O kresníB ěžeckáL iga  2018
Mikulášská Okrouhlá a Hraběnčiny Petrovice zvou do finále OBL

Mikulášská Okrouhlá a Hraběnčiny Petrovice zvou do finále OBL

19. 11. 2018 Okrouhlá, Petrovice – Je to až neuvěřitelné jak ten...

GRENA BĚH – dvacátý ročník běhu do vrchu

GRENA BĚH – dvacátý ročník běhu do vrchu

V tomhle běhu však nejde pouze o stupně vítězů a rekordy, ale je to test...

Komu letos připlují kapříci v Jedovnicích?

Komu letos připlují kapříci v Jedovnicích?

2. 11. 2018 Jedovnice – Rybník Olšovec i Dýmák byly...

Ceny pro zlaté mládežníky jsou tu!

Ceny pro zlaté mládežníky jsou tu!

28. 10. 2018 Blansko - Ještě tři závody nám zbývají v...

Přichází říjen a další závodění s OBL

Přichází říjen a další závodění s OBL

23. 9. 2018 Kunštát, Rudice a Hořice - Léto nám uběhlo jako...

  • Mikulášská Okrouhlá a Hraběnčiny Petrovice zvou do finále OBL

  • GRENA BĚH – dvacátý ročník běhu do vrchu

  • Komu letos připlují kapříci v Jedovnicích?

  • Ceny pro zlaté mládežníky jsou tu!

