O kresníB ěžeckáL iga  2018
Přichází říjen a další závodění s OBL

Přichází říjen a další závodění s OBL

23. 9. 2018 Kunštát, Rudice a Hořice - Léto nám uběhlo jako...

Běžecké září začneme ve Vískách a uzavřeme u Hraběnky

Běžecké září začneme ve Vískách a uzavřeme u Hraběnky

22. 8. 2018 Vísky, Petrovice, Sloup a Blansko – Teplotně velice...

Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

15. 7. 2018 Okrouhlá – Když se v běžeckých kruzích řekne...

Je tu čas letního odpočinku, ale v červenci se s OBL stále běhá

Je tu čas letního odpočinku, ale v červenci se s OBL stále běhá

24. června 2018 – Lomnice, Skalní Mlýn, Okrouhlá....

Vítězové Lesempolem na kolotoč, všichni na festival ...

Vítězové Lesempolem na kolotoč, všichni na festival ...

1. 6. 2018 Veselice Tradiční  jízdu vítězů na...

  • Přichází říjen a další závodění s OBL

  • Běžecké září začneme ve Vískách a uzavřeme u Hraběnky

  • Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

  • Je tu čas letního odpočinku, ale v červenci se s OBL stále běhá

  • Vítězové Lesempolem na kolotoč, všichni na festival ...

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:02.06.2018
Slunečno   Svitava kros o putovní pohár mikroregionu SvitavaTrať:8500 m
28°C   Katerogie: muži/ ženy/ junioři/ juniorky10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
115Říha JaroslavUNI Brno Újezd u ČH1999J100:30:56,0040
250Klopec AlešBlansko1978MV1100:31:11,0000:00:15,0080
33Tichák JiříRSFK 1981M100:31:56,0000:01:00,00x
439Dvořácek JiříBlansko1962MV2100:32:05,0000:01:09,0076
57Jančík TomášElite sport Boskovice1972MV1200:32:10,0000:01:14,0073
64Vencbauer PavelPředklášteří1978MV1300:32:14,0000:01:18,00x
737Huťka JiříBořitov / Brno1991M200:32:21,0000:01:25,0071
856Škvařil JanBlansko1973MV1400:33:28,0000:02:32,0070
945Buš OndřejRáječko1985M300:33:34,0000:02:38,0069
1038Šperka MartinMinerva Boskovice1970MV1500:33:38,0000:02:42,0068
1128Derka RadimPřerov1991M400:34:12,0000:03:16,00x
1251Krška MichalBlansko1984M500:34:29,0000:03:33,0067
1342Kalaš RudolfBoskovice1971MV1600:34:37,0000:03:41,0066
1430Macura JanHorizont kola n. Bl.1972MV1700:35:05,0000:04:09,0065
158Klepalová KamilaPerun Team Blansko1996Ž100:35:18,0000:04:22,0040
1644Kinc PavelVF Sport Team ČH1974MV1800:35:32,0000:04:36,0064
1755Hájek IvošDoubravice1961MV2200:35:44,0000:04:48,0063
181Haresta PetrVF sport 1986M600:36:14,0000:05:18,0062
1946Marek SamuelElite sport Boskovice2002J200:36:34,0000:05:38,0036
2048Široký StanislavBlansko2001J300:37:00,0000:06:04,0033
2135Horský RadekOB Veselice1978MV1900:37:11,0000:06:15,0061
2221Zemánek MiroslavBořitov1979M700:37:31,0000:06:35,0060
2318Ondroušková IvanaBlansko1970ŽV1100:38:57,0000:08:01,0036
2433Hrůza VladimírBoskovice1960MV2300:39:23,0000:08:27,0059
2553Buš JiříRájec-Jestřebí1994M800:39:29,0000:08:33,0058
2643Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3100:39:40,0000:08:44,0057
2729Münster LiborBlansko1966MV2400:39:53,0000:08:57,0056
2820Vránek DavidBrno1978MV11000:40:12,0000:09:16,00x
2913Hynštová MarieAK Drnovice1957ŽV2100:40:24,0000:09:28,00x
3041Landa JaroslavMinerva Boskovice1957MV3200:40:33,0000:09:37,0055
3154Buš RomanRájec-Jestřebí1965MV2500:40:41,0000:09:45,0054
3225Šmatera PetrKuštát1961MV2600:40:49,0000:09:53,0053
3349Šperka OldřichJedovnice1956MV3300:41:15,0000:10:19,0052
345Bedan PetrSpešov1973MV11100:41:25,0000:10:29,0051
3557Hájek TomášDoubravice1987M900:41:31,0000:10:35,0050
3614Krušinová AndreaLetovice1982Ž200:41:34,0000:10:38,0033
3747Petržela LukášSkalice1983M1000:43:08,0000:12:12,0049
3836Petr KamilTJ Sokol Letovice1978MV11200:43:40,0000:12:44,0048
3924Polášková MartinaBlansko1973ŽV1200:43:55,0000:12:59,0031
402Filipiová AndreaAuto RZ Boskovice1981Ž300:43:59,0000:13:03,0030
4117Obůrka AdamKuřim1991M1100:44:10,0000:13:14,00x
4210Kuběnová PetraDoubravice1987Ž400:44:18,0000:13:22,0029
4316Obůrková VeronikaKuřim1990Ž500:46:49,0000:15:53,00x
4431Tesařová JitkaRBK Blansko1964ŽV2200:48:17,0000:17:21,0028
4532Votýpková AliceKuřim1971ŽV1300:50:20,0000:19:24,00x
4612Markel RomanBoskovice1975MV11300:51:47,0000:20:51,0047
4722Střítežská JolanaLelekovice1972ŽV1400:53:08,0000:22:12,00x
4819Vinkler JakubKuřim1990M1200:54:48,0000:23:52,00x
4923Stráník AlešBlansko1950MV3400:59:02,0000:28:06,0046
5011Klepalová LenkaPerun Team Blansko1966ŽV2300:59:06,0000:28:10,0027
519Klepal PetrPerun Team Blansko1966MV2700:59:07,0000:28:11,0045
5234Katz PetraKuřim1977ŽV1500:59:45,0000:28:49,00x
5326Krejčiříková KateřinaSvatá Kateřina1972ŽV1601:01:18,0000:30:22,0026
5427Skoták JiříLemra team1964MV2801:01:20,0000:30:24,00x
5552Růžička BohuslavRáječko1946MV3501:03:48,0000:32:52,0044
566Hrubý MilanBlansko1938MV3601:11:14,0000:40:18,0043


