
337388Bačovský MartinLysice1977M B10801:06:48,0000:27:05,001
3381267Dvořáková TerezaBrno1987Z A3001:06:51,0000:27:08,00x
339526Pelc VítOZZY Brno1967M C3201:06:56,0000:27:13,00x
3401326Krejčí AndreaBoskovice1979Z A3101:06:57,0000:27:14,0016
34140Němčák OndřejOlomouc1989M A12301:07:02,0000:27:19,00x
342222Trunec MartinBrno1964M C3301:07:03,0000:27:20,00x
34350Opavský RobertRájec-Jestřebí1991M A12401:07:06,0000:27:23,001
344490Ždánský ZbyněkAUTO RZ Boskovice1977M B10901:07:09,0000:27:26,001
345517Petržela LukášSkalice1983M A12501:07:10,0000:27:27,001
346322Prejsová JulijaBěžecký klub Brno1974Z B1501:07:12,0000:27:29,00x
3471078Petr KamilTJ Sokol Letovice1978M B11001:07:25,0000:27:42,001
3481061Linhartová KateřinaČeské Budějovice1989Z A3201:07:28,0000:27:45,00x
349374Petřek ZdenekBrno1958M D801:07:29,0000:27:46,00x
350352Kuběna TomášBrno1987M A12601:07:32,0000:27:49,00x
351719Jamný DenisJílemnice1998M A12701:07:36,0000:27:53,00x
352524Ondrová VeronikaKunštat1982Z A3301:07:36,0000:27:53,0015
353937Bařinka JanBoskovice1984M A12801:07:39,0000:27:56,001
354424Krajicek MartinBoskovice1985M A12901:07:40,0000:27:57,001
355447Němec MichalITAB1973M B11101:07:40,0000:27:57,001
356955Maršálek JiříNewline1958M D901:07:47,0000:28:04,00x
357140Zemánek RomanTJ Rytmus1971M B11201:07:54,0000:28:11,001
35861Štarhová IvetaBrno1989Z A3401:07:57,0000:28:14,00x
359426Šlichta RadekBřeclav1984M A13001:07:59,0000:28:16,00x
360442Kopřiva PetrUnín1983M A13101:08:01,0000:28:18,00x
361204Ošlejšek RadimMK Prostějov1975M B11301:08:04,0000:28:21,00x
362137Pernica JosefSDH Kotvrdovice1982M A13201:08:09,0000:28:26,001
363420Růžička AdamÚstí nad Labem1993M A13301:08:13,0000:28:30,00x
364107Hegrová IvonaValím Valím Hostěrádky1969Z B1601:08:19,0000:28:36,00x
365390Dlouhý IvoSK Druhý dech1970M B11401:08:21,0000:28:38,00x
3661344Halečka ZdeněkLysice1976M B11501:08:21,0000:28:38,001
367430Kuběna VítRáječko1977M B11601:08:26,0000:28:43,001
368357Tůma FilipOchoz u Brna1984M A13401:08:27,0000:28:44,00x
369331Cichrová MonikaVranová1994Z A3501:08:30,0000:28:47,0014
370303Majdlová DanaLetovice1978Z B1701:08:33,0000:28:50,0013
371330Buttafoco MarcoBrno1980M A13501:08:37,0000:28:54,00x
372441Černá HanaBiatlon Prostějov2000W501:08:38,0000:28:55,00x
37312Krušinová AndreaLetovice1982Z A3601:08:41,0000:28:58,0012
374283Čížek PetrVanovice1976M B11701:08:45,0000:29:02,001
3751077Sychra TomášCetkovice1997M A13601:08:46,0000:29:03,001
3761334Vondál LukášLetovice1989M A13701:08:46,0000:29:03,001
3771333Kubáčová LucieDrnovice1993Z A3701:08:47,0000:29:04,00x
378115Ščučková JitkaLysice1980Z A3801:08:52,0000:29:09,0011
379233Smolka TomášBoskovice1992M A13801:08:54,0000:29:11,001
380385Křepela ZdeněkSTK Zbraslavec1982M A13901:09:00,0000:29:17,001
381450Kalinová MartinaTišnov1982Z A3901:09:08,0000:29:25,00x
3821060Gruberová PavlínaSvitavy1982Z A4001:09:09,0000:29:26,00x
38368Veselá SylvaAK Tišnov1982Z A4101:09:09,0000:29:26,00x
384349Strouhalová JanaVelké Opatovice1974Z B1801:09:10,0000:29:27,0010
385197Sedlák MartinSDH Valchov1988M A14001:09:12,0000:29:29,001
386230Jalová MargitaElite Sport Boskovice1954Z D301:09:13,0000:29:30,009
3871323Novosadová AndreaBoskovice1985Z A4201:09:24,0000:29:41,008
388551Georgieva RositsaBoskovice1980Z A4301:09:24,0000:29:41,007
389406Chladil IgorBrno1978M B11801:09:28,0000:29:45,00x
390920Jordánek RadimBlansko1990M A14101:09:33,0000:29:50,001
391171Vránová ZuzanaBrno1959Z C401:09:35,0000:29:52,00x
392267Fišnarová SimonaBrno1977Z B1901:09:36,0000:29:53,00x
3931322Sekanina JáchymBoskovice2002M1801:09:36,0000:29:53,00-
394410Tumová SimonaBrno1994Z A4401:09:44,0000:30:01,00x
395124Krejčíř ViktorBoskovice1990M A14201:09:50,0000:30:07,001
396180Pavloušková JanaJ&J&J1987Z A4501:09:56,0000:30:13,00x
397311Chocholoušová MartinaBěžecký klub Brno1973Z B2001:10:00,0000:30:17,00x
39834Novotný LukášRosice1990M A14301:10:03,0000:30:20,00x
3991073Holíková KarolínaBoskovice1994Z A4601:10:07,0000:30:24,006
400318Neckař VáclavSvatobořice1979M A14401:10:09,0000:30:26,00x
401522Horáková JanaMinerva Boskovice1993Z A4701:10:14,0000:30:31,005
402929Dítě ViktorKostelec nad Orlicí1992M A14501:10:17,0000:30:34,00x
4031091Neumanová BlankaPraha1974Z B2101:10:19,0000:30:36,00x
404506Šenkýř MartinKojetín2004M1901:10:20,0000:30:37,00x
405546Špidlík PetrStřední škola André Citro2002M2001:10:25,0000:30:42,00-
406489Filipiová AndreaAUTO RZ Boskovice1981Z A4801:10:26,0000:30:43,004
4071088Liberová BarboraBoskovice1972Z B2201:10:26,0000:30:43,003
408500Polák PetrMinerva B1987M A14601:10:34,0000:30:51,001
409541Burián TomášBoskovice1981M A14701:10:35,0000:30:52,001
