O kresníB ěžeckáL iga  2018
Běžecké září začneme ve Vískách a uzavřeme u Hraběnky

Běžecké září začneme ve Vískách a uzavřeme u Hraběnky

22. 8. 2018 Vísky, Petrovice, Sloup a Blansko – Teplotně velice...

Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

15. 7. 2018 Okrouhlá – Když se v běžeckých kruzích řekne...

Je tu čas letního odpočinku, ale v červenci se s OBL stále běhá

Je tu čas letního odpočinku, ale v červenci se s OBL stále běhá

24. června 2018 – Lomnice, Skalní Mlýn, Okrouhlá....

Vítězové Lesempolem na kolotoč, všichni na festival ...

Vítězové Lesempolem na kolotoč, všichni na festival ...

1. 6. 2018 Veselice Tradiční  jízdu vítězů na...

Bohatý máj střídá klidnější červen

Bohatý máj střídá klidnější červen

28. 5. 2018 Doubravice, Veselice, Sloup – Letošní květen nemá...

  • Běžecké září začneme ve Vískách a uzavřeme u Hraběnky

  • Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

  • Je tu čas letního odpočinku, ale v červenci se s OBL stále běhá

  • Vítězové Lesempolem na kolotoč, všichni na festival ...

  • Bohatý máj střídá klidnější červen

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.01.2018
Zataženo   Rájecká desítkaTrať:9600 m
2°C   Katerogie: muži3. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
194Čípa JiříSalomon-Suunto/BehejBrno.com1985M100:33:15,76x
248Petr Jiří1979M200:35:30,3300:02:14,57x
317Soural LukášVSK UNI Brno / Orel Židenice1982M300:35:56,4300:02:40,67x
479Šťastný PetrRajec Allivictus1988M400:36:03,9400:02:48,18x
519Zháňal JanSK Žabovřesky1987M500:36:11,9300:02:56,17x
6223Kočař LukášKONRAD TOOLS1992M600:36:17,6000:03:01,84x
793Rubič DanielAspire - New Balance Team1985M700:36:43,6700:03:27,91x
854Dvořáček AdamVSK Univerzita Brno1996M800:36:53,8400:03:38,08x
926Grün VojtěchElite sport Boskovice1992M900:37:07,8400:03:52,0880
10252Strnad VáclavEndeka Bassta1983M1000:38:21,8800:05:06,12x
1124Kleibl MartinAK Kuřim1973MV1100:38:51,1100:05:35,35x
1212Pohanka MartinAC Track & Field Brno1973MV1200:39:14,3900:05:58,63x
1313Pukl RostislavUNI Brno - ASC Bučovice1982M1100:39:24,4700:06:08,71x
14248Šebánek Petršmudlové Rájec1979M1200:39:34,8100:06:19,0576
1583Široký StanislavAK Blansko Dvorská1977MV1300:39:35,4800:06:19,7273
161Osolsobě JanAHA Vyškov1998M1300:39:42,8400:06:27,08x
17229Barbořík JanBlansko / Elite Sport Max Team1983M1400:39:49,6200:06:33,8671
18118Hruška JakubSK Žabovřesky1995M1500:39:59,5300:06:43,77x
19215Vemola JiříTriatlon Bukovice1977MV1400:40:05,5500:06:49,79x
207Hrabovský PetrAK Drnovice1981M1600:40:06,6100:06:50,85x
2114Grün GustavAC Okrouhlá1968MV2100:40:41,8300:07:26,0770
2215Coufal SvatošSK Žabovřesky Brno1967MV2200:40:46,2200:07:30,46x
2347Klopec AlešBlansko1978MV1500:41:05,7100:07:49,9569
24247Křenek Petršmudlové Rájec1987M1700:41:05,7300:07:49,9768
2555Vencbauer Pavel1978MV1600:41:14,8300:07:59,07x
2627Bejček PatrikAK Drnovice/Ostrov u Macochy1994M1800:41:24,6900:08:08,9367
2711Kotyza PetrVSK UNI Brno / Orel Židenice1970MV1700:41:32,7100:08:16,95x
2882Hochman ZdeněkOrel Blučina1985M1900:41:38,1600:08:22,40x
2995Vintrlík MartinTriatlon Křepice1977MV1800:41:40,7500:08:24,99x
3039Březina JiříBS Bike ALÉ team1972MV1900:41:43,9400:08:28,18x
31250Konečný LiborKuřim1971MV11000:41:49,2100:08:33,45x
32101Karásek AntonínRSFK Brno1982M2000:41:56,2500:08:40,49x
33219Veleba MartinRun sport team1998M2100:42:25,1700:09:09,41x
3421Klíma MiroslavBrno1975MV11100:42:34,1500:09:18,39x
35108Šerák MartinTJ Sokol Bílovice nad Svitavou1978MV11200:42:42,9900:09:27,23x
36210Kratochvíl PavelAtletik Třebíč1960MV2300:43:35,3300:10:19,57x
3757Meluzín PetrBílovice nad Svitavou1987M2200:43:45,8300:10:30,07x
38224Hajdamach JiříSK Sever Brno1994M2300:44:03,1500:10:47,39x
39115Hrdina TomášAC Moravská Slavia Brno1979M2400:44:10,8300:10:55,07x
