O kresníB ěžeckáL iga  2018
Přichází říjen a další závodění s OBL

Přichází říjen a další závodění s OBL

23. 9. 2018 Kunštát, Rudice a Hořice - Léto nám uběhlo jako...

Běžecké září začneme ve Vískách a uzavřeme u Hraběnky

Běžecké září začneme ve Vískách a uzavřeme u Hraběnky

22. 8. 2018 Vísky, Petrovice, Sloup a Blansko – Teplotně velice...

Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

15. 7. 2018 Okrouhlá – Když se v běžeckých kruzích řekne...

Je tu čas letního odpočinku, ale v červenci se s OBL stále běhá

Je tu čas letního odpočinku, ale v červenci se s OBL stále běhá

24. června 2018 – Lomnice, Skalní Mlýn, Okrouhlá....

Vítězové Lesempolem na kolotoč, všichni na festival ...

Vítězové Lesempolem na kolotoč, všichni na festival ...

1. 6. 2018 Veselice Tradiční  jízdu vítězů na...

  • Přichází říjen a další závodění s OBL

  • Běžecké září začneme ve Vískách a uzavřeme u Hraběnky

  • Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

  • Je tu čas letního odpočinku, ale v červenci se s OBL stále běhá

  • Vítězové Lesempolem na kolotoč, všichni na festival ...

