O kresníB ěžeckáL iga  2018
Mikulášská Okrouhlá a Hraběnčiny Petrovice zvou do finále OBL

Mikulášská Okrouhlá a Hraběnčiny Petrovice zvou do finále OBL

19. 11. 2018 Okrouhlá, Petrovice – Je to až neuvěřitelné jak ten...

GRENA BĚH – dvacátý ročník běhu do vrchu

GRENA BĚH – dvacátý ročník běhu do vrchu

V tomhle běhu však nejde pouze o stupně vítězů a rekordy, ale je to test...

Komu letos připlují kapříci v Jedovnicích?

Komu letos připlují kapříci v Jedovnicích?

2. 11. 2018 Jedovnice – Rybník Olšovec i Dýmák byly...

Ceny pro zlaté mládežníky jsou tu!

Ceny pro zlaté mládežníky jsou tu!

28. 10. 2018 Blansko - Ještě tři závody nám zbývají v...

Přichází říjen a další závodění s OBL

Přichází říjen a další závodění s OBL

23. 9. 2018 Kunštát, Rudice a Hořice - Léto nám uběhlo jako...

  • Mikulášská Okrouhlá a Hraběnčiny Petrovice zvou do finále OBL

  • GRENA BĚH – dvacátý ročník běhu do vrchu

  • Komu letos připlují kapříci v Jedovnicích?

  • Ceny pro zlaté mládežníky jsou tu!