403Toman IgorVyškov1972MV11300:44:10,7100:10:54,95x
41238Šperka MartinMinerva Boskovice1970MV11400:44:10,8400:10:55,0866
42205Dušil JaroslavBěžecký klub Brno1970MV11500:44:12,4500:10:56,69x
43258Beneš PetrBlansko1987M2500:44:31,8300:11:16,0765
4488Spáčil LeopoldNOVATOP LAPIERRE Letovice1959MV2400:44:32,8300:11:17,0764
4510Hloušek MirekDragonclub Brno1979M2600:44:45,6300:11:29,87x
4632Macholán MartinTJ Spartak Třebíč1988M2700:44:48,6100:11:32,85x
4720Khýn VítězslavMagnus Orienteering1983M2800:44:51,5200:11:35,76x
48228Kalaš RudolfBoskovice1971MV11600:44:52,3200:11:36,5663
49246Křenek JanEKOL TEAM1984M2900:44:59,8700:11:44,11x
5025Pouč OndřejIndividuální1972MV11700:45:03,6700:11:47,91x
515Jančařík PetrAAC Brno - Orel Židenice1968MV2500:45:05,6900:11:49,93x
52107Pernička JanHory z dálky1987M3000:45:07,3200:11:51,56x
5378Čuhel JiříSK Křtěnov1958MV3100:45:10,6700:11:54,9162
5438Kozánek PetrExtra Brno1989M3100:45:18,9600:12:03,20x
5533Sucharda Pavel_CYCLING BRNO1970MV11800:45:22,8000:12:07,04x
5687Krška MichalBlansko1984M3200:45:43,5800:12:27,8261
5742Potůček JiříFitPlus-Blansko1988M3300:45:46,4200:12:30,6660
58239Šváb ŠtěpánBruslárna.cz1994M3400:45:50,3200:12:34,56x
59218Voborný MarekKřoví-ZR1989M3500:45:53,1300:12:37,37x
60216Fanfrdla CtiradOrel Silůvky1974MV11900:45:53,7100:12:37,95x
6199Šauer Martin1977MV12000:45:59,7700:12:44,01x
62240Marek JakubJedem stopem1988M3600:46:00,5300:12:44,77x
6396Pospíchal VladimírAlfa tři team1985M3700:46:18,7100:13:02,95x
642Tešnar PavelAC Moravská Slavia Brno1973MV12100:46:24,1400:13:08,38x
6568Krejčí BronislavPrdlavka SSSR Modřice1964MV2600:46:28,9400:13:13,18x
66102Boldiš PavelWeisser sport1977MV12200:46:32,8700:13:17,11x
67232Kuchař LukášCykloplus Rájec1976MV12300:46:38,7500:13:22,9959
6859Březina Alešnewline1962MV2700:46:45,9900:13:30,23x
6965Pacheco Edinson1983M3800:46:47,1500:13:31,39x
70214Černý JakubRájec1978MV12400:46:54,8900:13:39,1358
7163Horský RadekOB Veselice1978MV12500:47:00,2900:13:44,5357
7297Macura JanHorizont kola Novák1972MV12600:47:04,1900:13:48,4356
73262Vít Ondřej1980M3900:47:06,3600:13:50,60x
7443Kinc PavelVF Sport Team Černá Hora1974MV12700:47:13,7800:13:58,0255
7592Bilík MartinOrel Brno-Řečkovice1968MV2800:47:15,2300:13:59,47x
7667Zemánek MiroslavBořitov1979M4000:47:28,3400:14:12,5854
7735Januška IvanŠanov1958MV3200:47:40,8300:14:25,07x
7837Nováček JosefSDH Čučice1958MV3300:47:46,1300:14:30,37x
7973Foral RomanBrno1967MV2900:47:48,7100:14:32,95x
8077Koupý LeošJedem stopem1995M4100:47:56,3900:14:40,63x
81109Stehlík PavelIndividuální1974MV12800:47:57,6800:14:41,92x
8222Fanfrdla DalimilMaty team1973MV12900:48:04,3700:14:48,61x
83254Lazar Lukáš1982M4200:48:06,8000:14:51,04x
8430Cibulka PavelBrno1964MV21000:48:14,8600:14:59,10x
8531Plechatý OndřejRun sport team1984M4300:48:19,6900:15:03,93x
86103Gončár JiříWeisser sport1981M4400:49:00,7800:15:45,02x
87208Šmerda Martin1976MV13000:49:08,7400:15:52,98x
8846Slouka JiříBlažovice1983M4500:49:09,7400:15:53,98x
8944Širůček PetrDolní Loučky1976MV13100:49:17,5100:16:01,75x
90233Richter ZdeněkBrno - Kohoutovice1980M4600:49:19,7300:16:03,97x
9158Haresta PetrVF Sport Team Černá Hora1986M4700:49:21,9000:16:06,1453
92256Všianský MartinSK Meteor Brno1986M4800:49:58,3300:16:42,57x
93244Doležal Lukášhelekrišna- dobrá voda1982M4900:50:17,4500:17:01,69x
9480Indra Radovan1976MV13200:50:29,1700:17:13,41x
95237Landa JaroslavMinerva Boskovice1957MV3400:50:29,5700:17:13,8152
9641Giebl RadekTišnov1975MV13300:50:29,8200:17:14,06x
9762Brázda RadekTatran Kohoutovice1967MV21100:50:31,3000:17:15,54x
988Vintera PetrAHA Vyškov1975MV13400:50:41,4100:17:25,65x
9976Vrána Filipnewline1976MV13500:50:47,2000:17:31,44x
10056Bednář ZbyněkTišnov1973MV13600:50:51,5000:17:35,74x
101261Stříbrný MartinBrno1987M5000:51:04,3700:17:48,61x