  • Přichází říjen a další závodění s OBL

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2018
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:9200 m
22°C   Katerogie: muži60. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1163Kohut JanBlansko1985M100:33:21,0080
218Zháňal JanSK Žabovřesky Brno1987M200:34:14,0000:00:53,00x
352Hirš OtakarSK Žabovřesky Brno1998M300:34:34,0000:01:13,00x
4156Grün VojtěchElite Sport Boskovice1992M400:34:52,0000:01:31,0076
5165Suk LadislavVSK Univerzita Brno1983M500:34:53,0000:01:32,00x
624Široký StanislavAK Blansko Dvorská1977MV1100:35:53,0000:02:32,0073
7155Černý ZdeněkTJ Nové Město na Moravě1985M600:36:10,0000:02:49,00x
8129Barbořík JanBlansko / Elite Sport Max Team1983M700:36:15,0000:02:54,0071
9170Karlík PetrTriski klub Márovky - Blansko1982M800:36:30,0000:03:09,0070
10161Klopec AlešBlansko1978MV1200:36:38,0000:03:17,0069
1111Kotyza PetrVSK UNIVERZITA BRNO1970MV1300:36:54,0000:03:33,00x
1265Jančík TomášElite Sport Boskovice1972MV1400:37:34,0000:04:13,0068
131Karásek AntonínRSFK / Černá Hora1982M900:37:39,0000:04:18,0067
1478Šerák MartinSokol Bílovice nad Svitavou1978MV1500:38:10,0000:04:49,00x
1581Šperka MartinMinerva Boskovice1970MV1600:38:14,0000:04:53,0066
1634Mokrý StanislavSK Žabovřesky Brno1992M1000:38:26,0000:05:05,00x
1780Konečný LiborKuřim1971MV1700:38:40,0000:05:19,00x
1863Grün GustavAC Okrouhlá1968MV2100:39:24,0000:06:03,0065
1984Buš OndřejRáječko1985M1100:39:45,0000:06:24,0064
20123Kolář RichardTri Lamy Brno1976MV1800:39:46,0000:06:25,00x
2174Weis JosefElite Sport Boskovice1974MV1900:39:49,0000:06:28,0063
2276Kuchař JanBlansko1980M1200:39:57,0000:06:36,0062
2337Škvařil JanBlansko1973MV11000:40:22,0000:07:01,0061
2457Konečný AlešPASSYTEAM1988M1300:40:28,0000:07:07,00x
25158Potůček JiříFIT plus Blansko1988M1400:40:33,0000:07:12,0060
26162Spáčil LeopoldNOVATOP LAPIERRE/Letovice1959MV2200:40:44,0000:07:23,0059
27169Kalaš RudolfInvalidovna Boskovice1971MV11100:40:44,0000:07:23,0058
2870Kinc PavelVF Sport Team Černá Hora1974MV11200:41:05,0000:07:44,0057
2975Čuhel JiříSK Křtěnov1958MV3100:41:18,0000:07:57,0056
3032Jančařík PetrAAC Brno1968MV2300:41:26,0000:08:05,00x
3172Kuchař LukášCyklo plus Rájec1976MV11300:41:47,0000:08:26,0055
328Svoboda LeošBIATLON BLANSKO1976MV11400:42:12,0000:08:51,0054
3386Macura JanHorizont Kola Novák Blansko1972MV11500:42:47,0000:09:26,0053
3479Zemánek MiroslavBořitov1979M1500:43:04,0000:09:43,0052
3564Matěna VladimírVZS Blansko1959MV2400:43:45,0000:10:24,0051
36164Bednář ZbyněkTišnov1973MV11600:43:56,0000:10:35,00x
3771Plechatý MarekMedlánky1973MV11700:44:11,0000:10:50,00x
3887Ševčík DavidTišnov1977MV11800:44:25,0000:11:04,00x
3916Kubíček JiříMattoni freerun Zlín1991M1600:45:29,0000:12:08,00x
4069Novosad OndřejCetkovice1997M1700:45:33,0000:12:12,0050
4190Buš JiříRájec-Jestřebí1994M1800:45:52,0000:12:31,0049
4282Landa JaroslavMinerva Boskovice1957MV3200:45:55,0000:12:34,0048
4312Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3300:46:05,0000:12:44,0047
4461Hrůza VladimírBrno1960MV2500:46:14,0000:12:53,00x
4567Münster LiborBlansko1966MV2600:46:18,0000:12:57,0046
46168Janík MartinSK Meteor Brno1981M1900:46:40,0000:13:19,00x
4723Janáček PetrBrno1980M2000:46:52,0000:13:31,00x
4888Nedvěd MartinBlansko1983M2100:46:52,0000:13:31,0045
4933Mokrý JanKOB alfa Brno1966MV2700:47:26,0000:14:05,00x
5068Šamonil PetrRájec - Jestřebí1962MV2800:47:43,0000:14:22,0044
51159Konečný TomášOlomučany1970MV11900:47:56,0000:14:35,0043
52149Patloka IvoBoskovice1979M2200:48:14,0000:14:53,0042
53167Balák MartinBruslárna.cz1970MV12000:49:25,0000:16:04,00x
5483Bubeník RadekČerná Hora1974MV12100:49:51,0000:16:30,0041
5585Lorenc AntonínBlansko1964MV2900:50:01,0000:16:40,0040
5627Bařina JiříVF Team Černá Hora1981M2300:50:17,0000:16:56,0039
5722Dvořák DavidBrno1976MV12200:51:16,0000:17:55,00x
587Ždánský ZbyněkAUTORZ1977MV12300:51:29,0000:18:08,0038