  • Přichází říjen a další závodění s OBL

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.12.2018
Sněžení   Mikulášský běh OkrouhláTrať:8600 m
-5°C   Katerogie: muži10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
123Soural LukášOrel-Židenice/VSK UNI BRNO1982M100:30:37,00x
222Dvořák Pavel1982M200:30:47,0000:00:10,00x
32Grün VojtěchElite sport Boskovice/Salomon-Suunto1992M300:31:37,0000:01:00,0080
416Kleibl MartinAK Kuřim1973MV1100:31:55,0000:01:18,00x
542Pohanka MartinAC Track & Field Brno1973MV1200:32:32,0000:01:55,00x
635Pukl RostislavUNI Brno - ASC Bučovice1982M400:32:53,0000:02:16,00x
712Koudelka LukášAK Drnovice/AC Okrouhlá1983M500:32:55,0000:02:18,0076
881Hrdina Tomáš1979MV1300:33:08,0000:02:31,00x
914Široký StanislavAK Blansko Dvorská1977MV1400:33:19,0000:02:42,0073
1086Kocur LukasOrel Šitbořice1977MV1500:33:27,0000:02:50,00x
11276Turek Daniel1993M600:33:38,0000:03:01,00x
1232Palát PetrSK OB Moira Brno1974MV1600:33:48,0000:03:11,00x
13204Plachý LukášKoblížek Team1985M700:33:51,0000:03:14,00x
14291Bořil Petr1986M800:34:00,0000:03:23,00x
154Coufal SvatošSK Žabovřesky Brno1967MV2100:34:11,0000:03:34,00x
1636Kratochvíl PavelAtletic Třebíč1960MV2200:34:36,0000:03:59,00x
17246Kincl Petr1983M900:34:44,0000:04:07,00x
18103Hochman ZdeněkOrel Blučina1985M1000:34:48,0000:04:11,00x
1928Škoda KristiánCK Continental Frenštát p. R.1990M1100:34:58,0000:04:21,00x
20254Horák PetrSDH Okrouhlá1991M1200:35:04,0000:04:27,0071
2138Bejček PatrikAK Drnovice/Ostrov u Macochy1994M1300:35:07,0000:04:30,0070
22281Čapek Jan1986M1400:35:08,0000:04:31,00x
23213Vemola JiříAK Tišnov1977MV1700:35:19,0000:04:42,00x
2485Liščinský TomášSK Žabovřesky1984M1500:35:28,0000:04:51,00x
25236Veleba MartinRun sport team1998M1600:35:46,0000:05:09,00x
2662Jančík TomášELITE sport Boskovice1972MV1800:35:49,0000:05:12,0069
27237Šperka MartinMinerva Boskovice1970MV1900:35:52,0000:05:15,0068
281Grün GustavAC Okrouhlá1968MV2300:36:03,0000:05:26,0067
29125Rábel Martin1991M1700:36:04,0000:05:27,00x
3051Potůček JiříFitPlus-Blansko1988M1800:36:09,0000:05:32,0066
31402Kazda Petr1970MV11000:36:16,0000:05:39,00x
3277Polák MarekHO Lemra1973MV11100:36:20,0000:05:43,00x
33266Chalk SteveSK Radiosport1965MV2400:36:21,0000:05:44,00x
3441Ryba LukášBB Cyklosport Superior1979MV11200:36:21,0000:05:44,00x
3552Klíma MiroslavBrno1975MV11300:36:38,0000:06:01,00x
36112Šerák MartinSokol Bílovice nad Svitavou1978MV11400:36:39,0000:06:02,00x
37201Nečas VítězslavVelenov1978MV11500:36:52,0000:06:15,0065
38117Habarka Ondrej1993M1900:36:56,0000:06:19,00x
39279Páral MarekSK TRI CykloChlubna1996M2000:36:57,0000:06:20,00x
40299Petr RadekKrálíky1985M2100:37:09,0000:06:32,00x
4174Lipenský MartinFort SMC1969MV2500:37:12,0000:06:35,00x
42120Bachratý PavelBlansko1965MV2600:37:25,0000:06:48,0064
436Finstrle LuděkSK Žabovřesky1979MV11600:37:26,0000:06:49,00x
44106Ševčík KamilBučovice1978MV11700:37:37,0000:07:00,00x
45109Priputen Radek1985M2200:37:39,0000:07:02,00x
46286Dolíhal Luděk1988M2300:37:43,0000:07:06,00x
4787Čuhel JiříSK Křtěnov1958MV3100:37:46,0000:07:09,0063
48211Dušil JaroslavBěžecký klub Brno1970MV11800:37:48,0000:07:11,00x
49102Svoboda Marek1977MV11900:37:58,0000:07:21,00x
507Jančařík PetrAAC Brno - Orel Židenice1968MV2700:38:03,0000:07:26,00x
51232Beneš PetrBlansko1987M2400:38:07,0000:07:30,0062
5234Sucharda PavelSK Julec Brno1970MV12000:38:10,0000:07:33,00x
5331Maršoun MartinVelenov1976MV12100:38:12,0000:07:35,0061
54268Štefan Martin1975MV12200:38:18,0000:07:41,00x
5555Fanfrdla DalimilMaty team1973MV12300:38:20,0000:07:43,00x
56219Florián VojtěchKOB Moira Brno1999M2500:38:23,0000:07:46,00x
57231Kolář PetrKlub biatlonu Blansko1973MV12400:38:24,0000:07:47,0060
58215Kuchař LukášACT Lerak Blansko1976MV12500:38:28,0000:07:51,0059
59238Horáček KamilArgyšáci1977MV12600:38:29,0000:07:52,00x
6019Juřica PavelMK SEITL Ostrava1979MV12700:38:30,0000:07:53,00x
61251Bednář ZbyněkTišnov1973MV12800:38:32,0000:07:55,00x
62274Kugler PatrikOrel Řečkovice1992M2600:38:35,0000:07:58,00x
63289Krajča RudolfRARECACTI.com1965MV2800:38:42,0000:08:05,00x
6443Zouhar LiborBrno-Líšeň1958MV3200:38:42,0000:08:05,00x
65228Hloušek MirekTSAI1979MV12900:38:52,0000:08:15,00x
6664Zemánek MiroslavBořitov1979MV13000:38:55,0000:08:18,0058
67203Finstrle AlešSK Žabovřesky Brno1976MV13100:39:06,0000:08:29,00x
68287Polakova Lenka1986XZ100:39:12,0000:08:35,00x
69205Rotek PavelSK Žabovřesky Brno1977MV13200:39:19,0000:08:42,00x
70229Březina Alešnewline1962MV2900:39:25,0000:08:48,00x
71248Viki JanKalda team1988M2700:39:27,0000:08:50,00x
7239Bouška TomášKOB Alfa Brno1992M2800:39:28,0000:08:51,00x
73252Ferenčák MarekBrno1970MV13300:39:40,0000:09:03,00x
74126Giebl RadekTišnov1975MV13400:39:50,0000:09:13,00x
75256Knap Zdeněk1991M2900:39:53,0000:09:16,00x
76241Kráčalík Martin1983M3000:39:56,0000:09:19,00x
77267Kalaš RudolfBoskovice1971MV13500:39:59,0000:09:22,0057