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:02.06.2018
Slunečno   Svitava kros o putovní pohár mikroregionu SvitavaTrať:2000 m
28°C   Katerogie: starší žáci10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
167Berka PavelKlepačov2004100:09:01,0040
215Malits MarekASK Blansko2004200:09:21,0000:00:20,0036
368Zourek DavidBlansko2003300:09:30,0000:00:29,0033
465Dvořák TomášKulířov2003400:09:54,0000:00:53,0031


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:02.06.2018
Slunečno   Svitava kros o putovní pohár mikroregionu SvitavaTrať:1400 m
28°C   Katerogie: starší žákyně10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
158Štoudková PavlaASK Blansko Doubravice2003100:07:42,0040
266Kubinová AdélaElite sport Boskovice2004200:08:23,0000:00:41,0036


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:02.06.2018
Slunečno   Svitava kros o putovní pohár mikroregionu SvitavaTrať:1000 m
28°C   Katerogie: mladší žáci10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
162Zouhar TadeášACT Lerak Blansko2005100:04:04,0040


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:02.06.2018
Slunečno   Svitava kros o putovní pohár mikroregionu SvitavaTrať:800 m
28°C   Katerogie: mladší žákyně10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
120Křížová ViktorieElite sport Boskovice2006100:03:13,0040
253Matušková JulieASK Blansko2005200:03:22,0000:00:09,0036
330Jandáková LeonaASK Blansko2006300:03:42,0000:00:29,0033


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:02.06.2018
Slunečno   Svitava kros o putovní pohár mikroregionu SvitavaTrať:400 m
28°C   Katerogie: přípravka chlapci10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
134Ellinger DenisASK Blansko2007100:01:26,0040
256Lát DušanAK Blansko Dvorská2007200:01:28,0000:00:02,0036
357Pernica AdamAK Blansko Dvorská2007300:01:29,0000:00:03,0033
426Tomášek MartinAK Blansko Dvorská2008400:01:30,0000:00:04,0031
559Škvařil HynekAK Blansko Dvorská2008500:01:34,0000:00:08,0030
640Tichák AdamBrno2007600:01:34,0100:00:08,01x
713Malits RadekASK Blansko2008700:01:38,0000:00:12,0029
83Šafránek JáchymElite sport Boskovice2007800:01:39,0000:00:13,0028
963Krušina DanielLetovice2007900:01:48,0000:00:22,0027
1060Štěpánek AdamDoubravice20081000:01:50,0000:00:24,0026


