O kresníB ěžeckáL iga  2018
Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

15. 7. 2018 Okrouhlá – Když se v běžeckých kruzích řekne...

Je tu čas letního odpočinku, ale v červenci se s OBL stále běhá

Je tu čas letního odpočinku, ale v červenci se s OBL stále běhá

24. června 2018 – Lomnice, Skalní Mlýn, Okrouhlá....

Vítězové Lesempolem na kolotoč, všichni na festival ...

Vítězové Lesempolem na kolotoč, všichni na festival ...

1. 6. 2018 Veselice Tradiční  jízdu vítězů na...

Bohatý máj střídá klidnější červen

Bohatý máj střídá klidnější červen

28. 5. 2018 Doubravice, Veselice, Sloup – Letošní květen nemá...

Hraběnka chystá výkonnostní novinky

Hraběnka chystá výkonnostní novinky

10. 5. 2018 Petrovice – Do nadcházejícího XIX. ročníku...

  • Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

  • Je tu čas letního odpočinku, ale v červenci se s OBL stále běhá

  • Vítězové Lesempolem na kolotoč, všichni na festival ...

  • Bohatý máj střídá klidnější červen

  • Hraběnka chystá výkonnostní novinky

Výsledky závodu:



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:28.07.2018
Polojasno   Běh kolem sněhulákaTrať:10700 m
26°C   Katerogie: muži2. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
12Grün VojtěchElite Sport Boskovice/Rozběháme Česko1992M100:42:17,0080
217Adamec MilanOrel Vyškov1977MV_I100:43:59,0000:01:42,00x
39Novotný OndřejVSK Univerzita Brno1992M200:44:58,0000:02:41,00x
44Koudelka LukášAK Drnovice/AC Okrouhlá1983M300:46:34,0000:04:17,0076
512Šperka MartinMinerva Boskovice1970MV_I200:46:50,0000:04:33,0073
68Nečas VítězslavVelenov1978MV_I300:47:01,0000:04:44,0071
722Martin Peš1981M400:47:46,0000:05:29,00x
81Grün GustavAC Okrouhlá1968MV_II100:47:57,0000:05:40,0070
915Šamonil RobertHorizont kola Novák Blansko1974MV_I400:48:09,0000:05:52,0069
1021Potůček JiříFast and light1988M500:48:49,0000:06:32,00x
1113Weis JosefElite Sport Boskovice1974MV_I500:51:41,0000:09:24,0068
1228Kalaš RudolfBoskovice1971MV_I600:51:59,0000:09:42,0067
1314Zemánek MiroslavBořitov1979M600:52:27,0000:10:10,0066
143Horský RadekOB Veselice1978MV_I700:53:15,0000:10:58,0065
1520Maršoun MartinVelenov1976MV_I800:53:18,0000:11:01,0064
167Münster LiborBlansko1966MV_II200:55:06,0000:12:49,0063
175Kubínek PavelBlansko1977MV_I900:55:11,0000:12:54,0062
1819Zdražil PetrQuo Usque Tandem1957MV_III100:56:09,0000:13:52,00x
1929Patloka IvoBoskovice1979M700:58:17,0000:16:00,0061
2023Chocholatý Daniel1984M800:59:00,0000:16:43,00x
2127Buš JiříRájec1994M900:59:21,0000:17:04,0060
2211Staníček Jan1990M1000:59:35,0000:17:18,00x
2316Meluzín JosefOkrouhlá1977MV_I1001:00:59,0000:18:42,0059
2425Petr KamilSokol Letovice1978MV_I1101:01:20,0000:19:03,0058
256Landa JaroslavMinerva Boskovce1957MV_III201:01:58,0000:19:41,0057
2626Buš RomanRájec1965MV_II301:02:15,0000:19:58,0056
2718Kunc JosefOrel Vyškov1960MV_II401:13:07,0000:30:50,00x
DNF24Jančík TomášElite sport Boskovice1972MV_I12DNFx


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:28.07.2018
Polojasno   Běh kolem sněhulákaTrať:5700 m
26°C   Katerogie: ženy/ junioři/juniorky2. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
160Šmída MichalDrahanský sport team2001Jři100:23:22,0040
255Marek SamuelElite Sport Boskovice2002Jři200:24:34,0000:01:12,0036
359Šmída JanDrahanský sport team1999Jři300:25:52,0000:02:30,0033
464Koudelková DagmarASK Blansko1991Z100:27:24,0000:04:02,0040
591Čechmánková OlgaAD TEAM1981Z200:27:59,0000:04:37,00x
658Suchánková ZdenkaBlansko1963ZV_II100:30:43,0000:07:21,0036
756Pavlů Andrea1979Z300:31:01,0000:07:39,00x
854Kuchařová TáňaBlansko1975ZV_I100:31:53,0000:08:31,0033
952Grünová IvanaAC Okrouhlá1971ZV_I200:32:14,0000:08:52,0031
1063Machalová DenisaAK Drnovice2000Jky100:32:54,0000:09:32,00x
1153Jalová MargitaElite Sport Boskovice1954ZV_II200:33:52,0000:10:30,0030
1262Hanousková MichaelaMoravec team1974ZV_I300:34:10,0000:10:48,0029
1365Bílková Hana1989Z400:36:47,0000:13:25,00x
1461Weisová BarboraEliteSport Boskovice1980Z500:39:49,0000:16:27,0028
1566Sekyrová Jana1963ZV_II300:40:14,0000:16:52,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:28.07.2018
Polojasno   Běh kolem sněhulákaTrať:1000 m
26°C   Katerogie: starší žákyně/ žáci2. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1135Štoudková PavlaASK Blansko2003St_Zky100:03:11,0040
2132Dobrovský MichalBiatlon Blansko2004St_Zci100:03:29,0000:00:18,0040
3130Tajovská PavlaBiatlon Blansko2004St_Zky200:03:37,0000:00:26,0036
4128Kubinová AdélaElite Sport Boskovice2004St_Zky300:03:37,0000:00:26,0033
5126Čechová AnnaElite Sport Boskovice2004St_Zky400:03:41,0000:00:30,0031
6134Trojancová IvetaOrel Vyškov2003St_Zky500:03:44,0000:00:33,00x
7129Malits MarekASK Blansko2004St_Zci200:03:50,0000:00:39,0036
8127Dvořák TomášKulířov2003St_Zci300:03:50,0000:00:39,0033