410235Volný LuděkTroubsko1969M B11901:10:36,0000:30:53,00x
411193Prokop AlešBrno1972M B12001:10:39,0000:30:56,00x
412492Pleva JanAUTO RZ Boskovice1987M A14801:10:44,0000:31:01,001
41326Hlaváč MarekBoskovice1984M A14901:10:48,0000:31:05,001
414465Pavel MartinSvitávka1986M A15001:10:51,0000:31:08,001
415273Šedivý KvětoslavBrno1966M C3401:10:53,0000:31:10,00x
416152Tesařová JitkaRBK1964Z C501:10:56,0000:31:13,002
417470Jablunka DušanDrtič Valchov1977M B12101:10:57,0000:31:14,001
4181067Havelková RadkaVelenov1986Z A4901:10:57,0000:31:14,001
419347Kresta RomanOrel zidenice1965M C3501:11:04,0000:31:21,00x
420387Niklová RadomíraOstrava1966Z C601:11:05,0000:31:22,00x
421354Dvořák TomášMagistr Tom1972M B12201:11:06,0000:31:23,00x
42231Kozubová TerezaBoskovice1992Z A5001:11:07,0000:31:24,001
42399Štekl MartinŽelvy na útěku1977M B12301:11:08,0000:31:25,00x
4241062Albrecht JanČeské Budějovice1979M A15101:11:11,0000:31:28,00x
4251320Husovská AndreaBoskovice2000W601:11:11,0000:31:28,00-
426184Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno1960Z C701:11:11,0000:31:28,00x
427183Ryšavá KamilaLetovice1983Z A5101:11:14,0000:31:31,001
4281328Vlachová SoňaKunštát1990Z A5201:11:18,0000:31:35,001
429324Bartoň MiroslavBrno1980M A15201:11:22,0000:31:39,00x
4307Pospíšilová KateřinaBrno1974Z B2301:11:22,0000:31:39,00x
43170Lefflerová MonikaChotěboř1989Z A5301:11:23,0000:31:40,00x
432429Rozlívka LiborSvitavy1968M C3601:11:25,0000:31:42,00x
433315Klíč AntonínBoskovice1988M A15301:11:36,0000:31:53,001
43443Matonoha AlešBrno1980M A15401:11:41,0000:31:58,00x
43590Stara OndřejOkrouhlá1998M A15501:11:41,0000:31:58,001
43651Cáb JanOkrouhlá1989M A15601:11:42,0000:31:59,001
437211Zobač JanHustopeče1965M C3701:11:43,0000:32:00,00x
438407Černý Davidcernasci1979M A15701:11:44,0000:32:01,00x
439102Ševčíková ŠárkaSuchy1990Z A5401:11:50,0000:32:07,001
440249Hartl KamilLetovice1992M A15801:11:52,0000:32:09,001
441477Těžký PavelSTK Zbraslavec1970M B12401:11:58,0000:32:15,001
442260Cibulková JanaSokolnice1987Z A5501:12:07,0000:32:24,00x
4431066Cikánek PavelBrno1969M B12501:12:12,0000:32:29,00x
444456Bránská MarkétaBoskovice1991Z A5601:12:19,0000:32:36,001
445118Lečková DanielaBratislava1974Z B2401:12:20,0000:32:37,00x
44688Dvořáčková DagmarTK Brno1950Z D401:12:21,0000:32:38,00x
44782Mahút OndřejBoskovice1991M A15901:12:22,0000:32:39,001
448155Bejček VladimírBoskovice1981M A16001:12:24,0000:32:41,001
44928Dokoupil RadekVALCHOV1972M B12601:12:24,0000:32:41,001
45015Horáková MartinaBoskovice1992Z A5701:12:38,0000:32:55,001
451205Ježová MartinaBrno1975Z B2501:12:46,0000:33:03,00x
452245Sýkora RadimLetovice1980M A16101:12:56,0000:33:13,001
453246Kratochvílová ZuzanaLetovice1985Z A5801:12:56,0000:33:13,001
454503Přichystalová JanaVísky1987Z A5901:13:03,0000:33:20,001
455275Samek TomášOstrava1966M C3801:13:04,0000:33:21,00x
45624Hlaváčová PetraBoskovice1987Z A6001:13:09,0000:33:26,001
457220Hrazdírová MarkétaKrasová1993Z A6101:13:10,0000:33:27,001
458192Pexa MichalSynthon Sport Society1984M A16201:13:11,0000:33:28,001
459913Zabloudil IvoRousínov2068M C3901:13:17,0000:33:34,00x
460486Čermáková TerezaFast and light1988Z A6201:13:21,0000:33:38,00x
461544Jelínková JanaBlansko1988Z A6301:13:22,0000:33:39,001
462928Svoboda MartinHorní Štěpánov1978M B12701:13:23,0000:33:40,00x
463393Kroupa JiříBrno1959M C4001:13:27,0000:33:44,00x
464494Köhler KarelBrno1960M C4101:13:30,0000:33:47,00x
46510Mejzlík PetrTJ Spartak Třebíč1959M C4201:13:43,0000:34:00,00x
46627Chmelka MilanSynthon1984M A16301:13:50,0000:34:07,001
467953Edita HorackovaCerna Hora1976Z B2601:13:59,0000:34:16,001
468181Ryšavý MichalLetovice1982M A16401:14:04,0000:34:21,001
469458Staníček JosefVísky1983M A16501:14:05,0000:34:22,001
470338Přikrylová KateřinaBoskovice1985Z A6401:14:07,0000:34:24,001
471525Pelcová MarcelaOZZY Brno1975Z B2701:14:09,0000:34:26,00x
472149Vičanová HanaFrenštát p.R.1985Z A6501:14:28,0000:34:45,00x
473469Jablunková AndreaValchov1977Z B2801:14:28,0000:34:45,001
474449Hás MartinBrno1983M A16601:14:28,0000:34:45,00x
475950Gabarík JosefSportklub Beseda Letovice1961M C4301:14:38,0000:34:55,001
476914Zabloudilová EvaAk Olymp Brno2001W701:14:39,0000:34:56,00x
477339Jalůvka PetrVyškov1976M B12801:14:45,0000:35:02,00x
478346Novotný DavidMinerva B1992M A16701:14:46,0000:35:03,001
479495Vičarová MichaelaBrno1980Z A6601:14:51,0000:35:08,00x
480501Vičar MarekBrno1977M B12901:14:51,0000:35:08,00x
48163Jun RadekVíska1975M B13001:14:51,0000:35:08,001
482409Kratochvílová LenkaB betes de course1997Z A6701:15:06,0000:35:23,00x
483109Štrajtová ŠtěpánkaBlansko1991Z A6801:15:06,0000:35:23,001