102245Novák ZdeněkHorizont Kola Novák Blansko1961MV21200:51:08,4300:17:52,6751
103203Finstrle AlešŽabovřesky Brno1976MV13700:51:11,1900:17:55,43x
104235Adam Martinsloup1977MV13800:51:18,4400:18:02,6850
105231Žůrek JanElite sport Boskovice1990M5100:51:21,2500:18:05,4949
10691Dufek Jiří1968MV21300:51:28,1500:18:12,39x
107257Janík MartinSK Meteor Brno1981M5200:51:41,7400:18:25,98x
10861Matulová MartinaBrno1972XZ100:51:57,9600:18:42,20x
10975Nemec VladimirSK Lišeň 1977MV13900:52:07,9900:18:52,23x
110241Tichý AloisBlansko1964MV21400:52:18,9800:19:03,2248
11190Lenoch VítězslavSK Bobrava1975MV14000:52:20,6600:19:04,90x
11289Bittner JosefBehejBrno.com1970MV14100:52:30,4900:19:14,73x
113113Mrůzek AlexanderUNI Brno - plavání1965MV21500:52:39,2300:19:23,47x
114260Machala JiříBěhej Brno.com1983M5300:52:46,8400:19:31,08x
115106Nepustilová Monika1981XZ200:52:55,6000:19:39,84x
11672Dvořák MartinExtra Brno1988M5400:53:01,4700:19:45,71x
11736Palaš ZdeněkValtice1961MV21600:53:18,9700:20:03,21x
11850Moučka JanBKB Brno1956MV3500:53:26,5500:20:10,79x
11918Vondráček DušanTrenčín1964MV21700:53:33,7000:20:17,94x
1204Provazník ZdeněkOrel Vyškov1974MV14200:53:57,3800:20:41,62x
12116Hluší Jaroslav1971MV14300:54:11,1200:20:55,36x
122204Polák PetrBlansko1975MV14400:54:17,4400:21:01,6847
123217Štefan MartinBěhej Brno1972MV14500:54:27,9300:21:12,17x
124230Vlasák OtaBrno1968MV21800:54:30,7300:21:14,97x
12570Mikita PavelSK Sever Brno1952MV3600:54:38,4800:21:22,72x
126225Kalužík Luděk1982M5500:54:47,7700:21:32,01x
12784Bělík RichardHrušovany u Brna1981M5600:54:53,9800:21:38,22x
128206Kuchař TomášCyklo plus Rájec1972MV14600:55:12,9300:21:57,1746
129221Strážnický JanOrel Kuřim1982M5700:55:15,1300:21:59,37x
130209Kubíček PavelRelax Dobré Pole Orel Žďár nad S...1953MV3700:55:18,7700:22:03,01x
131105Maršálek Jiřínewline1958MV3800:55:27,9300:22:12,17x
132227Antoníček PetrMK Prostějov1964MV21900:55:29,8700:22:14,11x
133211Markus TomášTJ Sokol Šebetov1989M5800:56:11,6500:22:55,8945
13423Hrstka PavelMedlov1971MV14700:56:14,6800:22:58,92x
135114Havlíček ŠtěpánBrno1983M5900:56:22,5800:23:06,82x
136104Münster LiborBlansko1966MV22000:56:37,5900:23:21,8344
13760Matula JaroslavBrno1970MV14800:56:46,8200:23:31,06x
138213Novák MartinBrno1951MV3900:56:48,1500:23:32,39x
13974Poláček Kamil1981M6000:56:57,9400:23:42,18x
140253Bařina JiříVF Sport Team Černá Hora1981M6100:57:07,7200:23:51,9643
141249Růžičková LenkaBrno1971XZ300:57:30,2800:24:14,52x
142226Frýdek PavelACT Lerak Blansko1973MV14900:57:34,9400:24:19,1842
1436Flek PavelHorní Lhota1972MV15000:57:39,9000:24:24,1441
14452Štěpánek JiříLBM1954MV31000:57:43,2800:24:27,52x
145212Petr KamilSokol Letovice1978MV15100:57:47,8200:24:32,0640
14669Holacká ZuzanaGEDASS1980XZ400:57:53,5100:24:37,75x
147236Buš RomanRájec - Jestřabí1965MV22100:57:56,7900:24:41,0339
14829Sobotka Martin1976MV15200:58:03,5400:24:47,78x
149207Petřek ZdenekSokol Bohuňovice1958MV31100:58:37,4700:25:21,71x
15051Březa MiroslavBrno1959MV22200:59:01,9600:25:46,20x
151119Tyleček PavelJundrováci1973MV15300:59:12,7900:25:57,03x
15281Jirkovská VeronikaExtra Brno1989XZ500:59:19,1000:26:03,34x
15349Veselý KarelAC Moravská Slavia Brno1970MV15400:59:23,2900:26:07,53x
15445Boháč JiříBehejBrno.com1954MV31200:59:58,5400:26:42,78x
15566Ustohal KarelZelene Rosice1977MV15501:00:49,6900:27:33,93x
156222Kubíček FrantišekRelax DOBRÉ POLE1946MV31301:00:49,7200:27:33,96x
157117Dvořák David(CZE) 1976MV15601:01:18,9600:28:03,20x
158112Mrůzková MarkétaKometa Brno1997XZ601:02:21,5300:29:05,77x
15934Orth MilanIRISH PUB Břeclav1961MV22301:02:26,1900:29:10,43x
1609Suchý KarelAtletic Třebíč1956MV31401:02:31,2700:29:15,51x
161201Vašíček ZdeněkBC Červánky1965MV22401:02:48,3500:29:32,5938
162242Bařinka JanBoskovice1984M6201:02:58,3300:29:42,5737