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:28.07.2018
Polojasno   Běh kolem sněhulákaTrať:500 m
26°C   Katerogie: mladší žákyně/ žáci2. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1124Křížová ViktorieElite sport Boskovice2006Ml_Zky100:01:34,0040
2142Matušková JulieASK Blansko2005Ml_Zky200:01:39,0000:00:05,0036
3122Charvát MatyášElite Sport Boskovice2005Ml_Zci100:01:40,0000:00:06,0040
4140Lipenský VítElite Sport Boskovice2005Ml_Zci200:01:42,0000:00:08,0036
5131Dobrovská LucieASK Blansko2006Ml_Zky300:01:44,0000:00:10,0033
6141Křížek FilipOrel Vyškov2006Ml_Zci300:01:45,0000:00:11,00x
7123Kovácsová AlžbětaEliteSport Boskovice2005Ml_Zky400:01:50,0000:00:16,0031
8125Pavlů Kateřina2006Ml_Zky500:01:51,0000:00:17,00x
9133Vaňková VendulaJabloňany2006Ml_Zky600:01:54,0000:00:20,0030


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:28.07.2018
Polojasno   Běh kolem sněhulákaTrať:300 m
26°C   Katerogie: starší přípravka dívky/chlapci2. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1116Lát DušanAK Blansko Dvorská2007PřSt_H100:00:51,0040
2162Králová EmaAK Blansko Dvorská2008PřSt_D100:00:52,0000:00:01,0040
3119Šamšulová MartinaElite Sport Boskovice2007PřSt_D200:00:52,0000:00:01,0036
4113Ellinger DenisASK Blansko2007PřSt_H200:00:53,0000:00:02,0036
5160Lipenský MatoušElite Sport Boskovice2008PřSt_H300:00:53,0000:00:02,0033
6114Kniesová LucieAK Blansko Dvorská2007PřSt_D300:00:54,0000:00:03,0033
7120Tomášek MartinAK Blansko Dvorská2008PřSt_H400:00:54,0000:00:03,0031
8121Worbis RadimKotvrdovice2007PřSt_H500:00:54,0000:00:03,0030
9118Šafránek JáchymElite Sport Boskovice2007PřSt_H600:00:55,0000:00:04,0029
10161Trojancová MonikaOrel Vyškov2008PřSt_D400:00:56,0000:00:05,00x
11117Malits RadekASK Blansko2008PřSt_H700:00:58,0000:00:07,0028


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:28.07.2018
Polojasno   Běh kolem sněhulákaTrať:150 m
26°C   Katerogie: mladší přípravka dívky/chlapci2. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1106Meluzínová NelaElite sport Boskovice2009PřMl_D100:00:25,00-
2103Hegedüšová SimonaElite Sport Boskovice2009PřMl_D200:00:25,0000:00:00,00-
3102Ellinger ŠimonASK Blansko2009PřMl_H100:00:25,0000:00:00,00-
4108Pavlu David2009PřMl_H200:00:27,0000:00:02,00x
5154Stara DavidElite Sport Boskovice2010PřMl_H300:00:28,0000:00:03,00-
6153Machl DavidVSK Univerzita Brno2012PřMl_H400:00:28,0000:00:03,00x
7107Pavlu Bedřich2009PřMl_H500:00:29,0000:00:04,00x
8109Šafránková Anna2010PřMl_D300:00:30,0000:00:05,00x
9150Lipenský Jan FrantišekElite Sport Boskovice2011PřMl_H600:00:30,0000:00:05,00-
10101Čechmánek EduardAD TEAM2011PřMl_H700:00:31,0000:00:06,00x
11111Trnečková NikolaOkrouhlá2009PřMl_D400:00:32,0000:00:07,00-
12151Lipenská Jana_MarieElite Sport Boskovice2011PřMl_D500:00:32,0000:00:07,00-
13110Trnečka PatrikOkrouhlá2012PřMl_H800:00:33,0000:00:08,00-
14112Weisová Amálie2011PřMl_D600:00:41,0000:00:16,00x
15152Šamonilová BělaHorizont kola Novák2013PřMl_D700:00:44,0000:00:19,00-
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:14.08.2018
© Malin 2015-18