59157Boháč JiříBehejBrno.com1954MV3400:51:59,0000:18:38,00x
6089Buš RomanRájec1965MV21000:52:20,0000:18:59,0037
6177Petr KamilTJ Sokol Letovice1978MV12400:52:40,0000:19:19,0036
6214Daněk MilanHotizont kola Novák Blansko1962MV21100:53:56,0000:20:35,0035
6343Odehnal JiříChlapi Černá Hora1975MV12500:54:14,0000:20:53,0034
64147Brychta VlastimilIKMF Blansko1982M2400:54:25,0000:21:04,0033
6545Luksch AlešTJ Sokol Černá Hora1973MV12600:55:03,0000:21:42,0032
66166Frýdek PavelTJ Sokol Černá Hora1973MV12700:56:29,0000:23:08,0031
67152Harasim RonaldPerun team Blansko1994M2500:58:06,0000:24:45,0030
6842Medek JiříČerná Hora1978MV12801:01:44,0000:28:23,0029
695Burget AlešČerná Hora1977MV12901:03:01,0000:29:40,0028
7073Růžička BohuslavSC Ráječko1946MV3501:09:55,0000:36:34,0027
DNF153Bokůvka TomášJedovnice1990M-DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2018
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:4600 m
22°C   Katerogie: ženy,junioři/ky,dorostenci/ky60. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
117Kotyza DanielVSK UNIVERZITA BRNO2000Jři100:16:33,00x
2148Říha JaroslavUNI Brno/Újezd u Černé Hory1999Jři200:17:11,0000:00:38,0040
353Coufal JáchymSK Žabovřesky Brno2002Jři300:17:27,0000:00:54,00x
436Tlamka FilipElite Sport Maxtraning362002Jři400:17:57,0000:01:24,0036
520Urbánek AdamSK Žabovřesky Brno2003Jři500:18:33,0000:02:00,00x
615Marek SamuelElite Sport Boskovice2002Jři600:18:39,0000:02:06,0033
731Jančaříková LenkaAAC Brno1970ŽV1100:18:49,0000:02:16,00x
840Kopřivová BarboraSokol Přísnotice1993Ž100:18:59,0000:02:26,00x
944Chaloupka MilanVSK Univerzita Brno2002Jři700:19:25,0000:02:52,00x
1013Široký StanislavBlansko2001Jři800:19:49,0000:03:16,0031
11151Klepalová KamilaPerun team Blansko1996Ž200:19:51,0000:03:18,0040
1266Třetina MartinČerná Hora2002Jři900:19:51,0000:03:18,0030
1339Tesařová MarkétaSK Žabovřesky Brno1994Ž300:20:11,0000:03:38,00x
1419Zháňalová BarboraSK Žabovřesky Brno1993Ž400:20:24,0000:03:51,00x
1529Švancarová KateřinaSK Skol Brno2002Jky100:20:34,0000:04:01,00x
1662Koudelková DagmarASK Blansko1991Ž500:20:46,0000:04:13,0036
173Žáčková EvaČerná Hora1994Ž600:20:51,0000:04:18,0033
1828Kala JakubSK Skol Brno2002Jři1000:20:55,0000:04:22,00x
1938Charvátová TerezaElite Sport Boskovice2002Jky200:20:59,0000:04:26,0040
2021Butorová LenkaExtra Brno1980Ž700:21:28,0000:04:55,00x
2148Doležalová DagmarVSK Univerzita Brno2001Jky300:21:33,0000:05:00,00x
2230Kalová JitkaSK Skol Brno1973ŽV1200:21:38,0000:05:05,00x
2351Horňová AdrianaElite Sport Boskovice2000Jky400:22:16,0000:05:43,0036
242Rocher AdrianaČerná Hora1979Ž800:22:41,0000:06:08,0031
2546Širůčková MartinaDolní Loučky1983Ž900:23:06,0000:06:33,00x
2650Koutná LenkaSRTG Blansko1988Ž1000:23:19,0000:06:46,0030
279Krušinová AndreaLetovice1982Ž1100:23:20,0000:06:47,0029
2856Barboříková LenkaSVVAT Blansko1986Ž1200:23:23,0000:06:50,0028
2941Žákovská AlenaHorizont Blansko1962ŽV2100:23:27,0000:06:54,0027
30150Patloková SimonaBoskovice1979Ž1300:23:39,0000:07:06,0026
3125Derková JanaBrno1971ŽV1300:24:21,0000:07:48,00x
326Filipiová AndreaAUTORZ1981Ž1400:24:26,0000:07:53,0025
3355Jirkovská VeronikaExtra Brno1989Ž1500:25:17,0000:08:44,00x
3460Tesařová JitkaRBK Blansko1964ŽV2200:25:25,0000:08:52,0024
3554Jalová MargitaElite Sport Boskovice1954ŽV2300:25:36,0000:09:03,0023
3635Klimešová IvanaBlansko1978ŽV1400:25:57,0000:09:24,0022
3747Liberová BarboraBoskovice1972ŽV1500:26:12,0000:09:39,0021
384Holcnerová JanaŽeny Černá Hora1976ŽV1600:26:55,0000:10:22,0020
3949Řehořová MarcelaČerná Hora1977ŽV1700:27:22,0000:10:49,0019
4026Weisová BarboraELITE SPORT BOSKOVICE1980Ž1600:27:56,0000:11:23,0018
41160Konečná EvaOlomučany1974ŽV1800:28:26,0000:11:53,0017
42154Stejskalová DanaJedovnice1993Ž1700:28:56,0000:12:23,0016
4310Stejskalová AndreaPodlesí1975ŽV1900:29:29,0000:12:56,00x
44146Škvařilová RadkaVysočany1991Ž1800:31:25,0000:14:52,0015
4558Klepalová LenkaPerun team Blansko1966ŽV2400:33:04,0000:16:31,0014