78263Nováček JosefZDH Čučice1958MV3300:39:59,0000:09:22,00x
793Štěpánek RadekOrel Obřany1998M3100:40:03,0000:09:26,00x
8075Hrbáček KarelÚtěchov1968MV21000:40:07,0000:09:30,00x
81245Horský RadekOB Veselice1978MV13600:40:10,0000:09:33,0056
82124Zourek PavelPBV MTB Brno 1960MV21100:40:18,0000:09:41,00x
8395Janáček PetrKONWA team1980M3200:40:19,0000:09:42,00x
84239Strnad RichardAK Drnovice1974MV13700:40:19,0000:09:42,00x
85288Macek LubomírMSKA1983M3300:40:22,0000:09:45,00x
86284Stříbrný MartinBrno1987M3400:40:23,0000:09:46,00x
87235Christ MarekFklidu1979MV13800:40:32,0000:09:55,00x
88253Šoukal OndřejALFA PROFI1977MV13900:40:35,0000:09:58,00x
89265Vrána FilipBrno1976MV14000:40:36,0000:09:59,00x
90128Pacheco Edinson1983M3500:40:37,0000:10:00,00x
9154Fanfrdla CtiradOrel Silůvky1974MV14100:40:53,0000:10:16,00x
92226Jeřábek PetrVyškov1970MV14200:40:53,0000:10:16,00x
93296Pořízek LiborJEDNA - Vysočina cycling1972MV14300:40:57,0000:10:20,00x
94118Dušek Otakar1990M3600:40:58,0000:10:21,00x
9529Otrusina JanKOB Moira Brno1992M3700:41:00,0000:10:23,00x
96115Daněk JanBrno1989M3800:41:01,0000:10:24,00x
97116Širůček PetrDolní Loučky1976MV14400:41:05,0000:10:28,00x
9850Trs LadislavTechvic1985M3900:41:12,0000:10:35,00x
9999Dvořák MartinExtra Brno1988M4000:41:13,0000:10:36,00x
10080Nepustilová Monika1981XZ200:41:14,0000:10:37,00x
10178Dragolov DanielBrno1967MV21200:41:15,0000:10:38,00x
10213Tešnar PavelAC Moravská Slavia Brno1973MV14500:41:39,0000:11:02,00x
103271Machala JiříBěhej Brno.com1983M4100:41:41,0000:11:04,00x
104300Michlíček Jiří1995M4200:41:42,0000:11:05,00x
10591Vávrů JiříTři veteráni1974MV14600:41:43,0000:11:06,00x
106127Richter ZdeněkBrno - Kohoutovice1980M4300:41:44,0000:11:07,00x
107123Tihelka PetrHostěrádky - Rešov1979MV14700:41:45,0000:11:08,00x
108202Indra MarekProstějov1972MV14800:41:52,0000:11:15,00x
10976Kuneš DavidEUrunner.eu1974MV14900:42:04,0000:11:27,00x
11082Lenoch VítězslavSK Bobrava1975MV15000:42:06,0000:11:29,00x
111207Mezera PavelBílovice nad Svitavou1968MV21300:42:08,0000:11:31,00x
112225Košťál Rostislav1973MV15100:42:09,0000:11:32,00x
113244Uhlir DaliborAT&T1980M4400:42:21,0000:11:44,00x
114278Indra Marek1973MV15200:42:47,0000:12:10,00x
115234Šmatera PetrASK TT-Ski Blansko1961MV21400:42:51,0000:12:14,0055
11697Nemec VladimirSK Lišeň1977MV15300:42:56,0000:12:19,00x
11765Bednařík PetrSokol Radostice1971MV15400:42:57,0000:12:20,00x
118277Indra RadovanMedlánky1976MV15500:43:01,0000:12:24,00x
11988Hanousek KamilRBK Blansko1974MV15600:43:03,0000:12:26,0054
12040Pohanka PavelLotrando Brno1973MV15700:43:15,0000:12:38,00x
121242Meluzín JosefAC Okrouhlá1977MV15800:43:22,0000:12:45,0053
122243Mach OldřichOkrouhlá1975MV15900:43:22,0000:12:45,0052
12348Cibulka PavelBrno1964MV21500:43:26,0000:12:49,00x
12417Mokrý JanKOB Moira Brno1966MV21600:43:26,0000:12:49,00x
12598Pelikán MartinIndividuální1984M4500:43:27,0000:12:50,00x
126295Pumprla Michal1974MV16000:43:33,0000:12:56,00x
127206Provazník ZdeněkOrel Vyškov1974MV16100:43:36,0000:12:59,00x
12844Zouhar LiborBrno-Líšeň1985M4600:43:37,0000:13:00,00x
12996Šperka OldřichJedovnice1956MV3400:43:50,0000:13:13,0051
13027Čerbák Bořek1967MV21700:43:54,0000:13:17,00x
131283Šimek MatějBKČS1981M4700:44:00,0000:13:23,00x
13220Hluší JaroslavBrno1971MV16200:44:03,0000:13:26,00x
133297Jaitner JakubRebelbean1986M4800:44:07,0000:13:30,00x
13460Plechatý OndřejRun sport team1984M4900:44:08,0000:13:31,00x
13525Hrůza VladimírBoskovice1960MV21800:44:19,0000:13:42,0050
136114Sláma RichardPBV MTB Team Brno1962MV21900:44:27,0000:13:50,00x
13779Volánek PavelLesní Hluboké1968MV22000:44:31,0000:13:54,00x
13892Ferenčák LiborBrno1963MV22100:44:32,0000:13:55,00x
13926Kobliha MilanLRS Vyškov1957MV3500:44:34,0000:13:57,00x
140105Králík LuděkVeverská Bítýška1965MV22200:44:37,0000:14:00,00x
141298Vinterlík KarelRebel Bean1993M5000:44:40,0000:14:03,00x
142222Petr KamilTJ Sokol Letovice1978MV16300:44:47,0000:14:10,0049
143230Šenkýř PetrOrel Silůvky1974MV16400:45:05,0000:14:28,00x
144210Láska MartinOlomouc1984M5100:45:13,0000:14:36,00x
145285Husák Miroslav1975MV16500:45:15,0000:14:38,00x
146272Vesely Martin1973MV16600:45:22,0000:14:45,00x
147257Březa MiroslavBrno1959MV3600:45:29,0000:14:52,00x
14849Sobotka Martin1976MV16700:45:39,0000:15:02,00x
1495Richter Martin1972MV16800:45:43,0000:15:06,00x
15047Boháč JiříBehejBrno.com1954MV3700:45:44,0000:15:07,00x
151212Petřek MichalMapei Cyclo Kaňkovský1993M5200:45:49,0000:15:12,00x
152247Patloka IvoBoskovice1979MV16900:45:51,0000:15:14,0048
15373Mikita PavelSK Sever Brno1952MV3800:46:03,0000:15:26,00x
154104Lenhart Davidnewline1979MV17000:46:04,0000:15:27,00x
155224Vybíhal Jaroslav1981M5300:46:12,0000:15:35,00x
15645Cenek Ivo1987M5400:46:21,0000:15:44,00x
15756Suchý KarelAtletic Třebíč1956MV3900:46:34,0000:15:57,00x
158275Hlubinková NikolaMoravec Benešov1994XZ300:46:47,0000:16:10,00-