484907Vyroubal MichalTři veteráni1968M C4401:15:13,0000:35:30,00x
485185Kopeček IvanAC Moravská Slavia Brno1949M D1001:15:14,0000:35:31,00x
486151Fabriková BlankaBrno1960Z C801:15:22,0000:35:39,00x
487934Rosková DanaAUTO RZ1985Z A6901:15:45,0000:36:02,001
4881343Redek JaroslavBrno1982M A16801:15:47,0000:36:04,00x
48969Sodomková LenkaAK Tišnov1982Z A7001:15:52,0000:36:09,00x
490924Fadrný AlešBoskovice1986M A16901:15:55,0000:36:12,001
491392Selingerová Ráchel MíšaBrno1973Z B2901:16:11,0000:36:28,00x
492105Prstková KateřinaBrno1986Z A7101:16:18,0000:36:35,00x
493289Herman MichalČerná Hora1980M A17001:16:18,0000:36:35,001
494414Kříž IvanLetovice1966M C4501:16:22,0000:36:39,001
495239Trčková KateřinaLetovice1992Z A7201:16:28,0000:36:45,001
496412Mašínská JitkaSentice1963Z C901:16:30,0000:36:47,00x
497332Pacelt PetrŠetři za tři1982M A17101:16:34,0000:36:51,00x
498248Dobiášová HelenaLetovice1989Z A7301:16:35,0000:36:52,001
499139Markel AlešÚjezd u Brna2001M2101:16:48,0000:37:05,00x
500404Koudelková MarieVelké Opatovice1999W801:17:00,0000:37:17,00-
501229Malounek PetrBoskovice1982M A17201:17:03,0000:37:20,001
502521Drábková JanaKojetín1982Z A7401:17:07,0000:37:24,00x
503271Lefflerová Markétaboskovice1980Z A7501:17:08,0000:37:25,001
504438Kolouchová IvanaBrno1967Z C1001:17:11,0000:37:28,00x
505903Ryšávková KateřinaElite Sport Max Training1977Z B3001:17:25,0000:37:42,001
506905Novotný LubomírProstějov1978M B13101:17:29,0000:37:46,00x
50756Kalová JanaTaKJaK Brno1966Z C1101:17:32,0000:37:49,00x
50894Uhlířová LadislavaBoskovice1974Z B3101:17:35,0000:37:52,001
509545Pupíková DanaStřední škola André Citro2003W901:17:37,0000:37:54,00-
510462Ondrová EllenPraha1973Z B3201:17:42,0000:37:59,00x
51175Klíč JanBoskovice1989M A17301:17:44,0000:38:01,001
512472Sýkora JosefŽďárná1982M A17401:17:47,0000:38:04,001
513532Kotlánová JanaStřední škola André Citro1986Z A7601:17:47,0000:38:04,001
514174Němcová DoubravkaTři veteráni1980Z A7701:17:56,0000:38:13,00x
515270Sedláčková LucieBrno1971Z B3301:18:17,0000:38:34,00x
516511Leisser HanaBrno1984Z A7801:18:20,0000:38:37,00x
5171351Šimová DanielaKojetín1998Z A7901:18:27,0000:38:44,00x
518154Freitinger PavelVsetín1964M C4601:18:31,0000:38:48,00x
519200Vlach MilanBoskovice1992M A17501:18:32,0000:38:49,001
520531Polcr JanKonice1972M B13201:18:33,0000:38:50,00x
5211068Havelka PavelVelenov1986M A17601:18:40,0000:38:57,001
52237Vancl MarekBrno1970M B13301:18:42,0000:38:59,00x
523294Stříbrný RostislavBrno1952M D1101:18:45,0000:39:02,00x
524431Jirásková VeronikaSlaný1982Z A8001:18:49,0000:39:06,00x
525870Konupková VendulaLazinov1991Z A8101:19:16,0000:39:33,001
526169Prudil VítLazinov1966M C4701:19:17,0000:39:34,001
527254Vondráčková LaďkaŠternberk1974Z B3401:19:22,0000:39:39,00x
52892Bernard MichalBoskovice1982M A17701:19:25,0000:39:42,001
529930Dvořáček PetrLetovice1984M A17801:19:27,0000:39:44,001
530445Šumberová DanaVelké Opatovice1987Z A8201:19:28,0000:39:45,001
531444Vykydalová MakrétaVelké Opatovice1988Z A8301:19:28,0000:39:45,001
532481Geršlová ZitaProtivanov1973Z B3501:20:06,0000:40:23,00x
533482Geršlová VeronikaProtivanov1991Z A8401:20:06,0000:40:23,00x
534921Hlouchová VěraBlansko1983Z A8501:20:15,0000:40:32,001
535530Opustil JiříZFP Akademie1981M A17901:20:18,0000:40:35,00x
53674Leffler PavelVíska2055M D1201:20:18,0000:40:35,00x
537504Šenkýřová ZuzanaKojetín1981Z A8601:20:20,0000:40:37,00x
538933Řičánková HanaPraha1991Z A8701:20:26,0000:40:43,00x
539167Novosad PetrBoskovice1981M A18001:20:29,0000:40:46,001
540535Henzel StanislavBoskovice1991M A18101:20:40,0000:40:57,001
541534Skoupý LeošBoskovice1992M A18201:20:44,0000:41:01,001
542931Svěráková JindřiškaBlansko1977Z B3601:21:06,0000:41:23,001
543288Klíč AntonínBoskovice1956M D1301:21:19,0000:41:36,001
544305Navrátilová LucieMěstečko Trnávka1997Z A8801:21:36,0000:41:53,00x
545138Markel RomanBoskovice1975M B13401:21:40,0000:41:57,001
546290Jancková PetraQuo Usque Tandem1967Z C1201:21:41,0000:41:58,00x
547422Abrlová JanaSvitávka1990Z A8901:22:19,0000:42:36,001
548418Richter LiborŽďárná1978M B13501:22:29,0000:42:46,001
549476Mikošková LucieBzenec1997Z A9001:22:43,0000:43:00,00x
550940Koudelková JanaBoskovice1984Z A9101:22:45,0000:43:02,001
551509Šťastný JosefPetrov1997M A18301:22:52,0000:43:09,001
552473Dostál MartinSDH Bačov1984M A18401:22:53,0000:43:10,001
553389Dlouhá AdrianaSK Druhý dech1975Z B3701:23:08,0000:43:25,00x
5541086Pavloňová AlenaBoskovice1973Z B3801:23:21,0000:43:38,001
55522Kalová RenataFast and light, z.s.1974Z B3901:23:22,0000:43:39,001
55671Ševčík RomanBoskovice1975M B13601:23:37,0000:43:54,001
557543Katzmair DavidBoskovice1989M A18501:23:56,0000:44:13,001