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2018
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:2300 m
22°C   Katerogie: starší žáci60. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1Z234Kolář Martinbiatlon Blansko2003SŽm100:08:45,0040
2Z232Berka PavelKlepačov2004SŽm200:09:00,0000:00:15,0036
3Z136Komárek TomášAct leraK2004SŽm300:09:02,0000:00:17,0033
4Z170Kala FilipSK Sokol Brno2004SŽm400:09:27,0000:00:42,00x
5Z236Svoboda LukášASK Šosůvka2003SŽm500:10:06,0000:01:21,0031
6Z147Malits MarekASK Blansko2004SŽm600:10:08,0000:01:23,0030
7Z190Kostruh JanVSK Univerzita Brno2004SŽm700:10:16,0000:01:31,00x
8Z197Zourek DavidBlansko2003SŽm800:10:18,0000:01:33,0029
9Z133Dankovský MatyášAK Blansko Dvorská2004SŽm900:10:35,0000:01:50,0028
10Z115Dvořák TomášKulířov2003SŽm1000:11:04,0000:02:19,0027
11Z238Daněk ŠtěpánHorizont Blansko2004SŽm1100:14:06,0000:05:21,0026


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2018
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:1650 m
22°C   Katerogie: starší žákyně60. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1Z192Svobodová BarboraVSK Univerzita Brno2004SŽz100:05:53,00x
2Z194Kielarová HanaSokol Bílovice nad Svitavou2003SŽz200:05:53,0000:00:00,00x
3Z182Pijáková TerezaVSK Univerzita Brno2004SŽz300:06:17,0000:00:24,00x
4Z144Kubinová AdélaElite Sport Boskovice2004SŽz400:06:52,0000:00:59,0040
5Z230Tobiášová LucieElite Sport Boskovice2004SŽz500:07:00,0000:01:07,0036
6Z117Škvařilová StelaAK Blansko Dvorská2004SŽz600:07:01,0000:01:08,0033
7Z191Široká EliškaAK Blansko Dvorská2004SŽz700:07:02,0000:01:09,0031
8Z233Kaeser ViktoriaZbrojovka Brno2004SŽz800:07:29,0000:01:36,00x
9Z235Vrbková MagdalenaTJ sokol Černá Hora2004SŽz900:07:36,0000:01:43,0030