15961Matula JaroslavBrno1970MV17100:46:48,0000:16:11,00x
160113Hrstka PavelMedlov1971MV17200:47:11,0000:16:34,00x
16121Janek PetrBrno1969MV22300:47:19,0000:16:42,00x
162270Sajdl OndřejAsterix a Obelix1978MV17300:47:24,0000:16:47,00x
163223Žáček PetrTJ Sokol Letovice1984M5500:48:03,0000:17:26,0047
164273Podmanická Ivana1983XZ400:48:05,0000:17:28,00x
16593Dvořák David1976MV17400:48:26,0000:17:49,00x
166119Šífrik Rudolf1978MV17500:48:28,0000:17:51,00x
167262Jüthner IvoAdamov1974MV17600:48:40,0000:18:03,0046
168264Jüthner Libor1978MV17700:48:40,0000:18:03,00x
169100Poláček KamilFolksofie1981M5600:49:10,0000:18:33,00x
170130Ustohal KarelZelene Rosice1977MV17800:49:19,0000:18:42,00x
171282Krejčíř Lukáš1987M5700:49:24,0000:18:47,00x
17211Petřek ZdenekSokol Bohuňovice1958MV31000:49:27,0000:18:50,00x
17384Šanca FilipSDH Veverská Bitýška1999M5800:49:34,0000:18:57,00x
174221Kurečka RobertKOB Alfa Brno1972MV17900:49:53,0000:19:16,00x
175218Strážnický JanOrel Kuřim1982M5900:50:00,0000:19:23,00x
176249Vávrů SylvieDoubravice nad Svitavou1977XZ500:50:08,0000:19:31,00-
177260Zwettler OtoAK Kuřim1978MV18000:50:27,0000:19:50,00x
1788Divácký PřemyslOrel Židenice1949MV31100:50:33,0000:19:56,00x
179258Odstrčil Martin1974MV18100:50:37,0000:20:00,00x
180129Skypala TomášAtex 0071983M6000:51:00,0000:20:23,00x
181280Sova OldřichATEX0071976MV18200:51:01,0000:20:24,00x
18237Kučerová JanaRohatec1971XZ600:51:37,0000:21:00,00x
183269Klíč JanBoskovice1989M6100:52:14,0000:21:37,0045
18463Kroupa Jiřínewline1959MV31200:52:31,0000:21:54,00x
18530Moravanská VěraVeselí nad Moravou1979XZ700:52:32,0000:21:55,00x
18646Sponar JanTesla Brno1950MV31300:52:33,0000:21:56,00x
18724Orth MilanIRISH PUB Břeclav1961MV22400:53:18,0000:22:41,00x
188261Knecht MilanEldo1961MV22500:53:23,0000:22:46,00x
189227Juránek StanislavOrel Židenice1956MV31400:53:29,0000:22:52,00x
19070Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno1960XZ800:54:18,0000:23:41,00x
19171Kopeček IvanAC Moravská Slavia Brno1949MV31500:54:20,0000:23:43,00x
192209Sedlák ZdeněkSpolek VOKO1974MV18300:54:28,0000:23:51,00x
193208Havlíček MilanSpolek VOKO1980M6200:54:29,0000:23:52,00x
19467Svoboda KarelAC Moravská Slavia Brno1945MV31600:54:55,0000:24:18,00x
195217Strážnická JanaOrel Kuřim1982XZ900:55:27,0000:24:50,00x
196233Školař MichalBrno1973MV18400:57:19,0000:26:42,00x
19753Bábek Martin1971MV18500:57:20,0000:26:43,00x
198131Spargel Ladislav1973MV18600:57:29,0000:26:52,00x
199292Pumprlová Hana1976XZ1000:57:57,0000:27:20,00x
20068Bil JaroslavBrno1959MV31700:58:38,0000:28:01,00x
201122Rošková HanaVelká Morava1989XZ1100:58:53,0000:28:16,00x
202259Lujková LenkaVážany1982XZ1200:59:13,0000:28:36,00-
203240Dostál MartinBačov1984M6301:00:25,0000:29:48,0044
204121Stříbrný RostislavAC Moravská Slavia Brno1952MV31801:00:33,0000:29:56,00x
20510Sedláček PavelOrel Židenice1953MV31901:02:12,0000:31:35,00x
206108Dražan LiborUniverzita Obrany1960MV22601:02:34,0000:31:57,00x
20757Holý JosefAC Moravská Slavia Brno - Orel Žide...1941MV32001:13:10,0000:42:33,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.12.2018
Sněžení   Mikulášský běh OkrouhláTrať:4600 m
-5°C   Katerogie: ženy/ junioři10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
11Kotyza DanielVSK Univerzita Brno2000Jři100:16:54,00x
2228Stibal JakubAC Moravská Slavia Brno2001Jři200:16:59,0000:00:05,00x
342Zajíc MartinVSK UNI BRNO2000Jři300:17:00,0000:00:06,00x
430Staníček PavelBrno2001Jři400:17:23,0000:00:29,00x
529Havlena JanSK SPIRIT Brno2000Jři500:17:33,0000:00:39,00x
643Effenberger MarekVSK Univerzita Brno2001Jři600:17:50,0000:00:56,00x
7255Slavík OndřejVSK UNI BRNO2001Jři700:18:11,0000:01:17,00x
8203Tlamka Filip2002Dci100:18:24,0000:01:30,00x
961Šmída MichalDrahanský sport team2001Jři800:18:57,0000:02:03,00-
1034Pazourek PetrAC Moravská Slavia Brno2000Jři900:19:03,0000:02:09,00x
1168Pohanka MartinAC Moravská Slavia Brno2002Dci200:19:05,0000:02:11,00x
123Růža DanielVSK Univerzita Brno2002Dci300:19:11,0000:02:17,00x
13210Urbánek JakubBYAC Brno2003Dci400:19:12,0000:02:18,00x
14243Kolář MartinKB Blansko2003Dci500:19:12,0000:02:18,00-
157Tešnar MichalAC Moravská Slavia Brno2001Jři1000:19:17,0000:02:23,00x
16252Němec OndřejAC Moravská Slavia Brno2002Dci600:19:31,0000:02:37,00x
1755Puklová PatríciaAC Moravská Slavia Brno1986Ž100:19:58,0000:03:04,00x
1847Čerbák Adam2000Jři1100:20:14,0000:03:20,00x
19246Hrušková AlžbětaKondrát tools team2000Jky100:20:20,0000:03:26,00x
20253Křivánek FrantišekAC Moravská Slavia Brno2002Dci700:20:24,0000:03:30,00x
21218Petru Adam2002Dci800:20:25,0000:03:31,00x
2218Jančaříková LenkaAAC Brno1970ŽV1100:20:28,0000:03:34,00x
2350Mulíčková MarkétaKOB Alfa Brno2003Dky100:20:29,0000:03:35,00x
2412Kopřivová BarboraVSK Univerzita Brno1993Ž200:20:31,0000:03:37,00x
2513Šťasta ŠimonBrno2002Dci900:20:35,0000:03:41,00x
2638Hladký AdamAC Moravská Slavia Brno2000Jři1200:20:37,0000:03:43,00x