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:02.06.2018
Slunečno   Svitava kros o putovní pohár mikroregionu SvitavaTrať:400 m
28°C   Katerogie: přípravka dívky10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
131Šamšulová MartinaElite sport Boskovice2007100:01:29,0040
250Kniesová LucieAK Blansko Dvorská2007200:01:30,0000:00:01,0036
352Králová EmaAK Blansko Dvorská2008300:01:32,0000:00:03,0033
48Heřmanová LucieSokol Bílovice2007400:01:33,0000:00:04,00x
545Petečelová ValentinaDoubravice2008500:01:35,0000:00:06,0031
64Kaňová BarboraElite sport Boskovice2007600:01:42,0000:00:13,0030
75Marešová TamaraŠAK Židllochovice 2008700:01:43,0000:00:14,00x
822Schoříková SáraDoubravice2008800:01:46,0000:00:17,0029
942Novotná TerezaŽďár2008900:01:48,0000:00:19,0028


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:02.06.2018
Slunečno   Svitava kros o putovní pohár mikroregionu SvitavaTrať:200 m
28°C   Katerogie: přípravky ml. dívky10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
128Jandáková ZuzanaASK Blansko200941100:00:41,00x
247Šperková AnnaElite sport Boskovice200943100:00:43,0000:00:02,00x
332Meluzínová NelaElite sport Boskovice200944100:00:44,0000:00:03,00x
410Procházková LibušeDoubravice200946100:00:46,0000:00:05,00x
551Krechlerová LindaBlansko200947100:00:47,0000:00:06,00x
638Alexová LenkaDoubravice201048100:00:48,0000:00:07,00x
72Šafránková AnnaDoubravice201049100:00:49,0000:00:08,00x
861Kristýnová Obora200950100:00:50,0000:00:09,00x
955Juračková KarolínaAK blansko dvorská200952100:00:52,0000:00:11,00x
1012Šimáková NikolaDoubravice201053100:00:53,0000:00:12,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:02.06.2018
Slunečno   Svitava kros o putovní pohár mikroregionu SvitavaTrať:200 m
28°C   Katerogie: přípravka ml. chlapci10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
135Ellinger ŠimonASK Blansko2009100:00:40,00x
216Korgo VojtěchZš Erbenova2009200:00:41,0000:00:01,00x
349Mikulášek Jonáš2009300:00:42,0000:00:02,00x
425Šváb AdrianACT LERAK Blansko2009400:00:42,0000:00:02,00x
539Tichák JiříBrno2010500:00:44,0000:00:04,00x
664Krušina AdamLetovice2009600:00:53,0000:00:13,00x
721Šustáček MirekElite sport Boskovice2010700:00:57,0000:00:17,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:02.06.2018
Slunečno   Svitava kros o putovní pohár mikroregionu SvitavaTrať:100 m
28°C   Katerogie: chlapci/ dívky do 7 let10. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
16Marešová NellaŠAK Židlochovice2011dívky1x
233Kacetl RichardTěchov2011chlapci1x
319Korgo MatoušBlansko2011chlapci2x
448Babičková LadaAK Blansko dvorská2011dívky2x
51Kuběnová AnnaDoubravice2011dívky3x
617Flek TomášRájec2011chlapci3x
718Fleková MichaelaRájec2013dívky4x
823Šváb SebastianACT Lerak Blansko2013chlapci4x
911Hájek MatějDoubravice2011chlapci5x
1036Kacetlová SimonaTěchov2014dívky5x
117Kamená ElenaDoubravice2013dívky6x
1237Tichák DanielBrno2014chlapci6x
1329Křivánek MichaelPetrovice2014chlapci7x
1443Sáňková MarkétaDoubravice2014dívky7x
1527Haresta JakubRájec2015chlapci8x
1644Brantalíková KláraKlemov2014dívky8x
1746Součková AdélaDoubravice2014dívky9x
1814Hájková MichaelaDoubravice2014dívky10x
1924Kuběnová ŽanetaDoubravice2014dívky11x
2054Králová BarboraAK Blansko dvorská2015dívky12x
2141Ždánská InaAuto RZ boskovice2015dívky13x
229Floková JulieDoubravice2016dívky14x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:17.10.2018
© Malin 2015-18