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2018
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:1100 m
22°C   Katerogie: mladší žáci60. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1Z151Hanek ŠtěpánŠAK Židlochovice2005MŽm100:03:47,00x
2Z141Charvát MatyášElite Sport Boskovice2005MŽm200:03:51,0000:00:04,0040
3Z152Hanek KryštofŠAK Židlochovice2005MŽm300:03:52,0000:00:05,00x
4Z200Kroupa KryštofAK Blansko Dvorská2005MŽm400:03:56,0000:00:09,0036
5Z229Zouhar TadeášACT Lerak Blansko2005MŽm500:03:57,0000:00:10,0033
6Z148Svoboda JiříBrťov2006MŽm600:04:03,0000:00:16,0031
7Z143Křížová ViktorieElite Sport Boskovice2006MŽz100:04:04,0000:00:17,0040
8Z210Jančařík TomášVSK Univerzita Brno2005MŽm700:04:07,0000:00:20,00x
9Z181Plechatý PatrikMedlánky2006MŽm800:04:08,0000:00:21,00x
10Z199Ryšávková EmmaElite Sport Maxtraning2005MŽz200:04:14,0000:00:27,0036
11Z132Jančuš VilémSpartak Slavíkovice2006MŽm900:04:26,0000:00:39,00x
12Z175Kutějová PetraTJ sokol Bílovice n. Sv.2006MŽz300:04:28,0000:00:41,00x
13Z212Foll MaximVSK Univerzita Brno2006MŽm1000:04:29,0000:00:42,00x
14Z106Burgetová NatálieČerná Hora2005MŽz400:04:39,0000:00:52,0033
15Z157Juráň JanPozořice2005MŽm1100:04:44,0000:00:57,00x
16Z214Kovácsová AlžbětaELITE SPORT BOSKOVICE2005MŽz500:04:51,0000:01:04,0031
17Z118Šťasta JáchymBrno2006MŽm1200:04:54,0000:01:07,00x
18Z211Camacho AdrianVSK Univerzita Brno2006MŽm1300:04:58,0000:01:11,00x
19Z129Hrdličková LucieVSK Univerzita Brno2006MŽz600:04:59,0000:01:12,00x
20Z100Vrbková MartaZŠ Černá Hora2006MŽz700:05:12,0000:01:25,0030
21Z139Holcnerová AdélaZŠ Černá Hora2005MŽz800:05:24,0000:01:37,0029
22Z101Harman FilipBystrc2006MŽm1400:05:24,0000:01:37,00x
23C53Šulová Nikol2005MŽm1500:05:28,0000:01:41,00x
DNFZ237Vaníček PetrZŠ Černá Hora2006MŽm-DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2018
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:900 m
22°C   Katerogie: přípravka chlapci60. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1Z177Ellinger DenisASK Blansko2007NŽm100:03:18,0040
2Z116Šťasta MaxVSK Univerzita Brno2007NŽm200:03:23,0000:00:05,00x
3Z203Suchánek AdamVSK Univerzita Brno2007NŽm300:03:24,0000:00:06,00x
4Z131Sova JakubAK TIŠNOV2007NŽm400:03:28,0000:00:10,00x
5Z231Worbis RadimKotvrdovice2007NŽm500:03:29,0000:00:11,0036
6Z153Derka JanVSK Univerzita Brno2008NŽm600:03:30,0000:00:12,00x
7Z202Kuchař JosefACT Lerak2008NŽm700:03:33,0000:00:15,0033
8Z163Vaněk TomášČerná Hora2008NŽm800:03:33,0000:00:15,0031
9Z158Rocher LukasČerná Hora2007NŽm900:03:34,0000:00:16,0030
10Z122Kassai MartinBOSKOVICE2008NŽm1000:03:34,0000:00:16,0029
11Z149Lát DušanAK Blansko Dvorská2007NŽm1100:03:35,0000:00:17,0028
12Z146Malits RadekASK Blansko2008NŽm1200:03:38,0000:00:20,0027
13Z105Dvořáček PavelČERNÁ HORA2008NŽm1300:03:40,0000:00:22,0026
14Z154Kareš JanSokol Bílovice nad Svitavou2008NŽm1400:03:41,0000:00:23,00x
15Z155Komárek JakubACT Lerak Blansko2007NŽm1500:03:41,0000:00:23,0025
16Z169Kala MartinSK Skol Brno2007NŽm1600:03:42,0000:00:24,00x
17Z164Šafránek JáchymElite Sport Boskovice2007NŽm1700:03:42,0000:00:24,0024
18Z198Škvařil HynekAK Blansko Dvorská2008NŽm1800:03:43,0000:00:25,0023
19Z159Rocher MatysČerná Hora2008NŽm1900:03:44,0000:00:26,0022
20Z161Horák LubošOkrouhlá2007NŽm2000:03:44,0000:00:26,0021
21Z189Charvát OndřejBrno2008NŽm2100:03:45,0000:00:27,00x
22Z121Kassai MichalBOSKOVICE2008NŽm2200:03:45,0000:00:27,0020
23Z184Klimeš BrunoAK Blansko Dvorská2008NŽm2300:03:48,0000:00:30,0019
24Z130Obr JakubVSK Univerzita Brno2008NŽm2400:03:50,0000:00:32,00x
25Z145Daněk LukášČerná Hora2007NŽm2500:03:52,0000:00:34,0018
26Z119Fryč MartinELITE BOSKOVICE2008NŽm2600:03:52,0000:00:34,0017
27Z102Odehnal JiříČerná Hora2008NŽm2700:04:00,0000:00:42,0016
28Z201Frýdek LukášBiatlon Blansko2008NŽm2800:04:06,0000:00:48,0015
29Z134Kaněk JanSK Skol Brno2007NŽm2900:04:16,0000:00:58,00x
30Z187Krušina DanielLetovice2007NŽm3000:04:18,0000:01:00,0014
31Z166Moris SamuelKlub Moris2008NŽm3100:04:37,0000:01:19,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2018
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:900 m
22°C   Katerogie: přípravka dívky60. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1Z138Bradáčová NikolaACT Lerak2007NŽz100:03:16,0040
2Z188Kostruhová ŠárkaVSK Univerzita Brno2007NŽz200:03:25,0000:00:09,00x
3Z196Zourková LucieAK Blansko Dvorská2007NŽz300:03:26,0000:00:10,0036
4Z183Zavřelová AdélaElit Sport Boskovice2007NŽz400:03:26,0000:00:10,0033
5Z204Jančaříková KarolínaVSK Univerzita Brno2008NŽz500:03:33,0000:00:17,00x
6Z120Šebelová SáraLusaana/ Blansko2008NŽz600:03:35,0000:00:19,0031
7Z107Burgetová SáraČerná Hora2007NŽz700:03:38,0000:00:22,0030
8Z206Suchá JulieVSK Univerzita Brno2008NŽz800:03:38,0000:00:22,00x
9Z167Mladenkova JosefinaSK Skol Brno2007NŽz900:03:39,0000:00:23,00x
10Z215Urbánková NatálieSOKOL PŘÍSNOTICE2008NŽz1000:03:42,0000:00:26,00x
