O kresníB ěžeckáL iga  2018
Přichází říjen a další závodění s OBL

Přichází říjen a další závodění s OBL

23. 9. 2018 Kunštát, Rudice a Hořice - Léto nám uběhlo jako...

Běžecké září začneme ve Vískách a uzavřeme u Hraběnky

Běžecké září začneme ve Vískách a uzavřeme u Hraběnky

22. 8. 2018 Vísky, Petrovice, Sloup a Blansko – Teplotně velice...

Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

15. 7. 2018 Okrouhlá – Když se v běžeckých kruzích řekne...

Je tu čas letního odpočinku, ale v červenci se s OBL stále běhá

Je tu čas letního odpočinku, ale v červenci se s OBL stále běhá

24. června 2018 – Lomnice, Skalní Mlýn, Okrouhlá....

Vítězové Lesempolem na kolotoč, všichni na festival ...

Vítězové Lesempolem na kolotoč, všichni na festival ...

1. 6. 2018 Veselice Tradiční  jízdu vítězů na...

  • Přichází říjen a další závodění s OBL

  • Běžecké září začneme ve Vískách a uzavřeme u Hraběnky

  • Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

  • Je tu čas letního odpočinku, ale v červenci se s OBL stále běhá

  • Vítězové Lesempolem na kolotoč, všichni na festival ...

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.05.2018
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:9100 m
28°C   Katerogie: muži/ ženy/ junioři/ juniorky7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
117Klopec Aleš/Blansko1978MV1100:34:47,2480
24Bejček PatrikAK Drnovice/Ostrov u Macochy/Ostrov u...1994M100:35:41,8700:00:54,6376
3189Hochman ZdeněkOrel Blučina1985M200:35:50,6400:01:03,40x
494Jančík TomášElite Sport Boskovice1972MV1200:36:23,2600:01:36,0273
535Polachová LenkaHorizont Kola Novák Blansko1986Ž100:38:16,7500:03:29,5140
62Bachratý Pavel/Blansko1965MV2100:38:20,2900:03:33,0571
78Buš Ondřej/Ráječko1985M300:38:28,5100:03:41,2770
8199Potůček JiříFIT plus Blansko1988M400:39:13,5000:04:26,2669
936Spáčil LeopoldNOVATOP LAPIERRE/Letovice/Letovice1959MV2200:39:33,2200:04:45,9868
1016Kinc PavelVF Sport Team Černá Hora1974MV1300:39:55,8400:05:08,6067
1178Haresta PetrVF Sport Team Černá Hora1986M500:40:03,5100:05:16,2766
1224Kubínek PavelTeam Kámen Dekor - Blansko/Blansko1977MV1400:40:18,5500:05:31,3165
13170Kubíček DušanOstrov1962MV2300:41:07,2100:06:19,9764
1451Fránek JanJedovnice1982M600:42:59,5900:08:12,3563
15196Matěna VladimírVZS Blansko1959MV2400:43:13,5800:08:26,3462
16202Široký StanislavBlansko2001Jři100:43:24,7500:08:37,51-
1714Horský RadekOB Veselice/Vavřinec1978MV1500:43:42,9000:08:55,6661
187Buš Jiří/Rájec-Jestřebí1994M700:44:02,9400:09:15,7060
19198Koudelková DagmarASK Blansko1991Ž200:44:02,9400:09:15,7036
2042Zemánek MiroslavBořitov/Bořitov1979M800:44:24,5200:09:37,2859
21192Hrůza VladimírBoskovice1960MV2500:44:32,1500:09:44,9158
2237Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3100:44:36,9300:09:49,6957
23197Šamonil PetrRájec - Jestřebí/1962MV2600:45:23,5200:10:36,2856
24200Vránek DavidBrno1978MV1600:45:54,8900:11:07,65x
2519Konečný TomášOlomučany/Olomučany1970MV1700:47:08,5400:12:21,3055
26166Loula Josef2001Jři200:47:11,6700:12:24,43x
2734Münster LiborBlansko1966MV2700:47:29,0700:12:41,8354
2838Vymazal JiříSDH Ostrov u Macochy/Ostrov u Macochy1996M900:47:42,1200:12:54,8853
2926Lorenc AntonínBertík Blansko/Blansko1964MV2800:48:13,7400:13:26,5052
3074Czókoly JanMoravský kras1978MV1800:48:36,9100:13:49,6751
3157Janda KarelKuřim1977MV1900:48:38,9400:13:51,70x
32176Buš RomanRájec1965MV2900:48:44,4700:13:57,2350
3375Czókoly JanMoravský kras2001Jři300:48:44,4800:13:57,24-
34171Kubíčková LenkaOstrov u Macochy1976ŽV1100:48:58,6200:14:11,3833
35149Žákovská AlenaBlansko1962ŽV2100:49:13,1300:14:25,8931
36193Petr KamilTJ Sokol Letovice1978MV11000:49:43,8000:14:56,5649
3713Filipiová AndreaAUTO RZ/Boskovice1981Ž300:50:11,1300:15:23,8930
383Bařinka JanBoskovice/Boskovice1984M1000:51:23,1700:16:35,9348
3915Jalová MargitaElite Sport Boskovice1954ŽV2200:51:49,6300:17:02,3929
4048Ždánský ZbyněkAUTO RZ/Boskovice1977MV11100:52:10,2600:17:23,0247
41174Vašíček ZdeněkOstrov u Macochy1976MV11200:52:40,3900:17:53,1546
4273Czókoly KristýnaOstrov u Macochy1987Ž400:53:36,1500:18:48,9128
43100Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko1962MV21000:53:39,8500:18:52,6145
44191Tesařová JitkaRBK Blansko1964ŽV2300:56:05,9700:21:18,7327
45184Musil JanLipovec1992M1100:57:05,3800:22:18,1444
4639Weisová BarboraElite Sport Boskovice/Olešnice1980Ž501:00:05,8500:25:18,6126