558214Škrabalová KateřinaKonice1995Z A9201:24:02,0000:44:19,00x
559276Samková JanaOstrava1973Z B4001:24:10,0000:44:27,00x
560360Hellerová AnetaOchoz u Brna1999W1001:24:16,0000:44:33,00x
561364Musil PatrikOchoz u Brna1996M A18601:24:16,0000:44:33,00x
562274Šedivý DominikBrno1992M A18701:25:16,0000:45:33,00x
56357Pikal KarelKVS Olomouc1949M D1401:25:25,0000:45:42,00x
564335Marek JiříNaprapathy. Cz1956M D1501:25:27,0000:45:44,00x
565463Pokorná MartaBoskovice1976Z B4101:25:46,0000:46:03,001
566474Liznová NikolaVelké Opatovice1993Z A9301:26:41,0000:46:58,001
567108Koutný LukášBlansko1989M A18801:27:15,0000:47:32,001
568536Kejík MartinBOSKOVICE1977M B13701:27:47,0000:48:04,001
569238Ludínová MarieDiváky1992Z A9401:28:57,0000:49:14,00x
570287Langhansová JanaBrno1987Z A9501:30:00,0000:50:17,00x
571285Pavlačka LukášBrno1985M A18901:30:00,0000:50:17,00x
572158Zouhar LeošBlučina1991M A19001:30:29,0000:50:46,00x
573159Lukášová VeronikaŽidlochovice2001W1101:30:30,0000:50:47,00x
574269Pelzová HanaRousínov1964Z C1301:30:38,0000:50:55,00x
5751312Suchý MarekBlansko1976M B13801:31:01,0000:51:18,001
576396Prchlíková IrenaBoskovice1963Z C1401:32:07,0000:52:24,001
57717Steiner PetrBrno1948M D1601:32:32,0000:52:49,00x
578468Kozubová VěraBoskovice1966Z C1501:33:33,0000:53:50,001
579527Růžička BohuslavRáječko1946M D1701:33:41,0000:53:58,001
580284Gregušová Hell.Báječné ženy v běhu1965Z C1601:34:47,0000:55:04,00x
58162Kellerová VeronikaPraha1992Z A9601:35:44,0000:56:01,00x
582513Jirásková VěraMoravská Slavia1955Z D501:36:37,0000:56:54,00x
583377Kristoforyová MarkétaŠneci v běhu1974Z B4201:40:17,0001:00:34,00x
584417Kroupová PavlaBrno1965Z C1701:45:18,0001:05:35,00x
585298Hrubý MilanBlansko1938M D1801:46:45,0001:07:02,001
586160Lukáš JosefŽidlochovice1976M B13902:12:55,0001:33:12,00x
587161Lukášová MarcelaŽidlochovice1975Z B4302:12:56,0001:33:13,00x
588786Cahel PavelBrno1938M D1902:22:31,0001:42:48,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2018
Polojasno   Boskovické běhyTrať:1600 m
20°C   Katerogie: starší žákyně/ žáci9. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
11045Odehnal JanVSK Univerzita Brno2004M100:05:21,00x
2981Berka PavelBlansko2004M200:05:38,0000:00:17,0040
31307Klobásková MartaBrno2003W100:05:42,0000:00:21,00x
4983Pijáková TerezaVSK UNI BRNO2004W200:05:49,0000:00:28,00x
5997Dobrovský MichalBiatlon Blansko2004M300:06:01,0000:00:40,0036
61036Zourek DavidBlansko2003M400:06:21,0000:01:00,0033
7885Dvořák TomášKulířov2003M500:06:31,0000:01:10,0031
8712Maršálek OndřejIvančice2004M600:06:35,0000:01:14,00x
9572Novotný MichalAC Moravský Krumlov2003M700:06:39,0000:01:18,00x
10763Kubinová AdélaElite Sport Boskovice2004W300:06:45,0000:01:24,0040
111056Čechová AnnaBoskovice2004W400:07:03,0000:01:42,0036
12770Cetkovská JuliaBoskovice2003W500:07:13,0000:01:52,0033
131022Valenta MartinDětský domov Boskovice2004M800:07:47,0000:02:26,0030
141019Bodnár GinoDětský domov Boskovice2004M900:08:00,0000:02:39,0029
151016Dufek PetrDětský domov Boskovice2004M1000:08:01,0000:02:40,0028
16756Čermák AntonínBrno2004M1100:08:04,0000:02:43,00x
171028Vejpustková LucieDětský domov Boskovice2004W600:08:41,0000:03:20,0031
181030Dufková ZuzanaDětský domov Boskovice2003W700:08:41,0000:03:20,0030


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2018
Polojasno   Boskovické běhyTrať:800 m
20°C   Katerogie: mladší žákyně/ žáci9. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1562Zemánek DavidBoskovice2005M100:02:32,0040
2635Charvát MatyášElite Sport Boskovice2005M200:02:32,0000:00:00,0036
31046Odehnal JakubVSK Univerzita Brno2006M300:02:32,0000:00:00,00x
41309Kroupa KryštofBlansko2005M400:02:32,0000:00:00,0033
5800Křížová ViktorieElite sport Boskovice2006W100:02:34,0000:00:02,0040
6603Antoš LukášGuard servis Team2006M500:02:39,0000:00:07,00x
7724Šťastná SáraBrno2006W200:02:40,0000:00:08,00x
8630Novotný JonášHc boskovice2005M600:02:41,0000:00:09,0031
9683Neugebauer AdamOslavany2005M700:02:42,0000:00:10,00x
10806Klementová LuisaAtletika Svitavy2006W300:02:43,0000:00:11,00x
11986Ryšávková EmmaElite Sport max training2005W400:02:45,0000:00:13,0036
121014Smutná SofieSK SKOL Brno2006W500:02:46,0000:00:14,00x
131313Matušková JulieASK Blansko2005W600:02:46,0000:00:14,0033
14985Zouhar TadeášACT leraK Blansko2005M800:02:46,0000:00:14,0030
15713Maršálek DavidIvančice2006M900:02:46,0000:00:14,00x
161302Stix AntonínMor. Krumlov2005M1000:02:49,0000:00:17,00x
17753Lipenský VítElite sport Boskovice2005M1100:02:52,0000:00:20,0029
181294Raušer AdamBrno2005M1200:02:53,0000:00:21,00x
19998Dobrovská LucieASK Blansko2006W700:02:56,0000:00:24,0031