11Z171Heřmanová LucieTJ sokol Bílovice n. Sv.2007NŽz1100:03:47,0000:00:31,00x
12Z176Loskotová KarolínaMoravany2008NŽz1200:03:51,0000:00:35,00x
13Z208Bajerová AnnaVSK Univerzita Brno2008NŽz1300:03:56,0000:00:40,00x
14Z228Kroupová BarboraAK Blansko Dvorská2008NŽz1400:04:00,0000:00:44,0029
15Z103Bayer Victoria2007NŽz1500:04:02,0000:00:46,00x
16Z114Marešová TamaraŠAK Židlochovice2008NŽz1600:04:04,0000:00:48,00x
17Z207Novotná JitkaVSK Univerzita Brno2008NŽz1700:04:06,0000:00:50,00x
18Z209Večeřová LindaVSK Univerzita Brno2007NŽz1800:04:12,0000:00:56,00x
19Z160Machová KarolínaČerná Hora2007NŽz1900:04:14,0000:00:58,0028
20Z156Kostrhounová ElenaČerná Hora2008NŽz2000:04:16,0000:01:00,0027
21Z205Knötigová VendulaVSK Univerzita Brno2008NŽz2100:04:17,0000:01:01,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2018
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:600 m
22°C   Katerogie: chlapci 200960. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1Z178Ellinger ŠimonASK Blansko2009ŽD1m100:02:01,00x
2Z104Šváb AdrianACT Lerak Blansko2009ŽD1m200:02:03,0000:00:02,00x
3Z195Lachman VojtěchDolní Loučky, Letovice2009ŽD1m300:02:04,0000:00:03,00x
4Z140Urban FrantišekRozsíčka2009ŽD1m400:02:07,0000:00:06,00x
5Z173Kotek TomášVoděrady2009ŽD1m500:02:07,0000:00:06,00x
6Z137Korgo VojtěchJan Kohút atletiké družstvo Blansko2009ŽD1m600:02:08,0000:00:07,00x
7Z109Bárta MatyášVSK Univerzita Brno2009ŽD1m700:02:10,0000:00:09,00x
8Z108Štafa OndřejVSK Univerzita Brno2009ŽD1m800:02:13,0000:00:12,00x
9Z165Polášek VojtěchBrno Lesná2009ŽD1m900:02:14,0000:00:13,00x
10Z168Heřman JakubTJ sokol Bílovice n. Sv.2009ŽD1m1000:02:14,0000:00:13,00x
11Z110Juroš FilipVSK Univerzita Brno2009ŽD1m1100:02:22,0000:00:21,00x
12Z185Zavřel JiříElit Sport Boskovice2009ŽD1m1200:02:28,0000:00:27,00x
13Z186Krušina AdamLetovice2009ŽD1m1300:02:35,0000:00:34,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2018
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:600 m
22°C   Katerogie: dívky 200960. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1Z126Pešková NatálieVSK Univerzita Brno2009ŽD1z100:02:04,00x
2Z193Pejtová AdrianaVSK Univerzita Brno2009ŽD1z200:02:08,0000:00:04,00x
3Z172Anderlová MarieBrno2009ŽD1z300:02:09,0000:00:05,00x
4Z216Šujanová RozálieAK BD2009ŽD1z400:02:10,0000:00:06,00x
5Z150Hanková AnežkaŽidlochovice2009ŽD1z500:02:12,0000:00:08,00x
6Z113Holá MonikaAC MORAVSKÁ SLAVIA2009ŽD1z600:02:12,0000:00:08,00x
7Z142Meluzínová NelaElite Sport Boskovice2009ŽD1z700:02:17,0000:00:13,00x
8Z213Urbanová TerezaSLOVAN PODLESÍ2009ŽD1z800:02:17,0000:00:13,00x
9Z135Šperková AnnaELITE SPORT BOSKOVICE2009ŽD1z900:02:19,0000:00:15,00x
10Z125Švábová ZuzanaVSK Univerzita Brno2009ŽD1z1000:02:20,0000:00:16,00x
11Z128Džozličová EllaVSK Univerzita Brno2009ŽD1z1100:02:21,0000:00:17,00x
12Z112Hrdličková NatálieVSK Univerzita Brno2009ŽD1z1200:02:22,0000:00:18,00x
13Z127Jurošová LindaVSK Univerzita Brno2009ŽD1z1300:02:22,0000:00:18,00x
14Z111Veselá ValerieVSK Univerzita Brno2009ŽD1z1400:02:22,0000:00:18,00x
15Z174Večeřová ViktoriVSK Univerzita Brno2009ŽD1z1500:02:23,0000:00:19,00x
16Z162Machová AnnaČerná Hora2009ŽD1z1600:02:24,0000:00:20,00x
17Z179Plechatá LucieMedlánky2009ŽD1z1700:02:25,0000:00:21,00x
18Z124Navrátilová VanesaVSK Univerzita Brno2009ŽD1z1800:02:26,0000:00:22,00x
19Z180Malá KarolínaAK Blansko Dvorská2009ŽD1z1900:02:34,0000:00:30,00x
20Z123Fraňková EvelínaVSK Univerzita Brno2009ŽD1z2000:02:37,0000:00:33,00x
21C19Smejkalová AliceČerná Hora2009ŽD1z2100:02:38,0000:00:34,00x
22C5Sotolářová BarboraOB Veselice2009ŽD1z2200:02:39,0000:00:35,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2018
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:300 m
22°C   Katerogie: chlapci 201060. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1C135Muzikář OndřejSokol Bílovice nad Svitavou2010ŽD2m100:00:53,00x
2C13Drábek VáclavBýkovice2010ŽD2m200:00:54,0000:00:01,00x
3C115Sova DavidVEVERSKÁ BITÝŠKA2010ŽD2m300:00:54,0000:00:01,00x
4C141Kaněk VáclavSK Skol Brno2010ŽD2m400:00:58,0000:00:05,00x
5C110Pernica AdamVSK Univerzita Brno2010ŽD2m500:00:59,0000:00:06,00x
6C105Hudec FilipVSK Univerzita Brno2010ŽD2m600:00:59,0000:00:06,00x
7C143Musil MatějASK Blansko2010ŽD2m700:01:00,0000:00:07,00x
8C106Hudec AdamVSK Univerzita Brno2010ŽD2m800:01:01,0000:00:08,00x
9C109Macho DavidVSK Univerzita Brno2010ŽD2m900:01:02,0000:00:09,00x
10C62Dvořáček PetrČERNÁ HORA2010ŽD2m1000:01:04,0000:00:11,00x
11C23Martínek TomášJan Kohút atletiké družstvo Blansko2010ŽD2m1100:01:04,0000:00:11,00x
12C108Feld TobiasVSK Univerzita Brno2010ŽD2m1200:01:05,0000:00:12,00x
13C65Doležel TobiášČERNÁ HORA2010ŽD2m1300:01:06,0000:00:13,00x
14C107Mička MartinVSK Univerzita Brno2010ŽD2m1400:01:06,0000:00:13,00x
15C85Nečas DanielHASIČI Černá Hora2010ŽD2m1500:01:07,0000:00:14,00x