16371Pospíchal Vladimír1952MV31501:03:22,8100:30:07,05x
16498Bil Jaroslavnewline1959MV22501:03:28,9400:30:13,18x
165255Knecht MilanEldo Brno1961MV22601:03:29,9400:30:14,18x
166100Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko1962MV22701:03:43,4700:30:27,7136
167220Strážnická JanaOrel Kuřim1982XZ701:03:46,8300:30:31,07x
16885Smejkal MichalBrno1984M6301:04:27,7800:31:12,02x
16986Holeček StanislavHarekrišna Jeseník Team1955MV31601:04:45,9500:31:30,19x
17064Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno1960XZ801:05:03,3600:31:47,60x
171234Kopeček IvanAC Moravská Slavia Brno1949MV31701:05:45,4300:32:29,67x
172259Střítežská Jolana1972XZ901:06:32,7500:33:16,99x
173243Zeman MartinKr. Pole1963MV22801:07:31,7200:34:15,96x
17440Maixner VáclavOrel Čebín1941MV31801:08:00,9900:34:45,23x
175202Augustin ErikBC Červánky1975MV15701:08:43,8500:35:28,0935
176251Trnka Hynek1972MV15801:09:33,2200:36:17,46x
17728Kunc JosefOrel Vyškov1960MV22901:09:33,8300:36:18,07x
178116Stříbrný RostislavAC Moravská Slavia Brno1952MV31901:13:31,3500:40:15,59x
179110Dražan LiborUniverzita Obrany1960MV23001:18:32,7600:45:17,00x
180111Holý JosefOrel Židenice1941MV32001:24:25,4500:51:09,69x
DNF53Balák MartinCBS Blansko1970MV159DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.01.2018
Zataženo   Rájecká desítkaTrať:5000 m
2°C   Katerogie: ženy/ junioři/juniorky3. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
11Kotyza DanielVSK Univerzita Brno2000Jři100:18:42,09x
238Švejnoha JanVSK Univerzita Brno2001Dci100:18:51,9600:00:09,87x
3155Prášek ŠtefanVSK Univerzita Brno2000Jři200:19:40,1900:00:58,10x
431Vabroušek FilipAK Zlín1999Jři300:19:43,5100:01:01,42x
5159Slavík OndřejVSK Univerzita Brno2001Dci200:19:48,4300:01:06,34x
643Coufal JáchymSK Žabovřesky Brno2002Dci300:19:54,3900:01:12,30x
728Staníček PavelVSK Univerzita Brno2001Dci400:20:35,1200:01:53,03x
832Auda MichaelJAC Brno2000Jři400:21:13,8900:02:31,80x
952Říha JaroslavVSK UNI Brno / Orel Kuřim1999Jři500:21:19,1000:02:37,01x
1049Šmída MichalDrahanský sport team2001Dci500:21:22,2500:02:40,1640
11154Tlamka FilipKONRAD TOOLS TEAM2002Dci600:21:26,7100:02:44,62x
122Růža DanielATK Šlapanice2002Dci700:21:44,4700:03:02,38x
1333Puklová PatríciaAK Steeple Poprad1986Ž100:21:45,9300:03:03,84x
144Chaloupka MilanVSK Univerzita Brno2002Dci800:21:57,7000:03:15,61x
1514Jančaříková LenkaAAC Brno1970ŽV1100:22:01,6500:03:19,56x
16152Marek SamuelElite sport Boskovice2002Dci900:22:10,4500:03:28,3636
175Vodička MartinVSK UNI Brno / Orel Židenice2000Jři600:22:14,6700:03:32,58x
183Šípek KryštofVSK UNI Brno - Jehnice2002Dci1000:22:21,4600:03:39,37x
1948Šmída JanDrahanský sport team1999Jři700:22:24,9900:03:42,9033
2037Čerbák Adam2000Jři800:22:39,7700:03:57,68x
2146Koláčková AdélaAK Olymp Brno2001Dky100:22:40,7400:03:58,65x
2261Gryc VojtěchTesla Brno2001Dci1100:23:03,6900:04:21,60x
2323Kopřivová BarboraTJ Sokol Přísnotice1993Ž200:23:22,9700:04:40,88x
2453Hladký AdamAC Moravská Slavia Brno2000Jři900:23:29,6800:04:47,59x
2535Tesařová MarkétaSK Žabovřesky Brno1994Ž300:23:35,9100:04:53,82x
2662Šťasta ŠimonLodní sporty Brno2002Dci1200:23:37,5400:04:55,45x
2734Anderlová DorotaAC Moravská Slavia Brno1978ŽV1200:23:42,7900:05:00,70x
28151Charvátová TerezaElite sport Boskovice2002Dky200:23:46,4900:05:04,4040
2921Hrabovská LenkaAK Drnovice1983Ž400:23:52,1100:05:10,02x
3065Mulíčková MarkétaKOB Alfa Brno2003Dky300:23:56,8200:05:14,73x
3111Tešnar MichalMoravská Slavia Brno2001Dci1300:24:03,7800:05:21,69x
32153Slavíček MichalVSK Univerzita Brno2002Dci1400:24:09,8600:05:27,77x
3318Havelková KristýnaAC Moravská Slavia Brno2000Jky100:24:49,6900:06:07,60x
3456Komárková ZdeňkaKometky1974ŽV1300:24:53,5000:06:11,4140
3519Havelka MartinBrno1974XM100:24:56,8900:06:14,80x
3622Klem RobertBrno2000Jři1000:25:10,4500:06:28,36x