2724Matějáková AlenaAC Moravská Slavia Brno2000Jky200:20:38,0000:03:44,00x
28202Charvátová TerezaElite sport Boskovice2002Dky200:20:53,0000:03:59,00-
29225Tesařová MarkétaAK Olymp Brno1994Ž300:21:11,0000:04:17,00x
30206Kadeřábek MichalAC Moravská Slavia Brno2003Dci1000:21:26,0000:04:32,00x
31247Beniačová LindaBežečký klub Brno1978ŽV1200:21:31,0000:04:37,00x
3228Hluší NatálieSK Speed Brno2002Dky300:21:31,0000:04:37,00x
33209Klobásková MartaJAC Brno2003Dky400:21:41,0000:04:47,00x
34205Indra DanielAK Prostějov2004Dci1100:21:42,0000:04:48,00x
35227Janková MagdaRUN&MUM1980Ž400:21:56,0000:05:02,00x
36236Košťál Jakub2003Dci1200:22:05,0000:05:11,00x
3737Dobrovolná AndreaAC Moravská Slavia Brno2001Jky300:22:06,0000:05:12,00x
3825Kleiblová KarolínaAC Moravská Slavia Brno2002Dky500:22:09,0000:05:15,00x
3940Zemánková EvaAC Moravská Slavia Brno1991Ž500:22:10,0000:05:16,00x
40211Stloukal RichardDrahanský sport team2002Dci1300:22:21,0000:05:27,00-
41216Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno1976ŽV1300:22:21,0000:05:27,00x
429Doležalová DagmarVSK UNI Brno - Jehnice2001Jky400:22:22,0000:05:28,00x
4374Koudelková DagmarASK Blansko1991Ž600:22:33,0000:05:39,0040
4439Pučera Jan SebastianAC Moravská Slavia Brno2002Dci1400:22:40,0000:05:46,00x
4545Komárková ZdeňkaKOMETKY Olešnice1974ŽV1400:22:40,0000:05:46,0036
4636Seberová PetraAK Tišnov1979ŽV1500:22:52,0000:05:58,00x
4723Názlerová BarboraAC Moravská Slavia Brno2002Dky600:22:59,0000:06:05,00x
48239Rada ŠtěpánKOB Alfa Brno2004Dci1500:23:04,0000:06:10,00x
4948Hořínková DitaStřelka Brno1994Ž700:23:06,0000:06:12,00x
50220Machotová AnežkaPlavecký klub kurim2003Dky700:23:10,0000:06:16,00x
5141Durnová MartaANTALIS Branopac1964ŽV2100:23:10,0000:06:16,00x
52213Langhammerová AnežkaOrel Židenice1994Ž800:23:12,0000:06:18,00x
5369Ondroušková IvanaBlansko1970ŽV1600:23:16,0000:06:22,0033
5415Martincová IvanaAC Moravská Slavia Brno1963ŽV2200:23:22,0000:06:28,00x
558Göghová ZuzanaVSK Univerzita Brno2000Jky500:23:39,0000:06:45,00x
56207Navrátilová ZuzanaAC Moravská Slavia Brno2003Dky800:23:41,0000:06:47,00x
57201Obořilová TerezaDrahanský sport team2002Dky900:23:48,0000:06:54,00-
58248Jeřábková HanaVyškov1974ŽV1700:23:53,0000:06:59,00x
5946Hlavatá AlexandraBrno1967ŽV2300:23:56,0000:07:02,00x
60224Kolářová KateřinaBlansko1985Ž900:24:00,0000:07:06,0031
6159Kluknavská IvetaGelnica1989Ž1000:24:07,0000:07:13,00x
6276Matulová MartinaBrno1972ŽV1800:24:08,0000:07:14,00x
63257Suchánková ZdenkaBlansko1963ŽV2400:24:23,0000:07:29,0030
64258Horňová AdrianaELITE sport Boskovice2000Jky600:24:26,0000:07:32,00-
65223Široká EliškaAK Blansko Dvorská2004Dky1000:24:39,0000:07:45,00-
66229Valová Silvie2001Jky700:24:45,0000:07:51,00x
67234Slabáková LenkaOrel - Židenice1966ŽV2500:24:46,0000:07:52,00x
6875Jelínek Jan1992XM100:24:48,0000:07:54,00x
6922Hynštová MarieAK Drnovice1957ŽV3100:24:53,0000:07:59,00x
70232Skoumal VincencAK Kuřim2003Dci1600:25:00,0000:08:06,00x
71254Polášková Martina1973ŽV1900:25:20,0000:08:26,00x
7232Dvořáková EvaProstějov1955ŽV3200:25:33,0000:08:39,00x
7314Žákovská AlenaHorizont Blansko1962ŽV2600:25:38,0000:08:44,0029
7410Pavlů AndreaŽďárná1979ŽV11000:25:38,0000:08:44,0028
75230Strnadová KláraAK Drnovice2001Jky800:25:40,0000:08:46,00x
7631Staníček PavelBrno1973XM200:25:40,0000:08:46,00x
7711Suchánková RenataBrno1974ŽV11100:25:40,0000:08:46,00x
7879Hálková DagmarTišnov1982Ž1100:25:42,0000:08:48,00x
7917Širůčková MartinaDolní Loučky1983Ž1200:25:44,0000:08:50,00x
80215Krušinová AndreaLetovice1982Ž1300:25:44,0000:08:50,0027
8157Smejkalová ZuzanaAC Moravská Slavia Brno2003Dky1100:25:55,0000:09:01,00x
82240Ročková VeronikaAC Moravská Slavia Brno2004Dci1700:25:57,0000:09:03,00x
8360Kučerová JanaRohatec1971ŽV11200:25:59,0000:09:05,00x
8421Konečný PetrAC Okrouhlá1970XM300:26:02,0000:09:08,00-
85226Vemolová BarboraIndividuální1977ŽV11300:26:06,0000:09:12,00x
86233Ševčíková AlenaTišnov1986Ž1400:26:18,0000:09:24,00x
87251Achten RobinBrno2004Dci1800:26:22,0000:09:28,00x
8863Achten PetraBKB Brno1975ŽV11400:26:23,0000:09:29,00x
896Tomanová LenkaOrel Vyškov1976ŽV11500:26:26,0000:09:32,00x
90204Hamšíková RomanaŠAK Židlochovice1975ŽV11600:26:45,0000:09:51,00x
9172Klimešová Monika1987Ž1500:26:48,0000:09:54,00x
925Grünová IvanaAC Okrouhlá1971ŽV11700:26:54,0000:10:00,0026
93231Marčík PetrAC Moravská Slavia Brno1972XM400:27:11,0000:10:17,00x
94242Strážnický JanOrel Kuřim1982XM500:27:14,0000:10:20,00x
95222Halasová AnnaOrel Vyškov2003Dky1200:27:16,0000:10:22,00x
96235Moravanská VěraVeselí nad Moravou1979ŽV11800:27:17,0000:10:23,00x
9727Juřicová HelenaVUVEL1980Ž1600:27:18,0000:10:24,00x
98221Machotová RomanaKuřim1969ŽV2700:27:22,0000:10:28,00x
99244Koudelková ZdeňkaBehejBrno.com1974ŽV11900:27:23,0000:10:29,00x
100245Rosenbreyerová HanaBrno1966ŽV2800:27:34,0000:10:40,00x
101219Jalová MargitaLetovice1954ŽV3300:27:35,0000:10:41,0025