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:16.06.2018
Polojasno   LesempolemTrať:10000 m
24°C   Katerogie: muži, ženy5. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
19Grün VojtěchElite Sport Boskovice/Rozběháme Česko1992M100:38:27,0080
247Široký StanislavAk Blansko Dvorská1977MV1100:40:11,0000:01:44,0076
338Hrnčíř TomášŘícmanice1976MV1200:41:22,0000:02:55,00x
48Dvořáček JiříELITE SPORT MAX TRAINING Petrovice1968MV2100:41:46,0000:03:19,0073
544Jančík TomášElite Sport Boskovice1972MV1300:42:51,0000:04:24,0071
683Polachová LenkaHorizont Kola Novák Blansko1986Ž100:44:32,0000:06:05,0040
733Šamonil RobertHorizont Kola Novák Blansko1974MV1400:44:54,0000:06:27,0070
876Beneš Petrblansko1987M200:44:57,0000:06:30,0069
955Šindelář OndřejElite Sport Boskovice1988M300:45:05,0000:06:38,0068
1019Grün GustavAC Okrouhlá1968MV2200:45:09,0000:06:42,0067
117Buš OndřejRáječko1985M400:45:11,0000:06:44,0066
1216Weis JosefElite Sport Boskovice1974MV1500:45:45,0000:07:18,0065
136Kinc PavelVF Sport Team Černá Hora1974MV1600:45:57,0000:07:30,0064
1482Bachratý PavelBlansko1965MV2300:46:11,0000:07:44,0063
1521Jančařík PetrAAC Brno1968MV2400:46:45,0000:08:18,00x
1648Slezák MatrinBěžecký klub Brno1985M500:46:47,0000:08:20,00x
1729Sotolář StanislavOB Veselice1970MV1700:46:55,0000:08:28,0062
1817Kriklová AlenaJaroměřice1979Ž200:47:09,0000:08:42,00x
1913Horský RadekOB Veselice1978MV1800:47:33,0000:09:06,0061
2066Klepalová KamilaPerunteam Blansko1996Ž300:48:07,0000:09:40,0036
2179Martínek JanSC Ráječko1972MV1900:48:30,0000:10:03,0060
2246Fabiánek JanObčerstvení Veselice1991M600:49:05,0000:10:38,0059
2362Závodná PavlaNiva2000Ž400:49:30,0000:11:03,00x
2450Kakáčová JanaElite Sport Max Training Blansko1971ŽV1100:49:52,0000:11:25,0033
2510Zoubek KarelVanovice1960MV2500:50:02,0000:11:35,0058
2659Macura JanHorizont Kola Novák Blansko1972MV11000:50:06,0000:11:39,0057
2774Odehnal TomášBoskovice1968MV2600:50:27,0000:12:00,0056
284Zemánek MiroslavBořitov1979M700:50:34,0000:12:07,0055
2975Manoušek IvoBlansko1974MV11100:50:43,0000:12:16,0054
3078Kellner OndřejSlavkov1983M800:50:59,0000:12:32,00x
3180Ambros JiříSlatinice1975MV11200:51:08,0000:12:41,00x
3243Zavadil PavelAT&T1988M900:51:31,0000:13:04,00x
3312Buš JiříRájec-Jestřebí1994M1000:51:48,0000:13:21,0053
3472Vrána FilipJundrov1976MV11300:51:54,0000:13:27,00x
3551Ondroušková IvanaBlansko1970ŽV1200:51:57,0000:13:30,0031
3657Münster LiborBlansko1966MV2700:52:07,0000:13:40,0052
375Mořický LukášNesovice1983M1100:52:12,0000:13:45,00x
3861Hromek JiříFENYX Adamov1960MV2800:53:12,0000:14:45,0051
3971Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3100:53:30,0000:15:03,0050
4025Krušinová AndreaLetovice1982Ž500:54:11,0000:15:44,0030
4139Novák PavelSuchdol1985M1200:54:29,0000:16:02,0049
4254Žejšek MartinKašpaři VM1984M1300:54:46,0000:16:19,00x
4365Šperka OldřichJedovnice1956MV3200:55:18,0000:16:51,0048
4484Novák ZdeněkHorizont Kola Novák Blansko1961MV2900:55:18,0000:16:51,0047
4577Lorenc AntonínBertík Blansko1964MV21000:55:26,0000:16:59,0046
4635Kacetl JanTěchov1981M1400:55:42,0000:17:15,0045
4741Novotný KarelBrno1991M1500:57:10,0000:18:43,00x
4837Širůčková MartinaRehacentrum Letovice1983Ž600:57:32,0000:19:05,0029
4932Fabiánek FilipOB Veselice1997M1600:57:52,0000:19:25,0044
5011Buš RomanRájec1965MV21100:58:03,0000:19:36,0043
5128Žákovská Alenahorizont Blansko1962ŽV2100:58:21,0000:19:54,0028
5234Hlaváč LiborBrno Borci Zdar!1978MV11400:58:40,0000:20:13,00x
5363Polášková MartinaBlansko1973ŽV1300:58:56,0000:20:29,0027
5442Petřek ZdenekSokol Bohuňovice1958MV3301:00:01,0000:21:34,00x
5556Jalová MargitaElite Sport Boskovice1954ŽV2201:00:33,0000:22:06,0026
5640Petržela LukášSkalice1983M1701:00:47,0000:22:20,0042
5714Jančík PetrUnín 621994M1801:00:53,0000:22:26,00x
5818Kobeda LubomirHolubice1975MV11501:01:38,0000:23:11,00x
5915Kukla JanTelnice1991M1901:03:46,0000:25:19,00x
6060Daněk MilanHorizont kola Novák Blansko1962MV21201:04:29,0000:26:02,0041
6158Medek JiříČerná Hora1978MV11601:04:40,0000:26:13,0040
6226Kuběna VítRáječko1977MV11701:05:31,0000:27:04,0039
6385Palátová VeronikaBlansko1981Ž701:05:52,0000:27:25,0025
6464Sobotková IrenaMacháček a spol.1980Ž801:06:41,0000:28:14,00x
6523Střítežská JolanaLelekovice1972ŽV1401:08:43,0000:30:16,00x
6649Šebková IvaBlansko1974ŽV1501:09:35,0000:31:08,0024
6727Kopecká BarboraOCR Runners Olomouc1988Ž901:09:58,0000:31:31,00x
6836Weisová BarboraElite Sport Boskovice1980Ž1001:13:29,0000:35:02,0023
6967Klepalová LenkaPerunTeam Blansko1966ŽV2301:17:02,0000:38:35,0022
7070Klepal PetrPerunTeam Blansko1966MV21301:17:02,0000:38:35,0038
7173Růžička BohuslavSC Ráječko1946MV3401:20:09,0000:41:42,0037
7268Stráník AlešBlansko1950MV3501:26:55,0000:48:28,0036
7369Krejčiříková KateřinaSvatá Kateřina1972ŽV1601:26:57,0000:48:30,0021
7424Hrubý MilanBlansko1938MV3601:31:56,0000:53:29,0035