16C88Buríšek ŠtěpánČerná Hora2010ŽD2m1600:01:21,0000:00:28,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2018
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:300 m
22°C   Katerogie: dívky 201060. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1C112Lapčíková LeontínaVSK Univerzita Brno2010ŽD2z100:00:53,00x
2C127Lanžhotská LauraSOKOL PŘÍSNOTICE2010ŽD2z200:00:57,0000:00:04,00x
3C27Žáková RebeccaAK Blansko Dvorská2010ŽD2z300:00:58,0000:00:05,00x
4C82Mikulášková NelaElite Sport Boskovice2010ŽD2z400:00:58,0000:00:05,00x
5C52Šulová Sára2010ŽD2z500:00:59,0000:00:06,00x
6C111Kleberová SabinaVSK Univerzita Brno2010ŽD2z600:01:00,0000:00:07,00x
7C113Steinbauerová NelaVSK Univerzita Brno2010ŽD2z700:01:01,0000:00:08,00x
8C114Bergerová LucieVSK Univerzita Brno2010ŽD2z800:01:02,0000:00:09,00x
9C6Horská NikolaOB Veselice2010ŽD2z900:01:03,0000:00:10,00x
10C51Daňková AliceČerná Hora2010ŽD2z1000:01:03,0000:00:10,00x
11C24Bradáčová AnetaACT Lerak2010ŽD2z1100:01:04,0000:00:11,00x
12C16Machová EsterČerná Hora2010ŽD2z1200:01:04,0000:00:11,00x
13C15Šafránková AnnaDoubravice n SV.2010ŽD2z1300:01:06,0000:00:13,00x
14C132Petrželková LauraKuřim2010ŽD2z1400:01:06,0000:00:13,00x
15C56Fantová AlbětaČERNÁ HORA2010ŽD2z1500:01:08,0000:00:15,00x
16C142Šímová JulieVSK Univerzita Brno2010ŽD2z1600:01:10,0000:00:17,00x
17C68Slámová AnnaČERNÁ HORA2010ŽD2z1700:01:13,0000:00:20,00x
18C137Kočárková AdélaKuřim2010ŽD2z1800:01:21,0000:00:28,00x
19C2Denisa ReschovskáZŠ Černá Hora2010ŽD2z1900:01:25,0000:00:32,00x
20C74Sedláčková NikolaTišnov2010ŽD2z2000:01:29,0000:00:36,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2018
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:100 m
22°C   Katerogie: chlapci 201160. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1C102Fujcik DavidVSK Univerzita Brno2011H2011100:00:19,00x
2C11Novák JosefVSK Univerzita Brno2011H2011200:00:20,0000:00:01,00x
3C84Křivánek JakubFC Černá Hora2011H2011300:00:20,0000:00:01,00x
4C58Drábek FrantišekBUKOVICE2011H2011400:00:21,0000:00:02,00x
5C136Kareš MichalBílovice nad Svitavou2011H2011500:00:22,0000:00:03,00x
6C66Kacetl RichardTÉCHOV2011H2011600:00:22,0000:00:03,00x
7C70Holý ŠimonMORAVANY2011H2011700:00:22,0000:00:03,00x
8C71Hrčiřík RostislavČERNÁ HORA2011H2011800:00:22,0000:00:03,00x
9C22Korgo MatoušJan Kohút atletiké družstvo Blansko2011H2011900:00:23,0000:00:04,00x
10C39Brabec MarekBystrc2011H20111000:00:23,0000:00:04,00x
11C20Vlček OndřejČerná Hora2011H20111100:00:23,0000:00:04,00x
12C50Hýžďal EduardUniverzita Brno2011H20111200:00:23,0000:00:04,00x
13C26Hýžďal AntonínUniverzita Brno2011H20111300:00:24,0000:00:05,00x
14C3Sotolář AdamOB Veselice2011H20111400:00:24,0000:00:05,00x
15C60Bubeník MatyášČERNÁ HORA2011H20111500:00:25,0000:00:06,00x
16C61Dvořáček PatrikČERNÁ HORA2011H20111600:00:25,0000:00:06,00x
DNFC134Doležel DavidČerná Hora2011H2011-DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2018
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:100 m
22°C   Katerogie: dívky 201160. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1C103Kabátová NellaVSK Univerzita Brno2011D2011100:00:17,00x
2C32Marešová NellaŠAK Židlochovice2011D2011200:00:18,0000:00:01,00x
3C35Javůrková AdélaBlažovice2011D2011300:00:18,0000:00:01,00x
4C138Polášková LucieBrno Lesná2011D2011400:00:18,0000:00:01,00x
5C37Charvátová JolanaAK Blansko Dvorská2011D2011500:00:18,0000:00:01,00x
6C104Navrátilová JůlieVSK Univerzita Brno2011D2011600:00:20,0000:00:03,00x
7C80Zemánková ŠárkaŠAK ŽIDLOCHOVICE2011D2011700:00:26,0000:00:09,00x
8C46Sochatzi NatálieDěti z aleje2011D2011800:00:29,0000:00:12,00x
9C77Černá Adéla2011D2011900:00:30,0000:00:13,00x
10C120Babičková LadaAK Blansko Dvorská2011D20111000:00:30,0000:00:13,00x
11C55Moris Jasmína2011D20111100:00:30,0000:00:13,00x
12C126Weisová AmálieOLEŠNOCE2011D20111200:00:33,0000:00:16,00x
13C31Krátká NatálieOlomučany2011D20111300:00:34,0000:00:17,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2018
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:100 m
22°C   Katerogie: chlapci 201260. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1C40Bernard ŠimonBoskovice2012H2012100:00:21,00x
2C94Macho DominikVSK Univerzita Brno2012H2012200:00:21,0000:00:00,00x
3C96Bárta MikulášVSK Univerzita Brno2012H2012300:00:21,0000:00:00,00x
4C21Martínek LukášJan Kohút atletiké družstvo Blansko2012H2012400:00:21,0000:00:00,00x
5C95Bárta JonášVSK Univerzita Brno2012H2012500:00:22,0000:00:01,00x
6C87Becha JanČerná Hora2012H2012600:00:22,0000:00:01,00x
7C18Svoboda EliášSDH Bořitov2012H2012700:00:23,0000:00:02,00x
8C14Sláma ŠimonČerná Hora2012H2012800:00:23,0000:00:02,00x
9C117Urban JanSTART OB BLANSKO2012H2012900:00:25,0000:00:04,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2018
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:100 m