10273Trs Eva1986Ž1700:27:35,0000:10:41,00x
10377Pellová Gabriela1979ŽV12000:27:39,0000:10:45,00x
10435Marčíková LenkaAC Moravská Slavia Brno1999Ž1800:27:40,0000:10:46,00x
105212Melicharová JanaVelká Bíteš1989Ž1900:27:44,0000:10:50,00x
10654Ubrová Veronika1978ŽV12100:28:01,0000:11:07,00x
10771Zemánková NaděždaLetovice1973ŽV12200:28:06,0000:11:12,0024
1084Finstrlová AlenaSK Žabovřesky1975ŽV12300:28:10,0000:11:16,00x
109238Kurečková KláraKOB Alfa Brno2006Dky1300:28:20,0000:11:26,00x
11019Olivová Lenka1976ŽV12400:28:22,0000:11:28,00x
11166Kočí Adéla(CZ) Brno1997Ž2000:28:26,0000:11:32,00x
112256Šebela JiříBlansko1958XM600:28:27,0000:11:33,00-
11370Grauerová Helena1978ŽV12500:28:28,0000:11:34,00x
11444Tesařová JitkaRBK Blansko1964ŽV2900:28:33,0000:11:39,0023
11551Škvařilová EvaRSFK makáme o 106 pro Fanu1973ŽV12600:28:34,0000:11:40,00x
116249Gromešová RadomíraPERUN TEAM BLANSKO1971ŽV12700:28:39,0000:11:45,0022
11752Vošterová Regina1974ŽV12800:28:51,0000:11:57,00x
118214Daněk ŠtěpánHorizont Blansko2004Dci1900:29:01,0000:12:07,00-
11949Hořínková JanaOrel Židenice1965ŽV21000:29:05,0000:12:11,00x
120241Strážnická JanaOrel Kuřim1982Ž2100:29:06,0000:12:12,00x
121217Lásková MonikaPraha1986Ž2200:29:26,0000:12:32,00x
12226Mokrá ReginaBrno1968ŽV21100:29:27,0000:12:33,00x
123208Jedlička Jan1973XM700:29:27,0000:12:33,00x
124237Mulíčková EvaKOB Alfa Brno1974ŽV12900:29:27,0000:12:33,00x
12578Kratochvílová TaťánaKupařovice1973ŽV13000:29:34,0000:12:40,00x
12633Foral ZdeněkTJ Sokol Přísnotice1991XM800:29:57,0000:13:03,00x
12716Dvořáčková DagmarTK Brno1950ŽV3400:30:03,0000:13:09,00x
128259Kráslová EvaBrno1983Ž2300:30:26,0000:13:32,00x
129250Klepalová LenkaPERUN TEAM BLANSKO1966ŽV21200:31:04,0000:14:10,0021
13064Klepal PetrPERUN TEAM BLANSKO1966XM900:31:04,0000:14:10,00-
13158Kelblová AdélaAC Track & Field Brno2001Jky900:31:07,0000:14:13,00x
13256Filípková ŠárkaHodonín1999Ž2400:31:09,0000:14:15,00x
1332Koudelka MarekVSK Univerzita Brno1973XM1000:31:20,0000:14:26,00x
13482Čech ZdenkaBrno1978ŽV13100:32:36,0000:15:42,00x
13565Kočí HanaPST1971ŽV13200:33:16,0000:16:22,00x
13653Kokojanová BlankaRSFK1972ŽV13300:33:47,0000:16:53,00x
13720Novotná Michaela1975ŽV13400:34:15,0000:17:21,00x
13881Kroupová PavlaBrno1965ŽV21300:45:15,0000:28:21,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.12.2018
Sněžení   Mikulášský běh OkrouhláTrať:1800 m
-5°C   Katerogie: starší žákyně10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
117Finstrlová JulieSK Žabovřesky2005Žky_St100:07:30,00x
21Svobodová BarboraVSK UNI BRNO2004Žky_St200:07:43,0000:00:13,00x
314Pijáková TerezaVSK Univerzita Brno2004Žky_St300:07:50,0000:00:20,00x
48Ryšávková EmmaElite Sport Max training2005Žky_St400:07:51,0000:00:21,00x
525Ježková KristýnaJAC Brno2004Žky_St500:07:52,0000:00:22,00x
615Sigmundová AdélaŠAK Židlochovice2005Žky_St600:08:02,0000:00:32,00x
727Jelínková NatálieDrahanský sport team2004Žky_St700:08:30,0000:01:00,00x
821Macharáčková AnnaVSK Univerzita Brno2005Žky_St800:08:34,0000:01:04,00x
930Kundrátová MagdaAK Tišnov2004Žky_St900:08:41,0000:01:11,00x
1016Tajovská PavlaBiathlon Blansko2004Žky_St1000:08:51,0000:01:21,00x
1129Černá HanaDrahanský sport team2005Žky_St1100:08:55,0000:01:25,00x
1228Smutná AnnaDrahanský sport team2004Žky_St1200:09:06,0000:01:36,00x
134Kubinová AdélaElite sport Boskovice2004Žky_St1300:09:08,0000:01:38,00x
145Szabová AliceAC Moravská Slavia Brno2004Žky_St1400:09:11,0000:01:41,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.12.2018
Sněžení   Mikulášský běh OkrouhláTrať:1800 m
-5°C   Katerogie: starší žáci10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
12Odehnal JanVSK Univerzita Brno2004Žci_St100:06:41,00x
212Růža TomášVSK Univerzita Brno2005Žci_St200:06:43,0000:00:02,00x
319Štěrbák JosefSK Žabovřesky2004Žci_St300:06:43,0000:00:02,00x
423Komárek TomášACT Lerak Blansko2004Žci_St400:06:54,0000:00:13,00x
520Zřídkaveselý AdamSK Žabovřesky Brno2005Žci_St500:06:55,0000:00:14,00x
611Osolsobě JindřichAHA Vyškov2004Žci_St600:06:59,0000:00:18,00x
73Bukáček MarekAtletika Polička2004Žci_St700:07:08,0000:00:27,00x
86Charvát MatyášELITE sport Boskovice2005Žci_St800:07:11,0000:00:30,00x
913Indra DanielAK Prostějov2004Žci_St900:07:12,0000:00:31,00x
1018Racek JosefSK Žabovřesky Brno2004Žci_St1000:07:38,0000:00:57,00x
1131Jančařík TomášVSK-UNI Brno - Orel Židenice2005Žci_St1100:07:47,0000:01:06,00x
1224Zouhar TadeášACT Lerak Blansko2005Žci_St1200:07:54,0000:01:13,00x
1326Urbánek MatyášBYAC Brno2005Žci_St1300:08:15,0000:01:34,00x
149Bresser TimothyElite sport Boskovice2005Žci_St1400:08:16,0000:01:35,00x
1522Ježek FilipSK Žabovřesky Brno2004Žci_St1500:08:37,0000:01:56,00x
1610Tajovský MatějAK Kuřim2004Žci_St1600:08:43,0000:02:02,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.12.2018
Sněžení   Mikulášský běh OkrouhláTrať:900 m
-5°C   Katerogie: mladší žákyně10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