3772Havlenová BarboraSK SPIRIT Brno2000Jky200:25:11,7200:06:29,63x
3854Horáková ŠárkaOrel Silůvky1977ŽV1400:25:28,6100:06:46,52x
399Göghová ZuzanaVSK Univerzita Brno2000Jky300:25:29,6000:06:47,51x
40160Popelková VeronikaOlymp Brno2001Dky400:25:31,6600:06:49,57x
4145Ondroušková IvanaBlansko1970ŽV1500:25:35,2200:06:53,1336
4244Hlavatá AlexandraBrno1967ŽV2100:26:10,2900:07:28,20x
43170Knol PetrSK Vojkovice2002Dci1500:26:21,4400:07:39,35x
4430Foral ZdeněkTJ Sokol Přísnotice1991XM200:26:21,9000:07:39,81x
4525Durnová MartaANTALIS Branopac1964ŽV2200:26:23,3300:07:41,24x
4677Koudelková DagmarASK Blansko1991Ž500:26:34,7200:07:52,6333
4742Hluší NatálieSK Speed Brno2002Dky500:26:45,8900:08:03,80x
48166Tomek VáclavBrno1991XM300:26:54,5900:08:12,50x
4950Vemolová BarboraIndividuální1977ŽV1600:27:38,7500:08:56,66x
5040Rusínová Monika1977ŽV1700:27:39,9900:08:57,90x
5155Slavíčková JarmilaRSFK1956ŽV3100:27:46,2100:09:04,12x
5275Hynková LadaVVM1965ŽV2300:27:53,0900:09:11,00x
5327Suchá MonikaAtletic Třebíč1991Ž600:27:57,2500:09:15,16x
5469Jeřábková JanaTJ Spartak Třebíč1998Ž700:28:11,6200:09:29,53x
5517Suchánek ZdeněkBrno Slatina1964XM400:28:29,1700:09:47,08x
5636Tesařová JitkaRBK Blansko1964ŽV2400:28:30,1700:09:48,0831
5712Žákovská Alenapedagog VŠ - Horizont Blansko1962ŽV2500:28:35,9900:09:53,9030
58168Strážnický JanOrel Kuřim1982XM500:29:15,4900:10:33,40x
5939Grünová IvanaAC Okrouhlá1971ŽV1800:29:22,6200:10:40,5329
6016Suchánková RenataBrno1974ŽV1900:29:26,3700:10:44,28x
6164Šanca FilipSDH Veverská Bitýška1999Jři1100:29:41,8600:10:59,77x
6267Kunc JosefOrel Vyškov1960XM600:29:59,9000:11:17,81x
6313Tomanová LenkaOrel Vyškov1976ŽV11000:30:02,4200:11:20,33x
6426Kučerová JanaRohatec1971ŽV11100:30:08,5600:11:26,47x
6560Hronová NatálieSK Speed Brno2000Jky400:30:25,5100:11:43,42x
6651Hegrová IvonaHostěrádky - Rešov1969ŽV11200:30:28,2500:11:46,16x
6766Pellová Gabriela1979Ž800:30:34,9200:11:52,83x
688Machalová DenisaAK Drnovice2000Jky500:30:39,3100:11:57,22x
69158Kuchařová PetraCykloplus Rájec1979Ž900:30:45,7700:12:03,6828
7029Staníček PavelBrno1973XM700:30:47,4000:12:05,31x
7178Hálková DagmarTišnov1982Ž1000:30:52,3900:12:10,30x
72165Jalová MargitaElite sport Boskovice1954ŽV3200:30:56,1500:12:14,0627
73161Koutná LenkaBlansko1988Ž1100:31:01,8700:12:19,7826
7470Kluknavská IvetaGelnica1989Ž1200:31:25,9900:12:43,90x
7576Širůčková MartinaDolní Loučky1983Ž1300:31:55,1900:13:13,10x
7663Šancová MartaVeverská Bitýška1972ŽV11300:31:55,8100:13:13,72x
7773Koukolová Petra1996Ž1400:32:33,3400:13:51,25x
78167Strážnický JanOSP Hodonín2003Dci1600:32:42,5900:14:00,50x
7959Hrstková IvaMedlov1976ŽV11400:32:42,8700:14:00,78x
8015Štefanová Petra1975ŽV11500:32:47,1400:14:05,05x
8157Kočí HeidiMU student/ fKlidu1997Ž1500:33:08,2900:14:26,20x
8210Tešnarová EvaAC Moravská Slavia Brno1999Jky600:34:15,0900:15:33,00x
8358Kočí AdélaLF UPOL/ Brno1997Ž1600:34:19,4300:15:37,34x
8441Dvořáčková DagmarTK Brno1950ŽV3300:34:23,8900:15:41,80x
85164Ostrá Kateřina1976ŽV11600:34:39,2200:15:57,13x
866Koudelka MarekVSK Univerzita Brno1973XM800:35:20,8000:16:38,71x
87156Kolouchová Ivana1967ŽV2600:35:27,8500:16:45,76x
88163Kovácsová AlžbětaELITE sport Boskovice2005Dky600:36:10,3600:17:28,27-
89162Weisová BarboraELITE sport Boskovice1980Ž1700:36:11,5200:17:29,4325
90169Kříž JiříBruslárna.cz1953XM900:36:36,6900:17:54,60x
9168Kociánová MarieKřenovice1946ŽV3400:37:58,8100:19:16,72x
9224Hána KvětoslavHC Kometa Brno1937XM1000:38:08,4000:19:26,31x
937Pelcová KateřinaOZZY Brno1998Ž1800:38:39,3200:19:57,23x
9474Kelblová AdélaSK Vojkovice2001Dky700:40:13,5900:21:31,50x
9571Spargel Ladislav1973XM1100:41:19,2600:22:37,17x
9620Jirásková VěraBrno1955ŽV3500:45:36,7200:26:54,63x
9747Vondráčková MáriaTrenčín1964ŽV2700:48:59,7800:30:17,69x
98157Hrubý MilanBlansko1938XM1200:51:08,3000:32:26,21-