22°C   Katerogie: dívky 201260. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1C81Řehůřková AnnaBRŤOV JENEČ2012D2012100:00:20,00x
2C12Rocher ZoeČerná Hora2012D2012200:00:21,0000:00:01,00x
3C131Škaroupková AničkaČerná Hora2012D2012300:00:21,0000:00:01,00x
4C99Stejskalová AdinaVSK Univerzita Brno2012D2012400:00:21,0000:00:01,00x
5C38Charvátová ŽanetaAK Blansko Dvorská2012D2012500:00:22,0000:00:02,00x
6C98Lapčíková LilienVSK Univerzita Brno2012D2012600:00:22,0000:00:02,00x
7C101Michalcová EmilieVSK Univerzita Brno2012D2012700:00:22,0000:00:02,00x
8C69Slámová Amálie2012D2012800:00:22,0000:00:02,00x
9C97Spáčilová ReginaVSK Univerzita Brno2012D2012900:00:23,0000:00:03,00x
10C121Urbanová KateřinaSLOVAN PODLESÍ2012D20121000:00:23,0000:00:03,00x
11C128Novotná SimonaČERNÁ HORA2012D20121100:00:23,0000:00:03,00x
12C72Hrčiříková DarjaČERNÁ HORA2012D20121200:00:23,0000:00:03,00x
13C86Nečasová AnnaHASIČI Černá Hora2012D20121300:00:23,0000:00:03,00x
14C7Moris OlívieKlub Moris2012D20121400:00:24,0000:00:04,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2018
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:50 m
22°C   Katerogie: chlapci 201360. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1C34Javůrek TomášBlažovice2013H2013100:00:14,00x
2C91Šváb SebastianSpešov2013H2013200:00:14,0000:00:00,00x
3C76Černý Ondřej2013H2013300:00:14,0000:00:00,00x
4C48Stejskal OndřejŽernovník2013H2013400:00:15,0000:00:01,00x
5C59Bubeník MikulášČERNÁ HORA2013H2013500:00:16,0000:00:02,00x
6C89Buríšek ŠimonČerná Hora2013H2013600:00:17,0000:00:03,00x
7C33Janováč MarekČerná Hora2013H2013700:00:17,0000:00:03,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2018
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:50 m
22°C   Katerogie: dívky 201360. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1C140Jančušová ViolaSpartak Slavíkovice2013D2013100:00:13,00x
2C93Pernicová SoňaVSK Univerzita Brno2013D2013200:00:13,0000:00:00,00x
3C63Hanáková IvaČERNÁ HORA2013D2013300:00:14,0000:00:01,00x
4C130Boháčová SofieČerná Hora2013D2013400:00:14,0000:00:01,00x
5C75Sedláčková ViktorieTišnov2013D2013500:00:15,0000:00:02,00x
6C1Vrbková MarianaTJ sokol Černá Hora2013D2013600:00:15,0000:00:02,00x
7C133Doleželová KateřinaČerná Hora2013D2013700:00:16,0000:00:03,00x
8C125Leukert CharlotteČerná Hora2013D2013800:00:17,0000:00:04,00x
9C9Bílková EliškaČerná Hora2013D2013900:00:17,0000:00:04,00x
10C49Lukšová AmálieNové Hvězdlice2013D20131000:00:18,0000:00:05,00x
11C90Burýšková SáraČerná Hora2013D20131100:00:18,0000:00:05,00x
12C44Kolaříková LeontýnkaČerná Hora2013D20131200:00:18,0000:00:05,00x
DNFC92Burgetová GabrielaČerná Hora2013D2013-DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2018
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:50 m
22°C   Katerogie: chlapci 2014 a mladší60. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1C42Svoboda PatrikLuleč2014H2014100:00:18,00x
2C83Karásek ViktorRSFK/ČH2014H2014200:00:19,0000:00:01,00x
3C64Hanák JíříČERNÁ HORA2014H2014300:00:19,0000:00:01,00x
4C41Brnard DenisBoskovice2015H2014400:00:19,0000:00:01,00x
5C73Žáček Jakub2015H2014500:00:20,0000:00:02,00x
6C54Moris Tristan2014H2014600:00:21,0000:00:03,00x
7C116Urban MilanSTART OB BLANSKO2014H2014700:00:22,0000:00:04,00x
8C124Henek JakubČERNÁ HORA2015H2014800:00:22,0000:00:04,00x
9C122Brož DavidPraha2014H2014900:00:23,0000:00:05,00x
10C79Dudek KryštofŽernovník2014H20141000:00:24,0000:00:06,00x
11C43Fišer MarekČerná Hora2015H20141100:00:25,0000:00:07,00x
12C144Leukert LionelČerná Hora2015H20141200:00:27,0000:00:09,00x
13C118Jančík MikulášČerná Hora2015H20141300:00:27,0000:00:09,00x
14C29Krátký TobiášOlomučany2014H20141400:00:28,0000:00:10,00x
15C47Sochatzi RafaelDěti z aleje2016H20141500:00:28,0000:00:10,00x
16C45Knotig LukášŘícmanice2015H20141600:00:28,0000:00:10,00x
DNFC8Bílek TobiášČerná Hora2015H2014-DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:08.05.2018
Polojasno   Běh Černou HorouTrať:50 m
22°C   Katerogie: dívky 2014 a mladší60. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1C67Kacetlová SimonaTÉCHOV2014D2014100:00:18,00x
2C78Machová LucieBRNO SLATINA2015D2014200:00:18,0000:00:00,00x
3C36Janováčová TerezaČerná Hora2015D2014300:00:19,0000:00:01,00x
4C119Hlavičková JanaČERNÁ HORA2014D2014400:00:20,0000:00:02,00x
5C100Slámová LindaČerná Hora2014D2014500:00:20,0000:00:02,00x
6C10Bílková ŠtěpánkaČerná Hora2015D2014600:00:21,0000:00:03,00x
7C28Antonínová AnnaČerná Hora2014D2014700:00:22,0000:00:04,00x
8C123Kolářová JohankaČERNÁ HORA2015D2014800:00:23,0000:00:05,00x
9C139Leštáchová AmálieČerná Hora2015D2014900:00:23,0000:00:05,00x
10C145Ždánská InaAUTO RZ2015D20141000:00:24,0000:00:06,00x
11C17Svobodová AmálieBořitov2014D20141100:00:25,0000:00:07,00x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:10.12.2018
© Malin 2015-18