127Bradáčová NikolaACT Lerak Blansko2007Žky_Ml100:03:22,00x
22Křížová ViktorieElite sport Boskovice2006Žky_Ml200:03:24,0000:00:02,00x
37Šťastná SáraVSK UNI Brno - Orel Židenice2006Žky_Ml300:03:31,0000:00:09,00x
411Tomanová StelaOrel Vyškov2007Žky_Ml400:03:42,0000:00:20,00x
518Kutějová PetraAK Olymp Brno2006Žky_Ml500:03:50,0000:00:28,00x
612Finstrlová KristýnaSK Žabovřesky Brno2007Žky_Ml600:03:53,0000:00:31,00x
73Šamšulová MartinaElite sport Boskovice2007Žky_Ml700:03:54,0000:00:32,00x
815Žáková AndreaAK Kuřim2007Žky_Ml800:03:54,0000:00:32,00x
917Fučíková EliškaAK Kuřim2006Žky_Ml900:03:54,0000:00:32,00x
106Vacková VeronikaŠAK Židlochovice2006Žky_Ml1000:03:55,0000:00:33,00x
1133Křivánková GitaAK Elim Vsetín2007Žky_Ml1100:04:04,0000:00:42,00x
1214Heřmanová LucieTJ Sokol Bílovice nad Svitavou2007Žky_Ml1200:04:06,0000:00:44,00x
1326Pavlů KateřinaElite sport Boskovice2006Žky_Ml1300:04:09,0000:00:47,00x
1437Topinková BarboraAC Moravská Slavia Brno2007Žky_Ml1400:04:12,0000:00:50,00x
1519Tešnarová NikolaAC Moravská Slavia Brno2006Žky_Ml1500:04:24,0000:01:02,00x
161Večeřová LindaVSK UNI BRNO2007Žky_Ml1600:04:46,0000:01:24,00x
179Finstrlová LucieSK Žabovřesky Brno2006Žky_Ml1700:04:51,0000:01:29,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.12.2018
Sněžení   Mikulášský běh OkrouhláTrať:900 m
-5°C   Katerogie: mladší žáci10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
113Urbánek TomášSK Žabovřesky Brno2006Žci_Ml100:03:30,00x
223Holík VítAC Moravská Slavia Brno2006Žci_Ml200:03:34,0000:00:04,00x
340Plechatý PatrikMedlánky2006Žci_Ml300:03:38,0000:00:08,00x
436Bartoš OndřejAC Moravská Slavia Brno2007Žci_Ml400:03:42,0000:00:12,00x
539Šťasta MaxVSK UNI BRNO2007Žci_Ml500:03:44,0000:00:14,00x
65Suchánek AdamVSK Univerzita Brno2007Žci_Ml600:03:46,0000:00:16,00x
74Tajovský ŠimonAK Kuřim2007Žci_Ml700:03:47,0000:00:17,00x
88Sedlecký MartinAC Moravská Slavia Brno2006Žci_Ml800:03:47,0000:00:17,00x
922Sedlačík MatějACT Lerak2006Žci_Ml900:03:47,0000:00:17,00x
1030Jelínek TomášDrahanský sport team2007Žci_Ml1000:03:53,0000:00:23,00x
1135Kočvara JakubDrahanský sport team2007Žci_Ml1100:03:54,0000:00:24,00x
1228Frýdl KryštofACT Lerak2007Žci_Ml1200:03:56,0000:00:26,00x
1331Polóni JúliusAtletika Přísnotice2006Žci_Ml1300:03:57,0000:00:27,00x
1434Berka LeoSKT Brankovice2007Žci_Ml1400:03:57,0000:00:27,00x
1538Šťasta JáchymDragon Brno2006Žci_Ml1500:04:09,0000:00:39,00x
1632Křivánek EduardAK Elim Vsetín2007Žci_Ml1600:04:14,0000:00:44,00x
1720Marek JakubAK Tišnov2006Žci_Ml1700:04:14,0000:00:44,00x
1821Provazník GabrielOrel Vškov2007Žci_Ml1800:04:16,0000:00:46,00x
1916Jedlička JonášAK Kuřim2007Žci_Ml1900:04:17,0000:00:47,00x
2010Finstrle FilipSK Žabovřesky Brno2007Žci_Ml2000:04:20,0000:00:50,00x
2124Komárek JakubACT Lerak Blansko2007Žci_Ml2100:04:26,0000:00:56,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.12.2018
Sněžení   Mikulášský běh OkrouhláTrať:400 m
-5°C   Katerogie: přípravky starší dívky10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
124Kuchyňková KarolínaTJ Sokol Přísnotice2008Př_St_D100:01:35,00x
226Procházková SáraTJ Sokol Přísnotice2009Př_St_D200:01:37,0000:00:02,00x
315Navrátilová StelaAC Moravská Slavia Brno2009Př_St_D300:01:37,0000:00:02,00x
435Hiadlovská SofieTrack and Field2009Př_St_D400:01:41,0000:00:06,00x
532Čechová JohanaAC Moravská Slavia Brno2008Př_St_D500:01:41,0000:00:06,00x
63Krejčí BarboraElite sport Boskovice2009Př_St_D600:01:41,0000:00:06,00x
728Jančaříková KarolínaVSK Univerzita Brno2008Př_St_D700:01:43,0000:00:08,00x
838Rybová KateřinaLipůvka2009Př_St_D800:01:44,0000:00:09,00x
92Ondráčková KateřinaElite sport Boskovice2008Př_St_D900:01:45,0000:00:10,00x
107Folprecht MiaVSK UNI Brno - Botanická2008Př_St_D1000:01:46,0000:00:11,00x
1111Kalná RosálieAK Kuřim2008Př_St_D1100:01:49,0000:00:14,00x
1210Václavková LenkaAK Kuřim2008Př_St_D1200:01:49,0000:00:14,00x
138Coufalová ReaSK Žabovřesky Brno2009Př_St_D1300:01:50,0000:00:15,00x
1417Trojancová MonikaOrel Vyškov2008Př_St_D1400:01:51,0000:00:16,00x
1521Mičánková AnnaSK Speed Brno2008Př_St_D1500:01:53,0000:00:18,00x
1625Sedláčková SoňaTJ Sokol Přísnotice2008Př_St_D1600:01:54,0000:00:19,00x
175Meluzínová NelaElite sport Boskovice2009Př_St_D1700:01:56,0000:00:21,00x
1818Janovská BarboraMoravec Team2008Př_St_D1800:01:58,0000:00:23,00x
199Finstrlová DenisaSK Žabovřesky Brno2009Př_St_D1900:02:04,0000:00:29,00x
2023Trnečková NikolaOkrouhlá2009Př_St_D2000:02:06,0000:00:31,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.12.2018
Sněžení   Mikulášský běh OkrouhláTrať:400 m
-5°C   Katerogie: přípravky starší hoši10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
133Šenkýř DominikAC Moravská Slavia Brno2008Př_St_H100:01:32,00x
237Zeman MartinAC Moravská Slavia Brno2008Př_St_H200:01:33,0000:00:01,00x
31Krenželok MatějElite sport Boskovice2008Př_St_H300:01:35,0000:00:03,00x