201008Různar ŠtěpánLetovice2005M1300:02:57,0000:00:25,0028
211044Gabarík JanSportklub Beseda Letovice2006M1400:02:58,0000:00:26,0027
22735Smička VojtěchLutín2005M1500:02:58,0000:00:26,00x
23846Hrabec VladimírFC Boskovice2005M1600:03:09,0000:00:37,0026
24881Dvořáčková KláraBoskovice2006W800:03:09,0000:00:37,0030
25889Juřeková KristýnaSvitávka2005W900:03:09,0000:00:37,0029
26783Dlouhá NelaBrno2006W1000:03:11,0000:00:39,00x
27768Chudý JakubSvitávka2006M1700:03:11,0000:00:39,0025
28801Šafář DavidBoskovice2006M1800:03:12,0000:00:40,0024
291013Tešnarová NikolaAC Moravská Slavia Brno2006W1100:03:13,0000:00:41,00x
30805Procházková NatálieDrnovice u Lysic2006W1200:03:14,0000:00:42,0028
311283Pydychová AnetaVyškov2005W1300:03:16,0000:00:44,00x
32828Pavlů KateřinaŽďárná2006W1400:03:17,0000:00:45,0027
33810Andrlíková EllaElite Sport Boskovice2006W1500:03:21,0000:00:49,0026
341271Marek JakubTišnov2006M1900:03:24,0000:00:52,00x
35999Stupková DanaBrno2006W1600:03:27,0000:00:55,00x
361012Zemanová VeronikaBoskovice2005W1700:03:30,0000:00:58,0025
37775Kulašová IvanaIvačice2005W1800:03:32,0000:01:00,00x
38832Daněčková VeronikaŠAK Židlochovice2006W1900:03:43,0000:01:11,00x
39793Hrdlička ErikTJ Rytmus Boskovice2006M2000:03:55,0000:01:23,0023
40857Skořepa PetrSDH Svitávka2005M2100:03:57,0000:01:25,0022
411018Horváth JanDětský domov Boskovice2006M2200:04:16,0000:01:44,0021


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2018
Polojasno   Boskovické běhyTrať:800 m
20°C   Katerogie: Přípravka 39. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1850Šamšulová MartinaElite sport Boskovice2007W100:02:43,0040
21315Motáň MichalOlomouc2007M100:02:43,0000:00:00,00x
31265Šenkýř DominikSilůvky2008M200:02:44,0000:00:01,00x
41081Ellinger DenisASK Blansko2007M300:02:46,0000:00:03,0040
5882Bradáčová NikolaACT Lerak Blansko2007W200:02:48,0000:00:05,0036
6666Přikryl TomášBoskovice2008M400:02:50,0000:00:07,0036
7754Lipenský MatoušElite sport Boskovice2008M500:02:51,0000:00:08,0033
81009Kočvara JakubDrahanský sport tým2007M600:02:52,0000:00:09,0031
9814Daněčková LucieŠAK Židlochovice2007W300:02:54,0000:00:11,00x
10818Kolář MartinBoskovice2008M700:02:54,0000:00:11,0030
11600Fiala MartinBoskovice2007M800:02:55,0000:00:12,0029
12792Sychra MichalTJ Rytmus2008M900:02:57,0000:00:14,0028
13798Jelínek TomášDrahanský sport team2007M1000:02:58,0000:00:15,0027
14617Sova JakubAK Tišnov2007M1100:03:00,0000:00:17,00x
15987Ryšavka JáchymElite Sport max Training2007M1200:03:01,0000:00:18,0026
16679Lát DušanAK Blansko dvorská2007M1300:03:03,0000:00:20,0025
17646Dobešová PavlínaBrno2007W400:03:03,0000:00:20,00x
181256Šír MartinASC Rozsochy2007M1400:03:05,0000:00:22,00x
19779Kniesová LucieAK Dvorská Blansko2007W500:03:05,0000:00:22,0033
201314Polášková EllenOstrava2007W600:03:07,0000:00:24,00x
21808Šafránek JáchymElite Sport Boskovice2007M1500:03:09,0000:00:26,0024
22631Kassai MichalTJ Rytmus2008M1600:03:09,0000:00:26,0023
23863Topinková BarboraAC Moravská Slavia Brno, 2007W700:03:10,0000:00:27,00x
241011Mladenkova JosefinaSK Skol Brno2007W800:03:12,0000:00:29,00x
251316Gloc MarekBrno2008M1700:03:12,0000:00:29,00x
26888Juřek DavidSvitávka2007M1800:03:13,0000:00:30,0022
271031Šacherová SáraAC Moravský Krumlov2007W900:03:13,0000:00:30,00x
281038Vávrů HanaDoubravice nad Svitavou2008W1000:03:14,0000:00:31,0031
29852Dobešová PetraAC Moravská Slavia Brno2008W1100:03:14,0000:00:31,00x
301285Zouhar JanVyškov2007M1900:03:14,0000:00:31,00x
31706Korčák TomášZŠ Slovákova2008M2000:03:14,0000:00:31,00x
32628Ryšavá AnnaTJ Rytmus2008W1200:03:15,0000:00:32,0030
33650Janovská BarboraElite Sport Boskovice2008W1300:03:16,0000:00:33,0029
34834Hebelka NikolasBoskovice2007M2100:03:16,0000:00:33,0021
35699Jakubec JiříFC Boskovice2008M2200:03:16,0000:00:33,0020
36632Kassai MartinTJ Rytmus2008M2300:03:17,0000:00:34,0019
37996Tomášek MartinAK Blansko Dvorská2008M2400:03:18,0000:00:35,0018
38740Sychrová JulieSvitávka2007W1400:03:19,0000:00:36,0028
391297Jurová AnnaSulíkov2008W1500:03:20,0000:00:37,0027
40710Hrebíková AmelieBoskovice2008W1600:03:21,0000:00:38,0026
411085Kotranyi DanielBoskovice2008M2500:03:22,0000:00:39,0017
421277Měrková KateřinaIvančice2008W1700:03:22,0000:00:39,00x
431041Šedivá PavlínaLetovice2007W1800:03:23,0000:00:40,0025
44764Dufek JanBoskovice2008M2600:03:23,0000:00:40,0016
45589Ruznar KryštofBoskovice2007M2700:03:23,0000:00:40,0015
46836Ščudla OndřejElite Sport Boskovice2008M2800:03:24,0000:00:41,0014
47812Svobodová EsterTJ Rytmus2007W1900:03:24,0000:00:41,0024
48565Krušina DanielLetovice2007M2900:03:25,0000:00:42,0013