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.05.2018
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:1200 m
28°C   Katerogie: lidový běh7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1201Klimešová IvanaBlansko1978ŽV1100:04:59,10x
2195Šperková OlgaOstrov u Macochy1983Ž100:06:01,8300:01:02,73x
358Jandová JarmilaKuřim1979Ž200:06:08,9400:01:09,84x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.05.2018
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:1200 m
28°C   Katerogie: starší žákyně/ žáci7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
15Berka Pavel/Klepačov2004ŽciS100:03:45,4540
2151Komárek TomášACT leraK Blansko 2004ŽciS200:03:47,2300:00:01,7836
364Kovář KryštofACT leraK Blansko2004ŽciS300:03:49,4300:00:03,9833
411Dvořák Tomáš/Kulířov2003ŽciS400:04:33,6900:00:48,2431
5177Štoudková PavlaASK Blansko2003ŽkyS100:04:33,6900:00:48,2440
623Kubinová AdélaElite Sport Boskovice2004ŽkyS200:04:35,5600:00:50,1136
7150Daněk ŠtěpánBlansko/Horizont Blansko2004ŽciS500:06:55,5400:03:10,0930


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.05.2018
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:900 m
28°C   Katerogie: mladší žákyně/ žáci7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1145Kroupa KryštofAK Blansko Dvorská2005ŽciM100:02:53,3040
263Křížová ViktorieElite Sport Boskovice2006ŽkyM100:02:58,9500:00:05,6540
39Charvát MatyášElite Sport Boskovice2005ŽciM200:03:02,7200:00:09,4236
4152Zouhar TadeášACT leraK Blansko2005ŽciM300:03:08,6000:00:15,3033
595Sedlačík MatějACT leraK2006ŽciM400:03:10,9100:00:17,6131
6153Stiskálková AdélaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2006ŽkyM200:03:22,4700:00:29,1736
741Zahálka Lukáš/Rudice2006ŽciM500:03:26,1200:00:32,8230
8142Pernica FrantišekZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2005ŽciM600:03:27,6200:00:34,3229
9194Klimeš DavidACT leraK2006ŽciM700:03:30,7400:00:37,4428
10190Kovácsová AlžbětaOlešnice/Elite Sport Boskovice2005ŽkyM300:03:32,8200:00:39,5233
11143Danko MartinZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2006ŽciM800:03:35,3400:00:42,0427
1233Musilová Gabriela/Lipovec2005ŽkyM400:03:42,9700:00:49,6731
1365Nippert OliverZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2006ŽciM900:03:42,9700:00:49,6726