429Kuchař JosefACT Lerak Blansko2008Př_St_H400:01:36,0000:00:04,00x
539Pohanka TomášAK Kuřim2009Př_St_H500:01:36,0000:00:04,00x
616Ježek DavidSK Žabovřesky Brno2008Př_St_H600:01:38,0000:00:06,00x
719Soják MichalBYAC Brno2008Př_St_H700:01:42,0000:00:10,00x
86Gavanda MartinAK Kuřim2009Př_St_H800:01:43,0000:00:11,00x
922Zvědělík MatějBílovice nad Svitavou2008Př_St_H900:01:45,0000:00:13,00x
1014Sedlačík VítRudice2008Př_St_H1000:01:46,0000:00:14,00x
1127Mezera TomášTJ Sokol Bílovice nad Svitavou2008Př_St_H1100:01:46,0000:00:14,00x
1234Obr JakubVSK Univerzita Brno2008Př_St_H1200:01:48,0000:00:16,00x
1340Lachman VojtěchDolní Loučky2009Př_St_H1300:01:48,0000:00:16,00x
1431Gloc MarekZŠ Jevíčko2008Př_St_H1400:01:49,0000:00:17,00x
1513Provazník RafaelOrel Vyškov2010Př_St_H1500:01:51,0000:00:19,00x
164Pavlu DavidElite sport Boskovice2009Př_St_H1600:01:54,0000:00:22,00x
1730Hruda TomášDrahanský sport team2009Př_St_H1700:01:55,0000:00:23,00x
1820Pavlu BedřichElite sport Boskovice2009Př_St_H1800:02:07,0000:00:35,00x
1941Krušina AdamLetovice2009Př_St_H1900:02:13,0000:00:41,00x
2036Baďura TomášSK TROPS2009Př_St_H2000:02:13,0000:00:41,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.12.2018
Sněžení   Mikulášský běh OkrouhláTrať:200 m
-5°C   Katerogie: přípravky mladší dívky10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1307Arrufi EmmaVSK UNI BRNO2011Př_Ml_D100:00:41,00x
2309Marešová NellaŠAK Židlochovice2011Př_Ml_D200:00:42,0000:00:01,00x
3305Coufalová TheaSK Žabovřesky2010Př_Ml_D300:00:42,0000:00:01,00x
4302Ondráčková LucieELITE sport Boskovice2010Př_Ml_D400:00:43,0000:00:02,00x
5308Bradáčová AnetaACT Lerak Blansko2010Př_Ml_D500:00:44,0000:00:03,00x
6310Žáková RebeccaAK Blansko Dvorská2010Př_Ml_D600:00:45,0000:00:04,00x
7306Tomanová MajaOrel Vyškov2010Př_Ml_D700:00:45,0000:00:04,00x
8319Starová VeronikaOkrouhlá2010Př_Ml_D800:00:48,0000:00:07,00x
9312Pozorská IvonaDrahanský sport team2010Př_Ml_D900:00:48,0000:00:07,00x
10313Topinková DenisaAC Moravská Slavia Brno2010Př_Ml_D1000:00:50,0000:00:09,00x
11318Weinhöferová ElenAK Blansko Dvorská2010Př_Ml_D1100:00:53,0000:00:12,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.12.2018
Sněžení   Mikulášský běh OkrouhláTrať:200 m
-5°C   Katerogie: přípravky mladší hoši10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1314Nohel JakubSK Blažovice2010Př_Ml_H100:00:38,00x
2304Šťastný AdamVSK UNI BRNO2010Př_Ml_H200:00:38,0000:00:00,00x
3321Kelbl TobiášVojkovice2010Př_Ml_H300:00:42,0000:00:04,00x
4315Ecler FilipMoravec Team2010Př_Ml_H400:00:42,0000:00:04,00x
5303Stara DavidOkrouhlá2010Př_Ml_H500:00:42,0000:00:04,00x
6316Kráčalík TobiášBoskovice2010Př_Ml_H600:00:45,0000:00:07,00x
7317Zeman JakubMoravany u Brna2010Př_Ml_H700:00:48,0000:00:10,00x
8311Hruda PetrDrahanský sport team2011Př_Ml_H800:00:48,0000:00:10,00x
9320Kolář RadovanAC Lerak Blansko2011Př_Ml_H900:00:51,0000:00:13,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.12.2018
Sněžení   Mikulášský běh OkrouhláTrať:100 m
-5°C   Katerogie: přípravky nejmladší dívky10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1301Krenželoková EvaELITE sport Boskovice2012Př_Nejml_D100:00:21,00x
2320Sedláková AdélaAHA Vyškov2012Př_Nejml_D200:00:21,0000:00:00,00x
3317Weinhöferová AdélaAK Blansko Dvorská2012Př_Nejml_D300:00:23,0000:00:02,00x
4324Pudelková EliškaŽelešice2016Př_Nejml_D400:00:23,0000:00:02,00x
5313Eclerová LeonaMoravec Team2013Př_Nejml_D500:00:25,0000:00:04,00x
6307Helia TheaBrno2012Př_Nejml_D600:00:28,0000:00:07,00x
7315Kuželová KarolínaOkrouhlá2013Př_Nejml_D700:00:31,0000:00:10,00x
8321Juřicová MagdalenaBrno2014Př_Nejml_D800:00:33,0000:00:12,00x
9323Pudelková AnnaAC Moravská Slavia Brno2013Př_Nejml_D900:00:55,0000:00:34,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.12.2018
Sněžení   Mikulášský běh OkrouhláTrať:100 m
-5°C   Katerogie: přípravky nejmladší hoši10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1319Pohanka DanAK Kuřim2012Př_Nejml_H100:00:20,00x
2311Šenkýř DavidAC Moravská Slavia Brno2013Př_Nejml_H200:00:21,0000:00:01,00x
3310Pozorský MartinDrahanský sport team2012Př_Nejml_H300:00:22,0000:00:02,00x
4304Trnečka PatrikOkrouhlá2012Př_Nejml_H400:00:23,0000:00:03,00x
5322Vemola JonášBukovice2013Př_Nejml_H500:00:26,0000:00:06,00x
6309Hruda MartinDrahanský sport team2014Př_Nejml_H600:00:26,0000:00:06,00x
7306Helia LeoBrno2012Př_Nejml_H700:00:27,0000:00:07,00x
8312Kráčalík JakubBoskovice2012Př_Nejml_H800:00:27,0000:00:07,00x
9302Janovský JonášMoravec Team2014Př_Nejml_H900:00:28,0000:00:08,00x
10325Kolář LubomírBlansko2014Př_Nejml_H1000:00:34,0000:00:14,00x
11316Kužel PetrOkrouhlá2015Př_Nejml_H1100:00:44,0000:00:24,00x
12308Antl JáchymOkrouhlá2016Př_Nejml_H1200:00:49,0000:00:29,00x
13303Mičánek JosefVeverská Bitýška2016Př_Nejml_H1300:01:19,0000:00:59,00x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:10.12.2018
© Malin 2015-18