491308Kroupová BarboraBlansko2008W2000:03:26,0000:00:43,0023
50708Sikora SaulOstrava2007M3000:03:27,0000:00:44,00x
51815Šíma OndřejJAC Brno2007M3100:03:27,0000:00:44,00x
521021Holbíková KateřinaBoskovice2007W2100:03:28,0000:00:45,0022
53886Juřek AdamSviávka2007M3200:03:29,0000:00:46,0012
541020Mako SantiagoDětský domov Boskovice2008M3300:03:33,0000:00:50,0011
55579Uhříkova BarboraModřice2008W2200:03:34,0000:00:51,00x
56869Zeman JiříBoskovice2008M3400:03:35,0000:00:52,0010
57717Fiala DanielBoskovice2007M3500:03:35,0000:00:52,009
58822Krajči ŠimonBoskovice2007M3600:03:37,0000:00:54,008
591269Marešová TamaraŠAK Židlochovice2008W2300:03:38,0000:00:55,00x
601282Mareš VojtěchHabrovany2008M3700:03:39,0000:00:56,00x
611258Buček Maximilian---2008M3800:03:40,0000:00:57,00x
62759Kepák JakubBrno2008M3900:03:41,0000:00:58,00x
63895Kolev YoanBoskovice2008M4000:03:41,0000:00:58,007
64993Melzer DanielOslavany2007M4100:03:41,0000:00:58,00x
65694Leskour KryštofIvančice2007M4200:03:42,0000:00:59,00x
661275Veselá KristýnaBrno2008W2400:03:42,0000:00:59,00x
67833Hebelka FilipBoskovice2007M4300:03:45,0000:01:02,006
68784Ševčíková AlžbětaBoskovice2008W2500:03:45,0000:01:02,0021
691017Darvaš LadislavDětský domov Boskovice2007M4400:03:47,0000:01:04,005
70773Řeháková ErikaAC Moravský Krumlov2008W2600:03:51,0000:01:08,00x
71774Kretz ZbyšekBlansko2008M4500:03:52,0000:01:09,004
72871Težká TerezieSTK Zbraslavec2008W2700:03:57,0000:01:14,0020
73696Mikulášková BarboraBoskovice2007W2800:04:00,0000:01:17,0019
741273Hrabovská KarolínaRousínov2008W2900:04:06,0000:01:23,00x
751257Kudláčková Lucie---2008W3000:04:07,0000:01:24,00x
76824Kučera JanBoskovice2008M4600:04:10,0000:01:27,003
771291Karásková KamilkaBrno2008W3100:04:11,0000:01:28,00x
781004Svěráková AnnaRájec-Jestřebí2007W3200:04:14,0000:01:31,0018
79851Dvořáková NikolaBoskovice2008W3300:04:22,0000:01:39,0017
801270Fišerová BarboraBrno2008W3400:04:32,0000:01:49,00x
81760Čermáková TerezaBrno2008W3500:04:49,0000:02:06,00x
821055Kučera TomášBoskovice2008M4700:05:54,0000:03:11,002


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2018
Polojasno   Boskovické běhyTrať:200 m
20°C   Katerogie: Přípravka 29. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1742Abayazeed TarekBoskovice2010M100:00:33,00x
2777Dostál DominikBoskovice2009M200:00:34,0000:00:01,00x
3780Hrdý SamuelTJ Oslavany2009M300:00:34,0000:00:01,00x
4781Hrdá ViktorieTJ Oslavany2009W100:00:37,0000:00:04,00x
5689Krejčí BarboraElite Sport Boskovice2009W200:00:38,0000:00:05,00x
61261Rozkošný JakubLelekovice2009M400:00:38,0000:00:05,00x
7705Lachman VojtěchDolní Loučky2009M500:00:38,0000:00:05,00x
8634Novotná JustýnaMoravec Team2009W300:00:39,0000:00:06,00x
9847Hrabec JaromírFC Boskovice2009M600:00:39,0000:00:06,00x
10707Sikora NatanOstrava2010M700:00:39,0000:00:06,00x
11698Kotek TomášVoděrady2009M800:00:39,0000:00:06,00x
121080Ellinger ŠimonASK Blansko2009M900:00:39,0000:00:06,00x
131003Hegedüšová SimonaElite Boskovice2009W400:00:40,0000:00:07,00x
14841Plch TobiášElite Sport Boskovice2009M1000:00:40,0000:00:07,00x
15715Včelík PetrSvitávka2009M1100:00:40,0000:00:07,00x
16825Pavlu DavidŽďárná2009M1200:00:40,0000:00:07,00x
17890Meluzínová NelaELITE SPORT BOSKOVICE2009W500:00:41,0000:00:08,00x
18725Šťastný AdamBrno2010M1300:00:41,0000:00:08,00x
191281Mareš JanHabrovany2009M1400:00:41,0000:00:08,00x
20686Kakáč ErikJedovnice2010M1500:00:41,0000:00:08,00x
211289Urban FrantišekBoskovice2009M1600:00:42,0000:00:09,00x
22690Kráčalík TobiášBoskovice2010M1700:00:42,0000:00:09,00x
23865Kratochvíl LukášLetovice2009M1800:00:42,0000:00:09,00x
24861Žáček DavidBoskovice2009M1900:00:42,0000:00:09,00x
25618Sova DavidCykolo Kassai Boskovice2010M2000:00:42,0000:00:09,00x
26821Krajei TimotejBoskovice2009M2100:00:42,0000:00:09,00x
271300Valášková AnnaBlansko2009W600:00:42,0000:00:09,00x
28751Gebelová BeátaBoskovice2010W700:00:43,0000:00:10,00x
29688Stloukal VáclavBoskovice2009M2200:00:43,0000:00:10,00x
301304Vorlická NellaBoskovice2010W800:00:43,0000:00:10,00x
31729Borek JanBoskovice2009M2300:00:43,0000:00:10,00x
32803Černý MichalFC Boskovice2009M2400:00:43,0000:00:10,00x
33811Andrlíková JulieElite Sport Boskovice2009W900:00:43,0000:00:10,00x
34772Řeháková VeronikaIvančice2010W1000:00:43,0000:00:10,00x
35739Chábová BarboraBoskovice2009W1100:00:44,0000:00:11,00x
36697Mikulášková NelaElite Sport Boskovice2010W1200:00:44,0000:00:11,00x
37732Menšík VítBoskovice2010M2500:00:44,0000:00:11,00x
381039Vávrů NelaDoubravice nad Svitavou2010W1300:00:44,0000:00:11,00x
39862Stríž SamuelBoskovice2010M2600:00:44,0000:00:11,00x
401278Fuchsová JohankaBoskovice2010W1400:00:44,0000:00:11,00x