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.01.2018
Zataženo   Rájecká desítkaTrať:1500 m
2°C   Katerogie: starší žákyně3. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
17Štoudková PavlaASK Blansko2003Žky_St100:05:14,4840
22Kielarová HanaTJ Sokol Bílovice nad Svitavou2003Žky_St200:05:16,1600:00:01,68x
31Klobásková MartaJAC Brno2003Žky_St300:06:03,2400:00:48,76x
418Zádrapová ZuzanaAC Moravská Slavia Brno2003Žky_St400:06:10,8700:00:56,39x
514Žáková ApolenaSKT Brankovice2004Žky_St500:06:33,1400:01:18,66x
620Blažková AnnaŽebětín2003Žky_St600:06:35,3200:01:20,84x
716Kubínová AdélaElite sport Boskovice2004Žky_St700:06:42,5800:01:28,1036
83Kundrátová MagdaAK Tišnov2004Žky_St800:06:52,3000:01:37,82x
94Luňáčková SáraAK Tišnov2003Žky_St900:06:53,2200:01:38,74x
1015Smutná AnnaDrahanský sport team2004Žky_St1000:07:15,9800:02:01,5033


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.01.2018
Zataženo   Rájecká desítkaTrať:1500 m
2°C   Katerogie: starší žáci3. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
112Plaček TadeášVSK Univerzita Brno2003Žci_St100:05:06,88x
210Odehnal JanVSK Univerzita Brno2004Žci_St200:05:13,4900:00:06,61x
311Osolsobě JindřichAHA Vyškov2004Žci_St300:05:21,6500:00:14,77x
49Dobrovský MichalBiathlon Blansko2004Žci_St400:05:29,2400:00:22,3640
56Bukáček MarekAtletika Polička2004Žci_St500:05:35,4400:00:28,56x
613Komárek TomášACT Lerak Blansko2004Žci_St600:05:40,9200:00:34,0436
717Marek VojtěchSK Žabovřesky Brno2004Žci_St700:05:45,8300:00:38,95x
819Fiala JanBK Říčany2004Žci_St800:05:46,2100:00:39,33x
95Racek JosefAC Moravská Slavia Brno2004Žci_St900:06:56,2200:01:49,34x
108Daněk ŠtěpánHorizont Blansko2004Žci_St1000:08:14,8600:03:07,9833