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:16.06.2018
Polojasno   LesempolemTrať:5000 m
24°C   Katerogie: junioři, příchozí5. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1D84Říha JaroslavUNI Brno/Újezd u Černé Hory1999J100:23:25,0040
2D85Jančařík TomášUNI Brno2005P100:24:20,0000:00:55,00x
330Haasová RadkaMoravec team1974P200:32:17,0000:08:52,00-
452Charvátová LenkaAdamov1977P300:32:37,0000:09:12,00-
553Šamonilová EvaHorizont Blansko1979P400:32:38,0000:09:13,00-
645Hamadová IvanaBílovice nad Svitavou1979P500:36:57,0000:13:32,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:16.06.2018
Polojasno   LesempolemTrať:1350 m
24°C   Katerogie: mladší a starší, žáci a žákyně5. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1D76Dobrovský MichalBiatlon Blansko2004ŽciS100:05:51,0040
2D79Charvát MatyášElite Sport Boskovice2005ŽciM100:05:55,0000:00:04,0040
3D62Kroupa KryštofAK Blansko Dvorská2005ŽciM200:05:58,0000:00:07,0036
4D14Jančařík TomášVSK UNI Brno2005ŽciM300:06:15,0000:00:24,00x
5D10Křížová ViktorieElite Sport Boskovice2006ŽkyM100:06:37,0000:00:46,0040
6D8Malits MarekASK Blansko/2004ŽciS200:06:44,0000:00:53,0036
7D82Matušková JulieASK Blansko2005ŽkyM200:06:45,0000:00:54,0036
8D77Dobrovská LucieASK BLANSKO2006ŽkyM300:06:48,0000:00:57,0033
9D74Bresser TimothyElite sport Boskovice2005ŽciM400:06:49,0000:00:58,0033
10D16Kubinová AdélaElite Sport Boskovice2004ŽkyS100:06:56,0000:01:05,0040
11D1Dvořák TomášKulířov2003ŽciS300:07:11,0000:01:20,0033
12D63Jandáková LeonaASK Blansko2006ŽkyM400:07:21,0000:01:30,0031
13D71Kovácsová AlžbětaElite Sport Boskovice2005ŽkyM500:07:46,0000:01:55,0030
14D22Daněk Štěpánhorizont Blansko2004ŽciS400:09:10,0000:03:19,0031
15D24Skořepa PetrElite Sport Boskovice2005ŽciM500:10:12,0000:04:21,0031


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:16.06.2018
Polojasno   LesempolemTrať:600 m
24°C   Katerogie: přípravka dívky5. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1D4Šamšulová MartinaElite Sport Boskovice/Letovice2007PříD100:02:03,0040
2D80Kniesová LucieAK Blansko Dvorská2007PříD200:02:04,0000:00:01,0036
3D15Jančaříková KarolínaVSK UNI Brno2008PříD300:02:05,0000:00:02,00x
4D59Rozkošná KláraBiatlon Blansko2007PříD400:02:09,0000:00:06,0033
5D81Králová EmaAK Blansko Dvorská2008PříD500:02:18,0000:00:15,0031
6D61Kroupová BarboraAK Blansko Dvorská2008PříD600:02:31,0000:00:28,0030
7D12Prunerová KláraPraha2008PříD700:02:33,0000:00:30,00x
8D60Václavová KláraSvitávka2008PříD800:02:44,0000:00:41,0029
9D67Kaňová BarboraLipovec2007PříD900:02:45,0000:00:42,0028
10D41Vybíhalová NikolaOB Veselice2007PříD1000:03:01,0000:00:58,0027


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:16.06.2018
Polojasno   LesempolemTrať:600 m
24°C   Katerogie: přípravka hoši5. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1D2Ellinger DenisASK Blansko2007PříCh100:02:03,0040
2D25Worbis RadimKotvrdovice, Kotvrdovice2007PříCh200:02:07,0000:00:04,0036
3D5Šafránek JáchymDoubravice/Elite Sport Boskovice2007PříCh300:02:08,0000:00:05,0033
4D78Zouhar JanKotvrdovice2007PříCh400:02:12,0000:00:09,0031
5D19Krušina DanielLetovice2007PříCh500:02:21,0000:00:18,0030
6D75Kleb JiřKotvrdovice2008PříCh600:02:37,0000:00:34,0029
7D7Malits RadekASK Blansko /2008PříCh700:03:29,0000:01:26,0028