41872Lokaj MatyášBoskovice2009M2700:00:44,0000:00:11,00x
42816Patloková LauraElite Sport Boskovice2009W1500:00:44,0000:00:11,00x
43827Pavlu BedřichŽďárná2009M2800:00:44,0000:00:11,00x
44703Hruda TomášDrahansky sport team2009M2900:00:44,0000:00:11,00x
45727Čížková TerezaVanovice u Boskovic2010W1600:00:45,0000:00:12,00x
46734Roudná MichaelaSuchý2010W1700:00:45,0000:00:12,00x
471296Jurová BarboraSulíkov2010W1800:00:45,0000:00:12,00x
48873Lokaj TobiášBoskovice2009M3000:00:45,0000:00:12,00x
49845Klíma AlešBoskovice2010M3100:00:45,0000:00:12,00x
50743Henek AlexandrBoskovice2009M3200:00:45,0000:00:12,00x
51990Moskalová AdélaBrno2009W1900:00:45,0000:00:12,00x
521288Vítek JanBoskovice2010M3300:00:45,0000:00:12,00x
53720Uhříkova KarolínaModřice2010W2000:00:46,0000:00:13,00x
541025Pilo RomanDětský domov Boskovice2009M3400:00:46,0000:00:13,00x
55785Ševčíková ViktorieBoskovice2010W2100:00:46,0000:00:13,00x
56684Neugebauer OndřejOslavany2010M3500:00:47,0000:00:14,00x
57868Krejčí MatoušBoskovice2009M3600:00:47,0000:00:14,00x
581299Bartošek VojtěchKuřim2009M3700:00:47,0000:00:14,00x
591033Stara DavidOkrouhlá2010M3800:00:47,0000:00:14,00x
60864Topinková DenisaAC Moravská Slavia Brno, 2010W2200:00:48,0000:00:15,00x
61883Bradáčová AnetaACT Lerak Blansko2010W2300:00:48,0000:00:15,00x
621005Doskocil AntoninKunštát2010M3900:00:48,0000:00:15,00x
631027Malečková MarkétaDětský domov Boskovice2009W2400:00:48,0000:00:15,00x
64726Van Tienen DaniellaBoskovice2009W2500:00:48,0000:00:15,00x
65744Ecler FilipMoravec Team2010M4000:00:48,0000:00:15,00x
661040Šafránková AnnaDoubravice2010W2600:00:49,0000:00:16,00x
671023Holub SamuelDětský domov Boskovice2010M4100:00:49,0000:00:16,00x
681001Žídková EliškaBoskovice2009W2700:00:49,0000:00:16,00x
69769Dostálová TerezaSvitávka2009W2800:00:49,0000:00:16,00x
70709Juračková KarolínaAK Blansko Dvorská2009W2900:00:49,0000:00:16,00x
71843Skřipská KarolínkaBoskovice2009W3000:00:50,0000:00:17,00x
72737Dudková TerezaKnínice2010W3100:00:50,0000:00:17,00x
731002Chlupová EliškaChrudichromy2009W3200:00:50,0000:00:17,00x
74577Bejcková AlžbetaBoskovice2010W3300:00:50,0000:00:17,00x
75849Marková ElenBoskovice2010W3400:00:51,0000:00:18,00x
761263Vokál NikolasBoskovice2009M4200:00:51,0000:00:18,00x
77848Macík MatějBoskovice2010M4300:00:51,0000:00:18,00x
78738Šmídová DenisaSloup2010W3500:00:51,0000:00:18,00x
79820Soukalová LeaSK Druhý dech2009W3600:00:51,0000:00:18,00x
80854Prokopová ValerieRájec-Jestřebí2010W3700:00:51,0000:00:18,00x
81771Beránková EliškaTJ Rytmus Boskovice2009W3800:00:52,0000:00:19,00x
82856Dvořáková SofinkaAUTECO BS2009W3900:00:52,0000:00:19,00x
831259Buček Viktor---2010M4400:00:52,0000:00:19,00x
84736Smicková KateřinaLutín2010W4000:00:52,0000:00:19,00x
85711Smutný OndřejIvančice2010M4500:00:52,0000:00:19,00x
861026Spáčil DaliborDětský domov Boskovice2010M4600:00:53,0000:00:20,00x
87979Klimeš MatějBoskovice2010M4700:00:53,0000:00:20,00x
88570Komárek TobiášBoskovice2010M4800:00:54,0000:00:21,00x
89728Van Tienen DaniellaBoskovice2009W4100:00:54,0000:00:21,00x
90891Mazal VojtěchBoskovice2010M4900:00:54,0000:00:21,00x
91765Jakubec DominikBoskovice2010M5000:00:54,0000:00:21,00x
92995Smičková VanessaSmržice2009W4200:00:54,0000:00:21,00x
931069Dolníček AdamPříbram na Moravě2010M5100:00:55,0000:00:22,00x
94835Hašková MichaelaHorní Smržov2010W4300:00:55,0000:00:22,00x
95678Krušina AdamLetovice2009M5200:00:55,0000:00:22,00x
96716Brabcová BáraBoskovice2010W4400:00:55,0000:00:22,00x
97877Liška TomášBoskovice2010M5300:00:56,0000:00:23,00x
98731Koudelka TomášOlomouc2009M5400:00:58,0000:00:25,00x
991000Sušil DanielBoskovice2010M5500:00:59,0000:00:26,00x
1001286Kunc JanRudice2010M5600:01:00,0000:00:27,00x
101682Samek Adam5b2010M5700:01:05,0000:00:32,00x
102747Ondroušková NelaBoskovice2010W4500:01:06,0000:00:33,00x
103804Kozlová MonikaValchov2009W4600:01:11,0000:00:38,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.05.2018
Polojasno   Boskovické běhyTrať:150 m
20°C   Katerogie: Přípravka 19. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
11072Šafářová VeronikaBoskovice2011W100:00:30,00x
2782Hrdý AdamTJ Oslavany2011M100:00:30,0000:00:00,00x
31276Kacetl RichardTěchov2011M200:00:31,0000:00:01,00x
41260Klevetová Liliana---2011W200:00:31,0000:00:01,00x
51284Zouhar PavelVyškov2011M300:00:31,0000:00:01,00x
61295Čechmánek EduardTovačov2011M400:00:31,0000:00:01,00x
7858Skořepová SofieELITE Sport Boskovice2011W300:00:31,0000:00:01,00x
8853Dobešová VeronikaAC Moravská Slavia Brno2011W400:00:31,0000:00:01,00x
9829Wetter JanPetrov2012M500:00:32,0000:00:02,00x
10695Bernard ŠimonBoskovice2012M600:00:32,0000:00:02,00x