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.01.2018
Zataženo   Rájecká desítkaTrať:1200 m
2°C   Katerogie: mladší žákyně3. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
122Finstrlová JulieSK Žabovřesky Brno2005Žky_Ml100:03:55,92x
23Křížová ViktorieElite sport Boskovice2006Žky_Ml200:03:56,9100:00:00,9940
329Sigmundová AdélaŠAK Židlochovice2005Žky_Ml300:03:59,9600:00:04,04x
49Bezdíčková DominikaASK Blansko2006Žky_Ml400:04:05,1400:00:09,2236
536Macharáčková AnnaVSK Univerzita Brno2005Žky_Ml500:04:14,1300:00:18,21x
614Šťastná SáraVSK UNI Brno / Orel Židenice2006Žky_Ml600:04:18,4600:00:22,54x
724Ryšávková EmmaElite Sport Max training2005Žky_Ml700:04:21,5400:00:25,62x
819Jakusidisová VeronikaASK Blansko2005Žky_Ml800:04:27,7000:00:31,7833
910Máčková AmálieAK Kuřim2006Žky_Ml900:04:32,1000:00:36,18x
1035Komosná SáraVSK Univerzita Brno2005Žky_Ml1000:04:34,2000:00:38,28x
112Dobrovská LucieASK Blansko2006Žky_Ml1100:04:35,3600:00:39,4431
1220Poláčková NatálieASK Blansko2006Žky_Ml1200:04:37,8200:00:41,9030
1313Žáková ErikaSKT Brankovice2006Žky_Ml1300:04:41,2000:00:45,28x
1412Kouřilová AnnaSKT Brankovice2005Žky_Ml1400:04:44,8100:00:48,89x
1511Křenová PetraSKT Brankovice2006Žky_Ml1500:04:54,3100:00:58,39x
1615Hajdová Anežka2006Žky_Ml1600:04:54,3400:00:58,42x
1733Štefanová MartinaASK Blansko2006Žky_Ml1700:04:58,3700:01:02,4529
1817Jandáková LeonaASK Blansko2006Žky_Ml1800:05:02,9600:01:07,0428
198Tešnarová NikolaAC Moravská Slavia Brno2006Žky_Ml1900:05:09,4400:01:13,52x
2026Špotáková TerezaVSK Univerzita Brno2005Žky_Ml2000:05:11,1100:01:15,19x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.01.2018
Zataženo   Rájecká desítkaTrať:1200 m
2°C   Katerogie: mladší žáci3. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
11Růža TomášVSK Univerzita Brno2005Žci_Ml100:03:43,19x
24Odehnal JakubVSK Univerzita Brno2006Žci_Ml200:03:44,5200:00:01,33x
330Jančařík TomášVSK Univerzita Brno2005Žci_Ml300:03:52,8300:00:09,64x
46Charvát MatyášELITE sport Boskovice2005Žci_Ml400:03:58,3100:00:15,1240
537Zouhar TadeášACT Lerak Blansko2005Žci_Ml500:03:59,8000:00:16,6136
627Kroupa KryštofAK Blansko Dvorská2005Žci_Ml600:04:02,3700:00:19,1833
732Holík VítAC Moravská Slavia Brno2006Žci_Ml700:04:02,8200:00:19,63x
840Vintera KryštofAHA Vyškov2005Žci_Ml800:04:02,8500:00:19,66x
939Pechmann VojtěchAHA Vyškov2006Žci_Ml900:04:09,9800:00:26,79x
1023Koča VojtěchSK Žabovřesky2006Žci_Ml1000:04:13,3700:00:30,18x
1128Žítek JindřichSK Speed Brno2006Žci_Ml1100:04:15,7700:00:32,58x
127Sedlecký MartinAC Moravská Slavia Brno2006Žci_Ml1200:04:15,7900:00:32,60x
1325Polách VojtěchBlansko2005Žci_Ml1300:04:18,5600:00:35,3731
145Presser TimotyElite sport Boskovice2005Žci_Ml1400:04:26,2900:00:43,1030
1518Marek JakubAK Tišnov2006Žci_Ml1500:04:32,6300:00:49,44x
1621Beer MatyášOZZY Brno2005Žci_Ml1600:04:32,7400:00:49,55x
1731Vintr OndřejACT Lerak Blansko2006Žci_Ml1700:04:34,1100:00:50,9229
1816Urbánek MatyášBYAC Brno2005Žci_Ml1800:04:34,4400:00:51,25x
1934Koudelka MatyášElite sport Boskovice2006Žci_Ml1900:04:48,3400:01:05,1528
2038Křenek Tomáš2006Žci_Ml2000:04:57,9700:01:14,78x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.01.2018
Zataženo   Rájecká desítkaTrať:800 m
2°C   Katerogie: přípravka starší dívky3. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
17Tomanová StelaOrel Vyškov2007Př_St_D100:03:05,14x
223Bradáčová NikolaACT Lerak Blansko2007Př_St_D200:03:06,4400:00:01,3040
318Kuchyňková KarolínaSokol Přísnotice2008Př_St_D300:03:13,7600:00:08,62x
426Křivánková GitaElim Vsetín2007Př_St_D400:03:17,1900:00:12,05x
58Zádrapová ŽanetaAC Moravská Slavia Brno2007Př_St_D500:03:17,3100:00:12,17x
612Šamšulová MartinaElite sport Boskovice2007Př_St_D600:03:18,3700:00:13,2336
74Daněčková LucieŠAK Židlochovice2007Př_St_D700:03:19,4000:00:14,26x
810Kočová KláraSK Žabovřesky2008Př_St_D800:03:23,6300:00:18,49x
930Zavřelová AdélaElite sport Boskovice2007Př_St_D900:03:25,2300:00:20,0933
1035Kniesová LucieAK Blansko Dvorská2007Př_St_D1000:03:26,1200:00:20,9831
1127Křivánková HanaElim Vsetín2007Př_St_D1100:03:28,3600:00:23,22x
129Finstrlová KristýnaSK Žabovřesky Brno2007Př_St_D1200:03:35,8400:00:30,70x
133Smutná DorotaDrahanský sport team2007Př_St_D1300:03:53,4100:00:48,2730
1413Kroupová BarboraAK Blansko Dvorská2008Př_St_D1400:04:01,5300:00:56,3929
1524Koudelková LucieElite sport Boskovice2008Př_St_D1500:04:09,1100:01:03,9728
1633Králová EmaAK Blansko Dvorská2008Př_St_D1600:04:14,2600:01:09,1227
175Jurová AnnaElite sport Boskovice2008Př_St_D1700:04:18,3800:01:13,2426
1828Šindelková TerezaAC Moravská Slavia Brno2008Př_St_D1800:04:26,4800:01:21,34x
1920Štefanová AdélaASK Blansko2008Př_St_D1900:04:26,8600:01:21,7225