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:16.06.2018
Polojasno   LesempolemTrať:200 m
24°C   Katerogie: svišti dívky5. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1D65Jandáková ZuzanaASK Blansko2009STIh100:00:32,00x
2D11Meluzínová NelaElite Sport Boskovice2009STIh200:00:33,0000:00:01,00x
3D66Hegedüšová SimonaElite sport Boskovice2009STIh300:00:33,0000:00:01,00x
4D72Zukalová LindaAtletika Blansko2009STIh400:00:36,0000:00:04,00x
5D17Kriklová LenkaJaroměřice2010STIh500:00:37,0000:00:05,00x
6D9Horská NikolaOB Veselice2010STIh600:00:37,0000:00:05,00x
7D6Šafránková AnnaDoubravice nad Svitavou2010STIh700:00:38,0000:00:06,00x
8D48Juračková KarolínaAK Blansko Dvorská2009STIh800:00:38,0000:00:06,00x
9D29Sotolářová BarboraOB Veselice2009STIh900:00:39,0000:00:07,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:16.06.2018
Polojasno   LesempolemTrať:200 m
24°C   Katerogie: svišti hoši5. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1D21Dostál DominikElite Sport Boskovice2009STIk100:00:29,00x
2D58Rozkošný JakubLelekovice - biatlon2009STIk200:00:29,0000:00:00,00x
3D73Lachman VojtěchLetovice2009STIk300:00:30,0000:00:01,00x
4D49Korgo VojtěchSPORT MAX TRAINING JAN KOHUT BLANSKO2009STIk400:00:30,0000:00:01,00x
5D3Ellinger ŠimonASK Blansko2009STIk500:00:31,0000:00:02,00x
6D35Kovařík DanielKlepačov2010STIk600:00:32,0000:00:03,00x
7D18Řehák ŠimonAtletika Boskovice2010STIk700:00:33,0000:00:04,00x
8D69Hrnčíř TadeášŘícmanice2010STIk800:00:35,0000:00:06,00x
9D46Martínek TomášTěchov2010STIk900:00:37,0000:00:08,00x
10D34Jarůšek AlexVeselice2010STIk1000:00:38,0000:00:09,00x
11D37Ondroušek PetrOB Veselice2009STIk1100:00:39,0000:00:10,00x
12D20Krušina AdamLetovice2009STIk1200:00:41,0000:00:12,00x
13D33Kala DavidOstrov u Macochy2010STIk1300:00:49,0000:00:20,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:16.06.2018
Polojasno   LesempolemTrať:100 m
24°C   Katerogie: svištíci dívky5. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1D23Skořepová SofieElite Sport Boskovice2011SVCh100:00:17,00x
2D26Černá AdélaBlansko2011SVCh200:00:19,0000:00:02,00x
3D42Vybíhalová DenisaOB Veselice2012SVCh300:00:19,0000:00:02,00x
4D57Rozkošná ErikaLelekovice2011SVCh400:00:21,0000:00:04,00x
5D43Suchá EmaOlomučany2012SVCh500:00:22,0000:00:05,00x
6D70Weisová AmálieOlešnice2011SVCh600:00:24,0000:00:07,00x
7D36Kovaříková AnitaKlepačov2013SVCh700:00:24,0000:00:07,00x
8D68Hrnčířová VenušeŘícmanice2012SVCh800:00:25,0000:00:08,00x
9D54Kacetlová SimonaTěchov2014SVCh900:00:26,0000:00:09,00x
10D45Šamonilová BělaHorizont Blansko2013SVCh1000:00:28,0000:00:11,00x
11D44Šamonilová RiaHorizont Blansko2015SVCh1100:00:33,0000:00:16,00x
12D32Novotná AlžbětaVeselice2015SVCh1200:00:35,0000:00:18,00x
13D38Ondroušková EvaOB Veselice2017SVCh1300:00:38,0000:00:21,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:16.06.2018
Polojasno   LesempolemTrať:100 m
24°C   Katerogie: svištíci hoši5. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1D47Martínek LukášTěchov2012SVCk100:00:18,00x
2D53Kacetl RichardTěchov2011SVCk200:00:18,0000:00:00,00x
3D50Korgo MatoušSPORT MAX TRAINING JAN KOHUT BLANSKO2011SVCk300:00:18,0000:00:00,00x
4D13Pruner MatyášPraha2011SVCk400:00:18,0000:00:00,00x
5D28Sotolář AdamOB Veselice2011SVCk500:00:19,0000:00:01,00x
6D27Černý OndřejBlansko2013SVCk600:00:20,0000:00:02,00x
7D56Hlouška FilipSvitávka2012SVCk700:00:20,0000:00:02,00x
8D39Ondroušek FelixOB Veselice2012SVCk800:00:20,0000:00:02,00x
9D55Krikl TomášJaroměřice2012SVCk900:00:21,0000:00:03,00x
10D51Felšöci MarekBrno Borci Zdar!2013SVCk1000:00:22,0000:00:04,00x
11D31Novotný JanNové Dvory2014SVCk1100:00:23,0000:00:05,00x
12D30Novák MaxSuchdol2014SVCk1200:00:23,0000:00:05,00x
13D52Hlaváč RadimBrno Borci Zdar!2015SVCk1300:00:25,0000:00:07,00x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:17.10.2018
© Malin 2015-18