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.05.2018
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:500 m
28°C   Katerogie: přípravka chlapci7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
112Ellinger DenisASK Blansko/Blansko2007PříCh100:01:47,6840
227Lát DušanAK Blansko dvorská/Blansko2007PříCh200:01:49,7100:00:02,0336
372Mauder DanielZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2007PříCh300:01:54,9000:00:07,2233
440Worbis RadimKotvrdovice/Kotvrdovice2007PříCh400:01:56,2400:00:08,5631
559Šafránek JáchymDoubravice/Elite Sport Boskovice2007PříCh500:01:57,9400:00:10,2630
643Zouhar Jan/Kotvrdovice2007PříCh600:02:01,4800:00:13,8029
787Šulc JanZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2008PříCh700:02:02,7900:00:15,1128
8167Šamánek MichalBrno2008PříCh800:02:04,5400:00:16,86x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.05.2018
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:500 m
28°C   Katerogie: přípravka dívky7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
146Šamšulová MartinaElite sport Boskovice2007PříD100:01:49,5440
218Kniesová LucieAK Blansko Dvorská/Blansko2007PříD200:01:51,5400:00:02,0036
383Veselá AnnaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2007PříD300:01:52,9000:00:03,3633
468Koníčková ValerieOstrov u Macochy2008PříD400:01:54,1900:00:04,6531
5146Kroupová BarboraAK Blansko Dvorská2008PříD500:01:58,9800:00:09,4430
689Čechmanová KarolínaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2008PříD600:02:01,1800:00:11,6429
792Jurová AnnaElite sport Boskovice2008PříD700:02:01,1800:00:11,6428
849Ženatová Nela/Bořitov2008PříD800:02:11,9500:00:22,4127
9173Vašíčková ŠárkaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2007PříD900:02:16,6300:00:27,0926
1062Žampachová SofieZŠ Ostrov u Macochy2008PříD1000:02:26,5600:00:37,0225
1153Kozohorská JulieZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2008PříD1100:02:33,3300:00:43,7924
1285Dohnalová LucieJedovnice2008PříD1200:02:36,3300:00:46,7923
1366Malachová NatálieZŠ Ostrov u Macochy2007PříD1300:02:46,8700:00:57,3322