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.01.2018
Zataženo   Rájecká desítkaTrať:800 m
2°C   Katerogie: přípravka starší chlapci3. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
119Bartoš OndřejAC Moravská Slavia Brno2007Př_St_H100:03:08,41x
222Berka LeoSKT Brankovice2007Př_St_H200:03:14,3800:00:05,97x
334Motáň MichalSigma Olomouc2007Př_St_H300:03:18,4300:00:10,02x
432Beran Jiří2007Př_St_H400:03:20,9900:00:12,58x
51Suchánek AdamVSK Univerzita Brno2007Př_St_H500:03:21,9000:00:13,49x
639Kočvara JakubDrahanský sport team2007Př_St_H600:03:23,8900:00:15,4840
711Bulička MartinSK Žabovřesky Brno2008Př_St_H700:03:26,9200:00:18,51x
816Friedl KryštofACT Lerak Blansko2007Př_St_H800:03:29,2700:00:20,8636
92Komárek JakubACT Lerak Blansko2007Př_St_H900:03:29,3700:00:20,9633
1017Kuchař JosefACT Lerak2008Př_St_H1000:03:32,3000:00:23,8931
116Marek FilipŽabovřesky Brno2007Př_St_H1100:03:34,8600:00:26,45x
1242Jelínek TomášDrahanský sport team2007Př_St_H1200:03:36,7100:00:28,3030
1331Gloc MarekZŠ Jevíčko2008Př_St_H1300:03:37,7200:00:29,31x
1421Lát DušanAK Blansko Dvorská2007Př_St_H1400:03:38,3000:00:29,8929
1540Poláček DominikACT Lerak2008Př_St_H1500:03:38,7300:00:30,3228
1625Křivánek EduardElim Vsetín2007Př_St_H1600:03:49,4600:00:41,05x
1736Tomášek MartinAK Blansko2008Př_St_H1700:03:49,6600:00:41,2527
1829Obr JakubVSK Univerzita Brno2008Př_St_H1800:03:53,4400:00:45,03x
1941Frýdek LukášBiathlon Blansko2008Př_St_H1900:03:53,6400:00:45,2326
2038Krušina DanielLetovice2007Př_St_H2000:03:55,1100:00:46,7025
2137Flek PavelHorní Lhota2007Př_St_H2100:04:03,5900:00:55,1824
2215Provazník RafaelOrel Vyškov2010Př_St_H2200:04:09,7200:01:01,31x
2314Provazník GabrielOrel Vškov2007Př_St_H2300:04:21,7800:01:13,37x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.01.2018
Zataženo   Rájecká desítkaTrať:600 m
2°C   Katerogie: přípravka mladší dívky3. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1428Navrátilová StelaAC Moravská Slavia Brno2009Př_Ml_D100:02:46,59x
2401Bezdíčková DanielaASK Blansko2010Př_Ml_D200:02:47,5900:00:01,00x
3426Krejčí BarboraElite sport Boskovice2009Př_Ml_D300:02:52,1300:00:05,54x
4446Hiaglovská SofieAC Track & Field Brno2009Př_Ml_D400:03:00,6300:00:14,04x
5424Rybová KateřinaLipůvka2009Př_Ml_D500:03:03,2000:00:16,61x
6433Meluzínová NelaElite sport Boskovice2009Př_Ml_D600:03:04,7800:00:18,19x
7404Tomanová MajaOrel Vyškov2010Př_Ml_D700:03:05,1100:00:18,52x
8411Bradáčová AnetaACT Lerak Blansko2010Př_Ml_D800:03:06,8600:00:20,27x
9406Filková ŠárkaŠAK Židlochovice2009Př_Ml_D900:03:12,5900:00:26,00x
10405Jurová Barbora2010Př_Ml_D1000:03:26,5600:00:39,97x
11430Valášková AnnaAK Dvorska Blansko2009Př_Ml_D1100:03:27,2300:00:40,64x
12402Finstrlová DenisaŽabovřesky Brno2009Př_Ml_D1200:03:30,2100:00:43,62x
13429Dvorská Nikola2010Př_Ml_D1300:03:46,3600:00:59,77x
14408Sachsová KláraAC Moravská Slavia Brno2010Př_Ml_D1400:03:49,3500:01:02,76x
15443Jurašková KarolínaAK Blansko Dvorská2009Př_Ml_D1500:03:51,8000:01:05,21x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.01.2018
Zataženo   Rájecká desítkaTrať:600 m
2°C   Katerogie: přípravka mladší chlapci3. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1421Rozkošný JakubBiathlon Blansko2009Př_Ml_H100:02:44,92x
2418Kreidl VašíkZŠ Kotlářská2009Př_Ml_H200:02:49,0600:00:04,14x
3420Nohel JakubRomza Klub Blažovice2010Př_Ml_H300:02:49,1600:00:04,24x
4412Muzikář OndřejTJ Sokol Bílovice nad Svitavou2010Př_Ml_H400:02:50,8900:00:05,97x
5451Pohanka TomášDrásov2009Př_Ml_H500:02:54,5900:00:09,67x
6425Pechmann KarelAHA Vyškov2009Př_Ml_H600:02:57,8800:00:12,96x
7415Šváb AdrianACT Lerak Blansko2009Př_Ml_H700:02:58,2300:00:13,31x
8458Lachman VojtěchDolní Loučky2009Př_Ml_H800:02:59,5200:00:14,60x
9423Maria Samuel2009Př_Ml_H900:03:04,2900:00:19,37x
10413Blažek JanVSK Univerzita Brno2009Př_Ml_H1000:03:05,1000:00:20,18x
11439Ecler FilipMoravec Team2010Př_Ml_H1100:03:05,1100:00:20,19x
12448Macho DominikVSK UNI Brno - Slatina2010Př_Ml_H1200:03:07,6500:00:22,73x
13436Vintera ViktorAHA Vyškov2010Př_Ml_H1300:03:09,3100:00:24,39x
14407Kašparovský NikolaWaldorfská škola Brno2009Př_Ml_H1400:03:17,2200:00:32,30x
15431Kuchař JáchymACT Lerak2009Př_Ml_H1500:03:17,3800:00:32,46x
16427Heřman JakubSokol Bílovice nad Svitavou2009Př_Ml_H1600:03:18,2100:00:33,29x
17442Musil MatějASK Blansko2010Př_Ml_H1700:03:30,2300:00:45,31x
18432Krušina AdamLetovice2009Př_Ml_H1800:03:37,2600:00:52,34x
19417Baďura TomášSK TROPS Brno2009Př_Ml_H1900:03:51,6600:01:06,74x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.01.2018
Zataženo   Rájecká desítkaTrať:200 m
2°C   Katerogie: přípravka nejmladší dívky3. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1457Vabroušková VěraAK Zlín2011Př_Nejml_D100:00:24,10x
2409Friedlová KateřinaACT Lerak2011Př_Nejml_D200:00:28,2900:00:04,19x
3444Sedláková AdélaAHA Vyškov2012Př_Nejml_D300:00:29,1900:00:05,09x
4438Poláčková PavlínaACT Lerak2013Př_Nejml_D400:00:30,2500:00:06,15x
5410Vintrová DitaACT Lerak2012Př_Nejml_D500:00:31,7800:00:07,68x
6435Hrabovská LucieAHA Vyškov2013Př_Nejml_D600:00:32,7000:00:08,60x
7441Eclerová LeonaMoravec Team2013Př_Nejml_D700:00:32,8500:00:08,75x
8452Daňková Viktorie2013Př_Nejml_D800:00:33,3800:00:09,28x
9453Klimešová Vanessa2012Př_Nejml_D900:00:34,2600:00:10,16x
10437Poláčková KarolínaACT Lerak2013Př_Nejml_D1000:00:34,7600:00:10,66x
11450Machová Lucie2015Př_Nejml_D1100:00:49,1400:00:25,04x
12456Machová Bára2015Př_Nejml_D1200:01:40,7600:01:16,66x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.01.2018
Zataženo   Rájecká desítkaTrať:200 m
2°C   Katerogie: přípravka nejmladší chlapci3. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1416Žáček Tobias2011Př_Nejml_H100:00:23,84x
2440Vrbka JanZŠ Kotlářská Brno2011Př_Nejml_H200:00:23,9700:00:00,13x
3449Macho DavidVSK Univerzita Brno2012Př_Nejml_H300:00:25,7900:00:01,95x
4455Melichar TomášSuchdol nad Odrou2011Př_Nejml_H400:00:26,1600:00:02,32x
5434Hrabovský MichalAHA Vyškov2011Př_Nejml_H500:00:26,3200:00:02,48x
6454Pohanka DanDrásov2012Př_Nejml_H600:00:26,6500:00:02,81x
7445Polách LukášAHA Vyškov2011Př_Nejml_H700:00:27,5400:00:03,70x
8419Kreidl JanHolasice2012Př_Nejml_H800:00:27,8300:00:03,99x
9403Ševčík SamuelElite sport Boskovice2011Př_Nejml_H900:00:28,1200:00:04,28x
10414Šváb Sebastian2013Př_Nejml_H1000:00:30,7900:00:06,95x
11422Bernard ŠimonBoskovice2012Př_Nejml_H1100:00:36,7800:00:12,94x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:21.09.2018
© Malin 2015-18