111268Marešová NellaŠAK Židlochovice2011W500:00:32,0000:00:02,00x
12704Hruda PetrDrahanský sport team2011M700:00:33,0000:00:03,00x
131015Vaverka DominikAUTO RZ2011M800:00:33,0000:00:03,00x
14991Stehlík VáclavBoskovice2011M900:00:33,0000:00:03,00x
15757Lipenská Jana_MarieElite sport Boskovice2011W600:00:33,0000:00:03,00x
16876Bednář JanBoskovice2011M1000:00:34,0000:00:04,00x
17723Holý MiroslavBoskovice2011M1100:00:34,0000:00:04,00x
18866Kratochvílová AnnaLetovice2011W700:00:34,0000:00:04,00x
191052Polák ŠtěpánAutoCont CZ2011M1200:00:34,0000:00:04,00x
20796Strachota AdamDrnovice u Lysic2011M1300:00:34,0000:00:04,00x
21860Horák PatrikBoskovice2012M1400:00:34,0000:00:04,00x
221262Rozkošná ErikaLelekovice2011W800:00:34,0000:00:04,00x
23714Šacherová MagdalénaSvitávka2011W900:00:35,0000:00:05,00x
24745Bárta DavidLysice2012M1500:00:35,0000:00:05,00x
25855Ryzi AdamLysice2011M1600:00:35,0000:00:05,00x
26799Hrubý LukášBoskovice2012M1700:00:35,0000:00:05,00x
271076Zatloukalová NatálieBoskovice2011W1000:00:35,0000:00:05,00x
281279Grim FabianRudná2012M1800:00:35,0000:00:05,00x
291070Moskalová VaneskaRajhrad2011W1100:00:36,0000:00:06,00x
30842Plchová ClaudieJabloňany2012W1200:00:36,0000:00:06,00x
31687Toman NikolasBoskovice2011M1900:00:36,0000:00:06,00x
321032Axman VladimírBoskovice2011M2000:00:37,0000:00:07,00x
33741Čepelák AdamBoskovice2011M2100:00:37,0000:00:07,00x
34755Lipenský Jan FrantišekElite sport Boskovice2011M2200:00:37,0000:00:07,00x
35887Klement DanielBoskovice2011M2300:00:37,0000:00:07,00x
36748Ruznarová AgátaBoskovice2011W1300:00:37,0000:00:07,00x
37844Skřipský JaromírBoskovice2012M2400:00:38,0000:00:08,00x
381007Kříž AdamZFP Akademie2011M2500:00:38,0000:00:08,00x
39693Wutzelová KateřinaSlavkov u Brna2011W1400:00:38,0000:00:08,00x
401082Křepelová KláraZbraslavec2012W1500:00:38,0000:00:08,00x
411049Machek MaximBoskovice2011M2600:00:38,0000:00:08,00x
42746Sedláček Jakub JanBrno2012M2700:00:38,0000:00:08,00x
43982Kubenová BerenikeBoskovice2011W1600:00:38,0000:00:08,00x
44795Ježová Justýna VěraBoskovice2012W1700:00:38,0000:00:08,00x
45790Sychra RadekTJ Rytmus2011M2800:00:38,0000:00:08,00x
46677Koudelková HedvikaJircháře2011W1800:00:39,0000:00:09,00x
47893Pitela JanBoskovice2011M2900:00:39,0000:00:09,00x
48681Mlateček MatyášBoskovice2012M3000:00:39,0000:00:09,00x
491287Kunc JakubRudice2012M3100:00:39,0000:00:09,00x
501029Bodnár KristiánDětský domov Boskovice2011M3200:00:39,0000:00:09,00x
511042Vrbka AdamBrno2011M3300:00:39,0000:00:09,00x
52749Pavlačka MatyášBrno2011M3400:00:39,0000:00:09,00x
53797Němcová Magdalena AnnaBrno2011W1900:00:39,0000:00:09,00x
54859Novotná AnnaBoskovice2011W2000:00:39,0000:00:09,00x
551075Westra JulieČeské Budějovice2011W2100:00:39,0000:00:09,00x
56994Smička LukášSmržice2011M3500:00:40,0000:00:10,00x
57884Pokorný JosefBoskovice2011M3600:00:40,0000:00:10,00x
581274Veselý JanBrno2011M3700:00:40,0000:00:10,00x
59984Zmítko DavidBlansko2012M3800:00:41,0000:00:11,00x
60778Dostálová NelaBoskovice2012W2200:00:41,0000:00:11,00x
61807Kotouček MatyášLhota Rapotina2011M3900:00:41,0000:00:11,00x
62702Mrázek PatrikBoskovice2012M4000:00:41,0000:00:11,00x
63867Kupka ŠimonSpešov 162011M4100:00:41,0000:00:11,00x
641280Pokorná LucieLetovice2011W2300:00:41,0000:00:11,00x
65718Fialová NicolBoskovice2011W2400:00:42,0000:00:12,00x
661047Čtvrtníčková NatálieBlansko2011W2500:00:42,0000:00:12,00x
67896Vaněrek BrunoBoskovice2012M4200:00:43,0000:00:13,00x
68701Mrázek RichardBoskovice2011M4300:00:43,0000:00:13,00x
69819Hásová MarkétaBrno2011W2600:00:43,0000:00:13,00x
70826Patočka VojtěchBrno2012M4400:00:43,0000:00:13,00x
71691Kráčalík JakubBoskovice2012M4500:00:45,0000:00:15,00x
721024Darvaš DominikDětský domov Boskovice2012M4600:00:45,0000:00:15,00x
73680Bartoňová AnetaŠternberk2012W2700:00:45,0000:00:15,00x
741058Hartlová EmaSvitavy2011W2800:00:45,0000:00:15,00x
751006Doskocil JakubKunštát2012M4700:00:45,0000:00:15,00x
76837Novák OndrejUnkovice2011M4800:00:45,0000:00:15,00x
77874Vaverková LauraBrno2011W2900:00:45,0000:00:15,00x
781264Šamšula Radek---2012M4900:00:46,0000:00:16,00x
79992Černý DominikOrel Vyškov2011M5000:00:47,0000:00:17,00x
80892Pytela JanBoskovice2012M5100:00:48,0000:00:18,00x
81802Šafářová SimonaBoskovice2012W3000:00:49,0000:00:19,00x
82830Šulcová KateřinaBoskovice2012W3100:00:49,0000:00:19,00x
83789Šmeralová AnetaVážany2011W3200:00:51,0000:00:21,00x
84733Koudelková AlenaOlomouc2012W3300:00:51,0000:00:21,00x
851010Richter OndřejBoskovice2012M5200:00:52,0000:00:22,00x
861266Plesková NelaBoskovice2011W3400:00:53,0000:00:23,00x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:21.09.2018
© Malin 2015-18