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.05.2018
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:250 m
28°C   Katerogie: přípravka mladší chlapci7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
110Dostál DominikElite Sport Boskovice2009PříMlCh1x
261Burget VilémZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2009PříMlCh2x
3161Ellinger ŠimonASK Blansko/Blansko2009PříMlCh3x
4179Korgo VojtěchJan Kohút atletiké družstvo Blansko2009PříMlCh4x
531Mikulášek JonášACT lerak/Rájec-Jestřebí2009PříMlCh5x
6141Hrazdíra MartinZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2009PříMlCh6x
786Zukal FilipZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2009PříMlCh7x
8102Válek JanZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2009PříMlCh8x
944Zouhar Pavel/Kotvrdovice2011PříMlCh9x
10103Zouhar MarekZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010PříMlCh10x
1169Koníček VítZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010PříMlCh11x
1299Havlena AdamBlansko2011PříMlCh12x
13148Hasoň KarelZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010PříMlCh13x
1470Nippert KornelZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010PříMlCh14x
1577Czókoly DalimilZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2011PříMlCh15x
1690Šmerda JakubKuničky2011PříMlCh16x
1781Krejčí MatějZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2011PříMlCh17x
18162Roth JindřichZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2009PříMlCh18x
19157Groš DanielZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2011PříMlCh19x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.05.2018
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:250 m
28°C   Katerogie: přípravka mladší dívky7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
160Zamazalová EliškaASK Blansko2009PříMlD1x
230Meluzínová NelaElite Sport Boskovice/Okrouhlá2009PříMlD2x
350Žáková RebeccaAK Blansko Dvorská /Blansko2010PříMlD3x
4154Stiskálková BarboraZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2009PříMlD4x
582Veselá EliškaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2009PříMlD5x
6172Šujanová RozálieAK Blansko Dvorská2009PříMlD6x
798Valášková AnnaAK Blansko Dvorská2009PříMlD7x
832Mikulášková NelaElite sport Boskovice/Boskovice 2010PříMlD8x
993Jurová BarboraElite Sport Boskovice2010PříMlD9x
10105Zukalová LindaBlansko2009PříMlD10x
111Babičková LadaAtletický klub Blansko Dvorská/Blansko2011PříMlD11x
12147Šafránková AnnaNa rybníku2010PříMlD12x
13144Juračková KarolínaAK Blansko Dvorská2009PříMlD13x
1488Fousková JarmilaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2009PříMlD14x
1576Czókoly JustýnaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010PříMlD15x
16168Kubíčková EliškaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2011PříMlD16x
1756Jandová KarolínaAK Kuřim2009PříMlD17x
18180Černá Adéla2011PříMlD18x
19178Zouharová ZuzanaVilémovice2010PříMlD19x
20165Dubská JulieOstrov u M.2009PříMlD20x
2196Weinhöferová ElenAK Blansko Dvorská2010PříMlD21x
22155Vařejková LadaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2011PříMlD22x
23169Kubíčková MarkétaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010PříMlD23x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.05.2018
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:100 m
28°C   Katerogie: mlíčňáci chlapci7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
154Janda PetrKuřim2014MlCh1x
279Haresta JakubRájec - Jestřebí2015MlCh2x
3156Vařejka DenisOstrov u M.2015MlCh3x
4186Zouhar ToníkVilémovice2016MlCh4x
5187Starý RichardOstrov u Macochy2016MlCh5x
DNF160Svoboda FilipOstrov u M.2015MlCh6DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.05.2018
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:100 m
28°C   Katerogie: mlíčňáci dívky7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1158Nečasová Nikola2014MlD1x
280Zouharová ValérieRájec - Jestřebí2014MlD2x
3188Stará EmaOstrov u Macochy2014MlD3x
4104Bocková KristýnaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2014MlD4x
5183Bláhová AliceZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2014MlD5x
6185Zouharová BeataVilémovice2014MlD6x
791Šmerdová Elen AntonieKuničky2015MlD7x
DNF106Fučíková AdrianaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2015MlD8DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.05.2018
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:100 m
28°C   Katerogie: nejmladší chlapci7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
16Bernard Šimon/Boskovice2012NejCh1x
2159Svoboda TadeášZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2012NejCh2x
3107Zouhar JosefŠošůvka2013NejCh3x
4175Pernica VítOstrov u M.2012NejCh4x
5181Černý Ondřej2013NejCh5x
655Janda TomášKuřim2012NejCh6x
7164Pražák MichalOstrov u M.2012NejCh7x
852Fránek JanJedovnice2013NejCh8x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:27.05.2018
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:100 m
28°C   Katerogie: nejmladší dívky7. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
197Weinhöferová AdélaAK Blansko Dvorská2012NejD1x
267Škaroupková ValérieZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2012NejD2x
371Fučíková EmaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2012NejD3x
4101Hudcová TerezieZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2012NejD4x
5182Bláhová AgátaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2012NejD5x
6163Rothová DenisaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2012NejD6x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:17.10.2018
© Malin 2015-18